Видеото покажува забава со брод пред експлозија во Брауард subtitles

ОБВИНИТЕЛИ КОИ НЕ КАААТ ПЛАНИТЕ ДА СЕ АПЕЛИРААТ СТАНОТ ВАШЕ ОСНОВНО УСЛУГА ПЛАНОТ ЗА АПЕЛИРАЕ НА ОСНОВА YЕТО НА ВИСТИНСКОТО УСЛУГО. ПОВЕЕ ВО IVEИВО ЗА ЛОКАЛНИ 10. ОСНОВНО ПРАВИЛА. ПОВЕЕ ВО ИВО ЗА ЛОКАЛНИ 10. >> МОМЕНТИ ПРЕД БО BOА ПОВЕЕ ВО ИВО ЗА ЛОКАЛНИ 10. >> МОМЕНТИ ПРЕД Експлозијата на чамец во Форт ЛОДЕРДАЛ. >> МОМЕНТИ ПРЕД Експлозија на брод во Форт ЛОДЕРДЕЛ. >> БЕШЕ ПАКУВАНО ОД ЛУЕ ЕКСПЛОДИРААТ ВО ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ. >> БЕШЕ СПАКЕНО ОД ЛУEOЕ ПУКАЕ МУЗИКСКО ВИДЕО, НЕКОИ >> ТОА СЕ СПАКУВААТ ЛУEOЕ ПУКАЕ МУЗИЧКО ВИДЕО, Неколку од кои се наоѓаат во видеото. ПУКАЕ МУЗИЧКО ВИДЕО, Неколку од кои се наоѓаат во видеото. >> EЕНИН? НА КОИ СЕ ВИДЕО. >> EЕНИН? >> ШТО ПРАШУВАЧКО >> EЕНИН? >> КАКВО ПРАВО ОБРАБОТКА СОСТОЈБА ОВДЕ НА >> КАКВО ПРАВО ОСВЕТЛУВА СОСТОЈБАТА ОВДЕ НА ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВАТА РЕКА. ПРАВО НА СОСТОЈБАТА ОВДЕ НА ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВАТА РЕКА. И СЕГА НОВО ВИДЕО КОИ ШИГУВА ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВА РЕКА. И СЕГА НОВО ВИДЕО КОИ ПОКАУВА ШТО ДОБИВА ДОБРО ВРЕМЕ И СЕГА НОВО ВИДЕО КОИ ПОКАУВА ШТО ДОАВА ОД ДОБРО ВРЕМЕ минути пред таа експлозија. ШТО ДОБИВА ОД ПОДОБРО ВРЕМЕ минути пред таа експлозија. СЕ ГЛЕДА КАКО МУЗИЧКО ВИДЕО Минути пред таа експлозија. ЛАГА КАКО МУЗИКСКО ВИДЕО СНИМА WЕ СО ДАПСИРАЕ И ПОЗИРАЕ БИДЕ КАКО МУЗИКСКО ВИДЕО СУДОВО СО ДАПСИРАЕ И ПОЗИРАЕ НА ЛОКОТ ОД ОВОЈ 41 ФОД ПУКАЈТЕ СО ДАПСИРА ANDЕ И ПОЗИРАЕ НА ЛОКОТ НА ОВОЈ 41 ЧЕВЕЛЕН брод. НА КОЛО НА ОВОЈ 41 ЧЕВЕЛЕН брод. >> ТРИ, ДВА, ЕДНА! БОА >> ТРИ, ДВА, ЕДНА! >> НО ПОТОА ВТОРИ ПОДОЦНА >> ТРИ, ДВА, ЕДНА! >> НО ПОТОА ВТОРИ ПОДОЦНА ПУШЕЕ, ПОIАР И ВИСКИ. >> НО ПОТОА ВТОРИ ПОДОЦНА ПУШЕЕ, ПОIАР И ВИСКИ. И ШТО СЕ ОПИШУВА КАКО ПУШЕЕ, ПОIАР И ВИСКИ. И ШТО СЕ Опишува како пловечка огнена топка. И ШТО СЕ Опишува како пловечка огнена топка. СЕ СЛУЧИ ВО 14:00 часот ПЛЕВАЕ ОГНИК. СЕ СЛУЧИ ВО 14:00 ЧЕТВРТОК. СЕ СЛУЧИ ВО 14:00 ЧЕТВРТОК. Бродот со вклучен 21 народ ЧЕТВРТОК. Бродот со 21 народ на табла беше подолу Бродот со 21 народ на табла беше подолу по новата река ФОРТ ЛОДЕРДАЛ. ОДБОРОТ СЕ ПОДАРУВА ДО НОВАТА РЕКА НА ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ. НЕКОИ ИМААЛ ИСТРАНИЦИ ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВА РЕКА. НЕКОИ ИМААЛ ИСТРАУВАЧИ ШТО СЛУШАА ЕДНА И ДВА ЕКСПЛОЗИЈА НЕКОИ ИМААЛ ИСТРАУВАЧИ ШТО СЛУШАА ЕДНА И ДВА ЕКСПЛОЗИЈА И ГЛЕДААТ ПАТНИЦИ СЕ СКЛУЧААТ СЛУШАТ ЕДНА ИЛИ ДВА ЕКСПЛОЗИЈА И ГЛЕДАМЕ ПАТНИЦИ СПИКУВААТ ВО ВОДАТА ИЛИ ВО ДРУГИТЕ И ПОГЛЕДНЕТЕ ПАТНИЦИ СПОКНУВААТ ВО ВОДАТА ИЛИ ВО ДРУГИТЕ ПАСИЛА ОД ОЧАРАА. ВО ВОДА ИЛИ ВО ДРУГИ садови надвор од очај. 50 ПОIАРНИЦИ КОЧНАА Садови надвор од очај. 50 ПОIАРНИЦИ КОНКОРИРАААТ ПЛАМНИТЕ. 