Полицискиот службеник во Помона пука, го повреди човекот кој наводно го отворил оган по прекинот на сообраќајот во Монткл subtitles

ТАТКО И ДЕЦА ВО ПОБЕДНИЦИТЕ ПОВЕOVЕТЕ НА НОРДИРИ ГЛАВНО. ПАТ: ВО МОНТЦЛАИР, ЦЕЛ ЗАВРШНИ ВО ВЕБА ВНАТРЕШЕН ПРОДОЛУВА, ПОЛИЦАТА НА ПОМОНА СЕ ЕДНА ЗА ВАШИНИТЕ СЛУБЕНИЦИ НА НИВНИОТ службеници.

Полицискиот службеник во Помона пука, го повреди човекот кој наводно го отворил оган по прекинот на сообраќајот во Монткл

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.85" dur="1.33"> ТАТКО И ДЕЦА ВО ПОБЕДНИЦИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="2.18" dur="0.3"> ПОВЕOVЕТЕ НА НОРДИРИ </text>
<text sub="clublinks" start="2.48" dur="1.8"> ГЛАВНО. </text>
<text sub="clublinks" start="4.28" dur="2.47"> ПАТ: ВО МОНТЦЛАИР, ЦЕЛ </text>
<text sub="clublinks" start="6.75" dur="2.54"> ЗАВРШНИ ВО ВЕБА ВНАТРЕШЕН </text>
<text sub="clublinks" start="9.29" dur="2.35"> ПРОДОЛУВА, ПОЛИЦАТА НА ПОМОНА СЕ ЕДНА </text>
<text sub="clublinks" start="14.99" dur="2.35"> ЗА ВАШИНИТЕ СЛУБЕНИЦИ НА НИВНИОТ службеници. </text>