„Што пречи лошо на Роберт Форстер“ БТС subtitles

-Еј, ајде ... -Сално, се тркаламе на ЕПК. -Реќање! Форстер: Ве повикуваат и велеа, Винс Гилиган сака да ве има во друг проект. И сите велат: „Одлично“. Тоа е фин производ. Меѓутоа, ако сте за loveубени во вашиот Кирби, I'llе се обложам дека можам повторно да работам за вас. Луѓето доаѓаат кај мене често и да речеме: „Разбивање лошо“. И јас бев само во една епизода. Тоа беше колосална работа во мојата кариера. Сум имал и неколку други добри работи, но „Breaking Bad“ е една од одличните работи. Производи на Хувер, тие се токму таму на theидот зад тебе. Гледај, не се сеќавам точната, како, лозинка, добро, но тоа беше вакуумска работа. Тоа е многу возбудлив проект што го работиме. Арон е голема starвезда во оваа продукција, и јас сум задоволен што тој добива приказна за своја. Потсетувам на актери кои мислат дека станува збор само за зборовите, не е, станува збор за однесување и тајминг. Ова ... претходно се должеше. Се надевате на следната лента што ќе ја вклучите сè добро што веќе направивте со нешто ново што може да се побара од вас. Со малку среќа, наскоро ќе се најдете ... Не разбираш ... многу милји од овде. Господ до вас. Она што се обидувате да го направите е да го доставите материјалот како што видовте напишано, и исто така избави нешто што можеби вреди ставајќи ја таа снимка на сликата. Essеси: <i>Договор е договор?</i> <i>Твој збор е твојата врска?</i> [Вдишува] Тоа е. Тоа беше добар ден. ♪♪

„Што пречи лошо на Роберт Форстер“ БТС

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.466" dur="1.635"> -Еј, ајде ... -Сално, се тркаламе </text>
<text sub="clublinks" start="2.101" dur="2.036"> на ЕПК. -Реќање! </text>
<text sub="clublinks" start="4.137" dur="2.302"> Форстер: Ве повикуваат и велеа, </text>
<text sub="clublinks" start="6.439" dur="4.037"> Винс Гилиган сака да ве има во друг проект. </text>
<text sub="clublinks" start="10.476" dur="3.537"> И сите велат: „Одлично“. </text>
<text sub="clublinks" start="14.013" dur="1.635"> Тоа е фин производ. </text>
<text sub="clublinks" start="15.648" dur="2.703"> Меѓутоа, ако сте за loveубени во вашиот Кирби, </text>
<text sub="clublinks" start="18.351" dur="2.835"> I'llе се обложам дека можам повторно да работам за вас. </text>
<text sub="clublinks" start="21.186" dur="2.003"> Луѓето доаѓаат кај мене често </text>
<text sub="clublinks" start="23.189" dur="2.703"> и да речеме: „Разбивање лошо“. </text>
<text sub="clublinks" start="25.892" dur="1.969"> И јас бев само во една епизода. </text>
<text sub="clublinks" start="27.861" dur="3.836"> Тоа беше колосална работа во мојата кариера. </text>
<text sub="clublinks" start="31.697" dur="1.736"> Сум имал и неколку други добри работи, </text>
<text sub="clublinks" start="33.433" dur="2.769"> но „Breaking Bad“ е една од одличните работи. </text>
<text sub="clublinks" start="36.202" dur="1.936"> Производи на Хувер, тие се токму таму </text>
<text sub="clublinks" start="38.138" dur="1.901"> на theидот зад тебе. </text>
<text sub="clublinks" start="38.138" dur="1.901"> Гледај, не се сеќавам </text>
<text sub="clublinks" start="40.039" dur="2.135"> точната, како, лозинка, добро, </text>
<text sub="clublinks" start="42.174" dur="1.502"> но тоа беше вакуумска работа. </text>
<text sub="clublinks" start="43.676" dur="3.204"> Тоа е многу возбудлив проект што го работиме. </text>
<text sub="clublinks" start="46.88" dur="3.269"> Арон е голема starвезда во оваа продукција, </text>
<text sub="clublinks" start="50.149" dur="3.771"> и јас сум задоволен што тој добива приказна за своја. </text>
<text sub="clublinks" start="53.92" dur="2.702"> Потсетувам на актери кои мислат дека станува збор само за зборовите, </text>
<text sub="clublinks" start="56.622" dur="3.537"> не е, станува збор за однесување и тајминг. </text>
<text sub="clublinks" start="60.159" dur="3.237"> Ова ... </text>
<text sub="clublinks" start="63.396" dur="2.169"> претходно се должеше. </text>
<text sub="clublinks" start="65.565" dur="2.97"> Се надевате на следната лента што ќе ја вклучите </text>
<text sub="clublinks" start="68.535" dur="2.201"> сè добро што веќе направивте </text>
<text sub="clublinks" start="70.736" dur="2.936"> со нешто ново што може да се побара од вас. </text>
<text sub="clublinks" start="73.672" dur="3.605"> Со малку среќа, наскоро ќе се најдете ... </text>
<text sub="clublinks" start="77.277" dur="2.335"> Не разбираш </text>
<text sub="clublinks" start="77.277" dur="2.335"> ... многу милји од овде. </text>
<text sub="clublinks" start="80.879" dur="1.67"> Господ до вас. </text>
<text sub="clublinks" start="82.549" dur="2.602"> Она што се обидувате да го направите е да го доставите материјалот </text>
<text sub="clublinks" start="85.151" dur="2.135"> како што видовте напишано, и исто така избави </text>
<text sub="clublinks" start="87.286" dur="1.868"> нешто што можеби вреди </text>
<text sub="clublinks" start="89.154" dur="1.802"> ставајќи ја таа снимка на сликата. </text>
<text sub="clublinks" start="90.956" dur="1.369"> Essеси: Договор е договор? </text>
<text sub="clublinks" start="92.325" dur="3.47"> Твој збор е твојата врска? </text>
<text sub="clublinks" start="95.795" dur="2.635"> [Вдишува] Тоа е. </text>
<text sub="clublinks" start="98.43" dur="1.602"> Тоа беше добар ден. </text>
<text sub="clublinks" start="100.032" dur="4.739"> ♪♪ </text>