Oficeri i policisë Pomona qëllon, plagos njeriun i cili dyshohet se hapi zjarr pas ndalimit të trafikut në Montcl subtitles

PATI DHE FILMIJ IN N IN SHUMN E PIKAVE JANI RIKOVIMI N VERRIDGE Dritë. PAT: N MON MONTCLAIR, NJUR PJES Mbaroi në një të përfshirë SHKOLLIMI, POLITIKA POMONA SHENI NJNE E ZYRAVE T TYRE SHT PRFSHIR.

Oficeri i policisë Pomona qëllon, plagos njeriun i cili dyshohet se hapi zjarr pas ndalimit të trafikut në Montcl

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.85" dur="1.33"> PATI DHE FILMIJ IN N IN SHUMN E PIKAVE </text>
<text sub="clublinks" start="2.18" dur="0.3"> JANI RIKOVIMI N VERRIDGE </text>
<text sub="clublinks" start="2.48" dur="1.8"> Dritë. </text>
<text sub="clublinks" start="4.28" dur="2.47"> PAT: N MON MONTCLAIR, NJUR PJES </text>
<text sub="clublinks" start="6.75" dur="2.54"> Mbaroi në një të përfshirë </text>
<text sub="clublinks" start="9.29" dur="2.35"> SHKOLLIMI, POLITIKA POMONA SHENI NJNE </text>
<text sub="clublinks" start="14.99" dur="2.35"> E ZYRAVE T TYRE SHT PRFSHIR. </text>