Лорен Греам одговара на „Прашања“ на Елен subtitles

Добро, ќе одам да прочитам прашање. Мора да одговорите на првото нешто што ви паѓа на памет. Тогаш - [DING] - остави го копчето. Но, тоа мора да биде искрен одговор, добро? Денот на в Valentубените е утре. Кое е најромантичното нешто што сте го направиле за некого. [СМЕА] Јас - јас - [DING] Не, после, после. Јас немам? Дали е тоа проблем? Да. Ох Кое е најромантичното нешто што сте го направиле за некого? Правите писатели на небото и работи. Не можам да се натпреварувам. Секогаш кога Порција треба да излегува од градот, а јас не сум со неа, Ја изненадувам. И јас го повикувам хотелот. И јас го поставив. И тие ставија огромна работа во форма на срце од ливчиња од роза на нејзиниот кревет. Па кога ќе влезе во собата, целиот кревет е покриено со ливче од роза во форма на срце. Елен, ти си кабилионер! Можете да ги направите овие работи! [СМЕА] Тоа не - не мора да бидете кабионер за - Знам да бидам внимателен, уф! [СМЕА] Кое е најстрашното нешто што некогаш сте го направиле? [DING] Танцуваше на бар - После! [DING] [СМЕА] После Гледам. Во ред. Дали сакате да youвонете? Ти си единствениот што играш. [СМЕА] Ме тера да размислувам за opопарди. И ако - треба да - веднаш. Исто како Jeопарди. Во ред. Воопшто не е како opопарди. Не [СМЕА] Која е вашата омилена работа да направите сами? Прочитајте [DING] Извини Вистина е. Кој е твојот омилен - Исчезнав. Што? Ми се допадна на читање, мислам. Не, тие не те испуштија. Ох О, ок. Не, има само некои змии што ги задржуваме таму. Кој е вашиот омилен дел од телото на спротивниот пол? Копче [СМЕА] Копче [СМЕА] Тоа звучи како навистина да ви се допаѓа. Ми се допаѓа. Ако прелистувате низ каналите а се гледате на ТВ, дали ќе гледате? Никогаш. [DING] Кои три артикли би земале со вас на еден пуст остров? Тетратка, пенкало и некоја текила. [СМЕА] [DING] Текила! [ПРИМЕНА] Која е најдобрата работа што ви се случи оваа недела до сега? Да се ​​биде тука Ми недостигаш. Ми недостигаш и јас. [DING] [СМЕА] Кој беше последната славна личност со која ја погодивте starвездата? Го запознав Даниел Крег во бекстејџот во Златните глобуси. И реков нешто. И тој се смееше. И тој беше како, хахаха! И јас бев како, ох, знам, смешно, нели? [СМЕА] Тој беше толку симпатичен и убав. Тој е добар. Тој е сладок. [DING] Кој е моден тренд што не го разбираш? Не разбирам толку многу фармерки што се случуваат. Тие се широки, и тие се исечени, и тие се високи половини? Тоа не е корисно за никого. [СМЕА] Се согласувам. [ПРИМЕНА] Нели? Широк, исечен. Во ред. За што најмногу лажеш? Само што отидов на лекар. Јас сум 5'9 ”. Јас сум бил 5'9 ”целиот мој живот. Докторот рече дека не сум 5'9 ”. Јас сум 5'8 ”. Па јас го лажев целиот живот дека сум 5'9 “. Само што не знаев. Навистина сум луд од тоа. 5'9 "е многу поладно, зарем не? [Умирање] Не! Вонредната плејлиста на Зои се емитува во недела во 9 часот на Ен-Би-Си. Гледај го. Таа пее. И таа е во бар. И таа танцува. Beе се вратиме.