50 ПОIАРНИЦИ КОНКОРИРАААТ ПЛАМНИТЕ. >> ИЗЛЕГОВО МНОГУ ПУШЕН ПЛАМНИТЕ. >> МНОГУ ПУШЕЕ ИЗЛЕЗИ ОД ПЛОКОТ. >> МНОГУ ПУШЕН ИЗЛЕЗЕ ОД ПАКРАБОТ. ЗЕМИМЕ ДВА ИЛИ ТРИ ИЗЛО ПЛАВИНАТА. ЗЕМИМЕ ДВА ИЛИ ТРИ ОД ЛОКОТ, И БОЛОТО БЕШЕ ЦЕЛОСНО ЗЕМИМЕ ДВА ИЛИ ТРИ ОД ЛОКОТ, И БОATАТА СЕ ЦЕЛОСНО ЗАПРАВЕН ВО ПЛАМИ. ЛОК, И БОАТА СЕ ЦЕЛОСНО ЗАГАЛЕНА НА ПЛАМИ. >> Повеќето од 13 повредени имаат АНГЛУГИРАН ВО ПЛАМНИ. >> Повеќето од 13 повредени се хоспитализирани и >> Повеќето од 13 повредени се хоспитализирани и ослободени. БИДЕ ХОСПИТАЛИЗИРАНО И ОСЛОБОДЕНО. Едниот е уште на изгорен ОБЈАВЕНО. Едниот е сè уште во центарот за изгореници на меморијалот на ACексон Едниот е сè уште во центарот за изгореници на меморијалниот болница URNексон. ЦЕНТАР НА МЕМОРИЈАЛНИОТ БОЛНИЦА JАКСОН. >> ИСТРАУВАЕ НА ШТО БОЛНИЦА. >> ИСТРАУВАЕ НА ШТО СЕ СЛУЧИЛ И КАКО ОВОЈ занает >> ИСТРАУВАЕТО ШТО СЕ СЛУЧИЛЕ И КАКО САМО ПОЧНУВА ОВОЈ занаетчиски оган. СЕ СЛУЧИ И КАКО ОВОЈ ЗАНАЕТ ПРЕГОВА ПОREАР САМО ПОЧНУВА. ГО ПОВИКУВАМЕ ЧОВЕКОТ КОЕ ВЕЛИ ПРЕДУПРЕДУВАЕ ОГНОТ Е САМО ПОЧЕТОК. ГО ПОВИКУВАМЕ ЧОВЕКОТ ШТО КА SУВА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МЕДИУМИ ТОЈ Е ЧАВАРОТ ГО ПОВИКУВАМЕ ЧОВЕКОТ КОЕ ВЕЛИ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МЕДИУМИ СОПСТВЕНИК НА ЧАВЕРОТ. СОЦИЈАЛНИ МЕДИУМИ СОПСТВЕНИК НА ЧАВЕРОТ. Тој има адвокат, и се закачи СОПСТВЕНИК ИМА АДВОКАТ И СЕ РАСПОЛУВА НАС. ИМА АДВОКАТ И СЕ РАСПОЛУВА НАС. >> Повеќето од луѓето НА НАС. >> ПОВЕЕ ОД ЛУ HЕТО ХОСПИТАЛИЗИРАНО >> ОБЈОДЕНИ се повеќето од хоспитализираните луѓе. ОСЛОБОДЕНО ХОСПИТАЛИЗИРАНО. Комесар за риби и живот на животот ОБЈАВЕНО. Комесарот за риби и волшебност е водечките агенции на

Видеото покажува забава со брод пред експлозија во Брауард

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.636" dur="0.366">ОБВИНИТЕЛИ КОИ НЕ КАААТ ПЛАНИТЕ ДА СЕ АПЕЛИРААТ СТАНОТ ВАШЕ ОСНОВНО УСЛУГА</text>
<text sub="clublinks" start="2.036" dur="2.735"> ПЛАНОТ ЗА АПЕЛИРАЕ НА ОСНОВА YЕТО НА ВИСТИНСКОТО УСЛУГО. ПОВЕЕ ВО IVEИВО ЗА ЛОКАЛНИ 10.</text>
<text sub="clublinks" start="4.805" dur="1.468"> ОСНОВНО ПРАВИЛА. ПОВЕЕ ВО ИВО ЗА ЛОКАЛНИ 10. >> МОМЕНТИ ПРЕД БО BOА</text>
