Florida e Jugut do të ndiejë bandat e jashtme të Hurricane Isaias të Shtunën subtitles

>> Ndaloni N DE SHITJEN TUAJ LOKALE P .R >> Ndaloni N DE SHITJEN TUAJ LOKALE P .R Një marrëveshje e madhe për një akuar të re. >> NESE KEMI NEW VITIN E GJITHA, >> NESE KEMI NEW VITIN E GJITHA, FAR DUHET TE SHENI ISSHT TH K THTOJE HURRICANE. KERTO BANDT E JASHTME. JU MUND TI SHIKONI CLOUD, DHE ISSHT DUHET DISA RAIN IN KOSTU L FNDSISHT Bandat. DHE FINANCAT E M TJERA JAN J T DREJT FILLIMI N TO TIKLIMIN E JUGUT FLORIDA. JU MUND TI SHIKONI DYQANET E HULUMTUAR N. Kështu që ne kemi këto pjesë në pjesë të SHENJAT. VESHJET DHE PARALAJMRIM NUK KAN Ndryshuar. KEMI POTENCIAL P FORR MIR NUNT SHQYRI T B BRENDSHME. SHTETI I VARGS VERTORE PRIMARILI. Perëndimi i 95 QAT SI TROPIK Perëndimi i 95 QAT SI TROPIK PARALAJMRIMI I STORMIT DHE T ALL GJITHA MUAJ Zbritja në LARGO-në kryesore. DHE THE KUJDES KUJDES HARRIKANE RATONI BOCA VERIORE DHE VERIORE. Le të flasim për këtë kohë. Le të flasim për këtë kohë. Unë nuk mendoj se mund të shkojmë më tej KJO SHUM. FINANCAT JANE UXHERA UX, por ato FINANCAT JAN ST TA MUND T GJITHA KTU. KETU JEMI NGA NDINRMARRJET NON NDON FILLIMI P WER MIR NGJITja E PASUR. JU SHKO NRO RESTIN E TIJ DAY. LIDHJET TROPIKE JAN IN N PL PLAN, DHE KUSHTET SHKO N. SHUMOWN. JU MUND TE SHIKONI ORANGE MUND T MBETET KJO FITON. KJO PSE NE KEMI VESHJE. QE NGA MESMENI N S SHEN E SHUM ON. DHE THEN NDODH N TO VERI DHE KUSHTET do të përmirësojnë. DHE MUND T L MUND T BNI N WIND SHIFT. E Diela do të jetë SHUMLE Të mirë. SI DUHET SI L SNDSISHT STORM NDODHEN A RREZIKU I MADHE ME KATTU, DUHET NGA MESA QAT DO T THE BNI STORMI APSHTP FUQISHT DHE FORCË. DUHET NJNE DY DREJT FUSHONEVE TONE PRONS FET ARSIMI I LUMTUAR NRE ARDHME DHE BROWARD. Ne mund të shohim disa nivele të ulëta Surge. 87 SHT T TEMPERATURA TONA TANI. ISSHT K THTU, por është mirë LIGHT. Le të kontrollojmë nga zgjimi VESHT, SHQYRTI QE KENI KOHA NOR M MNJN NESE KA NEVOJ P TOR T C Pastruar PATIO, Pavarësisht PREP, DUHET DISA SHTESE QE DO TE DH ANDNI DHE SHUM, POR DO T BNI Merrni bandat që do të thotë se do të Vini, dhe THEN JU JENI BREAK, DHE ATA TJEROT NJ O DO T O Vijë NË. DHE TEMPERATURAT 80, POR NOBODY KUJDES P ABR TEMPERATURAT Nesër. E DITS S SIM DITS S SIM SHUMSISHTI DHE PASTAJ JEMI N WE JAVN E NGJESH, P BR T TO BIZNESI SI USUAL, REALI Fillimi i së Dielës. E Diela është BREZY, POR THEN M MONNYR AND DHE RESTI I T OF VJESHIT

Florida e Jugut do të ndiejë bandat e jashtme të Hurricane Isaias të Shtunën

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.969" dur="2.301"> >> Ndaloni N DE SHITJEN TUAJ LOKALE P .R </text>
<text sub="clublinks" start="4.271" dur="0.704"> >> Ndaloni N DE SHITJEN TUAJ LOKALE P .R </text>
<text sub="clublinks" start="5.009" dur="2.665"> Një marrëveshje e madhe për një akuar të re. >> NESE KEMI NEW VITIN E GJITHA, </text>
<text sub="clublinks" start="7.708" dur="1.359"> >> NESE KEMI NEW VITIN E GJITHA, </text>
<text sub="clublinks" start="9.101" dur="2.403"> FAR DUHET TE SHENI ISSHT TH K THTOJE </text>
<text sub="clublinks" start="11.538" dur="0.536"> HURRICANE. </text>
<text sub="clublinks" start="12.108" dur="1.674"> KERTO BANDT E JASHTME. </text>
