Свинче против Пениny 2: Зајаче subtitles

Дедо, добро си? Тука! Побрзај! Кој ... Што правиме? О, не ... Што ќе правиме? Ние молиме за милост… Ах? Ајде, следи ме! Тука не оди ништо! Хахаха! Никогаш не сте ни кажале кои сте. И што правиме во оваа шума. Страшно е ... Не е пострашно од градот со вирусот на свинче. Вирус? Така е тоа што се случи со Piggies! И дедо… Знам кој може да ни помогне - г-дин П. Тој работи на противотров. Скоро сме таму. Сега оди на спиење. Мораме да стануваме рано. Боб, зошто не спиеш? Една секунда… Треба да уредувам видео. Видео? Дали сте го снимале цело време? Да, сакам да го објавам видеото за Piggies на YouTube за да ги алармирам сите ... Но, снимката е скица. Треба прво да го уредим. Кој софтвер користите? Јас не сум професионалец, па затоа ја користам Filmora 9! Потребни се само неколку минути за да се добијат основните карактеристики, како што се исечокот и земјоделските култури. Совршено е за почетници! И што ако сакам да поклонам со ефект или нешто? Има тони бесплатни музички клипови, титули, филтри и анимирани мемории! Само повлечете ефект до временската рамка! И ако вградените ефекти не се доволни за вас ... Секогаш можете да одите во Филмстоукс ... И преземете повеќе одлични средства од библиотеката. Толку кул! Се надевам дека не е скапо… Тоа е доста прифатлива, па можете дури и да го пробате бесплатно! Дај ми врска, Боб! Сакам истото! Врската е во описот, Пени. Јас завршив со уредување и можам да го извезам моето видео право на YouTube. Тоа е мојата омилена карактеристика! Океј, Боб… Ајде да одиме да спиеме сега. Аааах! Бани нема! Ах? Бони нема? А што е со Клијд? Зајаче! Ах! Извини… Мислите ли дека можеме да trust веруваме? Немаме друг избор! Не заборавајте за Georgeорџ, ни треба… Ах? Што е ова? ХУЛК! СМАШ! Јас сум толку болен од тебе! Не се плашиме! Фијајт! Извини… О-ох! Побрзајте, Пени! Удри го тешко! Ура! О-хо-хо-хо! Го срушивме. Дали само го претепавте? Тој го започна! Но, тие се наши пријатели, заразени само од вирусот! Вие не можете да ги осакатите! И каде сте биле? Ни остави тука! Отидов да ни дочекам појадок, голф! Оху… Извини… Добро, тој ќе живее. Треба да се движиме, пред тој да се разбуди. Eatе јадеме подоцна. Дали треба да му веруваме на Бани? Дали г-дин П ќе ни помогне? Дозволете ми да знам што мислите во коментарите! Гледајте го Балди да избега од пицеријата на Фреди и да се бори со тепачите. Врските се на екранот! Чао! Се гледаме!

