KGW Top Stories: mesdita 6-29-20 subtitles

>>> >>> IT >>> ESHTE >>> ISSHT KOHA >>> ISshtë koha për të >>> ISshtë koha për tu zgjuar >>> ISshtë koha për tu zgjuar >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. BARDHA >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. SHTEPIA E BARDHE >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. Shtëpia e Bardhë ka AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë brenda AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë në DENIAL AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë në DENIAL AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë në DENIAL në CORONAVIRUS QENI DENIAL N CORONAVIRUS QENI DENIAL N ON CORONAVIRUS NGA QENI DENIAL N ON CORONAVIRUS NGA THE QENI DENIAL NIAL CORONAVIRUS NGA GET-SHKO. NGA GET-SHKO. NGA GET-SHKO. DHE NGA GET-SHKO. DHE NGA GET-SHKO. DHE FEDERALI NGA GET-SHKO. DHE PPRGJIGJEN FEDERALE NGA GET-SHKO. DHE PPRGJIGJA FEDERALE SHT NGA GET-SHKO. DHE P RESRGJIGJA FEDERALE është e drejtë DHE P RESRGJIGJA FEDERALE është e drejtë DHE P RESRGJIGJA E FEDERALIT DUHET T BE BEHET DHE P RESRGJIGJA E FEDERALIT DUHET T W NDODHET. QEN E SHKRUAR. QEN E SHKRUAR. >>> QEN E SHKRUAR. >>> ANDREW QEN E SHKRUAR. >>> ANDU KUOMO QEN E SHKRUAR. >>> ANDREW CUOMO LASHING QEN E SHKRUAR. >>> ANDREW CUOMO duke u ulur QEN E SHKRUAR. >>> ANDUW CUOMO QESHT AT >>> ANDUW CUOMO QESHT AT >>> ANDROW CUOMO Q LNDRON P OR T >>> ANDROW CUOMO Q LNDROHET N BARDH >>> ANDREW CUOMO që zbritet në Shtëpinë e Bardhë >>> ANDREW CUOMO që zbritet në shtëpinë e bardhë për >>> ANDREW CUOMO që zbritet në shtëpinë e bardhë për të >>> ANDREW CUOMO Q LNDROHET OUT Shtëpinë e Bardhë për rrugën >>> ANDREW CUOMO që zbritet në shtëpinë e bardhë për rrugën Shtëpia e Bardhë për mënyrën Shtëpia e Bardhë P FORR M WNYRN E DUHET Shtëpia e Bardhë për mënyrën se si trajtohet kjo Shtëpia e Bardhë për mënyrën se si trajtohet kjo PANDEMIK. TRETHENI K THTIS PANDEMIK. TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ËSHTË TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE NE TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME NUMRI TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME NUMRI I KJO ESHTE SHUME NUMRI I KJO ESHTE SHUM NUMRI I RI KJO ESHTE SHUM NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja KJO SHTOJM NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja KJO JEMI SHUM NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja në KJO WESHT SHUM OF NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja N ON RREZIK. INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT PER INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHBA, INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETI FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETI FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETIN DHE FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETIN DHE LOKAL FALEMINDERIT P JOR T JO BASHKUARA UDHADHEQSIT T US SHTETIT, SHTETIT DHE LOKAL FALEMINDERIT P JOR T JO BASHKUARA T US KOMBTAR ,S S US SHTETIT, SHTETIT DHE LOCALIT DHE LEADERS LOKALE Kombi DHE LEADERS LOKALE KOMBTAR JAN DHE LEADERS LOKALE Kombi po provojnë DHE LEADERS LOKALE KOMB ATARI JAN TR po provojnë DHE LEADERS LOKALE Kombi po përpiqen të figurojnë DHE LEADERS LOKALE Kombi po përpiqen të figurojnë DHE LEADERS LOKAL KOMBT po përpiqen të figurojnë SI DHE LEADERS LOKALE Kombi po përpiqen të figurojnë, SI T TO JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO BNI JANI duke u përpjekur të figuroni sesi të ndaleni JANI duke u përpjekur të figuroni sesi të ndaloni JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO ndaloni SPREAD JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO NDIKOJMRE SHPREHT OFN E JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO ndaloni SHPESHT OFN E KVVIT-19. NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. AS NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI BARDH NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI Shtëpia e Bardhë NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI SHENJTIMI I Shtëpisë së Bardhë NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI SHTETI I Shtëpisë së Bardhë me SI SHTETI I Shtëpisë së Bardhë me SI Shtëpia e Bardhë merret me atë SI Shtëpia e Bardhë merret me atë krizë, SI Shtëpia e Bardhë merret me atë krizë, SI Shtëpia e Bardhë merret me atë kritikë, PRESIDENTI SI Shtëpia e Bardhë merret me atë krizë, PRESIDENTI SHT QE KRIZA, PRESIDENTI ESHTE KJO KRIZA, PRESIDENTI po reagon QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon ndaj lajmeve QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon ndaj lajmeve QE QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon po te LAJMET QE RUSI Reagimi ndaj lajmeve që Rusia Reagimi ndaj lajmeve që vendos Rusia Reagimi te LAJMET QE RUSI PUT A Reagimi ndaj lajmeve që Rusia vendos një send Reagimi te LAJMET QAT RUSI VINI NJ BO SHUM Reagimi te LAJMET QAT RUSI VINI NJ BO SHUM N SHBA Reagimi te LAJMET QUT RUSI VUTNI NJ BO FUQI P ONR SHTYPET N US SHBA. Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. Tracie Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. VOTE TRACIE Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. POTET TRACIE KA Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. POTET TRACIE KA TA Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. POTET TRACIE KA DETAJE POTET TRACIE KA DETAJE POTET TRACIE KA DETAJE NGA PJES TRACIE KA DETYRAT NGA WASHINGTON, POTET TRACIE KA DETYRAT NGA WASHINGTON, DC NGA WASHINGTON, DC NGA WASHINGTON, DC >> NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: THE NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: SH.B.A. NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: US TANI NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: US TANI KA TANI >> Gazetari: US TANI KA TANI >> Gazetari: US TANI KAN 2.5 2.5 >> Gazetari: US TANI TANI KA 2.5 MILION >> Gazetari: SH.B.A. TANI TANI KA 2,5 milion CORONAVIRUS >> Gazetari: SH.B.A. TANI KAN 2.5 RASTE 2.5 MILION KORONAVIRUS 2.5 MJETET RREZIK KORONAVIRUS 2.5 MJETET RASTET E KORONAVIRUSIT ME 2.5 MJETET KORONAVIRUS RASTE ME RI 2.5 MJETET RREGULLORE TON KORONAVIRUSIT ME REKORS T NEW RE 2.5 MJETET RREGULLORE TON KORONAVIRUSIT ME REKORS T NEW RE 2.5 MJETET RREGULLORE TON KORONAVIRUSIT ME REKORS T NEW RI ​​N FLORIDA, ME REKORDSHME TE RI NE FLORIDA, ME REKORDSHME TE RI NE FLORIDA, Jug ME REKORDSHME TE RI NE FLORIDA, Karolina Jugore, ME REKORS T NEW RE PR FLORIDA, Karolina Jugore, NEVADA, Karolina Jugore, NEVADA, CAROLINA Jugore, NEVADA, >> CAROLINA Jugore, NEVADA, >> NE CAROLINA Jugore, NEVADA, >> JEMI Karolina Jugore, NEVADA, >> JEMI NJNE Karolina Jugore, NEVADA, >> JEMI NJNE DIT CAROLINA JUGORE, NEVADA, >> JEMI NJNE DIT Mbyllës CAROLINA JUGORE, NEVADA, >> JEMI NJ D DIT MBI MBYRJE CAROLINA JUGORE, NEVADA, >> JEMI NJ D DIT MBI MBYRJE >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJE >> JEMI NJNE DIT Mbyllës DITA >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN DIT WE NE >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N D DIT WEN WE NDODHemi >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N D DIT WEN E V PNIJ KT >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N D DIT WEN E VNIJ KIST PANDEMIK >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N THE DIT WEN E PUSHTOJM TH K THT PANDEMIK N IN >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N THE DIT WEN E VNIJ TH K THT PANDEMIK N IN DIT WE T P PUSHTOJM TH KIST PANDEMIK N IN DIT WE T P PUSHTOJM TH K THT P PANDEMIK N IN KNDT. Fundit. Fundit. PËR Fundit. P FORR MIKE Fundit. PR VIKA MIKE Fundit. P FORR MIKE PRESIDENTIN VICE Fundit. P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ P FORR MIKE VITET PRESIDENTI PENTZ HITS P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ HITSPOTOT HITS P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ HITSOTOT HOTSPOTS KISTU P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ HITSPOTS HITS K THTU JAVA, HITSPOTS HITS K WET WE Java, HITSOT HOTSPOTS K WET WE JAV, QEVERIT HITSOTOT HITS KIST WE JAV, GJUHERNTAR AT JAN HITSPOTS HITS KISTU JAVA, QYTETART JAN AT AT HITSOTOTS HITS KISTU JAVA, QYTETARRET JAN AT N O VJET HITSOTOT HITS KIST WE JAV, QYTETAR AT JAN AT N O VJET T O VJETUR HITSOTOTS HITS KISTU JAVA, QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI SI QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI T DREJT QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM P HR T O MUND T trajtojnë. P HR TRAJTIMIN E TIJ. P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> Unë P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> Unë jam P HR TRAJTIMIN E TIJ. Unë NUK jam P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> NUK jam i frikësuar P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> NUK jam i frikësuar P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> NUK jam i frikësuar i >> NUK jam i frikësuar i >> Unë NUK jam i frikësuar i hapësirës >> Unë NUK E KAFRUAR T OF SHPIRT COMN T COM VA >> Unë NUK jam i frikësuar i hapësirës që vjen nga >> NUK JAM KAFRUAR P THER SHTYPIN që vjen nga të tjerët >> NUK E KAM FIKUAR P THER SHKRIMIN QE NGA SHTETET TJERA. SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE MUND SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE MUND TUT VIKOS SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE MUND TUT VIKOSJE KESTY >> NE MUND TUT VIKOSJE KESTY >> NE MUND TUT VIKOSJM TH KESTEST KUJTIME >> NE MUND TUT VAJEM K THTEST KUJTIMET N >> NE MUND TUT VAZHDOJM TH KESTTO KUJTIME >> NE MUND TUT VIKOSJE KESTTEST KUJTIME PR T GJITHA T TJERA KUFIZIME T ON GJITHA T TJERA KUFIZIME P ONR DO ACROSS T O TJERA KUFIZIME P ONR DO GJITHA TJERA KUFIZIMET N E T AC GJITHA QRONDRON TRO VENDIT. NGA VENDI. NGA VENDI. >> NGA VENDI. >> Gazetari: NGA VENDI. >> Gazetari: THE NGA VENDI. >> Gazetari: TRUMP >> Gazetari: TRUMP >> Gazetari: ADMINISTRATA E TRUMP >> Gazetari: FAKQIMI ADMINISTRIMI I TRUMP >> Reporter: ADMINISTRATA E TRUMP FACING TOUGH ADMINISTRIMI FACING TOUGH ADMINISTRIMI FACIONI PYETJEVE TUAJ ADMINISTRIMI FAKTOHEN PYETJEVE TUAJ RRETH ADMINISTRIMI FAKTOHEN PYETJEVE TUAJ RRETH PSE ADMINISTRIMI FAKTOHEN PYETJEVE TUAJ RRETH PSE KETE PYETJE P WHR PSE K THTU PYETJE RRETH PSE KA QENE NDARJEN PYETJE RRETH PSE KA QENE NR PYETJE RRETH PSE KA DUHET T NO NDEROHET PYETJE RRETH PSE KA DUHET NUK STIMULAR I DYT PYETJE RRETH PSE KA NDODHEN NUK stimulim i dytë PYETJE RRETH PSE KA DUHET NUK STIMULAR I DYT T TO NDIHMOJ NUK KA ND STRTUAR DUHET T H NDIHMOJ NUK KAN STIMULAR TON DYT T TO NDIHMOJ SHQIPTART NUK KAN STIMULAR T SEC DYT T TO NDIHMOJ AMERIKANT PA PA NUK KAN STIMULAR TON DYT TO T TO NDIHMOJ SHQIPTART PA PA PUNA. AMERIKANET PA LIDHJE. AMERIKANET PA LIDHJE. >> AMERIKANET PA LIDHJE. >>'shtë AMERIKANET PA LIDHJE. >> KOHA KOHA AMERIKANET PA LIDHJE. >> Tshtë koha për AMERIKANET PA LIDHJE. >>'shtë koha për këtë >>'shtë koha për këtë >> Tshtë koha për këtë administratë >> Tshtë koha për këtë administratë >>'shtë koha për këtë administratë që duhet të marrë >>'shtë koha për këtë administratë për të marrë këtë ADMINISTRIMI P TOR T MSUAR KIST ADMINISTRIMI P TOR T MIR KTO SERIOZE. Seriozisht. Seriozisht. >> Seriozisht. >> Gazetari: Seriozisht. >> Gazetari: DHE Seriozisht. >> Gazetari: DHE RUSI, Seriozisht. >> Gazetari: DHE RUSI, THE >> Gazetari: DHE RUSI, THE >> Gazetari: DHE RUSIA, PRESIDENTI >> Gazetari: DHE RUSIA, VDEKJET E PRESIDENTIT >> Gazetari: DHE RUSI, PARAQITJA E PRESIDENTIT A >> Gazetari: DHE RUSI, PRESIDENTI DENNGONI NJ NEW RI >> Gazetari: DHE RUSI, PRESIDENTI ZHARRJE NJOR VITE T NEW RE PRESIDENTI VDES N A NJ Y JOR NEW T NEW RE PRESIDENTI VDES N A KOHA T NEW RI ​​VJETOR PRESIDENTI VDES N A NJ RE RAPORT TIMOR T NEW REPUBLIKS S RI PRESIDENTI VDEKJEN NJ A RAPORT TIMOR T NEW REPUBLIKS S TH KAQ PRESIDENTI VDEKJEN NJ RE RAPORT TIMOR T NEW REPUBLIKS S TH KAQ Ai PRESIDENTI VDEKJEN NJPORT RAPORT TIMES T NEW REPUBLIKS S Y KA Q E DI PRESIDENTI VDES N NJ RE RAPORT TIMES TES REPUBLIKS SOR KA Q KA NJOH KTU RAPORTI I KOHS SI KA NJOFTUAR KALIM RAPORTI I KOHS SI KA NJOH KOH N RAPORTI I KOHS QAT NDRMARRON N IN MARS RAPORTI I KOHS Q NDRMARRON N IN MARS RUSI RAPORTI I KOHAVE QE E DINI PASQYRN N MAR MARS RUSI PUT RAPORTI I KOHAVE QE E DINI PASQYRUSN NUS MARS RUSI PUT A RAPORTI I KOHAVE QE E DINI PASQYREN NUS MARS RUSI PUSHT A NJ A SHUM RAPORTI I KOHS Q TH NDRMARRJEN N IN RUSHCHN E MARS P PRNI NJ BO SHUM N MAR MARS RUSI VINI NJ A SHUM N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO SHUM N ON SHBA N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO SHUM N TR TROOPS US N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO SHUM N TR KUFIZAT N US SHUM N SHUM IN N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO FUQI N ON TROOPS SH.B.A. N AFGHANISTAN. KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> IT KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> ISSHT KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> ISSHTEM RREGULLUESHME KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> ISSHT R RREZIKULLUESHME >> ISSHT R RREZIKULLUESHME >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTIN >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI SHT >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI po shkon >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI po shkon >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI po shkon >> ISSHTEM RREGULLUESHME PRESIDENTI ISSHT SHKAKT OF T OF TIJ PRESIDENTI GSHT SHKOLLUAR E TIJ PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij për të thënë PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij që të thotë PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij për të thënë se ka PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij për të thënë se nuk ka PRESIDENTI GSHT SI MUND T MUND T TIJ T TO THES NUK KA T NOT KUFISHT Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar asgjë Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar asgjë rreth kësaj Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar asgjë rreth saj. YDO GJITHA P ITR TI. YDO GJITHA P ITR TI. >> YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: RUSSIA YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: RUSI DENIES YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: RUSIA DANI TY >> Gazetari: RUSIA DANI TY >> Gazetari: RUSIA DANI PAGUAN >> Gazetari: RUSIA DANI PAGESONI >> Gazetari: RUSIA DANI PAGUAN TALIBAN >> Reporteri: RUSIA DANI PAGESENI TALIBANIT T TO >> Reporteri: RUSIA DANI PAGUAN TALIBANIN N H SHUM >> Reporteri: RUSIA DANI PAGUAN TALIBANIN T TO SHUM DUHET PAGUA TALIBANIN N TO SHUM poshtë PAGUA TALIBANIN N TO SHUM DH ANDN DHE PAGUA TALIBANIN N TO SHUM DHE VRES PAGUA TALIBANIN T TO SHUM DUHET DHE VRET AMERIKAN PAGUA TALIBANIN T TO SHUM DUHET DHE VRET SH SONDETSIT AMERIKAN. DHE Vrasin ushtarët amerikanë. DHE Vrasin ushtarët amerikanë. DHE Vrasin ushtarët amerikanë. PRESIDENT DHE Vrasin ushtarët amerikanë. PRESIDENTI TWEETED DHE Vrasin ushtarët amerikanë. PRESIDENTI TWEETED PRESIDENTI TWEETED PRESIDENTI DUHET TELL INTELIGJENCS PRESIDENTI DUHET KOMUNITETI Inteligjent PRESIDENTI TWEETED KOMUNITETI INTELIGJENC DIKOHET PRESIDENTI TWEETED KOMUNITETI Inteligjent NUK MUND KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND KOMUNITETI Inteligjent NUK MENDUAR KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND TIN MENDONI KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND TIN MIR KOMUNITETI INTELIGJENC NUK MUND T MIR SE KUPTOHET KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND TIN MIR SE KISHTUAR KETED THINKI ASSHTED KREDIBLUAR QAT THINKI ISHTE KREDIKUAR QAT ASUAJE THINKI CRSHTED KREDIKUAR QAT ASUAJE BIDNI THINKI ASSHT CR KREDIKUAR Q TH ASUAJE NUK DUHET THINKI CRSHTED KREDIBLUAR QAT ASUAJE NUK KAM FINAN THINK IST CRSHT CR KREDIBLUAR QAT ASUAJE NUK MUND TACH FINAN. ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. BARDHA ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. SHTEPIA E BARDHE ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. SHTETI I Shtëpisë së Bardhë ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. Shtëpia e Bardhë duke provuar Shtëpia e Bardhë duke provuar Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikojë Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikohet N IFSE Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikohet nëse Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikohet nëse SHUMUNT Shtëpia e Bardhë që po përpiqet të verifikohet nëse SHUM ishte Shtëpia e Bardhë që po përpiqet të verifikohet nëse paguhet SHUMA SHUM N IFSE FUQI U PAGUAR SHUMIF N IFSE FUQI U PAGUAR DHE SHUM N IFSE FUQI U PAGUAR DHE LIGJUES SHUMIF N IFSE FUQI U PAGUAR DHE LIGJUESIT JANRE SHUMIF N IFSE FUQI U PAGUAR DHE LIGJUESIT JAN TET GJITHA SHUMIF N IFSE FUQI JAN PA PAGUAR DHE LIGJUESIT JAN G TET GJITHA A DHE LIGJUESIT JAN G duke marrë një DHE LIGJUESIT JAN SHKAKTUAR KRIJIM DHE LIGJUESIT JAN TET GJITHA NDRMARRJEN BOTUES, DHE LIGJUESIT JAN TET GJITHA NDRMARRJEN BOTUES, NBC DHE LIGJUESIT JAN T G GJITHA ND ARMARRJEN BOTUES, NBC konfirmohet SHKURTIMI DITA, NBC konfirmohet SHKURTIMI DITA, NBC konfirmohet AT SHKURTIMI DITA, NBC konfirmohet në këtë SHPIRTSIMI DITA, NBC konfirmohet në këtë mëngjes. Në këtë mëngjes. Në këtë mëngjes. Demokratët Në këtë mëngjes. DEMOKRAT DHE Në këtë mëngjes. DEMOKRAT DHE REPUBLIKANE DEMOKRAT DHE REPUBLIKANE DETYRIMET E DEMOKRATSVE DHE REPUBLIKANEVE DEMOKRAT DHE REPUBLIKANET Q C BESIM P FORR DEMOKRAT DHE REPUBLIKANET Q C BESOJN FOR AN DEMOKRATST DHE REPUBLIKANALLT që janë duke thirrur për një hulumtim. FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. Tracie FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. POTET TRACIE, FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. VOTA TRACIE, NBC FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. VOTA TRACIE, LAJME NBC. VOTA TRACIE, LAJME NBC. VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUS VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUS IS VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUSI SPSHT SP SHPREHT VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUSI ISSHT SP SHPREHT më shpejt >>> VIRUSI ISSHT SP SHPREHT më shpejt >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F më shpejt në >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER N O OREGON >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER NON OREGON AS >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F SHUMER N O OREGON SI MIR, >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER N O OREGON SI MIR, P FORR >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER N OREGON SI MIR, P FORR TRE N O OREGON SI MIR, P FORR TRE N O OREGON SI MIR, P THR TRE TRAJT N O OREGON SI MIR, P THR TRE DIT TRA RREZIKUT, N O OREGON SI MIR, P THR TRE DIT TRA RREZIKUT, KERTU N O OREGON SI MIR, P FORR TRE DIT TRA RREZIKUT, KAN TH KAN N O OREGON SI MIR, P FORR TRE DIT TRA RREZIKUT, KAN BE KAN BE QEN DITET E RREZIKSHME, KA QENA KANE DITET E RREZIKUT, KA QENA NGJITEN DITT E RREZIKUT, KA QENA T GJITHA DITT E RREZIKUT, KA QENAN NGA 200 MENALE DIT ST TRA RREZIKUT, KA QEN N AT GJITHA 200 të reja DITET E RREZIKSHME, KA QENA NDARJEN N 200 RASTA T NEW RI DITET E RREZIKSHME, KA QENA NDONJEN N LE MASTNYR 200 RASTET E REPUBLIKAVE DIT ST TRA RREZIKUT, KA QENAN N AT GJITHA 200 RASTET E REPARA DITA. N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DJE N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETEM, N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETM, KERTU N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETM, KU JANE N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETM, KU JAN W 247 DITA E VETM, KU JAN W 247 DITA E VETM, KU JAN 24 247 RI DITA E VETM, KU JANER 247 INFEKTIME T NEW reja. INFEKTIME T NEW RE. INFEKTIME T NEW RE. A INFEKTIME T NEW RE. NJ. E TRET INFEKTIME T NEW RE. NJ TH E TRET E INFEKTIME T NEW RE. NJ TH TRET T ALL GJITHA INFEKTIME T NEW RE. E TRET E T ALL GJITHA RASTET INFEKTIME T NEW RE. E TRET E T OF GJITHA RASTET N INFEKTIME T NEW RE. E TRET E T ALL GJITHA RASTET N O OREGON E TRET E T ALL GJITHA RASTET N O OREGON E TRET E T ALL GJITHA RASTET N IN SINCE OREGON Një E TRET OF E T ALL GJITHA RASTET N O MARS SIREGON E TRET E T ALL GJITHA RASTET N O MARGJEN E PARA N OREGON E TRET E T ALL GJITHA RASTET N IN MARRE T OF OREGONIT SI BEHET RRETHI E TRET E T GJITHA RASTET N C OREGON SINCE MARS TRE REPUBLIKS E TRET E T ALL GJITHA RASTET N IN MARGJENJEN E PARA RREGULLUESHME N. RREGULL SINCE MARS E RAPORTUAR N OF SINCE MARS E REPARIMIT T J DREJT SINCE MARS E RREGULLUAR N J VET SINCE MARS E REPARIMIT T IN DREJT PARA SINCE MARS E JAN RE RAPORTUAR T J DYT P E PRGJITHSHME SINCE MARS E JENI RAPORTUAR T J DREJT DY WEEKS PASTR. DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KANE DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA TANI TANI DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KERTU KAN BE TAN QENI DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA TANI TANI QENI M SHUM DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA TANI TANI QENI M M SHUM SE KA TANI TANI QENI M M SHUM SE KAN TANI KANEN NN M SHUM SE 8300 KAN TANI KAN BE NN M SHUM 8300 TOTAL KAN TANI KANEN TAN M M SHUM SE 8300 RASTET TOTALI KAN TANI KANEN N MORE SHUM SE 8300 RASTET TOTALI PATR STATEWIDE. 8300 RASTET TOTALI STATEWIDE. 8300 RASTET TOTALI STATEWIDE. >>> 8300 RASTET TOTALI STATEWIDE. >>> GOV. >>> GOV. >>> GOV. K >>> GOV. K BROWN >>> GOV. K PARALAJMRIMI I KUJDES >>> GOV. K SHUM VESHJE VESHJE, K SHUM VESHJE VESHJE, K BARNI PARALAJMRIM, SHUM, Restorantët, K SHUMW VESHJE PARALAJMRIMIT, RESTAURAN OT, TTHER TJERA K BARNAT E PARALAJMRIMIT T, BARNAVE, RESTAURANANT, BIZNESA T O TJERA RESTAURANTST, BIZNESA T O TJERA RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND TI RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND T. JENI RESTAURANTST, BIZNESET TTHER TJERA MUND T BE JAN TC FORCUAR RESTAURANTST, BIZNESET TTHER TJERA MUND T BE NDODHEN N TO T RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND T BE JAN FOR TC detyruara të mbyllen RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND T BE JAN FOR T FOR NDODHEN T TO Q SHNDET MUND T BE NDODHET T TO MBETJE MUND T BE NDODHET T TO Q SHNDODHET PARA. AGAIN. AGAIN. SIPAS AGAIN. SIPAS AGAIN. SIPAS AGAIN. Në përputhje me WILLAMETTE Në përputhje me WILLAMETTE Në përputhje me Javën e WILLAMETTE, Në përputhje me JAVA WILLAMETTE, THE Në përputhje me javën e WILLAMETTE, QEVERIT Në përputhje me JAVA E WILLAMETTE, QEVERISA thotë JAVA, thotë qeveria JAVA, QYTETARI SI REISSUAR JAVA, QYTETARI SI REISSUAR A JAVA, QYTETARI thotë se po rishikon një qëndrim JAVA, QYTETARI thotë që po rishikon një qëndrim në JAVA, QYTETARI thotë se po rishikon një qëndrim në shtëpi JAVA, QYTETARI thotë se po rishikon një qëndrim në shtëpinë e urdhrit REZULTATI I NJ ST QNDRIMI ND RREZIK SHTPI REZULTATI I Q STNDRIMIT N SI SI RREZIK SHT REZULTIMI I Q STNDRIMIT ND RREZIK SHTPI NUK është REZULTATI I NJ ST QNDRIM ND RREZIK SHTPI NUK E JET REZULTATI I NJ ST QNDRIM ND RREZIK SHTPI NUK E PARAQITUR REZULTIMI I Q STNDRIMIT ND RREGULLIN E SHTPIS IS NUK NOTSHT M APNYRJA E PARA E PARAQITUR. NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. PËR NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. PËR TANI, NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. PER TANI, SHE NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. P FORR TANI, HESHT NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. P FORR TANI, SI SSHT EM EMPHASIZING P FORR TANI, SI SSHT EM EMPHASIZING PR TANI, SI EMSHT EM NDESHTIMI PERSONAL P FORR TANI, SHUM IS EMSHT EM NDODHEN P RESRGJEGJSIS P PERSONALE, P FORR T GJITHA, SI EMSHT EM NDIKON PRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar njerëz P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit të veshin PPRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit që të veshin maska P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit që të veshin masa PPRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit që të veshin masa, por në IN NJERZIT T TO VESHT ​​M MASKONI N IN NJERZIT T TO VAJNI MASJET N IN PUBLIK, NJERZIT T TO VESHT ​​M MASKONUTT N IN PUBLIK, DHE NJERZIT T TO VESHT ​​M MASJET N IN PUBLIK, DHE EDHE NJERZIT T TO VESHT ​​M MASJET N IN PUBLIK, DHE EDHE T. NJERZIT T TO VESH MASHA NAS PUBLIK, DHE EDHE T PR PRAKTIKS PUBLIK, DHE EDHE TE PRAKTIKA PUBLIK, DHE EDHE TE PRAKTIKA SOCIALE PUBLIK, DHE EDHE N PR PRAKTIK D SHPRNDARJES SOCIALE. DISTANCIM SOCIAL. DISTANCIM SOCIAL. REAGIM DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT PE NJERZ DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT. KONSIDERI NJERZOR DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON Reaksioni është njerëz që konsiderojnë më të mirët REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON Mënyrën më të mirë REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON Mënyrën më të mirë për të REACTIONI ISSHT NJERZIT KONSIDERON Mënyrën më të mirë për t'u rihapur. Mënyra më e mirë për të rihapur. Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: A Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: SHUM Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: SHUM Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: Shumë banorë >> Gazetari: Shumë banorë >> Gazetari: SHUM REZULTATT E SOT >> Reporteri: SHUM VENDIDT thonë se ata >> Gazetari: Shumë banorë thonë se ata janë akoma >> Gazetari: Shumë banorë thonë se ata janë akoma shumë Thuaj ato janë akoma shumë Thuaj ato janë akoma të brengosur Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH SHKUAR-19 Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH COVID-19, Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH SHKUAR-19, TY I NDERUAR POR SHUMIDN-19, TIJ I NDERUAR POR SHUMIDN-19, ato mendojnë I NDERUAR POR SHUMIDN-19, ato mendojnë I NDERUAR P ABR SHUMIDN-19, ata mendojnë shtetin I NDERUAR POR SHUMIDN-19, ata mendojnë se SHTETI I NDIKUAR POR SHUMIDN-19, T TH MENDUAR QATE SHTETI I NDERUAR P ABR SHUMIDN-19, ata mendojnë se shteti duhet të jetë shumë Mendoni se SHTETI DUHET T BE SHUMER THINK SHTETI DUHET T BE JET SHUM CA I KUJDES MENDONI SHTETI DUHET T SHUM SHPRNDARJES VETE MENDONI SHTETI DUHET T SHUM PARAQITJE SHKOLLUES SHKOLLOR MENDONI SHTETI DUHET T SHUM SHPRNDARJES PARAQITJE ME KUJDES P MR LVIZJEN E PARA ME LUTNDSISHT I VRTETSISHME PARAQITJE ME GJITHA. Asgjë. Asgjë. >> Asgjë. >> Unë Asgjë. >> Unë NUK Asgjë. Unë nuk mendoj Asgjë. >> Unë nuk mendoj OREGON Asgjë. >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE JET >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE SHUM >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE JET SHUMGR agresiv >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE BN SHUM agresivë RRETH >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE SHUM V AGRESIVE PGRR Lëvizjen B BENI SHUM AGRESIVE POR MOVNYRJEN Bëhuni SHUM agresivë RRETH L MVIZJES TW PARA B BENI SHUM AGRESIVE POR M MNYRJEN E PARA RAPELJEN. RIPARIMI I PARWS. RIPARIMI I PARWS. unë RIPARIMI I PARWS. UNË MENDOJ RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se ne RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se ne marrim RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi marrë RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi shumë RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi marrë shumë RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi marrë shumë gjëra të tjera Unë mendoj se kemi marrë shumë gjëra të tjera Unë mendoj se ne kemi shumë vende të tjera Unë mendoj se kemi marrë shumë vende të tjera dhe Unë mendoj se kemi marrë shumë vende të tjera dhe ato Unë mendoj se ne kemi shumë vende të tjera dhe dekretin Unë mendoj se ne marrim një numër të vendeve të tjera dhe ato dekrete SHTETET DHE DEKLINA TA SHTETET DHE DEKLINA E KANE SHTETET DHE DEKLINA KANE SHUME SHTETET DHE DEKLINA KA SHENJE N. SHTETET DHE DEKLINA KA SHENJE N. SHTETET DHE DEKLINA E KA SHIKUAR N WH SHUMO, SHTETET DHE DEKLINA KANE SHENI N THE SHUMO, QAT KA SHIKU N THE SHUMO, Q TH KANE SHENI N THE SHUM, QE TI KANE SHENI N THE SHUM, Q TH KANVE KANE SHENI N THE SHUM, QAT KAN BE QEN KANE SHENJ AT N WH SHUM, Q THE KAN BE QNJAN KANE SHENI N THE SHUM, QAT NUK KAN BN A KANE SHENI N THE SHUM, QAT KAN BE QNDRON T BN Ata kanë qenë duke bërë shumë Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë nga Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë nga qëndrimi Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë duke qëndruar mbyllur Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë duke qëndruar mbyllur. E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: ISSHT E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: THESHT THE E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I KUVENDIT-19 >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I RASTEVE TV KUVIT-19 >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I KLIMAVE TV RASTEVE TV KUVIDIT-19 >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I RROVAVE TV KVAJTSIS-19 RRETH N COVID-19 RASTET NGJARJE N. COVID-19 RASTET NGJARJE N O OREGON, COVID-19 RASTET NGJARJE N O OREGON, GOV. OREGON, GOV. OREGON, GOV. BROWN OREGON, GOV. SHQYRTUAR SJETE OREGON, GOV. BROWN SI REISSUAR OREGON, GOV. BROWN SES REISSUAJ TJER BROWN SES REISSUAJ TJER BROWN thotë se po rishfaqet një tjetër qëndrim-në shtëpi BROWN THES REISSUING E TIJ RRETH RRETH-AT-HOME BROWN SAYS REISSUING T AN GJITHA Qëndroni-N-shtëpi SI RREZIK SHT BROWN thotë se REISSUAR T AN TJERA RRETH-AT-SI RREGULLORE NUK ISSHT BROWN thotë se REISSUAR T AN TJERA RRETH-AT-SI RREGULLORE NUK ORSHT IS E TIJ QAYNDETI-N-SHTPI RRETH NUK NOTSHT E TIJ QAYNDRIMI-ND RREZIK SHTPI NUK NOTSHT PARAQITUR RRETH-RRETH NOM SHTPI NUK NOTSHT AP Q APNDRIMI I PAR P PARAQITUR. Qasja e Parafabrikuar. Qasja e Parafabrikuar. PËR Qasja e Parafabrikuar. PËR TANI, Qasja e Parafabrikuar. PER TANI, SHE Qasja e Parafabrikuar. P FORR TANI, HESHT Qasja e Parafabrikuar. PER TANI, SI po pyet Qasja e Parafabrikuar. P FORR TANI, NUK SSHT K ASRKON NJERZ P FORR TANI, NUK SSHT K ASRKON NJERZ P FORR TANI, NUK ASSHT AS K ASRKON NJERZIT T P FORR TANI, NUK SSHT AS K ASRKONI NJERZ T TO VAZHDON PER TANI, SI po kerkon njerez qe te vazhdojne P FORR TANI, NUK SSHT AS K ASRKON NJER PEZ T VAZHDIM T WE VESHT P FORR T GJITHA, SI po kërkon njerëzit që të vazhdojnë të veshin maska, P FORR TANI, NUK ASSHT AS K ASRKONI NJERZ T VAZHDIMI T TO VESHJEN MASHA, DIKA TT VAZHDOJNAR T VESHJEN Maska, DISA T CON VAZHDOJN TO T VESHJEN MASHA, DIKA SI T CON VAZHDONI T WE VESHJEN Maska, DUAJ TAY THEN SE TT VAZHDOJNAR T VESHT ​​M MASET, DUHET TAY THOT SE MUND TT VAZHDONI T WE VESHJEN Maska, DUHET TAY THENA QAT NUK MUND TT VAZHDIMI T TO VESHT ​​M MASET, DUHET TENI Q NUK MUND T BE JET T CON VAZHDIMI T TO VESHTAS MASET, DUHET TAY THEN QAT NUK MUND T BE BNI M T GJITHA. Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. >> Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë jam Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. >> Unë jam i njohur Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. >> Unë jam i llojit Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë jam i llojit të ligësisë Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë jam i llojit të drejtimit të drejtave >> Unë jam i llojit të drejtimit të drejtave >> Unë jam i llojit të të ligjeruarit drejt >> Unë jam i llojit duke u mbështetur drejt anës >> Unë jam i llojit duke u mbështetur drejt anës që >> Unë jam i llojit duke u mbështetur në anën që ne >> Unë jam i llojit duke u mbështetur në anën që duhet të duam >> Unë jam i llojit duke u mbështetur drejt anës që duhet të bëjmë Ana e saj që duhet të bëjmë PJESA Q TH DO T PA DUHET HAPJES SUS PAJIS, PJESA Q TH DO T DUHET HAPUR, PAS PJESA Q TH DO TUS DUHET HAPJES PUSHTET, OSE MUND T BNI PJESA Q PA DUHET T PA HAPUR PAUSE, OSE MUND T EVEN PJESA Q PA DO TUS DUHET T HAPUR PAUSE, OSE MUND T EV NDERMOJ PJESA QAT DUHET T PA HAPUR PAUSE, OSE MUND T EV NDEROJME A HAPJA, OSE MUND T EV NDEROJME A HAPJA, OSE MUND T EV NDEROJME HAPI HAPJA, OSE MUND T EV NDEROJME HAPI SHTET. HAPI I SHTETIT. HAPI I SHTETIT. POR HAPI I SHTETIT. POR SHUM HAPI I SHTETIT. POR shumica e HAPI I SHTETIT. POR SHUM GJITHA, HAPI I SHTETIT. POR SHUM GJITHA, unë HAPI I SHTETIT. POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj POR M OF T GJITHA, Unë mendoj çdo gjë POR M OF T GJITHA, Unë mendoj se çdo njeri ka nevojë POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj se çdo njeri ka nevojë për të POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj se çdo njeri ka nevojë për të qenë EDO T NE DUHET T TO BNI EDO GJETJE DUHET T BE PRGJIGJET, EDO GJITHA KA NEVOJ T TO JETP P RESRGJIGJE, PERSONALE. PPRGJIGJE, PERSONALE. PPRGJIGJE, PERSONALE. >> PPRGJIGJE, PERSONALE. >> Unë PPRGJIGJE, PERSONALE. >> DO DO PPRGJIGJE, PERSONALE. Unë NUK DO T BNI PPRGJIGJE, PERSONALE. Unë nuk do të bëj PPRGJIGJE, PERSONALE. >> Unë nuk do të marr një PPRGJIGJE, PERSONALE. Unë nuk do të bëj shumë PPRGJIGJE, PERSONALE. >> Unë nuk do të bëj shumë >> Unë nuk do të bëj shumë >> Unë nuk do të bëj një pjesë të miqve >> NUK DO TAKE B FN SHUM miqve me >> Unë nuk do të bëj shumë miqësi me të >> Unë nuk do të bëj shumë miq me deklaratën >> Unë nuk do të bëj shumë miq me deklaratën që SHUM ME SHTETIN QE Miqte me deklaraten qe jam Miqte me SHTETIN QE JEMI RRETH Miqte me SHTETIN QE JEMI RRETH Miqte me deklaraten qe jam ne lidhje me te bere, MIRND THSISHME ME SHTETIN QAT JAM PMR TAKE BJ, POR MIRND THSISHME N THE SHTYTJE QAT JEMI POR TAKE BJ, POR unë SHUM ME SHTETIN QAT JEMI POR T M BJ, POR NUK DO Unë jam për të bërë, por unë nuk do Unë jam për të bërë, por nuk dua të mendoj Unë jam për të bërë, por unë nuk mendoj se Unë jam për të bërë, por unë nuk mendoj se ne Unë jam për të bërë, por nuk dua të mendoj që duhet të jemi Unë jam për të bërë, por unë nuk mendoj se duhet të lëvizim Unë jam për të bërë, por nuk dua të mendoj që duhet të lëvizim në Mendoni se duhet të lëvizim Mendoni se duhet të lëvizim në fazën Mendoni se duhet të lëvizim në fazën e dytë. FASA DYT. FASA DYT. >> FASA DYT. >> Gazetari: FASA DYT. >> Gazetari: THE FASA DYT. >> Gazetari: TOTALI FASA DYT. >> Reporter: NUMRI TOTAL >> Reporter: NUMRI TOTAL >> Reporter: NUMRI TOTALI I >> Reporter: NUMRI TOTALI I RI >> Reporter: NUMRI TOTAL I RASTEVE TE REJA >> Reporter: NUMRI total i rasteve të reja në >> Reporter: NUMRI TOTALI I RASTEVE TE REJA N O OREGON >> Reporter: NUMRI TOTALI I RASTEVE TE REJA N O OREGON KA E RASTEVE TE REJA N O OREGON KA E RASTET E REPUBLIKAVE N O OREGON JAN S SIGURUAR E RASTEVE T NEW reja N IN OREGON KA KURNUAR 8000, E RASTEVE T NEW reja N OREGON KA KUPTUAR 8000, MARION E RASTEVE T NEW reja N IN OREGON KA KURNUAR 8000, MARION DHE E RASTEVE T NEW reja N OREGON KANAS PURRPARUAR 8000, MARION DHE YUMA SURPASUAR 8000, MARION DHE YUMA SURPASSED 8000, MARION DHE QYTET YUMA SURPASUAR 8000, SHENJT MAR T MAR MARIONIT DHE JUMA SURPASUAR 8000, QYTETET E MARIONIT DHE JUMA SURPASUAR 8000, QYTETET E MARIONIT DHE JUMA kanë shumicën SURPASUAR 8000, QYTETET E MARIONIT DHE JUMA JAN THE RASTET M T MADH. SHTETET KAN SHUMOST RASTET. SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. Unë jam SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në FENCE, SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në FENCE, LIKE >> Unë jam në FENCE, LIKE >> Jam në FENCE, LIKE EDO >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, unë >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, DUA >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, dua të EDO ELDO SHUM W, DUA T TO VERDO ELDO SHUME, DUA T TO RIENHEN, EDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIEMHEN, AT VERDO ELDO SHUM, DUA T RE RIEMHEN, N THE EDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIEMHEN, N THE T NDRMJET VERDO ELDO SHUM, DUA T TO RIEMHEN, N THE Kohë T TJERA EDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIEMHEN, N THE Kohë T njëjtë VERDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIROHEN, N THE Kohë T S DUA RUAJTI, N THE KOHA T DUHET RUAJTOHET, N THE KOHA T DUHET T. BNI RUAJTI, N AT KOHA T DUHET T. BNI RUAJTI, N THE KOHA T DUHET T BE BNI SIGURISHT. TE JESH I SIGURT. TE JESH I SIGURT. IT'S TE JESH I SIGURT. ESHTE E FRIKSHME TE JESH I SIGURT. 'Shtë e frikshme ME TE JESH I SIGURT. ARYshtë e frikshme me TE JESH I SIGURT. ARYshtë e frikshme me numrin TE JESH I SIGURT. ARYshtë e frikshme me numrin e ARYshtë e frikshme me numrin e ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve SCshtë e frikshme me numrin e rasteve kyç ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve POPPINGUJT KRYESORE ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve SHPENZIMI KRYESOR. RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> VERDO GJITHA RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> GJITHA NEVOJ RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> EDO GJITHA NEVOJ N RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> EDO GJITHA NEVOJET T TO B TONI >> EDO GJITHA NEVOJET T TO B TONI >> VERDO GJETJE DUHET T BE PRGJIGJET, >> VERDO GJETJE DUHET T BE PRGJIGJET, PERSONALisht. PPRGJIGJE, PERSONALE. PPRGJIGJE, PERSONALE. unë PPRGJIGJE, PERSONALE. I SHOH PPRGJIGJE, PERSONALE. SHENI A PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJ SHUM PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJN. SHUM PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJN A NJ OF SHUM POPULL PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJN A SHUM PRANE T PE POPULLIT SHIKOJN A SHUM PRANE T PE POPULLIT SHIKOJN A SHUM P PERZGJEDHJEN E NJEREZVE NUK SHIKOJN A SHUM POPULL T CH ZGJEDHNI jo SHIKOJN A NJ OF SHUM P PERZGJEDHJE T NOT POPULLS SI T TO VDES SHIKOJN A NJ OF SHUM POORZGJEDHJE T PE NJERZVE NUK T TO VAJNI MASHA. NUK T WE VAJNI MASET. NUK T WE VAJNI MASET. >> NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: A NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: SHUM NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: SHUM NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: Shumë banorë >> Gazetari: Shumë banorë >> Gazetari: Shumë banorë I >> Gazetari: Shumë banorë i kam folur >> Gazetari: Shumë banorë me të cilët folem >> Gazetari: SHUM VETIDSISHT T I FALUAR ME FJAL >> Gazetari: SHUM VENDT I FALOJ ME FJAL QE >> Gazetari: Shumë banorë i kam folur me fjalët që ato Unë folem me fjalë që ato Unë folem me fjalë që ata do të Unë folem me fjalë që ata do të vazhdojnë Unë folem me fjalë që ata do të vazhdojnë Unë folem me fjalë që ata do të vazhdojnë në shoqërinë Do të vazhdojë në SOCIAL Do të vazhdojë me distancën shoqërore Do të vazhdojë në distancën shoqërore në Do të vazhdojë me distancën shoqërore në Do të vazhdojë në distancën shoqërore në të katërt Do të vazhdojë në distancën shoqërore në të katërtën e DISTANCA NO KATOR T DISTANCA NO KAT FRT E JULY DISTANCA NO KAT FR T OF HOLIDAY. HOLIDAY I KULLIT. HOLIDAY I KULLIT. NË HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, unë HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, unë jam HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, unë jam brianant N P PORTLAND, unë jam brianant N P PORTLAND, Unë jam BRYANT CLERKLEY, N P PORTLAND, Unë jam BRYANT CLERKLEY, KGW N P PORTLAND, Unë jam BRYANT CLERKLEY, LAJME KGW. CLERKLEY, LAJME KGW. CLERKLEY, LAJME KGW. >>> CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, LINCOLN CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, VEND LINCOLN CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, LINCOLN QENDRA BEGAN >>> DITA, LINCOLN QENDRA BEGAN >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNDARJES >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNIM FALAS >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNDARJES MASHA FALAS >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNDARJE MASET FALAS T TO SHPISTRNDARJES MASNYRA FALAS T TO SHPISTRNDARJES MASAVE FALAS TE BIZNESET. Bizneset. Bizneset. Bizneset. Dhoma Bizneset. KAMI I Bizneset. Dhoma e Tregtisë Bizneset. KAMI I KOMERISS DO KAMI I KOMERISS DO Dhoma e Tregtisë do të dorëzojë Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ata Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato në A Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato në një të ardhme DUHET TUT BNI N-K -ND T PAR DUHET TUT B ONNI N A NJ A SH .RBIM T-PAR-T SHNUAR DUHET TUT JET ON N ON BAZA T F PAR-T COM ARDHURA. BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. BUSINESS BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund MUND BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund të plotësojnë BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund të plotësojnë BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular Pronarët e biznesit mund të plotësojnë formularin ONLINE Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular të thënë online Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular ONLINE duke thënë se si Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular ONLINE që thotë se si shumë FORME ONLINE QENI SI SHUM FORME ONLINE QENI SI MASET MUND FORME ONLINE Q S SHENI SI SHUM MASONI TY FORMULLI ONLINE QAY DUHET SI SHUM MUND T NEVOJN FORMULLI ONLINE TAY DREJTS SI SHUME MASONI NUK KA NEVOJ FORMULLI ONLINE SI DUHET SI SHUM MASONI ato që duhen për punëdhënës, MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUESHT, MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUAR, VOLUNTEERS, MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUAR, VOLUNTEERS, KLIENTET, MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUAR, VOLUNTEERS, KLIENTET DHE VOLUNTEERS, KLIENTET, DHE VOLUNTEERS, KLIENTET DHE KLIENTET. Klientët. Klientët. PASTAJ Klientët. PASTAJ ATA Klientët. ATA DO DO Klientët. ATA DO TA JENI Klientët. Atëherë ato do të drejtohen Klientët. Atëherë ato do të drejtohen tek Atëherë ato do të drejtohen tek Atëherë ato do të drejtohen tek një Atëherë ato do të drejtohen tek një nga Atëherë ato do të drejtohen tek një nga disa Atëherë ato do të drejtohen te NJNE PIKUP SHUMVER NJNE PIKUP SHUM NJNE GJITHA LOKACIONET PICKUP SEVERAL. Lokacioneve. Lokacioneve. LINCOLN Lokacioneve. LINCOLN ISSHT Lokacioneve. LINCOLN ISSHT AM SHUM Lokacioneve. LINCOLN AMSHT AM SHUM E SHUM Lokacioneve. LINCOLN AMSHT AM SHUM REREGON LINCOLN AMSHT AM SHUM REREGON LINCOLN AMSHT AM SHUM SHTET OREGON LINCOLN ISSHT AM K AMRKES SHUM SHOQ OREGON LINCOLN AMSHT AM SHUM SHTET OREGON që kërkojnë njerëz LINCOLN AMSHT AM SHUM SHTET OREGON T RE KRKESAVE NJERZIT T. SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO VESHT SHTETET K RERKOHN PE NJERZIT T TO veshin maska SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO VESHT ​​MASKUAR KUR SHTETET K RERKOHN PE NJERZIT T TO VESH MASHA KU JANE SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO VESH MASHA KU JAN SHTETET K RERKOHN PE NJERZIT T TO VESHT ​​MASJET Kur ato janë brenda VESHJE VESHJE KUR ato janë brenda VESHJET VESHT ​​WHKA KANRE JAN IN PUBLIKE TS BRENDSHME VESHJET VESHT ​​WHKA KAN JAN IN VENDET PUBLIKE T BRENDSHME. VENDE PUBLIKE. VENDE PUBLIKE. >>> VENDE PUBLIKE. >>> PORTLAND VENDE PUBLIKE. >>> POLICIA PORTLANDE VENDE PUBLIKE. >>> M M SHUM POLICIA PORTLANDE VENDE PUBLIKE. >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN Tetë >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN Tetë >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN ARRESTET E TETA >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN Tetë Arrestimet THE >>> POLITIKA PORTLIKE BNIGH Tetë Arrestime protestat >>> POLICIA PORTLIKA BADNI Tetë TREGUAJT protestat KJO ARRESON PROTESTON KISTO Arreston protestat K WET WE JAVA, ARRESON PROTESTON K ,TEK JAVENDN, DEMONSTRATORT ARRESON PROTESTON KEKTEK JAVEKN, DEMONSTRATORT JAN ARRESON PROTESTON KEKT WE JAVENDN, DEMONSTRATORT JAN. N JAVA, DEMONSTRATORT JAN AT JAVA, DEMONSTRATOR WT ishin në qytet JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN NALL QYTET T CITY QYTETIT JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN N AT Q CITYNDETJE T CITY QYTETIT JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN N AT NIGHN N CITYNYRA T CITY QYTETIT, JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN N AT N CITYN CITY N CITYNYRA T CITY QYTETIT, DHE N HNYRA E VRTETA QYTETE, DHE N HNYRA T L QYTETIT T CITY QYTETIT, DHE PROTESTERS N CITYNGJIA E HAPUR QYTETIT, DHE PROTESTERT E LN N HNYRA TAST HUMA T CITY QYTETIT, DHE PROTESTERT L LENI ANTI-POLITIK Protestuesit e lënë ANTI-POLITIK PROTESTERT GJUFFITI LEGJISHT ANTI-POLITIK PROTESTERT GJUMANI ANTI-POLICE GRAFFITI Protestuesit lënë GRAFFITI ANTI-POLICIK P ONR T Protestuesit i lënë GRAFFITI ANTI-POLICIK P ONR DREJT Protestuesit i lënë GRAFFITI ANTI-POLITIK MBI Qëndrën e Drejtësisë. GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. NJERËZIT GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. NJERLEZIT GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. NJERZIT DUHET GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. BARRIEROWNT E SHPALLJEVE T NJERIUT BARRIEROWNT E SHPALLJEVE T NJERIUT POPULLSI I BARRIEROWNVE TOWN DHNS S VETEM NJERZIT PKRKUAR PRBAROWNSIT RRETH THEMELIT NJERZIT PKRKUAR BARRIERART NGA ND ARTIMI NJERZIT TK KUJTSUAR PARRBARRT NGA NDURTIMI DHE NJERZIT TK KUJTSISHT PARRBARRT NGA NDURTIMI DHE SHPRNDARJES RRETH NDURTIMIT DHE NJOHUR RRETH NDURTIMIT DHE SHPALLJE RRETH SIGURIMIT T B NDRTIMIT DHE NDRTUAR RRETH KAMERAVE TUR SIGURTIT TU NDRTUAR DHE NGJARJE. KAMERAT E SIGURIS. KAMERAT E SIGURIS. NE KAMERAT E SIGURIS. NE KEMI KAMERAT E SIGURIS. Ne kemi arritur KAMERAT E SIGURIS. Ne kemi arritur, KAMERAT E SIGURIS. Ne kemi arritur tek KAMERAT E SIGURIS. KEMI MUND T MIRUT N TO Kryetari KEMI MUND T MIRUT N TO Kryetari KEMI MUND T MIR N MNYR TED KEMI MUND T MIR N MYOR TED WHEELER KEMI MUND T MIR N TO MYORIN TED WHEELER P FORR KEMI MUND T MIR N MJETOR TED WELELER PAYR A KEMI MUNDSUAR TUAJ N M MYORIN TED WHEELER P AR KOMENT KEMI MUND T MIRUT N TO MYORIN TED WHEELER P AR NJ COM NJ COM KOMENT TED WHEELER PER NJE KOMENT TED WHEELER P FORR NJMENT KOMENT, POR KA KOMENT TED WHEELER P FORR NJ COM KOMENT, POR NUK KA NUK TED WHEELER P FORR NJ COM KOMENT, POR NUK KA T HE KUFISHT TED WHEELER P FORR NJ COM KOMENT, POR NUK KA KUJT ZGJIDHJE KUJDESI TED P FORR NJ A KOMENT, POR NUK KA KU Q HENDSISHT. NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> PORTLAND NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> POLICIA PORTLANDE NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> JANICE POLICIA PORTLANDE NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G T S GJITHA SUAJ >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ PR >>> POLICIA PORTLANDA JAN G TET GJITHA SUAJ P FORR M WNYR >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ P FORR M WNYRN TIJ >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ P FORR M WNYR THEN Q THE KAN DUHET P THER M WNYRN Q THE KAN DUHET P THER MNYR THEN DUHET T H DREJT DUHET P THER M WNYR THEN Q H KAN H DUHET TAND KENI DUHET P THER M WNYR THEN Q HA KAN H DUHET T TH KTO PROTESTA, DUHET P THER MNYR THEN DUHET T H DUHET T TH KTO PROTESTA, DIKA TRAJTUAR KESTO PROTESTA, DISA TRAJTOHEN KESTO PROTESTA, DISA GJYRSIT TRAJTOHEN KESTO PROTESTA, DHN GAZETART DHE TRAJTOHEN KESTO PROTESTA, DISA GJYKUJT DHE LIGJORE TRAJTOHEN K PROTO PROTESTA, DISA GJYKUJTAR AND DHE P ORZGJEDHJE LIGJORE Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë Thotë gazetarët dhe përfaqësuesit ligjor Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thojnë zyrtarët Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thonë se zyrtarët kanë Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thonë se zyrtarët kanë sulmuar Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thonë se zyrtarët kanë sulmuar ata Thuaj zyrtarët i kanë sulmuar SHENI ZYRTAR THET I KAN AT TT PRBNIT TI GJITHA SHENI ZYRTARMT I K ATNDNOJN N WH TI CILT Thuaj zyrtarët kanë sulmuar ata kur ishin ata SHENIM ZYRTARMT I KAN AT T PRBNIT T WH GJITHA KA NDONJ SHENIM ZYRTARTT I KAN AT T PRBNIT T WH GJAT NUK KAN NDRMJET Ndërsa ato kanë qenë duke u mbështetur Ndërsa ato kanë qenë duke marrë parasysh Ndërsa ato kanë qenë duke iu përmbajtur demonstratimeve. DEMONSTRACIONET. DEMONSTRACIONET. ART DEMONSTRACIONET. EDWARDS ART DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI KA DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI KA M SHUM DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI MAS SHUM DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI KA M M SHUM N ON EDWARDS ARTI KA M M SHUM N ON ART EDWARDS KA SHUM N ON LIGJIN. Padisë. Padisë. >> Padisë. >> Gazetari: Padisë. >> Gazetari: ISSHT Padisë. >> Gazetari: ISSHT PROTESTA Padisë. >> Gazetari: ISSHT PROTESTA N IN >> Gazetari: ISSHT PROTESTA N IN >> Gazetari: ISSHT protesta në PORTLAND >> Reporteri: ISSHT PROVIMET NLAND PORTLAND të >> Gazetari: ISSHTT PROVIMET N P PORTLANDIN E RACIZMIT >> Reporteri: ISSHT PROVIMET N P PORTLANDIN E RACIZMIT DHE >> Gazetari: ISSHT PROVIMET N P PORTLANDIN E RACIZMIT DHE POLICIS PORTLANDI I RACISMIT DHE POLICIS PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA POLICIKE VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLICIS, VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLITIKS, VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLITIKS, Qyteti VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLITIK ,S, Qyteti i DHUNA VAZHDON, Qyteti i DHUNA VAZHDON, Qyteti i VERLANDERIT DHUNA VAZHDON, QYTETI I POLICIS VERLANDER VAZHDIMI VAZHDON, FITONI I QYTETIT TOL POLICIS CITY VERLANDER DHUNA VAZHDON, Qyteti i politikës së VERLANDER VET T BNI DHUNA VAZHDON, QYTETI I POLITIKS VERLANDERE FUQI E RE POLITIKA VERLANDERE FUQI E RE POLITIKA VERLANDER VETE Sfidat e reja. Sfida. Sfida. Sfida. ACLU Sfida. ACLU KA Sfida. ACLU KA FILET Sfida. ACLU KA GJEDH A Sfida. ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ ACLU KA GJEDHUR NJ LIGJI P ORMBLEDHJE ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ P OR T ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ P OR TRAJTIMIN ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ P OR TRAJTIMIN E PVERR TRAJTIMIN E P OR TRAJTIMIN E GAZETARVE. Gazetarëve. Gazetarëve. ONE Gazetarëve. NJE NGA Gazetarëve. NJNE E T Gazetarëve. NJNE prej ATTORNEYS Gazetarëve. NJNE ND CRMARRJE E ATTORNEYS Gazetarëve. NJNE NGA ATTORNEY THIR WHFAR NJNE NGA ATTORNEY THIR WHFAR NJNE NGA ATTORNEY THIR WHFAR SHT NJNE NGA ATTORNEY THIR FAR ISSHT MUND T BNI NJNE NGA ATTORNEY THESA ATFAR IS HSHT NDODH NJNE NGA ATTORNEY THIRRON ATFAR ISSHT H MUND T TO LEJOJN Gazetarët NJNE NGA ATTORNEY THIRRON ATFAR ISSHT H MUND T TO REPUBLIKUARA A SHT NDODHENI GAZETARVE A SHT NDODHENI GAZETARVE NJ H NJERI SHT NDODHNI GAZETARVE NJ A TIGH DREJTA NJERZORE HSHT NDODHN JO GAZETARVE SHKELJE T VI DREJTAT E NJERIUT. SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. ATA SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. ATA DUAN SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. ATA DUAN TE SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. Ata duan të shohin SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. Ata duan të shohin atë SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. DUHET T SE SHIKONI STOPPED SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. Ata dëshirojnë të shohin atë ndaluar dhe Ata dëshirojnë të shohin atë ndaluar dhe Ata duan të shohin atë të ndaluar dhe janë Ata duan të shohin atë të ndaluar dhe po kërkojnë Ata dëshirojnë të shohin atë të ndaluar dhe po kërkojnë kompensim JANI KEKRKOHNI KOMPENSATORIN JANI K SERKESA D DMET KOMPANSATORIKE. Dëmet. Dëmet. >> Dëmet. >> NSE Dëmet. >> N YSE JU Dëmet. >> N IFSE JENI Dëmet. >> N IFSE JAN SHKENI Dëmet. >> N IFSE JAN JAN T GJIJN Dëmet. >> N IFSE JAN T G GJITHA T GJITHA >> N IFSE JAN T G GJITHA T GJITHA >> N IFSE JAN G T G GJITHA T HA GJITHA FALAS >> N IFSE JAN G T G GJIHET T HA KENI FJAL FALAS >> N IFSE JAN G T G GJIHET T HA KENI FJAL FALAS DHE >> N IFSE JAN G T G GJITHA T HA KENI FJAL DHE FALAS >> N IFSE JAN G T G GJIHET T KENI FJAL FALAS DHE SHPRNDARJE FALAS FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE FJALA FALAS DHE SHKOLIMI FALAS dhe shkëmbimi FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i IDEAS, FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i IDEAS, JU FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i IDEAVE, JU KENI DHE SHQYRTIMI I IDEVE, JU KENI DHE SHQYRTIMI I IDEVE, DUHET T TO BNI DHE SHQYRTIMI I IDEJEVE, DUHET TVE KENI DHE SHQYRTIMI I IDEVE, DUHET T HA KISHVENI DHE SHTYPI I IDEVE, DUHET T HA KENI INFORMACIONIN. TI KEMI INFORMACION. TI KEMI INFORMACION. IT TI KEMI INFORMACION. NUK MUND TI KEMI INFORMACION. NUK MUND TE JETE TI KEMI INFORMACION. NUK MUND T BE JET TH QE TI KEMI INFORMACION. NUK MUND T BE JET TH QAT KET TI KEMI INFORMACION. NUK MUND T BE JETAT POLITIKA NUK MUND T BE JETAT POLITIKA NUK MUND T BE JETAT QAT KONTROLLI I POLITIKS NUK MUND T BE JET TH SE POLITIKA KONTROLLONI NUK MUND T BE JETAT SE POLITIKA KONTROLLON INFORMACIONIN NUK MUND T BE JET TH QAT POLITIKA KONTROLLON INFORMACIONIN RRETH KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH KONTROLLONI INFORMACIONIN POR WHFAR KONTROLLONI INFORMACIONIN POR FAR KANE KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH ATfarë po bëjnë ata KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH ATFAR po bëjnë ata KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH ATFAR DO po bëjnë ata FAR po bëjnë ata FAR po bëjnë ata protestuesit. Protestuesve. Protestuesve. >> Protestuesve. >> Gazetari: Protestuesve. >> Gazetari: P FORR Protestuesve. >> Gazetari: PER LIGJOR >> Gazetari: PER LIGJOR >> Gazetari: P OR DHNIE LIGJORE, >> Gazetari: P FORR VLERSIMET LIGJORE, FAR >> Gazetari: P FORR PRZGJEDHJE LIGJORE, ATFAR KAN PBSRGJIGJE, WHFAR ata PBSRGJIGJE, ATFAR JAN TP SHPENZUAR PBSRGJIGJE, WHFAR JAN EX EKSPERIENCUAR SHT PBSRZGJEDHJE, WHFAR JAN EX EKSPERIENCUAR ISSHT HAPJA E TIJ. EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> NUK EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> DUHET GJITHA EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> Mos e dini gjithmonë EKSPERIENCUAR ISSHT HAPJA E SI. >> Mos e dini gjithmonë se si EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> Mos e dini gjithmonë se si >> Mos e dini gjithmonë se si >> Mos e dini gjithmonë SI NIGHT >> Mos e dini gjithmonë se si do të jetë nata >> MOS DUHET TN DUHET TOW NNT W T P ENDRFUNDON, >> MOS DUHET TN DUHET TOW N NNT W TILL P ENDRFUNDON, POR >> MOS DUHET TN DUHET T N NNT W TILL P ENDRFUNDON, POR unë >> Mos e dini gjithmonë se si do të përfundojë nata, por unë pres >> Mos e dini gjithmonë se si do të përfundojë nata, por unë e pres atë Nata do të përfundojë, por unë e pres atë Nata do të përfundojë, por unë pres atë Nata do të përfundojë, por unë pres që të përfundojë Nata do të përfundojë, por unë pres që të përfundojë me Nata do të përfundojë, por unë pres që ajo të përfundojë me dhunë. TE PERFUNDOJME DHUNA. TE PERFUNDOJME DHUNA. unë TE PERFUNDOJME DHUNA. UNE PRISJA TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRIT T TO TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRANOJN TO deri në fund TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRIT T END P TORFUNDOJM. TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRIT T END P ENDRFUNDOJM WITH ME POLITIK E PRIT T END P ENDRFUNDOJM WITH ME POLITIK E PRIT T TO P ENDRFUNDON ME SHKOLL PN E POLICISOL, E PRIT T TO P ENDRFUNDON ME SHKOLL PN E POLICISOL, FILLIMIT E PRIT T TO P ENDRFUNDON ME SHKOLLOLN E POLICIS, duke e iniciuar atë. DHUNA, NXITja E TIJ. DHUNA, NXITja E TIJ. >> DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: CORDELIA DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: KORDELIA KA DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: Kordelia ka qenë >> Gazetari: Kordelia ka qenë >> Gazetari: Kordelia ka qenë në >> Gazetari: Kordelia ka qenë në >> Gazetari: Kordelia ka qenë në protestat >> Gazetari: Kordelia ka qenë në protestat e >> Reporteri: Kordelia ka qenë në protestat e së afërme >> Reporteri: Kordelia ka qenë në protestat e afërsisht çdo gjë N PRO PROTESTST E MARNYRS Në protestat e çdo ditë të afërt N PRO PROTESTAT E GJITHA DITA TEC REKRIMIT N PRO PROTESTST E GJITHA DITA T PRKRUAR N PRO PROTESTST E GJITHA DITA T NE P RRGJITSHME T R KONKRUAR T AS NDIKUAR. DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOT DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. SHESH VIDEO E DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOT E AN DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOT E NJE SHUME DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. HE VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. AI ISHTE VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte i ASSAULTED VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte i ASSAULTED NGA VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte i ASSAULTED NGA POLICIA VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte ASSAULTED NGA POLICE EVEN Ai ishte ASSAULTED NGA POLICE EVEN Ai ishte ASSAULTED NGA POLICIA E MUND T GJITHA KA ASSAULTUAR NGA POLITIKA EVEN TYGJ KA ASSAULTUAR NGA POLICIA E KTU KA IDENTIFIKUAR Ai u ASAZULTUAR NGA POLICIA E VJETR T HE KAFSHTSISHT TIF IDENTIFIKUAR Ai u ASAZULTUAR NGA POLICIA E PASQYRSISHT T ID HIMSELFUAR TENT IDENTIFIKUAR AS KU JAN ID TI DUHET T ID IDENTIFIKUAR AS GJENI TI IDMETIFIKUAR TI NDERUAR si AS GJENI TI IDMETIFIKUAR TI NDIRMARR ASSISHT SI NJ JO GURNALIST. NJ JO gazetar. NJ JO gazetar. HE NJ JO gazetar. AI ESHTE NJ JO gazetar. AI NUK ËSHTË NJ JO gazetar. Ai nuk është pjesë NJ JO gazetar. Ai NUK është PJESA E NJ JO gazetar. Ai NUK është PJESA E NJ JO gazetar. Ai NUK është PJESA E ACLU Ai NUK është PJESA E ACLU Ai NUK PSHT P PJESA E LIGJIT ACLU Ai NUK është PJESA E LIGJIT ACLU POR Ai NUK është PJESA E LIGJIT ACLU POR HE Ai NUK PSHT P PJESA E LIGJIT ACLU POR ai Ai NUK PSHT P PJESA E LIGJIT ACLU POR ai planifikon Ai NUK është PJESA E LIGJIT ACLU POR ai planifikon LIGJI POR ai planifikon LIGJI POR ai planifikon të pastrohet LIGJI POR ai planifikon të pastrojë legale LIGJI POR ai planifikon të pastrojë veprimin ligjor LIGJI POR ai planifikon të pastrojë veprimin ligjor kundër VEPRIMI LIGJOR I KUFIZUAR KUNDR VEPRIMI LIGJOR I PSRKOHSH AGM KUNDR thjeshtësisë. Thjesht. Thjesht. >> Thjesht. >> Unë Thjesht. >> I HUMBAN Thjesht. >> I HUA TRACK Thjesht. >> Unë Humbja TRACK E Thjesht. >> I HUA TRACK E SI Thjesht. >> I HUMPUAR TRACK E SI SHUM >> I HUMPUAR TRACK E SI SHUM >> Unë Humbja TRACK E SI KUJTOW SHUMIM >> Unë Humbja TRACK E SI KUJT SHUM DO TI DUA >> Unë Humbja TRACK E SI KUJT SHUM SI KAM FI >> Unë Humbja TRACK E SI KUAJ SHUM SI KA ASSAULTED >> Unë Humbja Gjurmët e SI KEMI MUND T I'BN AS SHUMSA T AS ASSAULTED KOHA T I'BVEN AS ASSAULTED SO KOHA T I'BN AS ASSAULTED N SO SHUM, KOHA T I'BN AS ASSAULTED N SO SHUM, NGJARJE, KOHA T I'BN AS ASSAULTUAR N F SHUMAR, P HRGJIGJE, KRENDUAR KOHA T I'B BEN AS ASSAULTUARA N SO SHUM, P HRGJIGJE, K THRKUAR ME PA FARA, E KUZHUAR, PARAQITUR ME FARA, KUJDES, PARAQITUR ME ARREST. Arrestimit. Arrestimit. ZAKONISHT Arrestimit. USUALLY TI Arrestimit. USUALLY IT ISSHT Arrestimit. USUALLY ISH KUR Arrestimit. Padyshim që është kur jam Arrestimit. Padyshim që është kur unë jam në Arrestimit. Padyshim që është kur unë jam në Padyshim që është kur unë jam në Padyshimtë WHSHT KU JEMI N ON PERFERER USUALLY IT ISSHT KU JEMI N P PERFERERN E Padyshimtë WHSHT KU JEMI N ON PERFERHN E DREJTS USHTARISHT ISSHT KU JEMI N ON PERFERERN E JASHT USUALLY IT WHSHT KU JEMI N P PERFERERN E DREJT THE GJYQS PERIFERIA E DREJT THE E VRASJES PERFERIA E T J DREJTS SITTIMI I GJYQS PERFERIA E T J DREJT S SITI GJYKUAR KETE PERFERIMI I DREJT THE SITI I GJYKATS SI KAQENI PERFERIMI I DREJT THE SITI I GJYKATS SI KAQENI WHFAR SITETI KERTU RREZIKOJN WH ATFAR SITETI KERTU RREZIKOJN WH ATFAR NDODHEN SITETI KERTU RREZIKOJN WH ATFAR NDODHET NDR SITI KU JENI PARAQITJE ATFAR H NDODHET NDR ZYRT SITI KU JENI PARAQITUR FAR NDODHET NDR ZYR OFFT DHE NDIKIMI NDWR ZYRTARVE DHE NDIKIMI NDWR ZYRT DHE PROTESTERT. Protestuesve. Protestuesve. >> Protestuesve. >> Gazetari: Protestuesve. >> Gazetari: HE Protestuesve. >> Gazetari: Ai do të Protestuesve. >> Gazetari: Ai do të vazhdojë Protestuesve. >> Gazetari: Ai do të vazhdojë >> Gazetari: Ai do të vazhdojë >> Reporteri: Ai do të vazhdojë të mbulojë >> Reporteri: Ai do të vazhdojë të mbulojë >> Reporteri: Ai do të vazhdojë të mbulojë protestat. Mbuloni protestat. Mbuloni protestat. >> Mbuloni protestat. >> Mbuloni protestat. >> OBLIGIMI Mbuloni protestat. >> DETYRIMI P .R Mbuloni protestat. >> DETYRIMI T BNI Mbuloni protestat. >> DETYRIMI T TO BNI KET >> DETYRIMI T TO BNI KET >> DETYRIMI DUHET TER KETPORT RAPORTIMI >> DETYRIMI DUHET TER KTU RAPORTET >> DETYRIMI DUHET TER KETPORT RAPORTIM P ONR FAR >> DETYRIMI DUHET TER KETPORT RAPORTIM P ONR FAR SHT >> DETYRIMI DUHET TER KTU RAPORTIM PR FAR IS ISSHT SHKOJ >> DETYRIMI DUHET TER KTU RAPORTET P ONR ATFAR po shkon. RAPORTI P ONR FAR po shkon. RAPORTI P ONR FAR po shkon. unë RAPORTI P ONR FAR po shkon. UNË JAM RAPORTI P ONR FAR po shkon. UNE JAM NJE RAPORTI P ONR FAR po shkon. Unë jam një bashkësi RAPORTI P ONR FAR po shkon. Unë jam një gazetar i komunitetit, Unë jam një gazetar i komunitetit, Unë jam një gazetar i komunitetit, që Unë jam një gazetar i komunitetit, që është Unë jam një gazetar i komunitetit, që është çfarë Unë jam një gazetar i komunitetit, që është ajo që jam Unë jam një gazetar i komunitetit, që është ajo që bëj. ISSHT WHFAR po bëj. ISSHT WHFAR po bëj. >> ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: NE ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: Ne arritëm ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: Ne kemi arritur ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: Ne kemi arritur në >> Gazetari: Ne kemi arritur në >> Gazetari: Ne kemi arritur në PORTLAND >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e Portalit >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e PORTLAND P FORR >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e PORTLANDA P FORR KOMENT >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e PORTLANDS P FORR KOMENT POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT N POLICIA PORTLAND PLANDR KOMENT MBI LIGJIN POLICIA PORTLAND PLANDR KOMENT P ONR LIGJIN, POR POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT N ON LIGJIN, POR SHUM POLICIA PORTLAND PLANDR KOMENT N ON LIGJ, por NUK MUND POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT N ON LIGJ, POR NUK KA E dëgjuar LIGJI POR NUK E DUGU LIGJI POR NUK E KUGJENI KUFIZUAR. BACK. BACK. BACK. QYTETI BACK. QYTETI I BACK. Qyteti i Portalit BACK. QYTETI I PORTLANDS DO BACK. QYTETI I PORTLANDA NUK QYTETI I PORTLANDA NUK Qyteti i Portalit NUK KOMENT Qyteti i Portalit NUK KOMENTE QYTETI I PORTLANDA NUK KOMENTE P PR T MENDUAR QYTETI I PORTLANDA NUK KOMENTONI P PR LIGJIN PENDR KOMENT P ONR L PND T LEGALIT KOMENT P ONR VAJTJEN E VEPRIMIT LIGJOR. ACTION. ACTION. ART ACTION. EDWARDS ART, ACTION. ART EDWARDS, KGW ACTION. ART EDWARDS, LAJME KGW. ART EDWARDS, LAJME KGW. ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RE ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI AT ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI në mesditë, ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI në mesditë, THE ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI në mesditë, SUPREME >>> E RI në mesditë, SUPREME >>> E RI në mesditë, GJYKATA SUPREME >>> E RI në mesditë, GJYKATA SUPREME TODAY. GJYKATA TODAY. GJYKATA TODAY. DOWN GJYKATA TODAY. SHUM A GJYKATA TODAY. DUHET NJ L LOUISIANA GJYKATA TODAY. HUAJ NJ A LIGJ LUISIANA GJYKATA TODAY. HUAJ NJ LA LIGJ LUISIANA QE HUAJ NJ LA LIGJ LUISIANA QE DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH DO T'DUHET DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH NUK DO TVE MUND DUHET NJ LA LIGJ TOU LUISIANA Q W DO T'NDONJ HUAJ NJ A LIGJ LUISIANA Q TH DO T'NDONJ SHTETI DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH DO T'NDONJ SHTETI ME DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH DO T'NDONJATE SHTETI ME A DO T LE NDEROJMATE SHTETIN ME A DO T LE NDEROJM ST SHTETIN ME NJ S T MADH DO T LE NDEROJM ST SHTETIN ME NJ AB ABORTION T S VETM . . A . SHUMË . SHUM E KRKUAR . NJ DO DOKTOR T RE KRKUARA . NJ DO DOKTORST E KRKOHSHME SHUM PERFORMIM . NJ DO DOKTORQUT E KRKOHSHME TOT DYT PR PMRFUNDIMET E AORTIT . NJ DO DOKTORQUT E KRKOHSHME TOT DHNAT PERFORMIMI I AUDITIMEVE N . NJ DO DOKTORQUT E KQURKOHSHME T P DHNAT PERFUNDIMTAR AB T AB AORTIT Abortet PERFORMUESE T TO KAN PORTRFUNDIMET E AUDITIMEVE P TOR KT KUJDES Abortet PERFORMUESE T TO KENI PRIVILEGJAT E PRANIMIT Abortet PERFORMUESE T TO KAN PRIVILEGJAT E PRANIMIT N AT AT Abortet PERFORMUESE TA KEMI PRIVILEGJAT E PRANIMIT N NE afërsi PRIVILEGJAT E ADMITIMIT N NE afërsi PRIVILEGJAT E ADMITIMIT N H SHOSRBIMET pranë. Spitale. Spitale. IT Spitale. ISHTE Spitale. ISHTE NJE Spitale. ISHTE A 5-4 Spitale. WSHT NJ A VENDIM 5- 5-4 Spitale. WSHT NJ A VENDIM 5-4 me Spitale. ASSHT NJ D VENDIM 5-4 me Kryetarin ASSHT NJ D VENDIM 5-4 me Kryetarin WSHT NJ D VENDIM 5-4 me DREJT CHN E KRYETARIT WSHT NJ D VENDIM 5-4 me ROBERTUST TUST DREJTSIS SHEFIT, WSHT NJ D VENDIM 5-4 me ROBERTUST TUST DREJTSIS CH SHEFIT, VOTIMI WSHT NJ D VENDIM 5-4 me ROBERTUST TUST DREJTSIS CH KRYETARORE, VOTIMI ME ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME T. ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME GJYKATN ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME LIBERALIN E GJYKATS ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME DREJTAT LIBERALE T CO GJYKATS. DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. KJO DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. KJO ËSHTË DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. KJO ËSHTË DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. Kjo është e PARA DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. Ky është aborti i parë Ky është aborti i parë Kjo është rregulli i parë i abortit KJO SSHT THE SINCE RREGULLORE E PARA AUTORIONI KJO SHT THE AKTUAJA E PAR AB E RREGULLTESHT SI S S DYTW KJO SHT THE RREGULLIMI I PAR F I AUDITIMIT SI DY TRUMP RREGULLORE SI DY TRUMP RREGULLIMI QIN NDPRMARRJE DY APO TRUMP RREZIKONI SI DY APOINTE T TRUMP T BASHKUARA RREGULLORE SI DY APOINTE TUM TRUMP T JO BASHKUARA RREZIKONI SI DY APOINTE TUM TRUMP T JO BASHKUARA GJYKATA. EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> OREGON EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> LIGJORT OREGON EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> FINANCUAR LIGJORT OREGON >>> FINANCUAR LIGJORT OREGON >>> LIGJORT OREGON FINANCUAR SPECIAL >>> LIGJORT OREGON FINANCUARS Sesione SPECIALE >>> LIGJORT OREGON FINANCUAR SESIONET SPECIALE Vonë >>> LIGJORT OREGON FINANCUAR SESIONET E VEANTA DHNI E FRIDA SESione TEC VE LANTA N SHTYP SESione T SP VEANTA N LNDSIA E FRIDAVE SESIONET SPECIALE N L VATENJ FRNJEN E FRIDAVE DHE SESIONET SPECIALE VAZHDIMI I NDRMJET NID DHIDN E FRIDAVE DHE PASUR SESione TEC VE LANTA V LNJESH FRN E FRIDAYS DHE DOZEN PASE SESIONET SPECIALE NT VATENJ FRNJEN E FRIDAVE DHE DYQANET E PASURA E N NNI DHE DYQANET E PASUAR T ND ANDRT DHE PASSRQITJEN E DOBENSVE T B BILAVE N N DIT AND DHE Q PNDRUAR T OF OFERTVE T B LLOJEVE PRFSHIR N N DIT AND DHE P PRZYRUAR T OF LLOJEVE T B LLOJEVE P INRFSHIRS GJASHT N N DITENS DHE P PRDORUAR T B BARNAVE TILL LLOJEVE P INRFSHIR NIX GJASHT NDTRT DHE P PRDORUR TZ DOZENAVE T B LLOJEVE P INRFSHIRS GJASHT N ON POLITIK FILLIMET E GJYKATAVE N POLITIK FILLIMET E GJYKATAVE P ONR PUN ACSIMIN E POLICIS. LLOGARIDHËNIA. LLOGARIDHËNIA. KETU LLOGARIDHËNIA. KËTU JANË LLOGARIDHËNIA. KETU JAN S DIKA LLOGARIDHËNIA. KETU JAN S DIKA T LLOGARIDHËNIA. K HERTU JAN S DHNI TIJ, LLOGARIDHËNIA. KTU JAN S DHNI TM TYRE, ZYRA KTU JAN S DHNI TM TYRE, ZYRA KETU JAN S DHNI TM TYRE, ZYRTART NUK MUND T BN KETU JAN S DHNI T TYRE, Zyrtarët nuk mund të përdorin KETU JAN S DHNI T TYRE, Zyrtarët NUK MUND T US PRDORIN ZGJIDHJEN KETU JAN S DHNI T GJITHA, ZYRTAR CT NUK MUND T US PRDORNI MALLRAVE ZGJEDHORE KETU JAN S DHNI T GJITHA, ZYRTAR CT NUK MUND TE PRDORNI MALLRAVE ZGJEDHORE, PCERMBYTJ MUND T US PRDORNI MBIJTJEN E ZGJEDHJEVE, PCERMBLEDHJEN MUND T US PRDORNI MALLRAVE ZGJEDHORE, P ,RMBLEDHJE N MUND T US PRDORNI P HORZGJEDHJET E ZGJEDHJES, P EXRMBLEDHJEN N S SITUAT MUND T US PRDORNI MJETET ZGJEDHJE, PCERMBLEDHJEN N S SITUAT KU MUND T US PRDORNI P HORZGJEDHJET E ZGJEDHJES, P EXRMBLEDHJEN N S SITUAT KU JANAD VETAD N S SITUAT KU MIR N S SITUAT KU JAN FOR FORC E DREJT N S SITUAT KU JAN FOR FORC E VADRTETM N S SITUAT KU JANAR GARANCON P FORRFUNDIMIN E FUQISHT. Forca është e garantuar. Forca është e garantuar. GAZ LOTSJELLËS Forca është e garantuar. TEARGAS MUND Forca është e garantuar. TEARGAS MUND VETM Forca është e garantuar. TEARGAS MUND T BE JET VET Forca është e garantuar. TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VETM Forca është e garantuar. TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VETM NESE TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VETM NESE TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VET N IFSE A TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VET N IFSE E DREJTA TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VET N IFSE ASHT E DREJTA TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET N IFSE E DREJTUA E DEKLARONA TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET N IFSE E DREJTA E DETYRUAR DHE TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET N IFSE E DREJTA E DETYRUAR DHE ZYRTAR NJ R E DREJT IS ISSHT D DEKLARUAR DHE ZYRTAR NJ R E DREJT IS ISSHT D DEKLARUAR DHE ZYRA E ZYRTS NJ R E DREJT IS ISSHT D DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VEPRA NJ R E DREJT IS ISSHT DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VARGJET VEPRA NJIGH E DREJT IS ISSHT DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VEPRA GJYKATA N. NJIGH E DREJT IS ISSHT DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VEPRA VARGJET N AD AVANC SEPTA VEPRA VRASJE N AD AVANC SEPTA VEPRA GRAVA N IN ADVANC Q TH SEPTA VESH GJYKATA N AD ADVANC QAT KAN SEPTA VEPRA GJYKATA NV ADVANC QAT JAN SEPTA VEPRA GJYKATA N AD ADVANC QAT JAN T G SHUM SEPTA VEPRA GJYKATA N AD ADVANC QAT KANRE T G SHKOHEN N SEPTA VEPRA GRAVA N ADVANCV QANCE JAN SHP TORNDARJEN SEPTA VEPRA GRAVA N ADVANC Q THE JAN TO SHUM PRDORIMI. QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANEVE QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGAN ISSHT QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANI ALSHT EDHE QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANI ALSHT EDHE KRIJIMI QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANI ALSHT EDHE KRIJIMI A ORGANI ALSHT EDHE KRIJIMI A ORGANI ISSHT EDHE KRIJONI NJAT DHNIE ORGANI ISSHT EDHE KRIJONI NJ D TAT DHN TO T TO ORGANI ISSHT EDHE KRIJIMI I DHABNAVE T TO TRAJTIMIT ORGANI ISSHT EDHE KRIJONI një DHNIE T TRAJTN KUR ORGANI ISSHT EDHE KRIJON K ARKES P TOR PASQYR WHN E KUR ZYRTART TAT DHABNAT T TO TRAJTN KUR KOHA Zyrtarët T D DHABNAT T TO TRAJTSIT Kur janë zyrtarët T D DHABNAT T TO TRAJTSIT Kur zyrtarët janë diskriminuar. JAN D SHPRNDARJE. JAN D SHPRNDARJE. AGENCIES JAN D SHPRNDARJE. AGJENCAT KAN JAN D SHPRNDARJE. Agjensitë duhet të jenë JAN D SHPRNDARJE. Agjensitë duhet të kontrollojnë JAN D SHPRNDARJE. Agjencitë duhet të kontrollojnë Agjencitë duhet të kontrollojnë Agjensitë duhet të kontrollojnë të dhënat AGJENCAT DUHET T CH SHKAKTojnë T DHABNAT PARA PARA AGJENCET DUHET T CH SHKAKTojnë T DHABNAT PARA PARA QIRIMIT AGJENCET DUHET T CH SHKAKTojnë TAT DHABNAT PARA PARA QIRIMIT T AN AN T D DHABNI PARA PARA QIRIMIT T AN AN T D DHABNAT PARA Q HNDRONI NJ AN ZYRTAR. Oficer. Oficer. Oficer. QYTETARI Oficer. QEVERITARI SHUM Oficer. QEVERITARI SI DUHET Oficer. QEVERITARI DUKE DUHET QEVERITARI DUKE DUHET QEVERITARI DUHET T TO PRPAROJ QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA KESTO QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA Faturat P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA Faturat P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA Faturat PARA P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA LIGJET PARA TYRE P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA LIGJET PARA T B BNI P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA LIGJET PORER PARA T B BENI LIGJIN. PARA T B BNI LIGJIN. PARA T B BNI LIGJIN. >>> PARA T B BNI LIGJIN. >>> WILDFIRE PARA T B BNI LIGJIN. >>> SEZONI I WILDFIRE PARA T B BNI LIGJIN. >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT PARA T B BNI LIGJIN. >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT K HERTU, >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT K HERTU, >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT K HERTU, DHE >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT HER KETU, DHE IT >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT KETU, DHE .SHT >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT HER KETU, DHE ISSHT PRITIKohet DHE PRshtë PREDIKUAR DHE ISSHT PR PRITIKohet PFUNDUNSISHT, DHE ISSHT PR PRITIKohet PFALUNDJE, T TO DHE ISSHT PR PRITIKohet PFALUNDJE, T BE BNI DHE ISSHT PR PRITIKohet PFUNDUNSISHT, T TO B BENI RRETH DHE ISSHT PR PREDIKUAR PFRFUNDUAR, T TO BNI P OR NJ. Pafundësisht, për të qenë rreth një. Pafundësisht, për të qenë rreth një. ZJARRI Pafundësisht, për të qenë rreth një. GJARJE Zjarri Pafundësisht, për të qenë rreth një. LINDJET E ZJARRIT ishin WERE Pafundësisht, për të qenë rreth një. LINDJET E ZJARRIT JAN O SI Pafundësisht, për të qenë rreth një. LINDJET E ZJARR WS SI JAN VAZHDUAR Pafundësisht, për të qenë rreth një. VARGJET E Zjarrit NUK JAN O VETE NATE VATENDET VARGJET E Zjarrit NUK JAN O VETE NATE VATENDET LINDJET E Zjarrit NUK JAN SI V LNJE NO LINDJET E ZJARRIT NUK JAN T L VETON NONET LINDJET E Zjarrit NUK KAN T V LNJET N MON MONITORIMIN E NESH LINDJET E ZJARRIT NUK JAN V LNJ NATE MONITORIMIN E NIJIT LINDJET E ZJARR WS SI JAN L T L VNJETO NO MONITORIMIN E NN VET MONITORIMI I TRET I VDEKJES MONITORIMI I TRET I BRUZHRREVE T SM VDEKJE MONITORIMI I TRET I BRUZHRIS SM S SM VET N IN MONITORIMI I TRET I BRUZHRIS SM S VETE N IN MONITORIMI I NETS S BR BRUFIZS S VET N GORGE. BRUSHFIRE N THE GORGE. BRUSHFIRE N THE GORGE. IT BRUSHFIRE N THE GORGE. FILLOI BRUSHFIRE N THE GORGE. Nisi KESA DITA BRUSHFIRE N THE GORGE. N START KTU NDRMARR N START KTU NDRMARR KA FILLUAR DHESTNI TEST GJAT RUENA, KA FILLUAR DHESTNI TEST GJAT ROWENA, DHE KA FILLUAR TETEST RRETH N NE ROWENA, DHE FORCED KA FILLUAR TETEST RRETH N NE ROWENA, DHE ZYRTART E detyruar KA FILLUAR DHESTNI TEST GJITHA N R ROWENA, DHE ZYRTARCT E detyruar N ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E detyruar N ROWENA, DHE ZYRTARCT E DUHET T TO VDES ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E detyruar për të mbyllur një pjesë ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E DUHET T TO VESHJEN PJESA E ROWENA, dhe zyrtarët e detyruar për të mbyllur një pjesë të autostradës ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E detyruar për të mbyllur një pjesë të autostradës 30 PJESA E VLERS SW autostradës 30 PJESA E VLERS SW Autostradës 30 NDR PJESA VLERS E autostradës 30 ND .RTUAR PJESA VLERS E autostradës 30 NGA RIVERI I HUAJ PJESA VLERS E autostradës 30 NDIVRMJET RREGULLIT DHE DYQS PJESA MBI MBROJTJEN E RREZIKUT 30 ND RRMJET RREZIKUT DHE TOOD DYQS ND RRMJET RIVERIT TOOD DYQOODS DHE TI ND RRMARRJES LUAJ DHE DUHET. DELLS. DELLS. Crews DELLS. GJALLA GOT DELLS. GJYKATA GOT IT DELLS. KRISHTET GOT N UNNDA DELLS. KRISHTET GOT N UN KONTROLLE KRISHTET GOT N UN KONTROLLE KRISHTET GOT N UNNT CON KONTROLLIT PAS KRISHTET GOT NGA KONTROLLI PAS IT KRISHTET SHPENZONI NDNT CON KONTROLLIT PAS GJITHA KRIJONI GOT N UNNT CON KONTROLLIT PTERR T B GJITHA RRETH KRISHTET SHPENZONI NGA KONTROLLI PAS TA GJYKUAR RRETH 15 KRISHTET GOT TA NDRORMARRJEN PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. GOXHA PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. PRETTY E VDET. PRETTY E VDET. PRETTY E VDET. EMERGJENTE PRETTY E VDET. MENAXHIMI I EMERGJENCS PRETTY E VDET. MENAXHIMI I EMERGJENC HS HAD PRETTY E VDET. MENAXHIMI I EMERGJENC HS SI DUHET MENAXHIMI I EMERGJENC HS SI DUHET MENAXHIMI I EMERGJENC HS DUHET T IS NDIKOHET MENAXHIMI I EMERGENCYS DUHET T IS SSHTJEN A MENAXHIMI I EMERGJENC HS DUHET T IS NXNI NJ A Nivelin MENAXHIMI I EMERGJENC HS DUHET T IS NDIKOJN A NJ A T LE NDRMARRJE

KGW Top Stories: mesdita 6-29-20

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="8.074" dur="0.067"> >>> </text>
<text sub="clublinks" start="8.141" dur="0.601"> >>> IT </text>
<text sub="clublinks" start="8.742" dur="0.233"> >>> ESHTE </text>
<text sub="clublinks" start="8.975" dur="0.167"> >>> ISSHT KOHA </text>
<text sub="clublinks" start="9.142" dur="0.634"> >>> ISshtë koha për të </text>
<text sub="clublinks" start="9.776" dur="0.734"> >>> ISshtë koha për tu zgjuar </text>
<text sub="clublinks" start="10.51" dur="2.269"> >>> ISshtë koha për tu zgjuar </text>
<text sub="clublinks" start="12.779" dur="0.467"> >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. </text>
<text sub="clublinks" start="13.246" dur="0.734"> >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. </text>
<text sub="clublinks" start="13.98" dur="0.434"> >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. BARDHA </text>
<text sub="clublinks" start="14.414" dur="0.434"> >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. SHTEPIA E BARDHE </text>
<text sub="clublinks" start="14.848" dur="0.3"> >>> ISshtë koha për të zgjuar amerikanë. Shtëpia e Bardhë ka </text>
<text sub="clublinks" start="15.148" dur="0.2"> AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka </text>
<text sub="clublinks" start="15.348" dur="0.067"> AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë </text>
<text sub="clublinks" start="15.415" dur="0.734"> AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë brenda </text>
<text sub="clublinks" start="16.149" dur="0.3"> AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë në DENIAL </text>
<text sub="clublinks" start="16.449" dur="1.101"> AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë në DENIAL </text>
<text sub="clublinks" start="17.55" dur="0.1"> AMERICA. Shtëpia e Bardhë ka qenë në DENIAL në CORONAVIRUS </text>
<text sub="clublinks" start="17.65" dur="0.401"> QENI DENIAL N CORONAVIRUS </text>
<text sub="clublinks" start="18.051" dur="1.001"> QENI DENIAL N ON CORONAVIRUS NGA </text>
<text sub="clublinks" start="19.052" dur="1.668"> QENI DENIAL N ON CORONAVIRUS NGA THE </text>
<text sub="clublinks" start="20.72" dur="0.534"> QENI DENIAL NIAL CORONAVIRUS NGA GET-SHKO. </text>
<text sub="clublinks" start="21.254" dur="0.2"> NGA GET-SHKO. </text>
<text sub="clublinks" start="21.454" dur="0.1"> NGA GET-SHKO. DHE </text>
<text sub="clublinks" start="21.554" dur="0.134"> NGA GET-SHKO. DHE </text>
<text sub="clublinks" start="21.688" dur="0.167"> NGA GET-SHKO. DHE FEDERALI </text>
<text sub="clublinks" start="21.855" dur="0.634"> NGA GET-SHKO. DHE PPRGJIGJEN FEDERALE </text>
<text sub="clublinks" start="22.489" dur="0.934"> NGA GET-SHKO. DHE PPRGJIGJA FEDERALE SHT </text>
<text sub="clublinks" start="23.423" dur="0.067"> NGA GET-SHKO. DHE P RESRGJIGJA FEDERALE është e drejtë </text>
<text sub="clublinks" start="23.49" dur="0.867"> DHE P RESRGJIGJA FEDERALE është e drejtë </text>
<text sub="clublinks" start="24.357" dur="3.47"> DHE P RESRGJIGJA E FEDERALIT DUHET T BE BEHET </text>
<text sub="clublinks" start="27.827" dur="0.534"> DHE P RESRGJIGJA E FEDERALIT DUHET T W NDODHET. </text>
<text sub="clublinks" start="28.361" dur="0.167"> QEN E SHKRUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="28.528" dur="0.133"> QEN E SHKRUAR. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="28.661" dur="0.101"> QEN E SHKRUAR. >>> ANDREW </text>
<text sub="clublinks" start="28.762" dur="0.133"> QEN E SHKRUAR. >>> ANDU KUOMO </text>
<text sub="clublinks" start="28.895" dur="0.134"> QEN E SHKRUAR. >>> ANDREW CUOMO LASHING </text>
<text sub="clublinks" start="29.029" dur="0.233"> QEN E SHKRUAR. >>> ANDREW CUOMO duke u ulur </text>
<text sub="clublinks" start="29.262" dur="0.3"> QEN E SHKRUAR. >>> ANDUW CUOMO QESHT AT </text>
<text sub="clublinks" start="29.562" dur="0.201"> >>> ANDUW CUOMO QESHT AT </text>
<text sub="clublinks" start="29.763" dur="0.1"> >>> ANDROW CUOMO Q LNDRON P OR T </text>
<text sub="clublinks" start="29.863" dur="0.1"> >>> ANDROW CUOMO Q LNDROHET N BARDH </text>
<text sub="clublinks" start="29.963" dur="0.133"> >>> ANDREW CUOMO që zbritet në Shtëpinë e Bardhë </text>
<text sub="clublinks" start="30.096" dur="0.167"> >>> ANDREW CUOMO që zbritet në shtëpinë e bardhë për </text>
<text sub="clublinks" start="30.263" dur="0.2"> >>> ANDREW CUOMO që zbritet në shtëpinë e bardhë për të </text>
<text sub="clublinks" start="30.463" dur="0.234"> >>> ANDREW CUOMO Q LNDROHET OUT Shtëpinë e Bardhë për rrugën </text>
<text sub="clublinks" start="30.697" dur="0.3"> >>> ANDREW CUOMO që zbritet në shtëpinë e bardhë për rrugën </text>
<text sub="clublinks" start="30.997" dur="0.234"> Shtëpia e Bardhë për mënyrën </text>
<text sub="clublinks" start="31.231" dur="0.433"> Shtëpia e Bardhë P FORR M WNYRN E DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="31.664" dur="1.435"> Shtëpia e Bardhë për mënyrën se si trajtohet kjo </text>
<text sub="clublinks" start="33.099" dur="0.534"> Shtëpia e Bardhë për mënyrën se si trajtohet kjo PANDEMIK. </text>
<text sub="clublinks" start="33.633" dur="0.2"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. </text>
<text sub="clublinks" start="33.833" dur="0.067"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO </text>
<text sub="clublinks" start="33.9" dur="0.067"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ËSHTË </text>
<text sub="clublinks" start="33.967" dur="0.133"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE NE </text>
<text sub="clublinks" start="34.1" dur="0.234"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME </text>
<text sub="clublinks" start="34.334" dur="0.267"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME </text>
<text sub="clublinks" start="34.601" dur="0.133"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME NUMRI </text>
<text sub="clublinks" start="34.734" dur="0.334"> TRETHENI K THTIS PANDEMIK. KJO ESHTE SHUME NUMRI I </text>
<text sub="clublinks" start="35.068" dur="0.2"> KJO ESHTE SHUME NUMRI I </text>
<text sub="clublinks" start="35.268" dur="0.2"> KJO ESHTE SHUM NUMRI I RI </text>
<text sub="clublinks" start="35.468" dur="0.067"> KJO ESHTE SHUM NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja </text>
<text sub="clublinks" start="35.535" dur="0.067"> KJO SHTOJM NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja </text>
<text sub="clublinks" start="35.602" dur="0.167"> KJO JEMI SHUM NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja në </text>
<text sub="clublinks" start="35.769" dur="0.333"> KJO WESHT SHUM OF NUMRI I INFEKTIMEVE T NEW reja N ON RREZIK. </text>
<text sub="clublinks" start="36.102" dur="0.234"> INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. </text>
<text sub="clublinks" start="36.336" dur="0.067"> INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT </text>
<text sub="clublinks" start="36.403" dur="0.567"> INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT PER </text>
<text sub="clublinks" start="36.97" dur="2.035"> INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN </text>
<text sub="clublinks" start="39.005" dur="0.467"> INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHBA, </text>
<text sub="clublinks" start="39.472" dur="0.301"> INFEKTIME T NEW RI ​​RREZIKUT. FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETI </text>
<text sub="clublinks" start="39.773" dur="0.2"> FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETI </text>
<text sub="clublinks" start="39.973" dur="0.1"> FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETIN DHE </text>
<text sub="clublinks" start="40.073" dur="0.167"> FALEMINDERIT P JOR BASHKIMIN N US SHTET, SHTETIN DHE LOKAL </text>
<text sub="clublinks" start="40.24" dur="0.2"> FALEMINDERIT P JOR T JO BASHKUARA UDHADHEQSIT T US SHTETIT, SHTETIT DHE LOKAL </text>
<text sub="clublinks" start="40.44" dur="0.133"> FALEMINDERIT P JOR T JO BASHKUARA T US KOMBTAR ,S S US SHTETIT, SHTETIT DHE LOCALIT </text>
<text sub="clublinks" start="40.573" dur="0.201"> DHE LEADERS LOKALE Kombi </text>
<text sub="clublinks" start="40.774" dur="0.1"> DHE LEADERS LOKALE KOMBTAR JAN </text>
<text sub="clublinks" start="40.874" dur="0.066"> DHE LEADERS LOKALE Kombi po provojnë </text>
<text sub="clublinks" start="40.94" dur="0.367"> DHE LEADERS LOKALE KOMB ATARI JAN TR po provojnë </text>
<text sub="clublinks" start="41.307" dur="0.134"> DHE LEADERS LOKALE Kombi po përpiqen të figurojnë </text>
<text sub="clublinks" start="41.441" dur="0.233"> DHE LEADERS LOKALE Kombi po përpiqen të figurojnë </text>
<text sub="clublinks" start="41.674" dur="0.167"> DHE LEADERS LOKAL KOMBT po përpiqen të figurojnë SI </text>
<text sub="clublinks" start="41.841" dur="0.334"> DHE LEADERS LOKALE Kombi po përpiqen të figurojnë, SI T TO </text>
<text sub="clublinks" start="42.175" dur="0.2"> JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO BNI </text>
<text sub="clublinks" start="42.375" dur="0.3"> JANI duke u përpjekur të figuroni sesi të ndaleni </text>
<text sub="clublinks" start="42.675" dur="0.234"> JANI duke u përpjekur të figuroni sesi të ndaloni </text>
<text sub="clublinks" start="42.909" dur="0.167"> JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO ndaloni SPREAD </text>
<text sub="clublinks" start="43.076" dur="0.901"> JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO NDIKOJMRE SHPREHT OFN E </text>
<text sub="clublinks" start="43.977" dur="0.634"> JANI duke u përpjekur të figuroni, SI T TO ndaloni SHPESHT OFN E KVVIT-19. </text>
<text sub="clublinks" start="44.611" dur="0.167"> NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. </text>
<text sub="clublinks" start="44.778" dur="0.1"> NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. AS </text>
<text sub="clublinks" start="44.878" dur="0.133"> NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI </text>
<text sub="clublinks" start="45.011" dur="0.1"> NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI BARDH </text>
<text sub="clublinks" start="45.111" dur="0.401"> NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI Shtëpia e Bardhë </text>
<text sub="clublinks" start="45.512" dur="0.233"> NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI SHENJTIMI I Shtëpisë së Bardhë </text>
<text sub="clublinks" start="45.745" dur="0.868"> NDIKOJMRE SHPREJT OFN E GJYKATS-19. SI SHTETI I Shtëpisë së Bardhë me </text>
<text sub="clublinks" start="46.613" dur="0.2"> SI SHTETI I Shtëpisë së Bardhë me </text>
<text sub="clublinks" start="46.813" dur="0.701"> SI Shtëpia e Bardhë merret me atë </text>
<text sub="clublinks" start="47.514" dur="0.467"> SI Shtëpia e Bardhë merret me atë krizë, </text>
<text sub="clublinks" start="47.981" dur="0.3"> SI Shtëpia e Bardhë merret me atë krizë, </text>
<text sub="clublinks" start="48.281" dur="0.067"> SI Shtëpia e Bardhë merret me atë kritikë, PRESIDENTI </text>
<text sub="clublinks" start="48.348" dur="0.333"> SI Shtëpia e Bardhë merret me atë krizë, PRESIDENTI SHT </text>
<text sub="clublinks" start="48.681" dur="0.267"> QE KRIZA, PRESIDENTI ESHTE </text>
<text sub="clublinks" start="48.948" dur="0.334"> KJO KRIZA, PRESIDENTI po reagon </text>
<text sub="clublinks" start="49.282" dur="1.702"> QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon </text>
<text sub="clublinks" start="50.984" dur="0.434"> QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon ndaj lajmeve </text>
<text sub="clublinks" start="51.418" dur="0.233"> QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon ndaj lajmeve QE </text>
<text sub="clublinks" start="51.651" dur="0.3"> QE KRIZA, PRESIDENTI po reagon po te LAJMET QE RUSI </text>
<text sub="clublinks" start="51.951" dur="0.167"> Reagimi ndaj lajmeve që Rusia </text>
<text sub="clublinks" start="52.118" dur="0.034"> Reagimi ndaj lajmeve që vendos Rusia </text>
<text sub="clublinks" start="52.152" dur="0.133"> Reagimi te LAJMET QE RUSI PUT A </text>
<text sub="clublinks" start="52.285" dur="0.134"> Reagimi ndaj lajmeve që Rusia vendos një send </text>
<text sub="clublinks" start="52.419" dur="0.767"> Reagimi te LAJMET QAT RUSI VINI NJ BO SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="53.186" dur="0.834"> Reagimi te LAJMET QAT RUSI VINI NJ BO SHUM N SHBA </text>
<text sub="clublinks" start="54.02" dur="0.534"> Reagimi te LAJMET QUT RUSI VUTNI NJ BO FUQI P ONR SHTYPET N US SHBA. </text>
<text sub="clublinks" start="54.554" dur="0.234"> Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. </text>
<text sub="clublinks" start="54.788" dur="0.1"> Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. Tracie </text>
<text sub="clublinks" start="54.888" dur="0.1"> Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. VOTE TRACIE </text>
<text sub="clublinks" start="54.988" dur="0.067"> Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. POTET TRACIE KA </text>
<text sub="clublinks" start="55.055" dur="0.266"> Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. POTET TRACIE KA TA </text>
<text sub="clublinks" start="55.321" dur="0.267"> Vendosni një SHUM N ON TROOPS US. POTET TRACIE KA DETAJE </text>
<text sub="clublinks" start="55.588" dur="0.201"> POTET TRACIE KA DETAJE </text>
<text sub="clublinks" start="55.789" dur="0.567"> POTET TRACIE KA DETAJE NGA </text>
<text sub="clublinks" start="56.356" dur="7.808"> PJES TRACIE KA DETYRAT NGA WASHINGTON, </text>
<text sub="clublinks" start="64.164" dur="0.166"> POTET TRACIE KA DETYRAT NGA WASHINGTON, DC </text>
<text sub="clublinks" start="64.33" dur="0.167"> NGA WASHINGTON, DC </text>
<text sub="clublinks" start="64.497" dur="0.2"> NGA WASHINGTON, DC >> </text>
<text sub="clublinks" start="64.697" dur="0.067"> NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: </text>
<text sub="clublinks" start="64.764" dur="0.1"> NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: THE </text>
<text sub="clublinks" start="64.864" dur="0.167"> NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: SH.B.A. </text>
<text sub="clublinks" start="65.031" dur="0.2"> NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: US TANI </text>
<text sub="clublinks" start="65.231" dur="0.301"> NGA WASHINGTON, DC >> Reporter: US TANI KA TANI </text>
<text sub="clublinks" start="65.532" dur="0.2"> >> Gazetari: US TANI KA TANI </text>
<text sub="clublinks" start="65.732" dur="0.167"> >> Gazetari: US TANI KAN 2.5 2.5 </text>
<text sub="clublinks" start="65.899" dur="0.233"> >> Gazetari: US TANI TANI KA 2.5 MILION </text>
<text sub="clublinks" start="66.132" dur="0.134"> >> Gazetari: SH.B.A. TANI TANI KA 2,5 milion CORONAVIRUS </text>
<text sub="clublinks" start="66.266" dur="0.1"> >> Gazetari: SH.B.A. TANI KAN 2.5 RASTE 2.5 MILION KORONAVIRUS </text>
<text sub="clublinks" start="66.366" dur="0.2"> 2.5 MJETET RREZIK KORONAVIRUS </text>
<text sub="clublinks" start="66.566" dur="0.1"> 2.5 MJETET RASTET E KORONAVIRUSIT ME </text>
<text sub="clublinks" start="66.666" dur="0.167"> 2.5 MJETET KORONAVIRUS RASTE ME RI </text>
<text sub="clublinks" start="66.833" dur="0.067"> 2.5 MJETET RREGULLORE TON KORONAVIRUSIT ME REKORS T NEW RE </text>
<text sub="clublinks" start="66.9" dur="0.233"> 2.5 MJETET RREGULLORE TON KORONAVIRUSIT ME REKORS T NEW RE </text>
<text sub="clublinks" start="67.133" dur="0.234"> 2.5 MJETET RREGULLORE TON KORONAVIRUSIT ME REKORS T NEW RI ​​N FLORIDA, </text>
<text sub="clublinks" start="67.367" dur="0.233"> ME REKORDSHME TE RI NE FLORIDA, </text>
<text sub="clublinks" start="67.6" dur="0.501"> ME REKORDSHME TE RI NE FLORIDA, Jug </text>
<text sub="clublinks" start="68.101" dur="0.734"> ME REKORDSHME TE RI NE FLORIDA, Karolina Jugore, </text>
<text sub="clublinks" start="68.835" dur="0.567"> ME REKORS T NEW RE PR FLORIDA, Karolina Jugore, NEVADA, </text>
<text sub="clublinks" start="69.402" dur="0.167"> Karolina Jugore, NEVADA, </text>
<text sub="clublinks" start="69.569" dur="0.067"> CAROLINA Jugore, NEVADA, >> </text>
<text sub="clublinks" start="69.636" dur="0.1"> CAROLINA Jugore, NEVADA, >> NE </text>
<text sub="clublinks" start="69.736" dur="0.133"> CAROLINA Jugore, NEVADA, >> JEMI </text>
<text sub="clublinks" start="69.869" dur="0.234"> Karolina Jugore, NEVADA, >> JEMI NJNE </text>
<text sub="clublinks" start="70.103" dur="0.233"> Karolina Jugore, NEVADA, >> JEMI NJNE DIT </text>
<text sub="clublinks" start="70.336" dur="0.134"> CAROLINA JUGORE, NEVADA, >> JEMI NJNE DIT Mbyllës </text>
<text sub="clublinks" start="70.47" dur="0.233"> CAROLINA JUGORE, NEVADA, >> JEMI NJ D DIT MBI MBYRJE </text>
<text sub="clublinks" start="70.703" dur="0.301"> CAROLINA JUGORE, NEVADA, >> JEMI NJ D DIT MBI MBYRJE </text>
<text sub="clublinks" start="71.004" dur="0.167"> >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJE </text>
<text sub="clublinks" start="71.171" dur="0.066"> >> JEMI NJNE DIT Mbyllës DITA </text>
<text sub="clublinks" start="71.237" dur="0.1"> >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN DIT WE NE </text>
<text sub="clublinks" start="71.337" dur="0.201"> >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N D DIT WEN WE NDODHemi </text>
<text sub="clublinks" start="71.538" dur="0.267"> >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N D DIT WEN E V PNIJ KT </text>
<text sub="clublinks" start="71.805" dur="0.1"> >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N D DIT WEN E VNIJ KIST PANDEMIK </text>
<text sub="clublinks" start="71.905" dur="0.2"> >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N THE DIT WEN E PUSHTOJM TH K THT PANDEMIK N IN </text>
<text sub="clublinks" start="72.105" dur="0.334"> >> JEMI NJNE DIT MBI MBROJTJEN N THE DIT WEN E VNIJ TH K THT PANDEMIK N IN </text>
<text sub="clublinks" start="72.439" dur="0.2"> DIT WE T P PUSHTOJM TH KIST PANDEMIK N IN </text>
<text sub="clublinks" start="72.639" dur="0.1"> DIT WE T P PUSHTOJM TH K THT P PANDEMIK N IN KNDT. </text>
<text sub="clublinks" start="72.739" dur="0.2"> Fundit. </text>
<text sub="clublinks" start="72.939" dur="0.1"> Fundit. PËR </text>
<text sub="clublinks" start="73.039" dur="0.334"> Fundit. P FORR MIKE </text>
<text sub="clublinks" start="73.373" dur="0.3"> Fundit. PR VIKA MIKE </text>
<text sub="clublinks" start="73.673" dur="0.134"> Fundit. P FORR MIKE PRESIDENTIN VICE </text>
<text sub="clublinks" start="73.807" dur="0.267"> Fundit. P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ </text>
<text sub="clublinks" start="74.074" dur="0.2"> P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ </text>
<text sub="clublinks" start="74.274" dur="0.167"> P FORR MIKE VITET PRESIDENTI PENTZ HITS </text>
<text sub="clublinks" start="74.441" dur="0.1"> P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ HITSPOTOT HITS </text>
<text sub="clublinks" start="74.541" dur="0.133"> P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ HITSOTOT HOTSPOTS KISTU </text>
<text sub="clublinks" start="74.674" dur="0.2"> P FORR MIKE VICE PRESIDENT PENTZ HITSPOTS HITS K THTU JAVA, </text>
<text sub="clublinks" start="74.874" dur="0.267"> HITSPOTS HITS K WET WE Java, </text>
<text sub="clublinks" start="75.141" dur="0.067"> HITSOT HOTSPOTS K WET WE JAV, QEVERIT </text>
<text sub="clublinks" start="75.208" dur="0.067"> HITSOTOT HITS KIST WE JAV, GJUHERNTAR AT JAN </text>
<text sub="clublinks" start="75.275" dur="0.1"> HITSPOTS HITS KISTU JAVA, QYTETART JAN AT AT </text>
<text sub="clublinks" start="75.375" dur="0.233"> HITSOTOTS HITS KISTU JAVA, QYTETARRET JAN AT N O VJET </text>
<text sub="clublinks" start="75.608" dur="0.167"> HITSOTOT HITS KIST WE JAV, QYTETAR AT JAN AT N O VJET T O VJETUR </text>
<text sub="clublinks" start="75.775" dur="0.301"> HITSOTOTS HITS KISTU JAVA, QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI </text>
<text sub="clublinks" start="76.076" dur="0.166"> QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI </text>