Лорен Греам одговара на „Прашања“ на Елен

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="0.27"></text>
<text sub="clublinks" start="0.27" dur="1.08"> Добро, ќе одам да прочитам прашање. </text>
<text sub="clublinks" start="1.35" dur="1.83"> Мора да одговорите на првото нешто што ви паѓа на памет. </text>
<text sub="clublinks" start="3.18" dur="0.15"> Тогаш - </text>
<text sub="clublinks" start="3.33" dur="0.689"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="4.019" dur="0.708"> - остави го копчето. </text>
<text sub="clublinks" start="4.727" dur="2.323"> Но, тоа мора да биде искрен одговор, добро? </text>
<text sub="clublinks" start="7.05" dur="1.68"> Денот на в Valentубените е утре. </text>
<text sub="clublinks" start="8.73" dur="2.61"> Кое е најромантичното нешто што сте го направиле за некого. </text>
<text sub="clublinks" start="11.34" dur="2.64"></text>
<text sub="clublinks" start="13.98" dur="1.18"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="15.16" dur="0.5"></text>
<text sub="clublinks" start="15.66" dur="0.79"> Јас - јас - </text>
<text sub="clublinks" start="16.45" dur="0.65"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="17.1" dur="2.64"> Не, после, после. </text>
<text sub="clublinks" start="19.74" dur="1.79"> Јас немам? </text>
<text sub="clublinks" start="21.53" dur="1.17"> Дали е тоа проблем? </text>
<text sub="clublinks" start="22.7" dur="0.61"> Да. </text>
<text sub="clublinks" start="23.31" dur="0.33"> Ох </text>
<text sub="clublinks" start="23.64" dur="2.292"> Кое е најромантичното нешто што сте го направиле за некого? </text>
<text sub="clublinks" start="25.932" dur="1.718"> Правите писатели на небото и работи. </text>
<text sub="clublinks" start="27.65" dur="0.96"> Не можам да се натпреварувам. </text>
<text sub="clublinks" start="28.61" dur="2.52"> Секогаш кога Порција треба да излегува од градот, а јас не сум со неа, </text>
<text sub="clublinks" start="31.13" dur="0.78"> Ја изненадувам. </text>
<text sub="clublinks" start="31.91" dur="0.96"> И јас го повикувам хотелот. </text>
<text sub="clublinks" start="32.87" dur="1.08"> И јас го поставив. </text>
<text sub="clublinks" start="33.95" dur="3.18"> И тие ставија огромна работа во форма на срце од ливчиња од роза </text>
<text sub="clublinks" start="37.13" dur="0.843"> на нејзиниот кревет. </text>
<text sub="clublinks" start="37.973" dur="1.917"> Па кога ќе влезе во собата, целиот кревет </text>
<text sub="clublinks" start="39.89" dur="1.29"> е покриено со ливче од роза во форма на срце. </text>
<text sub="clublinks" start="41.18" dur="1.71"> Елен, ти си кабилионер! </text>
<text sub="clublinks" start="42.89" dur="1.44"> Можете да ги направите овие работи! </text>
<text sub="clublinks" start="44.33" dur="1.17"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="45.5" dur="2.333"> Тоа не - не мора да бидете кабионер за - </text>
<text sub="clublinks" start="47.833" dur="1.55"> Знам да бидам внимателен, уф! </text>
<text sub="clublinks" start="49.383" dur="1.727"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="51.11" dur="2.98"> Кое е најстрашното нешто што некогаш сте го направиле? </text>
<text sub="clublinks" start="54.09" dur="0.5"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="54.59" dur="0.84"> Танцуваше на бар - </text>
<text sub="clublinks" start="55.43" dur="1.344"> После! </text>
<text sub="clublinks" start="56.774" dur="0.896"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="57.67" dur="0.896"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="58.566" dur="0.754"> После </text>
