2 burra të vrarë, grua e plagosur në sulmin e shkopit të bejzbollit në shtëpinë e Windermere, thotë policia subtitles

KOHA T M BNI SIGURISHT QE KENI APP FALAS PINPOINT TRACKER TONA. Skuadra jonë e meteorologjistëve do të APP FALAS TRACKER PINPOINT. Skuadra jonë e meteorologjistëve do të gjurmojë rrugën e STORMIT, vetëm EKIPI I METEOROLOGJISVE TONA DO T TR DUHET P PR SHTYPIN E STORMIT, DUHET TAR KRKOHET APP Dyqani WKMG. TRACK PATH STORM’S, JU JENI K SERKONI APK Dyqanin WKMG. >>> Autoritetet po vazhdojnë K SERKONI WKMG Dyqan APP. >>> AUTORITETET JAN ST DUHEN N THE SHKENC OFN E VDEKJES GRUESOME. >>> AUTORITETET JAN ST DUHEN N THE SHKENC OFN E VDEKJES GRUESOME. >> SIPPRMARRJI I RREZIKON ME A Skena e një Vrasjeje GRUESOME. >> SUBPEKTI I RREZIKONI ME NJ B BAT THEMELORE. >> SUBPEKTI I RREZIKONI ME NJ B BAT THEMELORE. Një FEMIJE FILMIJ-10-VJET 10 911 BAT BASEBALL. FEMIJET E FMIJ -VE T 10 VJETA 10-VJET 9 911 PASQYREN N IN BATHROOM. FEMIJET E FMIJ -VE T 10 VJETA 10-VJET 9 911 PASQYREN N IN BATHROOM. EZZY KASTRO INSHT IN N W WINDEMERE ME Ndërsa fshihet në banjë. EZZY CASTRO ISSHT N W WINDEMERE ME VET. EZZY CASTRO ISSHT N W WINDEMERE ME VET. >> Gazetari: E dimë një E FUNDIT. >> Gazetari: E dimë që një VICTIM po rikuperon >> Reporteri: E dimë që një VICTIM po rikuperon në të DREJT H SPITALE TANI, DHE E DREJTA VIKTIMI ISSHT R RIKUAR N T H DREJT HN SPITALE TANI, DHE E DREJTA SI MUND TI MUND T SE SHIJEN skenën E DREJTA HOSPITALE TANI, DHE E DREJTA SI MUND TI MUND T SHIJEN SHKEN E SHUM KETU. BEHIND ME JU MUND T SE SHIJEN SHKEN E SHUM KETU. POLICIA thotë se ka një moshë 10-vjeçare OUGHT KETU. POLICIA thotë se ka një djalë 10-vjeçar që merret me zhurmë në POLICIA thotë se ka një djalë 10-vjeçar që merret me zhurmë në banjën dhe thirret 911 P FORR BOY KUSH që bllokoi veten në banjën dhe thirri 911 P FORR NDIHM. Banjë dhe thirrur 911 P FORR NDIHM. >> FJALT NUK MUND T D P DRPUNONI, TUAJ HELP. >> FJALT NUK MUND T D PRPUNOJN Y, JU DINI, WEFAR WE DUA T TO themi >> FJALT NUK MUND T D P DRPUNOJN Y, JU DINI, FAR WE DUA T S SHUM FAMILJES. DI, WHFAR DUA T TO SHUM FAMILJES. ZEMRA DHE LUTJET TONA QENI FAMILY. ZEMI DHE LUTJET TONA QENI GJITHA NGA TIJ. ZEMI DHE LUTJET TONA QENI GJITHA NGA TIJ. >> Gazetari: POLITIKA WINDEMERE SHKO N TO TIJ. >> Gazetari: POLITIKA WINDEMERE HULUMTUESE NJ H SHTPI E VDES >> Reporter: WINDEMERE POLICE INVESTIGATING A INVASIONI SHTETRISHT I SHTPIS AT N AT CRESCENT T L Liqenit HULUMTIMI I NJ IN INVASIONI T DE VRTET SHTPI N AT REZERVN E KRESCENTIT TAKE Liqenit P OFFR PARA AVENUE. INVASIONI N RES REZERVIMIN E KRESCENTIT T L Liqenit, jashtë parkut. KRYETARI DAVIDI thotë SUESHME REZERVONI P OFR AVENUE T PARK PARCANS. CHIEF DAVID thotë se HOPKINET E DYT EZEKIEL të menaxhuara për t'u marrë CHIEF DAVID thotë se HOPKINET E SZEKTUAR EZEKIEL të menaxhuara për të marrë përmes komunitetit. EZEKIEL