Zaytoven & Quavo Hit Hit Studio në Prodhuesi Fitues i Genius x Fruit by the Foot the Konkursi subtitles

Po, çfarë është njeriu, është Zaytoven, dhe unë jam këtu për të takuar fituesin e Fruit By Konkursi i Sesioneve Studio dhe Këmba dhe Genius. Prodhuesit nga e gjithë vendi rrahjet e paraqitura duke përdorur tinguj të frymëzuar nga ushqimet e Fruit By The Foot. Shkojme kontrolloje. Masta Faraoni. Si e bën njeriun? Unë jam nga Denver, Kolorado, lindur dhe rritur. Si është skena muzikore si në Denver? është goxha e vogël ka padyshim shumë kulturë. Pra, pse hyri në Seanca frutash nga këmbët në studio. Unë jam duke bërë rrahje tashmë kështu që ndjehem sikur është vetëm duke ju mbajtur mbrapa nëse nuk jeni ju e dini se po hidheni atje dhe i merrni ato mundësitë. Duke qenë në shkollë të mesme keni shokë dhe gjithçka dhe më pas si ata janë duke bërë muzikë kështu që është ashtu si u fut në to me ta. Po, cilët janë disa nga djemtë që keni shikuar deri në prodhim? Unë them që Dr Dre është ndoshta numri një, ju sigurisht. Aw, mos e bëj atë, Jo joreale joreale. Kjo është ajo që ka ardhur. Pharrell. unë them Dre dhe Timbaland dhe gjëra të tilla si unë gjithashtu isha si të dëgjoja. Dr Dre Dre Dita e I mbaj mend kushëririn tim që ai po e luante atë për mua më lër ta dëgjoj atë që di, në udhëtar. Isha kaq i varur kur dëgjoja vetëm shkak të tingullit dhe si u ndje. Prandaj, unë do të thoja që Dr Dre është në favorin tim sepse unë ishte si prezantimi im për muzikën rap. Atëherë, me çfarë nisi? Epo unë thjesht po kaloja të gjitha sythe dhe gjithçka dhe më pas gjeta këtë që më pëlqen shumë: miksera e aromës lak. Tempulli dhe gjithçka që më bëri, thjesht më shqetsoi. Dhe e ngrita, mbajta të njëjtin tempo dhe gjithçka. Mirë Unë sapo fillova të ndërtoja prej andej. Hodhi ca shtrëngime dhe kurthe dhe gjithçka. Pra, atëherë kjo po lëviz, kështu që unë hedh disa kapele atje dhe ju e dini goditje dhe çdo gjë. Kështu që kur i shtove ato në të thuajse e pikturuan figurën për ty si në rregull mundi goxha i bërë. Po, bëje për mua çdo herë. vërtet Kur ne fillojmë t'i shtojmë ata në lak, përplasni të gjithë në një dhomë si në rregull po kjo është tani. Dhe atëherë këtu jam duke menduar, ashtu siç e dini të gjithë do të përdorin një tingull dhe unë do të doja të bëja çelsat e rrahjes, unë si ju dini tre këngë në një këngë. Në një. Kështu që, unë e kuptoj, ta dini, ta ndryshoj unë shkoi me lakin Berry Tie Dye. Ti e di që e shpejtova për tu përshtatur me rrahjen që unë kisha dhe unë gjithashtu e ngrita atë. e drejtë Nuk doja të ndryshoja shumë elementë. Kështu që unë nuk kam ndryshuar asnjë prej daulleve ose 808 ose jo si kjo që sapo e vendosa në atje me të njëjtën gjë. Bateritë e njëjta po. Dhe pastaj një gjë e fundit. Nuk është një Masta Faraon i rrahur pa etiketën Masta Faraoni. Duhet të vendosësh etiketën. Kush është masta? Si e arrini atë? Filmi im i