펜타곤 subtitles

(nën: @ other.rh në ig & @gooreumlaiveu në eksitim) Dashuri, Vjeshtë, Hurtë dhe i çmendur Po, ka të drejtë Unë e kontrolloj atë, sytë e tu të bukur Gratatata më ka mahnitur Sikur po më quan Baby Lëvizjet tuaja trupore më tronditin Mos u zhduk mos me ler Natën kur hëna po ndahej me zemer te thyer Pasi të më latë, tjetër Do të lëvizësh dhe do të më harrosh kaq lehtë Edhe pse kam dhimbje si kjo Shouldfarë duhet të bëj oh, unë jam në dhimbje si kjo oh, unë jam në dhimbje si kjo Ti je i vetmi që mund të më shërosh te lutem kthehu tek une Hej Dr. Bebe (Okshtë mirë të vdesësh) Nëse të kam vetëm ty Baby (It'sshtë mirë, gjithashtu) Bllokuar brenda murit tuaj luftoni për të shpëtuar Jam lënduar Një jehonë e pashmangshme Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur edhe nje here Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur dashuria Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur Hej Dr. Bebe Më ruaj, BeBe Dndrrat janë të pakufishme, si universi Kam dëgjuar thirrjen tuaj Por nuk është e vërtetë Pse ndihem kaq i sëmurë si kjo? Unë kam nevojë për ju, më shëroni, doktor Të duash dhe të luftosh, të lëndosh dhe trajtohemi, atëherë ne çmendemi Shouldfarë duhet të bëj oh, unë jam në dhimbje si kjo Ti je i vetmi që mund të më shërosh te lutem kthehu tek une Hej Dr. BeBe (okshtë mirë të vdesësh) Nëse të kam vetëm BeBe (është mirë) Bllokuar brenda murit tuaj duke luftuar për të shpëtuar, unë jam i lënduar Një jehonë e pashmangshme Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur edhe nje here Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur dashuria Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur Hej Dr. Bebe Më ruaj, BeBe (Ju lutem, me mua) Një re që është si një pikturë thërret ëndrra blu (Qëndro me mua) Një melodi për ju e fshehur në errësirë Mos bëni justifikime Po fajësoni erën që fryn Nostalgjia ime për ju po bëhet më e fortë dhe unë jam duke u çmendur për shkak të saj Oh u zgjova kur më thirrët emrin tim Hej Dr. Bebe (Okshtë mirë të vdesësh) Nëse unë vetëm ju kam BeBe (It'sshtë mirë, gjithashtu) Bllokuar brenda murit tuaj luftoni për të shpëtuar Jam lënduar Një jehonë e pashmangshme Dashuria, Rënia, Hurt dhe Crazy, edhe një herë Dashuri, Rënie, Hurt dhe Crazy, dashuri Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur Hej Dr. Bebe Më ruaj, BeBe (nën: @ other.rh në ig & @gooreumlaiveu në eksitim)