HOPKINET E MENAXHUAR T G MERREN NGA KOMUNITET. >> E dimë se në VIDEO PROR KOMUNITET. >> E dimë se në VIDEO Q SA SHENI NGA HYRJE E PARONT >> JEMI E DINI KATTO N ON VIDEO Q SA SHENI NGA HYRJE E PARONT KETU Q TH KA DUHET TUAJ RRUGOR NE SHUM NDTRRMARRJEN PARA KETU Q HE N CNDODHOWN RRUGN N AT Nivelin e Lartë të Shpejtësisë, SHTETSISHT KETU K HETU KA DUHET RRUGN N A Niveli të Lartë të SHPEJTS, NDRTUAR N TH KISTO HYRJE DHE AKTUAJ N A NJ R SHATERBIM T HIGH LART TE SHPEJTS, NDRTUAR N TH KISTU HYRJEN DHE AKTUALE DYTUS E HAPUR. NO KTU HAPUR DITA E HYR ANDS DHE AKTUALE PUSHUAR. >> Gazetari: HOPKINST E TRYEDUAR N DATA E HAPUR HAPUR. >> Reporteri: HOPKINST E KTUAR P STR TNDRUAR NJU KUVAN PICKUP PARKU >> Reporteri: HOPKINST E KTUAR T TO ND STNJOJN A NJU KUVAN PICKUP PARKU T O PARA T NJ SHTPI QAT JAN WH STEAL NJ TR KUVA PICKUP PARKU JET ND OFRMARRJEN E një shtëpie që është kur ai ishte shumë i mirë nga JASHT E SHTOMPIS SI QE KA JANE KU UGJ KAT NGA SHQIPTAR ANDT DHE - KUJDES NGA Ai ishte KATI I DYT THE NGA SHTETSIT DHE - SHKUAR NGA SHQIPTAR ANDT DHE GJITHA GJY SHTETSIT DHE - SHKOLLIMI I SHTETSIS AND DHE GJITHA DHNIE TOT SHUM. SHTPI DHE GJITHA SHUM DHUNS. >> Shtëpitë e shtëpisë Brenda Dhunshëm. >> Shtëpitë e shtëpisë, brenda banesave, të kontraktuar >> Shtëpitë e shtëpisë, brenda banesave, kontraktuan mbrojtësin në të cilin koha QYTETARI KONTABLUAR DEPOZITEN N WH KOH T KOH TA ATA TT PRDITUAR NIM T GJITHA, I MBROJT ATSISHT N WH KOH T KOH TA T AT PTRDITUAR NGA LIDHJA E TIJ, Unë besoj nga jashtë T AT DH ATNI T H NDARJEN TIJ, Unë besoj nga jashtë të banorëve. BESONI JAN O PARAQIT T THE REPUBLIKS. NUK JEMI POSITIVE, CILA - THE Banorët. NUK JEMI POSITIVE, E CILA - PARA VIKTIM. NUK JEMI POSITIVE, E CILA - PARA VIKTIM. QIC VIKTIMI DSHT ZBULON. PARA VIKTIM. QIC VIKTIMI DSHT ZBULON. >> Gazetari: Kreu thotë QIC VIKTIMI DSHT ZBULON. >> Gazetari: KRYETARI thotë që ATA SHPRNDAR TN BNI >> Gazetari: KRYETARI thotë që ATA T US PRDORNI NDJES P ATR TT PTRDORUR VIKTIMET, VRES DY KJO T HE P KRDORUAR TN DH TONAT T AT PTRKOHEN VIKTIMET, VRESI DY MENAJ DHE LND SER SEROZISHT A SHTETI VIKTIMET, VRESI DY MENA DHE LND SER SEROZISHT NJ A GRUA KUSH ISSHT TANI N THE M MNYR AND DHE L INND SERSISHT RRETH një gruaje që është tani në spital. GRUA KUSH ISSHT N TANI N THE SPITAL. ISHTE GRANDONI 10-VJETOR HOSPITAL. WSHT GR GRANDONI 10-VJETR I PASQYR WHS QO QENI 911 T WH DHNI WSHT GRANDONI 10-VJETR I PASQYRS QO QENI 911 T WH DYT H Fsheh N IN BATHROM. WHO THIRRUAR 911 Ndërsa fshihej në banjë. F CHMIJ WT NUK HSHT HURT. BANJO. F CHMIJ WT NUK HSHT HURT. >> AMshtë mahnitëse, kjo guxim F CHMIJ WT NUK HSHT HURT. >> AMshtë mahnitëse, K BT B BRAVE NJ Y RIN DHE DISPONUESIN >> AMshtë MAMASUES, KISTO BRAVE NJ MAN RINI DHE DISPATCHERI që bën një punë fenomenale. Njeriu i RI DHE DISPATCHERI që bën një punë fenomenale. >> Gazetari: HOPKINS