Derrkuc vs Pennywise 2: lepur subtitles

Gjysh, a jeni mirë? Ketu! Nxitoni! Kush… dofarë bëjmë ne? Oh, jo… Çfarë bëjmë ne? Lusim mëshirën… Ah? Ejani, më ndiqni! Këtu nuk shkon asgjë! Ha-ha-ha! Asnjëherë nuk na ke thënë kush je. Dhe çfarë ne jemi duke bërë në këtë pyll. Scshtë e frikshme ... Jo më e frikshme se qyteti me virusin e derrit. Virus? Pra, kjo është ajo që ndodhi me Piggies! Dhe gjyshi… Unë e di kush mund të na ndihmojë - z. Ai është duke punuar në antidot. Ne jemi pothuajse atje. Tani shkoni të flini. Duhet të ngrihemi herët. Bob, pse nuk shkon për të fjetur? Një sekondë… Më duhet të redaktoj një video. Nje video? A e keni filmuar atë gjatë gjithë kohës? Po, unë dua të postoj videon në lidhje me Piggies në YouTube për të paralajmëruar të gjithë ... Por pamjet janë skicuese. Duhet ta redaktoj së pari. Softwarefarë programi përdorni? Unë nuk jam një profesionist, kështu që përdor Filmora 9! Duhen vetëm disa minuta për të marrë karakteristikat themelore, si zbardhjen dhe korrjen. Shtë perfekt për fillestarët! Po sikur të dua të mbivendos një efekt apo diçka? Ekzistojnë mijëra klipe muzikore falas, tituj, filtra dhe paravendosje të animuar! Thjesht tërhiqni një efekt në afatin kohor! Dhe nëse efektet e ndërtuara nuk janë të mjaftueshme për ju ... Gjithmonë mund të shkoni në Filmstocks ... Dhe shkarkoni më shumë pasuri të lezetshme nga biblioteka. Shume Bukur! Shpresoj se nuk është e kushtueshme ... Shtë mjaft e përballueshme, dhe madje mund ta provoni falas! Më jep një lidhje, Bob! Edhe une dua! Lidhja është në përshkrim, Penny. Unë jam bërë me redaktimin dhe mund të eksportoj videon time drejt e në YouTube. Featureshtë tipari im i preferuar! Mirë, Bob… Le të shkojmë të flemë tani. Aaaaah! Bunny është zhdukur! Ah? Bonnie është zhdukur? Po Clyde? Bunny! Ah! Na vjen keq ... A mendoni se mund t'i besojmë? Ne nuk kemi zgjidhje! Mos harroni për Xhorxh, ne kemi nevojë ... Ah? Çfarë është kjo? HULK! SMASH! Jam shumë i sëmurë nga ju! Nuk kemi frikë! Fiiight! Oh me falni… Oh-oh! Nxitoni, Penny! Punojeni fort! Urra! Oh-ho-ho-ho! Ne e kemi rrëzuar. Sapo e rrahët? Ai e filloi atë! Por ata janë miqtë tanë, të infektuar vetëm nga virusi! Ju nuk mund t'i prishni ato! Dhe ku keni qenë? Na ke lënë këtu! Kam shkuar për të na marrë një mëngjes, goofballë! Ouch ... Na vjen keq ... Mirë, ai do të jetojë. Duhet të lëvizim, përpara se ai të zgjohet. Do të hamë më vonë. A duhet t’i besojmë Bunny? A do të na ndihmojë zoti P? Më tregoni se çfarë mendoni në komente! Shikoni Baldi të shpëtojë nga piceri i Freddy dhe lufton përleshësit. Lidhjet janë në ekran! Bye! Shihemi!