<text sub="clublinks" start="76.242" dur="0.134"> QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI SI </text>
<text sub="clublinks" start="76.376" dur="0.067"> QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM SI T DREJT </text>
<text sub="clublinks" start="76.443" dur="0.266"> QEVERITTAR AT JAN AT N O SHUM P HR T O MUND T trajtojnë. </text>
<text sub="clublinks" start="76.709" dur="0.167"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="76.876" dur="0.034"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> </text>
<text sub="clublinks" start="76.91" dur="0.634"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> Unë </text>
<text sub="clublinks" start="77.544" dur="1.067"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> Unë jam </text>
<text sub="clublinks" start="78.611" dur="0.468"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. Unë NUK jam </text>
<text sub="clublinks" start="79.079" dur="0.133"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> NUK jam i frikësuar </text>
<text sub="clublinks" start="79.212" dur="0.234"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> NUK jam i frikësuar </text>
<text sub="clublinks" start="79.446" dur="0.3"> P HR TRAJTIMIN E TIJ. >> NUK jam i frikësuar i </text>
<text sub="clublinks" start="79.746" dur="0.233"> >> NUK jam i frikësuar i </text>
<text sub="clublinks" start="79.979" dur="0.134"> >> Unë NUK jam i frikësuar i hapësirës </text>
<text sub="clublinks" start="80.113" dur="0.1"> >> Unë NUK E KAFRUAR T OF SHPIRT COMN T COM VA </text>
<text sub="clublinks" start="80.213" dur="0.634"> >> Unë NUK jam i frikësuar i hapësirës që vjen nga </text>
<text sub="clublinks" start="80.847" dur="1.668"> >> NUK JAM KAFRUAR P THER SHTYPIN që vjen nga të tjerët </text>
<text sub="clublinks" start="82.515" dur="0.067"> >> NUK E KAM FIKUAR P THER SHKRIMIN QE NGA SHTETET TJERA. </text>
<text sub="clublinks" start="82.582" dur="0.3"> SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. </text>
<text sub="clublinks" start="82.882" dur="0.201"> SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> </text>
<text sub="clublinks" start="83.083" dur="0.266"> SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE </text>
<text sub="clublinks" start="83.349" dur="0.134"> SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE MUND </text>
<text sub="clublinks" start="83.483" dur="0.233"> SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE MUND TUT VIKOS </text>
<text sub="clublinks" start="83.716" dur="0.301"> SPREAD VAJN NGA SHTETET TJERA. >> NE MUND TUT VIKOSJE KESTY </text>
<text sub="clublinks" start="84.017" dur="0.367"> >> NE MUND TUT VIKOSJE KESTY </text>
<text sub="clublinks" start="84.384" dur="0.067"> >> NE MUND TUT VIKOSJM TH KESTEST KUJTIME </text>
<text sub="clublinks" start="84.451" dur="0.1"> >> NE MUND TUT VAJEM K THTEST KUJTIMET N </text>
<text sub="clublinks" start="84.551" dur="0.133"> >> NE MUND TUT VAZHDOJM TH KESTTO KUJTIME </text>
<text sub="clublinks" start="84.684" dur="0.2"> >> NE MUND TUT VIKOSJE KESTTEST KUJTIME PR T GJITHA T TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="84.884" dur="0.234"> KUFIZIME T ON GJITHA T TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="85.118" dur="0.067"> KUFIZIME P ONR DO ACROSS T O TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="85.185" dur="0.166"> KUFIZIME P ONR DO GJITHA TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="85.351" dur="0.101"> KUFIZIMET N E T AC GJITHA QRONDRON TRO VENDIT. </text>
<text sub="clublinks" start="85.452" dur="0.166"> NGA VENDI. </text>
<text sub="clublinks" start="85.618" dur="0.167"> NGA VENDI. >> </text>
<text sub="clublinks" start="85.785" dur="0.067"> NGA VENDI. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="85.852" dur="0.1"> NGA VENDI. >> Gazetari: THE </text>
<text sub="clublinks" start="85.952" dur="0.334"> NGA VENDI. >> Gazetari: TRUMP </text>
<text sub="clublinks" start="86.286" dur="0.367"> >> Gazetari: TRUMP </text>
<text sub="clublinks" start="86.653" dur="0.1"> >> Gazetari: ADMINISTRATA E TRUMP </text>
<text sub="clublinks" start="86.753" dur="0.367"> >> Gazetari: FAKQIMI ADMINISTRIMI I TRUMP </text>
<text sub="clublinks" start="87.12" dur="0.133"> >> Reporter: ADMINISTRATA E TRUMP FACING TOUGH </text>
<text sub="clublinks" start="87.253" dur="3.103"> ADMINISTRIMI FACING TOUGH </text>
<text sub="clublinks" start="90.356" dur="0.468"> ADMINISTRIMI FACIONI PYETJEVE TUAJ </text>
<text sub="clublinks" start="90.824" dur="0.166"> ADMINISTRIMI FAKTOHEN PYETJEVE TUAJ RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="90.99" dur="0.267"> ADMINISTRIMI FAKTOHEN PYETJEVE TUAJ RRETH PSE </text>
<text sub="clublinks" start="91.257" dur="0.267"> ADMINISTRIMI FAKTOHEN PYETJEVE TUAJ RRETH PSE KETE </text>
<text sub="clublinks" start="91.524" dur="0.2"> PYETJE P WHR PSE K THTU </text>
<text sub="clublinks" start="91.724" dur="0.067"> PYETJE RRETH PSE KA QENE NDARJEN </text>
<text sub="clublinks" start="91.791" dur="0.134"> PYETJE RRETH PSE KA QENE NR </text>
<text sub="clublinks" start="91.925" dur="0.2"> PYETJE RRETH PSE KA DUHET T NO NDEROHET </text>
<text sub="clublinks" start="92.125" dur="0.1"> PYETJE RRETH PSE KA DUHET NUK STIMULAR I DYT </text>
<text sub="clublinks" start="92.225" dur="0.234"> PYETJE RRETH PSE KA NDODHEN NUK stimulim i dytë </text>
<text sub="clublinks" start="92.459" dur="0.3"> PYETJE RRETH PSE KA DUHET NUK STIMULAR I DYT T TO NDIHMOJ </text>
<text sub="clublinks" start="92.759" dur="0.3"> NUK KA ND STRTUAR DUHET T H NDIHMOJ </text>
<text sub="clublinks" start="93.059" dur="0.134"> NUK KAN STIMULAR TON DYT T TO NDIHMOJ SHQIPTART </text>
<text sub="clublinks" start="93.193" dur="0.1"> NUK KAN STIMULAR T SEC DYT T TO NDIHMOJ AMERIKANT PA PA </text>
<text sub="clublinks" start="93.293" dur="0.1"> NUK KAN STIMULAR TON DYT TO T TO NDIHMOJ SHQIPTART PA PA PUNA. </text>
<text sub="clublinks" start="93.393" dur="0.167"> AMERIKANET PA LIDHJE. </text>
<text sub="clublinks" start="93.56" dur="0.1"> AMERIKANET PA LIDHJE. >> </text>
<text sub="clublinks" start="93.66" dur="0.1"> AMERIKANET PA LIDHJE. >>'shtë </text>
<text sub="clublinks" start="93.76" dur="0.1"> AMERIKANET PA LIDHJE. >> KOHA KOHA </text>
<text sub="clublinks" start="93.86" dur="0.767"> AMERIKANET PA LIDHJE. >> Tshtë koha për </text>
<text sub="clublinks" start="94.627" dur="0.134"> AMERIKANET PA LIDHJE. >>'shtë koha për këtë </text>
<text sub="clublinks" start="94.761" dur="0.367"> >>'shtë koha për këtë </text>
<text sub="clublinks" start="95.128" dur="0.067"> >> Tshtë koha për këtë administratë </text>
<text sub="clublinks" start="95.195" dur="0.1"> >> Tshtë koha për këtë administratë </text>
<text sub="clublinks" start="95.295" dur="0.767"> >>'shtë koha për këtë administratë që duhet të marrë </text>
<text sub="clublinks" start="96.062" dur="0.134"> >>'shtë koha për këtë administratë për të marrë këtë </text>
<text sub="clublinks" start="96.196" dur="0.867"> ADMINISTRIMI P TOR T MSUAR KIST </text>
<text sub="clublinks" start="97.063" dur="0.167"> ADMINISTRIMI P TOR T MIR KTO SERIOZE. </text>
<text sub="clublinks" start="97.23" dur="0.167"> Seriozisht. </text>
<text sub="clublinks" start="97.397" dur="0.167"> Seriozisht. >> </text>
<text sub="clublinks" start="97.564" dur="0.5"> Seriozisht. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="98.064" dur="1.869"> Seriozisht. >> Gazetari: DHE </text>
<text sub="clublinks" start="99.933" dur="0.433"> Seriozisht. >> Gazetari: DHE RUSI, </text>
<text sub="clublinks" start="100.366" dur="0.301"> Seriozisht. >> Gazetari: DHE RUSI, THE </text>
<text sub="clublinks" start="100.667" dur="0.3"> >> Gazetari: DHE RUSI, THE </text>
<text sub="clublinks" start="100.967" dur="0.167"> >> Gazetari: DHE RUSIA, PRESIDENTI </text>
<text sub="clublinks" start="101.134" dur="0.067"> >> Gazetari: DHE RUSIA, VDEKJET E PRESIDENTIT </text>
<text sub="clublinks" start="101.201" dur="0.1"> >> Gazetari: DHE RUSI, PARAQITJA E PRESIDENTIT A </text>
<text sub="clublinks" start="101.301" dur="0.1"> >> Gazetari: DHE RUSI, PRESIDENTI DENNGONI NJ NEW RI </text>
<text sub="clublinks" start="101.401" dur="0.3"> >> Gazetari: DHE RUSI, PRESIDENTI ZHARRJE NJOR VITE T NEW RE </text>
<text sub="clublinks" start="101.701" dur="0.234"> PRESIDENTI VDES N A NJ Y JOR NEW T NEW RE </text>
<text sub="clublinks" start="101.935" dur="0.133"> PRESIDENTI VDES N A KOHA T NEW RI ​​VJETOR </text>
<text sub="clublinks" start="102.068" dur="0.1"> PRESIDENTI VDES N A NJ RE RAPORT TIMOR T NEW REPUBLIKS S RI </text>
<text sub="clublinks" start="102.168" dur="0.534"> PRESIDENTI VDEKJEN NJ A RAPORT TIMOR T NEW REPUBLIKS S TH KAQ </text>
<text sub="clublinks" start="102.702" dur="0.267"> PRESIDENTI VDEKJEN NJ RE RAPORT TIMOR T NEW REPUBLIKS S TH KAQ Ai </text>
<text sub="clublinks" start="102.969" dur="0.467"> PRESIDENTI VDEKJEN NJPORT RAPORT TIMES T NEW REPUBLIKS S Y KA Q E DI </text>
<text sub="clublinks" start="103.436" dur="0.3"> PRESIDENTI VDES N NJ RE RAPORT TIMES TES REPUBLIKS SOR KA Q KA NJOH KTU </text>
<text sub="clublinks" start="103.736" dur="0.167"> RAPORTI I KOHS SI KA NJOFTUAR KALIM </text>
<text sub="clublinks" start="103.903" dur="0.134"> RAPORTI I KOHS SI KA NJOH KOH N </text>
<text sub="clublinks" start="104.037" dur="0.133"> RAPORTI I KOHS QAT NDRMARRON N IN MARS </text>
<text sub="clublinks" start="104.17" dur="0.067"> RAPORTI I KOHS Q NDRMARRON N IN MARS RUSI </text>
<text sub="clublinks" start="104.237" dur="0.734"> RAPORTI I KOHAVE QE E DINI PASQYRN N MAR MARS RUSI PUT </text>
<text sub="clublinks" start="104.971" dur="0.2"> RAPORTI I KOHAVE QE E DINI PASQYRUSN NUS MARS RUSI PUT A </text>
<text sub="clublinks" start="105.171" dur="0.267"> RAPORTI I KOHAVE QE E DINI PASQYREN NUS MARS RUSI PUSHT A NJ A SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="105.438" dur="0.334"> RAPORTI I KOHS Q TH NDRMARRJEN N IN RUSHCHN E MARS P PRNI NJ BO SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="105.772" dur="0.2"> N MAR MARS RUSI VINI NJ A SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="105.972" dur="0.134"> N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO SHUM N ON SHBA </text>
<text sub="clublinks" start="106.106" dur="0.5"> N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO SHUM N TR TROOPS US </text>
<text sub="clublinks" start="106.606" dur="0.634"> N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO SHUM N TR KUFIZAT N US SHUM N SHUM IN </text>
<text sub="clublinks" start="107.24" dur="0.534"> N MAR MARS RUSI PUSHTET NJ BO FUQI N ON TROOPS SH.B.A. N AFGHANISTAN. </text>
<text sub="clublinks" start="107.774" dur="0.167"> KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. </text>
<text sub="clublinks" start="107.941" dur="0.066"> KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> </text>
<text sub="clublinks" start="108.007" dur="0.067"> KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> IT </text>
<text sub="clublinks" start="108.074" dur="0.334"> KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="108.408" dur="0.6"> KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> ISSHTEM RREGULLUESHME </text>
<text sub="clublinks" start="109.008" dur="0.167"> KONSTATET SHQIPTARE N AF Afganistan. >> ISSHT R RREZIKULLUESHME </text>
<text sub="clublinks" start="109.175" dur="0.301"> >> ISSHT R RREZIKULLUESHME </text>
<text sub="clublinks" start="109.476" dur="0.2"> >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTIN </text>
<text sub="clublinks" start="109.676" dur="0.3"> >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI SHT </text>
<text sub="clublinks" start="109.976" dur="0.1"> >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI po shkon </text>
<text sub="clublinks" start="110.076" dur="0.234"> >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI po shkon </text>
<text sub="clublinks" start="110.31" dur="0.167"> >> ISSHT R RREGULLUESHME PRESIDENTI po shkon </text>
<text sub="clublinks" start="110.477" dur="0.367"> >> ISSHTEM RREGULLUESHME PRESIDENTI ISSHT SHKAKT OF T OF TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="110.844" dur="0.166"> PRESIDENTI GSHT SHKOLLUAR E TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="111.01" dur="0.067"> PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij </text>
<text sub="clublinks" start="111.077" dur="0.067"> PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij </text>
<text sub="clublinks" start="111.144" dur="0.167"> PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij për të thënë </text>
<text sub="clublinks" start="111.311" dur="0.2"> PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij që të thotë </text>
<text sub="clublinks" start="111.511" dur="0.2"> PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij për të thënë se ka </text>
<text sub="clublinks" start="111.711" dur="0.234"> PRESIDENTI po shkon nga mënyra e tij për të thënë se nuk ka </text>
<text sub="clublinks" start="111.945" dur="0.3"> PRESIDENTI GSHT SI MUND T MUND T TIJ T TO THES NUK KA T NOT KUFISHT </text>
<text sub="clublinks" start="112.245" dur="0.267"> Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar </text>
<text sub="clublinks" start="112.512" dur="0.1"> Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar asgjë </text>
<text sub="clublinks" start="112.612" dur="0.067"> Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar asgjë rreth kësaj </text>
<text sub="clublinks" start="112.679" dur="0.167"> Mënyra për të thënë se nuk ka dëgjuar asgjë rreth saj. </text>
<text sub="clublinks" start="112.846" dur="0.166"> YDO GJITHA P ITR TI. </text>
<text sub="clublinks" start="113.012" dur="0.167"> YDO GJITHA P ITR TI. >> </text>
<text sub="clublinks" start="113.179" dur="0.567"> YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="113.746" dur="3.404"> YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: RUSSIA </text>
<text sub="clublinks" start="117.15" dur="0.067"> YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: RUSI DENIES </text>
<text sub="clublinks" start="117.217" dur="0.3"> YDO GJITHA P ITR TI. >> Gazetari: RUSIA DANI TY </text>
<text sub="clublinks" start="117.517" dur="0.2"> >> Gazetari: RUSIA DANI TY </text>
<text sub="clublinks" start="117.717" dur="0.1"> >> Gazetari: RUSIA DANI PAGUAN </text>
<text sub="clublinks" start="117.817" dur="0.167"> >> Gazetari: RUSIA DANI PAGESONI </text>
<text sub="clublinks" start="117.984" dur="0.067"> >> Gazetari: RUSIA DANI PAGUAN TALIBAN </text>
<text sub="clublinks" start="118.051" dur="0.2"> >> Reporteri: RUSIA DANI PAGESENI TALIBANIT T TO </text>
<text sub="clublinks" start="118.251" dur="0.2"> >> Reporteri: RUSIA DANI PAGUAN TALIBANIN N H SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="118.451" dur="0.334"> >> Reporteri: RUSIA DANI PAGUAN TALIBANIN T TO SHUM DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="118.785" dur="0.2"> PAGUA TALIBANIN N TO SHUM poshtë </text>
<text sub="clublinks" start="118.985" dur="0.067"> PAGUA TALIBANIN N TO SHUM DH ANDN DHE </text>
<text sub="clublinks" start="119.052" dur="0.634"> PAGUA TALIBANIN N TO SHUM DHE VRES </text>
<text sub="clublinks" start="119.686" dur="4.371"> PAGUA TALIBANIN T TO SHUM DUHET DHE VRET AMERIKAN </text>
<text sub="clublinks" start="124.057" dur="0.167"> PAGUA TALIBANIN T TO SHUM DUHET DHE VRET SH SONDETSIT AMERIKAN. </text>
<text sub="clublinks" start="124.224" dur="0.166"> DHE Vrasin ushtarët amerikanë. </text>
<text sub="clublinks" start="124.39" dur="0.201"> DHE Vrasin ushtarët amerikanë. </text>
<text sub="clublinks" start="124.591" dur="0.133"> DHE Vrasin ushtarët amerikanë. PRESIDENT </text>
<text sub="clublinks" start="124.724" dur="0.1"> DHE Vrasin ushtarët amerikanë. PRESIDENTI TWEETED </text>
<text sub="clublinks" start="124.824" dur="0.301"> DHE Vrasin ushtarët amerikanë. PRESIDENTI TWEETED </text>
<text sub="clublinks" start="125.125" dur="0.333"> PRESIDENTI TWEETED </text>
<text sub="clublinks" start="125.458" dur="0.167"> PRESIDENTI DUHET TELL INTELIGJENCS </text>
<text sub="clublinks" start="125.625" dur="0.067"> PRESIDENTI DUHET KOMUNITETI Inteligjent </text>
<text sub="clublinks" start="125.692" dur="0.066"> PRESIDENTI TWEETED KOMUNITETI INTELIGJENC DIKOHET </text>
<text sub="clublinks" start="125.758" dur="0.101"> PRESIDENTI TWEETED KOMUNITETI Inteligjent NUK MUND </text>
<text sub="clublinks" start="125.859" dur="0.2"> KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND </text>
<text sub="clublinks" start="126.059" dur="0.067"> KOMUNITETI Inteligjent NUK MENDUAR </text>
<text sub="clublinks" start="126.126" dur="0.1"> KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND TIN MENDONI </text>
<text sub="clublinks" start="126.226" dur="0.2"> KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND TIN MIR </text>
<text sub="clublinks" start="126.426" dur="0.133"> KOMUNITETI INTELIGJENC NUK MUND T MIR SE KUPTOHET </text>
<text sub="clublinks" start="126.559" dur="0.334"> KOMUNITETI Inteligjencial NUK MUND TIN MIR SE KISHTUAR KETED </text>
<text sub="clublinks" start="126.893" dur="0.234"> THINKI ASSHTED KREDIBLUAR QAT </text>
<text sub="clublinks" start="127.127" dur="0.1"> THINKI ISHTE KREDIKUAR QAT ASUAJE </text>
<text sub="clublinks" start="127.227" dur="0.066"> THINKI CRSHTED KREDIKUAR QAT ASUAJE BIDNI </text>
<text sub="clublinks" start="127.293" dur="0.1"> THINKI ASSHT CR KREDIKUAR Q TH ASUAJE NUK DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="127.393" dur="0.201"> THINKI CRSHTED KREDIBLUAR QAT ASUAJE NUK KAM FINAN </text>
<text sub="clublinks" start="127.594" dur="0.3"> THINK IST CRSHT CR KREDIBLUAR QAT ASUAJE NUK MUND TACH FINAN. </text>
<text sub="clublinks" start="127.894" dur="0.167"> ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="128.061" dur="0.1"> ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="128.161" dur="0.1"> ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. BARDHA </text>
<text sub="clublinks" start="128.261" dur="0.167"> ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. SHTEPIA E BARDHE </text>
<text sub="clublinks" start="128.428" dur="0.167"> ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. SHTETI I Shtëpisë së Bardhë </text>
<text sub="clublinks" start="128.595" dur="0.333"> ASUAJE NUK MUND TACH DYT TIJ. Shtëpia e Bardhë duke provuar </text>
<text sub="clublinks" start="128.928" dur="0.234"> Shtëpia e Bardhë duke provuar </text>
<text sub="clublinks" start="129.162" dur="0.067"> Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikojë </text>
<text sub="clublinks" start="129.229" dur="0.066"> Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikohet N IFSE </text>
<text sub="clublinks" start="129.295" dur="0.167"> Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikohet nëse </text>
<text sub="clublinks" start="129.462" dur="0.134"> Shtëpia e Bardhë që përpiqet të verifikohet nëse SHUMUNT </text>
<text sub="clublinks" start="129.596" dur="0.233"> Shtëpia e Bardhë që po përpiqet të verifikohet nëse SHUM ishte </text>
<text sub="clublinks" start="129.829" dur="0.301"> Shtëpia e Bardhë që po përpiqet të verifikohet nëse paguhet SHUMA </text>
<text sub="clublinks" start="130.13" dur="0.2"> SHUM N IFSE FUQI U PAGUAR </text>
<text sub="clublinks" start="130.33" dur="0.2"> SHUMIF N IFSE FUQI U PAGUAR DHE </text>
<text sub="clublinks" start="130.53" dur="0.1"> SHUM N IFSE FUQI U PAGUAR DHE LIGJUES </text>
<text sub="clublinks" start="130.63" dur="0.133"> SHUMIF N IFSE FUQI U PAGUAR DHE LIGJUESIT JANRE </text>
<text sub="clublinks" start="130.763" dur="0.034"> SHUMIF N IFSE FUQI U PAGUAR DHE LIGJUESIT JAN TET GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="130.797" dur="0.934"> SHUMIF N IFSE FUQI JAN PA PAGUAR DHE LIGJUESIT JAN G TET GJITHA A </text>
<text sub="clublinks" start="131.731" dur="0.267"> DHE LIGJUESIT JAN G duke marrë një </text>
<text sub="clublinks" start="131.998" dur="1.635"> DHE LIGJUESIT JAN SHKAKTUAR KRIJIM </text>
<text sub="clublinks" start="133.633" dur="0.234"> DHE LIGJUESIT JAN TET GJITHA NDRMARRJEN BOTUES, </text>
<text sub="clublinks" start="133.867" dur="0.333"> DHE LIGJUESIT JAN TET GJITHA NDRMARRJEN BOTUES, NBC </text>
<text sub="clublinks" start="134.2" dur="0.2"> DHE LIGJUESIT JAN T G GJITHA ND ARMARRJEN BOTUES, NBC konfirmohet </text>
<text sub="clublinks" start="134.4" dur="0.167"> SHKURTIMI DITA, NBC konfirmohet </text>
<text sub="clublinks" start="134.567" dur="0.1"> SHKURTIMI DITA, NBC konfirmohet AT </text>
<text sub="clublinks" start="134.667" dur="0.167"> SHKURTIMI DITA, NBC konfirmohet në këtë </text>
<text sub="clublinks" start="134.834" dur="0.167"> SHPIRTSIMI DITA, NBC konfirmohet në këtë mëngjes. </text>
<text sub="clublinks" start="135.001" dur="0.3"> Në këtë mëngjes. </text>
<text sub="clublinks" start="135.301" dur="0.067"> Në këtë mëngjes. Demokratët </text>
<text sub="clublinks" start="135.368" dur="0.234"> Në këtë mëngjes. DEMOKRAT DHE </text>
<text sub="clublinks" start="135.602" dur="0.2"> Në këtë mëngjes. DEMOKRAT DHE REPUBLIKANE </text>
<text sub="clublinks" start="135.802" dur="0.233"> DEMOKRAT DHE REPUBLIKANE </text>
<text sub="clublinks" start="136.035" dur="0.067"> DETYRIMET E DEMOKRATSVE DHE REPUBLIKANEVE </text>
<text sub="clublinks" start="136.102" dur="0.534"> DEMOKRAT DHE REPUBLIKANET Q C BESIM P FORR </text>
<text sub="clublinks" start="136.636" dur="1.268"> DEMOKRAT DHE REPUBLIKANET Q C BESOJN FOR AN </text>
<text sub="clublinks" start="137.904" dur="0.567"> DEMOKRATST DHE REPUBLIKANALLT që janë duke thirrur për një hulumtim. </text>
<text sub="clublinks" start="138.471" dur="0.234"> FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. </text>
<text sub="clublinks" start="138.705" dur="0.133"> FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. Tracie </text>
<text sub="clublinks" start="138.838" dur="0.434"> FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. POTET TRACIE, </text>
<text sub="clublinks" start="139.272" dur="1.902"> FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. VOTA TRACIE, NBC </text>
<text sub="clublinks" start="141.174" dur="0.534"> FILLIMI P ANR NJ AN HULUMTIM. VOTA TRACIE, LAJME NBC. </text>
<text sub="clublinks" start="141.708" dur="0.167"> VOTA TRACIE, LAJME NBC. </text>
<text sub="clublinks" start="141.875" dur="0.1"> VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="141.975" dur="0.066"> VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUS </text>
<text sub="clublinks" start="142.041" dur="0.234"> VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUS IS </text>
<text sub="clublinks" start="142.275" dur="0.167"> VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUSI SPSHT SP SHPREHT </text>
<text sub="clublinks" start="142.442" dur="0.267"> VOTA TRACIE, LAJME NBC. >>> VIRUSI ISSHT SP SHPREHT më shpejt </text>
<text sub="clublinks" start="142.709" dur="0.167"> >>> VIRUSI ISSHT SP SHPREHT më shpejt </text>
<text sub="clublinks" start="142.876" dur="0.133"> >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F më shpejt në </text>
<text sub="clublinks" start="143.009" dur="0.534"> >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER N O OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="143.543" dur="1.034"> >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER NON OREGON AS </text>
<text sub="clublinks" start="144.577" dur="0.234"> >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F SHUMER N O OREGON SI MIR, </text>
<text sub="clublinks" start="144.811" dur="0.233"> >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER N O OREGON SI MIR, P FORR </text>
<text sub="clublinks" start="145.044" dur="0.367"> >>> VIRUSI SPSHT SHPREHT F N F FASTER N OREGON SI MIR, P FORR TRE </text>
<text sub="clublinks" start="145.411" dur="0.267"> N O OREGON SI MIR, P FORR TRE </text>
<text sub="clublinks" start="145.678" dur="0.1"> N O OREGON SI MIR, P THR TRE TRAJT </text>
<text sub="clublinks" start="145.778" dur="0.101"> N O OREGON SI MIR, P THR TRE DIT TRA RREZIKUT, </text>
<text sub="clublinks" start="145.879" dur="0.1"> N O OREGON SI MIR, P THR TRE DIT TRA RREZIKUT, KERTU </text>
<text sub="clublinks" start="145.979" dur="0.1"> N O OREGON SI MIR, P FORR TRE DIT TRA RREZIKUT, KAN TH KAN </text>
<text sub="clublinks" start="146.079" dur="0.7"> N O OREGON SI MIR, P FORR TRE DIT TRA RREZIKUT, KAN BE KAN BE QEN </text>
<text sub="clublinks" start="146.779" dur="0.167"> DITET E RREZIKSHME, KA QENA KANE </text>
<text sub="clublinks" start="146.946" dur="0.1"> DITET E RREZIKUT, KA QENA NGJITEN </text>
<text sub="clublinks" start="147.046" dur="0.067"> DITT E RREZIKUT, KA QENA T GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="147.113" dur="0.134"> DITT E RREZIKUT, KA QENAN NGA 200 MENALE </text>
<text sub="clublinks" start="147.247" dur="0.233"> DIT ST TRA RREZIKUT, KA QEN N AT GJITHA 200 të reja </text>
<text sub="clublinks" start="147.48" dur="0.734"> DITET E RREZIKSHME, KA QENA NDARJEN N 200 RASTA T NEW RI </text>
<text sub="clublinks" start="148.214" dur="2.903"> DITET E RREZIKSHME, KA QENA NDONJEN N LE MASTNYR 200 RASTET E REPUBLIKAVE </text>
<text sub="clublinks" start="151.117" dur="0.534"> DIT ST TRA RREZIKUT, KA QENAN N AT GJITHA 200 RASTET E REPARA DITA. </text>
<text sub="clublinks" start="151.651" dur="0.3"> N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. </text>
<text sub="clublinks" start="151.951" dur="0.134"> N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DJE </text>
<text sub="clublinks" start="152.085" dur="0.133"> N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETEM, </text>
<text sub="clublinks" start="152.218" dur="0.1"> N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETM, KERTU </text>
<text sub="clublinks" start="152.318" dur="0.1"> N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETM, KU JANE </text>
<text sub="clublinks" start="152.418" dur="0.801"> N LE MUNDSIT 200 RASTET E RI DITA. DITA E VETM, KU JAN W 247 </text>
<text sub="clublinks" start="153.219" dur="0.167"> DITA E VETM, KU JAN W 247 </text>
<text sub="clublinks" start="153.386" dur="1.568"> DITA E VETM, KU JAN 24 247 RI </text>
<text sub="clublinks" start="154.954" dur="0.568"> DITA E VETM, KU JANER 247 INFEKTIME T NEW reja. </text>
<text sub="clublinks" start="155.522" dur="0.133"> INFEKTIME T NEW RE. </text>
<text sub="clublinks" start="155.655" dur="0.133"> INFEKTIME T NEW RE. A </text>
<text sub="clublinks" start="155.788" dur="0.067"> INFEKTIME T NEW RE. NJ. E TRET </text>
<text sub="clublinks" start="155.855" dur="0.134"> INFEKTIME T NEW RE. NJ TH E TRET E </text>
<text sub="clublinks" start="155.989" dur="0.233"> INFEKTIME T NEW RE. NJ TH TRET T ALL GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="156.222" dur="0.167"> INFEKTIME T NEW RE. E TRET E T ALL GJITHA RASTET </text>
<text sub="clublinks" start="156.389" dur="0.267"> INFEKTIME T NEW RE. E TRET E T OF GJITHA RASTET N </text>
<text sub="clublinks" start="156.656" dur="0.3"> INFEKTIME T NEW RE. E TRET E T ALL GJITHA RASTET N O OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="156.956" dur="0.201"> E TRET E T ALL GJITHA RASTET N O OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="157.157" dur="0.1"> E TRET E T ALL GJITHA RASTET N IN SINCE OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="157.257" dur="0.066"> Një E TRET OF E T ALL GJITHA RASTET N O MARS SIREGON </text>
<text sub="clublinks" start="157.323" dur="0.701"> E TRET E T ALL GJITHA RASTET N O MARGJEN E PARA N OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="158.024" dur="3.637"> E TRET E T ALL GJITHA RASTET N IN MARRE T OF OREGONIT SI BEHET </text>
<text sub="clublinks" start="161.661" dur="0.434"> RRETHI E TRET E T GJITHA RASTET N C OREGON SINCE MARS TRE REPUBLIKS </text>
<text sub="clublinks" start="162.095" dur="0.333"> E TRET E T ALL GJITHA RASTET N IN MARGJENJEN E PARA RREGULLUESHME N. RREGULL </text>
<text sub="clublinks" start="162.428" dur="0.201"> SINCE MARS E RAPORTUAR N OF </text>
<text sub="clublinks" start="162.629" dur="0.1"> SINCE MARS E REPARIMIT T J DREJT </text>
<text sub="clublinks" start="162.729" dur="0.1"> SINCE MARS E RREGULLUAR N J VET </text>
<text sub="clublinks" start="162.829" dur="0.1"> SINCE MARS E REPARIMIT T IN DREJT PARA </text>
<text sub="clublinks" start="162.929" dur="0.234"> SINCE MARS E JAN RE RAPORTUAR T J DYT P E PRGJITHSHME </text>
<text sub="clublinks" start="163.163" dur="0.266"> SINCE MARS E JENI RAPORTUAR T J DREJT DY WEEKS PASTR. </text>
<text sub="clublinks" start="163.429" dur="0.201"> DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. </text>
<text sub="clublinks" start="163.63" dur="0.1"> DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA </text>
<text sub="clublinks" start="163.73" dur="0.1"> DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KANE </text>
<text sub="clublinks" start="163.83" dur="0.133"> DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA TANI TANI </text>
<text sub="clublinks" start="163.963" dur="0.201"> DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KERTU KAN BE TAN QENI </text>
<text sub="clublinks" start="164.164" dur="0.2"> DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA TANI TANI QENI M SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="164.364" dur="0.3"> DUHET T T VESHT ​​E PASURTA. KA TANI TANI QENI M M SHUM SE </text>
<text sub="clublinks" start="164.664" dur="0.2"> KA TANI TANI QENI M M SHUM SE </text>
<text sub="clublinks" start="164.864" dur="0.134"> KAN TANI KANEN NN M SHUM SE 8300 </text>
<text sub="clublinks" start="164.998" dur="0.133"> KAN TANI KAN BE NN M SHUM 8300 TOTAL </text>
<text sub="clublinks" start="165.131" dur="0.234"> KAN TANI KANEN TAN M M SHUM SE 8300 RASTET TOTALI </text>
<text sub="clublinks" start="165.365" dur="0.133"> KAN TANI KANEN N MORE SHUM SE 8300 RASTET TOTALI PATR STATEWIDE. </text>
<text sub="clublinks" start="165.498" dur="0.2"> 8300 RASTET TOTALI STATEWIDE. </text>
<text sub="clublinks" start="165.698" dur="0.1"> 8300 RASTET TOTALI STATEWIDE. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="165.798" dur="0.101"> 8300 RASTET TOTALI STATEWIDE. >>> GOV. </text>
<text sub="clublinks" start="165.899" dur="0.133"> >>> GOV. </text>
<text sub="clublinks" start="166.032" dur="0.501"> >>> GOV. K </text>
<text sub="clublinks" start="166.533" dur="0.433"> >>> GOV. K BROWN </text>
<text sub="clublinks" start="166.966" dur="0.467"> >>> GOV. K PARALAJMRIMI I KUJDES </text>
<text sub="clublinks" start="167.433" dur="0.267"> >>> GOV. K SHUM VESHJE VESHJE, </text>
<text sub="clublinks" start="167.7" dur="0.334"> K SHUM VESHJE VESHJE, </text>
<text sub="clublinks" start="168.034" dur="0.1"> K BARNI PARALAJMRIM, SHUM, Restorantët, </text>
<text sub="clublinks" start="168.134" dur="0.2"> K SHUMW VESHJE PARALAJMRIMIT, RESTAURAN OT, TTHER TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="168.334" dur="0.1"> K BARNAT E PARALAJMRIMIT T, BARNAVE, RESTAURANANT, BIZNESA T O TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="168.434" dur="0.201"> RESTAURANTST, BIZNESA T O TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="168.635" dur="0.3"> RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND TI </text>
<text sub="clublinks" start="168.935" dur="2.703"> RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND T. JENI </text>
<text sub="clublinks" start="171.638" dur="0.4"> RESTAURANTST, BIZNESET TTHER TJERA MUND T BE JAN TC FORCUAR </text>
<text sub="clublinks" start="172.038" dur="0.234"> RESTAURANTST, BIZNESET TTHER TJERA MUND T BE NDODHEN N TO T </text>
<text sub="clublinks" start="172.272" dur="0.2"> RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND T BE JAN FOR TC detyruara të mbyllen </text>
<text sub="clublinks" start="172.472" dur="0.333"> RESTAURANTST, BIZNESET T O TJERA MUND T BE JAN FOR T FOR NDODHEN T TO Q SHNDET </text>
<text sub="clublinks" start="172.805" dur="0.234"> MUND T BE NDODHET T TO MBETJE </text>
<text sub="clublinks" start="173.039" dur="0.1"> MUND T BE NDODHET T TO Q SHNDODHET PARA. </text>