<text sub="clublinks" start="13.783" dur="2.589"> JU MUND TI SHIKONI CLOUD, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="16.407" dur="2.257"> ISSHT DUHET DISA RAIN IN </text>
<text sub="clublinks" start="18.699" dur="1.521"> KOSTU L FNDSISHT Bandat. </text>
<text sub="clublinks" start="20.255" dur="1.842"> DHE FINANCAT E M TJERA JAN J T DREJT </text>
<text sub="clublinks" start="22.131" dur="0.763"> FILLIMI N TO TIKLIMIN E JUGUT </text>
<text sub="clublinks" start="22.895" dur="0.843"> FLORIDA. </text>
<text sub="clublinks" start="23.739" dur="3.36"> JU MUND TI SHIKONI DYQANET E HULUMTUAR N. </text>
<text sub="clublinks" start="27.132" dur="2.386"> Kështu që ne kemi këto pjesë në pjesë të </text>
<text sub="clublinks" start="29.552" dur="0.758"> SHENJAT. </text>
<text sub="clublinks" start="30.344" dur="1.771"> VESHJET DHE PARALAJMRIM NUK KAN </text>
<text sub="clublinks" start="32.149" dur="0.463"> Ndryshuar. </text>
<text sub="clublinks" start="32.646" dur="2.758"> KEMI POTENCIAL P FORR MIR </text>
<text sub="clublinks" start="35.405" dur="1.559"> NUNT SHQYRI T B BRENDSHME. </text>
<text sub="clublinks" start="36.966" dur="2.94"> SHTETI I VARGS VERTORE PRIMARILI. Perëndimi i 95 QAT SI TROPIK </text>
<text sub="clublinks" start="39.908" dur="0.899"> Perëndimi i 95 QAT SI TROPIK </text>
<text sub="clublinks" start="40.842" dur="1.767"> PARALAJMRIMI I STORMIT DHE T ALL GJITHA MUAJ </text>
<text sub="clublinks" start="42.643" dur="1.752"> Zbritja në LARGO-në kryesore. </text>
<text sub="clublinks" start="44.397" dur="1.477"> DHE THE KUJDES KUJDES HARRIKANE </text>
<text sub="clublinks" start="45.875" dur="3.14"> RATONI BOCA VERIORE DHE VERIORE. Le të flasim për këtë kohë. </text>
<text sub="clublinks" start="49.017" dur="0.736"> Le të flasim për këtë kohë. </text>
<text sub="clublinks" start="49.754" dur="1.718"> Unë nuk mendoj se mund të shkojmë më tej </text>
<text sub="clublinks" start="51.474" dur="0.831"> KJO SHUM. </text>
<text sub="clublinks" start="52.34" dur="2.655"> FINANCAT JANE UXHERA UX, por ato </text>
<text sub="clublinks" start="54.996" dur="2.334"> FINANCAT JAN ST TA MUND T GJITHA KTU. </text>
<text sub="clublinks" start="57.331" dur="2.087"> KETU JEMI NGA NDINRMARRJET NON NDON </text>
<text sub="clublinks" start="59.452" dur="1.889"> FILLIMI P WER MIR NGJITja E PASUR. </text>
<text sub="clublinks" start="61.375" dur="1.729"> JU SHKO NRO RESTIN E TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="63.138" dur="0.406"> DAY. </text>
<text sub="clublinks" start="63.579" dur="1.796"> LIDHJET TROPIKE JAN IN N PL PLAN, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="65.41" dur="0.946"> KUSHTET SHKO N. SHUMOWN. </text>
<text sub="clublinks" start="66.391" dur="2.095"> JU MUND TE SHIKONI ORANGE MUND T MBETET </text>
<text sub="clublinks" start="68.487" dur="1.159"> KJO FITON. </text>
<text sub="clublinks" start="69.68" dur="2.55"> KJO PSE NE KEMI VESHJE. </text>
<text sub="clublinks" start="72.264" dur="1.85"> QE NGA MESMENI N S SHEN E SHUM ON. </text>
<text sub="clublinks" start="74.115" dur="2.018"> DHE THEN NDODH N TO VERI </text>
