'Brefarë do të thotë të keqe për Robert Forster' BTS subtitles

-Hej, le të ... në EPK. -Rolling! Forster: Ata ju thërrasin dhe ata thonë, Vince Gilligan dëshiron të të ketë në një projekt tjetër. Dhe të gjithë thonë: "shkëlqyeshëm". Shtë një produkt i shkëlqyer. Sidoqoftë, nëse jeni i dashuruar me Kirby tuaj, Do të vë bast se mund ta bëj atë përsëri duke punuar për ju. Njerëzit më vijnë shpesh dhe thuaj, "Thyerja e keqe". Dhe unë isha vetëm në një episod. Ka qenë një gjë kolosale në karrierën time. Unë kam pasur edhe disa gjëra të tjera të mira gjithashtu, por "Thyerja e keqe" është një nga gjërat më të mëdha. Produkte hover, ata kanë të drejtë atje në murin pas teje. Shikoni, nuk mbaj mend saktë, si, fjalëkalimin, në rregull, por ishte një gjë vakumi. Shtë një projekt shumë tërheqës që po bëjmë. Aaroni është ylli i madh në këtë prodhim, dhe unë jam i kënaqur që ai po merr një histori të tijën. Unë kujtoj aktorët që mendojnë se ka të bëjë vetëm me fjalët, nuk është, ka të bëjë me sjelljen dhe kohën. Kjo ... më parë i detyrohet. Ju shpresoni në shiritin tjetër që përfshini gjithçka e mirë që keni bërë tashmë me ndonjë gjë të re që mund të kërkohet nga ju. Me pak fat, së shpejti do të gjesh veten ... Ju nuk e kuptoni. ... shumë milje nga këtu. Godspeed për ju. Ajo që përpiqeni të bëni është të dorëzoni materialin siç e panë të shkruar, dhe gjithashtu dorëzoje diçka që mund të vlejë duke e vendosur atë foto në foto. Xhesi: <i>Një marrëveshje është një marrëveshje?</i> <i>Fjala juaj është lidhja juaj?</i> [Inhales] .shtë. Ka qenë një ditë e mirë. ♪♪

&#39;Brefarë do të thotë të keqe për Robert Forster&#39; BTS

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.466" dur="1.635"> -Hej, le të ... </text>
<text sub="clublinks" start="2.101" dur="2.036"> në EPK. -Rolling! </text>
<text sub="clublinks" start="4.137" dur="2.302"> Forster: Ata ju thërrasin dhe ata thonë, </text>
<text sub="clublinks" start="6.439" dur="4.037"> Vince Gilligan dëshiron të të ketë në një projekt tjetër. </text>
<text sub="clublinks" start="10.476" dur="3.537"> Dhe të gjithë thonë: "shkëlqyeshëm". </text>
<text sub="clublinks" start="14.013" dur="1.635"> Shtë një produkt i shkëlqyer. </text>
<text sub="clublinks" start="15.648" dur="2.703"> Sidoqoftë, nëse jeni i dashuruar me Kirby tuaj, </text>
<text sub="clublinks" start="18.351" dur="2.835"> Do të vë bast se mund ta bëj atë përsëri duke punuar për ju. </text>
<text sub="clublinks" start="21.186" dur="2.003"> Njerëzit më vijnë shpesh </text>
<text sub="clublinks" start="23.189" dur="2.703"> dhe thuaj, "Thyerja e keqe". </text>
<text sub="clublinks" start="25.892" dur="1.969"> Dhe unë isha vetëm në një episod. </text>
<text sub="clublinks" start="27.861" dur="3.836"> Ka qenë një gjë kolosale në karrierën time. </text>
<text sub="clublinks" start="31.697" dur="1.736"> Unë kam pasur edhe disa gjëra të tjera të mira gjithashtu, </text>
<text sub="clublinks" start="33.433" dur="2.769"> por "Thyerja e keqe" është një nga gjërat më të mëdha. </text>
<text sub="clublinks" start="36.202" dur="1.936"> Produkte hover, ata kanë të drejtë atje </text>
<text sub="clublinks" start="38.138" dur="1.901"> në murin pas teje. </text>
<text sub="clublinks" start="38.138" dur="1.901"> Shikoni, nuk mbaj mend </text>
<text sub="clublinks" start="40.039" dur="2.135"> saktë, si, fjalëkalimin, në rregull, </text>
<text sub="clublinks" start="42.174" dur="1.502"> por ishte një gjë vakumi. </text>
<text sub="clublinks" start="43.676" dur="3.204"> Shtë një projekt shumë tërheqës që po bëjmë. </text>
<text sub="clublinks" start="46.88" dur="3.269"> Aaroni është ylli i madh në këtë prodhim, </text>
<text sub="clublinks" start="50.149" dur="3.771"> dhe unë jam i kënaqur që ai po merr një histori të tijën. </text>
<text sub="clublinks" start="53.92" dur="2.702"> Unë kujtoj aktorët që mendojnë se ka të bëjë vetëm me fjalët, </text>
<text sub="clublinks" start="56.622" dur="3.537"> nuk është, ka të bëjë me sjelljen dhe kohën. </text>
<text sub="clublinks" start="60.159" dur="3.237"> Kjo ... </text>
<text sub="clublinks" start="63.396" dur="2.169"> më parë i detyrohet. </text>
<text sub="clublinks" start="65.565" dur="2.97"> Ju shpresoni në shiritin tjetër që përfshini </text>
<text sub="clublinks" start="68.535" dur="2.201"> gjithçka e mirë që keni bërë tashmë </text>
<text sub="clublinks" start="70.736" dur="2.936"> me ndonjë gjë të re që mund të kërkohet nga ju. </text>
<text sub="clublinks" start="73.672" dur="3.605"> Me pak fat, së shpejti do të gjesh veten ... </text>
<text sub="clublinks" start="77.277" dur="2.335"> Ju nuk e kuptoni. </text>
<text sub="clublinks" start="77.277" dur="2.335"> ... shumë milje nga këtu. </text>
<text sub="clublinks" start="80.879" dur="1.67"> Godspeed për ju. </text>
<text sub="clublinks" start="82.549" dur="2.602"> Ajo që përpiqeni të bëni është të dorëzoni materialin </text>
<text sub="clublinks" start="85.151" dur="2.135"> siç e panë të shkruar, dhe gjithashtu dorëzoje </text>
<text sub="clublinks" start="87.286" dur="1.868"> diçka që mund të vlejë </text>
<text sub="clublinks" start="89.154" dur="1.802"> duke e vendosur atë foto në foto. </text>
<text sub="clublinks" start="90.956" dur="1.369"> Xhesi: Një marrëveshje është një marrëveshje? </text>
<text sub="clublinks" start="92.325" dur="3.47"> Fjala juaj është lidhja juaj? </text>
<text sub="clublinks" start="95.795" dur="2.635"> [Inhales] .shtë. </text>
<text sub="clublinks" start="98.43" dur="1.602"> Ka qenë një ditë e mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="100.032" dur="4.739"> ♪♪ </text>