Video tregon festën e anijes para shpërthimit në Broward subtitles

PROKURORT Q T JAN T THOTING NGA PLANI I TYRE T APELOJN THE QENDRIMIN TUAJ T R FUNDIT. PLANI P TOR T AP APELUAR VENDIMIN TUAJ T R FUNDIT. WREER JETOJNE PER 10 LOKALE. RREGULLORE E BAZS WREER JETOJE P 10.R LOKAL 10. >> MOMENTET PARA NJ BO VOTE WREER JETON P FORR LOKAL 10. >> MOMENTET PARA SHENJES S BO VarkS N FOR FORT LAUDERDALE. >> MOMENTET PARA SHENJES S BO VOTS N FOR FORT LAUDERDALE. >> ISHTE Paketuar nga njerezit EKSPLODUAR N IN FORT LAUDERDALE. >> ISHTE PAKETUAR NGA NJER PZIT Q SH SHKURTUAN NJ A VIDEO MUZIKE, DISA >> WSHT P PAKETUAR NGA NJERPZIT Q SH SHKURTUAR NJ V VIDEO MUZIKE, DISA KUSH JAN IN N A VIDEO. B SHNI NJ V VIDEO MUZIKE, DISA KUSH JAN IN N VIDEO. >> XHEANINE? SE KUSH JANE NE VIDEO. >> XHEANINE? >> ÇFAR A SHPIRTRUESE >> XHEANINE? >> ÇFAR E DREJT E SITUATS SHQYRTUESE KETU >> ÇFARIGH E DREJT E SITUAT FRS SHPIRTRUESE K ONTU N ON LUMIN NEW E RE FORT LAUDERDALE. E DREJTA E SITUATS KERETU N ON FORT LAUDERDALE Lumin e Ri. DHE TANI VIDEO E RE QAT TREGON FORT LAUDERDALE Lumi i Ri. DHE TANI VIDEO E RE QAT TREGON ÇFAR L DUKET NJ A KOH E MIR DHE TANI VIDEO E RE QAT TREGON ÇFAR L DUKET NJ MIN MINUTA Kohë të mirë para kësaj shpërthimi. ÇFAROO DUKET SI MINUTA Kohë të mirë para kësaj shpërthimi. DUKET SI VIDEO MUZIKE MINUTA PARA SE SHP EXRNDARJES. Duket si një xhirim video muzikore me humbje dhe pozim Duket si një xhirim video muzikore me hedhje dhe pozim në harkun e kësaj 41 këmbëve QENI ME DAPZZIM DHE Pozicionim në harkun e kësaj 41 varke me këmbë. N THE hark të kësaj 41 varkë këmbësh. >> TRE, DY, NJ ONE! Varkë >> TRE, DY, NJ ONE! >> POR AT SEC SEKONAT E VON. >> TRE, DY, NJ ONE! >> POR AT SEC SEKONAT E VON. Duhani, zjarri dhe britmat. >> POR AT SEC SEKONAT E VON. Duhani, zjarri dhe britmat. DHE ÇFAR BESHT P DRSHKRUAR SI Duhani, zjarri dhe britmat. DHE ÇFAR' BESHT PRSHKRUAHET SI FIREBOLL LUFTUES. DHE ÇFAR' BESHT PRSHKRUAHET SI FIREBOLL LUFTUES. NDODHI NE 2:00 PM NJ F FIREBOLL FLOAT. NDODH N AT 2:00 T PM E ENJTE. NDODH N AT 2:00 T PM E ENJTE. Varka me 21 njerëz në E ENJTE Varka me 21 njerëz në bord ishte nën punë Varka me 21 njerëz në bord ishte nën punë FORT LAUDERDALE Lumi i Ri. Bordi ishte nën punë Lumi i Ri FORT LAUDERDALE. DISA TREGUAR HETUESIT ATA FORT LAUDERDALE Lumi i Ri. DISA TREGUAR HETUESVE Q KANARD DEGARDNUAR NJ OR OSE DY SHPRNDARJE DISA TREGUAR HETUESIT Q THE KANARD DARDGJUAR NJ OR OSE DY SHP EXRNDARJE DHE SHIKOJN P K JMBIMIN E PASGJINORVE ND HEGJONI NJ OR OSE DY SHP EXRNDARJE DHE SHIKONI UDHTART Q J KUMRKEN N INT UJ OR OSE N INT TJETR DHE SHIKONI udhëtarët që hidhen në ujë ose në anije të tjera jashtë dëshpërimit. NO UJ OR OSE N INT AN VT E TJER JASHTES DESPERACIONIT. 50 ZJARR ZYRTARVE TROJN POSHT Anijet jashtë dëshpërimit. 50 ZJARR ZYRTAR TROJN FL FLAMT. 