<text sub="clublinks" start="173.139" dur="0.3"> AGAIN. </text>
<text sub="clublinks" start="173.439" dur="0.067"> AGAIN. SIPAS </text>
<text sub="clublinks" start="173.506" dur="0.1"> AGAIN. SIPAS </text>
<text sub="clublinks" start="173.606" dur="0.2"> AGAIN. SIPAS </text>
<text sub="clublinks" start="173.806" dur="0.101"> AGAIN. Në përputhje me WILLAMETTE </text>
<text sub="clublinks" start="173.907" dur="0.233"> Në përputhje me WILLAMETTE </text>
<text sub="clublinks" start="174.14" dur="0.1"> Në përputhje me Javën e WILLAMETTE, </text>
<text sub="clublinks" start="174.24" dur="0.501"> Në përputhje me JAVA WILLAMETTE, THE </text>
<text sub="clublinks" start="174.741" dur="0.333"> Në përputhje me javën e WILLAMETTE, QEVERIT </text>
<text sub="clublinks" start="175.074" dur="0.534"> Në përputhje me JAVA E WILLAMETTE, QEVERISA thotë </text>
<text sub="clublinks" start="175.608" dur="0.267"> JAVA, thotë qeveria </text>
<text sub="clublinks" start="175.875" dur="0.034"> JAVA, QYTETARI SI REISSUAR </text>
<text sub="clublinks" start="175.909" dur="0.1"> JAVA, QYTETARI SI REISSUAR A </text>
<text sub="clublinks" start="176.009" dur="0.1"> JAVA, QYTETARI thotë se po rishikon një qëndrim </text>
<text sub="clublinks" start="176.109" dur="0.233"> JAVA, QYTETARI thotë që po rishikon një qëndrim në </text>
<text sub="clublinks" start="176.342" dur="0.234"> JAVA, QYTETARI thotë se po rishikon një qëndrim në shtëpi </text>
<text sub="clublinks" start="176.576" dur="0.3"> JAVA, QYTETARI thotë se po rishikon një qëndrim në shtëpinë e urdhrit </text>
<text sub="clublinks" start="176.876" dur="0.167"> REZULTATI I NJ ST QNDRIMI ND RREZIK SHTPI </text>
<text sub="clublinks" start="177.043" dur="0.067"> REZULTATI I Q STNDRIMIT N SI SI RREZIK SHT </text>
<text sub="clublinks" start="177.11" dur="0.067"> REZULTIMI I Q STNDRIMIT ND RREZIK SHTPI NUK është </text>
<text sub="clublinks" start="177.177" dur="0.834"> REZULTATI I NJ ST QNDRIM ND RREZIK SHTPI NUK E JET </text>
<text sub="clublinks" start="178.011" dur="0.2"> REZULTATI I NJ ST QNDRIM ND RREZIK SHTPI NUK E PARAQITUR </text>
<text sub="clublinks" start="178.211" dur="0.467"> REZULTIMI I Q STNDRIMIT ND RREGULLIN E SHTPIS IS NUK NOTSHT M APNYRJA E PARA E PARAQITUR. </text>
<text sub="clublinks" start="178.678" dur="0.2"> NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. </text>
<text sub="clublinks" start="178.878" dur="0.1"> NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. PËR </text>
<text sub="clublinks" start="178.978" dur="0.1"> NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. PËR TANI, </text>
<text sub="clublinks" start="179.078" dur="0.067"> NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. PER TANI, SHE </text>
<text sub="clublinks" start="179.145" dur="0.367"> NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. P FORR TANI, HESHT </text>
<text sub="clublinks" start="179.512" dur="0.601"> NUK NOTSHT QPNDRANI I PARAQITUR. P FORR TANI, SI SSHT EM EMPHASIZING </text>
<text sub="clublinks" start="180.113" dur="0.267"> P FORR TANI, SI SSHT EM EMPHASIZING </text>
<text sub="clublinks" start="180.38" dur="0.3"> PR TANI, SI EMSHT EM NDESHTIMI PERSONAL </text>
<text sub="clublinks" start="180.68" dur="0.133"> P FORR TANI, SHUM IS EMSHT EM NDODHEN P RESRGJEGJSIS P PERSONALE, </text>
<text sub="clublinks" start="180.813" dur="0.101"> P FORR T GJITHA, SI EMSHT EM NDIKON PRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar </text>
<text sub="clublinks" start="180.914" dur="0.233"> P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar </text>
<text sub="clublinks" start="181.147" dur="0.034"> P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar njerëz </text>
<text sub="clublinks" start="181.181" dur="0.367"> P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit </text>
<text sub="clublinks" start="181.548" dur="0.433"> P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit të veshin </text>
<text sub="clublinks" start="181.981" dur="0.467"> PPRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit që të veshin maska </text>
<text sub="clublinks" start="182.448" dur="0.167"> P RESRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit që të veshin masa </text>
<text sub="clublinks" start="182.615" dur="0.334"> PPRGJEGJSIA PERSONALE, duke kërkuar nga njerëzit që të veshin masa, por në IN </text>
<text sub="clublinks" start="182.949" dur="0.267"> NJERZIT T TO VESHT ​​M MASKONI N IN </text>
<text sub="clublinks" start="183.216" dur="0.334"> NJERZIT T TO VAJNI MASJET N IN PUBLIK, </text>
<text sub="clublinks" start="183.55" dur="0.467"> NJERZIT T TO VESHT ​​M MASKONUTT N IN PUBLIK, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="184.017" dur="0.433"> NJERZIT T TO VESHT ​​M MASJET N IN PUBLIK, DHE EDHE </text>
<text sub="clublinks" start="184.45" dur="0.334"> NJERZIT T TO VESHT ​​M MASJET N IN PUBLIK, DHE EDHE T. </text>
<text sub="clublinks" start="184.784" dur="0.734"> NJERZIT T TO VESH MASHA NAS PUBLIK, DHE EDHE T PR PRAKTIKS </text>
<text sub="clublinks" start="185.518" dur="0.234"> PUBLIK, DHE EDHE TE PRAKTIKA </text>
<text sub="clublinks" start="185.752" dur="3.336"> PUBLIK, DHE EDHE TE PRAKTIKA SOCIALE </text>
<text sub="clublinks" start="189.088" dur="0.568"> PUBLIK, DHE EDHE N PR PRAKTIK D SHPRNDARJES SOCIALE. </text>
<text sub="clublinks" start="189.656" dur="0.267"> DISTANCIM SOCIAL. </text>
<text sub="clublinks" start="189.923" dur="0.066"> DISTANCIM SOCIAL. REAGIM </text>
<text sub="clublinks" start="189.989" dur="0.134"> DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="190.123" dur="0.167"> DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT PE NJERZ </text>
<text sub="clublinks" start="190.29" dur="0.066"> DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT. KONSIDERI NJERZOR </text>
<text sub="clublinks" start="190.356" dur="0.301"> DISTANCIM SOCIAL. REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON </text>
<text sub="clublinks" start="190.657" dur="0.2"> REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON </text>
<text sub="clublinks" start="190.857" dur="0.067"> Reaksioni është njerëz që konsiderojnë më të mirët </text>
<text sub="clublinks" start="190.924" dur="0.567"> REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON Mënyrën më të mirë </text>
<text sub="clublinks" start="191.491" dur="1.868"> REACTIONI ISSHT NJEROPZIT KONSIDERON Mënyrën më të mirë për të </text>
<text sub="clublinks" start="193.359" dur="0.568"> REACTIONI ISSHT NJERZIT KONSIDERON Mënyrën më të mirë për t'u rihapur. </text>
<text sub="clublinks" start="193.927" dur="0.166"> Mënyra më e mirë për të rihapur. </text>
<text sub="clublinks" start="194.093" dur="0.201"> Mënyra më e mirë për të rihapur. >> </text>
<text sub="clublinks" start="194.294" dur="0.033"> Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="194.327" dur="0.1"> Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: A </text>
<text sub="clublinks" start="194.427" dur="0.167"> Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="194.594" dur="0.3"> Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="194.894" dur="0.234"> Mënyra më e mirë për të rihapur. >> Gazetari: Shumë banorë </text>
<text sub="clublinks" start="195.128" dur="0.167"> >> Gazetari: Shumë banorë </text>
<text sub="clublinks" start="195.295" dur="0.166"> >> Gazetari: SHUM REZULTATT E SOT </text>
<text sub="clublinks" start="195.461" dur="0.101"> >> Reporteri: SHUM VENDIDT thonë se ata </text>
<text sub="clublinks" start="195.562" dur="0.1"> >> Gazetari: Shumë banorë thonë se ata janë akoma </text>
<text sub="clublinks" start="195.662" dur="0.267"> >> Gazetari: Shumë banorë thonë se ata janë akoma shumë </text>
<text sub="clublinks" start="195.929" dur="0.267"> Thuaj ato janë akoma shumë </text>
<text sub="clublinks" start="196.196" dur="0.1"> Thuaj ato janë akoma të brengosur </text>
<text sub="clublinks" start="196.296" dur="0.667"> Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="196.963" dur="1.034"> Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH SHKUAR-19 </text>
<text sub="clublinks" start="197.997" dur="0.267"> Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH COVID-19, </text>
<text sub="clublinks" start="198.264" dur="0.301"> Thuaj se ata janë akoma të shqetësuar RRETH SHKUAR-19, TY </text>
<text sub="clublinks" start="198.565" dur="0.2"> I NDERUAR POR SHUMIDN-19, TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="198.765" dur="0.066"> I NDERUAR POR SHUMIDN-19, ato mendojnë </text>
<text sub="clublinks" start="198.831" dur="0.101"> I NDERUAR POR SHUMIDN-19, ato mendojnë </text>
<text sub="clublinks" start="198.932" dur="0.2"> I NDERUAR P ABR SHUMIDN-19, ata mendojnë shtetin </text>
<text sub="clublinks" start="199.132" dur="0.133"> I NDERUAR POR SHUMIDN-19, ata mendojnë se SHTETI </text>
<text sub="clublinks" start="199.265" dur="0.234"> I NDIKUAR POR SHUMIDN-19, T TH MENDUAR QATE SHTETI </text>
<text sub="clublinks" start="199.499" dur="0.3"> I NDERUAR P ABR SHUMIDN-19, ata mendojnë se shteti duhet të jetë shumë </text>
<text sub="clublinks" start="199.799" dur="0.267"> Mendoni se SHTETI DUHET T BE SHUMER </text>
<text sub="clublinks" start="200.066" dur="0.1"> THINK SHTETI DUHET T BE JET SHUM CA I KUJDES </text>
<text sub="clublinks" start="200.166" dur="0.134"> MENDONI SHTETI DUHET T SHUM SHPRNDARJES VETE </text>
<text sub="clublinks" start="200.3" dur="0.567"> MENDONI SHTETI DUHET T SHUM PARAQITJE SHKOLLUES SHKOLLOR </text>
<text sub="clublinks" start="200.867" dur="0.133"> MENDONI SHTETI DUHET T SHUM SHPRNDARJES PARAQITJE ME </text>
<text sub="clublinks" start="201" dur="0.301"> KUJDES P MR LVIZJEN E PARA ME </text>
<text sub="clublinks" start="201.301" dur="0.533"> LUTNDSISHT I VRTETSISHME PARAQITJE ME GJITHA. </text>
<text sub="clublinks" start="201.834" dur="0.167"> Asgjë. </text>
<text sub="clublinks" start="202.001" dur="0.034"> Asgjë. >> </text>
<text sub="clublinks" start="202.035" dur="0.133"> Asgjë. >> Unë </text>
<text sub="clublinks" start="202.168" dur="0.2"> Asgjë. >> Unë NUK </text>
<text sub="clublinks" start="202.368" dur="0.201"> Asgjë. Unë nuk mendoj </text>
<text sub="clublinks" start="202.569" dur="0.2"> Asgjë. >> Unë nuk mendoj OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="202.769" dur="0.267"> Asgjë. >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="203.036" dur="0.167"> >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="203.203" dur="0.1"> >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE JET </text>
<text sub="clublinks" start="203.303" dur="0.2"> >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="203.503" dur="0.133"> >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE JET SHUMGR agresiv </text>
<text sub="clublinks" start="203.636" dur="0.167"> >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE BN SHUM agresivë RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="203.803" dur="0.267"> >> Unë nuk mendoj se OREGONI DUHET T BE SHUM V AGRESIVE PGRR Lëvizjen </text>
<text sub="clublinks" start="204.07" dur="0.267"> B BENI SHUM AGRESIVE POR MOVNYRJEN </text>
<text sub="clublinks" start="204.337" dur="0.167"> Bëhuni SHUM agresivë RRETH L MVIZJES TW PARA </text>
<text sub="clublinks" start="204.504" dur="0.1"> B BENI SHUM AGRESIVE POR M MNYRJEN E PARA RAPELJEN. </text>
<text sub="clublinks" start="204.604" dur="0.133"> RIPARIMI I PARWS. </text>
<text sub="clublinks" start="204.737" dur="0.134"> RIPARIMI I PARWS. unë </text>
<text sub="clublinks" start="204.871" dur="0.067"> RIPARIMI I PARWS. UNË MENDOJ </text>
<text sub="clublinks" start="204.938" dur="0.1"> RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se ne </text>
<text sub="clublinks" start="205.038" dur="0.1"> RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se ne marrim </text>
<text sub="clublinks" start="205.138" dur="0.2"> RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi marrë </text>
<text sub="clublinks" start="205.338" dur="0.234"> RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi shumë </text>
<text sub="clublinks" start="205.572" dur="0.767"> RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi marrë shumë </text>
<text sub="clublinks" start="206.339" dur="0.133"> RIPARIMI I PARWS. Unë mendoj se kemi marrë shumë gjëra të tjera </text>
<text sub="clublinks" start="206.472" dur="3.938"> Unë mendoj se kemi marrë shumë gjëra të tjera </text>
<text sub="clublinks" start="210.41" dur="0.433"> Unë mendoj se ne kemi shumë vende të tjera </text>
<text sub="clublinks" start="210.843" dur="0.201"> Unë mendoj se kemi marrë shumë vende të tjera dhe </text>
<text sub="clublinks" start="211.044" dur="0.3"> Unë mendoj se kemi marrë shumë vende të tjera dhe ato </text>
<text sub="clublinks" start="211.344" dur="0.133"> Unë mendoj se ne kemi shumë vende të tjera dhe dekretin </text>
<text sub="clublinks" start="211.477" dur="0.301"> Unë mendoj se ne marrim një numër të vendeve të tjera dhe ato dekrete </text>
<text sub="clublinks" start="211.778" dur="0.2"> SHTETET DHE DEKLINA TA </text>
<text sub="clublinks" start="211.978" dur="0.1"> SHTETET DHE DEKLINA E KANE </text>
<text sub="clublinks" start="212.078" dur="0.067"> SHTETET DHE DEKLINA KANE SHUME </text>
<text sub="clublinks" start="212.145" dur="0.133"> SHTETET DHE DEKLINA KA SHENJE N. </text>
<text sub="clublinks" start="212.278" dur="0.301"> SHTETET DHE DEKLINA KA SHENJE N. </text>
<text sub="clublinks" start="212.579" dur="0.133"> SHTETET DHE DEKLINA E KA SHIKUAR N WH SHUMO, </text>
<text sub="clublinks" start="212.712" dur="0.3"> SHTETET DHE DEKLINA KANE SHENI N THE SHUMO, QAT </text>
<text sub="clublinks" start="213.012" dur="0.201"> KA SHIKU N THE SHUMO, Q TH </text>
<text sub="clublinks" start="213.213" dur="0.1"> KANE SHENI N THE SHUM, QE TI </text>
<text sub="clublinks" start="213.313" dur="0.1"> KANE SHENI N THE SHUM, Q TH KANVE </text>
<text sub="clublinks" start="213.413" dur="0.1"> KANE SHENI N THE SHUM, QAT KAN BE QEN </text>
<text sub="clublinks" start="213.513" dur="0.133"> KANE SHENJ AT N WH SHUM, Q THE KAN BE QNJAN </text>
<text sub="clublinks" start="213.646" dur="0.234"> KANE SHENI N THE SHUM, QAT NUK KAN BN A </text>
<text sub="clublinks" start="213.88" dur="0.334"> KANE SHENI N THE SHUM, QAT KAN BE QNDRON T BN </text>
<text sub="clublinks" start="214.214" dur="0.233"> Ata kanë qenë duke bërë shumë </text>
<text sub="clublinks" start="214.447" dur="0.067"> Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë </text>
<text sub="clublinks" start="214.514" dur="0.167"> Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë nga </text>
<text sub="clublinks" start="214.681" dur="0.1"> Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë nga qëndrimi </text>
<text sub="clublinks" start="214.781" dur="0.167"> Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë duke qëndruar mbyllur </text>
<text sub="clublinks" start="214.948" dur="0.3"> Ata kanë qenë duke bërë një të drejtë shumë duke qëndruar mbyllur. </text>
<text sub="clublinks" start="215.248" dur="0.167"> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. </text>
<text sub="clublinks" start="215.415" dur="0.2"> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> </text>
<text sub="clublinks" start="215.615" dur="0.067"> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="215.682" dur="0.066"> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="215.748" dur="0.234"> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: THESHT THE </text>
<text sub="clublinks" start="215.982" dur="0.133"> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI </text>
<text sub="clublinks" start="216.115" dur="0.334"> E DREJTA NGA QAYNDRIMI QUTNDET. >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I </text>
<text sub="clublinks" start="216.449" dur="0.267"> >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I </text>
<text sub="clublinks" start="216.716" dur="0.1"> >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I KUVENDIT-19 </text>
<text sub="clublinks" start="216.816" dur="0.134"> >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I RASTEVE TV KUVIT-19 </text>
<text sub="clublinks" start="216.95" dur="0.2"> >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I KLIMAVE TV RASTEVE TV KUVIDIT-19 </text>
<text sub="clublinks" start="217.15" dur="0.3"> >> Gazetari: ISSHT THE NUMRI I RROVAVE TV KVAJTSIS-19 RRETH N </text>
<text sub="clublinks" start="217.45" dur="0.234"> COVID-19 RASTET NGJARJE N. </text>
<text sub="clublinks" start="217.684" dur="0.1"> COVID-19 RASTET NGJARJE N O OREGON, </text>
<text sub="clublinks" start="217.784" dur="0.1"> COVID-19 RASTET NGJARJE N O OREGON, GOV. </text>
<text sub="clublinks" start="217.884" dur="0.2"> OREGON, GOV. </text>
<text sub="clublinks" start="218.084" dur="0.467"> OREGON, GOV. BROWN </text>
<text sub="clublinks" start="218.551" dur="1.001"> OREGON, GOV. SHQYRTUAR SJETE </text>
<text sub="clublinks" start="219.552" dur="0.501"> OREGON, GOV. BROWN SI REISSUAR </text>
<text sub="clublinks" start="220.053" dur="0.267"> OREGON, GOV. BROWN SES REISSUAJ TJER </text>
<text sub="clublinks" start="220.32" dur="0.333"> BROWN SES REISSUAJ TJER </text>
<text sub="clublinks" start="220.653" dur="0.1"> BROWN thotë se po rishfaqet një tjetër qëndrim-në shtëpi </text>
<text sub="clublinks" start="220.753" dur="0.067"> BROWN THES REISSUING E TIJ RRETH RRETH-AT-HOME </text>
<text sub="clublinks" start="220.82" dur="0.067"> BROWN SAYS REISSUING T AN GJITHA Qëndroni-N-shtëpi SI RREZIK SHT </text>
<text sub="clublinks" start="220.887" dur="0.1"> BROWN thotë se REISSUAR T AN TJERA RRETH-AT-SI RREGULLORE NUK ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="220.987" dur="0.901"> BROWN thotë se REISSUAR T AN TJERA RRETH-AT-SI RREGULLORE NUK ORSHT IS E TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="221.888" dur="0.267"> QAYNDETI-N-SHTPI RRETH NUK NOTSHT E TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="222.155" dur="0.267"> QAYNDRIMI-ND RREZIK SHTPI NUK NOTSHT PARAQITUR </text>
<text sub="clublinks" start="222.422" dur="0.534"> RRETH-RRETH NOM SHTPI NUK NOTSHT AP Q APNDRIMI I PAR P PARAQITUR. </text>
<text sub="clublinks" start="222.956" dur="0.166"> Qasja e Parafabrikuar. </text>
<text sub="clublinks" start="223.122" dur="0.101"> Qasja e Parafabrikuar. PËR </text>
<text sub="clublinks" start="223.223" dur="0.066"> Qasja e Parafabrikuar. PËR TANI, </text>
<text sub="clublinks" start="223.289" dur="0.167"> Qasja e Parafabrikuar. PER TANI, SHE </text>
<text sub="clublinks" start="223.456" dur="0.267"> Qasja e Parafabrikuar. P FORR TANI, HESHT </text>
<text sub="clublinks" start="223.723" dur="0.2"> Qasja e Parafabrikuar. PER TANI, SI po pyet </text>
<text sub="clublinks" start="223.923" dur="0.434"> Qasja e Parafabrikuar. P FORR TANI, NUK SSHT K ASRKON NJERZ </text>
<text sub="clublinks" start="224.357" dur="0.167"> P FORR TANI, NUK SSHT K ASRKON NJERZ </text>
<text sub="clublinks" start="224.524" dur="0.167"> P FORR TANI, NUK ASSHT AS K ASRKON NJERZIT T </text>
<text sub="clublinks" start="224.691" dur="0.066"> P FORR TANI, NUK SSHT AS K ASRKONI NJERZ T TO VAZHDON </text>
<text sub="clublinks" start="224.757" dur="0.701"> PER TANI, SI po kerkon njerez qe te vazhdojne </text>
<text sub="clublinks" start="225.458" dur="0.801"> P FORR TANI, NUK SSHT AS K ASRKON NJER PEZ T VAZHDIM T WE VESHT </text>
<text sub="clublinks" start="226.259" dur="0.467"> P FORR T GJITHA, SI po kërkon njerëzit që të vazhdojnë të veshin maska, </text>
<text sub="clublinks" start="226.726" dur="0.3"> P FORR TANI, NUK ASSHT AS K ASRKONI NJERZ T VAZHDIMI T TO VESHJEN MASHA, DIKA </text>
<text sub="clublinks" start="227.026" dur="0.201"> TT VAZHDOJNAR T VESHJEN Maska, DISA </text>
<text sub="clublinks" start="227.227" dur="0.1"> T CON VAZHDOJN TO T VESHJEN MASHA, DIKA SI </text>
<text sub="clublinks" start="227.327" dur="0.1"> T CON VAZHDONI T WE VESHJEN Maska, DUAJ TAY THEN SE </text>
<text sub="clublinks" start="227.427" dur="0.1"> TT VAZHDOJNAR T VESHT ​​M MASET, DUHET TAY THOT SE MUND </text>
<text sub="clublinks" start="227.527" dur="0.734"> TT VAZHDONI T WE VESHJEN Maska, DUHET TAY THENA QAT NUK MUND </text>
<text sub="clublinks" start="228.261" dur="0.434"> TT VAZHDIMI T TO VESHT ​​M MASET, DUHET TENI Q NUK MUND T BE JET </text>
<text sub="clublinks" start="228.695" dur="0.6"> T CON VAZHDIMI T TO VESHTAS MASET, DUHET TAY THEN QAT NUK MUND T BE BNI M T GJITHA. </text>
<text sub="clublinks" start="229.295" dur="0.167"> Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. </text>
<text sub="clublinks" start="229.462" dur="0.033"> Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. >> </text>
<text sub="clublinks" start="229.495" dur="0.067"> Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë </text>
<text sub="clublinks" start="229.562" dur="0.2"> Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë jam </text>
<text sub="clublinks" start="229.762" dur="0.167"> Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. >> Unë jam i njohur </text>
<text sub="clublinks" start="229.929" dur="0.267"> Thuaj se NUK MUND T BE BNI M ENNYRI. >> Unë jam i llojit </text>
<text sub="clublinks" start="230.196" dur="0.2"> Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë jam i llojit të ligësisë </text>
<text sub="clublinks" start="230.396" dur="0.301"> Thuaji që MUND T BE NDRMJET. >> Unë jam i llojit të drejtimit të drejtave </text>
<text sub="clublinks" start="230.697" dur="0.166"> >> Unë jam i llojit të drejtimit të drejtave </text>
<text sub="clublinks" start="230.863" dur="0.101"> >> Unë jam i llojit të të ligjeruarit drejt </text>
<text sub="clublinks" start="230.964" dur="0.1"> >> Unë jam i llojit duke u mbështetur drejt anës </text>
<text sub="clublinks" start="231.064" dur="0.3"> >> Unë jam i llojit duke u mbështetur drejt anës që </text>
<text sub="clublinks" start="231.364" dur="0.267"> >> Unë jam i llojit duke u mbështetur në anën që ne </text>
<text sub="clublinks" start="231.631" dur="0.767"> >> Unë jam i llojit duke u mbështetur në anën që duhet të duam </text>
<text sub="clublinks" start="232.398" dur="0.1"> >> Unë jam i llojit duke u mbështetur drejt anës që duhet të bëjmë </text>
<text sub="clublinks" start="232.498" dur="0.267"> Ana e saj që duhet të bëjmë </text>
<text sub="clublinks" start="232.765" dur="0.234"> PJESA Q TH DO T PA DUHET HAPJES SUS PAJIS, </text>
<text sub="clublinks" start="232.999" dur="0.801"> PJESA Q TH DO T DUHET HAPUR, PAS </text>
<text sub="clublinks" start="233.8" dur="0.6"> PJESA Q TH DO TUS DUHET HAPJES PUSHTET, OSE MUND T BNI </text>
<text sub="clublinks" start="234.4" dur="0.434"> PJESA Q PA DUHET T PA HAPUR PAUSE, OSE MUND T EVEN </text>
<text sub="clublinks" start="234.834" dur="0.134"> PJESA Q PA DO TUS DUHET T HAPUR PAUSE, OSE MUND T EV NDERMOJ </text>
<text sub="clublinks" start="234.968" dur="0.934"> PJESA QAT DUHET T PA HAPUR PAUSE, OSE MUND T EV NDEROJME A </text>
<text sub="clublinks" start="235.902" dur="0.2"> HAPJA, OSE MUND T EV NDEROJME A </text>
<text sub="clublinks" start="236.102" dur="3.737"> HAPJA, OSE MUND T EV NDEROJME HAPI </text>
<text sub="clublinks" start="239.839" dur="0.167"> HAPJA, OSE MUND T EV NDEROJME HAPI SHTET. </text>
<text sub="clublinks" start="240.006" dur="0.167"> HAPI I SHTETIT. </text>
<text sub="clublinks" start="240.173" dur="0.1"> HAPI I SHTETIT. POR </text>
<text sub="clublinks" start="240.273" dur="0.067"> HAPI I SHTETIT. POR SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="240.34" dur="0.233"> HAPI I SHTETIT. POR shumica e </text>
<text sub="clublinks" start="240.573" dur="0.134"> HAPI I SHTETIT. POR SHUM GJITHA, </text>
<text sub="clublinks" start="240.707" dur="0.267"> HAPI I SHTETIT. POR SHUM GJITHA, unë </text>
<text sub="clublinks" start="240.974" dur="0.267"> HAPI I SHTETIT. POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj </text>
<text sub="clublinks" start="241.241" dur="0.266"> POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj </text>
<text sub="clublinks" start="241.507" dur="0.101"> POR M OF T GJITHA, Unë mendoj çdo gjë </text>
<text sub="clublinks" start="241.608" dur="0.066"> POR M OF T GJITHA, Unë mendoj se çdo njeri ka nevojë </text>
<text sub="clublinks" start="241.674" dur="0.067"> POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj se çdo njeri ka nevojë për të </text>
<text sub="clublinks" start="241.741" dur="0.868"> POR SHUM T ALL GJITHA, Unë mendoj se çdo njeri ka nevojë për të qenë </text>
<text sub="clublinks" start="242.609" dur="0.333"> EDO T NE DUHET T TO BNI </text>
<text sub="clublinks" start="242.942" dur="4.238"> EDO GJETJE DUHET T BE PRGJIGJET, </text>
<text sub="clublinks" start="247.18" dur="0.567"> EDO GJITHA KA NEVOJ T TO JETP P RESRGJIGJE, PERSONALE. </text>
<text sub="clublinks" start="247.747" dur="0.167"> PPRGJIGJE, PERSONALE. </text>
<text sub="clublinks" start="247.914" dur="0.067"> PPRGJIGJE, PERSONALE. >> </text>
<text sub="clublinks" start="247.981" dur="0.1"> PPRGJIGJE, PERSONALE. >> Unë </text>
<text sub="clublinks" start="248.081" dur="0.167"> PPRGJIGJE, PERSONALE. >> DO DO </text>
<text sub="clublinks" start="248.248" dur="0.2"> PPRGJIGJE, PERSONALE. Unë NUK DO T BNI </text>
<text sub="clublinks" start="248.448" dur="0.133"> PPRGJIGJE, PERSONALE. Unë nuk do të bëj </text>
<text sub="clublinks" start="248.581" dur="0.267"> PPRGJIGJE, PERSONALE. >> Unë nuk do të marr një </text>
<text sub="clublinks" start="248.848" dur="0.167"> PPRGJIGJE, PERSONALE. Unë nuk do të bëj shumë </text>
<text sub="clublinks" start="249.015" dur="0.367"> PPRGJIGJE, PERSONALE. >> Unë nuk do të bëj shumë </text>
<text sub="clublinks" start="249.382" dur="0.267"> >> Unë nuk do të bëj shumë </text>
<text sub="clublinks" start="249.649" dur="0.067"> >> Unë nuk do të bëj një pjesë të miqve </text>
<text sub="clublinks" start="249.716" dur="0.1"> >> NUK DO TAKE B FN SHUM miqve me </text>
<text sub="clublinks" start="249.816" dur="0.2"> >> Unë nuk do të bëj shumë miqësi me të </text>
<text sub="clublinks" start="250.016" dur="0.1"> >> Unë nuk do të bëj shumë miq me deklaratën </text>
<text sub="clublinks" start="250.116" dur="0.3"> >> Unë nuk do të bëj shumë miq me deklaratën që </text>
<text sub="clublinks" start="250.416" dur="0.167"> SHUM ME SHTETIN QE </text>
<text sub="clublinks" start="250.583" dur="0.134"> Miqte me deklaraten qe jam </text>
<text sub="clublinks" start="250.717" dur="0.066"> Miqte me SHTETIN QE JEMI RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="250.783" dur="0.1"> Miqte me SHTETIN QE JEMI RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="250.883" dur="0.167"> Miqte me deklaraten qe jam ne lidhje me te bere, </text>
<text sub="clublinks" start="251.05" dur="0.167"> MIRND THSISHME ME SHTETIN QAT JAM PMR TAKE BJ, POR </text>
<text sub="clublinks" start="251.217" dur="0.267"> MIRND THSISHME N THE SHTYTJE QAT JEMI POR TAKE BJ, POR unë </text>
<text sub="clublinks" start="251.484" dur="0.334"> SHUM ME SHTETIN QAT JEMI POR T M BJ, POR NUK DO </text>
<text sub="clublinks" start="251.818" dur="0.233"> Unë jam për të bërë, por unë nuk do </text>
<text sub="clublinks" start="252.051" dur="0.1"> Unë jam për të bërë, por nuk dua të mendoj </text>
<text sub="clublinks" start="252.151" dur="0.067"> Unë jam për të bërë, por unë nuk mendoj se </text>
<text sub="clublinks" start="252.218" dur="0.134"> Unë jam për të bërë, por unë nuk mendoj se ne </text>
<text sub="clublinks" start="252.352" dur="0.166"> Unë jam për të bërë, por nuk dua të mendoj që duhet të jemi </text>
<text sub="clublinks" start="252.518" dur="0.201"> Unë jam për të bërë, por unë nuk mendoj se duhet të lëvizim </text>
<text sub="clublinks" start="252.719" dur="0.3"> Unë jam për të bërë, por nuk dua të mendoj që duhet të lëvizim në </text>
<text sub="clublinks" start="253.019" dur="0.2"> Mendoni se duhet të lëvizim </text>
<text sub="clublinks" start="253.219" dur="0.1"> Mendoni se duhet të lëvizim në fazën </text>
<text sub="clublinks" start="253.319" dur="0.1"> Mendoni se duhet të lëvizim në fazën e dytë. </text>
<text sub="clublinks" start="253.419" dur="0.167"> FASA DYT. </text>
<text sub="clublinks" start="253.586" dur="0.167"> FASA DYT. >> </text>
<text sub="clublinks" start="253.753" dur="0.1"> FASA DYT. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="253.853" dur="0.1"> FASA DYT. >> Gazetari: THE </text>
<text sub="clublinks" start="253.953" dur="0.267"> FASA DYT. >> Gazetari: TOTALI </text>
<text sub="clublinks" start="254.22" dur="0.234"> FASA DYT. >> Reporter: NUMRI TOTAL </text>
<text sub="clublinks" start="254.454" dur="0.167"> >> Reporter: NUMRI TOTAL </text>
<text sub="clublinks" start="254.621" dur="0.066"> >> Reporter: NUMRI TOTALI I </text>
<text sub="clublinks" start="254.687" dur="0.1"> >> Reporter: NUMRI TOTALI I RI </text>
<text sub="clublinks" start="254.787" dur="0.134"> >> Reporter: NUMRI TOTAL I RASTEVE TE REJA </text>
<text sub="clublinks" start="254.921" dur="0.267"> >> Reporter: NUMRI total i rasteve të reja në </text>
<text sub="clublinks" start="255.188" dur="0.2"> >> Reporter: NUMRI TOTALI I RASTEVE TE REJA N O OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="255.388" dur="0.267"> >> Reporter: NUMRI TOTALI I RASTEVE TE REJA N O OREGON KA </text>
<text sub="clublinks" start="255.655" dur="0.3"> E RASTEVE TE REJA N O OREGON KA </text>
<text sub="clublinks" start="255.955" dur="0.1"> E RASTET E REPUBLIKAVE N O OREGON JAN S SIGURUAR </text>
<text sub="clublinks" start="256.055" dur="0.134"> E RASTEVE T NEW reja N IN OREGON KA KURNUAR 8000, </text>
<text sub="clublinks" start="256.189" dur="0.534"> E RASTEVE T NEW reja N OREGON KA KUPTUAR 8000, MARION </text>
<text sub="clublinks" start="256.723" dur="4.871"> E RASTEVE T NEW reja N IN OREGON KA KURNUAR 8000, MARION DHE </text>
<text sub="clublinks" start="261.594" dur="0.2"> E RASTEVE T NEW reja N OREGON KANAS PURRPARUAR 8000, MARION DHE YUMA </text>
<text sub="clublinks" start="261.794" dur="0.267"> SURPASUAR 8000, MARION DHE YUMA </text>
<text sub="clublinks" start="262.061" dur="0.1"> SURPASSED 8000, MARION DHE QYTET YUMA </text>
<text sub="clublinks" start="262.161" dur="0.067"> SURPASUAR 8000, SHENJT MAR T MAR MARIONIT DHE JUMA </text>
<text sub="clublinks" start="262.228" dur="0.1"> SURPASUAR 8000, QYTETET E MARIONIT DHE JUMA </text>
<text sub="clublinks" start="262.328" dur="0.267"> SURPASUAR 8000, QYTETET E MARIONIT DHE JUMA kanë shumicën </text>
<text sub="clublinks" start="262.595" dur="0.167"> SURPASUAR 8000, QYTETET E MARIONIT DHE JUMA JAN THE RASTET M T MADH. </text>
<text sub="clublinks" start="262.762" dur="0.167"> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. </text>
<text sub="clublinks" start="262.929" dur="0.1"> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> </text>
<text sub="clublinks" start="263.029" dur="0.067"> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. Unë jam </text>
<text sub="clublinks" start="263.096" dur="0.2"> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në </text>
<text sub="clublinks" start="263.296" dur="0.233"> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në </text>
<text sub="clublinks" start="263.529" dur="0.167"> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në FENCE, </text>
<text sub="clublinks" start="263.696" dur="0.301"> SHTETET KAN SHUMOST RASTET. >> Unë jam në FENCE, LIKE </text>
<text sub="clublinks" start="263.997" dur="0.267"> >> Unë jam në FENCE, LIKE </text>
<text sub="clublinks" start="264.264" dur="0.1"> >> Jam në FENCE, LIKE EDO </text>
<text sub="clublinks" start="264.364" dur="0.066"> >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, </text>
<text sub="clublinks" start="264.43" dur="0.1"> >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, unë </text>
<text sub="clublinks" start="264.53" dur="0.134"> >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, DUA </text>
<text sub="clublinks" start="264.664" dur="0.334"> >> Unë jam në fenomen, më pëlqen çdo gjë tjetër, dua të </text>
<text sub="clublinks" start="264.998" dur="0.267"> EDO ELDO SHUM W, DUA T TO </text>
