Parodia Doraemon 51 Midis nesh # 2 Kush është më i lëmuari? subtitles

Oh ... oh .... Më ndihmoni ju lutem më ndihmoni dikush mund të më ndihmojë Çfarë është e gabuar, gjyshe? Unë do të ndjek dikë për të më ndihmuar. jo! Nuk ka nevojë Njeri, ai djalë, ndihmo gjyshen, hej Pra, gjyshja ngrihesh ngadalë?! Kaq. Pak më shumë. Oh, është afër. Oops. Oops. Oops. Oh! Ky fëmijë është vërtet i mirë. Faleminderit Me te vertete jam i gezuar Të takoj këtë të ri Unë quhem Meriel. Si quhet ajo Emri Jai An Oh, apo jo? Oh djalë. Shikoje ate! Ku janë zogjtë? Oh, kjo është ajo. Fluturoni atje për katër ose pesë. Ku, gjyshe, nuk mund ta shoh fare. Oh, kjo është ajo. Oh djalë. Akoma i dobët. Si është miopia? Nuk mund ta luftoj gjyshen Sytë e mi janë ende të dukshëm, gjyshe, oh Më mashtroni Po! Lol Ky djalë i ri Kaq e lehtë për tu mashtruar Jo, do të ketë njerëz që vijnë ta shohin atë. Të gjithë, shikojeni këtë! Hej hahahahahahahahah, kjo eshte zemra e milingones !! Sa keq që kjo anije ka një vrasës! Ne jemi! Le të nxitojmë dhe t'ua themi të gjithëve. Hej, çfarë po ndodh? Pse vdiq kështu? Cfare thoni ju djema? Vetëm se jemi Ecja si Unë jam duke ecur për të përtypur, pew, pew, pew. Papritmas, ne jemi simpatizues ndaj Ant. Inshtë në këtë gjendje. Ah, çfarë? Po. Po. Ne nuk e dimë vërtet. Po, po. Ne nuk e dimë me të vërtetë se Gjigandët. Si mund të jesh kështu? Epo, atëherë nuk mund ta ndihmoj. A jeni një sipërmarrës i vjetër? Ju lutem shkoni dhe rregulloni atë? Unë nuk dua që anija jonë të duhet të ndotet aspak, është kaq komode! Ky është profesioni im i vjetër. Oppa, dhe Miss Giant. Çfarë ka vdekur? Unë mendoj. Bazuar në gjendjen e tij Ndoshta alergji në hapësirë, e kam mësuar. E di, ku është? Kush është ai tingull? Kjo lloj situate është qartësisht vrasëse, hej! Fëmijë, mos bëj mirë në të. Më thuaj që je alergjik nga alergjia. Hej, çfarë është kjo? Jai Ant vdiq në mesnatë dhe tre minuta, uh, nga e dinit? Nuk është shkruar. Epo, zuzari është ndoshta një person i ngadaltë. Rrallë merreni me dikë. Dhe përdorni metoda për ta bërë viktimën të vdesë Pa asnjë dyshim Mund të jetë një joshje për viktimën. T'i kushtoj vëmendje diçkaje Pastaj merrni masa Nga e dinit Po. Po. Si e dini? Epo, këtu është. Writtenshtë shkruar në të. Ekziston vetëm një horr: Gjyshja Meriel! Si mund ta bëj atë? Ai i ri është i lezetshëm, ai do të vdesë, nuk mund ta bëj. Gjithashtu, unë jam shumë i moshuar. Ku e vendos forcën tënde për të bërë dikë? Jo, vëlla, prit një minutë. Ju lutemi ejani dhe shikoni këtu! Si kjo Unë e di tani Horr i vertete Ka vetëm një! Kjo është Shizuka! Çfarë? Shizuka! Nuk e mendova Ju do të jeni në gjendje të bëni gjëra të tilla. Gjigandët janë shoku juaj. Po, po, po. Ju jeni me të vërtetë aq keq Shizuka, le të ndahemi! Ja ku jeni, le të flasim. Pse duhet të bëj një gjë të tillë? Ugh. Rightshtë e drejtë. Mund të jesh dëshmitar. Se ky fëmijë ishte njeri i mirë. Sa herë që më shoh, lutem. Oops. Faleminderit. Gjyshja puth. Dje pashë ty dhe Gjigandin. Si keni