50 ZJARR ZYRTAR TROJN FL FLAMT. >> SHUME PIJE doli nga duhani Flakët. >> SHUME PIJE DOLI doli nga kabina. >> SHUME PIJE DOLI doli nga kabina. MERRM TW DY OSE TRE T OFF OFF FABRIKA. MERRM TW DY OSE TRE T OFF HUAJ, DHE Varka ISHTE TRSISHT MERRM TW DY OSE TRE T OFF HULLUAR, DHE VDIKA U ENGULUZUAR T INRSISHT N FL FLAMES. Harku, dhe varka u ngop plotësisht në flakë. >> Shumica e 13 të lënduarve kanë E ENGULTUAR N IN FLAMES. >> Shumica e 13 të dëmtuarve janë spitaluar dhe >> Shumica e 13 të dëmtuarve janë spitaluar dhe çliruar. JANE SPITALIZUAR DHE LIRUAR. NJ ONE ISSHT ST akoma në djegie LIRUAR. NJ ONE ISSHT akoma në qendrën e djegies në përkujtimin e Jackson NJ ONE ISSHT akoma në qendrën e djegies në spitalin përkujtimor JACKSON. QENDRA N AT SPITALIN MEMORIAL T JACKSON. >> HETIMI I ÇFAR SPITAL. >> HETIMI I ÇFAR H KA NDODHUR DHE SI KJO ZRAFI >> HETIMI I ÇFARAP KA NDODHUR DHE SI ISSHT VETM FILLIMI I K FT ZIJEVE ZJARRI NDODH DHE SI THSHT VETM FILLIMI I K CAT C ZIJES ZRARI Mjeshtrisë. E QUAJM MAN NJERIun QO THOT P ONR T ZJARRI KAQHT ISSHTUST VETM FILLIMI. Ne e quajmë njeriun që thotë për mediat sociale ai është varka Ne e quajmë njeriun që thotë për mediat sociale ai është pronari i anijes. MEDIA SHOQRORE HESHT PRONARI I Varkës. Ai ka një avokat, dhe pezullohet PRONARI Ai ka një avokat, dhe pezullohet nga ne. Ai ka një avokat, dhe pezullohet nga ne. >> Shumica e njerëzve MBI NE. >> SHUMA E POPULLIT T H SPITALIZUAR JAN BE QEN >> Shumica e njerëzve të shtruar në spital janë çliruar. SPITALIZUAR HASHT LIRUAR. KOMISIONERI I PESHKUT DHE JETILS SIL LIR LIRUAR. KOMISIONERI I PESHKUT DHE JETILS SIL VJETR

Video tregon festën e anijes para shpërthimit në Broward

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.636" dur="0.366">PROKURORT Q T JAN T THOTING NGA PLANI I TYRE T APELOJN THE QENDRIMIN TUAJ T R FUNDIT.</text>
<text sub="clublinks" start="2.036" dur="2.735"> PLANI P TOR T AP APELUAR VENDIMIN TUAJ T R FUNDIT. WREER JETOJNE PER 10 LOKALE.</text>
<text sub="clublinks" start="4.805" dur="1.468"> RREGULLORE E BAZS WREER JETOJE P 10.R LOKAL 10. >> MOMENTET PARA NJ BO VOTE</text>
<text sub="clublinks" start="6.274" dur="1.234"> WREER JETON P FORR LOKAL 10. >> MOMENTET PARA SHENJES S BO VarkS N FOR FORT LAUDERDALE.</text>
<text sub="clublinks" start="7.541" dur="2.235"> >> MOMENTET PARA SHENJES S BO VOTS N FOR FORT LAUDERDALE. >> ISHTE Paketuar nga njerezit</text>
<text sub="clublinks" start="9.81" dur="2.168"> EKSPLODUAR N IN FORT LAUDERDALE. >> ISHTE PAKETUAR NGA NJER PZIT Q SH SHKURTUAN NJ A VIDEO MUZIKE, DISA</text>
<text sub="clublinks" start="11.979" dur="5.438"> >> WSHT P PAKETUAR NGA NJERPZIT Q SH SHKURTUAR NJ V VIDEO MUZIKE, DISA KUSH JAN IN N A VIDEO.</text>
<text sub="clublinks" start="17.451" dur="0.4"> B SHNI NJ V VIDEO MUZIKE, DISA KUSH JAN IN N VIDEO. >> XHEANINE?</text>
<text sub="clublinks" start="17.885" dur="1.734"> SE KUSH JANE NE VIDEO. >> XHEANINE? >> ÇFAR A SHPIRTRUESE</text>
<text sub="clublinks" start="19.654" dur="1.1"> >> XHEANINE? >> ÇFAR E DREJT E SITUATS SHQYRTUESE KETU</text>
<text sub="clublinks" start="20.755" dur="1.3"> >> ÇFARIGH E DREJT E SITUAT FRS SHPIRTRUESE K ONTU N ON LUMIN NEW E RE FORT LAUDERDALE.</text>
<text sub="clublinks" start="22.056" dur="1.934"> E DREJTA E SITUATS KERETU N ON FORT LAUDERDALE Lumin e Ri. DHE TANI VIDEO E RE QAT TREGON</text>
