Дали изгледам исто subtitles

Ех? OMG (x4) Многу добро, ОМГ. О, многу си добар ОМГ, симпатична Ова е корејски голем празник .... алишта многу многу посебен Ооох симпатична Зошто пченка? Што е тоа? Што ова оружје? Што е тоа? Што? Благодарам, многу симпатична О Даф. Даф и јас, нели? Прекрасна Премногу филтрираат, премногу филтрираат сега Сега ние усти и Окото е многу бум и устата бум и бум Но, многу симпатично Дали ви се допаѓа девојки? Јас сум само ... девојката е пријателка и сакам дечко Што? Gimme gimme gimmie gimmie О не не не не не не О, што? О што? "Чет: ние не сакаме струја за шминка." "Хачуби: небер ..." Зошто сакате ?! Ноуо „Погледнете ја целата оваа храна за истекување“ Што? „Претпоставувам дека само треба да го јадам сето тоа“ Што значи ова? Ви благодарам многу Леле пипед О Боже минус 50 килограми ова Не Јас сум исто сега исто исто исто не сум различен Не! јас не сум Ноо Ноо Ох? "Извини можеби ... избриши го ова?" Sorryал ми е можеби .... избриши го ова? ОМГ симпатична, благодарам "Хачу милост" "совршено" "Твојата милост оди во бришење" Што е тоа? Ангелите на Пепега Што е тоа? Не Пепега! Ние сме само ..... Убави ангели, разберете? Ние сме убави ангели "Победа крик!" Ох? Ох? ОМГ, изработена анимација-хачу анимација "Пикичу" Зошто? Јас не сум Пикичу Хеји ... Запре Зошто розови панталони сега Хачуби 10 ... Што? „Нема да гледате други проследувачи туку само Хачуби“. "... нема да ја спомнувам старата Хачуби во разговорот." "... нема да јаде, испраќа или спомнува било каков вид краставици пред Хачуби". "... нема да ги забавува розовите шорцеви." "... нема да купува од други продавници, туку само да се емитува (24)." "... нема да спомнува" без проток за шминка "во разговорот." "...нема-" "... никогаш нема да ја нарекуваме маст Хечуби." "... нема да ги забавува кесите со кечап". "... секогаш ќе изгуби -" ОМГ, таа има јаболка. ОМГ, многу многу секси. Ох OMG изгледа луксузно и сите многу секси Што е ова?! Изгледа игра- какво шарено и Добар ефект, нели? можеби Професионален човек. Да професионален цртеж човечки ОМГ О, ох, ох, изгубив Јас сега скршен Ова е многу тажно Сите луѓе одат на грешка никогаш грешка не е човечка Во ред е Само што е добро Премногу грижи да те спречи. Само што се менувате вашиот ум се менува и вашиот живот се промени човечката промена е многу Тешко, но можеш затоа што го сменив мојот живот се смени Мојот живот сега е променет. Да Да, да, ова е неверојатно Ви благодарам, благодарам. Да, можам да го сокријам скршениот живот Што е тоа? Еј .. Сега диета? "Исти кошули, но различни PepeHands" "Стариот хачу (пред 6 месеци)" "Нов Хачу (сега) + 5КГ" Јас сум само + 2KG Ај, што е тоа? "Совршено за криење розови шорцеви" „ПепеЛау“ "Ај .." „Мислите дека ме крие розова кратка ?!“ „Мислите дека е вистински ?!“ "Ти мислиш?!" „Мислите дека ме крие розова кратка ?!“ „Ова не е шега“ Ти мислиш?! „Совршен за криење розови шорцеви ПепеЛау“ Ви благодарам победи! Ви благодарам! Мислите дека ме крие розова кратка? Реално ?! Ти мислиш?! Да Странски

Дали изгледам исто

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="2.8" dur="0.52"> Ех? </text>
<text sub="clublinks" start="6.56" dur="7.62"> OMG (x4) Многу добро, ОМГ. О, многу си добар </text>