ISHTE B DON NJ A PUN FENOMENALE. >> Gazetari: HOPKINST U GJUHET N IN VESHTOTN TOT TJERA >> Gazetari: HOPKINST U GJUHET N IN DHNOT T TJERA T IN NDRMARRS SOM SHQIPS DHE SHENJTSISAD SHENQET N IN VET TJET ANDR DHJETN E SHTEPIS AND DHE BLEZACHN E DREJTS S AND SHUM DHE NUK SHT BRENDA HOME DHE NDARJEN E BARNAVE DHE NUK WSHT PPRGJIGJE P RESRGJIGJE ME TIJ. BLEAK DHE NUK MUND T RES PPRGJIGJET P RESRGJIGJE ME TY. E DREJTA TANI Ai është N AT SPITAL PPRGJIGJE ME TY. E DREJTA TANI Ai është N AT SHQIPTAR POR FACIONI DY K COSHILLA T M VRES E DREJTA TANI Ai është N THE SHQIPRIS B POR FACACIONI DY K COSHILLA T M VESHT ​​ANDS DHE NJAR SHUM OF PR VDES

2 burra të vrarë, grua e plagosur në sulmin e shkopit të bejzbollit në shtëpinë e Windermere, thotë policia

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="3.136"> KOHA T M BNI SIGURISHT QE KENI APP FALAS PINPOINT TRACKER TONA. Skuadra jonë e meteorologjistëve do të </text>
<text sub="clublinks" start="3.17" dur="2.602"> APP FALAS TRACKER PINPOINT. Skuadra jonë e meteorologjistëve do të gjurmojë rrugën e STORMIT, vetëm </text>
<text sub="clublinks" start="5.773" dur="2.502"> EKIPI I METEOROLOGJISVE TONA DO T TR DUHET P PR SHTYPIN E STORMIT, DUHET TAR KRKOHET APP Dyqani WKMG. </text>
<text sub="clublinks" start="8.276" dur="1.534"> TRACK PATH STORM’S, JU JENI K SERKONI APK Dyqanin WKMG. >>> Autoritetet po vazhdojnë </text>
<text sub="clublinks" start="9.844" dur="5.438"> K SERKONI WKMG Dyqan APP. >>> AUTORITETET JAN ST DUHEN N THE SHKENC OFN E VDEKJES GRUESOME. </text>
<text sub="clublinks" start="15.316" dur="1.601"> >>> AUTORITETET JAN ST DUHEN N THE SHKENC OFN E VDEKJES GRUESOME. >> SIPPRMARRJI I RREZIKON ME A </text>
<text sub="clublinks" start="16.951" dur="2.235"> Skena e një Vrasjeje GRUESOME. >> SUBPEKTI I RREZIKONI ME NJ B BAT THEMELORE. </text>
<text sub="clublinks" start="19.22" dur="1.267"> >> SUBPEKTI I RREZIKONI ME NJ B BAT THEMELORE. Një FEMIJE FILMIJ-10-VJET 10 911 </text>
<text sub="clublinks" start="20.488" dur="1.667"> BAT BASEBALL. FEMIJET E FMIJ -VE T 10 VJETA 10-VJET 9 911 PASQYREN N IN BATHROOM. </text>
<text sub="clublinks" start="22.156" dur="1.667"> FEMIJET E FMIJ -VE T 10 VJETA 10-VJET 9 911 PASQYREN N IN BATHROOM. EZZY KASTRO INSHT IN N W WINDEMERE ME </text>
<text sub="clublinks" start="23.858" dur="0.299"> Ndërsa fshihet në banjë. EZZY CASTRO ISSHT N W WINDEMERE ME VET. </text>
<text sub="clublinks" start="24.158" dur="1.401"> EZZY CASTRO ISSHT N W WINDEMERE ME VET. >> Gazetari: E dimë një </text>
<text sub="clublinks" start="25.593" dur="2.235"> E FUNDIT. >> Gazetari: E dimë që një VICTIM po rikuperon </text>
<text sub="clublinks" start="27.862" dur="0.6"> >> Reporteri: E dimë që një VICTIM po rikuperon në të DREJT H SPITALE TANI, DHE E DREJTA </text>