luftuar? Hej, Ant, pse nuk shkon të kontrollosh telat atje? Jam i lodhur. Ju mund ta bëni atë në vend. Gjigandët janë këtu, kështu që ndihmoni njëri-tjetrin. A mendoni se jeni vetëm, dhe keni bërë diçka akoma? Epo, kaq. Edhe ajo është dembel !!!!! Nuk mund te pranoj !!!! Ua, më thuaj, shiko foton. A ka ndonjë gjë që të më falë? Shizuka Unë jam me të vërtetë i zhgënjyer nga ju. Une nuk e di Ajo do të jetë kështu Kjo është, unë thashë atë. Justshtë thjesht normale, oh Oh, çfarë po ndodh? Ne tashmë e njohim horrin! Me të vërtetë? Kush është ai? Pavarësisht nga sa i neveriti miqtë e saj Por nuk duhet të përfundosh me dikë. Vetëm për shkak të humorit të papritur Më e rëndësishmja Uau !!!! Hej, si po shuhet zjarri? Asshtë ashtu siç mendova se nuk ishte e gabuar. Duhet të ketë më shumë se një horr. Dhe një prej tyre është Po xha Undertaker? Nuk jam unë, nuk jam unë. Nuk kam bërë asgjë akoma, thjesht skanoj kartën. Me e keqja! Nuk mendoj Do te jesh ti Jam zhgënjyer vërtet. Mendoni se ku do të jeni një person i mirë, hë !! Zuzani do ta përdorë atë gjatë zjarrit ka probleme. Në vrasjen e viktimës Cili xhaxha ndoshta e di atë Zjarri në anijen tonë Nuk ishte shumë mirë, prandaj u mbështeta në kohën kur të gjithë do të rregullonin dritat. Për fat të mirë, ne kemi një buton rezervë të zjarrit. Dhe ekziston vetëm një horr, ai është Xhaxhai. Hej, prit, prit, prit, prit Unë mund ta shpjegoj atë. Atëherë, çfarë përdor ai si armë? Po në lidhje me këtë kartë? Shikojeni atë. Kjo kartë është bërë nga alumini origjinal i klasës A, duhet të ketë certifikim FDA. Isshtë shumë e mprehtë nëse nuk jeni të kujdesshëm. Oh, unë jam vërtet i mirë. Çfarë është miu? Unë quhem! Detektivi Conan A është kështu? Conan Do ta kujtoj Mos e humbni kohën tuaj më. Ju djema, jini të kujdesshëm. Villains mund të kenë më shumë se dy. Hej, të lutem merr këtë pemë. Mund ta vendosni atje? Po, shumë komode. Përshëndetje, çfarë po bën, i ri? Oh, unë mendoj se do të përpiqem të rrit një bimë fasule. Do të shoh nëse do të ndodhë apo jo. Dhe çfarë nëse është i vdekur? Oh, nëse është i vdekur? Mendoj se duhet ta heq. Oh, atëherë nëse i riu vdes? Djalë i ri, a mund të më japësh diçka? Po, mund të kesh? Haj! Ndihmoni, ndihmoni. Djali, ai do të më lëndojë. Një tjetër, ndihmë! Çfarë po bën, gjyshe? Unë nuk e di për këtë. Mos u frikësoni. Shtë bërë tashmë. Çfarë ndodhi? Hej Nobita !! Sunio, ti! Ju nuk jeni me të vërtetë, apo jo? Jo në të vërtetë, apo jo? Nuk ju besoj aspak. Akoma i ri, akoma i vendosur, i vërtetë Ky fëmijë, e ardhmja është larg. Duke u rritur, ai mund të jetë Kryeministri, hej, është mirë, unë do të jem vetvetja. Unë nuk jam prodhues Unë nuk jam prodhues i Nobita-s! Gjyshja është kjo gjyshe? Gjyshja, ai më dha një thikë, djalë, ti mund të ndalosh gënjeshtrën. Të pashë duke e bërë atë para syve të mi. Këtu, nëse të gjithë nuk arrijnë. Unë mund të jem një tjetër. Hmmm. Jo, gjyshe. Kemi ardhur për të ndihmuar por! Këtu njeri i ri Provat tashmë janë të frikësuar. Po Po. Ndaloni