Protestuesit thërrasin që oficeri i Detroit që kaloi nëpër turmë të pushohej, përballen me akuza subtitles

TRAJTIMI I KETE DIKA NDONJ KAPACITETI. JETOJN IN N D DERROIT N SOUTH jugosllav MARA JETOJN IN N D DERROIT N SOUTH jugosllav MARA McDONALD, LOCAL 4. >> Devin: Një GRUPI 300 MARS THIRRJE E NESE P FORR ZBATIMIN ZYRA E POLICIS WH QO DUHET PROR NGJYRJEN E PROTESTERVE PROR NGJARJE PROTESTERESTVE P NOTR T VETM P FRFITUAR VETEM POR KETO AKUZAT. JASON COLTHORP LIVE. JASON COLTHORP LIVE. Ky grup ka një listë të gjatë të Kërkon? >> Jason: N THE TOP FORSHT P HER T KRYETARI P TOR TIG REZHENUAR Pas tij Shpjegimi DITA E WHFAR DUHET TOWN NDEROJN S NENIN. SHUM NDERA E SHKURT. PBRGJIGJE PROTESTERT KAN A A Dalluar të marrë parasysh se. P ERCAKTOJN S NDONJ DISA E TIJ Ne flasim për sot, pasi ju do Shihni në VIDEO DHE MUND TVE KENI GJITHA SHTET. TY ROLLUARA INCHES E TYRE JETA E TYRE SI QEN CAR FALAS. >>> NJ O DIT AF PAS NESHIT >>> NJ O DIT AF PAS NESHIT Mbaroi kjo mënyrë me dy TPD VLERA POLICIKE që vozisin Protestuesve. NJ HO ORE PAS CRAIG CHAMF JAMES NJ HO ORE PAS CRAIG CHAMF JAMES Tha THOSE ZYRTART I VAJN GJEJA E DUHUR. >> Gruaja: Kreu i dashur duhet të Regjistrohuni TANI. >>> PROTESTERS QENI N TOO DEPARTAMENTET E KATRT PRECINCT ME SHKRIMIN E TYRE T ON CILS NDPRMARRJEN E Diellit. >> Gruaja: TEMA TT NDRTOJN Protestuesit e vrasjes nga shkrimi TYRE MBI >> Njeriu: PSE JAN PE NJEROPZIT N TO TOP të makinës sime? E CAR MY? RANI NO MU. >> Gazetari: Protestuesit thanë ATA WHFAR ATFAR HSHT HSHT NDIKON REZERVA E MARS Q TH SHTET TONA P FORR KONFRONACIONIN FINAL. >> Njeriu: QAT NUK ISHTE E PARA PUMPIMI I PRANUAR PRCAKTUAR DHE P PRMBLEDHJE NGA GJYKAT. NUK NOTSHT INCIDENTI I PAR N IT NGJARJE N AT DO KORNER. NDODHET N AT EDO KORNER. >> Gazetari: Asnjë nga ato që ka qenë CAUGHT N T TAPE. FAR CASHT SHPENZUAR N ON TAPE Makina e SQUAD-it duke lëvizur ngadalë PËRPARA. Protestuesit që merren me agjitacion dhe AND GJETJET EKZALIMOHEN NGA KETE. AS P FORR NDDRMARR NIGH SHTAT PRIT RRETH JUGJESTARIT PA PA PCRFUNDUAR TREE tre orë. E DREJTA DERI PERFUNDIMI KU KUJ ROLLIKOHET LOKALE ME GUN GJITHA LAPI I TIJ. >> Njeriu: NJERZ NGA RRETH KTU QYTET FEEL LIKE ATA DUHET T JET KETU. Ata janë duke protestuar. DHE DUHET TT protestojnë ME DASHURI QE. NSE PROTESTI N H SHUMN E MUA DHE NSE PROTESTI N H SHUMN E MUA DHE MERRET T G SHKEMI SHTEPI DHE NE DUHET T JET KETU. >> Gazetari: K ISTU ISSHT SHUM TENSIONI PTERR NTNI T VNDETJE MUND T UN KUPTOJN WH PSE. Një pjesë e madhe e njerëzve këtu KELTU FELT Ata kanë përvoja të afërta me vdekje ME KETE CAR POLICE. DHE ATA GENTLEMAN SHT KTU 15 MINUTA PARA P FRFUNDIMTAR NDRTIMI PARA ND HER T D KA KA NJV Bisedë TENSE ME NJERZIT K HERTU. NJERZIT K HERTU. CILAT JAN DUHET T BE JET WE JAVA DY E PROTESTIT TET DETROIT. JETONI JASON COLTHORP JETON. >> Devin: N J JASON ASSUME >> Devin: N J JASON ASSUME PLANET T BE BNI TOM NDERME?