<text sub="clublinks" start="28.463" dur="2.334"> VIKTIMI ISSHT R RIKUAR N T H DREJT HN SPITALE TANI, DHE E DREJTA SI MUND TI MUND T SE SHIJEN skenën </text>
<text sub="clublinks" start="30.832" dur="0.399"> E DREJTA HOSPITALE TANI, DHE E DREJTA SI MUND TI MUND T SHIJEN SHKEN E SHUM KETU. </text>
<text sub="clublinks" start="31.265" dur="1.801"> BEHIND ME JU MUND T SE SHIJEN SHKEN E SHUM KETU. POLICIA thotë se ka një moshë 10-vjeçare </text>
<text sub="clublinks" start="33.1" dur="1.367"> OUGHT KETU. POLICIA thotë se ka një djalë 10-vjeçar që merret me zhurmë në </text>
<text sub="clublinks" start="34.469" dur="3.536"> POLICIA thotë se ka një djalë 10-vjeçar që merret me zhurmë në banjën dhe thirret 911 P FORR </text>
<text sub="clublinks" start="38.006" dur="0.199"> BOY KUSH që bllokoi veten në banjën dhe thirri 911 P FORR NDIHM. </text>
<text sub="clublinks" start="38.206" dur="2.101"> Banjë dhe thirrur 911 P FORR NDIHM. >> FJALT NUK MUND T D P DRPUNONI, TUAJ </text>
<text sub="clublinks" start="40.308" dur="2.335"> HELP. >> FJALT NUK MUND T D PRPUNOJN Y, JU DINI, WEFAR WE DUA T TO themi </text>
<text sub="clublinks" start="42.677" dur="0.6"> >> FJALT NUK MUND T D P DRPUNOJN Y, JU DINI, FAR WE DUA T S SHUM FAMILJES. </text>
<text sub="clublinks" start="43.311" dur="1.734"> DI, WHFAR DUA T TO SHUM FAMILJES. ZEMRA DHE LUTJET TONA QENI </text>
<text sub="clublinks" start="45.079" dur="0.399"> FAMILY. ZEMI DHE LUTJET TONA QENI GJITHA NGA TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="45.48" dur="1.6"> ZEMI DHE LUTJET TONA QENI GJITHA NGA TIJ. >> Gazetari: POLITIKA WINDEMERE </text>
<text sub="clublinks" start="47.115" dur="1.733"> SHKO N TO TIJ. >> Gazetari: POLITIKA WINDEMERE HULUMTUESE NJ H SHTPI E VDES </text>
<text sub="clublinks" start="48.883" dur="1"> >> Reporter: WINDEMERE POLICE INVESTIGATING A INVASIONI SHTETRISHT I SHTPIS AT N AT CRESCENT T L Liqenit </text>
<text sub="clublinks" start="49.884" dur="2.201"> HULUMTIMI I NJ IN INVASIONI T DE VRTET SHTPI N AT REZERVN E KRESCENTIT TAKE Liqenit P OFFR PARA AVENUE. </text>
<text sub="clublinks" start="52.086" dur="6.706"> INVASIONI N RES REZERVIMIN E KRESCENTIT T L Liqenit, jashtë parkut. KRYETARI DAVIDI thotë SUESHME </text>
<text sub="clublinks" start="58.826" dur="3.169"> REZERVONI P OFR AVENUE T PARK PARCANS. CHIEF DAVID thotë se HOPKINET E DYT EZEKIEL të menaxhuara për t'u marrë </text>
<text sub="clublinks" start="61.996" dur="0.867"> CHIEF DAVID thotë se HOPKINET E SZEKTUAR EZEKIEL të menaxhuara për të marrë përmes komunitetit. </text>
<text sub="clublinks" start="62.897" dur="1.3"> EZEKIEL HOPKINET E MENAXHUAR T G MERREN NGA KOMUNITET. >> E dimë se në VIDEO </text>
<text sub="clublinks" start="64.199" dur="1.233"> PROR KOMUNITET. >> E dimë se në VIDEO Q SA SHENI NGA HYRJE E PARONT </text>
<text sub="clublinks" start="65.467" dur="1.767"> >> JEMI E DINI KATTO N ON VIDEO Q SA SHENI NGA HYRJE E PARONT KETU Q TH KA DUHET TUAJ RRUGOR </text>
