Lauren Graham Përgjigjet 'Pyetjet e Djegies' së Ellen-it subtitles

Në rregull, unë do të lexoj një pyetje. Ju duhet të përgjigjeni gjëja e parë që ju vjen në mendje. Then-- [DING] - hidhni butonin. Por duhet të jetë një përgjigje e sinqertë, apo jo? Dita e Shën Valentinit është nesër. Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë. [Qeshura] Unë - Unë-- [DING] Jo, pasi, pas. Nuk kam ndonje? A është ky problem? Po. Oh. Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë? Ju bëni shkrimtarë dhe sende qielli. Unë nuk mund të konkurroj. Kurdoherë që Portia duhet të dalë nga qyteti, dhe unë nuk jam me të, E befasoj atë. Dhe unë e quaj hotelin. Dhe e vendosa. Dhe ata vendosën një gjë të madhe në formë zemre me petale trëndafilash në shtratin e saj. Kështu që kur ajo ecën në dhomë, tërë shtrati është e mbuluar me një petal trëndafili në formë zemre. Ellen, ju jeni një kablioner! Ju mund t'i bëni këto gjëra! [Qeshura] Kjo jo - nuk duhet të jesh kablioner për - Unë e di që jam i zhytur në mendime, og! [Qeshura] Cila është gjëja më e frikshme që keni bërë ndonjëherë? [DING] Vallëzoi në bar - Pas! [DING] [Qeshura] Pas. I shoh. Në rregull. Për shkak se nuk keni pse të telefononi? Ti je i vetmi që luan. [Qeshura] Më bën të mendoj për Xhelozhin. Dhe nëse - ju keni për të - menjëherë. Justshtë njësoj si rreziku. Në rregull. Nuk është aspak si Xhelozia. Jo. [Qeshura] Cila është gjëja juaj e preferuar për të bërë vetëm? Lexoni. [DING] Më vjen keq. Eshte e vertete. Cila eshte e preferuara jote-- Mërzita. Çfarë? Unë u tërbova për lexim, mendoj. Jo, ata nuk ju tallën. Oh. Oh ne rregull. Jo, ka vetëm disa gjarpërinj që i mbajmë atje. Cila është pjesa juaj e preferuar e trupit në seksin e kundërt? Butt. [Qeshura] Butt. [Qeshura] Kjo tingëllon sikur ju pëlqen vërtet. Më pëlqen. Nëse po kaloni nëpër kanale dhe e shihni veten në TV, do shikoni? Kurrë. [DING] Cilat tre sende do të merrnit me vete në një ishull të shkretë? Një fletore, një stilolaps dhe disa tequila. [Qeshura] [DING] Tequila! [DUARTROKITJE] Cila është gjëja më e mirë që ju ka ndodhur këtë javë deri tani? Duke qenë këtu Më ke munguar. Ju kam munguar edhe juve. [DING] [Qeshura] Kush ishte njeriu i famshëm i fundit që ju goditi ylli? Takova prapaskenën e Daniel Craig në Golden Globes. Dhe thashë diçka. Dhe ai qeshi. Dhe ai ishte si, haha! Dhe isha si, oh, e di, qesharake, apo jo? [Qeshura] Ai ishte aq i lezetshëm dhe i bukur. Ai është i mirë. Ai është i lezetshëm. [DING] Cila është një trend i modës që nuk e kuptoni? Unë nuk i kuptoj aq shumë xhinse që po ndodhin. Ata janë të gjerë, dhe ata janë të prerë, dhe ata janë me bel të lartë? Kjo nuk është e dobishme për askënd. [Qeshura] Jam dakort [DUARTROKITJE] E drejtë? I gjerë, i prerë. Në rregull. Për çfarë gënjen më shumë? Unë thjesht shkova te mjeku. Unë jam 5'9 ". Unë kam qenë 5'9 "gjithë jetën time. Doktori tha që nuk jam 5’9 ”. Unë jam 5'8 ". Kështu që unë kam gënjyer tërë jetën time për të qenë 5'9 ". Unë thjesht nuk e dija. Jam vërtet i çmendur për këtë. 5'9 "është shumë më e freskët, apo jo? [Dinging] Jo! Playlist i jashtëzakonshëm i Zoey transmetohet të dielat në 9:00 në NBC. Shikojeni. Ajo kendon. Dhe ajo është në një bar. Dhe ajo vallëzon. Do të kthehemi.