<text sub="clublinks" start="18.32" dur="1.84"> ОМГ, симпатична </text>
<text sub="clublinks" start="20.16" dur="2.559"> Ова е корејски голем празник .... </text>
<text sub="clublinks" start="23.68" dur="1.28"> алишта </text>
<text sub="clublinks" start="24.96" dur="1.52"> многу многу </text>
<text sub="clublinks" start="26.48" dur="2"> посебен </text>
<text sub="clublinks" start="43.58" dur="1.6"> Ооох симпатична </text>
<text sub="clublinks" start="45.64" dur="0.64"> Зошто пченка? </text>
<text sub="clublinks" start="47.36" dur="1.24"> Што е тоа? </text>
<text sub="clublinks" start="48.6" dur="0.86"> Што ова оружје? </text>
<text sub="clublinks" start="49.82" dur="0.88"> Што е тоа? </text>
<text sub="clublinks" start="51.3" dur="0.5"> Што? </text>
<text sub="clublinks" start="51.98" dur="1.36"> Благодарам, многу симпатична </text>
<text sub="clublinks" start="55.28" dur="2.78"> О Даф. Даф и јас, нели? </text>
<text sub="clublinks" start="62.54" dur="0.5"> Прекрасна </text>
<text sub="clublinks" start="65.28" dur="2.72"> Премногу филтрираат, премногу филтрираат сега </text>
<text sub="clublinks" start="68.799" dur="2.161"> Сега ние усти </text>
<text sub="clublinks" start="70.96" dur="0.5"> и </text>
<text sub="clublinks" start="71.68" dur="3.519"> Окото е многу бум и устата бум </text>
<text sub="clublinks" start="76.58" dur="0.56"> и бум </text>
<text sub="clublinks" start="78.88" dur="2"> Но, многу симпатично </text>
<text sub="clublinks" start="81.68" dur="1.22"> Дали ви се допаѓа девојки? </text>
<text sub="clublinks" start="83.4" dur="2.74"> Јас сум само ... девојката е пријателка </text>
<text sub="clublinks" start="86.38" dur="0.5"> и </text>
<text sub="clublinks" start="87.68" dur="1.42"> сакам </text>
<text sub="clublinks" start="89.1" dur="1.699"> дечко </text>
<text sub="clublinks" start="90.799" dur="1.28"> Што? </text>
<text sub="clublinks" start="92.08" dur="4.94"> Gimme gimme gimmie gimmie </text>
<text sub="clublinks" start="97.02" dur="3.22"> О не не не не не не </text>
<text sub="clublinks" start="101.6" dur="3.059"> О, што? О што? </text>
<text sub="clublinks" start="117.04" dur="2.44"> "Чет: ние не сакаме струја за шминка." </text>
<text sub="clublinks" start="119.48" dur="1.36"> "Хачуби: небер ..." </text>
<text sub="clublinks" start="122.98" dur="1.8"> Зошто сакате ?! </text>
<text sub="clublinks" start="128.82" dur="0.8"> Ноуо </text>
<text sub="clublinks" start="135.52" dur="3.68"> „Погледнете ја целата оваа храна за истекување“ </text>
<text sub="clublinks" start="141.34" dur="0.88"> Што? </text>
<text sub="clublinks" start="143.52" dur="2.92"> „Претпоставувам дека само треба да го јадам сето тоа“ </text>
<text sub="clublinks" start="147.68" dur="3.06"> Што значи ова? Ви благодарам многу </text>
<text sub="clublinks" start="154.16" dur="0.68"> Леле </text>
<text sub="clublinks" start="157.42" dur="1.72"> пипед </text>
<text sub="clublinks" start="165.52" dur="1.999"> О Боже </text>
<text sub="clublinks" start="167.519" dur="2.32"> минус 50 килограми ова </text>
<text sub="clublinks" start="170.48" dur="1.2"> Не </text>
<text sub="clublinks" start="171.68" dur="4.74"> Јас сум исто сега исто исто исто не сум различен </text>
<text sub="clublinks" start="185.04" dur="2.76"> Не! јас не сум </text>