Свинче против Пениny 2: Зајаче

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.079" dur="1.556"> Дедо, добро си? </text>
<text sub="clublinks" start="6.931" dur="1.358"> Тука! </text>
<text sub="clublinks" start="9.418" dur="1"> Побрзај! </text>
<text sub="clublinks" start="15.987" dur="1.472"> Кој ... Што правиме? </text>
<text sub="clublinks" start="17.597" dur="1.557"> О, не ... </text>
<text sub="clublinks" start="28.292" dur="1.342"> Што ќе правиме? </text>
<text sub="clublinks" start="29.834" dur="1.844"> Ние молиме за милост… </text>
<text sub="clublinks" start="39.701" dur="0.563"> Ах? </text>
<text sub="clublinks" start="40.264" dur="1.266"> Ајде, следи ме! </text>
<text sub="clublinks" start="41.967" dur="1.232"> Тука не оди ништо! </text>
<text sub="clublinks" start="43.199" dur="1.557"> Хахаха! </text>
<text sub="clublinks" start="60.065" dur="1.986"> Никогаш не сте ни кажале кои сте. </text>
<text sub="clublinks" start="62.36" dur="1.74"> И што правиме во оваа шума. </text>
<text sub="clublinks" start="64.513" dur="0.953"> Страшно е ... </text>
<text sub="clublinks" start="65.491" dur="2.407"> Не е пострашно од градот со вирусот на свинче. </text>
<text sub="clublinks" start="68.763" dur="1.056"> Вирус? </text>
<text sub="clublinks" start="69.866" dur="2.51"> Така е тоа што се случи со Piggies! </text>
<text sub="clublinks" start="72.401" dur="1.192"> И дедо… </text>
<text sub="clublinks" start="73.649" dur="2.113"> Знам кој може да ни помогне - г-дин П. </text>
<text sub="clublinks" start="75.873" dur="1.533"> Тој работи на противотров. </text>
<text sub="clublinks" start="77.47" dur="1.2"> Скоро сме таму. </text>
<text sub="clublinks" start="78.75" dur="2.311"> Сега оди на спиење. Мораме да стануваме рано. </text>
<text sub="clublinks" start="88.167" dur="2.246"> Боб, зошто не спиеш? </text>
<text sub="clublinks" start="90.438" dur="2.11"> Една секунда… Треба да уредувам видео. </text>
<text sub="clublinks" start="92.573" dur="0.858"> Видео? </text>
<text sub="clublinks" start="97.417" dur="2.311"> Дали сте го снимале цело време? </text>
<text sub="clublinks" start="99.753" dur="3.904"> Да, сакам да го објавам видеото за Piggies на YouTube за да ги алармирам сите ... </text>
<text sub="clublinks" start="103.799" dur="1.485"> Но, снимката е скица. </text>
<text sub="clublinks" start="105.309" dur="1.24"> Треба прво да го уредим. </text>
<text sub="clublinks" start="106.644" dur="1.772"> Кој софтвер користите? </text>
<text sub="clublinks" start="108.463" dur="2.407"> Јас не сум професионалец, па затоа ја користам Filmora 9! </text>
<text sub="clublinks" start="111.052" dur="3.939"> Потребни се само неколку минути за да се добијат основните карактеристики, како што се исечокот и земјоделските култури. </text>
<text sub="clublinks" start="115.056" dur="2.012"> Совршено е за почетници! </text>
<text sub="clublinks" start="117.139" dur="2.875"> И што ако сакам да поклонам со ефект или нешто? </text>
<text sub="clublinks" start="120.069" dur="4.862"> Има тони бесплатни музички клипови, титули, филтри и анимирани мемории! </text>
<text sub="clublinks" start="124.956" dur="1.977"> Само повлечете ефект до временската рамка! </text>
<text sub="clublinks" start="126.958" dur="2.035"> И ако вградените ефекти не се доволни за вас ... </text>
<text sub="clublinks" start="129.018" dur="1.904"> Секогаш можете да одите во Филмстоукс ... </text>
<text sub="clublinks" start="130.947" dur="2.808"> И преземете повеќе одлични средства од библиотеката. </text>
<text sub="clublinks" start="133.78" dur="3.027"> Толку кул! Се надевам дека не е скапо… </text>
<text sub="clublinks" start="136.832" dur="2.734"> Тоа е доста прифатлива, па можете дури и да го пробате бесплатно! </text>