<text sub="clublinks" start="59.32" dur="0.52"> Гледам. </text>
<text sub="clublinks" start="59.84" dur="0.42"> Во ред. </text>
<text sub="clublinks" start="60.26" dur="0.85"> Дали сакате да youвонете? </text>
<text sub="clublinks" start="61.11" dur="1.13"> Ти си единствениот што играш. </text>
<text sub="clublinks" start="62.24" dur="0.5"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="62.74" dur="2.35"> Ме тера да размислувам за opопарди. </text>
<text sub="clublinks" start="65.09" dur="2.24"> И ако - треба да - </text>
<text sub="clublinks" start="67.33" dur="0.73"> веднаш. </text>
<text sub="clublinks" start="68.06" dur="1.23"> Исто како Jeопарди. </text>
<text sub="clublinks" start="69.29" dur="1.03"> Во ред. </text>
<text sub="clublinks" start="70.32" dur="1.25"> Воопшто не е како opопарди. </text>
<text sub="clublinks" start="71.57" dur="0.5"> Не </text>
<text sub="clublinks" start="72.07" dur="0.635"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="72.705" dur="1.625"> Која е вашата омилена работа да направите сами? </text>
<text sub="clublinks" start="74.33" dur="0.39"> Прочитајте </text>
<text sub="clublinks" start="74.72" dur="0.56"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="75.28" dur="0.5"> Извини </text>
<text sub="clublinks" start="75.78" dur="0.573"> Вистина е. </text>
<text sub="clublinks" start="76.353" dur="0.917"> Кој е твојот омилен - </text>
<text sub="clublinks" start="77.27" dur="0.94"> Исчезнав. </text>
<text sub="clublinks" start="78.21" dur="0.59"> Што? </text>
<text sub="clublinks" start="78.8" dur="1.8"> Ми се допадна на читање, мислам. </text>
<text sub="clublinks" start="80.6" dur="1.085"> Не, тие не те испуштија. </text>
<text sub="clublinks" start="81.685" dur="0.5"> Ох </text>
<text sub="clublinks" start="82.185" dur="0.925"> О, ок. </text>
<text sub="clublinks" start="83.11" dur="3.85"> Не, има само некои змии што ги задржуваме таму. </text>
<text sub="clublinks" start="86.96" dur="3.92"> Кој е вашиот омилен дел од телото на спротивниот пол? </text>
<text sub="clublinks" start="90.88" dur="0.6"> Копче </text>
<text sub="clublinks" start="91.48" dur="1.386"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="92.866" dur="0.924"> Копче </text>
<text sub="clublinks" start="93.79" dur="1.39"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="95.18" dur="2.03"> Тоа звучи како навистина да ви се допаѓа. </text>
<text sub="clublinks" start="97.21" dur="0.7"> Ми се допаѓа. </text>
<text sub="clublinks" start="97.91" dur="1.68"> Ако прелистувате низ каналите </text>
<text sub="clublinks" start="99.59" dur="1.792"> а се гледате на ТВ, дали ќе гледате? </text>
<text sub="clublinks" start="101.382" dur="0.718"> Никогаш. </text>
<text sub="clublinks" start="102.1" dur="0.94"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="103.04" dur="3.335"> Кои три артикли би земале со вас на еден пуст остров? </text>
<text sub="clublinks" start="106.375" dur="3.038"> Тетратка, пенкало и некоја текила. </text>
<text sub="clublinks" start="109.413" dur="0.986"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="110.399" dur="0.986"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="111.385" dur="1.479"> Текила! </text>
<text sub="clublinks" start="112.864" dur="2.966"> [ПРИМЕНА] </text>
<text sub="clublinks" start="115.83" dur="2.29"> Која е најдобрата работа што ви се случи оваа недела </text>
<text sub="clublinks" start="118.12" dur="1.05"> до сега? </text>
<text sub="clublinks" start="119.17" dur="0.51"> Да се ​​биде тука </text>
<text sub="clublinks" start="119.68" dur="0.77"> Ми недостигаш. </text>