arsyetimet. Dhe pastaj të ndëshkoheni! A është zhdukur pothuajse? Vrasësi Dhe ne pamë së bashku se ju jeni vrasësi, kështu që ju duhet të hidheni. Yaya hidhet nga anija si të gjithë, apo jo? Sa për master, një vepër e qartë dhe e hapur. Pikërisht para syve të mi, i ri Prandaj, dënimi nuk është si askush tjetër. Duhet të hidhesh në lavë! Oops! Damn it? Jo, jo, nuk mund ta shpjegoj. Tubi ishte thyer, kështu që unë zbrita dhe e shikova. Tani ka katër vrasës në anijen tonë? Një Shisuka, dy xhaxhallarë Undertaker. Tre Sunio dhe Katër Gjyshe, shpresoj të ketë mbaruar, po! Me te vertete jam merzitur. Çfarë njëmijë histori! Pse nuk e doni njëri-tjetrin, unitetin, atëherë si do të vazhdojë kombi? Më mirë shkoni në punë Pastaj vëllai. Më parë duhet të justifikoj veten. Sepse në këtë pikë Në dhomë, instalimet elektrike ishin prishur. Ju lutem Oh tashmë Turnshtë radha juaj, hej, unë do të pres. Nuk guxoj të shkoj vetëm Prisni në rast se shfaqet një tjetër vrasës jam i zënë Oh, a është bërë kjo ende? Nuk mund ta bëj. Pse nuk mundem? Provo përsëri. Absolutisht! Shikoni, nuk mundem. Oh, pse nuk mundet? Pajisja ime është prishur? Provo përsëri, nuk mund ta bëj atë, nuk mund ta bëj përsëri, nuk mund ta bëj përsëri. Nuk mund ta bësh. Hej. Mund të porosisësh. Hahaha. Hahaha. Vdes! Hej Dora, si jeni? Oh, unë jam mirë. Çfarë është gabim? Asgjë. Shko shko shko shko Pastaj unë shkoj. Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh Ndihmë, dikush ka vdekur përsëri. Ndihmë ju lutem Hej, keq, kush e bëri këtë? Kaq është. Uf. Çdokush, por padyshim jo unë. Më thuaj. Unë, unë, unë, nuk e bëj në të vërtetë. te betohem Fytyra ime qoftë më e bukur Dhe si mund ta rregullojmë atë Ajo nuk e bëri atë. Ahadora. Mbaj mend që sapo kalove pranë meje. Por, por, por unë në fakt nuk e bëra atë. Apo jo Shih, i thashë Dora se çfarë ishte ajo? Oh, është gjak. Hej, hej Dora, ka të drejtë? Jo une Hyung, atëherë mund të hapësh çantën që ta shohim. Çfarë ka brenda? Dollarë, po, nëse është e vërtetë. Hapi dhe shikoi Hej, thikë. Oh, i vdekur. Si lindi? Jo në të vërtetë! Jo ne te vertete. Si është në çantën time? Hej atje, mendoj se duhet të jesh një vrasës, shko ta marrësh. Prisni, po me ju, Doraemon? Ku shkove? Epo .. Si shkova në tualet? Vetëm një moment më parë Hej hej hej, dhe ku shkove ??? Yeon detektiv Oh, unë jam në dhomë. Po në lidhje me një aparat fotografik CCTV? Hej !! Mos me thuaj !! Të pashë me xha Tu para se të vdiste xha Tu. Hej! Dhe unë të shoh ty Vrasja e xhaxhait Tu Hei! Dhe të pashë duke u zhytur në gyp, Zot! Dhe pastaj shfaqen përsëri kur Dora është duke ecur, hej! Kur Dora ju ktheu shpinën? Ke marrë një thikë, hej! Mos Vendoseni në çantën e Dorës, hej! A kam te drejte? Do të doja ta mbyllja çështjen Ka vetëm një zuzar dhe kjo është, hej !!!!!! kjo! Kush është ai ??? Nëse miqtë e mikut tuaj e pëlqejnë këtë klip, klikoni Shtypni share dhe ndiqni shumë. Mos harroni të shtypni tifozët së bashku, të gjithë.

Parodia Doraemon 51 Midis nesh # 2 Kush është më i lëmuari?