Derrkuc vs Pennywise 2: lepur

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.079" dur="1.556"> Gjysh, a jeni mirë? </text>
<text sub="clublinks" start="6.931" dur="1.358"> Ketu! </text>
<text sub="clublinks" start="9.418" dur="1"> Nxitoni! </text>
<text sub="clublinks" start="15.987" dur="1.472"> Kush… dofarë bëjmë ne? </text>
<text sub="clublinks" start="17.597" dur="1.557"> Oh, jo… </text>
<text sub="clublinks" start="28.292" dur="1.342"> Çfarë bëjmë ne? </text>
<text sub="clublinks" start="29.834" dur="1.844"> Lusim mëshirën… </text>
<text sub="clublinks" start="39.701" dur="0.563"> Ah? </text>
<text sub="clublinks" start="40.264" dur="1.266"> Ejani, më ndiqni! </text>
<text sub="clublinks" start="41.967" dur="1.232"> Këtu nuk shkon asgjë! </text>
<text sub="clublinks" start="43.199" dur="1.557"> Ha-ha-ha! </text>
<text sub="clublinks" start="60.065" dur="1.986"> Asnjëherë nuk na ke thënë kush je. </text>
<text sub="clublinks" start="62.36" dur="1.74"> Dhe çfarë ne jemi duke bërë në këtë pyll. </text>
<text sub="clublinks" start="64.513" dur="0.953"> Scshtë e frikshme ... </text>
<text sub="clublinks" start="65.491" dur="2.407"> Jo më e frikshme se qyteti me virusin e derrit. </text>
<text sub="clublinks" start="68.763" dur="1.056"> Virus? </text>
<text sub="clublinks" start="69.866" dur="2.51"> Pra, kjo është ajo që ndodhi me Piggies! </text>
<text sub="clublinks" start="72.401" dur="1.192"> Dhe gjyshi… </text>
<text sub="clublinks" start="73.649" dur="2.113"> Unë e di kush mund të na ndihmojë - z. </text>
<text sub="clublinks" start="75.873" dur="1.533"> Ai është duke punuar në antidot. </text>
<text sub="clublinks" start="77.47" dur="1.2"> Ne jemi pothuajse atje. </text>
<text sub="clublinks" start="78.75" dur="2.311"> Tani shkoni të flini. Duhet të ngrihemi herët. </text>
<text sub="clublinks" start="88.167" dur="2.246"> Bob, pse nuk shkon për të fjetur? </text>
<text sub="clublinks" start="90.438" dur="2.11"> Një sekondë… Më duhet të redaktoj një video. </text>
<text sub="clublinks" start="92.573" dur="0.858"> Nje video? </text>
<text sub="clublinks" start="97.417" dur="2.311"> A e keni filmuar atë gjatë gjithë kohës? </text>
<text sub="clublinks" start="99.753" dur="3.904"> Po, unë dua të postoj videon në lidhje me Piggies në YouTube për të paralajmëruar të gjithë ... </text>
<text sub="clublinks" start="103.799" dur="1.485"> Por pamjet janë skicuese. </text>
<text sub="clublinks" start="105.309" dur="1.24"> Duhet ta redaktoj së pari. </text>
<text sub="clublinks" start="106.644" dur="1.772"> Softwarefarë programi përdorni? </text>
<text sub="clublinks" start="108.463" dur="2.407"> Unë nuk jam një profesionist, kështu që përdor Filmora 9! </text>
<text sub="clublinks" start="111.052" dur="3.939"> Duhen vetëm disa minuta për të marrë karakteristikat themelore, si zbardhjen dhe korrjen. </text>
<text sub="clublinks" start="115.056" dur="2.012"> Shtë perfekt për fillestarët! </text>
<text sub="clublinks" start="117.139" dur="2.875"> Po sikur të dua të mbivendos një efekt apo diçka? </text>
<text sub="clublinks" start="120.069" dur="4.862"> Ekzistojnë mijëra klipe muzikore falas, tituj, filtra dhe paravendosje të animuar! </text>
<text sub="clublinks" start="124.956" dur="1.977"> Thjesht tërhiqni një efekt në afatin kohor! </text>
<text sub="clublinks" start="126.958" dur="2.035"> Dhe nëse efektet e ndërtuara nuk janë të mjaftueshme për ju ... </text>
<text sub="clublinks" start="129.018" dur="1.904"> Gjithmonë mund të shkoni në Filmstocks ... </text>
<text sub="clublinks" start="130.947" dur="2.808"> Dhe shkarkoni më shumë pasuri të lezetshme nga biblioteka. </text>
<text sub="clublinks" start="133.78" dur="3.027"> Shume Bukur! Shpresoj se nuk është e kushtueshme ... </text>