Protestuesit thërrasin që oficeri i Detroit që kaloi nëpër turmë të pushohej, përballen me akuza

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.413" dur="2.931"> TRAJTIMI I KETE DIKA NDONJ </text>
<text sub="clublinks" start="4.379" dur="0.893"> KAPACITETI. JETOJN IN N D DERROIT N SOUTH jugosllav MARA </text>
<text sub="clublinks" start="5.306" dur="1.434"> JETOJN IN N D DERROIT N SOUTH jugosllav MARA </text>
<text sub="clublinks" start="6.774" dur="2.168"> McDONALD, LOCAL 4. </text>
<text sub="clublinks" start="8.976" dur="2.572"> >> Devin: Një GRUPI 300 MARS </text>
<text sub="clublinks" start="11.549" dur="1.045"> THIRRJE E NESE P FORR ZBATIMIN </text>
<text sub="clublinks" start="12.595" dur="1.018"> ZYRA E POLICIS WH QO DUHET PROR NGJYRJEN E PROTESTERVE </text>
<text sub="clublinks" start="13.615" dur="1.022"> PROR NGJARJE PROTESTERESTVE </text>
<text sub="clublinks" start="14.638" dur="3.068"> P NOTR T VETM P FRFITUAR VETEM POR KETO </text>
<text sub="clublinks" start="17.708" dur="0.977"> AKUZAT. JASON COLTHORP LIVE. </text>
<text sub="clublinks" start="18.686" dur="1.063"> JASON COLTHORP LIVE. </text>
<text sub="clublinks" start="19.75" dur="7.448"> Ky grup ka një listë të gjatë të </text>
<text sub="clublinks" start="27.232" dur="0.305"> Kërkon? </text>
<text sub="clublinks" start="27.571" dur="1.408"> >> Jason: N THE TOP FORSHT P HER T </text>
<text sub="clublinks" start="28.98" dur="0.699"> KRYETARI P TOR TIG REZHENUAR Pas tij </text>
<text sub="clublinks" start="29.681" dur="0.749"> Shpjegimi DITA E WHFAR DUHET TOWN NDEROJN S NENIN. </text>
<text sub="clublinks" start="30.431" dur="0.953"> SHUM NDERA E SHKURT. </text>
<text sub="clublinks" start="31.385" dur="4.768"> PBRGJIGJE PROTESTERT KAN A A </text>
<text sub="clublinks" start="36.155" dur="1.836"> Dalluar të marrë parasysh se. </text>
<text sub="clublinks" start="37.992" dur="1.027"> P ERCAKTOJN S NDONJ DISA E TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="39.021" dur="0.901"> Ne flasim për sot, pasi ju do </text>
<text sub="clublinks" start="39.956" dur="0.653"> Shihni në VIDEO DHE MUND TVE KENI </text>
<text sub="clublinks" start="40.644" dur="0.275"> GJITHA SHTET. </text>
<text sub="clublinks" start="40.921" dur="0.596"> TY ROLLUARA INCHES E TYRE </text>
<text sub="clublinks" start="41.551" dur="0.559"> JETA E TYRE SI QEN CAR </text>
<text sub="clublinks" start="42.145" dur="1.499"> FALAS. >>> NJ O DIT AF PAS NESHIT </text>
<text sub="clublinks" start="43.645" dur="2.019"> >>> NJ O DIT AF PAS NESHIT </text>
<text sub="clublinks" start="45.698" dur="4.006"> Mbaroi kjo mënyrë me dy TPD </text>
<text sub="clublinks" start="49.738" dur="1.43"> VLERA POLICIKE që vozisin </text>