<text sub="clublinks" start="265.265" dur="0.033"> VERDO ELDO SHUME, DUA T TO RIENHEN, </text>
<text sub="clublinks" start="265.298" dur="0.1"> EDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIEMHEN, AT </text>
<text sub="clublinks" start="265.398" dur="0.133"> VERDO ELDO SHUM, DUA T RE RIEMHEN, N THE </text>
<text sub="clublinks" start="265.531" dur="0.201"> EDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIEMHEN, N THE T NDRMJET </text>
<text sub="clublinks" start="265.732" dur="0.166"> VERDO ELDO SHUM, DUA T TO RIEMHEN, N THE Kohë T TJERA </text>
<text sub="clublinks" start="265.898" dur="0.234"> EDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIEMHEN, N THE Kohë T njëjtë </text>
<text sub="clublinks" start="266.132" dur="0.3"> VERDO ELDO SHUM,, DUA T TO RIROHEN, N THE Kohë T S DUA </text>
<text sub="clublinks" start="266.432" dur="0.167"> RUAJTI, N THE KOHA T DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="266.599" dur="0.067"> RUAJTOHET, N THE KOHA T DUHET T. BNI </text>
<text sub="clublinks" start="266.666" dur="0.2"> RUAJTI, N AT KOHA T DUHET T. BNI </text>
<text sub="clublinks" start="266.866" dur="0.134"> RUAJTI, N THE KOHA T DUHET T BE BNI SIGURISHT. </text>
<text sub="clublinks" start="267" dur="0.2"> TE JESH I SIGURT. </text>
<text sub="clublinks" start="267.2" dur="0.133"> TE JESH I SIGURT. IT'S </text>
<text sub="clublinks" start="267.333" dur="0.1"> TE JESH I SIGURT. ESHTE E FRIKSHME </text>
<text sub="clublinks" start="267.433" dur="0.1"> TE JESH I SIGURT. 'Shtë e frikshme ME </text>
<text sub="clublinks" start="267.533" dur="0.234"> TE JESH I SIGURT. ARYshtë e frikshme me </text>
<text sub="clublinks" start="267.767" dur="0.167"> TE JESH I SIGURT. ARYshtë e frikshme me numrin </text>
<text sub="clublinks" start="267.934" dur="0.334"> TE JESH I SIGURT. ARYshtë e frikshme me numrin e </text>
<text sub="clublinks" start="268.268" dur="0.233"> ARYshtë e frikshme me numrin e </text>
<text sub="clublinks" start="268.501" dur="0.067"> ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve </text>
<text sub="clublinks" start="268.568" dur="0.067"> ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve </text>
<text sub="clublinks" start="268.635" dur="0.734"> SCshtë e frikshme me numrin e rasteve kyç </text>
<text sub="clublinks" start="269.369" dur="8.475"> ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve POPPINGUJT KRYESORE </text>
<text sub="clublinks" start="277.844" dur="0.167"> ARYshtë e frikshme me numrin e rasteve SHPENZIMI KRYESOR. </text>
<text sub="clublinks" start="278.011" dur="0.166"> RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. </text>
<text sub="clublinks" start="278.177" dur="0.167"> RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> </text>
<text sub="clublinks" start="278.344" dur="0.1"> RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> VERDO GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="278.444" dur="0.067"> RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> GJITHA NEVOJ </text>
<text sub="clublinks" start="278.511" dur="0.167"> RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> EDO GJITHA NEVOJ N </text>
<text sub="clublinks" start="278.678" dur="0.334"> RREZIKON POPR POPPINGun KRYESOR. >> EDO GJITHA NEVOJET T TO B TONI </text>
<text sub="clublinks" start="279.012" dur="0.367"> >> EDO GJITHA NEVOJET T TO B TONI </text>
<text sub="clublinks" start="279.379" dur="0.233"> >> VERDO GJETJE DUHET T BE PRGJIGJET, </text>
<text sub="clublinks" start="279.612" dur="0.1"> >> VERDO GJETJE DUHET T BE PRGJIGJET, PERSONALisht. </text>
<text sub="clublinks" start="279.712" dur="0.134"> PPRGJIGJE, PERSONALE. </text>
<text sub="clublinks" start="279.846" dur="0.066"> PPRGJIGJE, PERSONALE. unë </text>
<text sub="clublinks" start="279.912" dur="0.034"> PPRGJIGJE, PERSONALE. I SHOH </text>
<text sub="clublinks" start="279.946" dur="0.067"> PPRGJIGJE, PERSONALE. SHENI A </text>
<text sub="clublinks" start="280.013" dur="0.1"> PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJ SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="280.113" dur="0.267"> PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJN. SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="280.38" dur="0.233"> PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJN A NJ OF SHUM POPULL </text>
<text sub="clublinks" start="280.613" dur="0.234"> PPRGJIGJE, PERSONALE. SHIKOJN A SHUM PRANE T PE POPULLIT </text>
<text sub="clublinks" start="280.847" dur="0.167"> SHIKOJN A SHUM PRANE T PE POPULLIT </text>
<text sub="clublinks" start="281.014" dur="0.066"> SHIKOJN A SHUM P PERZGJEDHJEN E NJEREZVE NUK </text>
<text sub="clublinks" start="281.08" dur="0.1"> SHIKOJN A SHUM POPULL T CH ZGJEDHNI jo </text>
<text sub="clublinks" start="281.18" dur="0.201"> SHIKOJN A NJ OF SHUM P PERZGJEDHJE T NOT POPULLS SI T TO VDES </text>
<text sub="clublinks" start="281.381" dur="0.267"> SHIKOJN A NJ OF SHUM POORZGJEDHJE T PE NJERZVE NUK T TO VAJNI MASHA. </text>
<text sub="clublinks" start="281.648" dur="0.166"> NUK T WE VAJNI MASET. </text>
<text sub="clublinks" start="281.814" dur="0.167"> NUK T WE VAJNI MASET. >> </text>
<text sub="clublinks" start="281.981" dur="0.034"> NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="282.015" dur="0.166"> NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: A </text>
<text sub="clublinks" start="282.181" dur="0.167"> NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="282.348" dur="0.334"> NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="282.682" dur="0.2"> NUK T WE VAJNI MASET. >> Gazetari: Shumë banorë </text>
<text sub="clublinks" start="282.882" dur="0.134"> >> Gazetari: Shumë banorë </text>
<text sub="clublinks" start="283.016" dur="0.133"> >> Gazetari: Shumë banorë I </text>
<text sub="clublinks" start="283.149" dur="0.1"> >> Gazetari: Shumë banorë i kam folur </text>
<text sub="clublinks" start="283.249" dur="0.167"> >> Gazetari: Shumë banorë me të cilët folem </text>
<text sub="clublinks" start="283.416" dur="0.167"> >> Gazetari: SHUM VETIDSISHT T I FALUAR ME FJAL </text>
<text sub="clublinks" start="283.583" dur="0.2"> >> Gazetari: SHUM VENDT I FALOJ ME FJAL QE </text>
<text sub="clublinks" start="283.783" dur="0.3"> >> Gazetari: Shumë banorë i kam folur me fjalët që ato </text>
<text sub="clublinks" start="284.083" dur="0.201"> Unë folem me fjalë që ato </text>
<text sub="clublinks" start="284.284" dur="0.133"> Unë folem me fjalë që ata do të </text>
<text sub="clublinks" start="284.417" dur="0.067"> Unë folem me fjalë që ata do të vazhdojnë </text>
<text sub="clublinks" start="284.484" dur="0.167"> Unë folem me fjalë që ata do të vazhdojnë </text>
<text sub="clublinks" start="284.651" dur="0.266"> Unë folem me fjalë që ata do të vazhdojnë në shoqërinë </text>
<text sub="clublinks" start="284.917" dur="0.267"> Do të vazhdojë në SOCIAL </text>
<text sub="clublinks" start="285.184" dur="0.101"> Do të vazhdojë me distancën shoqërore </text>
<text sub="clublinks" start="285.285" dur="0.1"> Do të vazhdojë në distancën shoqërore në </text>
<text sub="clublinks" start="285.385" dur="0.133"> Do të vazhdojë me distancën shoqërore në </text>
<text sub="clublinks" start="285.518" dur="0.067"> Do të vazhdojë në distancën shoqërore në të katërt </text>
<text sub="clublinks" start="285.585" dur="0.333"> Do të vazhdojë në distancën shoqërore në të katërtën e </text>
<text sub="clublinks" start="285.918" dur="0.201"> DISTANCA NO KATOR T </text>
<text sub="clublinks" start="286.119" dur="0.167"> DISTANCA NO KAT FRT E JULY </text>
<text sub="clublinks" start="286.286" dur="0.1"> DISTANCA NO KAT FR T OF HOLIDAY. </text>
<text sub="clublinks" start="286.386" dur="0.166"> HOLIDAY I KULLIT. </text>
<text sub="clublinks" start="286.552" dur="0.201"> HOLIDAY I KULLIT. NË </text>
<text sub="clublinks" start="286.753" dur="0.066"> HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, </text>
<text sub="clublinks" start="286.819" dur="0.067"> HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, unë </text>
<text sub="clublinks" start="286.886" dur="0.2"> HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, unë jam </text>
<text sub="clublinks" start="287.086" dur="0.267"> HOLIDAY I KULLIT. N P PORTLAND, unë jam brianant </text>
<text sub="clublinks" start="287.353" dur="0.301"> N P PORTLAND, unë jam brianant </text>
<text sub="clublinks" start="287.654" dur="0.066"> N P PORTLAND, Unë jam BRYANT CLERKLEY, </text>
<text sub="clublinks" start="287.72" dur="0.501"> N P PORTLAND, Unë jam BRYANT CLERKLEY, KGW </text>
<text sub="clublinks" start="288.221" dur="4.004"> N P PORTLAND, Unë jam BRYANT CLERKLEY, LAJME KGW. </text>
<text sub="clublinks" start="292.225" dur="0.167"> CLERKLEY, LAJME KGW. </text>
<text sub="clublinks" start="292.392" dur="0.133"> CLERKLEY, LAJME KGW. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="292.525" dur="0.167"> CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, </text>
<text sub="clublinks" start="292.692" dur="0.133"> CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, LINCOLN </text>
<text sub="clublinks" start="292.825" dur="0.134"> CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, VEND LINCOLN </text>
<text sub="clublinks" start="292.959" dur="0.267"> CLERKLEY, LAJME KGW. >>> DITA, LINCOLN QENDRA BEGAN </text>
<text sub="clublinks" start="293.226" dur="0.333"> >>> DITA, LINCOLN QENDRA BEGAN </text>
<text sub="clublinks" start="293.559" dur="0.067"> >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNDARJES </text>
<text sub="clublinks" start="293.626" dur="0.134"> >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNIM FALAS </text>
<text sub="clublinks" start="293.76" dur="0.066"> >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNDARJES MASHA FALAS </text>
<text sub="clublinks" start="293.826" dur="0.201"> >>> DITA, SHTETI LINCOLN BEGAN SHPRNDARJE MASET FALAS T TO </text>
<text sub="clublinks" start="294.027" dur="0.3"> SHPISTRNDARJES MASNYRA FALAS T TO </text>
<text sub="clublinks" start="294.327" dur="0.1"> SHPISTRNDARJES MASAVE FALAS TE BIZNESET. </text>
<text sub="clublinks" start="294.427" dur="0.167"> Bizneset. </text>
<text sub="clublinks" start="294.594" dur="0.133"> Bizneset. </text>
<text sub="clublinks" start="294.727" dur="0.2"> Bizneset. Dhoma </text>
<text sub="clublinks" start="294.927" dur="0.334"> Bizneset. KAMI I </text>
<text sub="clublinks" start="295.261" dur="0.134"> Bizneset. Dhoma e Tregtisë </text>
<text sub="clublinks" start="295.395" dur="0.3"> Bizneset. KAMI I KOMERISS DO </text>
<text sub="clublinks" start="295.695" dur="0.2"> KAMI I KOMERISS DO </text>
<text sub="clublinks" start="295.895" dur="0.1"> Dhoma e Tregtisë do të dorëzojë </text>
<text sub="clublinks" start="295.995" dur="0.067"> Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ata </text>
<text sub="clublinks" start="296.062" dur="0.1"> Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato </text>
<text sub="clublinks" start="296.162" dur="0.167"> Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato </text>
<text sub="clublinks" start="296.329" dur="0.367"> Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato në A </text>
<text sub="clublinks" start="296.696" dur="0.767"> Dhoma e Tregtisë do t'i dorëzojë ato në një të ardhme </text>
<text sub="clublinks" start="297.463" dur="0.334"> DUHET TUT BNI N-K -ND T PAR </text>
<text sub="clublinks" start="297.797" dur="1.802"> DUHET TUT B ONNI N A NJ A SH .RBIM T-PAR-T SHNUAR </text>
<text sub="clublinks" start="299.599" dur="0.534"> DUHET TUT JET ON N ON BAZA T F PAR-T COM ARDHURA. </text>
<text sub="clublinks" start="300.133" dur="0.267"> BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. </text>
<text sub="clublinks" start="300.4" dur="0.1"> BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. BUSINESS </text>
<text sub="clublinks" start="300.5" dur="0.066"> BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit </text>
<text sub="clublinks" start="300.566" dur="0.101"> BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund MUND </text>
<text sub="clublinks" start="300.667" dur="0.166"> BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund të plotësojnë </text>
<text sub="clublinks" start="300.833" dur="0.167"> BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund të plotësojnë </text>
<text sub="clublinks" start="301" dur="0.367"> BAZA E PAR-E SH SERVRBIMIT. Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një </text>
<text sub="clublinks" start="301.367" dur="0.2"> Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një </text>
<text sub="clublinks" start="301.567" dur="0.134"> Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular </text>
<text sub="clublinks" start="301.701" dur="0.133"> Pronarët e biznesit mund të plotësojnë formularin ONLINE </text>
<text sub="clublinks" start="301.834" dur="0.067"> Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular të thënë online </text>
<text sub="clublinks" start="301.901" dur="0.167"> Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular ONLINE duke thënë se si </text>
<text sub="clublinks" start="302.068" dur="0.3"> Pronarët e biznesit mund të plotësojnë një formular ONLINE që thotë se si shumë </text>
<text sub="clublinks" start="302.368" dur="0.234"> FORME ONLINE QENI SI SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="302.602" dur="0.1"> FORME ONLINE QENI SI MASET MUND </text>
<text sub="clublinks" start="302.702" dur="0.1"> FORME ONLINE Q S SHENI SI SHUM MASONI TY </text>
<text sub="clublinks" start="302.802" dur="0.634"> FORMULLI ONLINE QAY DUHET SI SHUM MUND T NEVOJN </text>
<text sub="clublinks" start="303.436" dur="1.401"> FORMULLI ONLINE TAY DREJTS SI SHUME MASONI NUK KA NEVOJ </text>
<text sub="clublinks" start="304.837" dur="0.367"> FORMULLI ONLINE SI DUHET SI SHUM MASONI ato që duhen për punëdhënës, </text>
<text sub="clublinks" start="305.204" dur="0.301"> MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUESHT, </text>
<text sub="clublinks" start="305.505" dur="0.2"> MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUAR, VOLUNTEERS, </text>
<text sub="clublinks" start="305.705" dur="0.067"> MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUAR, VOLUNTEERS, KLIENTET, </text>
<text sub="clublinks" start="305.772" dur="0.1"> MASET KA NEVOJ P FORR PUNPSUAR, VOLUNTEERS, KLIENTET DHE </text>
<text sub="clublinks" start="305.872" dur="0.267"> VOLUNTEERS, KLIENTET, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="306.139" dur="0.1"> VOLUNTEERS, KLIENTET DHE KLIENTET. </text>
<text sub="clublinks" start="306.239" dur="0.2"> Klientët. </text>
<text sub="clublinks" start="306.439" dur="0.1"> Klientët. PASTAJ </text>
<text sub="clublinks" start="306.539" dur="0.1"> Klientët. PASTAJ ATA </text>
<text sub="clublinks" start="306.639" dur="0.067"> Klientët. ATA DO DO </text>
<text sub="clublinks" start="306.706" dur="0.167"> Klientët. ATA DO TA JENI </text>
<text sub="clublinks" start="306.873" dur="0.066"> Klientët. Atëherë ato do të drejtohen </text>
<text sub="clublinks" start="306.939" dur="0.301"> Klientët. Atëherë ato do të drejtohen tek </text>
<text sub="clublinks" start="307.24" dur="0.167"> Atëherë ato do të drejtohen tek </text>
<text sub="clublinks" start="307.407" dur="0.467"> Atëherë ato do të drejtohen tek një </text>
<text sub="clublinks" start="307.874" dur="2.869"> Atëherë ato do të drejtohen tek një nga </text>
<text sub="clublinks" start="310.743" dur="0.501"> Atëherë ato do të drejtohen tek një nga disa </text>
<text sub="clublinks" start="311.244" dur="0.267"> Atëherë ato do të drejtohen te NJNE PIKUP SHUMVER </text>
<text sub="clublinks" start="311.511" dur="0.3"> NJNE PIKUP SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="311.811" dur="0.1"> NJNE GJITHA LOKACIONET PICKUP SEVERAL. </text>
<text sub="clublinks" start="311.911" dur="0.234"> Lokacioneve. </text>
<text sub="clublinks" start="312.145" dur="0.066"> Lokacioneve. LINCOLN </text>
<text sub="clublinks" start="312.211" dur="0.134"> Lokacioneve. LINCOLN ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="312.345" dur="0.133"> Lokacioneve. LINCOLN ISSHT AM SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="312.478" dur="0.134"> Lokacioneve. LINCOLN AMSHT AM SHUM E SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="312.612" dur="0.133"> Lokacioneve. LINCOLN AMSHT AM SHUM REREGON </text>
<text sub="clublinks" start="312.745" dur="0.267"> LINCOLN AMSHT AM SHUM REREGON </text>
<text sub="clublinks" start="313.012" dur="0.2"> LINCOLN AMSHT AM SHUM SHTET OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="313.212" dur="0.134"> LINCOLN ISSHT AM K AMRKES SHUM SHOQ OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="313.346" dur="0.067"> LINCOLN AMSHT AM SHUM SHTET OREGON që kërkojnë njerëz </text>
<text sub="clublinks" start="313.413" dur="0.133"> LINCOLN AMSHT AM SHUM SHTET OREGON T RE KRKESAVE NJERZIT T. </text>
<text sub="clublinks" start="313.546" dur="0.2"> SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO </text>
<text sub="clublinks" start="313.746" dur="0.134"> SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO VESHT </text>
<text sub="clublinks" start="313.88" dur="0.1"> SHTETET K RERKOHN PE NJERZIT T TO veshin maska </text>
<text sub="clublinks" start="313.98" dur="0.1"> SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO VESHT ​​MASKUAR KUR </text>
<text sub="clublinks" start="314.08" dur="0.133"> SHTETET K RERKOHN PE NJERZIT T TO VESH MASHA KU JANE </text>
<text sub="clublinks" start="314.213" dur="0.301"> SHTETET KQURKOHN PE NJERZIT T TO VESH MASHA KU JAN </text>
<text sub="clublinks" start="314.514" dur="0.467"> SHTETET K RERKOHN PE NJERZIT T TO VESHT ​​MASJET Kur ato janë brenda </text>
<text sub="clublinks" start="314.981" dur="0.233"> VESHJE VESHJE KUR ato janë brenda </text>
<text sub="clublinks" start="315.214" dur="0.167"> VESHJET VESHT ​​WHKA KANRE JAN IN PUBLIKE TS BRENDSHME </text>
<text sub="clublinks" start="315.381" dur="0.534"> VESHJET VESHT ​​WHKA KAN JAN IN VENDET PUBLIKE T BRENDSHME. </text>
<text sub="clublinks" start="315.915" dur="0.2"> VENDE PUBLIKE. </text>
<text sub="clublinks" start="316.115" dur="2.97"> VENDE PUBLIKE. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="319.085" dur="0.133"> VENDE PUBLIKE. >>> PORTLAND </text>
<text sub="clublinks" start="319.218" dur="0.134"> VENDE PUBLIKE. >>> POLICIA PORTLANDE </text>
<text sub="clublinks" start="319.352" dur="0.233"> VENDE PUBLIKE. >>> M M SHUM POLICIA PORTLANDE </text>
<text sub="clublinks" start="319.585" dur="0.267"> VENDE PUBLIKE. >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN Tetë </text>
<text sub="clublinks" start="319.852" dur="0.267"> >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN Tetë </text>
<text sub="clublinks" start="320.119" dur="0.067"> >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN ARRESTET E TETA </text>
<text sub="clublinks" start="320.186" dur="0.167"> >>> POLITIKA PORTLANDORE BADN Tetë Arrestimet THE </text>
<text sub="clublinks" start="320.353" dur="0.1"> >>> POLITIKA PORTLIKE BNIGH Tetë Arrestime protestat </text>
<text sub="clublinks" start="320.453" dur="0.767"> >>> POLICIA PORTLIKA BADNI Tetë TREGUAJT protestat KJO </text>
<text sub="clublinks" start="321.22" dur="0.267"> ARRESON PROTESTON KISTO </text>
<text sub="clublinks" start="321.487" dur="0.234"> Arreston protestat K WET WE JAVA, </text>
<text sub="clublinks" start="321.721" dur="0.467"> ARRESON PROTESTON K ,TEK JAVENDN, DEMONSTRATORT </text>
<text sub="clublinks" start="322.188" dur="0.167"> ARRESON PROTESTON KEKTEK JAVEKN, DEMONSTRATORT JAN </text>
<text sub="clublinks" start="322.355" dur="0.334"> ARRESON PROTESTON KEKT WE JAVENDN, DEMONSTRATORT JAN. N </text>
<text sub="clublinks" start="322.689" dur="0.2"> JAVA, DEMONSTRATORT JAN AT </text>
<text sub="clublinks" start="322.889" dur="0.1"> JAVA, DEMONSTRATOR WT ishin në qytet </text>
<text sub="clublinks" start="322.989" dur="0.1"> JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN NALL QYTET T CITY QYTETIT </text>
<text sub="clublinks" start="323.089" dur="0.234"> JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN N AT Q CITYNDETJE T CITY QYTETIT </text>
<text sub="clublinks" start="323.323" dur="0.1"> JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN N AT NIGHN N CITYNYRA T CITY QYTETIT, </text>
<text sub="clublinks" start="323.423" dur="0.834"> JAVA, DEMONSTRATOR WT JAN N AT N CITYN CITY N CITYNYRA T CITY QYTETIT, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="324.257" dur="0.3"> N HNYRA E VRTETA QYTETE, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="324.557" dur="0.434"> N HNYRA T L QYTETIT T CITY QYTETIT, DHE PROTESTERS </text>
<text sub="clublinks" start="324.991" dur="0.6"> N CITYNGJIA E HAPUR QYTETIT, DHE PROTESTERT E LN </text>
<text sub="clublinks" start="325.591" dur="0.101"> N HNYRA TAST HUMA T CITY QYTETIT, DHE PROTESTERT L LENI ANTI-POLITIK </text>
<text sub="clublinks" start="325.692" dur="0.266"> Protestuesit e lënë ANTI-POLITIK </text>
<text sub="clublinks" start="325.958" dur="0.067"> PROTESTERT GJUFFITI LEGJISHT ANTI-POLITIK </text>
<text sub="clublinks" start="326.025" dur="0.1"> PROTESTERT GJUMANI ANTI-POLICE GRAFFITI </text>
<text sub="clublinks" start="326.125" dur="0.701"> Protestuesit lënë GRAFFITI ANTI-POLICIK P ONR T </text>
<text sub="clublinks" start="326.826" dur="0.2"> Protestuesit i lënë GRAFFITI ANTI-POLICIK P ONR DREJT </text>
<text sub="clublinks" start="327.026" dur="0.534"> Protestuesit i lënë GRAFFITI ANTI-POLITIK MBI Qëndrën e Drejtësisë. </text>
<text sub="clublinks" start="327.56" dur="0.234"> GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. </text>
<text sub="clublinks" start="327.794" dur="0.066"> GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. NJERËZIT </text>
<text sub="clublinks" start="327.86" dur="0.1"> GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. NJERLEZIT </text>
<text sub="clublinks" start="327.96" dur="0.201"> GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. NJERZIT DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="328.161" dur="0.233"> GRAFFITI N ON QERNDRIN E DREJTSIS. BARRIEROWNT E SHPALLJEVE T NJERIUT </text>
<text sub="clublinks" start="328.394" dur="0.234"> BARRIEROWNT E SHPALLJEVE T NJERIUT </text>
<text sub="clublinks" start="328.628" dur="0.367"> POPULLSI I BARRIEROWNVE TOWN DHNS S VETEM </text>
<text sub="clublinks" start="328.995" dur="3.904"> NJERZIT PKRKUAR PRBAROWNSIT RRETH THEMELIT </text>
<text sub="clublinks" start="332.899" dur="0.434"> NJERZIT PKRKUAR BARRIERART NGA ND ARTIMI </text>
<text sub="clublinks" start="333.333" dur="0.266"> NJERZIT TK KUJTSUAR PARRBARRT NGA NDURTIMI DHE </text>
<text sub="clublinks" start="333.599" dur="0.267"> NJERZIT TK KUJTSISHT PARRBARRT NGA NDURTIMI DHE SHPRNDARJES </text>
<text sub="clublinks" start="333.866" dur="0.201"> RRETH NDURTIMIT DHE NJOHUR </text>
<text sub="clublinks" start="334.067" dur="0.166"> RRETH NDURTIMIT DHE SHPALLJE </text>
<text sub="clublinks" start="334.233" dur="0.167"> RRETH SIGURIMIT T B NDRTIMIT DHE NDRTUAR </text>
<text sub="clublinks" start="334.4" dur="0.1"> RRETH KAMERAVE TUR SIGURTIT TU NDRTUAR DHE NGJARJE. </text>
<text sub="clublinks" start="334.5" dur="0.167"> KAMERAT E SIGURIS. </text>
<text sub="clublinks" start="334.667" dur="0.1"> KAMERAT E SIGURIS. NE </text>
<text sub="clublinks" start="334.767" dur="0.134"> KAMERAT E SIGURIS. NE KEMI </text>
<text sub="clublinks" start="334.901" dur="0.066"> KAMERAT E SIGURIS. Ne kemi arritur </text>
<text sub="clublinks" start="334.967" dur="0.201"> KAMERAT E SIGURIS. Ne kemi arritur, </text>
<text sub="clublinks" start="335.168" dur="0.267"> KAMERAT E SIGURIS. Ne kemi arritur tek </text>
<text sub="clublinks" start="335.435" dur="0.233"> KAMERAT E SIGURIS. KEMI MUND T MIRUT N TO Kryetari </text>
<text sub="clublinks" start="335.668" dur="0.167"> KEMI MUND T MIRUT N TO Kryetari </text>
<text sub="clublinks" start="335.835" dur="0.133"> KEMI MUND T MIR N MNYR TED </text>
<text sub="clublinks" start="335.968" dur="0.067"> KEMI MUND T MIR N MYOR TED WHEELER </text>
<text sub="clublinks" start="336.035" dur="0.1"> KEMI MUND T MIR N TO MYORIN TED WHEELER P FORR </text>
<text sub="clublinks" start="336.135" dur="0.334"> KEMI MUND T MIR N MJETOR TED WELELER PAYR A </text>
<text sub="clublinks" start="336.469" dur="0.1"> KEMI MUNDSUAR TUAJ N M MYORIN TED WHEELER P AR KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="336.569" dur="0.367"> KEMI MUND T MIRUT N TO MYORIN TED WHEELER P AR NJ COM NJ COM KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="336.936" dur="0.2"> TED WHEELER PER NJE KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="337.136" dur="0.067"> TED WHEELER P FORR NJMENT KOMENT, POR KA KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="337.203" dur="0.1"> TED WHEELER P FORR NJ COM KOMENT, POR NUK KA NUK </text>
<text sub="clublinks" start="337.303" dur="0.667"> TED WHEELER P FORR NJ COM KOMENT, POR NUK KA T HE KUFISHT </text>
<text sub="clublinks" start="337.97" dur="2.87"> TED WHEELER P FORR NJ COM KOMENT, POR NUK KA KUJT ZGJIDHJE </text>
<text sub="clublinks" start="340.84" dur="0.534"> KUJDESI TED P FORR NJ A KOMENT, POR NUK KA KU Q HENDSISHT. </text>
<text sub="clublinks" start="341.374" dur="0.2"> NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. </text>
<text sub="clublinks" start="341.574" dur="0.167"> NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="341.741" dur="0.167"> NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> PORTLAND </text>
<text sub="clublinks" start="341.908" dur="0.066"> NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> POLICIA PORTLANDE </text>
<text sub="clublinks" start="341.974" dur="0.134"> NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> JANICE POLICIA PORTLANDE </text>
<text sub="clublinks" start="342.108" dur="0.3"> NUK KANI TARD KUJT ZGJIDHNI. >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="342.408" dur="0.2"> >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="342.608" dur="0.067"> >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G T S GJITHA SUAJ </text>
<text sub="clublinks" start="342.675" dur="0.067"> >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ </text>
<text sub="clublinks" start="342.742" dur="0.133"> >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ PR </text>
<text sub="clublinks" start="342.875" dur="0.234"> >>> POLICIA PORTLANDA JAN G TET GJITHA SUAJ P FORR M WNYR </text>
<text sub="clublinks" start="343.109" dur="0.2"> >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ P FORR M WNYRN TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="343.309" dur="0.3"> >>> POLITIKA PORTLANDE JAN G TET GJITHA SUAJ P FORR M WNYR THEN Q THE KAN </text>
<text sub="clublinks" start="343.609" dur="0.267"> DUHET P THER M WNYRN Q THE KAN </text>
<text sub="clublinks" start="343.876" dur="0.1"> DUHET P THER MNYR THEN DUHET T H DREJT </text>
<text sub="clublinks" start="343.976" dur="0.167"> DUHET P THER M WNYR THEN Q H KAN H DUHET TAND KENI </text>
<text sub="clublinks" start="344.143" dur="0.1"> DUHET P THER M WNYR THEN Q HA KAN H DUHET T TH KTO PROTESTA, </text>
<text sub="clublinks" start="344.243" dur="0.201"> DUHET P THER MNYR THEN DUHET T H DUHET T TH KTO PROTESTA, DIKA </text>
<text sub="clublinks" start="344.444" dur="0.3"> TRAJTUAR KESTO PROTESTA, DISA </text>
<text sub="clublinks" start="344.744" dur="0.067"> TRAJTOHEN KESTO PROTESTA, DISA GJYRSIT </text>
<text sub="clublinks" start="344.811" dur="0.133"> TRAJTOHEN KESTO PROTESTA, DHN GAZETART DHE </text>
<text sub="clublinks" start="344.944" dur="0.2"> TRAJTOHEN KESTO PROTESTA, DISA GJYKUJT DHE LIGJORE </text>
<text sub="clublinks" start="345.144" dur="0.668"> TRAJTOHEN K PROTO PROTESTA, DISA GJYKUJTAR AND DHE P ORZGJEDHJE LIGJORE </text>
<text sub="clublinks" start="345.812" dur="0.2"> Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë </text>
<text sub="clublinks" start="346.012" dur="3.136"> Thotë gazetarët dhe përfaqësuesit ligjor </text>
<text sub="clublinks" start="349.148" dur="0.467"> Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thojnë zyrtarët </text>
<text sub="clublinks" start="349.615" dur="0.267"> Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thonë se zyrtarët kanë </text>
<text sub="clublinks" start="349.882" dur="0.134"> Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thonë se zyrtarët kanë sulmuar </text>
<text sub="clublinks" start="350.016" dur="0.3"> Gazetarët dhe mbikëqyrësit juridikë thonë se zyrtarët kanë sulmuar ata </text>
<text sub="clublinks" start="350.316" dur="0.234"> Thuaj zyrtarët i kanë sulmuar </text>
<text sub="clublinks" start="350.55" dur="0.066"> SHENI ZYRTAR THET I KAN AT TT PRBNIT TI GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="350.616" dur="0.101"> SHENI ZYRTARMT I K ATNDNOJN N WH TI CILT </text>
<text sub="clublinks" start="350.717" dur="0.066"> Thuaj zyrtarët kanë sulmuar ata kur ishin ata </text>
<text sub="clublinks" start="350.783" dur="0.301"> SHENIM ZYRTARMT I KAN AT T PRBNIT T WH GJITHA KA NDONJ </text>
<text sub="clublinks" start="351.084" dur="0.233"> SHENIM ZYRTARTT I KAN AT T PRBNIT T WH GJAT NUK KAN NDRMJET </text>
<text sub="clublinks" start="351.317" dur="0.2"> Ndërsa ato kanë qenë duke u mbështetur </text>
<text sub="clublinks" start="351.517" dur="0.267"> Ndërsa ato kanë qenë duke marrë parasysh </text>
<text sub="clublinks" start="351.784" dur="0.1"> Ndërsa ato kanë qenë duke iu përmbajtur demonstratimeve. </text>
<text sub="clublinks" start="351.884" dur="0.201"> DEMONSTRACIONET. </text>
<text sub="clublinks" start="352.085" dur="0.166"> DEMONSTRACIONET. ART </text>
<text sub="clublinks" start="352.251" dur="0.101"> DEMONSTRACIONET. EDWARDS ART </text>
<text sub="clublinks" start="352.352" dur="0.1"> DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI KA </text>
<text sub="clublinks" start="352.452" dur="0.066"> DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI KA M SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="352.518" dur="0.701"> DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI MAS SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="353.219" dur="0.134"> DEMONSTRACIONET. EDWARDS ARTI KA M M SHUM N ON </text>
<text sub="clublinks" start="353.353" dur="0.467"> EDWARDS ARTI KA M M SHUM N ON </text>
<text sub="clublinks" start="353.82" dur="0.567"> ART EDWARDS KA SHUM N ON LIGJIN. </text>
<text sub="clublinks" start="354.387" dur="0.167"> Padisë. </text>
<text sub="clublinks" start="354.554" dur="0.167"> Padisë. >> </text>
<text sub="clublinks" start="354.721" dur="0.066"> Padisë. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="354.787" dur="0.167"> Padisë. >> Gazetari: ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="354.954" dur="0.1"> Padisë. >> Gazetari: ISSHT PROTESTA </text>
<text sub="clublinks" start="355.054" dur="0.334"> Padisë. >> Gazetari: ISSHT PROTESTA N IN </text>
<text sub="clublinks" start="355.388" dur="0.267"> >> Gazetari: ISSHT PROTESTA N IN </text>
<text sub="clublinks" start="355.655" dur="0.033"> >> Gazetari: ISSHT protesta në PORTLAND </text>
<text sub="clublinks" start="355.688" dur="0.134"> >> Reporteri: ISSHT PROVIMET NLAND PORTLAND të </text>
<text sub="clublinks" start="355.822" dur="0.066"> >> Gazetari: ISSHTT PROVIMET N P PORTLANDIN E RACIZMIT </text>
<text sub="clublinks" start="355.888" dur="0.234"> >> Reporteri: ISSHT PROVIMET N P PORTLANDIN E RACIZMIT DHE </text>
<text sub="clublinks" start="356.122" dur="0.834"> >> Gazetari: ISSHT PROVIMET N P PORTLANDIN E RACIZMIT DHE POLICIS </text>
<text sub="clublinks" start="356.956" dur="0.267"> PORTLANDI I RACISMIT DHE POLICIS </text>
<text sub="clublinks" start="357.223" dur="0.834"> PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA POLICIKE </text>
<text sub="clublinks" start="358.057" dur="0.067"> VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLICIS, </text>