<text sub="clublinks" start="6.274" dur="1.234"> ПОВЕЕ ВО ИВО ЗА ЛОКАЛНИ 10. >> МОМЕНТИ ПРЕД Експлозијата на чамец во Форт ЛОДЕРДАЛ.</text>
<text sub="clublinks" start="7.541" dur="2.235"> >> МОМЕНТИ ПРЕД Експлозија на брод во Форт ЛОДЕРДЕЛ. >> БЕШЕ ПАКУВАНО ОД ЛУЕ</text>
<text sub="clublinks" start="9.81" dur="2.168"> ЕКСПЛОДИРААТ ВО ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ. >> БЕШЕ СПАКЕНО ОД ЛУEOЕ ПУКАЕ МУЗИКСКО ВИДЕО, НЕКОИ</text>
<text sub="clublinks" start="11.979" dur="5.438"> >> ТОА СЕ СПАКУВААТ ЛУEOЕ ПУКАЕ МУЗИЧКО ВИДЕО, Неколку од кои се наоѓаат во видеото.</text>
<text sub="clublinks" start="17.451" dur="0.4"> ПУКАЕ МУЗИЧКО ВИДЕО, Неколку од кои се наоѓаат во видеото. >> EЕНИН?</text>
<text sub="clublinks" start="17.885" dur="1.734"> НА КОИ СЕ ВИДЕО. >> EЕНИН? >> ШТО ПРАШУВАЧКО</text>
<text sub="clublinks" start="19.654" dur="1.1"> >> EЕНИН? >> КАКВО ПРАВО ОБРАБОТКА СОСТОЈБА ОВДЕ НА</text>
<text sub="clublinks" start="20.755" dur="1.3"> >> КАКВО ПРАВО ОСВЕТЛУВА СОСТОЈБАТА ОВДЕ НА ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВАТА РЕКА.</text>
<text sub="clublinks" start="22.056" dur="1.934"> ПРАВО НА СОСТОЈБАТА ОВДЕ НА ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВАТА РЕКА. И СЕГА НОВО ВИДЕО КОИ ШИГУВА</text>
<text sub="clublinks" start="24.025" dur="2.167"> ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВА РЕКА. И СЕГА НОВО ВИДЕО КОИ ПОКАУВА ШТО ДОБИВА ДОБРО ВРЕМЕ</text>
<text sub="clublinks" start="26.194" dur="3.702"> И СЕГА НОВО ВИДЕО КОИ ПОКАУВА ШТО ДОАВА ОД ДОБРО ВРЕМЕ минути пред таа експлозија.</text>
<text sub="clublinks" start="29.898" dur="1.967"> ШТО ДОБИВА ОД ПОДОБРО ВРЕМЕ минути пред таа експлозија. СЕ ГЛЕДА КАКО МУЗИЧКО ВИДЕО</text>
<text sub="clublinks" start="31.866" dur="1.3"> Минути пред таа експлозија. ЛАГА КАКО МУЗИКСКО ВИДЕО СНИМА WЕ СО ДАПСИРАЕ И ПОЗИРАЕ</text>
<text sub="clublinks" start="33.167" dur="3.169"> БИДЕ КАКО МУЗИКСКО ВИДЕО СУДОВО СО ДАПСИРАЕ И ПОЗИРАЕ НА ЛОКОТ ОД ОВОЈ 41 ФОД</text>
<text sub="clublinks" start="36.371" dur="0.199"> ПУКАЈТЕ СО ДАПСИРА ANDЕ И ПОЗИРАЕ НА ЛОКОТ НА ОВОЈ 41 ЧЕВЕЛЕН брод.</text>
<text sub="clublinks" start="36.605" dur="2.701"> НА КОЛО НА ОВОЈ 41 ЧЕВЕЛЕН брод. >> ТРИ, ДВА, ЕДНА!</text>
<text sub="clublinks" start="39.307" dur="3.069"> БОА >> ТРИ, ДВА, ЕДНА! >> НО ПОТОА ВТОРИ ПОДОЦНА</text>