<text sub="clublinks" start="51.169" dur="0.883"> Protestuesve. NJ HO ORE PAS CRAIG CHAMF JAMES </text>
<text sub="clublinks" start="52.086" dur="3.603"> NJ HO ORE PAS CRAIG CHAMF JAMES </text>
<text sub="clublinks" start="55.723" dur="6.027"> Tha THOSE ZYRTART I VAJN </text>
<text sub="clublinks" start="61.752" dur="0.724"> GJEJA E DUHUR. </text>
<text sub="clublinks" start="62.477" dur="1.188"> >> Gruaja: Kreu i dashur duhet të </text>
<text sub="clublinks" start="63.667" dur="0.339"> Regjistrohuni TANI. </text>
<text sub="clublinks" start="64.007" dur="0.762"> >>> PROTESTERS QENI N TOO </text>
<text sub="clublinks" start="64.804" dur="1.114"> DEPARTAMENTET E KATRT PRECINCT </text>
<text sub="clublinks" start="65.953" dur="1.265"> ME SHKRIMIN E TYRE T ON CILS </text>
<text sub="clublinks" start="67.219" dur="0.362"> NDPRMARRJEN E Diellit. </text>
<text sub="clublinks" start="67.582" dur="0.752"> >> Gruaja: TEMA TT NDRTOJN </text>
<text sub="clublinks" start="68.335" dur="2.616"> Protestuesit e vrasjes nga shkrimi </text>
<text sub="clublinks" start="70.985" dur="0.455"> TYRE MBI </text>
<text sub="clublinks" start="71.442" dur="1.031"> >> Njeriu: PSE JAN PE NJEROPZIT N TO TOP të makinës sime? </text>
<text sub="clublinks" start="72.507" dur="0.949"> E CAR MY? </text>
<text sub="clublinks" start="73.457" dur="3.932"> RANI NO MU. </text>
<text sub="clublinks" start="77.39" dur="1.766"> >> Gazetari: Protestuesit thanë </text>
<text sub="clublinks" start="79.157" dur="1.236"> ATA WHFAR ATFAR HSHT HSHT NDIKON </text>
<text sub="clublinks" start="80.427" dur="1.629"> REZERVA E MARS Q TH SHTET </text>
<text sub="clublinks" start="82.09" dur="0.893"> TONA P FORR KONFRONACIONIN FINAL. </text>
<text sub="clublinks" start="82.985" dur="6.194"> >> Njeriu: QAT NUK ISHTE E PARA </text>
<text sub="clublinks" start="89.18" dur="1.83"> PUMPIMI I PRANUAR PRCAKTUAR DHE </text>
<text sub="clublinks" start="91.044" dur="0.851"> P PRMBLEDHJE NGA GJYKAT. </text>
<text sub="clublinks" start="91.93" dur="1.23"> NUK NOTSHT INCIDENTI I PAR N IT NGJARJE N AT DO KORNER. </text>
<text sub="clublinks" start="93.162" dur="1.339"> NDODHET N AT EDO KORNER. </text>
<text sub="clublinks" start="94.503" dur="4.023"> >> Gazetari: Asnjë nga ato që ka qenë </text>
<text sub="clublinks" start="98.527" dur="0.969"> CAUGHT N T TAPE. </text>
<text sub="clublinks" start="99.498" dur="1.084"> FAR CASHT SHPENZUAR N ON TAPE </text>
<text sub="clublinks" start="100.617" dur="0.589"> Makina e SQUAD-it duke lëvizur ngadalë </text>
<text sub="clublinks" start="101.241" dur="0.208"> PËRPARA. </text>
<text sub="clublinks" start="101.484" dur="0.723"> Protestuesit që merren me agjitacion dhe AND </text>
<text sub="clublinks" start="102.209" dur="1.736"> GJETJET EKZALIMOHEN NGA KETE. </text>