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="10.3" dur="10.86">Oh ... oh .... Më ndihmoni ju lutem më ndihmoni dikush mund të më ndihmojë</text>
<text sub="clublinks" start="21.66" dur="4.113"> Çfarë është e gabuar, gjyshe? Unë do të ndjek dikë për të më ndihmuar.</text>
<text sub="clublinks" start="26.264" dur="2.967"> jo! Nuk ka nevojë</text>
<text sub="clublinks" start="29.231" dur="3.992"> Njeri, ai djalë, ndihmo gjyshen, hej</text>
<text sub="clublinks" start="33.223" dur="4.121"> Pra, gjyshja ngrihesh ngadalë?!</text>
<text sub="clublinks" start="37.344" dur="7.616"> Kaq. Pak më shumë. Oh, është afër. Oops. Oops. Oops. Oh!</text>
<text sub="clublinks" start="44.96" dur="3.68"> Ky fëmijë është vërtet i mirë. Faleminderit</text>
<text sub="clublinks" start="48.64" dur="7.78"> Me te vertete jam i gezuar Të takoj këtë të ri Unë quhem Meriel.</text>
<text sub="clublinks" start="56.42" dur="3.58"> Si quhet ajo Emri Jai An</text>
<text sub="clublinks" start="60" dur="9.62"> Oh, apo jo? Oh djalë. Shikoje ate! Ku janë zogjtë? Oh, kjo është ajo.</text>
<text sub="clublinks" start="69.62" dur="4.12"> Fluturoni atje për katër ose pesë. Ku, gjyshe, nuk mund ta shoh fare.</text>
<text sub="clublinks" start="73.74" dur="6.874"> Oh, kjo është ajo. Oh djalë. Akoma i dobët.</text>
<text sub="clublinks" start="80.614" dur="7.646"> Si është miopia? Nuk mund ta luftoj gjyshen Sytë e mi janë ende të dukshëm, gjyshe, oh</text>
<text sub="clublinks" start="88.26" dur="1.376"> Më mashtroni</text>
<text sub="clublinks" start="89.636" dur="3.404"> Po! Lol</text>
<text sub="clublinks" start="93.04" dur="3.78"> Ky djalë i ri Kaq e lehtë për tu mashtruar</text>
<text sub="clublinks" start="96.82" dur="4.44"> Jo, do të ketë njerëz që vijnë ta shohin atë.</text>
<text sub="clublinks" start="108.94" dur="9.99"> Të gjithë, shikojeni këtë! Hej hahahahahahahahah, kjo eshte zemra e milingones !! Sa keq që kjo anije ka një vrasës!</text>
<text sub="clublinks" start="118.93" dur="3.79"> Ne jemi! Le të nxitojmë dhe t'ua themi të gjithëve.</text>
<text sub="clublinks" start="126" dur="4.82"> Hej, çfarë po ndodh? Pse vdiq kështu?</text>
<text sub="clublinks" start="130.82" dur="4.32"> Cfare thoni ju djema? Vetëm se jemi</text>
<text sub="clublinks" start="135.14" dur="3.89"> Ecja si Unë jam duke ecur për të përtypur, pew, pew, pew.</text>
<text sub="clublinks" start="139.03" dur="2.07"> Papritmas, ne jemi simpatizues ndaj Ant.</text>
<text sub="clublinks" start="141.1" dur="3.4"> Inshtë në këtë gjendje. Ah, çfarë? Po. Po.</text>
<text sub="clublinks" start="144.5" dur="3.24"> Ne nuk e dimë vërtet. Po, po.</text>
<text sub="clublinks" start="147.74" dur="2.4"> Ne nuk e dimë me të vërtetë se Gjigandët.</text>
<text sub="clublinks" start="150.14" dur="5.56"> Si mund të jesh kështu? Epo, atëherë nuk mund ta ndihmoj.</text>
<text sub="clublinks" start="155.7" dur="3.7"> A jeni një sipërmarrës i vjetër? Ju lutem shkoni dhe rregulloni atë?</text>
<text sub="clublinks" start="159.4" dur="3.44"> Unë nuk dua që anija jonë të duhet të ndotet aspak, është kaq komode!</text>
<text sub="clublinks" start="162.84" dur="3.28"> Ky është profesioni im i vjetër.</text>
<text sub="clublinks" start="172" dur="6.86"> Oppa, dhe Miss Giant. Çfarë ka vdekur? Unë mendoj.</text>
<text sub="clublinks" start="178.86" dur="4.2"> Bazuar në gjendjen e tij Ndoshta alergji në hapësirë, e kam mësuar.</text>
<text sub="clublinks" start="183.06" dur="4.76"> E di, ku është? Kush është ai tingull?</text>
<text sub="clublinks" start="187.82" dur="5.8"> Kjo lloj situate është qartësisht vrasëse, hej!</text>
