Shihni reagimin e Anderson Cooper ndaj Mike Pence duke përdorur 'm-word' subtitles

5STORINFECTIONS EUS THNT LOHEY STATETIRE TION, TN RMIMI ION AKTUALisht SHPESH. NJE OD CESE QYTETAR HOT E HOLDINGSTEADYGE AED STAS JEMI NE LIDHET OSIDE NJ CL Klinike P E TYRE E DYSHME OSE KA HAVIN SHUM N TEXAS, OKB NUK është vetëm T Rast CNG NUMRI OFEI DITA RY 'LK TE NJE DOCR. Shtë NORRE MORINFECTOU XAS, S 15 G EQ T W W MASKE.GOVERNORF KANSAS E STATEWIDE A ZOPOSED DHE PARKU GYMSNDHT. REPENA ANDK NESHT NE N NE TATERDHNI I HONS VESHJE PTERYONE ESAME.BU E SE VESHTUAR VIC TS WHOLYS TAS f VEAID WO ZYRTAR JAN SHUM R Maska, zona WERYONE KU JU MNTNG, W MASKE EA ILL, D SHENI SI THLYK F HALTINGLYAGO SHUM, IKE RESS? EOPLE ER ALLWN L BEENNG, THA WEEGAS AF WEANGAS DHE PASQYRIM T PRESIDENTI QO NUK KA A PRIDN AL BUNKER DHE VERDO GJITHA NRO SUB T ASBE sugjeron WEARIMASK. PSE DONOUEKE ARSYE VET ONM B DON 'TPT PIKESE CONA FORC ES SI QALLNDRON W AGG OH, PO, HAA INNTSO AHUHALPERSONIR KU P APRGJIGJE T ANG RREGULLUAR RRETH TIJ. KJO ISSHT KU SHKO MIF EVEN W DISA O SI VIRUS T AL LEHTSISHTUAR. PE KJO FIRU NOS TAME NDRMARRJEN E DYT >> SS CAR, TO HEAESOM ST BNI NJOFTIMI KA S TENSE.ISTH ENTDIFIEREN QYTETAROVT E QEVERIS TE GJITHA AANODOLB BRIEFI KU JEMI ANORUS TOMS PLANI E PLYTEXIST. JEMI JU S SHTETET THEINERE E GJELIN. T T E ITALI. AAT poshtë ECON WLANOHME A KA COORTE DHE NUK E DUAJMICK STIKIT.A NUK THN Niveli Kombëtar dhe TES T SERIOU D THVE DEE O E TRET UCES. NGSNIQUELY N CT CT JEMI SE. I DELINERUAR DHE PRESI EV GUIDESMBERS IAGAI ROSE AREN'T. E IS.W, DE ITAAL GJITHA ING. SI SH MANNI SHUM TOU PRESIDENTI DHE S THIEOOASISECRETAFTH DHE HAN SS MUAJ AGO WHIDIDENT ISN CSERO TDOZAS WINDOW IS IS CNN CEDNTHETIONAL CIOR COL SI MENDONI PEOPLENG DHE P SRMBLEDHJE KU FUSHA E EURIONIT ANDRE TN DHE TI WE.MEAN, A LEADERSHIP. >> Unë, T B BNI JUHA SHUM MAN. ISE N SI SI NDODHET H RRETH BOTS DHE THOIN TO RRETH MILIONA POPULLORE FJALA HE E PAVARUR AND0E ED NJ QU KARTART T OF KTU NUMRVE A KETU N THE BASHKIM T UN BASHKUAR, Shih WTNING OFS'V O N T T AE NUMB GALI ITALI E KONCEROHUAR është W DHNI N IN ITALI N P THER THEOSEM, NJERZIT KUSH CNET CAT SPIJET E KALUAR, OLUTELND PREVENTAB. QE FJALA R SHT K HERTU N IN SHTET HO USP LIKEHERE TE G KUJDES. THEYOULDE MY LED P SHR SHKURT OFRIN E FIQI, KA DUHET T TO ANDE SPITAL

Shihni reagimin e Anderson Cooper ndaj Mike Pence duke përdorur 'm-word'

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="6.639" dur="2.136"> 5STORINFECTIONS </text>
<text sub="clublinks" start="8.908" dur="12.646"> EUS </text>
<text sub="clublinks" start="10.609" dur="12.513"> THNT LOHEY STATETIRE TION, TN </text>
<text sub="clublinks" start="21.688" dur="6.473"> RMIMI ION AKTUALisht </text>
<text sub="clublinks" start="23.189" dur="15.415"> SHPESH. NJE OD CESE </text>
<text sub="clublinks" start="32.565" dur="12.579"> QYTETAR HOT E HOLDINGSTEADYGE AED STAS </text>
<text sub="clublinks" start="44.611" dur="3.97"></text>
<text sub="clublinks" start="45.211" dur="8.842"> JEMI NE </text>