<text sub="clublinks" start="42.377" dur="2.401"> >> ТРИ, ДВА, ЕДНА! >> НО ПОТОА ВТОРИ ПОДОЦНА ПУШЕЕ, ПОIАР И ВИСКИ.</text>
<text sub="clublinks" start="44.779" dur="2.435"> >> НО ПОТОА ВТОРИ ПОДОЦНА ПУШЕЕ, ПОIАР И ВИСКИ. И ШТО СЕ ОПИШУВА КАКО</text>
<text sub="clublinks" start="47.215" dur="1.267"> ПУШЕЕ, ПОIАР И ВИСКИ. И ШТО СЕ Опишува како пловечка огнена топка.</text>
<text sub="clublinks" start="48.483" dur="1.7"> И ШТО СЕ Опишува како пловечка огнена топка. СЕ СЛУЧИ ВО 14:00 часот</text>
<text sub="clublinks" start="50.185" dur="0.565"> ПЛЕВАЕ ОГНИК. СЕ СЛУЧИ ВО 14:00 ЧЕТВРТОК.</text>
<text sub="clublinks" start="50.785" dur="1.901"> СЕ СЛУЧИ ВО 14:00 ЧЕТВРТОК. Бродот со вклучен 21 народ</text>
<text sub="clublinks" start="52.72" dur="2.168"> ЧЕТВРТОК. Бродот со 21 народ на табла беше подолу</text>
<text sub="clublinks" start="54.889" dur="1.834"> Бродот со 21 народ на табла беше подолу по новата река ФОРТ ЛОДЕРДАЛ.</text>
<text sub="clublinks" start="56.724" dur="1.234"> ОДБОРОТ СЕ ПОДАРУВА ДО НОВАТА РЕКА НА ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ. НЕКОИ ИМААЛ ИСТРАНИЦИ</text>
<text sub="clublinks" start="57.992" dur="1.534"> ФОРТ ЛОДЕРДЕЛ НОВА РЕКА. НЕКОИ ИМААЛ ИСТРАУВАЧИ ШТО СЛУШАА ЕДНА И ДВА ЕКСПЛОЗИЈА</text>
<text sub="clublinks" start="59.56" dur="1.267"> НЕКОИ ИМААЛ ИСТРАУВАЧИ ШТО СЛУШАА ЕДНА И ДВА ЕКСПЛОЗИЈА И ГЛЕДААТ ПАТНИЦИ СЕ СКЛУЧААТ</text>
<text sub="clublinks" start="60.829" dur="2.635"> СЛУШАТ ЕДНА ИЛИ ДВА ЕКСПЛОЗИЈА И ГЛЕДАМЕ ПАТНИЦИ СПИКУВААТ ВО ВОДАТА ИЛИ ВО ДРУГИТЕ</text>
<text sub="clublinks" start="63.498" dur="2.401"> И ПОГЛЕДНЕТЕ ПАТНИЦИ СПОКНУВААТ ВО ВОДАТА ИЛИ ВО ДРУГИТЕ ПАСИЛА ОД ОЧАРАА.</text>
<text sub="clublinks" start="65.934" dur="1.9"> ВО ВОДА ИЛИ ВО ДРУГИ садови надвор од очај. 50 ПОIАРНИЦИ КОЧНАА</text>
<text sub="clublinks" start="67.836" dur="0.333"> Садови надвор од очај. 50 ПОIАРНИЦИ КОНКОРИРАААТ ПЛАМНИТЕ.</text>
<text sub="clublinks" start="68.203" dur="2.701"> 50 ПОIАРНИЦИ КОНКОРИРАААТ ПЛАМНИТЕ. >> ИЗЛЕГОВО МНОГУ ПУШЕН</text>
<text sub="clublinks" start="70.939" dur="1.099"> ПЛАМНИТЕ. >> МНОГУ ПУШЕЕ ИЗЛЕЗИ ОД ПЛОКОТ.</text>
<text sub="clublinks" start="72.04" dur="2.168"> >> МНОГУ ПУШЕН ИЗЛЕЗЕ ОД ПАКРАБОТ. ЗЕМИМЕ ДВА ИЛИ ТРИ ИЗЛО</text>
<text sub="clublinks" start="74.209" dur="2.635"> ПЛАВИНАТА. ЗЕМИМЕ ДВА ИЛИ ТРИ ОД ЛОКОТ, И БОЛОТО БЕШЕ ЦЕЛОСНО</text>
<text sub="clublinks" start="76.845" dur="1.133"> ЗЕМИМЕ ДВА ИЛИ ТРИ ОД ЛОКОТ, И БОATАТА СЕ ЦЕЛОСНО ЗАПРАВЕН ВО ПЛАМИ.</text>