<text sub="clublinks" start="120.45" dur="2.514"> Ми недостигаш и јас. </text>
<text sub="clublinks" start="122.964" dur="0.5"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="123.464" dur="0.996"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="124.46" dur="3.44"> Кој беше последната славна личност со која ја погодивте starвездата? </text>
<text sub="clublinks" start="127.9" dur="2.79"> Го запознав Даниел Крег во бекстејџот во Златните глобуси. </text>
<text sub="clublinks" start="130.69" dur="0.99"> И реков нешто. </text>
<text sub="clublinks" start="131.68" dur="0.66"> И тој се смееше. </text>
<text sub="clublinks" start="132.34" dur="1"> И тој беше како, хахаха! </text>
<text sub="clublinks" start="133.34" dur="2.345"> И јас бев како, ох, знам, смешно, нели? </text>
<text sub="clublinks" start="135.685" dur="1.215"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="136.9" dur="1.86"> Тој беше толку симпатичен и убав. </text>
<text sub="clublinks" start="138.76" dur="0.66"> Тој е добар. </text>
<text sub="clublinks" start="139.42" dur="0.5"> Тој е сладок. </text>
<text sub="clublinks" start="139.92" dur="1"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="140.92" dur="2.41"> Кој е моден тренд што не го разбираш? </text>
<text sub="clublinks" start="143.33" dur="3.59"> Не разбирам толку многу фармерки што се случуваат. </text>
<text sub="clublinks" start="146.92" dur="2.01"> Тие се широки, и тие се исечени, </text>
<text sub="clublinks" start="148.93" dur="1.05"> и тие се високи половини? </text>
<text sub="clublinks" start="149.98" dur="1.934"> Тоа не е корисно за никого. </text>
<text sub="clublinks" start="151.914" dur="1.97"> [СМЕА] </text>
<text sub="clublinks" start="153.884" dur="0.5"> Се согласувам. </text>
<text sub="clublinks" start="154.384" dur="0.5"> [ПРИМЕНА] </text>
<text sub="clublinks" start="154.884" dur="0.982"> Нели? </text>
<text sub="clublinks" start="155.866" dur="3.464"> Широк, исечен. </text>
<text sub="clublinks" start="159.33" dur="1.4"> Во ред. </text>
<text sub="clublinks" start="160.73" dur="1.767"> За што најмногу лажеш? </text>
<text sub="clublinks" start="162.497" dur="1.083"> Само што отидов на лекар. </text>
<text sub="clublinks" start="163.58" dur="0.63"> Јас сум 5'9 ”. </text>
<text sub="clublinks" start="164.21" dur="1.208"> Јас сум бил 5'9 ”целиот мој живот. </text>
<text sub="clublinks" start="165.418" dur="1.612"> Докторот рече дека не сум 5'9 ”. </text>
<text sub="clublinks" start="167.03" dur="1.62"> Јас сум 5'8 ”. </text>
<text sub="clublinks" start="168.65" dur="2.805"> Па јас го лажев целиот живот дека сум 5'9 “. </text>
<text sub="clublinks" start="171.455" dur="3.135"> Само што не знаев. </text>
<text sub="clublinks" start="174.59" dur="2.36"> Навистина сум луд од тоа. </text>
<text sub="clublinks" start="176.95" dur="4.408"> 5'9 "е многу поладно, зарем не? </text>
<text sub="clublinks" start="181.358" dur="1.522"> [Умирање] </text>
<text sub="clublinks" start="182.88" dur="0.5"> Не! </text>
<text sub="clublinks" start="183.38" dur="2.742"></text>
<text sub="clublinks" start="186.122" dur="3.108"> Вонредната плејлиста на Зои се емитува во недела во 9 часот на Ен-Би-Си. </text>
<text sub="clublinks" start="189.23" dur="0.66"> Гледај го. </text>
<text sub="clublinks" start="189.89" dur="0.57"> Таа пее. </text>
<text sub="clublinks" start="190.46" dur="0.84"> И таа е во бар. </text>
<text sub="clublinks" start="191.3" dur="0.69"> И таа танцува. </text>
<text sub="clublinks" start="191.99" dur="1.82"> Beе се вратиме. </text>
<text sub="clublinks" start="193.81" dur="1.19"></text>