Schumer e quan paketën e re stimuluese prej $ 2T 'papunësi mbi steroidet' subtitles

I MADH për të parë gjithçka. >> MIRNIMI I MIR, MIR MIR. >> MIRNIMI I MIR, MIR MIR. >> Mirë, ne do të kemi lajme të reja, dhe >> MIR, JEMI SHUM LAJME, DHE TI HIT M TREGT P FORR SIGURIM, E RI NDODHEN TREGJET P FORR SIGURT, DREJTIMI I RI DYT TR DOLLAR DYT DETYRIM DY PYETJE TRILLION DOLLAR STIMULUS DUHET SH DENIMI I STIMULUSIT SI KAQUAR, HILLAR PVERRMBLEDHJE E DYTVER, HILLARI SHUMRA P ONR KAPITOLIN HILL ME DETAJE. CAPITOL HILL ME DETAJE. RAPORTI: MARIA QAT BATNI REPUBLIKA: MARIA QAT MUND T SHENJE MORT SHUM PASQYRS M RENGJIT SHKURT AFR PAS MESMES, PAS NJ A MARATHON NDRMARRJE, PAS NJ A MARATHON Pesë DITA T NE negociatave Pesë ditë me radhë të negociatave DEMOKRAT PACHRFUNDUAR përfundimisht A DEMOKRAT P FRFUNDON FINALIN DHE REPUBLIKANIK ST E SHTYPI IT SHENJT AND DHE REPUBLIKANANT thonë se flasin shumë për një kohë të shkurtër SI DUHET T L DREJT TOO DUHET P FORR T THE MIR T GJUHEN. TEMA T G MEREN K THTU. >> Unë jam i besuar nga demokratike >> Unë jam i besuar nga koleksionet demokratike IDEA për të marrë PO KOLEGJI IDEA T TO MERRNI PO P ANR P ANRGJIGJE. PR NJ AN PSRGJIGJE. KJO KA QENE NJE Java e gjate PER Kjo ka qenë një javë e gjatë për senatin, por shumë më e gjatë SENATI POR NJEK JAVA E SHUM E GJITHA P FORR qindra e JAVA P FORR qindra e miliona amerikanëve që u gjetën Miliona Amerikanë të cilët GJITHA THEMELET N IN KIST RRUG T RI THEMELET N TH KIST RRETHINITY E REALITETIT T NEW RI. REALITY. . . MARIA: DISPOZITA T FILLIMIT 367 MARIA: Fatura përfundimtare jep 367 miliardë dollarë të vogël Miliarda dollarë për bizneset e vogla 500 miliardë BIZNESET 500 MJETE T G GARANCUAR T LO HUAJ TUB SUBJIVUARA N TO Huatë e garantuara të parashtruara në industri më të mëdha, POR ME Industritë më të mëdha, por me burimet u atribuan SHKELJET NDJEShin PRMBLEDHJEN NGA INSPEKTORI PVR MBROJTJEN NGA INSPEKTORI PCORGJEGJESIA E PRGJITHSHME PR LLOGARITETI I PRGJITHSHM P ER DO PSRDITIM P PARDORET PR ACHDO PSRKTHIM P PARSHKONI FOND P FORR PUNORT ME SENAT Fondi P WR PUNSOR WITHT ME SENAT JAN LEHTSIN E LEKUESIT TOR MINORITETIT JAN SHUMER LEHTSOR I LEHTSISU SHKUMER PESRPUNONJEN PUNETIMIT Schumer DESCRIBES PUNETIMI P GR VESHJEN E QEVERIS SOV QEVERIS P ONR VESHJEN E QEVERIS SER STEROIDS, MUNDSIA E PUNS PR 1 javë. PUNT E MUND T FUNDIT P FORR 1 javë. >> Kjo marrëveshje, është vërtet >> KJO MARRVESHJE, ISSHT RE vërtet një marrëveshje e obliguar. NJ AN MARRVESHJE LIGJORE. P THER TIJ, P ALLR T GJITHA SHQIPTAR, I P THER TIJ, TE GJITHA SHUM Amerikanët, Unë them, NDIHME ISSHT ON N ON M WNYR. SAY, NDIHME ISSHT ON N MNYR. Ndihmë të madhe, dhe ndihmë të shpejtë. Ndihmë të madhe, dhe ndihmë të shpejtë. RREGULLTARI: SENATE Takohet në mesditë RREGULLTARI: SENATA T ME PRANUAR