<text sub="clublinks" start="188.04" dur="0.92"> Ноо </text>
<text sub="clublinks" start="190.14" dur="0.88"> Ноо </text>
<text sub="clublinks" start="194.48" dur="3.46"> Ох? "Извини можеби ... избриши го ова?" </text>
<text sub="clublinks" start="199.34" dur="2"> Sorryал ми е можеби .... избриши го ова? </text>
<text sub="clublinks" start="202.08" dur="1.82"> ОМГ симпатична, благодарам </text>
<text sub="clublinks" start="209.1" dur="0.96"> "Хачу милост" </text>
<text sub="clublinks" start="210.22" dur="1.22"> "совршено" </text>
<text sub="clublinks" start="211.44" dur="3.36"> "Твојата милост оди во бришење" </text>
<text sub="clublinks" start="215.2" dur="1.759"> Што е тоа? </text>
<text sub="clublinks" start="216.96" dur="1.84"> Ангелите на Пепега </text>
<text sub="clublinks" start="218.8" dur="0.86"> Што е тоа? </text>
<text sub="clublinks" start="220.56" dur="2.02"> Не Пепега! </text>
<text sub="clublinks" start="222.72" dur="1.56"> Ние сме само ..... </text>
<text sub="clublinks" start="224.96" dur="4.42"> Убави ангели, разберете? Ние сме убави ангели </text>
<text sub="clublinks" start="230.68" dur="1.8"> "Победа крик!" </text>
<text sub="clublinks" start="238.04" dur="0.5"> Ох? </text>
<text sub="clublinks" start="240.28" dur="0.5"> Ох? </text>
<text sub="clublinks" start="241.9" dur="3"> ОМГ, изработена анимација-хачу анимација </text>
<text sub="clublinks" start="254.5" dur="1.3"> "Пикичу" </text>
<text sub="clublinks" start="256.52" dur="1.68"> Зошто? Јас не сум Пикичу </text>
<text sub="clublinks" start="259.46" dur="1.04"> Хеји ... </text>
<text sub="clublinks" start="261.76" dur="0.64"> Запре </text>
<text sub="clublinks" start="267.68" dur="2"> Зошто розови панталони сега </text>
<text sub="clublinks" start="271.259" dur="2"> Хачуби 10 ... </text>
<text sub="clublinks" start="273.6" dur="1.68"> Што? </text>
<text sub="clublinks" start="275.28" dur="4.72"> „Нема да гледате други проследувачи туку само Хачуби“. </text>
<text sub="clublinks" start="281.58" dur="3.5"> "... нема да ја спомнувам старата Хачуби во разговорот." </text>
<text sub="clublinks" start="285.08" dur="9.06"> "... нема да јаде, испраќа или спомнува било каков вид краставици пред Хачуби". </text>
<text sub="clublinks" start="294.44" dur="3.2"> "... нема да ги забавува розовите шорцеви." </text>
<text sub="clublinks" start="297.64" dur="5.18"> "... нема да купува од други продавници, туку само да се емитува (24)." </text>
<text sub="clublinks" start="304.08" dur="4.32"> "... нема да спомнува" без проток за шминка "во разговорот." </text>
<text sub="clublinks" start="308.44" dur="1.12"> "...нема-" </text>
<text sub="clublinks" start="313.44" dur="2.64"> "... никогаш нема да ја нарекуваме маст Хечуби." </text>
<text sub="clublinks" start="316.56" dur="3.36"> "... нема да ги забавува кесите со кечап". </text>
<text sub="clublinks" start="320.72" dur="2.4"> "... секогаш ќе изгуби -" </text>
<text sub="clublinks" start="330.08" dur="7.76"> ОМГ, таа има јаболка. ОМГ, многу многу секси. Ох </text>
<text sub="clublinks" start="339.36" dur="3.04"> OMG изгледа луксузно и сите многу секси </text>
<text sub="clublinks" start="343.919" dur="2"> Што е ова?! </text>
