Varney: Ndarja demokratike duke u bërë armiqësore subtitles

STUART: KETU ISSHT THE edicioni QE STUART: KETU ISSHT THE Edicioni QE DEMOKRAT JAN SP PJES,'SHT A DEMOKRAT JAN SP SHPRNDARJE,'SHT A NJ SP SHTET THN KRONIKE, KA HAPUR PJESA KRONIKE, KA HESTILITETI I HAPUR NGA DY SIDA, HOSTILITETI NDR T DY SIDAVE, Unë mendoj se po bëhet më shumë Unë mendoj se po bëhet historia më e madhe politike në zgjedhje Histori POLITIKE N IN ZGJEDHJE N SO SHUM. SI FARUR. DIVIDA E GAPINGS është THEMELORE DIVIDA E GAPINGS SHT THEMELORE BERNIE VERSUS THEMELIMI. BERNIE VERSUS THEMELIMI. SI FUND T POSITIMIT T B BERNIE SI FUND T POSHTOSSIT T BERNIE'S Themelimi është i plotë THEMELIMI ODSHTE N IN MODE T PLANIFIKUAR DHE PAS PANIK MODE PANIK DHE QE PANIK po behet me vepren e saj nga ofertat e JOE T BNI VESHJEN E FUNDIT NGA SHOQINGRIMI I OFERTVE TE JOE, P'RSOHET THEMELIMI SHENIMI, KANI KIDIDIDI I THEMELIMIT DHE MUND T D VDES, KANDIDATI DHE WSHT MAYNYRON, sinqerisht unë mendoj se është gjithmonë. Sinqerisht Unë mendoj se ai është gjithmonë. THEMELIMI I DESPERATELS T AT DH DNI T E NDRMARRJE T AT NDRMARRJE VEPRIMET BERNIE, JAMES Carvel TARIFAT BERNIE, JAMES CARVEL THIRRON KAMPJEN NJ A KULT, N ,SE Bernie THIRRET KAMPANI NJ C KULT, N IFSE BERNIE THESHT THE NOMINA E DUHET T BNI ISSHT THE NOMINA DUHET T BE B THENI DITA P FORR DEMOKRAT, Fundi i ditëve për demokratët, BERNIE përgjigjet një politikë BERNIE P RESRGJIGJET NJ H HACK POLITIK. Hack. GUY THEMELIMI Thotë BERNIE GUY Themelimi thotë se Berni do të shkatërrojë ekonominë, BERNIE DO T R RUNDONI EKONOMIN, BERNIE thotë, mirë, ai është një shembull i THOT,, MIRELL, Ai është një Shembull i GREED STREET i MALLRAVE, KSHT LLOJI I GREQI GJYQSISHT I MADH, WSHT IT LIDHJE E LUFTS CIVILE DHE P ANDRDETE K THTU N IN LUFTA CIVILE DHE OSHT SI KA N IN HAPA DHE QE ESHTE E HAPUR DHE QE ESHTE PROBLEM. Problem. BOTA TANI DNNI KA JANE BOTA TANI TANI DUHET JAN T DY PJESE DEMOKRAT, LET DY PJESE DEMOKRAT, E MESME DHE E DYTA E DYTAT, kjo është një SHUM DHE LEKA E PARA, KJO ASHT A NJOS POZICION PER DIFFIKULT P TOR T JET N WITH Pozicioni i Diferencës që të Bëni me një zgjedhje PRESIDENTiale Një ZGJEDHJE PRESIDENTI DUHET vetëm MUAJ DHE MUND T MIR MUAJ N A MNYRJE DHE VETM MUND T VESHJE. Më keq. KETU vjen BLOOMBERG SI KETU vjen BLOOMBERG SI SHUM MODERATA E MADH, M'SHUM Shpresa e MODERATER E MIR, Ai është duke shkuar për të përçarë partinë EVEN M M SHUM, P SPR SHPRNDARJEN E PJES EV PENR M SHUM, DO T VOTO SOCIALISTIKE DO T V BOTNI VOTE SOCIALISTIKE P FORR 60 MJET BILLION-DOLLAR, QE ESHTE A 60 Miliardë-DOLLAR njeri, që është një forcë dhe këtu vjen STRETHI DHE KETU VA KONVENTIMI DEMOCRAT, N TH KTO KONVENTIMI DEMOCRAT, N TH KIST PO PIK IT N L MUND T BNI K TONG PIKA ITSHT L LIKELOHET T BE BNI L FNDSIA E L -NDSISHME, N 2016 2016 Zjarri ishte LUFTA DRAG-ON, N 2016 2016 ZJARRI ISHTE KEPTUAR QUIET FIRE, K TTO KOHA KEPT QUIET FIRE, K THTO KOHA RRETH SHT O N T HAPUR DHE RRETH NUK është N THE HAPUR DHE ATA PSE PSE E RNDSISHME. KJO PSE E R IMNDSISHME. Spliti dëmton EVESTUALIN Spliti dëmton KANDIDATIN EVENTUAL, DUHET T KANDIDATI, DUHET KANDIDATI, NDARJE TIJ OSE TJERA KANDIDATI, SHPRNDONJ ORT E TIJ ose MB SSHTETJEN E TIJ. SUPPORT. Kështu që këtu hyn botimi i