<text sub="clublinks" start="24.025" dur="2.167"> FORT LAUDERDALE Lumi i Ri. DHE TANI VIDEO E RE QAT TREGON ÇFAR L DUKET NJ A KOH E MIR</text>
<text sub="clublinks" start="26.194" dur="3.702"> DHE TANI VIDEO E RE QAT TREGON ÇFAR L DUKET NJ MIN MINUTA Kohë të mirë para kësaj shpërthimi.</text>
<text sub="clublinks" start="29.898" dur="1.967"> ÇFAROO DUKET SI MINUTA Kohë të mirë para kësaj shpërthimi. DUKET SI VIDEO MUZIKE</text>
<text sub="clublinks" start="31.866" dur="1.3"> MINUTA PARA SE SHP EXRNDARJES. Duket si një xhirim video muzikore me humbje dhe pozim</text>
<text sub="clublinks" start="33.167" dur="3.169"> Duket si një xhirim video muzikore me hedhje dhe pozim në harkun e kësaj 41 këmbëve</text>
<text sub="clublinks" start="36.371" dur="0.199"> QENI ME DAPZZIM DHE Pozicionim në harkun e kësaj 41 varke me këmbë.</text>
<text sub="clublinks" start="36.605" dur="2.701"> N THE hark të kësaj 41 varkë këmbësh. >> TRE, DY, NJ ONE!</text>
<text sub="clublinks" start="39.307" dur="3.069"> Varkë >> TRE, DY, NJ ONE! >> POR AT SEC SEKONAT E VON.</text>
<text sub="clublinks" start="42.377" dur="2.401"> >> TRE, DY, NJ ONE! >> POR AT SEC SEKONAT E VON. Duhani, zjarri dhe britmat.</text>
<text sub="clublinks" start="44.779" dur="2.435"> >> POR AT SEC SEKONAT E VON. Duhani, zjarri dhe britmat. DHE ÇFAR BESHT P DRSHKRUAR SI</text>
<text sub="clublinks" start="47.215" dur="1.267"> Duhani, zjarri dhe britmat. DHE ÇFAR' BESHT PRSHKRUAHET SI FIREBOLL LUFTUES.</text>
<text sub="clublinks" start="48.483" dur="1.7"> DHE ÇFAR' BESHT PRSHKRUAHET SI FIREBOLL LUFTUES. NDODHI NE 2:00 PM</text>
<text sub="clublinks" start="50.185" dur="0.565"> NJ F FIREBOLL FLOAT. NDODH N AT 2:00 T PM E ENJTE.</text>
<text sub="clublinks" start="50.785" dur="1.901"> NDODH N AT 2:00 T PM E ENJTE. Varka me 21 njerëz në</text>
<text sub="clublinks" start="52.72" dur="2.168"> E ENJTE Varka me 21 njerëz në bord ishte nën punë</text>
<text sub="clublinks" start="54.889" dur="1.834"> Varka me 21 njerëz në bord ishte nën punë FORT LAUDERDALE Lumi i Ri.</text>
<text sub="clublinks" start="56.724" dur="1.234"> Bordi ishte nën punë Lumi i Ri FORT LAUDERDALE. DISA TREGUAR HETUESIT ATA</text>
<text sub="clublinks" start="57.992" dur="1.534"> FORT LAUDERDALE Lumi i Ri. DISA TREGUAR HETUESVE Q KANARD DEGARDNUAR NJ OR OSE DY SHPRNDARJE</text>
<text sub="clublinks" start="59.56" dur="1.267"> DISA TREGUAR HETUESIT Q THE KANARD DARDGJUAR NJ OR OSE DY SHP EXRNDARJE DHE SHIKOJN P K JMBIMIN E PASGJINORVE</text>
<text sub="clublinks" start="60.829" dur="2.635"> ND HEGJONI NJ OR OSE DY SHP EXRNDARJE DHE SHIKONI UDHTART Q J KUMRKEN N INT UJ OR OSE N INT TJETR</text>
<text sub="clublinks" start="63.498" dur="2.401"> DHE SHIKONI udhëtarët që hidhen në ujë ose në anije të tjera jashtë dëshpërimit.</text>
<text sub="clublinks" start="65.934" dur="1.9"> NO UJ OR OSE N INT AN VT E TJER JASHTES DESPERACIONIT. 50 ZJARR ZYRTARVE TROJN POSHT</text>
<text sub="clublinks" start="67.836" dur="0.333"> Anijet jashtë dëshpërimit. 50 ZJARR ZYRTAR TROJN FL FLAMT.</text>
