A dukem njësoj subtitles

Eh? OMG (x4) Shumë mirë, OMG. Oh, ju jeni shumë mirë OMG, e lezetshme Kjo është festë e madhe Koreane… rroba shume shume special Ooooh bukur Pse misri? Cfare eshte ajo? Thisfarë është kjo armë? Cfare eshte ajo? Çfarë? Faleminderit, shumë e lezetshme O Daf. Dafin dhe unë, apo jo? bukuroshe Shumë filtër, shumë filtër tani Tani ne gojët dhe Syri është shumë bum dhe lulëzimi i gojës dhe bum Por shumë e lezetshme Ju pelqejne vajzat? Unë jam vetëm ... vajza është shoqe dhe unë dua mik Çfarë? Gimme gimme gimmie gimmie Oh jo jo jo jo jo Cfare O cfare "Chat: ne nuk duam asnjë rrjedhë kozmetike." "Hachubby: neber ..." Pse doni? noooo "Shikoni gjithë këtë ushqim gati të skadojë" Çfarë? "Guess Unë thjesht duhet të ha të gjitha" Whatfarë do të thotë kjo Shume faleminderit Uau pepeD Oh Zoti im minus 50 kilogram kjo jo Unë jam i njëjtë tani po të njëjtën gjë Unë nuk jam ndryshe Jo! une nuk jam nooo nooo Oh? "Më falni ... fshini këtë?" Na vjen keq ndoshta .... fshini këtë? OMG bukur, faleminderit "Haxu mëshirë" "Përsosur" "Mëshira juaj shkoni te fshini" Cfare eshte ajo? Engjëjt e Pepega Cfare eshte ajo? Jo Pepega! Ne jemi thjesht ..... Shumë engjëj, kuptoni? Ne jemi engjëj të bukur "Vrasja e fitores!" Oh? Oh? OMG, bëri animacion- hachu animacion "Pickychu" Pse? Unë nuk jam Pickychu Heeeey ... Stop Pse pantallona rozë tani HAchubby 10 ... Çfarë? "Nuk do të shikosh asnjë transmetues tjetër vetëm HAchubby." "... nuk do ta përmend Harchubby-in e vjetër në bisedë." "... nuk do të hajë, të dërgojë ose të përmend ndonjë lloj trangujsh përpara Hagubby." "... nuk do të argëtojë pantallonat e shkurtra rozë." "... nuk do të blejë nga asnjë dyqan tjetër, por të lësh vetëm (24)." "... nuk do të përmend" asnjë rrjedhë make-up "në bisedë." "... nuk do të" "... nuk do ta quaj asnjëherë yndyrën Hachubby". "... nuk do të bëjë qejfin e qeseve të ketchup." "... gjithmonë do të humbasë-" OMG, ajo ka musht. OMG, shumë shumë seksi. oh OMG duket luksoze dhe të gjitha shumë seksi Çfarë është kjo?! Duket lojë- çfarë shumëngjyrësh dhe Efekt i mirë, apo jo? ndoshta Njerëzor profesional. po vizatim profesional i njeriut O zot i madh Oh, oh oh, oh kam humbur Tani jam thyer Kjo është shumë e trishtuar Të gjithë njerëzit shkojnë drejt gabimit kurrë gabimi nuk është njerëzor Është në rregull Vetëm është në rregull Shume merak ju ndaloni. Vetëm ju ndryshoni mendja juaj ndryshon dhe jeta juaj ndryshoi ndryshimin njerëzor është shumë Vështirë, por mundeni sepse jam ndryshuar jeta ime ka ndryshuar Jeta ime tani është ndryshuar. vërtet Po, po, kjo është e mahnitshme Faleminderit Faleminderit. Po, mund ta fsheh jetën time të thyer Cfare eshte ajo? Hey .. Tani dietë? "Këmisha të njëjta por PepeHands të ndryshme" "Hachu i Vjetër (6 muaj më parë)" "New Hachu (Tani) + 5KG" Unë jam vetëm + 2KG Hej, çfarë është ajo? "E përkryer për të fshehur pantallonat e shkurtra rozë" "PepeLaugh" "Hey .." "Ju mendoni se unë fsheh rozë të shkurtër ?!" "Ju mendoni se është e vërtetë?" "Ju mendoni?" "Ju mendoni se unë fsheh rozë të shkurtër ?!" "Kjo nuk është shaka" Ti mendon ?! "E përkryer për të fshehur pantallonat e shkurtra rozë PepeLaugh" Faleminderit rrahu! Faleminderit! Ju mendoni se më fsheh rozë të shkurtër? Real ?! Ti mendon ?! po i huaj

A dukem njësoj

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="2.8" dur="0.52"> Eh? </text>