preferuar është Dragoi i Fundit. Unë isha i ligjshëm duke parë Iwas duke parë Dragoit të Fundit dy ditë më parë. Filmi im i preferuar kështu Kush është zotëria. Po saktësisht Kështu që shumë. Tregojeni Kam një dikë që mendoj se patjetër dua ta kontrolloj këtë rrahje tani. Une jam telefononi një nga broset e mia. Upfarë ka Huncho? Cfare po ndodh? Ku jeni tek Jam në studio. Njeri që e dini që jam në laborator. Ok shikoni, unë jam ulur pikërisht këtu me njeriun fitues, Masta Faraon. Cfare ka njeriu Upfarë është vëllai? Upfarë quay? Ai shkon shumë. Ju me qentë e mëdhenj tani. Vlerësoni njeri. Jo ai thjesht e bëri këtë rrahje, unë dua që ta kontrolloni. Ajo shkon shumë, me të vërtetë tingëllon si diçka për të cilën do të dhunosh. Unë jam në studio tani, mos luaj me mua. Nëse është shumë e vështirë. Padyshim që po çmendesh. Jo kjo është e vështirë. Kjo gjë mund ta bëjë Kulturën III. Jo ne mbi të. Do ta bashkoj. Po zotëri njeri Urime për fitoren e Fruit By The Foot Studio Sessions njeri për realitetin. Vlerësoni atë. Ay ju me qentë e mëdhenj tani. Vazhdoni, vazhdoni të bluani. Qendro i fokusuar. Vazhdoni gatimin. Ju rrugës. Kështjella Ight. E çmendur as nuk ndjehen të vërtetë. Si është mënyra më e mirë që një prodhues mund të ketë jetëgjatësi në industri? Si nje prodhuesi një tingull unik i fuqishëm është ajo që krijon jetëgjatësi. Ju ndoshta mund të rreshtoni dhjetë prodhues këtu, në këtë dhomë dhe të mbyllni sytë dhe filloni të luani rreh për të gjithë këta dhjetë prodhues të ndryshëm. Ata që janë rreh Zaytoven që do të kesh menjëherë mundësinë të thuash njeri që është rrahja e Zaytoven. Njerëzit pyesin: dang Zaytoven atë që unë kam për të bërë për të hyrë në lojë? Ti e di se cilat janë hapat që duhet të ndërmarr? ”Unë gjithmonë them njeri ju duhet të merrni një artist. Sikur të mos ishte për Gucci të hidhte në erë, atëherë Zaytoven ndoshta tingëllojë një që nuk do të thoshte asgjë. Pra, një herë ju merrni një artist atë ju e dini që ju keni një kimi dhe të shëndosha së bashku, ju e dini një herë që fryn ose një herë ai artist fillon të hiqet. Edhe ai artist do të njihet për një tingull të caktuar. do të jetë tingulli që krijove. Farë të bëri të hidhesh ky projekt për Seancat Studio Fruit By The Foot? Unë gjithmonë ndjehem si ti e di unë jam një prodhues që prodhuesit e tjerë shikojnë se ju e dini, dhe shikoni, dhe gjithmonë ndjehem sikur dua të jem patjetër një mentor, ju e dini se çfarë dua të them, dhe tregoni mbështetje për prodhuesit që vijnë dhe vijnë. Si unë jam këtu njeri dua të jem një që më njeh mua një bir i madh për njerëzit që janë duke u përpjekur ta bëjnë atë në lojën tuaj. Kështu që në çdo kohë diçka si kjo vijnë së bashku me njeriun, unë jam padyshim që ju e dini 100% në. Dëgjo të drejtën atje ishte aq dope, ti më fut në humor dua të bëj disa rrahje njeri. Le të gatuajmë. Me siguri Le të shkojmë diçka. Le ta bejme.