<text sub="clublinks" start="193.62" dur="4.6"> Fëmijë, mos bëj mirë në të. Më thuaj që je alergjik nga alergjia.</text>
<text sub="clublinks" start="198.22" dur="7.4"> Hej, çfarë është kjo?</text>
<text sub="clublinks" start="208.551" dur="6.069"> Jai Ant vdiq në mesnatë dhe tre minuta, uh, nga e dinit?</text>
<text sub="clublinks" start="214.62" dur="7.04"> Nuk është shkruar. Epo, zuzari është ndoshta një person i ngadaltë.</text>
<text sub="clublinks" start="221.66" dur="4.92"> Rrallë merreni me dikë. Dhe përdorni metoda për ta bërë viktimën të vdesë</text>
<text sub="clublinks" start="226.58" dur="4.2"> Pa asnjë dyshim Mund të jetë një joshje për viktimën.</text>
<text sub="clublinks" start="230.78" dur="4.84"> T'i kushtoj vëmendje diçkaje Pastaj merrni masa Nga e dinit</text>
<text sub="clublinks" start="235.62" dur="6.58"> Po. Po. Si e dini? Epo, këtu është. Writtenshtë shkruar në të.</text>
<text sub="clublinks" start="242.2" dur="7.534"> Ekziston vetëm një horr: Gjyshja Meriel!</text>
<text sub="clublinks" start="249.917" dur="8.302"> Si mund ta bëj atë? Ai i ri është i lezetshëm, ai do të vdesë, nuk mund ta bëj.</text>
<text sub="clublinks" start="258.22" dur="5.61"> Gjithashtu, unë jam shumë i moshuar. Ku e vendos forcën tënde për të bërë dikë?</text>
<text sub="clublinks" start="263.83" dur="4.69"> Jo, vëlla, prit një minutë.</text>
<text sub="clublinks" start="268.52" dur="8.96"> Ju lutemi ejani dhe shikoni këtu! Si kjo Unë e di tani</text>
<text sub="clublinks" start="277.48" dur="2.84"> Horr i vertete Ka vetëm një!</text>
<text sub="clublinks" start="280.32" dur="10.04"> Kjo është Shizuka! Çfarë? Shizuka! Nuk e mendova</text>
<text sub="clublinks" start="290.36" dur="5"> Ju do të jeni në gjendje të bëni gjëra të tilla. Gjigandët janë shoku juaj.</text>
<text sub="clublinks" start="295.766" dur="6.074"> Po, po, po. Ju jeni me të vërtetë aq keq Shizuka, le të ndahemi!</text>
<text sub="clublinks" start="301.84" dur="5.12"> Ja ku jeni, le të flasim. Pse duhet të bëj një gjë të tillë?</text>
<text sub="clublinks" start="306.96" dur="4.68"> Ugh. Rightshtë e drejtë. Mund të jesh dëshmitar.</text>
<text sub="clublinks" start="311.64" dur="3.96"> Se ky fëmijë ishte njeri i mirë.</text>
<text sub="clublinks" start="315.6" dur="6.12"> Sa herë që më shoh, lutem. Oops. Faleminderit. Gjyshja puth.</text>
<text sub="clublinks" start="321.72" dur="5.604"> Dje pashë ty dhe Gjigandin. Si keni luftuar?</text>
<text sub="clublinks" start="328.482" dur="5.638"> Hej, Ant, pse nuk shkon të kontrollosh telat atje?</text>
<text sub="clublinks" start="334.12" dur="3.2"> Jam i lodhur. Ju mund ta bëni atë në vend.</text>
<text sub="clublinks" start="337.32" dur="3.72"> Gjigandët janë këtu, kështu që ndihmoni njëri-tjetrin.</text>
<text sub="clublinks" start="341.04" dur="4.16"> A mendoni se jeni vetëm, dhe keni bërë diçka akoma?</text>
<text sub="clublinks" start="345.2" dur="7.8"> Epo, kaq. Edhe ajo është dembel !!!!!</text>
<text sub="clublinks" start="353" dur="2.92"> Nuk mund te pranoj !!!!</text>
<text sub="clublinks" start="358.5" dur="6.9"> Ua, më thuaj, shiko foton. A ka ndonjë gjë që të më falë? Shizuka</text>
<text sub="clublinks" start="365.4" dur="7.16"> Unë jam me të vërtetë i zhgënjyer nga ju. Une nuk e di Ajo do të jetë kështu</text>
<text sub="clublinks" start="372.56" dur="5.92"> Kjo është, unë thashë atë. Justshtë thjesht normale, oh</text>
<text sub="clublinks" start="378.48" dur="5.52"> Oh, çfarë po ndodh? Ne tashmë e njohim horrin!</text>
<text sub="clublinks" start="384" dur="4.018"> Me të vërtetë? Kush është ai?</text>