<text sub="clublinks" start="6.56" dur="7.62"> OMG (x4) Shumë mirë, OMG. Oh, ju jeni shumë mirë </text>
<text sub="clublinks" start="18.32" dur="1.84"> OMG, e lezetshme </text>
<text sub="clublinks" start="20.16" dur="2.559"> Kjo është festë e madhe Koreane… </text>
<text sub="clublinks" start="23.68" dur="1.28"> rroba </text>
<text sub="clublinks" start="24.96" dur="1.52"> shume shume </text>
<text sub="clublinks" start="26.48" dur="2"> special </text>
<text sub="clublinks" start="43.58" dur="1.6"> Ooooh bukur </text>
<text sub="clublinks" start="45.64" dur="0.64"> Pse misri? </text>
<text sub="clublinks" start="47.36" dur="1.24"> Cfare eshte ajo? </text>
<text sub="clublinks" start="48.6" dur="0.86"> Thisfarë është kjo armë? </text>
<text sub="clublinks" start="49.82" dur="0.88"> Cfare eshte ajo? </text>
<text sub="clublinks" start="51.3" dur="0.5"> Çfarë? </text>
<text sub="clublinks" start="51.98" dur="1.36"> Faleminderit, shumë e lezetshme </text>
<text sub="clublinks" start="55.28" dur="2.78"> O Daf. Dafin dhe unë, apo jo? </text>
<text sub="clublinks" start="62.54" dur="0.5"> bukuroshe </text>
<text sub="clublinks" start="65.28" dur="2.72"> Shumë filtër, shumë filtër tani </text>
<text sub="clublinks" start="68.799" dur="2.161"> Tani ne gojët </text>
<text sub="clublinks" start="70.96" dur="0.5"> dhe </text>
<text sub="clublinks" start="71.68" dur="3.519"> Syri është shumë bum dhe lulëzimi i gojës </text>
<text sub="clublinks" start="76.58" dur="0.56"> dhe bum </text>
<text sub="clublinks" start="78.88" dur="2"> Por shumë e lezetshme </text>
<text sub="clublinks" start="81.68" dur="1.22"> Ju pelqejne vajzat? </text>
<text sub="clublinks" start="83.4" dur="2.74"> Unë jam vetëm ... vajza është shoqe </text>
<text sub="clublinks" start="86.38" dur="0.5"> dhe </text>
<text sub="clublinks" start="87.68" dur="1.42"> unë dua </text>
<text sub="clublinks" start="89.1" dur="1.699"> mik </text>
<text sub="clublinks" start="90.799" dur="1.28"> Çfarë? </text>
<text sub="clublinks" start="92.08" dur="4.94"> Gimme gimme gimmie gimmie </text>
<text sub="clublinks" start="97.02" dur="3.22"> Oh jo jo jo jo jo </text>
<text sub="clublinks" start="101.6" dur="3.059"> Cfare O cfare </text>
<text sub="clublinks" start="117.04" dur="2.44"> "Chat: ne nuk duam asnjë rrjedhë kozmetike." </text>
<text sub="clublinks" start="119.48" dur="1.36"> "Hachubby: neber ..." </text>
<text sub="clublinks" start="122.98" dur="1.8"> Pse doni? </text>
<text sub="clublinks" start="128.82" dur="0.8"> noooo </text>
<text sub="clublinks" start="135.52" dur="3.68"> "Shikoni gjithë këtë ushqim gati të skadojë" </text>
<text sub="clublinks" start="141.34" dur="0.88"> Çfarë? </text>
<text sub="clublinks" start="143.52" dur="2.92"> "Guess Unë thjesht duhet të ha të gjitha" </text>
<text sub="clublinks" start="147.68" dur="3.06"> Whatfarë do të thotë kjo Shume faleminderit </text>
<text sub="clublinks" start="154.16" dur="0.68"> Uau </text>
<text sub="clublinks" start="157.42" dur="1.72"> pepeD </text>
<text sub="clublinks" start="165.52" dur="1.999"> Oh Zoti im </text>
<text sub="clublinks" start="167.519" dur="2.32"> minus 50 kilogram kjo </text>
<text sub="clublinks" start="170.48" dur="1.2"> jo </text>
<text sub="clublinks" start="171.68" dur="4.74"> Unë jam i njëjtë tani po të njëjtën gjë Unë nuk jam ndryshe </text>