Zaytoven & Quavo Hit Hit Studio në Prodhuesi Fitues i Genius x Fruit by the Foot the Konkursi

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.32" dur="3.18"> Po, çfarë është njeriu, është Zaytoven, dhe unë jam këtu për të takuar fituesin e Fruit By </text>
<text sub="clublinks" start="4.5" dur="3.87"> Konkursi i Sesioneve Studio dhe Këmba dhe Genius. Prodhuesit nga e gjithë vendi </text>
<text sub="clublinks" start="8.37" dur="5.25"> rrahjet e paraqitura duke përdorur tinguj të frymëzuar nga ushqimet e Fruit By The Foot. Shkojme </text>
<text sub="clublinks" start="13.62" dur="1.54"> kontrolloje. </text>
<text sub="clublinks" start="25.14" dur="2"> Masta Faraoni. Si e bën njeriun? </text>
<text sub="clublinks" start="30.74" dur="3.9"> Unë jam nga Denver, Kolorado, lindur dhe rritur. Si është skena muzikore si në Denver? është </text>
<text sub="clublinks" start="34.649" dur="4.441"> goxha e vogël ka padyshim shumë kulturë. Pra, pse hyri në </text>
<text sub="clublinks" start="39.09" dur="5.1"> Seanca frutash nga këmbët në studio. Unë jam duke bërë rrahje tashmë kështu që ndjehem sikur është vetëm </text>
<text sub="clublinks" start="44.19" dur="3.15"> duke ju mbajtur mbrapa nëse nuk jeni ju e dini se po hidheni atje dhe i merrni ato </text>
<text sub="clublinks" start="47.34" dur="4.14"> mundësitë. Duke qenë në shkollë të mesme keni shokë dhe gjithçka dhe më pas si </text>
<text sub="clublinks" start="51.48" dur="3.719"> ata janë duke bërë muzikë kështu që është ashtu si u fut në to me ta. Po, cilët janë disa </text>
<text sub="clublinks" start="55.199" dur="5.25"> nga djemtë që keni shikuar deri në prodhim? Unë them që Dr Dre është ndoshta numri një, ju </text>
<text sub="clublinks" start="60.449" dur="7.831"> sigurisht. Aw, mos e bëj atë, Jo joreale joreale. Kjo është ajo që ka ardhur. Pharrell. unë them </text>
<text sub="clublinks" start="68.28" dur="4.17"> Dre dhe Timbaland dhe gjëra të tilla si unë gjithashtu isha si të dëgjoja. Dr Dre Dre Dita e I </text>
<text sub="clublinks" start="72.45" dur="3.989"> mbaj mend kushëririn tim që ai po e luante atë për mua më lër ta dëgjoj atë që di, në udhëtar. </text>
<text sub="clublinks" start="76.439" dur="4.11"> Isha kaq i varur kur dëgjoja vetëm shkak të tingullit </text>
<text sub="clublinks" start="80.549" dur="3.36"> dhe si u ndje. Prandaj, unë do të thoja që Dr Dre është në favorin tim sepse unë </text>
<text sub="clublinks" start="83.909" dur="2.151"> ishte si prezantimi im për muzikën rap. </text>
<text sub="clublinks" start="97.04" dur="2.759"> Atëherë, me çfarë nisi? Epo unë thjesht po kaloja të gjitha sythe dhe </text>
<text sub="clublinks" start="99.8" dur="3.36"> gjithçka dhe më pas gjeta këtë që më pëlqen shumë: miksera e aromës </text>
<text sub="clublinks" start="103.16" dur="1.08"> lak. </text>
<text sub="clublinks" start="112.66" dur="2.26"> Tempulli dhe gjithçka që më bëri, thjesht më shqetsoi. </text>
<text sub="clublinks" start="114.92" dur="3.34"> Dhe e ngrita, mbajta të njëjtin tempo dhe gjithçka. Mirë </text>
<text sub="clublinks" start="122.2" dur="4.92"> Unë sapo fillova të ndërtoja prej andej. Hodhi ca shtrëngime dhe kurthe dhe gjithçka. </text>
<text sub="clublinks" start="133.52" dur="3.719"> Pra, atëherë kjo po lëviz, kështu që unë hedh disa kapele atje dhe ju e dini goditje dhe </text>
<text sub="clublinks" start="137.24" dur="1.32"> çdo gjë. </text>