<text sub="clublinks" start="68.203" dur="2.701"> 50 ZJARR ZYRTAR TROJN FL FLAMT. >> SHUME PIJE doli nga duhani</text>
<text sub="clublinks" start="70.939" dur="1.099"> Flakët. >> SHUME PIJE DOLI doli nga kabina.</text>
<text sub="clublinks" start="72.04" dur="2.168"> >> SHUME PIJE DOLI doli nga kabina. MERRM TW DY OSE TRE T OFF OFF</text>
<text sub="clublinks" start="74.209" dur="2.635"> FABRIKA. MERRM TW DY OSE TRE T OFF HUAJ, DHE Varka ISHTE TRSISHT</text>
<text sub="clublinks" start="76.845" dur="1.133"> MERRM TW DY OSE TRE T OFF HULLUAR, DHE VDIKA U ENGULUZUAR T INRSISHT N FL FLAMES.</text>
<text sub="clublinks" start="78.013" dur="3.502"> Harku, dhe varka u ngop plotësisht në flakë. >> Shumica e 13 të lënduarve kanë</text>
<text sub="clublinks" start="81.517" dur="1.4"> E ENGULTUAR N IN FLAMES. >> Shumica e 13 të dëmtuarve janë spitaluar dhe</text>
<text sub="clublinks" start="82.951" dur="0.266"> >> Shumica e 13 të dëmtuarve janë spitaluar dhe çliruar.</text>
<text sub="clublinks" start="83.218" dur="1.6"> JANE SPITALIZUAR DHE LIRUAR. NJ ONE ISSHT ST akoma në djegie</text>
<text sub="clublinks" start="84.82" dur="5.203"> LIRUAR. NJ ONE ISSHT akoma në qendrën e djegies në përkujtimin e Jackson</text>
<text sub="clublinks" start="90.025" dur="0.299"> NJ ONE ISSHT akoma në qendrën e djegies në spitalin përkujtimor JACKSON.</text>
<text sub="clublinks" start="90.325" dur="1.033"> QENDRA N AT SPITALIN MEMORIAL T JACKSON. >> HETIMI I ÇFAR</text>
<text sub="clublinks" start="91.359" dur="1.968"> SPITAL. >> HETIMI I ÇFAR H KA NDODHUR DHE SI KJO ZRAFI</text>
<text sub="clublinks" start="93.328" dur="1.801"> >> HETIMI I ÇFARAP KA NDODHUR DHE SI ISSHT VETM FILLIMI I K FT ZIJEVE ZJARRI</text>
<text sub="clublinks" start="95.13" dur="2.601"> NDODH DHE SI THSHT VETM FILLIMI I K CAT C ZIJES ZRARI Mjeshtrisë. E QUAJM MAN NJERIun QO THOT P ONR T</text>
<text sub="clublinks" start="97.733" dur="2.534"> ZJARRI KAQHT ISSHTUST VETM FILLIMI. Ne e quajmë njeriun që thotë për mediat sociale ai është varka</text>
<text sub="clublinks" start="100.268" dur="0.233"> Ne e quajmë njeriun që thotë për mediat sociale ai është pronari i anijes.</text>
<text sub="clublinks" start="100.535" dur="2.235"> MEDIA SHOQRORE HESHT PRONARI I Varkës. Ai ka një avokat, dhe pezullohet</text>
<text sub="clublinks" start="102.804" dur="0.433"> PRONARI Ai ka një avokat, dhe pezullohet nga ne.</text>
<text sub="clublinks" start="103.238" dur="1.434"> Ai ka një avokat, dhe pezullohet nga ne. >> Shumica e njerëzve</text>
<text sub="clublinks" start="104.673" dur="2.601"> MBI NE. >> SHUMA E POPULLIT T H SPITALIZUAR JAN BE QEN</text>
<text sub="clublinks" start="107.276" dur="0.298"> >> Shumica e njerëzve të shtruar në spital janë çliruar.</text>
<text sub="clublinks" start="107.576" dur="1.534"> SPITALIZUAR HASHT LIRUAR. KOMISIONERI I PESHKUT DHE JETILS SIL LIR</text>
<text sub="clublinks" start="109.144" dur="1.901"> LIRUAR. KOMISIONERI I PESHKUT DHE JETILS SIL VJETR</text>