<text sub="clublinks" start="78.013" dur="3.502"> ЛОК, И БОАТА СЕ ЦЕЛОСНО ЗАГАЛЕНА НА ПЛАМИ. >> Повеќето од 13 повредени имаат</text>
<text sub="clublinks" start="81.517" dur="1.4"> АНГЛУГИРАН ВО ПЛАМНИ. >> Повеќето од 13 повредени се хоспитализирани и</text>
<text sub="clublinks" start="82.951" dur="0.266"> >> Повеќето од 13 повредени се хоспитализирани и ослободени.</text>
<text sub="clublinks" start="83.218" dur="1.6"> БИДЕ ХОСПИТАЛИЗИРАНО И ОСЛОБОДЕНО. Едниот е уште на изгорен</text>
<text sub="clublinks" start="84.82" dur="5.203"> ОБЈАВЕНО. Едниот е сè уште во центарот за изгореници на меморијалот на ACексон</text>
<text sub="clublinks" start="90.025" dur="0.299"> Едниот е сè уште во центарот за изгореници на меморијалниот болница URNексон.</text>
<text sub="clublinks" start="90.325" dur="1.033"> ЦЕНТАР НА МЕМОРИЈАЛНИОТ БОЛНИЦА JАКСОН. >> ИСТРАУВАЕ НА ШТО</text>
<text sub="clublinks" start="91.359" dur="1.968"> БОЛНИЦА. >> ИСТРАУВАЕ НА ШТО СЕ СЛУЧИЛ И КАКО ОВОЈ занает</text>
<text sub="clublinks" start="93.328" dur="1.801"> >> ИСТРАУВАЕТО ШТО СЕ СЛУЧИЛЕ И КАКО САМО ПОЧНУВА ОВОЈ занаетчиски оган.</text>
<text sub="clublinks" start="95.13" dur="2.601"> СЕ СЛУЧИ И КАКО ОВОЈ ЗАНАЕТ ПРЕГОВА ПОREАР САМО ПОЧНУВА. ГО ПОВИКУВАМЕ ЧОВЕКОТ КОЕ ВЕЛИ</text>
<text sub="clublinks" start="97.733" dur="2.534"> ПРЕДУПРЕДУВАЕ ОГНОТ Е САМО ПОЧЕТОК. ГО ПОВИКУВАМЕ ЧОВЕКОТ ШТО КА SУВА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МЕДИУМИ ТОЈ Е ЧАВАРОТ</text>
<text sub="clublinks" start="100.268" dur="0.233"> ГО ПОВИКУВАМЕ ЧОВЕКОТ КОЕ ВЕЛИ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МЕДИУМИ СОПСТВЕНИК НА ЧАВЕРОТ.</text>
<text sub="clublinks" start="100.535" dur="2.235"> СОЦИЈАЛНИ МЕДИУМИ СОПСТВЕНИК НА ЧАВЕРОТ. Тој има адвокат, и се закачи</text>
<text sub="clublinks" start="102.804" dur="0.433"> СОПСТВЕНИК ИМА АДВОКАТ И СЕ РАСПОЛУВА НАС.</text>
<text sub="clublinks" start="103.238" dur="1.434"> ИМА АДВОКАТ И СЕ РАСПОЛУВА НАС. >> Повеќето од луѓето</text>
<text sub="clublinks" start="104.673" dur="2.601"> НА НАС. >> ПОВЕЕ ОД ЛУ HЕТО ХОСПИТАЛИЗИРАНО</text>
<text sub="clublinks" start="107.276" dur="0.298"> >> ОБЈОДЕНИ се повеќето од хоспитализираните луѓе.</text>
<text sub="clublinks" start="107.576" dur="1.534"> ОСЛОБОДЕНО ХОСПИТАЛИЗИРАНО. Комесар за риби и живот на животот</text>
<text sub="clublinks" start="109.144" dur="1.901"> ОБЈАВЕНО. Комесарот за риби и волшебност е водечките агенции на</text>