<text sub="clublinks" start="76.134" dur="0.896"> DHE KUSHTET do të përmirësojnë. </text>
<text sub="clublinks" start="77.065" dur="1.193"> DHE MUND T L MUND T BNI N WIND </text>
<text sub="clublinks" start="78.259" dur="0.429"> SHIFT. </text>
<text sub="clublinks" start="78.723" dur="2.423"> E Diela do të jetë SHUMLE </text>
<text sub="clublinks" start="81.147" dur="0.333"> Të mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="81.515" dur="1.797"> SI DUHET SI L SNDSISHT STORM NDODHEN A </text>
<text sub="clublinks" start="83.346" dur="1.219"> RREZIKU I MADHE ME KATTU, </text>
<text sub="clublinks" start="84.566" dur="1.612"> DUHET NGA MESA QAT DO T THE BNI </text>
<text sub="clublinks" start="86.179" dur="1.702"> STORMI APSHTP FUQISHT DHE </text>
<text sub="clublinks" start="87.916" dur="0.404"> FORCË. </text>
<text sub="clublinks" start="88.321" dur="2.312"> DUHET NJNE DY DREJT FUSHONEVE TONE PRONS FET </text>
<text sub="clublinks" start="90.668" dur="2.205"> ARSIMI I LUMTUAR NRE ARDHME DHE </text>
<text sub="clublinks" start="92.908" dur="0.454"> BROWARD. </text>
<text sub="clublinks" start="93.397" dur="4.771"> Ne mund të shohim disa nivele të ulëta </text>
<text sub="clublinks" start="98.169" dur="0.417"> Surge. </text>
<text sub="clublinks" start="98.588" dur="1.87"> 87 SHT T TEMPERATURA TONA TANI. </text>
<text sub="clublinks" start="100.46" dur="1.408"> ISSHT K THTU, por është mirë </text>
<text sub="clublinks" start="101.869" dur="0.341"> LIGHT. </text>
<text sub="clublinks" start="102.212" dur="2.654"> Le të kontrollojmë nga zgjimi </text>
<text sub="clublinks" start="104.867" dur="1.219"> VESHT, SHQYRTI QE KENI </text>
<text sub="clublinks" start="106.088" dur="2.852"> KOHA NOR M MNJN NESE KA NEVOJ </text>
<text sub="clublinks" start="108.974" dur="1.828"> P TOR T C Pastruar PATIO, Pavarësisht </text>
<text sub="clublinks" start="110.804" dur="1.358"> PREP, DUHET DISA SHTESE QE </text>
<text sub="clublinks" start="112.196" dur="1.87"> DO TE DH ANDNI DHE SHUM, POR DO T BNI </text>
<text sub="clublinks" start="114.1" dur="2.062"> Merrni bandat që do të thotë se do të </text>
<text sub="clublinks" start="116.163" dur="1.765"> Vini, dhe THEN JU JENI BREAK, </text>
<text sub="clublinks" start="117.93" dur="1.006"> DHE ATA TJEROT NJ O DO T O Vijë </text>
<text sub="clublinks" start="118.97" dur="0.552"> NË. </text>
<text sub="clublinks" start="119.557" dur="1.56"> DHE TEMPERATURAT 80, POR </text>
<text sub="clublinks" start="121.152" dur="2.698"> NOBODY KUJDES P ABR TEMPERATURAT </text>
<text sub="clublinks" start="123.884" dur="0.416"> Nesër. </text>
<text sub="clublinks" start="124.334" dur="1.374"> E DITS S SIM DITS S SIM SHUMSISHTI DHE PASTAJ </text>
<text sub="clublinks" start="125.743" dur="1.692"> JEMI N WE JAVN E NGJESH, P BR T TO </text>
<text sub="clublinks" start="127.469" dur="1.455"> BIZNESI SI USUAL, REALI </text>
<text sub="clublinks" start="128.959" dur="1.302"> Fillimi i së Dielës. </text>
<text sub="clublinks" start="130.296" dur="2.553"> E Diela është BREZY, POR THEN </text>
<text sub="clublinks" start="132.883" dur="0.284"> M MONNYR AND DHE RESTI I T OF VJESHIT </text>