N NO GJITHA E PRITUAR T V VOTOJ T AM FINALISHT E PRITUAR N V VOTE JEMI PRFUNDIMI PAS KU SHUMER PAS KATTU ARSYET TAS ARSYET SCHSISUM SHUMER VOTE NGA ARSYETIMI I DEMOKRATSVE VOTE NGA PRMBAJTJA E PAVARUR P TOR T AP PRDORUAR PSRMBAJTJA E PAVARUR P APR P APRDORIMIN E K STO PYETJE PRESIDENTIALE Kjo thotë se PRESIDENCIALE DO T S NENSIN SJELLJEN E KARDRKESILS SIL KUQ DO T S NENI T NENI T SHENJT KARTA T C DYQSUAR NDCRMARRJE NANCI PELOSI FJALT NANCY PELOSI DIT TO DIT TO DUHET T US DUHET T US SHPIRTETE T TO SHBA TLD DUHET T US DUHET T US SHPIRTSISHTIN T AP P APRPAROJN BY DUHET TS PSRMBAJTJES S UN PAVARSISHME T TO NGA DUHET TS PRMBAJTJES T UN PAVARUR T TO SHTET FAR IS INSHT IN INSHT IN KA NUK KA. Shihni atë që është në atë që është. >> Unë jam krenaria e asaj nuk do të >> Unë jam krenaria e asaj nuk do të di se çfarë është në të. DINI ATFAR INSHT IN N IN TI. RAPORTI: NEGOTIACIONET - 9 RAPORTI: NEGOTIACIONET - 9 AM, K ATU JAN PRO PROBABLY AM, KA JANE PROBABLISHT NUK KAN A NJ CH CHANC TO P TOR SHQYRTIM

Schumer e quan paketën e re stimuluese prej $ 2T 'papunësi mbi steroidet'

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.436" dur="2.467"> I MADH për të parë gjithçka. >> MIRNIMI I MIR, MIR MIR. </text>
<text sub="clublinks" start="3.904" dur="1.3"> >> MIRNIMI I MIR, MIR MIR. >> Mirë, ne do të kemi lajme të reja, dhe </text>
<text sub="clublinks" start="5.206" dur="2.835"> >> MIR, JEMI SHUM LAJME, DHE TI HIT M TREGT P FORR SIGURIM, E RI </text>
<text sub="clublinks" start="8.042" dur="0.7"> NDODHEN TREGJET P FORR SIGURT, DREJTIMI I RI DYT TR DOLLAR DYT </text>
<text sub="clublinks" start="8.776" dur="3.236"> DETYRIM DY PYETJE TRILLION DOLLAR STIMULUS DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="12.046" dur="1.701"> SH DENIMI I STIMULUSIT SI KAQUAR, HILLAR PVERRMBLEDHJE </text>
<text sub="clublinks" start="13.781" dur="0.6"> E DYTVER, HILLARI SHUMRA P ONR KAPITOLIN HILL ME DETAJE. </text>
<text sub="clublinks" start="14.415" dur="1.801"> CAPITOL HILL ME DETAJE. RAPORTI: MARIA QAT BATNI </text>
<text sub="clublinks" start="16.217" dur="1.534"> REPUBLIKA: MARIA QAT MUND T SHENJE MORT SHUM PASQYRS </text>
<text sub="clublinks" start="17.752" dur="2.301"> M RENGJIT SHKURT AFR PAS MESMES, PAS NJ A MARATHON </text>
<text sub="clublinks" start="20.088" dur="1.2"> NDRMARRJE, PAS NJ A MARATHON Pesë DITA T NE negociatave </text>
<text sub="clublinks" start="21.322" dur="1.3"> Pesë ditë me radhë të negociatave DEMOKRAT PACHRFUNDUAR përfundimisht A </text>
<text sub="clublinks" start="22.623" dur="1.434"> DEMOKRAT P FRFUNDON FINALIN DHE REPUBLIKANIK ST E SHTYPI IT </text>
<text sub="clublinks" start="24.091" dur="1.301"> SHENJT AND DHE REPUBLIKANANT thonë se flasin shumë për një kohë të shkurtër </text>