<text sub="clublinks" start="185.04" dur="2.76"> Jo! une nuk jam </text>
<text sub="clublinks" start="188.04" dur="0.92"> nooo </text>
<text sub="clublinks" start="190.14" dur="0.88"> nooo </text>
<text sub="clublinks" start="194.48" dur="3.46"> Oh? "Më falni ... fshini këtë?" </text>
<text sub="clublinks" start="199.34" dur="2"> Na vjen keq ndoshta .... fshini këtë? </text>
<text sub="clublinks" start="202.08" dur="1.82"> OMG bukur, faleminderit </text>
<text sub="clublinks" start="209.1" dur="0.96"> "Haxu mëshirë" </text>
<text sub="clublinks" start="210.22" dur="1.22"> "Përsosur" </text>
<text sub="clublinks" start="211.44" dur="3.36"> "Mëshira juaj shkoni te fshini" </text>
<text sub="clublinks" start="215.2" dur="1.759"> Cfare eshte ajo? </text>
<text sub="clublinks" start="216.96" dur="1.84"> Engjëjt e Pepega </text>
<text sub="clublinks" start="218.8" dur="0.86"> Cfare eshte ajo? </text>
<text sub="clublinks" start="220.56" dur="2.02"> Jo Pepega! </text>
<text sub="clublinks" start="222.72" dur="1.56"> Ne jemi thjesht ..... </text>
<text sub="clublinks" start="224.96" dur="4.42"> Shumë engjëj, kuptoni? Ne jemi engjëj të bukur </text>
<text sub="clublinks" start="230.68" dur="1.8"> "Vrasja e fitores!" </text>
<text sub="clublinks" start="238.04" dur="0.5"> Oh? </text>
<text sub="clublinks" start="240.28" dur="0.5"> Oh? </text>
<text sub="clublinks" start="241.9" dur="3"> OMG, bëri animacion- hachu animacion </text>
<text sub="clublinks" start="254.5" dur="1.3"> "Pickychu" </text>
<text sub="clublinks" start="256.52" dur="1.68"> Pse? Unë nuk jam Pickychu </text>
<text sub="clublinks" start="259.46" dur="1.04"> Heeeey ... </text>
<text sub="clublinks" start="261.76" dur="0.64"> Stop </text>
<text sub="clublinks" start="267.68" dur="2"> Pse pantallona rozë tani </text>
<text sub="clublinks" start="271.259" dur="2"> HAchubby 10 ... </text>
<text sub="clublinks" start="273.6" dur="1.68"> Çfarë? </text>
<text sub="clublinks" start="275.28" dur="4.72"> "Nuk do të shikosh asnjë transmetues tjetër vetëm HAchubby." </text>
<text sub="clublinks" start="281.58" dur="3.5"> "... nuk do ta përmend Harchubby-in e vjetër në bisedë." </text>
<text sub="clublinks" start="285.08" dur="9.06"> "... nuk do të hajë, të dërgojë ose të përmend ndonjë lloj trangujsh përpara Hagubby." </text>
<text sub="clublinks" start="294.44" dur="3.2"> "... nuk do të argëtojë pantallonat e shkurtra rozë." </text>
<text sub="clublinks" start="297.64" dur="5.18"> "... nuk do të blejë nga asnjë dyqan tjetër, por të lësh vetëm (24)." </text>
<text sub="clublinks" start="304.08" dur="4.32"> "... nuk do të përmend" asnjë rrjedhë make-up "në bisedë." </text>
<text sub="clublinks" start="308.44" dur="1.12"> "... nuk do të" </text>
<text sub="clublinks" start="313.44" dur="2.64"> "... nuk do ta quaj asnjëherë yndyrën Hachubby". </text>
<text sub="clublinks" start="316.56" dur="3.36"> "... nuk do të bëjë qejfin e qeseve të ketchup." </text>
<text sub="clublinks" start="320.72" dur="2.4"> "... gjithmonë do të humbasë-" </text>
<text sub="clublinks" start="330.08" dur="7.76"> OMG, ajo ka musht. OMG, shumë shumë seksi. oh </text>
<text sub="clublinks" start="339.36" dur="3.04"> OMG duket luksoze dhe të gjitha shumë seksi </text>
<text sub="clublinks" start="343.919" dur="2"> Çfarë është kjo?! </text>
<text sub="clublinks" start="354.88" dur="2"> Duket lojë- </text>
