Ffеф Харди против Ларс Саливан: Смак Даун, 16 октомври 2020 година subtitles

Господару. И Jeеф Харди се обиде да го земе поголемиот Ларс Саливан од своите нозе, па дури и од полето за играње. Кори, што треба да стори Харди против The Freak, Ларс Саливан? >> Држете се и движете се или барем обидете се да. Бум. >> Саливан е толку бизарна необична мешавина од брутална сила, но измамничка брзина и агилност. Со сигурност би можел да кажам дека Харди никогаш не се сретнал спортист кој наликува на навивачот. >> Ова е огромно човечко суштество и сега Изродот, само имајте на ум, тој е 6'3 ", тој има 330 фунти, и тој е на горното јаже. >> Ова е неверојатна атлетска способност. Ова е причината зошто го нарекуваат The Freak. >> Но, Харди излегува на патот и можеби се создаде отвор тука. Можеби се обидува да добие одреден интензитет против The Freak, Ларс Саливан. >> Ајде да бидеме искрени, Ларс Саливан само отскокна со лицето прво од горниот јаже и тој веќе се врати на нозе. И сега, Jeеф Харди му удри на Саливан кој само се обидуваше да се раздели самиот може да го стори тоа. Харди само го оддалечи и сега The Freak е во неволја, Ffеф Харди бара некако да се обиде да се собере овде. >> Харди ќе треба да копа длабоко во неговата игротека, можеби ќе преземе еден од високите ризици што ја направило неговата кариера толку успешна. И Харди сè уште не беше во можност да го собори Изродот од неговите нозе тука и сега превртениот атомски пад. >> [АПЛАУЗ] >> И десно на 'рбетот. Харди повторно се обиде да го подигне Фрик од нозе, не можеше да го стори тоа можеби лошото колено што влегува во игра. >> Дури и Харди беше срушен со една чиста подлактица морници до 'рбетот. >> Да, но повторно, срцето на еф Харди, поранешен светски шампион до горниот ред сега. Ffеф Харди, шепот на ветрот. Дали е доволно да се тргне The Freak далеку? И удар со авторитет. >> На еден. Саливан сега го демне Jeеф Харди. >> И Харди бара да ги искористи чекорите во своја полза и фатен избран од воздухот од „Фрик“, кој само го тресне Харди од престилката. [ШУМ] И Изродот ќе го победи грофот назад прстенот при броење од девет од страна на службеното лице. Но, дали е направена штетата? Харди сепак, ffеф Харди, пресврт на судбината. Харди со пресврт на судбината. >> Саливан запрепасти. И Jeеф Харди бараше да се искачи до горното јаже. Но, навивачот се врати на нозе. Боже мој. >> Дали се шегуваш со мене? Обрнете внимание Jeеф, добивте повик од некој слушлив човек. >> Харди не може да верува во тоа, не може да верува дека Изродот се врати пред неговите нозе. И сега Саливан од горното јаже со ffеф Харди на рамената, откачена несреќа. Корица од The ​​Freak. >> Еден, два, три. >> И победа. [ЗВУК] [МУЗИКА] >> Еве го твојот победник, The Freak, Ларс Саливан. >> [АПЛАУЗ]