<text sub="clublinks" start="354.88" dur="2"> Изгледа игра- </text>
<text sub="clublinks" start="357.12" dur="2"> какво шарено и </text>
<text sub="clublinks" start="359.199" dur="2"> Добар ефект, нели? </text>
<text sub="clublinks" start="361.36" dur="1.26"> можеби </text>
<text sub="clublinks" start="362.62" dur="2"> Професионален човек. Да </text>
<text sub="clublinks" start="365.14" dur="2.2"> професионален цртеж човечки </text>
<text sub="clublinks" start="371.04" dur="1.08"> ОМГ </text>
<text sub="clublinks" start="376.32" dur="2.1"> О, ох, ох, изгубив </text>
<text sub="clublinks" start="385.44" dur="2"> Јас сега скршен </text>
<text sub="clublinks" start="389.28" dur="2"> Ова е многу тажно </text>
<text sub="clublinks" start="392.8" dur="4.239"> Сите луѓе одат на грешка никогаш грешка не е човечка </text>
<text sub="clublinks" start="399.12" dur="1.359"> Во ред е </text>
<text sub="clublinks" start="400.479" dur="1.921"> Само што е добро </text>
<text sub="clublinks" start="402.4" dur="3.04"> Премногу грижи да те спречи. Само што се менувате </text>
<text sub="clublinks" start="406.08" dur="5.119"> вашиот ум се менува и вашиот живот се промени човечката промена е многу </text>
<text sub="clublinks" start="412" dur="5.199"> Тешко, но можеш затоа што го сменив мојот живот се смени </text>
<text sub="clublinks" start="418.16" dur="2"> Мојот живот сега е променет. Да </text>
<text sub="clublinks" start="421.34" dur="3.239"> Да, да, ова е неверојатно </text>
<text sub="clublinks" start="436.319" dur="6.16"> Ви благодарам, благодарам. Да, можам да го сокријам скршениот живот </text>
<text sub="clublinks" start="444.56" dur="2"> Што е тоа? Еј .. </text>
<text sub="clublinks" start="454.04" dur="0.98"> Сега диета? </text>
<text sub="clublinks" start="455.84" dur="3.679"> "Исти кошули, но различни PepeHands" </text>
<text sub="clublinks" start="460.56" dur="5.62"> "Стариот хачу (пред 6 месеци)" "Нов Хачу (сега) + 5КГ" </text>
<text sub="clublinks" start="466.52" dur="0.88"> Јас сум само + 2KG </text>
<text sub="clublinks" start="468.64" dur="2"> Ај, што е тоа? </text>
<text sub="clublinks" start="472.56" dur="2"> "Совршено за криење розови шорцеви" </text>
<text sub="clublinks" start="475.44" dur="0.88"> „ПепеЛау“ </text>
<text sub="clublinks" start="476.78" dur="0.56"> "Ај .." </text>
<text sub="clublinks" start="479.58" dur="2.5"> „Мислите дека ме крие розова кратка ?!“ </text>
<text sub="clublinks" start="483.82" dur="1.28"> „Мислите дека е вистински ?!“ </text>
<text sub="clublinks" start="487.18" dur="0.96"> "Ти мислиш?!" </text>
<text sub="clublinks" start="489.64" dur="2.16"> „Мислите дека ме крие розова кратка ?!“ </text>
<text sub="clublinks" start="501.76" dur="2.86"> „Ова не е шега“ </text>
<text sub="clublinks" start="514.4" dur="1.54"> Ти мислиш?! </text>
<text sub="clublinks" start="519.3" dur="2.96"> „Совршен за криење розови шорцеви ПепеЛау“ </text>
<text sub="clublinks" start="549.44" dur="2"> Ви благодарам победи! Ви благодарам! </text>
<text sub="clublinks" start="575.44" dur="5.919"> Мислите дека ме крие розова кратка? Реално ?! Ти мислиш?! </text>
<text sub="clublinks" start="584.399" dur="2"> Да </text>
<text sub="clublinks" start="603.76" dur="2"> Странски </text>