<text sub="clublinks" start="49.049" dur="5.672"> LIDHET OSIDE NJ CL Klinike </text>
<text sub="clublinks" start="54.187" dur="1.935"> P E TYRE </text>
<text sub="clublinks" start="54.787" dur="7.474"> E DYSHME OSE KA HAVIN </text>
<text sub="clublinks" start="60.626" dur="4.505"> SHUM N TEXAS, </text>
<text sub="clublinks" start="62.361" dur="4.371"> OKB NUK është vetëm T </text>
<text sub="clublinks" start="65.198" dur="2.97"> Rast CNG </text>
<text sub="clublinks" start="66.799" dur="2.069"> NUMRI OFEI </text>
<text sub="clublinks" start="68.601" dur="5.672"> DITA RY </text>
<text sub="clublinks" start="68.968" dur="18.685"> 'LK TE NJE DOCR. </text>
<text sub="clublinks" start="74.373" dur="21.255"> Shtë NORRE MORINFECTOU XAS, S 15 </text>
<text sub="clublinks" start="94.26" dur="3.87"> G </text>
<text sub="clublinks" start="94.26" dur="3.87"> EQ T W W </text>
<text sub="clublinks" start="95.695" dur="8.107"> MASKE.GOVERNORF KANSAS E </text>
<text sub="clublinks" start="98.197" dur="8.609"> STATEWIDE A ZOPOSED DHE </text>
<text sub="clublinks" start="103.869" dur="10.811"> PARKU GYMSNDHT. </text>
<text sub="clublinks" start="113.646" dur="29.696"> REPENA ANDK NESHT NE N NE TATERDHNI I HONS </text>
<text sub="clublinks" start="137.703" dur="10.544"> VESHJE PTERYONE ESAME.BU E SE </text>
<text sub="clublinks" start="143.409" dur="15.382"> VESHTUAR </text>
<text sub="clublinks" start="158.324" dur="3.337"> VIC TS WHOLYS TAS f </text>
<text sub="clublinks" start="158.324" dur="3.337"> VEAID </text>
<text sub="clublinks" start="159.225" dur="3.504"> WO ZYRTAR </text>
<text sub="clublinks" start="161.727" dur="7.608"> JAN SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="163.163" dur="9.075"> R Maska, zona WERYONE </text>
<text sub="clublinks" start="169.402" dur="12.446"> KU JU MNTNG, W MASKE </text>
<text sub="clublinks" start="173.74" dur="15.982"> EA ILL, </text>
<text sub="clublinks" start="187.253" dur="6.54"> D </text>
<text sub="clublinks" start="187.253" dur="6.54"> SHENI SI </text>
<text sub="clublinks" start="189.788" dur="7.141"> THLYK F </text>
<text sub="clublinks" start="194.36" dur="11.011"> HALTINGLYAGO </text>
<text sub="clublinks" start="196.996" dur="12.346"> SHUM, IKE RESS? EOPLE </text>
<text sub="clublinks" start="205.738" dur="7.475"> ER ALLWN L BEENNG, THA </text>
<text sub="clublinks" start="209.409" dur="6.072"> WEEGAS AF WEANGAS DHE PASQYRIM T </text>
<text sub="clublinks" start="213.279" dur="4.204"> PRESIDENTI QO NUK KA A </text>
<text sub="clublinks" start="215.548" dur="3.236"> PRIDN AL BUNKER </text>
<text sub="clublinks" start="217.549" dur="7.875"> DHE VERDO GJITHA NRO SUB </text>
<text sub="clublinks" start="219.786" dur="10.944"> T ASBE sugjeron WEARIMASK. </text>
<text sub="clublinks" start="225.491" dur="6.907"> PSE DONOUEKE </text>
<text sub="clublinks" start="230.796" dur="4.472"> ARSYE VET ONM B DON </text>
<text sub="clublinks" start="232.498" dur="12.346"> 'TPT PIKESE </text>
<text sub="clublinks" start="235.335" dur="13.646"> CONA FORC ES SI QALLNDRON W AGG </text>