Lauren Graham Përgjigjet 'Pyetjet e Djegies' së Ellen-it

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="0.27"></text>
<text sub="clublinks" start="0.27" dur="1.08"> Në rregull, unë do të lexoj një pyetje. </text>
<text sub="clublinks" start="1.35" dur="1.83"> Ju duhet të përgjigjeni gjëja e parë që ju vjen në mendje. </text>
<text sub="clublinks" start="3.18" dur="0.15"> Then-- </text>
<text sub="clublinks" start="3.33" dur="0.689"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="4.019" dur="0.708"> - hidhni butonin. </text>
<text sub="clublinks" start="4.727" dur="2.323"> Por duhet të jetë një përgjigje e sinqertë, apo jo? </text>
<text sub="clublinks" start="7.05" dur="1.68"> Dita e Shën Valentinit është nesër. </text>
<text sub="clublinks" start="8.73" dur="2.61"> Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë. </text>
<text sub="clublinks" start="11.34" dur="2.64"></text>
<text sub="clublinks" start="13.98" dur="1.18"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="15.16" dur="0.5"></text>
<text sub="clublinks" start="15.66" dur="0.79"> Unë - Unë-- </text>
<text sub="clublinks" start="16.45" dur="0.65"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="17.1" dur="2.64"> Jo, pasi, pas. </text>
<text sub="clublinks" start="19.74" dur="1.79"> Nuk kam ndonje? </text>
<text sub="clublinks" start="21.53" dur="1.17"> A është ky problem? </text>
<text sub="clublinks" start="22.7" dur="0.61"> Po. </text>
<text sub="clublinks" start="23.31" dur="0.33"> Oh. </text>
<text sub="clublinks" start="23.64" dur="2.292"> Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë? </text>
<text sub="clublinks" start="25.932" dur="1.718"> Ju bëni shkrimtarë dhe sende qielli. </text>
<text sub="clublinks" start="27.65" dur="0.96"> Unë nuk mund të konkurroj. </text>
<text sub="clublinks" start="28.61" dur="2.52"> Kurdoherë që Portia duhet të dalë nga qyteti, dhe unë nuk jam me të, </text>
<text sub="clublinks" start="31.13" dur="0.78"> E befasoj atë. </text>
<text sub="clublinks" start="31.91" dur="0.96"> Dhe unë e quaj hotelin. </text>
<text sub="clublinks" start="32.87" dur="1.08"> Dhe e vendosa. </text>
<text sub="clublinks" start="33.95" dur="3.18"> Dhe ata vendosën një gjë të madhe në formë zemre me petale trëndafilash </text>
<text sub="clublinks" start="37.13" dur="0.843"> në shtratin e saj. </text>
<text sub="clublinks" start="37.973" dur="1.917"> Kështu që kur ajo ecën në dhomë, tërë shtrati </text>
<text sub="clublinks" start="39.89" dur="1.29"> është e mbuluar me një petal trëndafili në formë zemre. </text>
<text sub="clublinks" start="41.18" dur="1.71"> Ellen, ju jeni një kablioner! </text>
<text sub="clublinks" start="42.89" dur="1.44"> Ju mund t'i bëni këto gjëra! </text>
<text sub="clublinks" start="44.33" dur="1.17"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="45.5" dur="2.333"> Kjo jo - nuk duhet të jesh kablioner për - </text>
<text sub="clublinks" start="47.833" dur="1.55"> Unë e di që jam i zhytur në mendime, og! </text>
<text sub="clublinks" start="49.383" dur="1.727"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="51.11" dur="2.98"> Cila është gjëja më e frikshme që keni bërë ndonjëherë? </text>
<text sub="clublinks" start="54.09" dur="0.5"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="54.59" dur="0.84"> Vallëzoi në bar - </text>
<text sub="clublinks" start="55.43" dur="1.344"> Pas! </text>
<text sub="clublinks" start="56.774" dur="0.896"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="57.67" dur="0.896"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="58.566" dur="0.754"> Pas. </text>
<text sub="clublinks" start="59.32" dur="0.52"> I shoh. </text>