<text sub="clublinks" start="389.043" dur="8.789"> Pavarësisht nga sa i neveriti miqtë e saj Por nuk duhet të përfundosh me dikë. Vetëm për shkak të humorit të papritur</text>
<text sub="clublinks" start="397.832" dur="2.484"> Më e rëndësishmja</text>
<text sub="clublinks" start="401.007" dur="2"> Uau !!!!</text>
<text sub="clublinks" start="446" dur="6.5"> Hej, si po shuhet zjarri? Asshtë ashtu siç mendova se nuk ishte e gabuar.</text>
<text sub="clublinks" start="452.5" dur="4.44"> Duhet të ketë më shumë se një horr. Dhe një prej tyre është</text>
<text sub="clublinks" start="456.94" dur="3.88"> Po xha Undertaker? Nuk jam unë, nuk jam unë.</text>
<text sub="clublinks" start="460.82" dur="3.314"> Nuk kam bërë asgjë akoma, thjesht skanoj kartën.</text>
<text sub="clublinks" start="464.134" dur="1.606"> Me e keqja!</text>
<text sub="clublinks" start="465.74" dur="5.6"> Nuk mendoj Do te jesh ti Jam zhgënjyer vërtet.</text>
<text sub="clublinks" start="471.34" dur="3.36"> Mendoni se ku do të jeni një person i mirë, hë !!</text>
<text sub="clublinks" start="474.7" dur="5.1"> Zuzani do ta përdorë atë gjatë zjarrit ka probleme. Në vrasjen e viktimës</text>
<text sub="clublinks" start="479.8" dur="2.72"> Cili xhaxha ndoshta e di atë Zjarri në anijen tonë</text>
<text sub="clublinks" start="482.52" dur="4.16"> Nuk ishte shumë mirë, prandaj u mbështeta në kohën kur të gjithë do të rregullonin dritat.</text>
<text sub="clublinks" start="486.68" dur="4.56"> Për fat të mirë, ne kemi një buton rezervë të zjarrit.</text>
<text sub="clublinks" start="491.24" dur="4.922"> Dhe ekziston vetëm një horr, ai është Xhaxhai.</text>
<text sub="clublinks" start="496.162" dur="1.878"> Hej, prit, prit, prit, prit</text>
<text sub="clublinks" start="498.04" dur="2.284"> Unë mund ta shpjegoj atë.</text>
<text sub="clublinks" start="502" dur="6.434"> Atëherë, çfarë përdor ai si armë? Po në lidhje me këtë kartë? Shikojeni atë.</text>
<text sub="clublinks" start="510.24" dur="5.7"> Kjo kartë është bërë nga alumini origjinal i klasës A, duhet të ketë certifikim FDA.</text>
<text sub="clublinks" start="515.94" dur="5.64"> Isshtë shumë e mprehtë nëse nuk jeni të kujdesshëm. Oh, unë jam vërtet i mirë.</text>
<text sub="clublinks" start="521.58" dur="6.795"> Çfarë është miu? Unë quhem! Detektivi Conan</text>
<text sub="clublinks" start="529.421" dur="7.052"> A është kështu? Conan Do ta kujtoj Mos e humbni kohën tuaj më.</text>
<text sub="clublinks" start="538.7" dur="4.811"> Ju djema, jini të kujdesshëm. Villains mund të kenë më shumë se dy.</text>
<text sub="clublinks" start="556.12" dur="6.42"> Hej, të lutem merr këtë pemë. Mund ta vendosni atje?</text>
<text sub="clublinks" start="562.54" dur="3.13"> Po, shumë komode.</text>
<text sub="clublinks" start="579" dur="6.98"> Përshëndetje, çfarë po bën, i ri? Oh, unë mendoj se do të përpiqem të rrit një bimë fasule.</text>
<text sub="clublinks" start="585.98" dur="4.6"> Do të shoh nëse do të ndodhë apo jo.</text>
<text sub="clublinks" start="590.58" dur="3.76"> Dhe çfarë nëse është i vdekur? Oh, nëse është i vdekur?</text>
<text sub="clublinks" start="594.34" dur="8.394"> Mendoj se duhet ta heq. Oh, atëherë nëse i riu vdes?</text>
<text sub="clublinks" start="611.06" dur="7.14"> Djalë i ri, a mund të më japësh diçka? Po, mund të kesh?</text>
<text sub="clublinks" start="618.2" dur="6.9"> Haj! Ndihmoni, ndihmoni. Djali, ai do të më lëndojë. Një tjetër, ndihmë!</text>
<text sub="clublinks" start="628.7" dur="3.66"> Çfarë po bën, gjyshe? Unë nuk e di për këtë.</text>
<text sub="clublinks" start="632.36" dur="4.52"> Mos u frikësoni. Shtë bërë tashmë.</text>
<text sub="clublinks" start="636.88" dur="5.6"> Çfarë ndodhi? Hej Nobita !! Sunio, ti!</text>