<text sub="clublinks" start="244.911" dur="12.111"> OH, PO, HAA </text>
<text sub="clublinks" start="249.048" dur="12.312"> INNTSO AHUHALPERSONIR KU </text>
<text sub="clublinks" start="257.089" dur="11.312"> P APRGJIGJE T </text>
<text sub="clublinks" start="261.427" dur="7.975"> ANG RREGULLUAR RRETH TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="268.468" dur="2.902"> KJO ISSHT KU </text>
<text sub="clublinks" start="269.469" dur="5.839"> SHKO MIF </text>
<text sub="clublinks" start="271.437" dur="7.975"> EVEN W DISA O SI </text>
<text sub="clublinks" start="275.374" dur="17.451"> VIRUS T AL LEHTSISHTUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="279.479" dur="16.549"> PE KJO FIRU NOS TAME NDRMARRJEN E DYT </text>
<text sub="clublinks" start="292.892" dur="5.572"> >> SS CAR, TO </text>
<text sub="clublinks" start="297.096" dur="4.337"> HEAESOM </text>
<text sub="clublinks" start="300.5" dur="12.412"> ST BNI </text>
<text sub="clublinks" start="300.5" dur="12.412"> NJOFTIMI KA S </text>
<text sub="clublinks" start="306.873" dur="7.607"> TENSE.ISTH </text>
<text sub="clublinks" start="306.873" dur="7.607"> ENTDIFIEREN </text>
<text sub="clublinks" start="312.979" dur="15.448"> QYTETAROVT E QEVERIS </text>
<text sub="clublinks" start="314.547" dur="23.957"> TE GJITHA AANODOLB </text>
<text sub="clublinks" start="328.494" dur="14.081"> BRIEFI KU JEMI ANORUS </text>
<text sub="clublinks" start="338.571" dur="6.807"> TOMS PLANI E PLYTEXIST. </text>
<text sub="clublinks" start="342.642" dur="12.279"> JEMI JU </text>
<text sub="clublinks" start="349.882" dur="12.313"> S </text>
<text sub="clublinks" start="349.882" dur="12.313"> SHTETET THEINERE E GJELIN. T </text>
<text sub="clublinks" start="355.521" dur="9.243"> T </text>
<text sub="clublinks" start="364.497" dur="3.437"> E </text>
<text sub="clublinks" start="364.497" dur="3.437"> ITALI. </text>
<text sub="clublinks" start="365.431" dur="9.677"> AAT poshtë </text>
<text sub="clublinks" start="371.971" dur="5.973"> ECON WLANOHME </text>
<text sub="clublinks" start="376.976" dur="5.572"> A KA </text>
<text sub="clublinks" start="376.976" dur="5.572"> COORTE </text>
<text sub="clublinks" start="378.01" dur="6.106"> DHE NUK E DUAJMICK STIKIT.A NUK </text>
<text sub="clublinks" start="382.615" dur="18.484"> THN </text>
<text sub="clublinks" start="384.183" dur="32.432"> Niveli Kombëtar dhe TES T SERIOU </text>
<text sub="clublinks" start="414.38" dur="6.64"> D </text>
<text sub="clublinks" start="416.682" dur="8.075"> THVE </text>
<text sub="clublinks" start="422.054" dur="5.005"> DEE O </text>
<text sub="clublinks" start="425.491" dur="3.504"> E TRET UCES. </text>
<text sub="clublinks" start="427.493" dur="5.072"> NGSNIQUELY </text>
<text sub="clublinks" start="431.03" dur="7.474"> N CT CT JEMI SE. </text>
<text sub="clublinks" start="432.632" dur="7.641"> I DELINERUAR DHE PRESI </text>
<text sub="clublinks" start="438.57" dur="13.615"> EV </text>