<text sub="clublinks" start="25.426" dur="3.936"> SI DUHET T L DREJT TOO DUHET P FORR T THE MIR T GJUHEN. </text>
<text sub="clublinks" start="29.363" dur="2.001"> TEMA T G MEREN K THTU. >> Unë jam i besuar nga demokratike </text>
<text sub="clublinks" start="31.398" dur="1.434"> >> Unë jam i besuar nga koleksionet demokratike IDEA për të marrë PO </text>
<text sub="clublinks" start="32.867" dur="0.666"> KOLEGJI IDEA T TO MERRNI PO P ANR P ANRGJIGJE. </text>
<text sub="clublinks" start="33.534" dur="2.001"> PR NJ AN PSRGJIGJE. KJO KA QENE NJE Java e gjate PER </text>
<text sub="clublinks" start="35.536" dur="2.201"> Kjo ka qenë një javë e gjatë për senatin, por shumë më e gjatë </text>
<text sub="clublinks" start="37.739" dur="1.834"> SENATI POR NJEK JAVA E SHUM E GJITHA P FORR qindra e </text>
<text sub="clublinks" start="39.608" dur="2.167"> JAVA P FORR qindra e miliona amerikanëve që u gjetën </text>
<text sub="clublinks" start="41.776" dur="3.169"> Miliona Amerikanë të cilët GJITHA THEMELET N IN KIST RRUG T RI </text>
<text sub="clublinks" start="44.979" dur="1.301"> THEMELET N TH KIST RRETHINITY E REALITETIT T NEW RI. </text>
<text sub="clublinks" start="46.314" dur="0.266"> REALITY. . </text>
<text sub="clublinks" start="46.581" dur="1.901"> . MARIA: DISPOZITA T FILLIMIT 367 </text>
<text sub="clublinks" start="48.483" dur="1.234"> MARIA: Fatura përfundimtare jep 367 miliardë dollarë të vogël </text>
<text sub="clublinks" start="49.751" dur="1.233"> Miliarda dollarë për bizneset e vogla 500 miliardë </text>
<text sub="clublinks" start="50.986" dur="1.6"> BIZNESET 500 MJETE T G GARANCUAR T LO HUAJ TUB SUBJIVUARA N TO </text>
<text sub="clublinks" start="52.62" dur="3.036"> Huatë e garantuara të parashtruara në industri më të mëdha, POR ME </text>
<text sub="clublinks" start="55.69" dur="1.3"> Industritë më të mëdha, por me burimet u atribuan </text>
<text sub="clublinks" start="56.991" dur="1.4"> SHKELJET NDJEShin PRMBLEDHJEN NGA INSPEKTORI </text>
<text sub="clublinks" start="58.393" dur="1.467"> PVR MBROJTJEN NGA INSPEKTORI PCORGJEGJESIA E PRGJITHSHME PR </text>
<text sub="clublinks" start="59.861" dur="2.501"> LLOGARITETI I PRGJITHSHM P ER DO PSRDITIM P PARDORET PR </text>
<text sub="clublinks" start="62.364" dur="2.133"> ACHDO PSRKTHIM P PARSHKONI FOND P FORR PUNORT ME SENAT </text>
<text sub="clublinks" start="64.499" dur="2.068"> Fondi P WR PUNSOR WITHT ME SENAT JAN LEHTSIN E LEKUESIT TOR MINORITETIT </text>
<text sub="clublinks" start="66.568" dur="0.733"> JAN SHUMER LEHTSOR I LEHTSISU SHKUMER PESRPUNONJEN PUNETIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="67.302" dur="2.201"> Schumer DESCRIBES PUNETIMI P GR VESHJEN E QEVERIS SOV QEVERIS </text>
