Jeff Hardy vs. Lars Sullivan: SmackDown, 16 tetor 2020 subtitles

Zoti im. >> Dhe Jeff Hardy u përpoq të merrte më të madh Lars Sullivan larg këmbëve të tij dhe madje edhe fushën e lojës. Corey, çfarë ka të bëjë Hardy kundër The Freak, Lars Sullivan? >> Ngjit dhe lëviz ose të paktën përpiqesh të. Bum. >> Sullivan është një përzierje kaq e çuditshme e pazakontë e forcës brutale, por shpejtësia dhe shkathtësia mashtruese. Mund të them me siguri të sigurt që Hardy nuk e ka hasur kurrë një atlet mjaft si The Freak. >> Kjo është një qenie e madhe njerëzore dhe tani Fanatik, vetëm mbani në mend, ai është 6'3 ", ai është 330 paund, dhe ai është në litarin e sipërm. >> Kjo është aftësi e pabesueshme atletike. Kjo është arsyeja pse ata e quajnë atë Fanatik. >> Por Hardy del nga rruga dhe mund të ketë krijuar vetë një hapje këtu. Ndoshta duke u përpjekur të fitojë një vrull kundër The Freak, Lars Sullivan. >> Le të jemi të sinqertë, Lars Sullivan sapo u kthye me fytyrë nga litari i sipërm, dhe ai tashmë është përsëri në këmbë. >> Dhe tani Jeff Hardy duke goditur me ngulm Sullivan i cili po përpiqej të ndahej vetë në mund ta bëjë atë. Hardy thjesht e shpëton larg dhe tani The Freak është në telashe, Jeff Hardy duke kërkuar disi të përpiqet të mblidhet këtu. >> Hardy do të duhet të gërmojë thellë në librin e tij të lojërave, ndoshta të marrë një nga rreziqet e larta që e ka bërë karrierën e tij kaq të suksesshme. >> Dhe Hardy ende nuk ka qenë në gjendje të rrëzojë Frikakun nga këmbët e tij këtu dhe tani rënia atomike e përmbysur. >> [duartrokitje] >> Dhe drejt në shpinë. Hardy u përpoq të ngrinte The Freak nga këmbët e tij, përsëri, nuk mund ta bëja atë ndoshta gju i keq që hyn në lojë. >> Edhe Hardy u shemb nga një dridhje e pastër e parakrahit në shtyllën kurrizore. >> Po, por përsëri, zemra e Jeff Hardy, një ish-kampion bote deri në rreshtin e lartë tani. Jeff Hardy, Pëshpëritje në Erë. A është e mjaftueshme për ta vendosur The Freak larg? Dhe një shkelm me autoritet. >> Në një. Sullivan tani ndiqte Jeff Hardy. >> Dhe Hardy kërkon të përdorë hapat në avantazhin e tij dhe i kapur nga ajri nga The Freak, i cili vetëm përplas Hardin nga përparësja. [Zhurma] Dhe Freak do të rikthejë numërimin përsëri unaza në një numërim prej nëntë nga zyrtari. Por a është bërë dëmi? Hardy edhe pse, Jeff Hardy, Twist of Fate. Çartur me një kthesë të fatit. >> Sullivan shtangu. >> Dhe Jeff Hardy kërkon të ngjitet deri në litarin e sipërm. Por Freak është përsëri në këmbë. >> Zoti im. >> A po tallesh me mua? >> Kushtoj vëmendje Jeff, ke marrë një telefonatë nga një burrë që dëgjon. >> Hardy nuk mund ta besojë atë, ai nuk mund ta besojë The Freak ishte përsëri në këmbët e tij. Dhe tani Sullivan nga litari i lartë me Jeff Hardy në supet e tij, një aksident fanatik. Kopertina nga The Freak. >> Një, dy, tre. >> Dhe një fitore. [Tingulli] [MUZIKA] >> Këtu është fituesi juaj, The Freak, Lars Sullivan. >> [duartrokitje]

Jeff Hardy vs. Lars Sullivan: SmackDown, 16 tetor 2020

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.644" dur="3.068">Zoti im. >> Dhe Jeff Hardy u përpoq të merrte më të madh</text>