<text sub="clublinks" start="358.124" dur="0.2"> VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLITIKS, </text>
<text sub="clublinks" start="358.324" dur="0.2"> VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLITIKS, Qyteti </text>
<text sub="clublinks" start="358.524" dur="0.334"> VAZHDON PORTLANDI I RACIZMIT DHE DHUNA E POLITIK ,S, Qyteti i </text>
<text sub="clublinks" start="358.858" dur="0.3"> DHUNA VAZHDON, Qyteti i </text>
<text sub="clublinks" start="359.158" dur="0.134"> DHUNA VAZHDON, Qyteti i VERLANDERIT </text>
<text sub="clublinks" start="359.292" dur="0.1"> DHUNA VAZHDON, QYTETI I POLICIS VERLANDER </text>
<text sub="clublinks" start="359.392" dur="0.1"> VAZHDIMI VAZHDON, FITONI I QYTETIT TOL POLICIS CITY VERLANDER </text>
<text sub="clublinks" start="359.492" dur="0.634"> DHUNA VAZHDON, Qyteti i politikës së VERLANDER VET T BNI </text>
<text sub="clublinks" start="360.126" dur="0.133"> DHUNA VAZHDON, QYTETI I POLITIKS VERLANDERE FUQI E RE </text>
<text sub="clublinks" start="360.259" dur="0.468"> POLITIKA VERLANDERE FUQI E RE </text>
<text sub="clublinks" start="360.727" dur="0.567"> POLITIKA VERLANDER VETE Sfidat e reja. </text>
<text sub="clublinks" start="361.294" dur="0.2"> Sfida. </text>
<text sub="clublinks" start="361.494" dur="0.067"> Sfida. </text>
<text sub="clublinks" start="361.561" dur="0.066"> Sfida. ACLU </text>
<text sub="clublinks" start="361.627" dur="0.201"> Sfida. ACLU KA </text>
<text sub="clublinks" start="361.828" dur="0.1"> Sfida. ACLU KA FILET </text>
<text sub="clublinks" start="361.928" dur="0.333"> Sfida. ACLU KA GJEDH A </text>
<text sub="clublinks" start="362.261" dur="0.167"> Sfida. ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ </text>
<text sub="clublinks" start="362.428" dur="0.2"> ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ </text>
<text sub="clublinks" start="362.628" dur="0.201"> ACLU KA GJEDHUR NJ LIGJI P ORMBLEDHJE </text>
<text sub="clublinks" start="362.829" dur="0.3"> ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ P OR T </text>
<text sub="clublinks" start="363.129" dur="0.634"> ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ P OR TRAJTIMIN </text>
<text sub="clublinks" start="363.763" dur="0.167"> ACLU KA GJEDHUR NJ LA LIGJ P OR TRAJTIMIN E </text>
<text sub="clublinks" start="363.93" dur="1.067"> PVERR TRAJTIMIN E </text>
<text sub="clublinks" start="364.997" dur="0.568"> P OR TRAJTIMIN E GAZETARVE. </text>
<text sub="clublinks" start="365.565" dur="0.167"> Gazetarëve. </text>
<text sub="clublinks" start="365.732" dur="0.066"> Gazetarëve. ONE </text>
<text sub="clublinks" start="365.798" dur="0.1"> Gazetarëve. NJE NGA </text>
<text sub="clublinks" start="365.898" dur="0.267"> Gazetarëve. NJNE E T </text>
<text sub="clublinks" start="366.165" dur="0.134"> Gazetarëve. NJNE prej ATTORNEYS </text>
<text sub="clublinks" start="366.299" dur="0.167"> Gazetarëve. NJNE ND CRMARRJE E ATTORNEYS </text>
<text sub="clublinks" start="366.466" dur="0.867"> Gazetarëve. NJNE NGA ATTORNEY THIR WHFAR </text>
<text sub="clublinks" start="367.333" dur="0.167"> NJNE NGA ATTORNEY THIR WHFAR </text>
<text sub="clublinks" start="367.5" dur="0.2"> NJNE NGA ATTORNEY THIR WHFAR SHT </text>
<text sub="clublinks" start="367.7" dur="0.367"> NJNE NGA ATTORNEY THIR FAR ISSHT MUND T BNI </text>
<text sub="clublinks" start="368.067" dur="0.334"> NJNE NGA ATTORNEY THESA ATFAR IS HSHT NDODH </text>
<text sub="clublinks" start="368.401" dur="0.033"> NJNE NGA ATTORNEY THIRRON ATFAR ISSHT H MUND T TO LEJOJN Gazetarët </text>
<text sub="clublinks" start="368.434" dur="0.367"> NJNE NGA ATTORNEY THIRRON ATFAR ISSHT H MUND T TO REPUBLIKUARA A </text>
<text sub="clublinks" start="368.801" dur="0.234"> SHT NDODHENI GAZETARVE A </text>
<text sub="clublinks" start="369.035" dur="0.133"> SHT NDODHENI GAZETARVE NJ H NJERI </text>
<text sub="clublinks" start="369.168" dur="0.234"> SHT NDODHNI GAZETARVE NJ A TIGH DREJTA NJERZORE </text>
<text sub="clublinks" start="369.402" dur="0.233"> HSHT NDODHN JO GAZETARVE SHKELJE T VI DREJTAT E NJERIUT. </text>
<text sub="clublinks" start="369.635" dur="0.201"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. </text>
<text sub="clublinks" start="369.836" dur="0.1"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. ATA </text>
<text sub="clublinks" start="369.936" dur="0.066"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. ATA DUAN </text>
<text sub="clublinks" start="370.002" dur="0.067"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. ATA DUAN TE </text>
<text sub="clublinks" start="370.069" dur="0.234"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. Ata duan të shohin </text>
<text sub="clublinks" start="370.303" dur="0.267"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. Ata duan të shohin atë </text>
<text sub="clublinks" start="370.57" dur="0.133"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. DUHET T SE SHIKONI STOPPED </text>
<text sub="clublinks" start="370.703" dur="0.868"> SHKELJE T R DREJTAVE NJER HZORE. Ata dëshirojnë të shohin atë ndaluar dhe </text>
<text sub="clublinks" start="371.571" dur="0.167"> Ata dëshirojnë të shohin atë ndaluar dhe </text>
<text sub="clublinks" start="371.738" dur="0.166"> Ata duan të shohin atë të ndaluar dhe janë </text>
<text sub="clublinks" start="371.904" dur="0.935"> Ata duan të shohin atë të ndaluar dhe po kërkojnë </text>
<text sub="clublinks" start="372.839" dur="0.1"> Ata dëshirojnë të shohin atë të ndaluar dhe po kërkojnë kompensim </text>
<text sub="clublinks" start="372.939" dur="2.636"> JANI KEKRKOHNI KOMPENSATORIN </text>
<text sub="clublinks" start="375.575" dur="0.534"> JANI K SERKESA D DMET KOMPANSATORIKE. </text>
<text sub="clublinks" start="376.109" dur="0.166"> Dëmet. </text>
<text sub="clublinks" start="376.275" dur="0.067"> Dëmet. >> </text>
<text sub="clublinks" start="376.342" dur="0.067"> Dëmet. >> NSE </text>
<text sub="clublinks" start="376.409" dur="0.167"> Dëmet. >> N YSE JU </text>
<text sub="clublinks" start="376.576" dur="0.233"> Dëmet. >> N IFSE JENI </text>
<text sub="clublinks" start="376.809" dur="0.2"> Dëmet. >> N IFSE JAN SHKENI </text>
<text sub="clublinks" start="377.009" dur="0.234"> Dëmet. >> N IFSE JAN JAN T GJIJN </text>
<text sub="clublinks" start="377.243" dur="0.3"> Dëmet. >> N IFSE JAN T G GJITHA T GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="377.543" dur="0.201"> >> N IFSE JAN T G GJITHA T GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="377.744" dur="0.133"> >> N IFSE JAN G T G GJITHA T HA GJITHA FALAS </text>
<text sub="clublinks" start="377.877" dur="0.067"> >> N IFSE JAN G T G GJIHET T HA KENI FJAL FALAS </text>
<text sub="clublinks" start="377.944" dur="0.3"> >> N IFSE JAN G T G GJIHET T HA KENI FJAL FALAS DHE </text>
<text sub="clublinks" start="378.244" dur="0.267"> >> N IFSE JAN G T G GJITHA T HA KENI FJAL DHE FALAS </text>
<text sub="clublinks" start="378.511" dur="0.267"> >> N IFSE JAN G T G GJIHET T KENI FJAL FALAS DHE SHPRNDARJE FALAS </text>
<text sub="clublinks" start="378.778" dur="0.2"> FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS </text>
<text sub="clublinks" start="378.978" dur="0.167"> FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE </text>
<text sub="clublinks" start="379.145" dur="0.067"> FJALA FALAS DHE SHKOLIMI FALAS dhe shkëmbimi </text>
<text sub="clublinks" start="379.212" dur="0.133"> FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i </text>
<text sub="clublinks" start="379.345" dur="0.067"> FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i IDEAS, </text>
<text sub="clublinks" start="379.412" dur="0.267"> FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i IDEAS, JU </text>
<text sub="clublinks" start="379.679" dur="0.834"> FJALA FALAS DHE ZBULIMI FALAS DHE Shkëmbimi i IDEAVE, JU KENI </text>
<text sub="clublinks" start="380.513" dur="0.167"> DHE SHQYRTIMI I IDEVE, JU KENI </text>
<text sub="clublinks" start="380.68" dur="0.367"> DHE SHQYRTIMI I IDEVE, DUHET T TO BNI </text>
<text sub="clublinks" start="381.047" dur="0.4"> DHE SHQYRTIMI I IDEJEVE, DUHET TVE KENI </text>
<text sub="clublinks" start="381.447" dur="0.401"> DHE SHQYRTIMI I IDEVE, DUHET T HA KISHVENI </text>
<text sub="clublinks" start="381.848" dur="0.166"> DHE SHTYPI I IDEVE, DUHET T HA KENI INFORMACIONIN. </text>
<text sub="clublinks" start="382.014" dur="0.167"> TI KEMI INFORMACION. </text>
<text sub="clublinks" start="382.181" dur="0.134"> TI KEMI INFORMACION. IT </text>
<text sub="clublinks" start="382.315" dur="0.067"> TI KEMI INFORMACION. NUK MUND </text>
<text sub="clublinks" start="382.382" dur="0.133"> TI KEMI INFORMACION. NUK MUND TE JETE </text>
<text sub="clublinks" start="382.515" dur="0.167"> TI KEMI INFORMACION. NUK MUND T BE JET TH QE </text>
<text sub="clublinks" start="382.682" dur="0.267"> TI KEMI INFORMACION. NUK MUND T BE JET TH QAT KET </text>
<text sub="clublinks" start="382.949" dur="0.267"> TI KEMI INFORMACION. NUK MUND T BE JETAT POLITIKA </text>
<text sub="clublinks" start="383.216" dur="0.267"> NUK MUND T BE JETAT POLITIKA </text>
<text sub="clublinks" start="383.483" dur="0.367"> NUK MUND T BE JETAT QAT KONTROLLI I POLITIKS </text>
<text sub="clublinks" start="383.85" dur="1.501"> NUK MUND T BE JET TH SE POLITIKA KONTROLLONI </text>
<text sub="clublinks" start="385.351" dur="0.401"> NUK MUND T BE JETAT SE POLITIKA KONTROLLON INFORMACIONIN </text>
<text sub="clublinks" start="385.752" dur="0.3"> NUK MUND T BE JET TH QAT POLITIKA KONTROLLON INFORMACIONIN RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="386.052" dur="0.2"> KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="386.252" dur="0.167"> KONTROLLONI INFORMACIONIN POR WHFAR </text>
<text sub="clublinks" start="386.419" dur="0.133"> KONTROLLONI INFORMACIONIN POR FAR KANE </text>
<text sub="clublinks" start="386.552" dur="0.067"> KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH ATfarë po bëjnë ata </text>
<text sub="clublinks" start="386.619" dur="0.667"> KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH ATFAR po bëjnë ata </text>
<text sub="clublinks" start="387.286" dur="0.201"> KONTROLLONI INFORMACIONIN RRETH ATFAR DO po bëjnë ata </text>
<text sub="clublinks" start="387.487" dur="1.268"> FAR po bëjnë ata </text>
<text sub="clublinks" start="388.755" dur="0.567"> FAR po bëjnë ata protestuesit. </text>
<text sub="clublinks" start="389.322" dur="0.167"> Protestuesve. </text>
<text sub="clublinks" start="389.489" dur="0.2"> Protestuesve. >> </text>
<text sub="clublinks" start="389.689" dur="0.067"> Protestuesve. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="389.756" dur="0.133"> Protestuesve. >> Gazetari: P FORR </text>
<text sub="clublinks" start="389.889" dur="0.234"> Protestuesve. >> Gazetari: PER LIGJOR </text>
<text sub="clublinks" start="390.123" dur="0.3"> >> Gazetari: PER LIGJOR </text>
<text sub="clublinks" start="390.423" dur="0.1"> >> Gazetari: P OR DHNIE LIGJORE, </text>
<text sub="clublinks" start="390.523" dur="0.133"> >> Gazetari: P FORR VLERSIMET LIGJORE, FAR </text>
<text sub="clublinks" start="390.656" dur="0.101"> >> Gazetari: P FORR PRZGJEDHJE LIGJORE, ATFAR KAN </text>
<text sub="clublinks" start="390.757" dur="0.333"> PBSRGJIGJE, WHFAR ata </text>
<text sub="clublinks" start="391.09" dur="0.067"> PBSRGJIGJE, ATFAR JAN TP SHPENZUAR </text>
<text sub="clublinks" start="391.157" dur="0.601"> PBSRGJIGJE, WHFAR JAN EX EKSPERIENCUAR SHT </text>
<text sub="clublinks" start="391.758" dur="0.1"> PBSRZGJEDHJE, WHFAR JAN EX EKSPERIENCUAR ISSHT HAPJA E TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="391.858" dur="0.166"> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. </text>
<text sub="clublinks" start="392.024" dur="0.134"> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> </text>
<text sub="clublinks" start="392.158" dur="0.133"> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> NUK </text>
<text sub="clublinks" start="392.291" dur="0.167"> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> DUHET GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="392.458" dur="0.2"> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> Mos e dini gjithmonë </text>
<text sub="clublinks" start="392.658" dur="0.234"> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPJA E SI. >> Mos e dini gjithmonë se si </text>
<text sub="clublinks" start="392.892" dur="0.3"> EKSPERIENCUAR ISSHT HAPI E TYRE. >> Mos e dini gjithmonë se si </text>
<text sub="clublinks" start="393.192" dur="0.234"> >> Mos e dini gjithmonë se si </text>
<text sub="clublinks" start="393.426" dur="0.067"> >> Mos e dini gjithmonë SI NIGHT </text>
<text sub="clublinks" start="393.493" dur="0.1"> >> Mos e dini gjithmonë se si do të jetë nata </text>
<text sub="clublinks" start="393.593" dur="0.467"> >> MOS DUHET TN DUHET TOW NNT W T P ENDRFUNDON, </text>
<text sub="clublinks" start="394.06" dur="0.167"> >> MOS DUHET TN DUHET TOW N NNT W TILL P ENDRFUNDON, POR </text>
<text sub="clublinks" start="394.227" dur="0.867"> >> MOS DUHET TN DUHET T N NNT W TILL P ENDRFUNDON, POR unë </text>
<text sub="clublinks" start="395.094" dur="1.201"> >> Mos e dini gjithmonë se si do të përfundojë nata, por unë pres </text>
<text sub="clublinks" start="396.295" dur="0.534"> >> Mos e dini gjithmonë se si do të përfundojë nata, por unë e pres atë </text>
<text sub="clublinks" start="396.829" dur="0.167"> Nata do të përfundojë, por unë e pres atë </text>
<text sub="clublinks" start="396.996" dur="0.1"> Nata do të përfundojë, por unë pres atë </text>
<text sub="clublinks" start="397.096" dur="0.1"> Nata do të përfundojë, por unë pres që të përfundojë </text>
<text sub="clublinks" start="397.196" dur="0.201"> Nata do të përfundojë, por unë pres që të përfundojë me </text>
<text sub="clublinks" start="397.397" dur="0.8"> Nata do të përfundojë, por unë pres që ajo të përfundojë me dhunë. </text>
<text sub="clublinks" start="398.197" dur="0.167"> TE PERFUNDOJME DHUNA. </text>
<text sub="clublinks" start="398.364" dur="1.568"> TE PERFUNDOJME DHUNA. unë </text>
<text sub="clublinks" start="399.932" dur="0.434"> TE PERFUNDOJME DHUNA. UNE PRISJA </text>
<text sub="clublinks" start="400.366" dur="0.2"> TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRIT T TO </text>
<text sub="clublinks" start="400.566" dur="0.234"> TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRANOJN TO deri në fund </text>
<text sub="clublinks" start="400.8" dur="0.233"> TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRIT T END P TORFUNDOJM. </text>
<text sub="clublinks" start="401.033" dur="0.267"> TE PERFUNDOJME DHUNA. E PRIT T END P ENDRFUNDOJM WITH ME POLITIK </text>
<text sub="clublinks" start="401.3" dur="0.301"> E PRIT T END P ENDRFUNDOJM WITH ME POLITIK </text>
<text sub="clublinks" start="401.601" dur="0.167"> E PRIT T TO P ENDRFUNDON ME SHKOLL PN E POLICISOL, </text>
<text sub="clublinks" start="401.768" dur="0.1"> E PRIT T TO P ENDRFUNDON ME SHKOLL PN E POLICISOL, FILLIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="401.868" dur="0.6"> E PRIT T TO P ENDRFUNDON ME SHKOLLOLN E POLICIS, duke e iniciuar atë. </text>
<text sub="clublinks" start="402.468" dur="0.167"> DHUNA, NXITja E TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="402.635" dur="1.568"> DHUNA, NXITja E TIJ. >> </text>
<text sub="clublinks" start="404.203" dur="0.534"> DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="404.737" dur="0.134"> DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: CORDELIA </text>
<text sub="clublinks" start="404.871" dur="0.2"> DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: KORDELIA KA </text>
<text sub="clublinks" start="405.071" dur="0.334"> DHUNA, NXITja E TIJ. >> Gazetari: Kordelia ka qenë </text>
<text sub="clublinks" start="405.405" dur="0.166"> >> Gazetari: Kordelia ka qenë </text>
<text sub="clublinks" start="405.571" dur="0.1"> >> Gazetari: Kordelia ka qenë në </text>
<text sub="clublinks" start="405.671" dur="0.167"> >> Gazetari: Kordelia ka qenë në </text>
<text sub="clublinks" start="405.838" dur="0.067"> >> Gazetari: Kordelia ka qenë në protestat </text>
<text sub="clublinks" start="405.905" dur="0.2"> >> Gazetari: Kordelia ka qenë në protestat e </text>
<text sub="clublinks" start="406.105" dur="0.167"> >> Reporteri: Kordelia ka qenë në protestat e së afërme </text>
<text sub="clublinks" start="406.272" dur="0.3"> >> Reporteri: Kordelia ka qenë në protestat e afërsisht çdo gjë </text>
<text sub="clublinks" start="406.572" dur="0.167"> N PRO PROTESTST E MARNYRS </text>
<text sub="clublinks" start="406.739" dur="0.401"> Në protestat e çdo ditë të afërt </text>
<text sub="clublinks" start="407.14" dur="0.667"> N PRO PROTESTAT E GJITHA DITA TEC REKRIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="407.807" dur="2.102"> N PRO PROTESTST E GJITHA DITA T PRKRUAR </text>
<text sub="clublinks" start="409.909" dur="0.534"> N PRO PROTESTST E GJITHA DITA T NE P RRGJITSHME T R KONKRUAR T AS NDIKUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="410.443" dur="0.2"> DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="410.643" dur="0.1"> DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO </text>
<text sub="clublinks" start="410.743" dur="0.067"> DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOT </text>
<text sub="clublinks" start="410.81" dur="0.133"> DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. SHESH VIDEO E </text>
<text sub="clublinks" start="410.943" dur="0.801"> DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOT E AN </text>
<text sub="clublinks" start="411.744" dur="2.202"> DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOT E NJE SHUME </text>
<text sub="clublinks" start="413.946" dur="0.534"> DITA RREGULLIMI I VLERSUAR. VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. </text>
<text sub="clublinks" start="414.48" dur="0.167"> VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. </text>
<text sub="clublinks" start="414.647" dur="0.067"> VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. HE </text>
<text sub="clublinks" start="414.714" dur="0.2"> VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. AI ISHTE </text>
<text sub="clublinks" start="414.914" dur="0.067"> VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte i ASSAULTED </text>
<text sub="clublinks" start="414.981" dur="0.267"> VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte i ASSAULTED NGA </text>
<text sub="clublinks" start="415.248" dur="0.167"> VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte i ASSAULTED NGA POLICIA </text>
<text sub="clublinks" start="415.415" dur="0.3"> VIDEO SHOTA E NJ PRO PROTESTI TAR SHUM. Ai ishte ASSAULTED NGA POLICE EVEN </text>
<text sub="clublinks" start="415.715" dur="0.233"> Ai ishte ASSAULTED NGA POLICE EVEN </text>
<text sub="clublinks" start="415.948" dur="0.067"> Ai ishte ASSAULTED NGA POLICIA E MUND T GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="416.015" dur="0.2"> KA ASSAULTUAR NGA POLITIKA EVEN TYGJ </text>
<text sub="clublinks" start="416.215" dur="0.134"> KA ASSAULTUAR NGA POLICIA E KTU KA IDENTIFIKUAR </text>
<text sub="clublinks" start="416.349" dur="0.067"> Ai u ASAZULTUAR NGA POLICIA E VJETR T HE KAFSHTSISHT TIF IDENTIFIKUAR </text>
<text sub="clublinks" start="416.416" dur="0.867"> Ai u ASAZULTUAR NGA POLICIA E PASQYRSISHT T ID HIMSELFUAR TENT IDENTIFIKUAR AS </text>
<text sub="clublinks" start="417.283" dur="0.167"> KU JAN ID TI DUHET T ID IDENTIFIKUAR AS </text>
<text sub="clublinks" start="417.45" dur="1.568"> GJENI TI IDMETIFIKUAR TI NDERUAR si AS </text>
<text sub="clublinks" start="419.018" dur="0.167"> GJENI TI IDMETIFIKUAR TI NDIRMARR ASSISHT SI NJ JO GURNALIST. </text>
<text sub="clublinks" start="419.185" dur="0.167"> NJ JO gazetar. </text>
<text sub="clublinks" start="419.352" dur="0.067"> NJ JO gazetar. HE </text>
<text sub="clublinks" start="419.419" dur="0.066"> NJ JO gazetar. AI ESHTE </text>
<text sub="clublinks" start="419.485" dur="0.2"> NJ JO gazetar. AI NUK ËSHTË </text>
<text sub="clublinks" start="419.685" dur="0.167"> NJ JO gazetar. Ai nuk është pjesë </text>
<text sub="clublinks" start="419.852" dur="0.234"> NJ JO gazetar. Ai NUK është PJESA E </text>
<text sub="clublinks" start="420.086" dur="0.2"> NJ JO gazetar. Ai NUK është PJESA E </text>
<text sub="clublinks" start="420.286" dur="0.3"> NJ JO gazetar. Ai NUK është PJESA E ACLU </text>
<text sub="clublinks" start="420.586" dur="0.267"> Ai NUK është PJESA E ACLU </text>
<text sub="clublinks" start="420.853" dur="0.067"> Ai NUK PSHT P PJESA E LIGJIT ACLU </text>
<text sub="clublinks" start="420.92" dur="0.067"> Ai NUK është PJESA E LIGJIT ACLU POR </text>
<text sub="clublinks" start="420.987" dur="0.1"> Ai NUK është PJESA E LIGJIT ACLU POR HE </text>
<text sub="clublinks" start="421.087" dur="0.334"> Ai NUK PSHT P PJESA E LIGJIT ACLU POR ai </text>
<text sub="clublinks" start="421.421" dur="0.066"> Ai NUK PSHT P PJESA E LIGJIT ACLU POR ai planifikon </text>
<text sub="clublinks" start="421.487" dur="0.334"> Ai NUK është PJESA E LIGJIT ACLU POR ai planifikon </text>
<text sub="clublinks" start="421.821" dur="0.233"> LIGJI POR ai planifikon </text>
<text sub="clublinks" start="422.054" dur="0.401"> LIGJI POR ai planifikon të pastrohet </text>
<text sub="clublinks" start="422.455" dur="3.103"> LIGJI POR ai planifikon të pastrojë legale </text>
<text sub="clublinks" start="425.558" dur="0.5"> LIGJI POR ai planifikon të pastrojë veprimin ligjor </text>
<text sub="clublinks" start="426.058" dur="0.234"> LIGJI POR ai planifikon të pastrojë veprimin ligjor kundër </text>
<text sub="clublinks" start="426.292" dur="0.267"> VEPRIMI LIGJOR I KUFIZUAR KUNDR </text>
<text sub="clublinks" start="426.559" dur="0.1"> VEPRIMI LIGJOR I PSRKOHSH AGM KUNDR thjeshtësisë. </text>
<text sub="clublinks" start="426.659" dur="0.167"> Thjesht. </text>
<text sub="clublinks" start="426.826" dur="0.067"> Thjesht. >> </text>
<text sub="clublinks" start="426.893" dur="0.1"> Thjesht. >> Unë </text>
<text sub="clublinks" start="426.993" dur="0.1"> Thjesht. >> I HUMBAN </text>
<text sub="clublinks" start="427.093" dur="0.067"> Thjesht. >> I HUA TRACK </text>
<text sub="clublinks" start="427.16" dur="0.233"> Thjesht. >> Unë Humbja TRACK E </text>
<text sub="clublinks" start="427.393" dur="0.2"> Thjesht. >> I HUA TRACK E SI </text>
<text sub="clublinks" start="427.593" dur="0.367"> Thjesht. >> I HUMPUAR TRACK E SI SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="427.96" dur="0.201"> >> I HUMPUAR TRACK E SI SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="428.161" dur="0.1"> >> Unë Humbja TRACK E SI KUJTOW SHUMIM </text>
<text sub="clublinks" start="428.261" dur="0.1"> >> Unë Humbja TRACK E SI KUJT SHUM DO TI DUA </text>
<text sub="clublinks" start="428.361" dur="0.2"> >> Unë Humbja TRACK E SI KUJT SHUM SI KAM FI </text>
<text sub="clublinks" start="428.561" dur="0.067"> >> Unë Humbja TRACK E SI KUAJ SHUM SI KA ASSAULTED </text>
<text sub="clublinks" start="428.628" dur="0.3"> >> Unë Humbja Gjurmët e SI KEMI MUND T I'BN AS SHUMSA T AS ASSAULTED </text>
<text sub="clublinks" start="428.928" dur="0.2"> KOHA T I'BVEN AS ASSAULTED SO </text>
<text sub="clublinks" start="429.128" dur="0.2"> KOHA T I'BN AS ASSAULTED N SO SHUM, </text>
<text sub="clublinks" start="429.328" dur="0.201"> KOHA T I'BN AS ASSAULTED N SO SHUM, NGJARJE, </text>
<text sub="clublinks" start="429.529" dur="0.3"> KOHA T I'BN AS ASSAULTUAR N F SHUMAR, P HRGJIGJE, KRENDUAR </text>
<text sub="clublinks" start="429.829" dur="0.334"> KOHA T I'B BEN AS ASSAULTUARA N SO SHUM, P HRGJIGJE, K THRKUAR ME PA </text>
<text sub="clublinks" start="430.163" dur="0.267"> FARA, E KUZHUAR, PARAQITUR ME </text>
<text sub="clublinks" start="430.43" dur="0.1"> FARA, KUJDES, PARAQITUR ME ARREST. </text>
<text sub="clublinks" start="430.53" dur="0.267"> Arrestimit. </text>
<text sub="clublinks" start="430.797" dur="0.066"> Arrestimit. ZAKONISHT </text>
<text sub="clublinks" start="430.863" dur="0.067"> Arrestimit. USUALLY TI </text>
<text sub="clublinks" start="430.93" dur="0.1"> Arrestimit. USUALLY IT ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="431.03" dur="0.1"> Arrestimit. USUALLY ISH KUR </text>
<text sub="clublinks" start="431.13" dur="0.234"> Arrestimit. Padyshim që është kur jam </text>
<text sub="clublinks" start="431.364" dur="0.2"> Arrestimit. Padyshim që është kur unë jam në </text>
<text sub="clublinks" start="431.564" dur="0.834"> Arrestimit. Padyshim që është kur unë jam në </text>
<text sub="clublinks" start="432.398" dur="0.3"> Padyshim që është kur unë jam në </text>
<text sub="clublinks" start="432.698" dur="1.368"> Padyshimtë WHSHT KU JEMI N ON PERFERER </text>
<text sub="clublinks" start="434.066" dur="0.434"> USUALLY IT ISSHT KU JEMI N P PERFERERN E </text>
<text sub="clublinks" start="434.5" dur="0.167"> Padyshimtë WHSHT KU JEMI N ON PERFERHN E DREJTS </text>
<text sub="clublinks" start="434.667" dur="0.234"> USHTARISHT ISSHT KU JEMI N ON PERFERERN E JASHT </text>
<text sub="clublinks" start="434.901" dur="0.3"> USUALLY IT WHSHT KU JEMI N P PERFERERN E DREJT THE GJYQS </text>
<text sub="clublinks" start="435.201" dur="0.267"> PERIFERIA E DREJT THE E VRASJES </text>
<text sub="clublinks" start="435.468" dur="0.1"> PERFERIA E T J DREJTS SITTIMI I GJYQS </text>
<text sub="clublinks" start="435.568" dur="0.167"> PERFERIA E T J DREJT S SITI GJYKUAR KETE </text>
<text sub="clublinks" start="435.735" dur="0.6"> PERFERIMI I DREJT THE SITI I GJYKATS SI KAQENI </text>
<text sub="clublinks" start="436.335" dur="0.101"> PERFERIMI I DREJT THE SITI I GJYKATS SI KAQENI WHFAR </text>
<text sub="clublinks" start="436.436" dur="0.3"> SITETI KERTU RREZIKOJN WH ATFAR </text>
<text sub="clublinks" start="436.736" dur="0.267"> SITETI KERTU RREZIKOJN WH ATFAR NDODHEN </text>
<text sub="clublinks" start="437.003" dur="0.2"> SITETI KERTU RREZIKOJN WH ATFAR NDODHET NDR </text>
<text sub="clublinks" start="437.203" dur="0.734"> SITI KU JENI PARAQITJE ATFAR H NDODHET NDR ZYRT </text>
<text sub="clublinks" start="437.937" dur="0.1"> SITI KU JENI PARAQITUR FAR NDODHET NDR ZYR OFFT DHE </text>
<text sub="clublinks" start="438.037" dur="0.901"> NDIKIMI NDWR ZYRTARVE DHE </text>
<text sub="clublinks" start="438.938" dur="0.534"> NDIKIMI NDWR ZYRT DHE PROTESTERT. </text>
<text sub="clublinks" start="439.472" dur="0.167"> Protestuesve. </text>
<text sub="clublinks" start="439.639" dur="0.2"> Protestuesve. >> </text>
<text sub="clublinks" start="439.839" dur="0.067"> Protestuesve. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="439.906" dur="0.1"> Protestuesve. >> Gazetari: HE </text>
<text sub="clublinks" start="440.006" dur="0.801"> Protestuesve. >> Gazetari: Ai do të </text>
<text sub="clublinks" start="440.807" dur="6.539"> Protestuesve. >> Gazetari: Ai do të vazhdojë </text>
<text sub="clublinks" start="447.346" dur="0.067"> Protestuesve. >> Gazetari: Ai do të vazhdojë </text>
<text sub="clublinks" start="447.413" dur="0.3"> >> Gazetari: Ai do të vazhdojë </text>
<text sub="clublinks" start="447.713" dur="0.167"> >> Reporteri: Ai do të vazhdojë të mbulojë </text>
<text sub="clublinks" start="447.88" dur="0.301"> >> Reporteri: Ai do të vazhdojë të mbulojë </text>
<text sub="clublinks" start="448.181" dur="0.267"> >> Reporteri: Ai do të vazhdojë të mbulojë protestat. </text>
<text sub="clublinks" start="448.448" dur="0.166"> Mbuloni protestat. </text>
<text sub="clublinks" start="448.614" dur="0.067"> Mbuloni protestat. >> </text>
<text sub="clublinks" start="448.681" dur="0.2"> Mbuloni protestat. >> </text>
<text sub="clublinks" start="448.881" dur="0.067"> Mbuloni protestat. >> OBLIGIMI </text>
<text sub="clublinks" start="448.948" dur="0.167"> Mbuloni protestat. >> DETYRIMI P .R </text>
<text sub="clublinks" start="449.115" dur="0.267"> Mbuloni protestat. >> DETYRIMI T BNI </text>
<text sub="clublinks" start="449.382" dur="0.267"> Mbuloni protestat. >> DETYRIMI T TO BNI KET </text>
<text sub="clublinks" start="449.649" dur="0.3"> >> DETYRIMI T TO BNI KET </text>
<text sub="clublinks" start="449.949" dur="0.033"> >> DETYRIMI DUHET TER KETPORT RAPORTIMI </text>
<text sub="clublinks" start="449.982" dur="0.1"> >> DETYRIMI DUHET TER KTU RAPORTET </text>
<text sub="clublinks" start="450.082" dur="0.067"> >> DETYRIMI DUHET TER KETPORT RAPORTIM P ONR FAR </text>
<text sub="clublinks" start="450.149" dur="0.2"> >> DETYRIMI DUHET TER KETPORT RAPORTIM P ONR FAR SHT </text>
<text sub="clublinks" start="450.349" dur="0.167"> >> DETYRIMI DUHET TER KTU RAPORTIM PR FAR IS ISSHT SHKOJ </text>
<text sub="clublinks" start="450.516" dur="0.334"> >> DETYRIMI DUHET TER KTU RAPORTET P ONR ATFAR po shkon. </text>
<text sub="clublinks" start="450.85" dur="0.133"> RAPORTI P ONR FAR po shkon. </text>
<text sub="clublinks" start="450.983" dur="0.067"> RAPORTI P ONR FAR po shkon. unë </text>
<text sub="clublinks" start="451.05" dur="0.033"> RAPORTI P ONR FAR po shkon. UNË JAM </text>
<text sub="clublinks" start="451.083" dur="0.368"> RAPORTI P ONR FAR po shkon. UNE JAM NJE </text>
<text sub="clublinks" start="451.451" dur="0.266"> RAPORTI P ONR FAR po shkon. Unë jam një bashkësi </text>
<text sub="clublinks" start="451.717" dur="0.167"> RAPORTI P ONR FAR po shkon. Unë jam një gazetar i komunitetit, </text>
<text sub="clublinks" start="451.884" dur="0.2"> Unë jam një gazetar i komunitetit, </text>
<text sub="clublinks" start="452.084" dur="0.067"> Unë jam një gazetar i komunitetit, që </text>
<text sub="clublinks" start="452.151" dur="0.1"> Unë jam një gazetar i komunitetit, që është </text>
<text sub="clublinks" start="452.251" dur="0.668"> Unë jam një gazetar i komunitetit, që është çfarë </text>
<text sub="clublinks" start="452.919" dur="0.433"> Unë jam një gazetar i komunitetit, që është ajo që jam </text>
<text sub="clublinks" start="453.352" dur="0.568"> Unë jam një gazetar i komunitetit, që është ajo që bëj. </text>
<text sub="clublinks" start="453.92" dur="0.166"> ISSHT WHFAR po bëj. </text>
<text sub="clublinks" start="454.086" dur="0.167"> ISSHT WHFAR po bëj. >> </text>
<text sub="clublinks" start="454.253" dur="0.067"> ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: </text>
<text sub="clublinks" start="454.32" dur="0.134"> ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: NE </text>
<text sub="clublinks" start="454.454" dur="0.133"> ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: Ne arritëm </text>
<text sub="clublinks" start="454.587" dur="0.2"> ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: Ne kemi arritur </text>
<text sub="clublinks" start="454.787" dur="0.334"> ISSHT WHFAR po bëj. >> Gazetari: Ne kemi arritur në </text>
<text sub="clublinks" start="455.121" dur="0.267"> >> Gazetari: Ne kemi arritur në </text>
<text sub="clublinks" start="455.388" dur="0.133"> >> Gazetari: Ne kemi arritur në PORTLAND </text>
<text sub="clublinks" start="455.521" dur="0.1"> >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e Portalit </text>
<text sub="clublinks" start="455.621" dur="0.134"> >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e PORTLAND P FORR </text>
<text sub="clublinks" start="455.755" dur="0.067"> >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e PORTLANDA P FORR KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="455.822" dur="0.333"> >> Gazetari: Ne kemi arritur në politikën e PORTLANDS P FORR KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="456.155" dur="0.167"> POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="456.322" dur="0.167"> POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT N </text>
<text sub="clublinks" start="456.489" dur="0.1"> POLICIA PORTLAND PLANDR KOMENT MBI LIGJIN </text>
<text sub="clublinks" start="456.589" dur="0.1"> POLICIA PORTLAND PLANDR KOMENT P ONR LIGJIN, POR </text>
<text sub="clublinks" start="456.689" dur="0.167"> POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT N ON LIGJIN, POR SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="456.856" dur="0.2"> POLICIA PORTLAND PLANDR KOMENT N ON LIGJ, por NUK MUND </text>