Varney: Ndarja demokratike duke u bërë armiqësore

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="6.307" dur="3.369"> STUART: KETU ISSHT THE edicioni QE </text>
<text sub="clublinks" start="9.677" dur="1.334"> STUART: KETU ISSHT THE Edicioni QE DEMOKRAT JAN SP PJES,'SHT A </text>
<text sub="clublinks" start="11.012" dur="1.567"> DEMOKRAT JAN SP SHPRNDARJE,'SHT A NJ SP SHTET THN KRONIKE, KA HAPUR </text>
<text sub="clublinks" start="12.58" dur="1.801"> PJESA KRONIKE, KA HESTILITETI I HAPUR NGA DY SIDA, </text>
<text sub="clublinks" start="14.382" dur="1.934"> HOSTILITETI NDR T DY SIDAVE, Unë mendoj se po bëhet më shumë </text>
<text sub="clublinks" start="16.351" dur="1.5"> Unë mendoj se po bëhet historia më e madhe politike në zgjedhje </text>
<text sub="clublinks" start="17.885" dur="1.033"> Histori POLITIKE N IN ZGJEDHJE N SO SHUM. </text>
<text sub="clublinks" start="18.92" dur="2.501"> SI FARUR. DIVIDA E GAPINGS është THEMELORE </text>
<text sub="clublinks" start="21.423" dur="2.601"> DIVIDA E GAPINGS SHT THEMELORE BERNIE VERSUS THEMELIMI. </text>
<text sub="clublinks" start="24.025" dur="1.667"> BERNIE VERSUS THEMELIMI. SI FUND T POSITIMIT T B BERNIE </text>
<text sub="clublinks" start="25.693" dur="1.934"> SI FUND T POSHTOSSIT T BERNIE'S Themelimi është i plotë </text>
<text sub="clublinks" start="27.628" dur="3.103"> THEMELIMI ODSHTE N IN MODE T PLANIFIKUAR DHE PAS PANIK </text>
<text sub="clublinks" start="30.764" dur="2.136"> MODE PANIK DHE QE PANIK po behet me vepren e saj nga ofertat e JOE </text>
<text sub="clublinks" start="32.934" dur="2.101"> T BNI VESHJEN E FUNDIT NGA SHOQINGRIMI I OFERTVE TE JOE, P'RSOHET THEMELIMI </text>
<text sub="clublinks" start="35.069" dur="3.169"> SHENIMI, KANI KIDIDIDI I THEMELIMIT DHE MUND T D VDES, </text>
<text sub="clublinks" start="38.239" dur="2.034"> KANDIDATI DHE WSHT MAYNYRON, sinqerisht unë mendoj se është gjithmonë. </text>
<text sub="clublinks" start="40.308" dur="2.401"> Sinqerisht Unë mendoj se ai është gjithmonë. THEMELIMI I DESPERATELS </text>
<text sub="clublinks" start="42.71" dur="4.437"> T AT DH DNI T E NDRMARRJE T AT NDRMARRJE VEPRIMET BERNIE, JAMES Carvel </text>
<text sub="clublinks" start="47.181" dur="1.734"> TARIFAT BERNIE, JAMES CARVEL THIRRON KAMPJEN NJ A KULT, N ,SE Bernie </text>
<text sub="clublinks" start="48.95" dur="2.101"> THIRRET KAMPANI NJ C KULT, N IFSE BERNIE THESHT THE NOMINA E DUHET T BNI </text>
<text sub="clublinks" start="51.085" dur="3.636"> ISSHT THE NOMINA DUHET T BE B THENI DITA P FORR DEMOKRAT, </text>
<text sub="clublinks" start="54.756" dur="3.402"> Fundi i ditëve për demokratët, BERNIE përgjigjet një politikë </text>
<text sub="clublinks" start="58.193" dur="0.466"> BERNIE P RESRGJIGJET NJ H HACK POLITIK. </text>
<text sub="clublinks" start="58.66" dur="1.934"> Hack. GUY THEMELIMI Thotë BERNIE </text>
<text sub="clublinks" start="60.628" dur="1.634"> GUY Themelimi thotë se Berni do të shkatërrojë ekonominë, BERNIE </text>
<text sub="clublinks" start="62.296" dur="1.701"> DO T R RUNDONI EKONOMIN, BERNIE thotë, mirë, ai është një shembull i </text>
<text sub="clublinks" start="64.032" dur="2.201"> THOT,, MIRELL, Ai është një Shembull i GREED STREET i MALLRAVE, KSHT LLOJI I </text>