<text sub="clublinks" start="443.042" dur="10.977"> GUIDESMBERS IAGAI ROSE AREN'T. </text>
<text sub="clublinks" start="453.619" dur="9.943"> E </text>
<text sub="clublinks" start="456.556" dur="8.574"> IS.W, DE ITAAL </text>
<text sub="clublinks" start="463.662" dur="4.671"> GJITHA ING. </text>
<text sub="clublinks" start="465.197" dur="4.471"> SI SH MANNI SHUM TOU </text>
<text sub="clublinks" start="468.4" dur="13.38"> PRESIDENTI DHE S </text>
<text sub="clublinks" start="479.612" dur="8.007"> THIEOOASISECRETAFTH DHE HAN SS </text>
<text sub="clublinks" start="481.847" dur="22.289"> MUAJ AGO WHIDIDENT </text>
<text sub="clublinks" start="492.591" dur="16.616"> ISN CSERO TDOZAS WINDOW IS IS </text>
<text sub="clublinks" start="504.203" dur="8.475"> CNN CEDNTHETIONAL </text>
<text sub="clublinks" start="509.342" dur="10.843"> CIOR COL </text>
<text sub="clublinks" start="516.582" dur="15.548"> SI MENDONI PEOPLENG DHE P SRMBLEDHJE </text>
<text sub="clublinks" start="525.057" dur="13.079"> KU FUSHA E EURIONIT ANDRE TN </text>
<text sub="clublinks" start="532.197" dur="6.24"> DHE TI WE.MEAN, A </text>
<text sub="clublinks" start="538.203" dur="0.935"> LEADERSHIP. </text>
<text sub="clublinks" start="538.503" dur="3.805"> >> </text>
<text sub="clublinks" start="539.204" dur="9.276"> Unë, T B BNI JUHA SHUM MAN. </text>
<text sub="clublinks" start="546.178" dur="13.214"> ISE N </text>
<text sub="clublinks" start="546.178" dur="13.214"> SI SI NDODHET H </text>
<text sub="clublinks" start="548.547" dur="12.479"> RRETH BOTS DHE THOIN TO </text>
<text sub="clublinks" start="560.126" dur="2.602"> RRETH MILIONA POPULLORE </text>
<text sub="clublinks" start="561.093" dur="5.906"> FJALA HE </text>
<text sub="clublinks" start="562.795" dur="4.838"> E PAVARUR AND0E ED </text>
<text sub="clublinks" start="567.066" dur="3.67"> NJ QU KARTART T OF KTU NUMRVE A </text>
<text sub="clublinks" start="567.7" dur="15.515"> KETU N THE BASHKIM T UN BASHKUAR, </text>
<text sub="clublinks" start="573.172" dur="25.091"> Shih WTNING OFS'V O N T T AE NUMB </text>
<text sub="clublinks" start="592.658" dur="11.544"> GALI ITALI E KONCEROHUAR është W </text>
<text sub="clublinks" start="598.397" dur="12.646"> DHNI N IN ITALI N </text>
<text sub="clublinks" start="604.269" dur="10.644"> P THER THEOSEM, NJERZIT KUSH CNET CAT </text>
<text sub="clublinks" start="611.11" dur="5.272"> SPIJET E KALUAR, OLUTELND PREVENTAB. </text>
<text sub="clublinks" start="614.98" dur="4.238"> QE FJALA </text>
<text sub="clublinks" start="616.515" dur="3.104"> R SHT K HERTU N IN SHTET </text>
<text sub="clublinks" start="619.285" dur="3.937"> HO </text>
<text sub="clublinks" start="619.685" dur="3.737"> USP LIKEHERE TE G </text>
<text sub="clublinks" start="623.289" dur="1.835"> KUJDES. </text>
<text sub="clublinks" start="623.489" dur="3.17"> THEYOULDE MY LED </text>
<text sub="clublinks" start="625.19" dur="5.272"> P SHR SHKURT OFRIN E </text>
<text sub="clublinks" start="626.726" dur="3.736"> FIQI, KA DUHET T TO ANDE SPITAL </text>