<text sub="clublinks" start="139.591" dur="2.31"> Дај ми врска, Боб! Сакам истото! </text>
<text sub="clublinks" start="141.926" dur="1.548"> Врската е во описот, Пени. </text>
<text sub="clublinks" start="143.587" dur="3.343"> Јас завршив со уредување и можам да го извезам моето видео право на YouTube. </text>
<text sub="clublinks" start="147.025" dur="1.32"> Тоа е мојата омилена карактеристика! </text>
<text sub="clublinks" start="148.408" dur="1.12"> Океј, Боб… </text>
<text sub="clublinks" start="151.512" dur="1.961"> Ајде да одиме да спиеме сега. </text>
<text sub="clublinks" start="158.608" dur="0.755"> Аааах! </text>
<text sub="clublinks" start="162.513" dur="1.17"> Бани нема! </text>
<text sub="clublinks" start="164.874" dur="2.945"> Ах? Бони нема? А што е со Клијд? </text>
<text sub="clublinks" start="167.844" dur="1.009"> Зајаче! </text>
<text sub="clublinks" start="168.878" dur="1.397"> Ах! Извини… </text>
<text sub="clublinks" start="170.275" dur="1.605"> Мислите ли дека можеме да trust веруваме? </text>
<text sub="clublinks" start="172.031" dur="1.612"> Немаме друг избор! </text>
<text sub="clublinks" start="173.723" dur="2.422"> Не заборавајте за Georgeорџ, ни треба… </text>
<text sub="clublinks" start="176.3" dur="0.571"> Ах? </text>
<text sub="clublinks" start="178.143" dur="1.104"> Што е ова? </text>
<text sub="clublinks" start="188.517" dur="1.898"> ХУЛК! СМАШ! </text>
<text sub="clublinks" start="190.471" dur="2.43"> Јас сум толку болен од тебе! </text>
<text sub="clublinks" start="193.227" dur="1.557"> Не се плашиме! </text>
<text sub="clublinks" start="194.951" dur="1.604"> Фијајт! </text>
<text sub="clublinks" start="199.122" dur="1.644"> Извини… </text>
<text sub="clublinks" start="201.696" dur="2.081"> О-ох! Побрзајте, Пени! </text>
<text sub="clublinks" start="218.189" dur="1.073"> Удри го тешко! </text>
<text sub="clublinks" start="223.424" dur="1.248"> Ура! </text>
<text sub="clublinks" start="224.698" dur="2.055"> О-хо-хо-хо! </text>
<text sub="clublinks" start="228.771" dur="1.335"> Го срушивме. </text>
<text sub="clublinks" start="230.138" dur="1.628"> Дали само го претепавте? </text>
<text sub="clublinks" start="231.766" dur="1.431"> Тој го започна! </text>
<text sub="clublinks" start="233.197" dur="2.559"> Но, тие се наши пријатели, заразени само од вирусот! </text>
<text sub="clublinks" start="235.781" dur="1.197"> Вие не можете да ги осакатите! </text>
<text sub="clublinks" start="237.003" dur="1.51"> И каде сте биле? </text>
<text sub="clublinks" start="238.538" dur="1.462"> Ни остави тука! </text>
<text sub="clublinks" start="240.025" dur="2.016"> Отидов да ни дочекам појадок, голф! </text>
<text sub="clublinks" start="242.055" dur="0.803"> Оху… </text>
<text sub="clublinks" start="242.889" dur="1"> Извини… </text>
<text sub="clublinks" start="246.118" dur="1.2"> Добро, тој ќе живее. </text>
<text sub="clublinks" start="247.343" dur="1.823"> Треба да се движиме, пред тој да се разбуди. </text>
<text sub="clublinks" start="249.357" dur="1"> Eatе јадеме подоцна. </text>
<text sub="clublinks" start="252.226" dur="1.375"> Дали треба да му веруваме на Бани? </text>
<text sub="clublinks" start="253.626" dur="1.691"> Дали г-дин П ќе ни помогне? </text>
<text sub="clublinks" start="255.419" dur="2.392"> Дозволете ми да знам што мислите во коментарите! </text>
<text sub="clublinks" start="257.989" dur="4.525"> Гледајте го Балди да избега од пицеријата на Фреди и да се бори со тепачите. </text>
<text sub="clublinks" start="262.594" dur="1.381"> Врските се на екранот! </text>
<text sub="clublinks" start="264.086" dur="1.343"> Чао! Се гледаме! </text>