<text sub="clublinks" start="66.234" dur="1.634"> GREQI GJYQSISHT I MADH, WSHT IT LIDHJE E LUFTS CIVILE DHE P ANDRDETE K THTU N IN </text>
<text sub="clublinks" start="67.902" dur="1.768"> LUFTA CIVILE DHE OSHT SI KA N IN HAPA DHE QE ESHTE </text>
<text sub="clublinks" start="69.671" dur="0.333"> E HAPUR DHE QE ESHTE PROBLEM. </text>
<text sub="clublinks" start="70.038" dur="1.534"> Problem. BOTA TANI DNNI KA JANE </text>
<text sub="clublinks" start="71.606" dur="2.936"> BOTA TANI TANI DUHET JAN T DY PJESE DEMOKRAT, LET </text>
<text sub="clublinks" start="74.576" dur="1.7"> DY PJESE DEMOKRAT, E MESME DHE E DYTA E DYTAT, kjo është një SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="76.311" dur="1.567"> DHE LEKA E PARA, KJO ASHT A NJOS POZICION PER DIFFIKULT P TOR T JET N WITH </text>
<text sub="clublinks" start="77.879" dur="1.334"> Pozicioni i Diferencës që të Bëni me një zgjedhje PRESIDENTiale </text>
<text sub="clublinks" start="79.247" dur="2.935"> Një ZGJEDHJE PRESIDENTI DUHET vetëm MUAJ DHE MUND T MIR </text>
<text sub="clublinks" start="82.217" dur="0.265"> MUAJ N A MNYRJE DHE VETM MUND T VESHJE. </text>
<text sub="clublinks" start="82.484" dur="1.2"> Më keq. KETU vjen BLOOMBERG SI </text>
<text sub="clublinks" start="83.685" dur="1.701"> KETU vjen BLOOMBERG SI SHUM MODERATA E MADH, M'SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="85.387" dur="2.435"> Shpresa e MODERATER E MIR, Ai është duke shkuar për të përçarë partinë EVEN M M SHUM, </text>
<text sub="clublinks" start="87.856" dur="1.834"> P SPR SHPRNDARJEN E PJES EV PENR M SHUM, DO T VOTO SOCIALISTIKE </text>
<text sub="clublinks" start="89.725" dur="2.334"> DO T V BOTNI VOTE SOCIALISTIKE P FORR 60 MJET BILLION-DOLLAR, QE ESHTE A </text>
<text sub="clublinks" start="92.093" dur="1.501"> 60 Miliardë-DOLLAR njeri, që është një forcë dhe këtu vjen </text>
<text sub="clublinks" start="93.628" dur="1.367"> STRETHI DHE KETU VA KONVENTIMI DEMOCRAT, N TH KTO </text>
<text sub="clublinks" start="94.996" dur="3.102"> KONVENTIMI DEMOCRAT, N TH KIST PO PIK IT N L MUND T BNI K TONG </text>
<text sub="clublinks" start="98.1" dur="3.536"> PIKA ITSHT L LIKELOHET T BE BNI L FNDSIA E L -NDSISHME, N 2016 2016 Zjarri ishte </text>
<text sub="clublinks" start="101.67" dur="1.434"> LUFTA DRAG-ON, N 2016 2016 ZJARRI ISHTE KEPTUAR QUIET FIRE, K TTO KOHA </text>
<text sub="clublinks" start="103.105" dur="1.4"> KEPT QUIET FIRE, K THTO KOHA RRETH SHT O N T HAPUR DHE </text>
<text sub="clublinks" start="104.506" dur="2.068"> RRETH NUK është N THE HAPUR DHE ATA PSE PSE E RNDSISHME. </text>
<text sub="clublinks" start="106.575" dur="2.835"> KJO PSE E R IMNDSISHME. Spliti dëmton EVESTUALIN </text>
<text sub="clublinks" start="109.411" dur="1.4"> Spliti dëmton KANDIDATIN EVENTUAL, DUHET T </text>
<text sub="clublinks" start="110.812" dur="2.702"> KANDIDATI, DUHET KANDIDATI, NDARJE TIJ OSE TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="113.548" dur="1.134"> KANDIDATI, SHPRNDONJ ORT E TIJ ose MB SSHTETJEN E TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="114.716" dur="1.968"> SUPPORT. Kështu që këtu hyn botimi i </text>