<text sub="clublinks" start="144.62" dur="2.759"> Kështu që kur i shtove ato në të thuajse e pikturuan figurën për ty si në rregull </text>
<text sub="clublinks" start="147.379" dur="3.06"> mundi goxha i bërë. Po, bëje për mua çdo herë. vërtet </text>
<text sub="clublinks" start="150.439" dur="3.33"> Kur ne fillojmë t'i shtojmë ata në lak, përplasni të gjithë në një dhomë si në rregull po </text>
<text sub="clublinks" start="153.769" dur="3.741"> kjo është tani. Dhe atëherë këtu jam duke menduar, ashtu siç e dini </text>
<text sub="clublinks" start="157.51" dur="4.42"> të gjithë do të përdorin një tingull dhe unë do të doja të bëja çelsat e rrahjes, unë </text>
<text sub="clublinks" start="161.93" dur="6.01"> si ju dini tre këngë në një këngë. Në një. Kështu që, unë e kuptoj, ta dini, ta ndryshoj unë </text>
<text sub="clublinks" start="167.96" dur="3"> shkoi me lakin Berry Tie Dye. </text>
<text sub="clublinks" start="178.52" dur="2"> Ti e di që e shpejtova për tu përshtatur me rrahjen që unë </text>
<text sub="clublinks" start="180.52" dur="3.2"> kisha dhe unë gjithashtu e ngrita atë. e drejtë </text>
<text sub="clublinks" start="189.04" dur="4.5"> Nuk doja të ndryshoja shumë elementë. Kështu që unë nuk kam ndryshuar asnjë prej daulleve ose 808 ose jo si kjo që sapo e vendosa </text>
<text sub="clublinks" start="193.54" dur="3.62"> në atje me të njëjtën gjë. Bateritë e njëjta po. </text>
<text sub="clublinks" start="204.86" dur="4.34"> Dhe pastaj një gjë e fundit. Nuk është një Masta Faraon i rrahur pa etiketën Masta Faraoni. </text>
<text sub="clublinks" start="209.2" dur="1.42"> Duhet të vendosësh etiketën. </text>
<text sub="clublinks" start="213.1" dur="5.22"> Kush është masta? Si e arrini atë? Filmi im i preferuar është Dragoi i Fundit. </text>
<text sub="clublinks" start="218.329" dur="3.181"> Unë isha i ligjshëm duke parë Iwas duke parë Dragoit të Fundit dy ditë më parë. Filmi im i preferuar kështu </text>
<text sub="clublinks" start="221.51" dur="3.87"> Kush është zotëria. Po saktësisht Kështu që shumë. Tregojeni </text>
<text sub="clublinks" start="233.7" dur="3.899"> Kam një dikë që mendoj se patjetër dua ta kontrolloj këtë rrahje tani. Une jam </text>
<text sub="clublinks" start="237.6" dur="1.44"> telefononi një nga broset e mia. </text>
<text sub="clublinks" start="242.34" dur="3.16"> Upfarë ka Huncho? Cfare po ndodh? Ku jeni tek </text>
<text sub="clublinks" start="245.5" dur="2"> Jam në studio. Njeri që e dini që jam në laborator. </text>
<text sub="clublinks" start="248.04" dur="3.92"> Ok shikoni, unë jam ulur pikërisht këtu me njeriun fitues, Masta Faraon. Cfare ka njeriu Upfarë është vëllai? </text>
<text sub="clublinks" start="251.96" dur="2"> Upfarë quay? Ai shkon shumë. </text>
<text sub="clublinks" start="253.96" dur="3.76"> Ju me qentë e mëdhenj tani. Vlerësoni njeri. </text>
<text sub="clublinks" start="259.02" dur="3.7"> Jo ai thjesht e bëri këtë rrahje, unë dua që ta kontrolloni. Ajo shkon shumë, me të vërtetë tingëllon si diçka për të cilën do të dhunosh. </text>
<text sub="clublinks" start="262.72" dur="3.24"> Unë jam në studio tani, mos luaj me mua. Nëse është shumë e vështirë. </text>
<text sub="clublinks" start="282.22" dur="7.58"> Padyshim që po çmendesh. Jo kjo është e vështirë. Kjo gjë mund ta bëjë Kulturën III. </text>