<text sub="clublinks" start="357.12" dur="2"> çfarë shumëngjyrësh dhe </text>
<text sub="clublinks" start="359.199" dur="2"> Efekt i mirë, apo jo? </text>
<text sub="clublinks" start="361.36" dur="1.26"> ndoshta </text>
<text sub="clublinks" start="362.62" dur="2"> Njerëzor profesional. po </text>
<text sub="clublinks" start="365.14" dur="2.2"> vizatim profesional i njeriut </text>
<text sub="clublinks" start="371.04" dur="1.08"> O zot i madh </text>
<text sub="clublinks" start="376.32" dur="2.1"> Oh, oh oh, oh kam humbur </text>
<text sub="clublinks" start="385.44" dur="2"> Tani jam thyer </text>
<text sub="clublinks" start="389.28" dur="2"> Kjo është shumë e trishtuar </text>
<text sub="clublinks" start="392.8" dur="4.239"> Të gjithë njerëzit shkojnë drejt gabimit kurrë gabimi nuk është njerëzor </text>
<text sub="clublinks" start="399.12" dur="1.359"> Është në rregull </text>
<text sub="clublinks" start="400.479" dur="1.921"> Vetëm është në rregull </text>
<text sub="clublinks" start="402.4" dur="3.04"> Shume merak ju ndaloni. Vetëm ju ndryshoni </text>
<text sub="clublinks" start="406.08" dur="5.119"> mendja juaj ndryshon dhe jeta juaj ndryshoi ndryshimin njerëzor është shumë </text>
<text sub="clublinks" start="412" dur="5.199"> Vështirë, por mundeni sepse jam ndryshuar jeta ime ka ndryshuar </text>
<text sub="clublinks" start="418.16" dur="2"> Jeta ime tani është ndryshuar. vërtet </text>
<text sub="clublinks" start="421.34" dur="3.239"> Po, po, kjo është e mahnitshme </text>
<text sub="clublinks" start="436.319" dur="6.16"> Faleminderit Faleminderit. Po, mund ta fsheh jetën time të thyer </text>
<text sub="clublinks" start="444.56" dur="2"> Cfare eshte ajo? Hey .. </text>
<text sub="clublinks" start="454.04" dur="0.98"> Tani dietë? </text>
<text sub="clublinks" start="455.84" dur="3.679"> "Këmisha të njëjta por PepeHands të ndryshme" </text>
<text sub="clublinks" start="460.56" dur="5.62"> "Hachu i Vjetër (6 muaj më parë)" "New Hachu (Tani) + 5KG" </text>
<text sub="clublinks" start="466.52" dur="0.88"> Unë jam vetëm + 2KG </text>
<text sub="clublinks" start="468.64" dur="2"> Hej, çfarë është ajo? </text>
<text sub="clublinks" start="472.56" dur="2"> "E përkryer për të fshehur pantallonat e shkurtra rozë" </text>
<text sub="clublinks" start="475.44" dur="0.88"> "PepeLaugh" </text>
<text sub="clublinks" start="476.78" dur="0.56"> "Hey .." </text>
<text sub="clublinks" start="479.58" dur="2.5"> "Ju mendoni se unë fsheh rozë të shkurtër ?!" </text>
<text sub="clublinks" start="483.82" dur="1.28"> "Ju mendoni se është e vërtetë?" </text>
<text sub="clublinks" start="487.18" dur="0.96"> "Ju mendoni?" </text>
<text sub="clublinks" start="489.64" dur="2.16"> "Ju mendoni se unë fsheh rozë të shkurtër ?!" </text>
<text sub="clublinks" start="501.76" dur="2.86"> "Kjo nuk është shaka" </text>
<text sub="clublinks" start="514.4" dur="1.54"> Ti mendon ?! </text>
<text sub="clublinks" start="519.3" dur="2.96"> "E përkryer për të fshehur pantallonat e shkurtra rozë PepeLaugh" </text>
<text sub="clublinks" start="549.44" dur="2"> Faleminderit rrahu! Faleminderit! </text>
<text sub="clublinks" start="575.44" dur="5.919"> Ju mendoni se më fsheh rozë të shkurtër? Real ?! Ti mendon ?! </text>
<text sub="clublinks" start="584.399" dur="2"> po </text>
<text sub="clublinks" start="603.76" dur="2"> i huaj </text>