<text sub="clublinks" start="4.712" dur="3.765"> Lars Sullivan larg këmbëve të tij dhe madje edhe fushën e lojës.</text>
<text sub="clublinks" start="8.477" dur="3.215"> Corey, çfarë ka të bëjë Hardy kundër The Freak, Lars Sullivan?</text>
<text sub="clublinks" start="11.692" dur="2.559"> >> Ngjit dhe lëviz ose të paktën përpiqesh të.</text>
<text sub="clublinks" start="14.251" dur="1.36"> Bum.</text>
<text sub="clublinks" start="15.611" dur="4.516"> >> Sullivan është një përzierje kaq e çuditshme e pazakontë e forcës brutale, por</text>
<text sub="clublinks" start="20.127" dur="2.183"> shpejtësia dhe shkathtësia mashtruese.</text>
<text sub="clublinks" start="22.31" dur="4.536"> Mund të them me siguri të sigurt që Hardy nuk e ka hasur kurrë</text>
<text sub="clublinks" start="26.846" dur="2.358"> një atlet mjaft si The Freak.</text>
<text sub="clublinks" start="29.204" dur="5.494"> >> Kjo është një qenie e madhe njerëzore dhe tani Fanatik, vetëm mbani në mend,</text>
<text sub="clublinks" start="34.698" dur="5.333"> ai është 6'3 ", ai është 330 paund, dhe ai është në litarin e sipërm.</text>
<text sub="clublinks" start="40.031" dur="1.734"> >> Kjo është aftësi e pabesueshme atletike.</text>
<text sub="clublinks" start="41.765" dur="2.938"> Kjo është arsyeja pse ata e quajnë atë Fanatik.</text>
<text sub="clublinks" start="44.703" dur="3.711"> >> Por Hardy del nga rruga dhe mund të ketë krijuar vetë një hapje këtu.</text>
<text sub="clublinks" start="48.414" dur="3.321"> Ndoshta duke u përpjekur të fitojë një vrull kundër The Freak, Lars Sullivan.</text>
<text sub="clublinks" start="51.735" dur="3.16"> >> Le të jemi të sinqertë, Lars Sullivan sapo u kthye me fytyrë nga litari i sipërm, dhe</text>
<text sub="clublinks" start="54.895" dur="1.282"> ai tashmë është përsëri në këmbë.</text>
<text sub="clublinks" start="56.177" dur="4.564"> >> Dhe tani Jeff Hardy duke goditur me ngulm Sullivan i cili po përpiqej të ndahej</text>
<text sub="clublinks" start="60.741" dur="1.434"> vetë në mund ta bëjë atë.</text>
<text sub="clublinks" start="62.175" dur="3.456"> Hardy thjesht e shpëton larg dhe tani The Freak është në telashe,</text>
<text sub="clublinks" start="65.631" dur="2.963"> Jeff Hardy duke kërkuar disi të përpiqet të mblidhet këtu.</text>
<text sub="clublinks" start="68.594" dur="4.555"> >> Hardy do të duhet të gërmojë thellë në librin e tij të lojërave, ndoshta të marrë një nga rreziqet e larta</text>
<text sub="clublinks" start="73.149" dur="2.435"> që e ka bërë karrierën e tij kaq të suksesshme.</text>
<text sub="clublinks" start="75.584" dur="3.804"> >> Dhe Hardy ende nuk ka qenë në gjendje të rrëzojë Frikakun nga këmbët e tij këtu dhe</text>
<text sub="clublinks" start="79.388" dur="1.69"> tani rënia atomike e përmbysur.</text>
<text sub="clublinks" start="81.078" dur="7.064"> >> [duartrokitje] >> Dhe drejt në shpinë.</text>
<text sub="clublinks" start="88.142" dur="2.764"> Hardy u përpoq të ngrinte The Freak nga këmbët e tij, përsëri,</text>