<text sub="clublinks" start="69.504" dur="1.701"> P ONR VESHJEN E QEVERIS SER STEROIDS, MUNDSIA E PUNS PR 1 javë. </text>
<text sub="clublinks" start="71.206" dur="2.401"> PUNT E MUND T FUNDIT P FORR 1 javë. >> Kjo marrëveshje, është vërtet </text>
<text sub="clublinks" start="73.608" dur="2.268"> >> KJO MARRVESHJE, ISSHT RE vërtet një marrëveshje e obliguar. </text>
<text sub="clublinks" start="75.877" dur="2.034"> NJ AN MARRVESHJE LIGJORE. P THER TIJ, P ALLR T GJITHA SHQIPTAR, I </text>
<text sub="clublinks" start="77.912" dur="3.402"> P THER TIJ, TE GJITHA SHUM Amerikanët, Unë them, NDIHME ISSHT ON N ON M WNYR. </text>
<text sub="clublinks" start="81.316" dur="4.303"> SAY, NDIHME ISSHT ON N MNYR. Ndihmë të madhe, dhe ndihmë të shpejtë. </text>
<text sub="clublinks" start="85.62" dur="2.068"> Ndihmë të madhe, dhe ndihmë të shpejtë. RREGULLTARI: SENATE Takohet në mesditë </text>
<text sub="clublinks" start="87.689" dur="3.135"> RREGULLTARI: SENATA T ME PRANUAR N NO GJITHA E PRITUAR T V VOTOJ T AM FINALISHT </text>
<text sub="clublinks" start="90.859" dur="0.799"> E PRITUAR N V VOTE JEMI PRFUNDIMI PAS KU SHUMER </text>
<text sub="clublinks" start="91.693" dur="3.336"> PAS KATTU ARSYET TAS ARSYET SCHSISUM SHUMER VOTE NGA </text>
<text sub="clublinks" start="95.063" dur="1.601"> ARSYETIMI I DEMOKRATSVE VOTE NGA PRMBAJTJA E PAVARUR P TOR T AP PRDORUAR </text>
<text sub="clublinks" start="96.698" dur="1.834"> PSRMBAJTJA E PAVARUR P APR P APRDORIMIN E K STO PYETJE PRESIDENTIALE </text>
<text sub="clublinks" start="98.567" dur="2"> Kjo thotë se PRESIDENCIALE DO T S NENSIN SJELLJEN E KARDRKESILS SIL KUQ </text>
<text sub="clublinks" start="100.602" dur="0.933"> DO T S NENI T NENI T SHENJT KARTA T C DYQSUAR NDCRMARRJE NANCI PELOSI </text>
<text sub="clublinks" start="101.57" dur="4.57"> FJALT NANCY PELOSI DIT TO DIT TO DUHET T US DUHET T US SHPIRTETE T TO SHBA </text>
<text sub="clublinks" start="106.141" dur="3.569"> TLD DUHET T US DUHET T US SHPIRTSISHTIN T AP P APRPAROJN BY DUHET TS PSRMBAJTJES S UN PAVARSISHME T TO </text>
<text sub="clublinks" start="109.745" dur="2.401"> NGA DUHET TS PRMBAJTJES T UN PAVARUR T TO SHTET FAR IS INSHT IN INSHT IN KA NUK KA. </text>
<text sub="clublinks" start="112.147" dur="0.9"> Shihni atë që është në atë që është. >> Unë jam krenaria e asaj nuk do të </text>
<text sub="clublinks" start="113.048" dur="3.502"> >> Unë jam krenaria e asaj nuk do të di se çfarë është në të. </text>
<text sub="clublinks" start="116.585" dur="3.802"> DINI ATFAR INSHT IN N IN TI. RAPORTI: NEGOTIACIONET - 9 </text>
<text sub="clublinks" start="120.422" dur="1"> RAPORTI: NEGOTIACIONET - 9 AM, K ATU JAN PRO PROBABLY </text>
<text sub="clublinks" start="121.423" dur="0.867"> AM, KA JANE PROBABLISHT NUK KAN A NJ CH CHANC TO P TOR SHQYRTIM </text>