<text sub="clublinks" start="292" dur="2.98"> Jo ne mbi të. Do ta bashkoj. </text>
<text sub="clublinks" start="294.98" dur="4.44"> Po zotëri njeri Urime për fitoren e Fruit By The Foot Studio Sessions njeri për realitetin. </text>
<text sub="clublinks" start="299.42" dur="3.74"> Vlerësoni atë. Ay ju me qentë e mëdhenj tani. Vazhdoni, vazhdoni të bluani. </text>
<text sub="clublinks" start="303.16" dur="3.8"> Qendro i fokusuar. Vazhdoni gatimin. Ju rrugës. </text>
<text sub="clublinks" start="307.88" dur="4.14"> Kështjella Ight. E çmendur as nuk ndjehen të vërtetë. </text>
<text sub="clublinks" start="318.4" dur="3.28"> Si është mënyra më e mirë që një prodhues mund të ketë jetëgjatësi në industri? Si nje </text>
<text sub="clublinks" start="321.82" dur="4.71"> prodhuesi një tingull unik i fuqishëm është ajo që krijon jetëgjatësi. </text>
<text sub="clublinks" start="326.53" dur="4.11"> Ju ndoshta mund të rreshtoni dhjetë prodhues këtu, në këtë dhomë dhe të mbyllni sytë </text>
<text sub="clublinks" start="330.64" dur="4.35"> dhe filloni të luani rreh për të gjithë këta dhjetë prodhues të ndryshëm. Ata që </text>
<text sub="clublinks" start="334.99" dur="3.87"> janë rreh Zaytoven që do të kesh menjëherë mundësinë të thuash njeri që është rrahja e Zaytoven. </text>
<text sub="clublinks" start="338.86" dur="3.09"> Njerëzit pyesin: dang Zaytoven atë që unë kam për të bërë </text>
<text sub="clublinks" start="341.95" dur="4.14"> për të hyrë në lojë? Ti e di se cilat janë hapat që duhet të ndërmarr? ”Unë gjithmonë them njeri </text>
<text sub="clublinks" start="346.09" dur="3.57"> ju duhet të merrni një artist. Sikur të mos ishte për Gucci të hidhte në erë, atëherë Zaytoven </text>
<text sub="clublinks" start="349.66" dur="4.65"> ndoshta tingëllojë një që nuk do të thoshte asgjë. Pra, një herë ju merrni një artist atë </text>
<text sub="clublinks" start="354.31" dur="4.23"> ju e dini që ju keni një kimi dhe të shëndosha së bashku, ju e dini një herë që fryn ose një herë </text>
<text sub="clublinks" start="358.54" dur="3.33"> ai artist fillon të hiqet. Edhe ai artist do të njihet </text>
<text sub="clublinks" start="361.87" dur="3.72"> për një tingull të caktuar. do të jetë tingulli që krijove. Farë të bëri të hidhesh </text>
<text sub="clublinks" start="365.59" dur="3.54"> ky projekt për Seancat Studio Fruit By The Foot? Unë gjithmonë ndjehem si ti </text>
<text sub="clublinks" start="369.13" dur="3.539"> e di unë jam një prodhues që prodhuesit e tjerë shikojnë se ju e dini, dhe </text>
<text sub="clublinks" start="372.669" dur="5.671"> shikoni, dhe gjithmonë ndjehem sikur dua të jem patjetër një mentor, ju e dini se çfarë dua të them, dhe </text>
<text sub="clublinks" start="378.34" dur="4.38"> tregoni mbështetje për prodhuesit që vijnë dhe vijnë. Si unë jam këtu njeri dua të jem një që më njeh mua </text>
<text sub="clublinks" start="382.72" dur="4.59"> një bir i madh për njerëzit që janë duke u përpjekur ta bëjnë atë në lojën tuaj. Kështu që në çdo kohë diçka </text>
<text sub="clublinks" start="387.31" dur="3.83"> si kjo vijnë së bashku me njeriun, unë jam padyshim që ju e dini 100% në. </text>
<text sub="clublinks" start="391.14" dur="4.22"> Dëgjo të drejtën atje ishte aq dope, ti më fut në humor dua të bëj disa rrahje </text>
<text sub="clublinks" start="395.36" dur="5.72"> njeri. Le të gatuajmë. Me siguri Le të shkojmë diçka. Le ta bejme. </text>