<text sub="clublinks" start="642.48" dur="6.2"> Ju nuk jeni me të vërtetë, apo jo? Jo në të vërtetë, apo jo? Nuk ju besoj aspak.</text>
<text sub="clublinks" start="648.68" dur="3.8"> Akoma i ri, akoma i vendosur, i vërtetë Ky fëmijë, e ardhmja është larg.</text>
<text sub="clublinks" start="652.48" dur="5.32"> Duke u rritur, ai mund të jetë Kryeministri, hej, është mirë, unë do të jem vetvetja.</text>
<text sub="clublinks" start="657.8" dur="6.92"> Unë nuk jam prodhues Unë nuk jam prodhues i Nobita-s! Gjyshja është kjo gjyshe?</text>
<text sub="clublinks" start="664.72" dur="4.68"> Gjyshja, ai më dha një thikë, djalë, ti mund të ndalosh gënjeshtrën.</text>
<text sub="clublinks" start="669.4" dur="5.6"> Të pashë duke e bërë atë para syve të mi. Këtu, nëse të gjithë nuk arrijnë.</text>
<text sub="clublinks" start="675" dur="6.04"> Unë mund të jem një tjetër. Hmmm. Jo, gjyshe.</text>
<text sub="clublinks" start="681.04" dur="4.6"> Kemi ardhur për të ndihmuar por! Këtu njeri i ri</text>
<text sub="clublinks" start="685.64" dur="5.92"> Provat tashmë janë të frikësuar. Po Po. Ndaloni arsyetimet.</text>
<text sub="clublinks" start="691.56" dur="4.24"> Dhe pastaj të ndëshkoheni! A është zhdukur pothuajse?</text>
<text sub="clublinks" start="695.8" dur="1.822"> Vrasësi</text>
<text sub="clublinks" start="699.16" dur="5.986"> Dhe ne pamë së bashku se ju jeni vrasësi, kështu që ju duhet të hidheni.</text>
<text sub="clublinks" start="705.146" dur="4.507"> Yaya hidhet nga anija si të gjithë, apo jo?</text>
<text sub="clublinks" start="709.653" dur="4.936"> Sa për master, një vepër e qartë dhe e hapur.</text>
<text sub="clublinks" start="714.589" dur="2.93"> Pikërisht para syve të mi, i ri</text>
<text sub="clublinks" start="717.818" dur="7.829"> Prandaj, dënimi nuk është si askush tjetër. Duhet të hidhesh në lavë!</text>
<text sub="clublinks" start="740.5" dur="7.5"> Oops! Damn it? Jo, jo, nuk mund ta shpjegoj.</text>
<text sub="clublinks" start="748" dur="4.68"> Tubi ishte thyer, kështu që unë zbrita dhe e shikova.</text>
<text sub="clublinks" start="756.94" dur="7.3"> Tani ka katër vrasës në anijen tonë? Një Shisuka, dy xhaxhallarë Undertaker.</text>
<text sub="clublinks" start="764.24" dur="8.04"> Tre Sunio dhe Katër Gjyshe, shpresoj të ketë mbaruar, po!</text>
<text sub="clublinks" start="772.28" dur="2.56"> Me te vertete jam merzitur. Çfarë njëmijë histori!</text>
<text sub="clublinks" start="774.84" dur="5.52"> Pse nuk e doni njëri-tjetrin, unitetin, atëherë si do të vazhdojë kombi?</text>
<text sub="clublinks" start="780.36" dur="6.48"> Më mirë shkoni në punë Pastaj vëllai. Më parë duhet të justifikoj veten.</text>
<text sub="clublinks" start="786.84" dur="3.6"> Sepse në këtë pikë Në dhomë, instalimet elektrike ishin prishur.</text>
<text sub="clublinks" start="790.44" dur="3"> Ju lutem</text>
<text sub="clublinks" start="800" dur="6.26"> Oh tashmë Turnshtë radha juaj, hej, unë do të pres.</text>
<text sub="clublinks" start="806.26" dur="3.12"> Nuk guxoj të shkoj vetëm Prisni në rast se shfaqet një tjetër vrasës</text>
<text sub="clublinks" start="809.38" dur="1.89"> jam i zënë</text>
<text sub="clublinks" start="818.24" dur="7.14"> Oh, a është bërë kjo ende? Nuk mund ta bëj. Pse nuk mundem?</text>
<text sub="clublinks" start="825.38" dur="5.96"> Provo përsëri. Absolutisht! Shikoni, nuk mundem.</text>
<text sub="clublinks" start="831.34" dur="3.8"> Oh, pse nuk mundet? Pajisja ime është prishur?</text>
<text sub="clublinks" start="835.14" dur="9.32"> Provo përsëri, nuk mund ta bëj atë, nuk mund ta bëj përsëri, nuk mund ta bëj përsëri.</text>