<text sub="clublinks" start="67.235" dur="2.168"> NE SHUM NDTRRMARRJEN PARA KETU Q HE N CNDODHOWN RRUGN N AT Nivelin e Lartë të Shpejtësisë, SHTETSISHT </text>
<text sub="clublinks" start="69.404" dur="2.869"> KETU K HETU KA DUHET RRUGN N A Niveli të Lartë të SHPEJTS, NDRTUAR N TH KISTO HYRJE DHE AKTUAJ </text>
<text sub="clublinks" start="72.307" dur="0.399"> N A NJ R SHATERBIM T HIGH LART TE SHPEJTS, NDRTUAR N TH KISTU HYRJEN DHE AKTUALE DYTUS E HAPUR. </text>
<text sub="clublinks" start="72.707" dur="1.434"> NO KTU HAPUR DITA E HYR ANDS DHE AKTUALE PUSHUAR. >> Gazetari: HOPKINST E TRYEDUAR N </text>
<text sub="clublinks" start="74.175" dur="2.569"> DATA E HAPUR HAPUR. >> Reporteri: HOPKINST E KTUAR P STR TNDRUAR NJU KUVAN PICKUP PARKU </text>
<text sub="clublinks" start="76.745" dur="2.201"> >> Reporteri: HOPKINST E KTUAR T TO ND STNJOJN A NJU KUVAN PICKUP PARKU T O PARA T NJ SHTPI QAT JAN WH </text>
<text sub="clublinks" start="78.947" dur="1.967"> STEAL NJ TR KUVA PICKUP PARKU JET ND OFRMARRJEN E një shtëpie që është kur ai ishte shumë i mirë nga </text>
<text sub="clublinks" start="80.916" dur="1.833"> JASHT E SHTOMPIS SI QE KA JANE KU UGJ KAT NGA SHQIPTAR ANDT DHE - KUJDES NGA </text>
<text sub="clublinks" start="82.751" dur="1.667"> Ai ishte KATI I DYT THE NGA SHTETSIT DHE - SHKUAR NGA SHQIPTAR ANDT DHE GJITHA GJY </text>
<text sub="clublinks" start="84.419" dur="0.433"> SHTETSIT DHE - SHKOLLIMI I SHTETSIS AND DHE GJITHA DHNIE TOT SHUM. </text>
<text sub="clublinks" start="84.853" dur="1.3"> SHTPI DHE GJITHA SHUM DHUNS. >> Shtëpitë e shtëpisë Brenda </text>
<text sub="clublinks" start="86.154" dur="1.534"> Dhunshëm. >> Shtëpitë e shtëpisë, brenda banesave, të kontraktuar </text>
<text sub="clublinks" start="87.722" dur="1.701"> >> Shtëpitë e shtëpisë, brenda banesave, kontraktuan mbrojtësin në të cilin koha </text>
<text sub="clublinks" start="89.457" dur="1.401"> QYTETARI KONTABLUAR DEPOZITEN N WH KOH T KOH TA ATA TT PRDITUAR NIM T GJITHA, I </text>
<text sub="clublinks" start="90.859" dur="1.634"> MBROJT ATSISHT N WH KOH T KOH TA T AT PTRDITUAR NGA LIDHJA E TIJ, Unë besoj nga jashtë </text>
<text sub="clublinks" start="92.527" dur="0.233"> T AT DH ATNI T H NDARJEN TIJ, Unë besoj nga jashtë të banorëve. </text>
<text sub="clublinks" start="92.794" dur="3.036"> BESONI JAN O PARAQIT T THE REPUBLIKS. NUK JEMI POSITIVE, CILA - THE </text>
<text sub="clublinks" start="95.831" dur="1.367"> Banorët. NUK JEMI POSITIVE, E CILA - PARA VIKTIM. </text>
<text sub="clublinks" start="97.232" dur="1.1"> NUK JEMI POSITIVE, E CILA - PARA VIKTIM. QIC VIKTIMI DSHT ZBULON. </text>
<text sub="clublinks" start="98.366" dur="1.334"> PARA VIKTIM. QIC VIKTIMI DSHT ZBULON. >> Gazetari: Kreu thotë </text>