<text sub="clublinks" start="136.832" dur="2.734"> Shtë mjaft e përballueshme, dhe madje mund ta provoni falas! </text>
<text sub="clublinks" start="139.591" dur="2.31"> Më jep një lidhje, Bob! Edhe une dua! </text>
<text sub="clublinks" start="141.926" dur="1.548"> Lidhja është në përshkrim, Penny. </text>
<text sub="clublinks" start="143.587" dur="3.343"> Unë jam bërë me redaktimin dhe mund të eksportoj videon time drejt e në YouTube. </text>
<text sub="clublinks" start="147.025" dur="1.32"> Featureshtë tipari im i preferuar! </text>
<text sub="clublinks" start="148.408" dur="1.12"> Mirë, Bob… </text>
<text sub="clublinks" start="151.512" dur="1.961"> Le të shkojmë të flemë tani. </text>
<text sub="clublinks" start="158.608" dur="0.755"> Aaaaah! </text>
<text sub="clublinks" start="162.513" dur="1.17"> Bunny është zhdukur! </text>
<text sub="clublinks" start="164.874" dur="2.945"> Ah? Bonnie është zhdukur? Po Clyde? </text>
<text sub="clublinks" start="167.844" dur="1.009"> Bunny! </text>
<text sub="clublinks" start="168.878" dur="1.397"> Ah! Na vjen keq ... </text>
<text sub="clublinks" start="170.275" dur="1.605"> A mendoni se mund t'i besojmë? </text>
<text sub="clublinks" start="172.031" dur="1.612"> Ne nuk kemi zgjidhje! </text>
<text sub="clublinks" start="173.723" dur="2.422"> Mos harroni për Xhorxh, ne kemi nevojë ... </text>
<text sub="clublinks" start="176.3" dur="0.571"> Ah? </text>
<text sub="clublinks" start="178.143" dur="1.104"> Çfarë është kjo? </text>
<text sub="clublinks" start="188.517" dur="1.898"> HULK! SMASH! </text>
<text sub="clublinks" start="190.471" dur="2.43"> Jam shumë i sëmurë nga ju! </text>
<text sub="clublinks" start="193.227" dur="1.557"> Nuk kemi frikë! </text>
<text sub="clublinks" start="194.951" dur="1.604"> Fiiight! </text>
<text sub="clublinks" start="199.122" dur="1.644"> Oh me falni… </text>
<text sub="clublinks" start="201.696" dur="2.081"> Oh-oh! Nxitoni, Penny! </text>
<text sub="clublinks" start="218.189" dur="1.073"> Punojeni fort! </text>
<text sub="clublinks" start="223.424" dur="1.248"> Urra! </text>
<text sub="clublinks" start="224.698" dur="2.055"> Oh-ho-ho-ho! </text>
<text sub="clublinks" start="228.771" dur="1.335"> Ne e kemi rrëzuar. </text>
<text sub="clublinks" start="230.138" dur="1.628"> Sapo e rrahët? </text>
<text sub="clublinks" start="231.766" dur="1.431"> Ai e filloi atë! </text>
<text sub="clublinks" start="233.197" dur="2.559"> Por ata janë miqtë tanë, të infektuar vetëm nga virusi! </text>
<text sub="clublinks" start="235.781" dur="1.197"> Ju nuk mund t'i prishni ato! </text>
<text sub="clublinks" start="237.003" dur="1.51"> Dhe ku keni qenë? </text>
<text sub="clublinks" start="238.538" dur="1.462"> Na ke lënë këtu! </text>
<text sub="clublinks" start="240.025" dur="2.016"> Kam shkuar për të na marrë një mëngjes, goofballë! </text>
<text sub="clublinks" start="242.055" dur="0.803"> Ouch ... </text>
<text sub="clublinks" start="242.889" dur="1"> Na vjen keq ... </text>
<text sub="clublinks" start="246.118" dur="1.2"> Mirë, ai do të jetojë. </text>
<text sub="clublinks" start="247.343" dur="1.823"> Duhet të lëvizim, përpara se ai të zgjohet. </text>
<text sub="clublinks" start="249.357" dur="1"> Do të hamë më vonë. </text>
<text sub="clublinks" start="252.226" dur="1.375"> A duhet t’i besojmë Bunny? </text>
<text sub="clublinks" start="253.626" dur="1.691"> A do të na ndihmojë zoti P? </text>
<text sub="clublinks" start="255.419" dur="2.392"> Më tregoni se çfarë mendoni në komente! </text>
<text sub="clublinks" start="257.989" dur="4.525"> Shikoni Baldi të shpëtojë nga piceri i Freddy dhe lufton përleshësit. </text>
<text sub="clublinks" start="262.594" dur="1.381"> Lidhjet janë në ekran! </text>
<text sub="clublinks" start="264.086" dur="1.343"> Bye! Shihemi! </text>