<text sub="clublinks" start="59.84" dur="0.42"> Në rregull. </text>
<text sub="clublinks" start="60.26" dur="0.85"> Për shkak se nuk keni pse të telefononi? </text>
<text sub="clublinks" start="61.11" dur="1.13"> Ti je i vetmi që luan. </text>
<text sub="clublinks" start="62.24" dur="0.5"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="62.74" dur="2.35"> Më bën të mendoj për Xhelozhin. </text>
<text sub="clublinks" start="65.09" dur="2.24"> Dhe nëse - ju keni për të - </text>
<text sub="clublinks" start="67.33" dur="0.73"> menjëherë. </text>
<text sub="clublinks" start="68.06" dur="1.23"> Justshtë njësoj si rreziku. </text>
<text sub="clublinks" start="69.29" dur="1.03"> Në rregull. </text>
<text sub="clublinks" start="70.32" dur="1.25"> Nuk është aspak si Xhelozia. </text>
<text sub="clublinks" start="71.57" dur="0.5"> Jo. </text>
<text sub="clublinks" start="72.07" dur="0.635"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="72.705" dur="1.625"> Cila është gjëja juaj e preferuar për të bërë vetëm? </text>
<text sub="clublinks" start="74.33" dur="0.39"> Lexoni. </text>
<text sub="clublinks" start="74.72" dur="0.56"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="75.28" dur="0.5"> Më vjen keq. </text>
<text sub="clublinks" start="75.78" dur="0.573"> Eshte e vertete. </text>
<text sub="clublinks" start="76.353" dur="0.917"> Cila eshte e preferuara jote-- </text>
<text sub="clublinks" start="77.27" dur="0.94"> Mërzita. </text>
<text sub="clublinks" start="78.21" dur="0.59"> Çfarë? </text>
<text sub="clublinks" start="78.8" dur="1.8"> Unë u tërbova për lexim, mendoj. </text>
<text sub="clublinks" start="80.6" dur="1.085"> Jo, ata nuk ju tallën. </text>
<text sub="clublinks" start="81.685" dur="0.5"> Oh. </text>
<text sub="clublinks" start="82.185" dur="0.925"> Oh ne rregull. </text>
<text sub="clublinks" start="83.11" dur="3.85"> Jo, ka vetëm disa gjarpërinj që i mbajmë atje. </text>
<text sub="clublinks" start="86.96" dur="3.92"> Cila është pjesa juaj e preferuar e trupit në seksin e kundërt? </text>
<text sub="clublinks" start="90.88" dur="0.6"> Butt. </text>
<text sub="clublinks" start="91.48" dur="1.386"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="92.866" dur="0.924"> Butt. </text>
<text sub="clublinks" start="93.79" dur="1.39"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="95.18" dur="2.03"> Kjo tingëllon sikur ju pëlqen vërtet. </text>
<text sub="clublinks" start="97.21" dur="0.7"> Më pëlqen. </text>
<text sub="clublinks" start="97.91" dur="1.68"> Nëse po kaloni nëpër kanale </text>
<text sub="clublinks" start="99.59" dur="1.792"> dhe e shihni veten në TV, do shikoni? </text>
<text sub="clublinks" start="101.382" dur="0.718"> Kurrë. </text>
<text sub="clublinks" start="102.1" dur="0.94"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="103.04" dur="3.335"> Cilat tre sende do të merrnit me vete në një ishull të shkretë? </text>
<text sub="clublinks" start="106.375" dur="3.038"> Një fletore, një stilolaps dhe disa tequila. </text>
<text sub="clublinks" start="109.413" dur="0.986"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="110.399" dur="0.986"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="111.385" dur="1.479"> Tequila! </text>
<text sub="clublinks" start="112.864" dur="2.966"> [DUARTROKITJE] </text>
<text sub="clublinks" start="115.83" dur="2.29"> Cila është gjëja më e mirë që ju ka ndodhur këtë javë </text>
<text sub="clublinks" start="118.12" dur="1.05"> deri tani? </text>
<text sub="clublinks" start="119.17" dur="0.51"> Duke qenë këtu </text>
<text sub="clublinks" start="119.68" dur="0.77"> Më ke munguar. </text>