<text sub="clublinks" start="90.906" dur="2.777"> nuk mund ta bëja atë ndoshta gju i keq që hyn në lojë.</text>
<text sub="clublinks" start="93.683" dur="3.992"> >> Edhe Hardy u shemb nga një dridhje e pastër e parakrahit në shtyllën kurrizore.</text>
<text sub="clublinks" start="97.675" dur="2.146"> >> Po, por përsëri, zemra e Jeff Hardy,</text>
<text sub="clublinks" start="99.821" dur="2.538"> një ish-kampion bote deri në rreshtin e lartë tani.</text>
<text sub="clublinks" start="102.359" dur="2.41"> Jeff Hardy, Pëshpëritje në Erë.</text>
<text sub="clublinks" start="104.769" dur="1.659"> A është e mjaftueshme për ta vendosur The Freak larg?</text>
<text sub="clublinks" start="106.428" dur="1.082"> Dhe një shkelm me autoritet.</text>
<text sub="clublinks" start="107.51" dur="1.506"> >> Në një.</text>
<text sub="clublinks" start="109.016" dur="3.334"> Sullivan tani ndiqte Jeff Hardy.</text>
<text sub="clublinks" start="112.35" dur="3.11"> >> Dhe Hardy kërkon të përdorë hapat në avantazhin e tij dhe</text>
<text sub="clublinks" start="115.46" dur="4.644"> i kapur nga ajri nga The Freak, i cili vetëm përplas Hardin nga përparësja.</text>
<text sub="clublinks" start="120.104" dur="4.24"> [Zhurma] Dhe Freak do të rikthejë numërimin përsëri</text>
<text sub="clublinks" start="124.344" dur="3.83"> unaza në një numërim prej nëntë nga zyrtari.</text>
<text sub="clublinks" start="128.174" dur="1.329"> Por a është bërë dëmi?</text>
<text sub="clublinks" start="129.503" dur="1.237"> Hardy edhe pse, Jeff Hardy, Twist of Fate.</text>
<text sub="clublinks" start="130.74" dur="1.172"> Çartur me një kthesë të fatit.</text>
<text sub="clublinks" start="131.912" dur="1.043"> >> Sullivan shtangu.</text>
<text sub="clublinks" start="132.955" dur="5.566"> >> Dhe Jeff Hardy kërkon të ngjitet deri në litarin e sipërm.</text>
<text sub="clublinks" start="138.521" dur="2.429"> Por Freak është përsëri në këmbë.</text>
<text sub="clublinks" start="140.95" dur="1.023"> >> Zoti im.</text>
<text sub="clublinks" start="141.973" dur="1.209"> >> A po tallesh me mua?</text>
<text sub="clublinks" start="143.182" dur="3.282"> >> Kushtoj vëmendje Jeff, ke marrë një telefonatë nga një burrë që dëgjon.</text>
<text sub="clublinks" start="146.464" dur="3.73"> >> Hardy nuk mund ta besojë atë, ai nuk mund ta besojë The Freak ishte përsëri në këmbët e tij.</text>
<text sub="clublinks" start="150.194" dur="4.033"> Dhe tani Sullivan nga litari i lartë me Jeff Hardy në supet e tij,</text>
<text sub="clublinks" start="154.227" dur="1.143"> një aksident fanatik.</text>
<text sub="clublinks" start="155.37" dur="3.072"> Kopertina nga The Freak.</text>
<text sub="clublinks" start="158.442" dur="0.985"> >> Një, dy, tre.</text>
<text sub="clublinks" start="159.427" dur="0.603"> >> Dhe një fitore.</text>
<text sub="clublinks" start="160.03" dur="0.645"> [Tingulli]</text>
<text sub="clublinks" start="160.675" dur="0.848"> [MUZIKA]</text>
<text sub="clublinks" start="161.523" dur="6.525"> >> Këtu është fituesi juaj, The Freak, Lars Sullivan.</text>
<text sub="clublinks" start="168.048" dur="5.059"> >> [duartrokitje]</text>