Ffеф Харди против Ларс Саливан: Смак Даун, 16 октомври 2020 година

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.644" dur="3.068">Господару. И Jeеф Харди се обиде да го земе поголемиот</text>
<text sub="clublinks" start="4.712" dur="3.765"> Ларс Саливан од своите нозе, па дури и од полето за играње.</text>
<text sub="clublinks" start="8.477" dur="3.215"> Кори, што треба да стори Харди против The Freak, Ларс Саливан?</text>
<text sub="clublinks" start="11.692" dur="2.559"> >> Држете се и движете се или барем обидете се да.</text>
<text sub="clublinks" start="14.251" dur="1.36"> Бум.</text>
<text sub="clublinks" start="15.611" dur="4.516"> >> Саливан е толку бизарна необична мешавина од брутална сила, но</text>
<text sub="clublinks" start="20.127" dur="2.183"> измамничка брзина и агилност.</text>
<text sub="clublinks" start="22.31" dur="4.536"> Со сигурност би можел да кажам дека Харди никогаш не се сретнал</text>
<text sub="clublinks" start="26.846" dur="2.358"> спортист кој наликува на навивачот.</text>
<text sub="clublinks" start="29.204" dur="5.494"> >> Ова е огромно човечко суштество и сега Изродот, само имајте на ум,</text>
<text sub="clublinks" start="34.698" dur="5.333"> тој е 6'3 ", тој има 330 фунти, и тој е на горното јаже.</text>
<text sub="clublinks" start="40.031" dur="1.734"> >> Ова е неверојатна атлетска способност.</text>
<text sub="clublinks" start="41.765" dur="2.938"> Ова е причината зошто го нарекуваат The Freak.</text>
<text sub="clublinks" start="44.703" dur="3.711"> >> Но, Харди излегува на патот и можеби се создаде отвор тука.</text>
<text sub="clublinks" start="48.414" dur="3.321"> Можеби се обидува да добие одреден интензитет против The Freak, Ларс Саливан.</text>
<text sub="clublinks" start="51.735" dur="3.16"> >> Ајде да бидеме искрени, Ларс Саливан само отскокна со лицето прво од горниот јаже и</text>
<text sub="clublinks" start="54.895" dur="1.282"> тој веќе се врати на нозе.</text>
<text sub="clublinks" start="56.177" dur="4.564"> И сега, Jeеф Харди му удри на Саливан кој само се обидуваше да се раздели</text>
<text sub="clublinks" start="60.741" dur="1.434"> самиот може да го стори тоа.</text>
<text sub="clublinks" start="62.175" dur="3.456"> Харди само го оддалечи и сега The Freak е во неволја,</text>
<text sub="clublinks" start="65.631" dur="2.963"> Ffеф Харди бара некако да се обиде да се собере овде.</text>
<text sub="clublinks" start="68.594" dur="4.555"> >> Харди ќе треба да копа длабоко во неговата игротека, можеби ќе преземе еден од високите ризици</text>
<text sub="clublinks" start="73.149" dur="2.435"> што ја направило неговата кариера толку успешна.</text>
<text sub="clublinks" start="75.584" dur="3.804"> И Харди сè уште не беше во можност да го собори Изродот од неговите нозе тука и</text>
<text sub="clublinks" start="79.388" dur="1.69"> сега превртениот атомски пад.</text>
<text sub="clublinks" start="81.078" dur="7.064"> >> [АПЛАУЗ] >> И десно на 'рбетот.</text>
<text sub="clublinks" start="88.142" dur="2.764"> Харди повторно се обиде да го подигне Фрик од нозе,</text>
<text sub="clublinks" start="90.906" dur="2.777"> не можеше да го стори тоа можеби лошото колено што влегува во игра.</text>
<text sub="clublinks" start="93.683" dur="3.992"> >> Дури и Харди беше срушен со една чиста подлактица морници до 'рбетот.</text>
<text sub="clublinks" start="97.675" dur="2.146"> >> Да, но повторно, срцето на еф Харди,</text>
<text sub="clublinks" start="99.821" dur="2.538"> поранешен светски шампион до горниот ред сега.</text>
<text sub="clublinks" start="102.359" dur="2.41"> Ffеф Харди, шепот на ветрот.</text>
<text sub="clublinks" start="104.769" dur="1.659"> Дали е доволно да се тргне The Freak далеку?</text>
<text sub="clublinks" start="106.428" dur="1.082"> И удар со авторитет.</text>
<text sub="clublinks" start="107.51" dur="1.506"> >> На еден.</text>
<text sub="clublinks" start="109.016" dur="3.334"> Саливан сега го демне Jeеф Харди.</text>
<text sub="clublinks" start="112.35" dur="3.11"> >> И Харди бара да ги искористи чекорите во своја полза и</text>
<text sub="clublinks" start="115.46" dur="4.644"> фатен избран од воздухот од „Фрик“, кој само го тресне Харди од престилката.</text>
<text sub="clublinks" start="120.104" dur="4.24"> [ШУМ] И Изродот ќе го победи грофот назад</text>
<text sub="clublinks" start="124.344" dur="3.83"> прстенот при броење од девет од страна на службеното лице.</text>
<text sub="clublinks" start="128.174" dur="1.329"> Но, дали е направена штетата?</text>
<text sub="clublinks" start="129.503" dur="1.237"> Харди сепак, ffеф Харди, пресврт на судбината.</text>
<text sub="clublinks" start="130.74" dur="1.172"> Харди со пресврт на судбината.</text>
<text sub="clublinks" start="131.912" dur="1.043"> >> Саливан запрепасти.</text>
<text sub="clublinks" start="132.955" dur="5.566"> И Jeеф Харди бараше да се искачи до горното јаже.</text>
<text sub="clublinks" start="138.521" dur="2.429"> Но, навивачот се врати на нозе.</text>
<text sub="clublinks" start="140.95" dur="1.023"> Боже мој.</text>
<text sub="clublinks" start="141.973" dur="1.209"> >> Дали се шегуваш со мене?</text>
<text sub="clublinks" start="143.182" dur="3.282"> Обрнете внимание Jeеф, добивте повик од некој слушлив човек.</text>
<text sub="clublinks" start="146.464" dur="3.73"> >> Харди не може да верува во тоа, не може да верува дека Изродот се врати пред неговите нозе.</text>
<text sub="clublinks" start="150.194" dur="4.033"> И сега Саливан од горното јаже со ffеф Харди на рамената,</text>
<text sub="clublinks" start="154.227" dur="1.143"> откачена несреќа.</text>
<text sub="clublinks" start="155.37" dur="3.072"> Корица од The ​​Freak.</text>
<text sub="clublinks" start="158.442" dur="0.985"> >> Еден, два, три.</text>
<text sub="clublinks" start="159.427" dur="0.603"> >> И победа.</text>
<text sub="clublinks" start="160.03" dur="0.645"> [ЗВУК]</text>
<text sub="clublinks" start="160.675" dur="0.848"> [МУЗИКА]</text>
<text sub="clublinks" start="161.523" dur="6.525"> >> Еве го твојот победник, The Freak, Ларс Саливан.</text>
<text sub="clublinks" start="168.048" dur="5.059"> >> [АПЛАУЗ]</text>