<text sub="clublinks" start="99.734" dur="2.201"> QIC VIKTIMI DSHT ZBULON. >> Gazetari: KRYETARI thotë që ATA SHPRNDAR TN BNI </text>
<text sub="clublinks" start="101.937" dur="1.3"> >> Gazetari: KRYETARI thotë që ATA T US PRDORNI NDJES P ATR TT PTRDORUR VIKTIMET, VRES DY </text>
<text sub="clublinks" start="103.238" dur="3.236"> KJO T HE P KRDORUAR TN DH TONAT T AT PTRKOHEN VIKTIMET, VRESI DY MENAJ DHE LND SER SEROZISHT A </text>
<text sub="clublinks" start="106.508" dur="1.1"> SHTETI VIKTIMET, VRESI DY MENA DHE LND SER SEROZISHT NJ A GRUA KUSH ISSHT TANI N THE </text>
<text sub="clublinks" start="107.642" dur="0.7"> M MNYR AND DHE L INND SERSISHT RRETH një gruaje që është tani në spital. </text>
<text sub="clublinks" start="108.376" dur="3.002"> GRUA KUSH ISSHT N TANI N THE SPITAL. ISHTE GRANDONI 10-VJETOR </text>
<text sub="clublinks" start="111.38" dur="1.133"> HOSPITAL. WSHT GR GRANDONI 10-VJETR I PASQYR WHS QO QENI 911 T WH DHNI </text>
<text sub="clublinks" start="112.547" dur="0.3"> WSHT GRANDONI 10-VJETR I PASQYRS QO QENI 911 T WH DYT H Fsheh N IN BATHROM. </text>
<text sub="clublinks" start="112.881" dur="1.067"> WHO THIRRUAR 911 Ndërsa fshihej në banjë. F CHMIJ WT NUK HSHT HURT. </text>
<text sub="clublinks" start="113.949" dur="1.534"> BANJO. F CHMIJ WT NUK HSHT HURT. >> AMshtë mahnitëse, kjo guxim </text>
<text sub="clublinks" start="115.484" dur="2.134"> F CHMIJ WT NUK HSHT HURT. >> AMshtë mahnitëse, K BT B BRAVE NJ Y RIN DHE DISPONUESIN </text>
<text sub="clublinks" start="117.653" dur="1.233"> >> AMshtë MAMASUES, KISTO BRAVE NJ MAN RINI DHE DISPATCHERI që bën një punë fenomenale. </text>
<text sub="clublinks" start="118.921" dur="2.067"> Njeriu i RI DHE DISPATCHERI që bën një punë fenomenale. >> Gazetari: HOPKINS ISHTE </text>
<text sub="clublinks" start="120.989" dur="0.766"> B DON NJ A PUN FENOMENALE. >> Gazetari: HOPKINST U GJUHET N IN VESHTOTN TOT TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="121.757" dur="1.801"> >> Gazetari: HOPKINST U GJUHET N IN DHNOT T TJERA T IN NDRMARRS SOM SHQIPS DHE SHENJTSISAD </text>
<text sub="clublinks" start="123.559" dur="1.868"> SHENQET N IN VET TJET ANDR DHJETN E SHTEPIS AND DHE BLEZACHN E DREJTS S AND SHUM DHE NUK SHT </text>
<text sub="clublinks" start="125.46" dur="1.134"> BRENDA HOME DHE NDARJEN E BARNAVE DHE NUK WSHT PPRGJIGJE P RESRGJIGJE ME TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="126.628" dur="1.568"> BLEAK DHE NUK MUND T RES PPRGJIGJET P RESRGJIGJE ME TY. E DREJTA TANI Ai është N AT SPITAL </text>
<text sub="clublinks" start="128.197" dur="1.7"> PPRGJIGJE ME TY. E DREJTA TANI Ai është N AT SHQIPTAR POR FACIONI DY K COSHILLA T M VRES </text>
<text sub="clublinks" start="129.899" dur="1.3"> E DREJTA TANI Ai është N THE SHQIPRIS B POR FACACIONI DY K COSHILLA T M VESHT ​​ANDS DHE NJAR SHUM OF PR VDES </text>