<text sub="clublinks" start="844.46" dur="6.502"> Nuk mund ta bësh. Hej. Mund të porosisësh. Hahaha. Hahaha. Vdes!</text>
<text sub="clublinks" start="857.08" dur="6.58"> Hej Dora, si jeni? Oh, unë jam mirë. Çfarë është gabim? Asgjë.</text>
<text sub="clublinks" start="863.66" dur="1.364"> Shko shko shko shko</text>
<text sub="clublinks" start="865.024" dur="3.636"> Pastaj unë shkoj.</text>
<text sub="clublinks" start="870" dur="2.532"> Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh</text>
<text sub="clublinks" start="872.532" dur="2.898"> Ndihmë, dikush ka vdekur përsëri.</text>
<text sub="clublinks" start="875.558" dur="1.526"> Ndihmë ju lutem</text>
<text sub="clublinks" start="879" dur="4.184"> Hej, keq, kush e bëri këtë?</text>
<text sub="clublinks" start="884.06" dur="5.22"> Kaq është. Uf. Çdokush, por padyshim jo unë. Më thuaj.</text>
<text sub="clublinks" start="889.28" dur="3.88"> Unë, unë, unë, nuk e bëj në të vërtetë.</text>
<text sub="clublinks" start="893.16" dur="5.16"> te betohem Fytyra ime qoftë më e bukur</text>
<text sub="clublinks" start="898.32" dur="3.963"> Dhe si mund ta rregullojmë atë Ajo nuk e bëri atë. Ahadora.</text>
<text sub="clublinks" start="902.283" dur="2.437"> Mbaj mend që sapo kalove pranë meje.</text>
<text sub="clublinks" start="904.72" dur="3.52"> Por, por, por unë në fakt nuk e bëra atë.</text>
<text sub="clublinks" start="908.24" dur="7.725"> Apo jo Shih, i thashë Dora se çfarë ishte ajo?</text>
<text sub="clublinks" start="915.965" dur="6.535"> Oh, është gjak. Hej, hej Dora, ka të drejtë? Jo une</text>
<text sub="clublinks" start="922.5" dur="4.24"> Hyung, atëherë mund të hapësh çantën që ta shohim.</text>
<text sub="clublinks" start="926.74" dur="5.961"> Çfarë ka brenda? Dollarë, po, nëse është e vërtetë. Hapi dhe shikoi</text>
<text sub="clublinks" start="933.962" dur="4.758"> Hej, thikë. Oh, i vdekur. Si lindi? Jo në të vërtetë!</text>
<text sub="clublinks" start="938.72" dur="3.16"> Jo ne te vertete. Si është në çantën time?</text>
<text sub="clublinks" start="941.88" dur="5"> Hej atje, mendoj se duhet të jesh një vrasës, shko ta marrësh.</text>
<text sub="clublinks" start="946.88" dur="6.12"> Prisni, po me ju, Doraemon? Ku shkove? Epo ..</text>
<text sub="clublinks" start="953" dur="3.52"> Si shkova në tualet? Vetëm një moment më parë</text>
<text sub="clublinks" start="956.52" dur="5.4"> Hej hej hej, dhe ku shkove ???</text>
<text sub="clublinks" start="961.92" dur="4.9"> Yeon detektiv Oh, unë jam në dhomë.</text>
<text sub="clublinks" start="966.82" dur="4.222"> Po në lidhje me një aparat fotografik CCTV? Hej !! Mos me thuaj !!</text>
<text sub="clublinks" start="972.28" dur="6.86"> Të pashë me xha Tu para se të vdiste xha Tu. Hej! Dhe unë të shoh ty</text>
<text sub="clublinks" start="979.14" dur="6.542"> Vrasja e xhaxhait Tu Hei! Dhe të pashë duke u zhytur në gyp, Zot!</text>
<text sub="clublinks" start="985.682" dur="4.378"> Dhe pastaj shfaqen përsëri kur Dora është duke ecur, hej!</text>
<text sub="clublinks" start="990.06" dur="5.22"> Kur Dora ju ktheu shpinën? Ke marrë një thikë, hej! Mos</text>
<text sub="clublinks" start="995.28" dur="7.02"> Vendoseni në çantën e Dorës, hej! A kam te drejte? Do të doja ta mbyllja çështjen</text>
<text sub="clublinks" start="1002.3" dur="4.85"> Ka vetëm një zuzar dhe kjo është, hej !!!!!!</text>
<text sub="clublinks" start="1007.15" dur="2.191"> kjo! Kush është ai ???</text>
<text sub="clublinks" start="1023.74" dur="4.62"> Nëse miqtë e mikut tuaj e pëlqejnë këtë klip, klikoni Shtypni share dhe ndiqni shumë.</text>
<text sub="clublinks" start="1028.36" dur="4.36"> Mos harroni të shtypni tifozët së bashku, të gjithë.</text>