<text sub="clublinks" start="120.45" dur="2.514"> Ju kam munguar edhe juve. </text>
<text sub="clublinks" start="122.964" dur="0.5"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="123.464" dur="0.996"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="124.46" dur="3.44"> Kush ishte njeriu i famshëm i fundit që ju goditi ylli? </text>
<text sub="clublinks" start="127.9" dur="2.79"> Takova prapaskenën e Daniel Craig në Golden Globes. </text>
<text sub="clublinks" start="130.69" dur="0.99"> Dhe thashë diçka. </text>
<text sub="clublinks" start="131.68" dur="0.66"> Dhe ai qeshi. </text>
<text sub="clublinks" start="132.34" dur="1"> Dhe ai ishte si, haha! </text>
<text sub="clublinks" start="133.34" dur="2.345"> Dhe isha si, oh, e di, qesharake, apo jo? </text>
<text sub="clublinks" start="135.685" dur="1.215"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="136.9" dur="1.86"> Ai ishte aq i lezetshëm dhe i bukur. </text>
<text sub="clublinks" start="138.76" dur="0.66"> Ai është i mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="139.42" dur="0.5"> Ai është i lezetshëm. </text>
<text sub="clublinks" start="139.92" dur="1"> [DING] </text>
<text sub="clublinks" start="140.92" dur="2.41"> Cila është një trend i modës që nuk e kuptoni? </text>
<text sub="clublinks" start="143.33" dur="3.59"> Unë nuk i kuptoj aq shumë xhinse që po ndodhin. </text>
<text sub="clublinks" start="146.92" dur="2.01"> Ata janë të gjerë, dhe ata janë të prerë, </text>
<text sub="clublinks" start="148.93" dur="1.05"> dhe ata janë me bel të lartë? </text>
<text sub="clublinks" start="149.98" dur="1.934"> Kjo nuk është e dobishme për askënd. </text>
<text sub="clublinks" start="151.914" dur="1.97"> [Qeshura] </text>
<text sub="clublinks" start="153.884" dur="0.5"> Jam dakort </text>
<text sub="clublinks" start="154.384" dur="0.5"> [DUARTROKITJE] </text>
<text sub="clublinks" start="154.884" dur="0.982"> E drejtë? </text>
<text sub="clublinks" start="155.866" dur="3.464"> I gjerë, i prerë. </text>
<text sub="clublinks" start="159.33" dur="1.4"> Në rregull. </text>
<text sub="clublinks" start="160.73" dur="1.767"> Për çfarë gënjen më shumë? </text>
<text sub="clublinks" start="162.497" dur="1.083"> Unë thjesht shkova te mjeku. </text>
<text sub="clublinks" start="163.58" dur="0.63"> Unë jam 5'9 ". </text>
<text sub="clublinks" start="164.21" dur="1.208"> Unë kam qenë 5'9 "gjithë jetën time. </text>
<text sub="clublinks" start="165.418" dur="1.612"> Doktori tha që nuk jam 5’9 ”. </text>
<text sub="clublinks" start="167.03" dur="1.62"> Unë jam 5'8 ". </text>
<text sub="clublinks" start="168.65" dur="2.805"> Kështu që unë kam gënjyer tërë jetën time për të qenë 5'9 ". </text>
<text sub="clublinks" start="171.455" dur="3.135"> Unë thjesht nuk e dija. </text>
<text sub="clublinks" start="174.59" dur="2.36"> Jam vërtet i çmendur për këtë. </text>
<text sub="clublinks" start="176.95" dur="4.408"> 5'9 "është shumë më e freskët, apo jo? </text>
<text sub="clublinks" start="181.358" dur="1.522"> [Dinging] </text>
<text sub="clublinks" start="182.88" dur="0.5"> Jo! </text>
<text sub="clublinks" start="183.38" dur="2.742"></text>
<text sub="clublinks" start="186.122" dur="3.108"> Playlist i jashtëzakonshëm i Zoey transmetohet të dielat në 9:00 në NBC. </text>
<text sub="clublinks" start="189.23" dur="0.66"> Shikojeni. </text>
<text sub="clublinks" start="189.89" dur="0.57"> Ajo kendon. </text>
<text sub="clublinks" start="190.46" dur="0.84"> Dhe ajo është në një bar. </text>
<text sub="clublinks" start="191.3" dur="0.69"> Dhe ajo vallëzon. </text>
<text sub="clublinks" start="191.99" dur="1.82"> Do të kthehemi. </text>
<text sub="clublinks" start="193.81" dur="1.19"></text>