펜타곤

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.16" dur="2.08"> (nën: @ other.rh në ig & @gooreumlaiveu në eksitim) </text>
<text sub="clublinks" start="8.9" dur="4.16"> Dashuri, Vjeshtë, Hurtë </text>
<text sub="clublinks" start="13.42" dur="1.6"> dhe i çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="15.02" dur="0.665"></text>
<text sub="clublinks" start="15.685" dur="2.095"> Po, ka të drejtë </text>
<text sub="clublinks" start="17.78" dur="3.3"> Unë e kontrolloj atë, sytë e tu të bukur </text>
<text sub="clublinks" start="21.36" dur="3.16"> Gratatata më ka mahnitur </text>
<text sub="clublinks" start="24.52" dur="2.3"> Sikur po më quan Baby </text>
<text sub="clublinks" start="26.96" dur="1.1"> Lëvizjet tuaja trupore më tronditin </text>
<text sub="clublinks" start="28.06" dur="1.78"> Mos u zhduk </text>
<text sub="clublinks" start="29.94" dur="1.24"> mos me ler </text>
<text sub="clublinks" start="31.44" dur="1.26"> Natën kur hëna po ndahej </text>
<text sub="clublinks" start="32.96" dur="0.74"> me zemer te thyer </text>
<text sub="clublinks" start="33.88" dur="1.76"> Pasi të më latë, tjetër </text>
<text sub="clublinks" start="36" dur="3.36"> Do të lëvizësh dhe do të më harrosh kaq lehtë </text>
<text sub="clublinks" start="39.36" dur="2.3"> Edhe pse kam dhimbje si kjo </text>
<text sub="clublinks" start="42.02" dur="1.26"> Shouldfarë duhet të bëj </text>
<text sub="clublinks" start="43.44" dur="0.5"> oh, unë jam në dhimbje si kjo </text>
<text sub="clublinks" start="43.94" dur="5.38"> oh, unë jam në dhimbje si kjo </text>
<text sub="clublinks" start="49.6" dur="3.36"> Ti je i vetmi që mund të më shërosh </text>
<text sub="clublinks" start="53.16" dur="2.24"> te lutem kthehu tek une </text>
<text sub="clublinks" start="55.56" dur="1.26"> Hej Dr. Bebe </text>
<text sub="clublinks" start="56.96" dur="1.22"> (Okshtë mirë të vdesësh) </text>
<text sub="clublinks" start="58.66" dur="1.7"> Nëse të kam vetëm ty Baby </text>
<text sub="clublinks" start="60.6" dur="1.24"> (It'sshtë mirë, gjithashtu) </text>
<text sub="clublinks" start="61.9" dur="1.32"> Bllokuar brenda murit tuaj </text>
<text sub="clublinks" start="63.6" dur="1.38"> luftoni për të shpëtuar </text>
<text sub="clublinks" start="64.98" dur="1.12"> Jam lënduar </text>
<text sub="clublinks" start="66.1" dur="3.64"> Një jehonë e pashmangshme </text>
<text sub="clublinks" start="70.28" dur="2.46"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="72.74" dur="0.72"> edhe nje here </text>
<text sub="clublinks" start="73.46" dur="2.72"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="76.18" dur="0.8"> dashuria </text>
<text sub="clublinks" start="76.98" dur="2.26"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="79.8" dur="1.6"> Hej Dr. Bebe </text>
<text sub="clublinks" start="81.4" dur="2"> Më ruaj, BeBe </text>
<text sub="clublinks" start="84.22" dur="1.12"> Dndrrat janë të pakufishme, si universi </text>
<text sub="clublinks" start="85.94" dur="1.46"> Kam dëgjuar thirrjen tuaj </text>
<text sub="clublinks" start="87.46" dur="1.38"> Por nuk është e vërtetë </text>
<text sub="clublinks" start="89.48" dur="1.72"> Pse ndihem kaq i sëmurë si kjo? </text>
<text sub="clublinks" start="91.2" dur="2.4"> Unë kam nevojë për ju, më shëroni, doktor </text>
<text sub="clublinks" start="93.6" dur="1.2"> Të duash dhe të luftosh, të lëndosh </text>
<text sub="clublinks" start="94.88" dur="1.38"> dhe trajtohemi, atëherë ne çmendemi </text>
<text sub="clublinks" start="96.26" dur="1.3"> Shouldfarë duhet të bëj </text>
<text sub="clublinks" start="97.66" dur="4.96"> oh, unë jam në dhimbje si kjo </text>
<text sub="clublinks" start="103.46" dur="3.46"> Ti je i vetmi që mund të më shërosh </text>
<text sub="clublinks" start="106.96" dur="2.12"> te lutem kthehu tek une </text>
<text sub="clublinks" start="109.36" dur="3.3"> Hej Dr. BeBe (okshtë mirë të vdesësh) </text>
<text sub="clublinks" start="112.7" dur="3.3"> Nëse të kam vetëm BeBe (është mirë) </text>
<text sub="clublinks" start="116" dur="1.76"> Bllokuar brenda murit tuaj </text>
<text sub="clublinks" start="117.76" dur="2.48"> duke luftuar për të shpëtuar, unë jam i lënduar </text>
<text sub="clublinks" start="120.4" dur="3.58"> Një jehonë e pashmangshme </text>
<text sub="clublinks" start="124.36" dur="2.54"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="126.94" dur="0.5"> edhe nje here </text>
<text sub="clublinks" start="127.46" dur="2.84"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="130.3" dur="0.7"> dashuria </text>
<text sub="clublinks" start="131" dur="2.58"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="133.64" dur="1.68"> Hej Dr. Bebe </text>
<text sub="clublinks" start="135.54" dur="1.94"> Më ruaj, BeBe </text>
<text sub="clublinks" start="138.2" dur="1.74"> (Ju lutem, me mua) </text>
<text sub="clublinks" start="139.94" dur="3.72"> Një re që është si një pikturë thërret ëndrra blu </text>
<text sub="clublinks" start="144.34" dur="2"> (Qëndro me mua) </text>
<text sub="clublinks" start="147.02" dur="4.12"> Një melodi për ju e fshehur në errësirë </text>
<text sub="clublinks" start="151.5" dur="1.22"> Mos bëni justifikime </text>
<text sub="clublinks" start="152.78" dur="1.8"> Po fajësoni erën që fryn </text>
<text sub="clublinks" start="154.58" dur="3.44"> Nostalgjia ime për ju po bëhet më e fortë dhe unë jam duke u çmendur për shkak të saj </text>
<text sub="clublinks" start="158.18" dur="4.9"> Oh u zgjova kur më thirrët emrin tim </text>
<text sub="clublinks" start="163.52" dur="1.7"> Hej Dr. Bebe </text>
<text sub="clublinks" start="165.38" dur="1.56"> (Okshtë mirë të vdesësh) </text>
<text sub="clublinks" start="167.04" dur="1.48"> Nëse unë vetëm ju kam BeBe </text>
<text sub="clublinks" start="168.52" dur="1.14"> (It'sshtë mirë, gjithashtu) </text>
<text sub="clublinks" start="169.8" dur="1.86"> Bllokuar brenda murit tuaj </text>
<text sub="clublinks" start="171.84" dur="1.4"> luftoni për të shpëtuar </text>
<text sub="clublinks" start="173.24" dur="1.14"> Jam lënduar </text>
<text sub="clublinks" start="174.56" dur="3.42"> Një jehonë e pashmangshme </text>
<text sub="clublinks" start="178.02" dur="3.8"> Dashuria, Rënia, Hurt dhe Crazy, edhe një herë </text>
<text sub="clublinks" start="181.88" dur="3.28"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe Crazy, dashuri </text>
<text sub="clublinks" start="185.24" dur="2.58"> Dashuri, Rënie, Hurt dhe E çmendur </text>
<text sub="clublinks" start="187.88" dur="1.74"> Hej Dr. Bebe </text>
<text sub="clublinks" start="189.62" dur="1.9"> Më ruaj, BeBe </text>
<text sub="clublinks" start="191.52" dur="2"> (nën: @ other.rh në ig & @gooreumlaiveu në eksitim) </text>