<text sub="clublinks" start="457.056" dur="0.3"> POLITIKA PORTLANDE P FORR KOMENT N ON LIGJ, POR NUK KA E dëgjuar </text>
<text sub="clublinks" start="457.356" dur="0.234"> LIGJI POR NUK E DUGU </text>
<text sub="clublinks" start="457.59" dur="0.1"> LIGJI POR NUK E KUGJENI KUFIZUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="457.69" dur="0.2"> BACK. </text>
<text sub="clublinks" start="457.89" dur="0.1"> BACK. </text>
<text sub="clublinks" start="457.99" dur="0.067"> BACK. QYTETI </text>
<text sub="clublinks" start="458.057" dur="0.167"> BACK. QYTETI I </text>
<text sub="clublinks" start="458.224" dur="0.1"> BACK. Qyteti i Portalit </text>
<text sub="clublinks" start="458.324" dur="0.167"> BACK. QYTETI I PORTLANDS DO </text>
<text sub="clublinks" start="458.491" dur="0.3"> BACK. QYTETI I PORTLANDA NUK </text>
<text sub="clublinks" start="458.791" dur="0.267"> QYTETI I PORTLANDA NUK </text>
<text sub="clublinks" start="459.058" dur="0.033"> Qyteti i Portalit NUK KOMENT </text>
<text sub="clublinks" start="459.091" dur="0.134"> Qyteti i Portalit NUK KOMENTE </text>
<text sub="clublinks" start="459.225" dur="0.133"> QYTETI I PORTLANDA NUK KOMENTE P PR T MENDUAR </text>
<text sub="clublinks" start="459.358" dur="0.234"> QYTETI I PORTLANDA NUK KOMENTONI P PR LIGJIN PENDR </text>
<text sub="clublinks" start="459.592" dur="0.267"> KOMENT P ONR L PND T LEGALIT </text>
<text sub="clublinks" start="459.859" dur="0.1"> KOMENT P ONR VAJTJEN E VEPRIMIT LIGJOR. </text>
<text sub="clublinks" start="459.959" dur="0.2"> ACTION. </text>
<text sub="clublinks" start="460.159" dur="0.167"> ACTION. ART </text>
<text sub="clublinks" start="460.326" dur="0.067"> ACTION. EDWARDS ART, </text>
<text sub="clublinks" start="460.393" dur="0.1"> ACTION. ART EDWARDS, KGW </text>
<text sub="clublinks" start="460.493" dur="0.667"> ACTION. ART EDWARDS, LAJME KGW. </text>
<text sub="clublinks" start="461.16" dur="2.169"> ART EDWARDS, LAJME KGW. </text>
<text sub="clublinks" start="463.329" dur="0.4"> ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="463.729" dur="0.201"> ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RE </text>
<text sub="clublinks" start="463.93" dur="0.233"> ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI AT </text>
<text sub="clublinks" start="464.163" dur="0.167"> ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI në mesditë, </text>
<text sub="clublinks" start="464.33" dur="0.267"> ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI në mesditë, THE </text>
<text sub="clublinks" start="464.597" dur="0.3"> ART EDWARDS, LAJME KGW. >>> E RI në mesditë, SUPREME </text>
<text sub="clublinks" start="464.897" dur="0.2"> >>> E RI në mesditë, SUPREME </text>
<text sub="clublinks" start="465.097" dur="0.134"> >>> E RI në mesditë, GJYKATA SUPREME </text>
<text sub="clublinks" start="465.231" dur="0.1"> >>> E RI në mesditë, GJYKATA SUPREME TODAY. </text>
<text sub="clublinks" start="465.331" dur="0.2"> GJYKATA TODAY. </text>
<text sub="clublinks" start="465.531" dur="0.034"> GJYKATA TODAY. DOWN </text>
<text sub="clublinks" start="465.565" dur="0.166"> GJYKATA TODAY. SHUM A </text>
<text sub="clublinks" start="465.731" dur="0.067"> GJYKATA TODAY. DUHET NJ L LOUISIANA </text>
<text sub="clublinks" start="465.798" dur="0.2"> GJYKATA TODAY. HUAJ NJ A LIGJ LUISIANA </text>
<text sub="clublinks" start="465.998" dur="0.501"> GJYKATA TODAY. HUAJ NJ LA LIGJ LUISIANA QE </text>
<text sub="clublinks" start="466.499" dur="0.267"> HUAJ NJ LA LIGJ LUISIANA QE </text>
<text sub="clublinks" start="466.766" dur="0.1"> DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH DO T'DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="466.866" dur="0.067"> DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH NUK DO TVE MUND </text>
<text sub="clublinks" start="466.933" dur="0.1"> DUHET NJ LA LIGJ TOU LUISIANA Q W DO T'NDONJ </text>
<text sub="clublinks" start="467.033" dur="0.167"> HUAJ NJ A LIGJ LUISIANA Q TH DO T'NDONJ SHTETI </text>
<text sub="clublinks" start="467.2" dur="0.567"> DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH DO T'NDONJ SHTETI ME </text>
<text sub="clublinks" start="467.767" dur="0.367"> DUHET NJ LA LIGJ LUISIANA Q TH DO T'NDONJATE SHTETI ME A </text>
<text sub="clublinks" start="468.134" dur="0.233"> DO T LE NDEROJMATE SHTETIN ME A </text>
<text sub="clublinks" start="468.367" dur="0.167"> DO T LE NDEROJM ST SHTETIN ME NJ S T MADH </text>
<text sub="clublinks" start="468.534" dur="0.167"> DO T LE NDEROJM ST SHTETIN ME NJ AB ABORTION T S VETM </text>
<text sub="clublinks" start="469.769" dur="0.033"> . </text>
<text sub="clublinks" start="469.802" dur="0.401"> . A </text>
<text sub="clublinks" start="470.203" dur="0.4"> . SHUMË </text>
<text sub="clublinks" start="470.603" dur="0.534"> . SHUM E KRKUAR </text>
<text sub="clublinks" start="471.137" dur="0.534"> . NJ DO DOKTOR T RE KRKUARA </text>
<text sub="clublinks" start="471.671" dur="0.167"> . NJ DO DOKTORST E KRKOHSHME SHUM PERFORMIM </text>
<text sub="clublinks" start="471.838" dur="0.367"> . NJ DO DOKTORQUT E KRKOHSHME TOT DYT PR PMRFUNDIMET E AORTIT </text>
<text sub="clublinks" start="472.205" dur="0.133"> . NJ DO DOKTORQUT E KRKOHSHME TOT DHNAT PERFORMIMI I AUDITIMEVE N </text>
<text sub="clublinks" start="472.338" dur="1.001"> . NJ DO DOKTORQUT E KQURKOHSHME T P DHNAT PERFUNDIMTAR AB T AB AORTIT </text>
<text sub="clublinks" start="473.339" dur="0.3"> Abortet PERFORMUESE T TO KAN </text>
<text sub="clublinks" start="473.639" dur="0.634"> PORTRFUNDIMET E AUDITIMEVE P TOR KT KUJDES </text>
<text sub="clublinks" start="474.273" dur="0.434"> Abortet PERFORMUESE T TO KENI PRIVILEGJAT E PRANIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="474.707" dur="0.467"> Abortet PERFORMUESE T TO KAN PRIVILEGJAT E PRANIMIT N AT AT </text>
<text sub="clublinks" start="475.174" dur="0.267"> Abortet PERFORMUESE TA KEMI PRIVILEGJAT E PRANIMIT N NE afërsi </text>
<text sub="clublinks" start="475.441" dur="0.3"> PRIVILEGJAT E ADMITIMIT N NE afërsi </text>
<text sub="clublinks" start="475.741" dur="0.101"> PRIVILEGJAT E ADMITIMIT N H SHOSRBIMET pranë. </text>
<text sub="clublinks" start="475.842" dur="0.166"> Spitale. </text>
<text sub="clublinks" start="476.008" dur="0.301"> Spitale. IT </text>
<text sub="clublinks" start="476.309" dur="0.033"> Spitale. ISHTE </text>
<text sub="clublinks" start="476.342" dur="1.001"> Spitale. ISHTE NJE </text>
<text sub="clublinks" start="477.343" dur="0.501"> Spitale. ISHTE A 5-4 </text>
<text sub="clublinks" start="477.844" dur="0.667"> Spitale. WSHT NJ A VENDIM 5- 5-4 </text>
<text sub="clublinks" start="478.511" dur="1.735"> Spitale. WSHT NJ A VENDIM 5-4 me </text>
<text sub="clublinks" start="480.246" dur="0.067"> Spitale. ASSHT NJ D VENDIM 5-4 me Kryetarin </text>
<text sub="clublinks" start="480.313" dur="0.333"> ASSHT NJ D VENDIM 5-4 me Kryetarin </text>
<text sub="clublinks" start="480.646" dur="0.234"> WSHT NJ D VENDIM 5-4 me DREJT CHN E KRYETARIT </text>
<text sub="clublinks" start="480.88" dur="0.734"> WSHT NJ D VENDIM 5-4 me ROBERTUST TUST DREJTSIS SHEFIT, </text>
<text sub="clublinks" start="481.614" dur="3.203"> WSHT NJ D VENDIM 5-4 me ROBERTUST TUST DREJTSIS CH SHEFIT, VOTIMI </text>
<text sub="clublinks" start="484.817" dur="0.167"> WSHT NJ D VENDIM 5-4 me ROBERTUST TUST DREJTSIS CH KRYETARORE, VOTIMI ME </text>
<text sub="clublinks" start="484.984" dur="0.2"> ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME </text>
<text sub="clublinks" start="485.184" dur="0.167"> ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME T. </text>
<text sub="clublinks" start="485.351" dur="0.167"> ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME GJYKATN </text>
<text sub="clublinks" start="485.518" dur="0.2"> ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME LIBERALIN E GJYKATS </text>
<text sub="clublinks" start="485.718" dur="0.1"> ROBERTI I DREJTSIS,, VOTIMI ME DREJTAT LIBERALE T CO GJYKATS. </text>
<text sub="clublinks" start="485.818" dur="0.2"> DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. </text>
<text sub="clublinks" start="486.018" dur="0.067"> DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. KJO </text>
<text sub="clublinks" start="486.085" dur="0.1"> DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. KJO ËSHTË </text>
<text sub="clublinks" start="486.185" dur="0.167"> DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. KJO ËSHTË </text>
<text sub="clublinks" start="486.352" dur="0.234"> DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. Kjo është e PARA </text>
<text sub="clublinks" start="486.586" dur="0.433"> DREJTAT LIBERALE T THE GJYKATS. Ky është aborti i parë </text>
<text sub="clublinks" start="487.019" dur="0.234"> Ky është aborti i parë </text>
<text sub="clublinks" start="487.253" dur="0.133"> Kjo është rregulli i parë i abortit </text>
<text sub="clublinks" start="487.386" dur="0.101"> KJO SSHT THE SINCE RREGULLORE E PARA AUTORIONI </text>
<text sub="clublinks" start="487.487" dur="0.133"> KJO SHT THE AKTUAJA E PAR AB E RREGULLTESHT SI S S DYTW </text>
<text sub="clublinks" start="487.62" dur="0.2"> KJO SHT THE RREGULLIMI I PAR F I AUDITIMIT SI DY TRUMP </text>
<text sub="clublinks" start="487.82" dur="0.3"> RREGULLORE SI DY TRUMP </text>
<text sub="clublinks" start="488.12" dur="0.101"> RREGULLIMI QIN NDPRMARRJE DY APO TRUMP </text>
<text sub="clublinks" start="488.221" dur="0.333"> RREZIKONI SI DY APOINTE T TRUMP T BASHKUARA </text>
<text sub="clublinks" start="488.554" dur="0.801"> RREGULLORE SI DY APOINTE TUM TRUMP T JO BASHKUARA </text>
<text sub="clublinks" start="489.355" dur="0.1"> RREZIKONI SI DY APOINTE TUM TRUMP T JO BASHKUARA GJYKATA. </text>
<text sub="clublinks" start="489.455" dur="2.302"> EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. </text>
<text sub="clublinks" start="491.757" dur="0.468"> EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="492.225" dur="0.233"> EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="492.458" dur="0.267"> EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> LIGJORT OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="492.725" dur="0.734"> EMPRTET E BASHKUARA GJYKATA. >>> FINANCUAR LIGJORT OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="493.459" dur="0.234"> >>> FINANCUAR LIGJORT OREGON </text>
<text sub="clublinks" start="493.693" dur="3.537"> >>> LIGJORT OREGON FINANCUAR SPECIAL </text>
<text sub="clublinks" start="497.23" dur="0.433"> >>> LIGJORT OREGON FINANCUARS Sesione SPECIALE </text>
<text sub="clublinks" start="497.663" dur="0.267"> >>> LIGJORT OREGON FINANCUAR SESIONET SPECIALE Vonë </text>
<text sub="clublinks" start="497.93" dur="0.267"> >>> LIGJORT OREGON FINANCUAR SESIONET E VEANTA DHNI E FRIDA </text>
<text sub="clublinks" start="498.197" dur="0.2"> SESione TEC VE LANTA N SHTYP </text>
<text sub="clublinks" start="498.397" dur="0.067"> SESione T SP VEANTA N LNDSIA E FRIDAVE </text>
<text sub="clublinks" start="498.464" dur="0.134"> SESIONET SPECIALE N L VATENJ FRNJEN E FRIDAVE DHE </text>
<text sub="clublinks" start="498.598" dur="0.133"> SESIONET SPECIALE VAZHDIMI I NDRMJET NID DHIDN E FRIDAVE DHE PASUR </text>
<text sub="clublinks" start="498.731" dur="0.134"> SESione TEC VE LANTA V LNJESH FRN E FRIDAYS DHE DOZEN PASE </text>
<text sub="clublinks" start="498.865" dur="0.333"> SESIONET SPECIALE NT VATENJ FRNJEN E FRIDAVE DHE DYQANET E PASURA E </text>
<text sub="clublinks" start="499.198" dur="0.2"> N NNI DHE DYQANET E PASUAR T </text>
<text sub="clublinks" start="499.398" dur="0.167"> ND ANDRT DHE PASSRQITJEN E DOBENSVE T B BILAVE </text>
<text sub="clublinks" start="499.565" dur="0.067"> N N DIT AND DHE Q PNDRUAR T OF OFERTVE T B LLOJEVE PRFSHIR </text>
<text sub="clublinks" start="499.632" dur="0.067"> N N DIT AND DHE P PRZYRUAR T OF LLOJEVE T B LLOJEVE P INRFSHIRS GJASHT </text>
<text sub="clublinks" start="499.699" dur="0.233"> N N DITENS DHE P PRDORUAR T B BARNAVE TILL LLOJEVE P INRFSHIR NIX GJASHT </text>
<text sub="clublinks" start="499.932" dur="0.301"> NDTRT DHE P PRDORUR TZ DOZENAVE T B LLOJEVE P INRFSHIRS GJASHT N ON POLITIK </text>
<text sub="clublinks" start="500.233" dur="0.367"> FILLIMET E GJYKATAVE N POLITIK </text>
<text sub="clublinks" start="500.6" dur="0.1"> FILLIMET E GJYKATAVE P ONR PUN ACSIMIN E POLICIS. </text>
<text sub="clublinks" start="500.7" dur="0.2"> LLOGARIDHËNIA. </text>
<text sub="clublinks" start="500.9" dur="0.067"> LLOGARIDHËNIA. KETU </text>
<text sub="clublinks" start="500.967" dur="0.1"> LLOGARIDHËNIA. KËTU JANË </text>
<text sub="clublinks" start="501.067" dur="0.066"> LLOGARIDHËNIA. KETU JAN S DIKA </text>
<text sub="clublinks" start="501.133" dur="0.101"> LLOGARIDHËNIA. KETU JAN S DIKA T </text>
<text sub="clublinks" start="501.234" dur="0.166"> LLOGARIDHËNIA. K HERTU JAN S DHNI TIJ, </text>
<text sub="clublinks" start="501.4" dur="0.234"> LLOGARIDHËNIA. KTU JAN S DHNI TM TYRE, ZYRA </text>
<text sub="clublinks" start="501.634" dur="0.234"> KTU JAN S DHNI TM TYRE, ZYRA </text>
<text sub="clublinks" start="501.868" dur="0.066"> KETU JAN S DHNI TM TYRE, ZYRTART NUK MUND T BN </text>
<text sub="clublinks" start="501.934" dur="0.601"> KETU JAN S DHNI T TYRE, Zyrtarët nuk mund të përdorin </text>
<text sub="clublinks" start="502.535" dur="2.002"> KETU JAN S DHNI T TYRE, Zyrtarët NUK MUND T US PRDORIN ZGJIDHJEN </text>
<text sub="clublinks" start="504.537" dur="0.5"> KETU JAN S DHNI T GJITHA, ZYRTAR CT NUK MUND T US PRDORNI MALLRAVE ZGJEDHORE </text>
<text sub="clublinks" start="505.037" dur="0.267"> KETU JAN S DHNI T GJITHA, ZYRTAR CT NUK MUND TE PRDORNI MALLRAVE ZGJEDHORE, PCERMBYTJ </text>
<text sub="clublinks" start="505.304" dur="0.167"> MUND T US PRDORNI MBIJTJEN E ZGJEDHJEVE, PCERMBLEDHJEN </text>
<text sub="clublinks" start="505.471" dur="0.2"> MUND T US PRDORNI MALLRAVE ZGJEDHORE, P ,RMBLEDHJE N </text>
<text sub="clublinks" start="505.671" dur="0.134"> MUND T US PRDORNI P HORZGJEDHJET E ZGJEDHJES, P EXRMBLEDHJEN N S SITUAT </text>
<text sub="clublinks" start="505.805" dur="0.133"> MUND T US PRDORNI MJETET ZGJEDHJE, PCERMBLEDHJEN N S SITUAT KU </text>
<text sub="clublinks" start="505.938" dur="0.167"> MUND T US PRDORNI P HORZGJEDHJET E ZGJEDHJES, P EXRMBLEDHJEN N S SITUAT KU JANAD VETAD </text>
<text sub="clublinks" start="506.105" dur="0.234"> N S SITUAT KU MIR </text>
<text sub="clublinks" start="506.339" dur="0.267"> N S SITUAT KU JAN FOR FORC E DREJT </text>
<text sub="clublinks" start="506.606" dur="0.367"> N S SITUAT KU JAN FOR FORC E VADRTETM </text>
<text sub="clublinks" start="506.973" dur="0.133"> N S SITUAT KU JANAR GARANCON P FORRFUNDIMIN E FUQISHT. </text>
<text sub="clublinks" start="507.106" dur="0.234"> Forca është e garantuar. </text>
<text sub="clublinks" start="507.34" dur="0.066"> Forca është e garantuar. GAZ LOTSJELLËS </text>
<text sub="clublinks" start="507.406" dur="0.101"> Forca është e garantuar. TEARGAS MUND </text>
<text sub="clublinks" start="507.507" dur="0.1"> Forca është e garantuar. TEARGAS MUND VETM </text>
<text sub="clublinks" start="507.607" dur="0.333"> Forca është e garantuar. TEARGAS MUND T BE JET VET </text>
<text sub="clublinks" start="507.94" dur="0.067"> Forca është e garantuar. TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VETM </text>
<text sub="clublinks" start="508.007" dur="0.901"> Forca është e garantuar. TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VETM NESE </text>
<text sub="clublinks" start="508.908" dur="0.133"> TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VETM NESE </text>
<text sub="clublinks" start="509.041" dur="7.074"> TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VET N IFSE A </text>
<text sub="clublinks" start="516.115" dur="0.434"> TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VET N IFSE E DREJTA </text>
<text sub="clublinks" start="516.549" dur="0.3"> TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET VET N IFSE ASHT E DREJTA </text>
<text sub="clublinks" start="516.849" dur="0.1"> TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET N IFSE E DREJTUA E DEKLARONA </text>
<text sub="clublinks" start="516.949" dur="0.267"> TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET N IFSE E DREJTA E DETYRUAR DHE </text>
<text sub="clublinks" start="517.216" dur="0.267"> TEARGAS MUND T BE DEPOZOHET N IFSE E DREJTA E DETYRUAR DHE ZYRTAR </text>
<text sub="clublinks" start="517.483" dur="0.234"> NJ R E DREJT IS ISSHT D DEKLARUAR DHE ZYRTAR </text>
<text sub="clublinks" start="517.717" dur="0.1"> NJ R E DREJT IS ISSHT D DEKLARUAR DHE ZYRA E ZYRTS </text>
<text sub="clublinks" start="517.817" dur="0.133"> NJ R E DREJT IS ISSHT D DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VEPRA </text>
<text sub="clublinks" start="517.95" dur="0.067"> NJ R E DREJT IS ISSHT DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VARGJET VEPRA </text>
<text sub="clublinks" start="518.017" dur="0.234"> NJIGH E DREJT IS ISSHT DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VEPRA GJYKATA N. </text>
<text sub="clublinks" start="518.251" dur="0.267"> NJIGH E DREJT IS ISSHT DEKLARUAR DHE ZYRTAR SEPTA VEPRA VARGJET N AD AVANC </text>
<text sub="clublinks" start="518.518" dur="0.2"> SEPTA VEPRA VRASJE N AD AVANC </text>
<text sub="clublinks" start="518.718" dur="0.066"> SEPTA VEPRA GRAVA N IN ADVANC Q TH </text>
<text sub="clublinks" start="518.784" dur="0.101"> SEPTA VESH GJYKATA N AD ADVANC QAT KAN </text>
<text sub="clublinks" start="518.885" dur="0.166"> SEPTA VEPRA GJYKATA NV ADVANC QAT JAN </text>
<text sub="clublinks" start="519.051" dur="0.134"> SEPTA VEPRA GJYKATA N AD ADVANC QAT JAN T G SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="519.185" dur="0.233"> SEPTA VEPRA GJYKATA N AD ADVANC QAT KANRE T G SHKOHEN N </text>
<text sub="clublinks" start="519.418" dur="0.201"> SEPTA VEPRA GRAVA N ADVANCV QANCE JAN SHP TORNDARJEN </text>
<text sub="clublinks" start="519.619" dur="0.3"> SEPTA VEPRA GRAVA N ADVANC Q THE JAN TO SHUM PRDORIMI. </text>
<text sub="clublinks" start="519.919" dur="0.233"> QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. </text>
<text sub="clublinks" start="520.152" dur="0.034"> QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANEVE </text>
<text sub="clublinks" start="520.186" dur="0.1"> QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGAN ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="520.286" dur="0.234"> QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANI ALSHT EDHE </text>
<text sub="clublinks" start="520.52" dur="0.1"> QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANI ALSHT EDHE KRIJIMI </text>
<text sub="clublinks" start="520.62" dur="0.333"> QAT KANRE JAN T G SHUM T PRDORNI. ORGANI ALSHT EDHE KRIJIMI A </text>
<text sub="clublinks" start="520.953" dur="0.267"> ORGANI ALSHT EDHE KRIJIMI A </text>
<text sub="clublinks" start="521.22" dur="0.067"> ORGANI ISSHT EDHE KRIJONI NJAT DHNIE </text>
<text sub="clublinks" start="521.287" dur="0.133"> ORGANI ISSHT EDHE KRIJONI NJ D TAT DHN TO T TO </text>
<text sub="clublinks" start="521.42" dur="0.101"> ORGANI ISSHT EDHE KRIJIMI I DHABNAVE T TO TRAJTIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="521.521" dur="0.2"> ORGANI ISSHT EDHE KRIJONI një DHNIE T TRAJTN KUR </text>
<text sub="clublinks" start="521.721" dur="0.233"> ORGANI ISSHT EDHE KRIJON K ARKES P TOR PASQYR WHN E KUR ZYRTART </text>
<text sub="clublinks" start="521.954" dur="0.167"> TAT DHABNAT T TO TRAJTN KUR KOHA Zyrtarët </text>
<text sub="clublinks" start="522.121" dur="0.234"> T D DHABNAT T TO TRAJTSIT Kur janë zyrtarët </text>
<text sub="clublinks" start="522.355" dur="0.1"> T D DHABNAT T TO TRAJTSIT Kur zyrtarët janë diskriminuar. </text>
<text sub="clublinks" start="522.455" dur="0.267"> JAN D SHPRNDARJE. </text>
<text sub="clublinks" start="522.722" dur="0.1"> JAN D SHPRNDARJE. AGENCIES </text>
<text sub="clublinks" start="522.822" dur="0.067"> JAN D SHPRNDARJE. AGJENCAT KAN </text>
<text sub="clublinks" start="522.889" dur="0.133"> JAN D SHPRNDARJE. Agjensitë duhet të jenë </text>
<text sub="clublinks" start="523.022" dur="0.067"> JAN D SHPRNDARJE. Agjensitë duhet të kontrollojnë </text>
<text sub="clublinks" start="523.089" dur="0.3"> JAN D SHPRNDARJE. Agjencitë duhet të kontrollojnë </text>
<text sub="clublinks" start="523.389" dur="0.267"> Agjencitë duhet të kontrollojnë </text>
<text sub="clublinks" start="523.656" dur="0.1"> Agjensitë duhet të kontrollojnë të dhënat </text>
<text sub="clublinks" start="523.756" dur="0.134"> AGJENCAT DUHET T CH SHKAKTojnë T DHABNAT PARA PARA </text>
<text sub="clublinks" start="523.89" dur="0.533"> AGJENCET DUHET T CH SHKAKTojnë T DHABNAT PARA PARA QIRIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="524.423" dur="0.167"> AGJENCET DUHET T CH SHKAKTojnë TAT DHABNAT PARA PARA QIRIMIT T AN AN </text>
<text sub="clublinks" start="524.59" dur="1.068"> T D DHABNI PARA PARA QIRIMIT T AN AN </text>
<text sub="clublinks" start="525.658" dur="0.567"> T D DHABNAT PARA Q HNDRONI NJ AN ZYRTAR. </text>
<text sub="clublinks" start="526.225" dur="0.167"> Oficer. </text>
<text sub="clublinks" start="526.392" dur="0.167"> Oficer. </text>
<text sub="clublinks" start="526.559" dur="0.1"> Oficer. QYTETARI </text>
<text sub="clublinks" start="526.659" dur="0.067"> Oficer. QEVERITARI SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="526.726" dur="0.2"> Oficer. QEVERITARI SI DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="526.926" dur="0.3"> Oficer. QEVERITARI DUKE DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="527.226" dur="0.234"> QEVERITARI DUKE DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="527.46" dur="0.067"> QEVERITARI DUHET T TO PRPAROJ </text>
<text sub="clublinks" start="527.527" dur="0.066"> QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="527.593" dur="0.134"> QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="527.727" dur="0.2"> QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA KESTO </text>
<text sub="clublinks" start="527.927" dur="0.334"> QEVERITARI DUHET T TO P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA Faturat </text>
<text sub="clublinks" start="528.261" dur="0.267"> P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA Faturat </text>
<text sub="clublinks" start="528.528" dur="0.066"> P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA Faturat PARA </text>
<text sub="clublinks" start="528.594" dur="0.567"> P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA LIGJET PARA TYRE </text>
<text sub="clublinks" start="529.161" dur="1.168"> P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA LIGJET PARA T B BNI </text>
<text sub="clublinks" start="530.329" dur="0.568"> P APRPAROJ T ALL GJITHA GJITHA LIGJET PORER PARA T B BENI LIGJIN. </text>
<text sub="clublinks" start="530.897" dur="0.166"> PARA T B BNI LIGJIN. </text>
<text sub="clublinks" start="531.063" dur="0.167"> PARA T B BNI LIGJIN. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="531.23" dur="0.134"> PARA T B BNI LIGJIN. >>> WILDFIRE </text>
<text sub="clublinks" start="531.364" dur="0.066"> PARA T B BNI LIGJIN. >>> SEZONI I WILDFIRE </text>
<text sub="clublinks" start="531.43" dur="0.167"> PARA T B BNI LIGJIN. >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="531.597" dur="0.301"> PARA T B BNI LIGJIN. >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT K HERTU, </text>
<text sub="clublinks" start="531.898" dur="0.166"> >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT K HERTU, </text>
<text sub="clublinks" start="532.064" dur="0.067"> >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT K HERTU, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="532.131" dur="0.601"> >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT HER KETU, DHE IT </text>
<text sub="clublinks" start="532.732" dur="2.269"> >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT KETU, DHE .SHT </text>
<text sub="clublinks" start="535.001" dur="0.567"> >>> SEZONI I WILDFIRE ISSHT HER KETU, DHE ISSHT PRITIKohet </text>
<text sub="clublinks" start="535.568" dur="0.4"> DHE PRshtë PREDIKUAR </text>
<text sub="clublinks" start="535.968" dur="0.034"> DHE ISSHT PR PRITIKohet PFUNDUNSISHT, </text>
<text sub="clublinks" start="536.002" dur="0.066"> DHE ISSHT PR PRITIKohet PFALUNDJE, T TO </text>
<text sub="clublinks" start="536.068" dur="0.134"> DHE ISSHT PR PRITIKohet PFALUNDJE, T BE BNI </text>
<text sub="clublinks" start="536.202" dur="0.1"> DHE ISSHT PR PRITIKohet PFUNDUNSISHT, T TO B BENI RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="536.302" dur="0.267"> DHE ISSHT PR PREDIKUAR PFRFUNDUAR, T TO BNI P OR NJ. </text>
<text sub="clublinks" start="536.569" dur="0.2"> Pafundësisht, për të qenë rreth një. </text>
<text sub="clublinks" start="536.769" dur="0.1"> Pafundësisht, për të qenë rreth një. ZJARRI </text>
<text sub="clublinks" start="536.869" dur="0.1"> Pafundësisht, për të qenë rreth një. GJARJE Zjarri </text>
<text sub="clublinks" start="536.969" dur="0.134"> Pafundësisht, për të qenë rreth një. LINDJET E ZJARRIT ishin WERE </text>
<text sub="clublinks" start="537.103" dur="0.2"> Pafundësisht, për të qenë rreth një. LINDJET E ZJARRIT JAN O SI </text>
<text sub="clublinks" start="537.303" dur="0.2"> Pafundësisht, për të qenë rreth një. LINDJET E ZJARR WS SI JAN VAZHDUAR </text>
<text sub="clublinks" start="537.503" dur="0.3"> Pafundësisht, për të qenë rreth një. VARGJET E Zjarrit NUK JAN O VETE NATE VATENDET </text>
<text sub="clublinks" start="537.803" dur="0.167"> VARGJET E Zjarrit NUK JAN O VETE NATE VATENDET </text>
<text sub="clublinks" start="537.97" dur="0.134"> LINDJET E Zjarrit NUK JAN SI V LNJE NO </text>
<text sub="clublinks" start="538.104" dur="0.2"> LINDJET E ZJARRIT NUK JAN T L VETON NONET </text>
<text sub="clublinks" start="538.304" dur="0.1"> LINDJET E Zjarrit NUK KAN T V LNJET N MON MONITORIMIN E NESH </text>
<text sub="clublinks" start="538.404" dur="0.667"> LINDJET E ZJARRIT NUK JAN V LNJ NATE MONITORIMIN E NIJIT </text>
<text sub="clublinks" start="539.071" dur="0.134"> LINDJET E ZJARR WS SI JAN L T L VNJETO NO MONITORIMIN E NN VET </text>
<text sub="clublinks" start="539.205" dur="0.901"> MONITORIMI I TRET I VDEKJES </text>
<text sub="clublinks" start="540.106" dur="0.4"> MONITORIMI I TRET I BRUZHRREVE T SM VDEKJE </text>
<text sub="clublinks" start="540.506" dur="0.234"> MONITORIMI I TRET I BRUZHRIS SM S SM VET N IN </text>
<text sub="clublinks" start="540.74" dur="0.233"> MONITORIMI I TRET I BRUZHRIS SM S VETE N IN </text>
<text sub="clublinks" start="540.973" dur="0.267"> MONITORIMI I NETS S BR BRUFIZS S VET N GORGE. </text>
<text sub="clublinks" start="541.24" dur="0.167"> BRUSHFIRE N THE GORGE. </text>
<text sub="clublinks" start="541.407" dur="0.134"> BRUSHFIRE N THE GORGE. IT </text>
<text sub="clublinks" start="541.541" dur="0.667"> BRUSHFIRE N THE GORGE. FILLOI </text>
<text sub="clublinks" start="542.208" dur="2.936"> BRUSHFIRE N THE GORGE. Nisi KESA DITA </text>
<text sub="clublinks" start="545.144" dur="0.167"> BRUSHFIRE N THE GORGE. N START KTU NDRMARR </text>
<text sub="clublinks" start="545.311" dur="0.267"> N START KTU NDRMARR </text>
<text sub="clublinks" start="545.578" dur="0.067"> KA FILLUAR DHESTNI TEST GJAT RUENA, </text>
<text sub="clublinks" start="545.645" dur="0.133"> KA FILLUAR DHESTNI TEST GJAT ROWENA, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="545.778" dur="0.167"> KA FILLUAR TETEST RRETH N NE ROWENA, DHE FORCED </text>
<text sub="clublinks" start="545.945" dur="0.067"> KA FILLUAR TETEST RRETH N NE ROWENA, DHE ZYRTART E detyruar </text>
<text sub="clublinks" start="546.012" dur="0.3"> KA FILLUAR DHESTNI TEST GJITHA N R ROWENA, DHE ZYRTARCT E detyruar N </text>
<text sub="clublinks" start="546.312" dur="0.234"> ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E detyruar N </text>
<text sub="clublinks" start="546.546" dur="0.066"> ROWENA, DHE ZYRTARCT E DUHET T TO VDES </text>
<text sub="clublinks" start="546.612" dur="0.067"> ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E detyruar për të mbyllur një pjesë </text>
<text sub="clublinks" start="546.679" dur="0.234"> ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E DUHET T TO VESHJEN PJESA E </text>
<text sub="clublinks" start="546.913" dur="0.1"> ROWENA, dhe zyrtarët e detyruar për të mbyllur një pjesë të autostradës </text>
<text sub="clublinks" start="547.013" dur="0.333"> ROWENA, DHE ZYRTAR FORT E detyruar për të mbyllur një pjesë të autostradës 30 </text>
<text sub="clublinks" start="547.346" dur="0.267"> PJESA E VLERS SW autostradës 30 </text>
<text sub="clublinks" start="547.613" dur="0.1"> PJESA E VLERS SW Autostradës 30 NDR </text>
<text sub="clublinks" start="547.713" dur="0.1"> PJESA VLERS E autostradës 30 ND .RTUAR </text>
<text sub="clublinks" start="547.813" dur="0.067"> PJESA VLERS E autostradës 30 NGA RIVERI I HUAJ </text>
<text sub="clublinks" start="547.88" dur="0.734"> PJESA VLERS E autostradës 30 NDIVRMJET RREGULLIT DHE DYQS </text>
<text sub="clublinks" start="548.614" dur="0.134"> PJESA MBI MBROJTJEN E RREZIKUT 30 ND RRMJET RREZIKUT DHE TOOD DYQS </text>
<text sub="clublinks" start="548.748" dur="1.902"> ND RRMJET RIVERIT TOOD DYQOODS DHE TI </text>
<text sub="clublinks" start="550.65" dur="0.567"> ND RRMARRJES LUAJ DHE DUHET. </text>
<text sub="clublinks" start="551.217" dur="0.2"> DELLS. </text>
<text sub="clublinks" start="551.417" dur="0.067"> DELLS. Crews </text>
<text sub="clublinks" start="551.484" dur="0.067"> DELLS. GJALLA GOT </text>
<text sub="clublinks" start="551.551" dur="0.2"> DELLS. GJYKATA GOT IT </text>
<text sub="clublinks" start="551.751" dur="0.233"> DELLS. KRISHTET GOT N UNNDA </text>
<text sub="clublinks" start="551.984" dur="0.234"> DELLS. KRISHTET GOT N UN KONTROLLE </text>
<text sub="clublinks" start="552.218" dur="0.233"> KRISHTET GOT N UN KONTROLLE </text>
<text sub="clublinks" start="552.451" dur="0.034"> KRISHTET GOT N UNNT CON KONTROLLIT PAS </text>
<text sub="clublinks" start="552.485" dur="0.133"> KRISHTET GOT NGA KONTROLLI PAS IT </text>
<text sub="clublinks" start="552.618" dur="0.134"> KRISHTET SHPENZONI NDNT CON KONTROLLIT PAS GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="552.752" dur="0.167"> KRIJONI GOT N UNNT CON KONTROLLIT PTERR T B GJITHA RRETH </text>
<text sub="clublinks" start="552.919" dur="0.266"> KRISHTET SHPENZONI NGA KONTROLLI PAS TA GJYKUAR RRETH 15 </text>
<text sub="clublinks" start="553.185" dur="0.801"> KRISHTET GOT TA NDRORMARRJEN PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. </text>
<text sub="clublinks" start="553.986" dur="0.234"> PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. </text>
<text sub="clublinks" start="554.22" dur="1.702"> PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. GOXHA </text>
<text sub="clublinks" start="555.922" dur="0.567"> PAS TA GJYKUAR RRETH 15 ACRES. PRETTY E VDET. </text>
<text sub="clublinks" start="556.489" dur="0.3"> PRETTY E VDET. </text>
<text sub="clublinks" start="556.789" dur="0.167"> PRETTY E VDET. EMERGJENTE </text>
<text sub="clublinks" start="556.956" dur="0.1"> PRETTY E VDET. MENAXHIMI I EMERGJENCS </text>
<text sub="clublinks" start="557.056" dur="0.067"> PRETTY E VDET. MENAXHIMI I EMERGJENC HS HAD </text>
<text sub="clublinks" start="557.123" dur="0.167"> PRETTY E VDET. MENAXHIMI I EMERGJENC HS SI DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="557.29" dur="0.233"> MENAXHIMI I EMERGJENC HS SI DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="557.523" dur="0.034"> MENAXHIMI I EMERGJENC HS DUHET T IS NDIKOHET </text>
<text sub="clublinks" start="557.557" dur="0.1"> MENAXHIMI I EMERGENCYS DUHET T IS SSHTJEN A </text>
<text sub="clublinks" start="557.657" dur="0.7"> MENAXHIMI I EMERGJENC HS DUHET T IS NXNI NJ A Nivelin </text>
<text sub="clublinks" start="558.357" dur="0.801"> MENAXHIMI I EMERGJENC HS DUHET T IS NDIKOJN A NJ A T LE NDRMARRJE </text>