<text sub="clublinks" start="103.979" dur="1.455"> AS P FORR NDDRMARR NIGH SHTAT PRIT </text>
<text sub="clublinks" start="105.435" dur="1.448"> RRETH JUGJESTARIT PA PA </text>
<text sub="clublinks" start="106.884" dur="1.73"> PCRFUNDUAR TREE tre orë. </text>
<text sub="clublinks" start="108.648" dur="4.19"> E DREJTA DERI PERFUNDIMI KU KUJ </text>
<text sub="clublinks" start="112.839" dur="2.309"> ROLLIKOHET LOKALE ME GUN GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="115.183" dur="0.366"> LAPI I TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="115.583" dur="0.789"> >> Njeriu: NJERZ NGA RRETH KTU </text>
<text sub="clublinks" start="116.407" dur="0.53"> QYTET FEEL LIKE ATA DUHET T JET </text>
<text sub="clublinks" start="116.938" dur="2.287"> KETU. </text>
<text sub="clublinks" start="119.26" dur="2.198"> Ata janë duke protestuar. </text>
<text sub="clublinks" start="121.459" dur="1.632"> DHE DUHET TT protestojnë ME </text>
<text sub="clublinks" start="123.126" dur="1.099"> DASHURI QE. NSE PROTESTI N H SHUMN E MUA DHE </text>
<text sub="clublinks" start="124.226" dur="1.104"> NSE PROTESTI N H SHUMN E MUA DHE </text>
<text sub="clublinks" start="125.364" dur="2.913"> MERRET T G SHKEMI SHTEPI DHE NE DUHET T </text>
<text sub="clublinks" start="128.311" dur="0.409"> JET KETU. </text>
<text sub="clublinks" start="128.722" dur="0.988"> >> Gazetari: K ISTU ISSHT SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="129.745" dur="5.276"> TENSIONI PTERR NTNI T VNDETJE </text>
<text sub="clublinks" start="135.022" dur="1.007"> MUND T UN KUPTOJN WH PSE. </text>
<text sub="clublinks" start="136.03" dur="1.299"> Një pjesë e madhe e njerëzve këtu KELTU FELT </text>
<text sub="clublinks" start="137.363" dur="0.64"> Ata kanë përvoja të afërta me vdekje </text>
<text sub="clublinks" start="138.037" dur="1.926"> ME KETE CAR POLICE. </text>
<text sub="clublinks" start="139.964" dur="1.451"> DHE ATA GENTLEMAN SHT KTU </text>
<text sub="clublinks" start="141.449" dur="0.568"> 15 MINUTA PARA P FRFUNDIMTAR </text>
<text sub="clublinks" start="142.018" dur="0.829"> NDRTIMI PARA ND HER T D KA </text>
<text sub="clublinks" start="142.849" dur="0.996"> KA NJV Bisedë TENSE ME NJERZIT K HERTU. </text>
<text sub="clublinks" start="143.846" dur="1.023"> NJERZIT K HERTU. </text>
<text sub="clublinks" start="144.87" dur="7.17"> CILAT JAN DUHET T BE JET WE JAVA DY </text>
<text sub="clublinks" start="152.074" dur="1.588"> E PROTESTIT TET DETROIT. </text>
<text sub="clublinks" start="153.664" dur="1.659"> JETONI JASON COLTHORP JETON. >> Devin: N J JASON ASSUME </text>
<text sub="clublinks" start="155.324" dur="2.714"> >> Devin: N J JASON ASSUME </text>
<text sub="clublinks" start="158.072" dur="1.755"> PLANET T BE BNI TOM NDERME? </text>