Кршење: Стражарот на Федералната судска зграда пукал во центарот на Феникс subtitles

ИН ВО ФЕНИКС, ВО ФЕНИКС, 12 ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. >> ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. >> МАТ, ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДНО >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДЕНО СУДЕЕ >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО >>> СЛЕДЕТЕ ЈА УРЕДНИТЕ ВЕСТИ ВО КОГО ГОДИНА >>> СЛЕДЕТЕ ЈА УРЕДНИТЕ ВЕСТИ ВО ДРАВЕН ФЕНИКС >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО ПОЧЕТОКО ПРАВО НА ФЕНИКС >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО СЕГА НА ФОНИКС ПРАВО СЕГА >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО СРЕДИНИОТ ФЕНИКС ПРАВО СЕГА >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО СРЕДИНИОТ ФЕНИКС ПРАВА СЕГА СЕГА СЕГА ПРЕД СЕЛО ФОНИКС СЕГА ПО ПОЛИЦИЈА ДРOWNАВА ФОНИКС СЕГА ПОСЛЕ ПО ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА ДРOWNАВЕН ФЕНИКС СЕГА СЕГА ПО ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА ПО ПОЛИЦИСКИ ПРАВО СЕГА ПРАВОТО НА ДРАВИОТ ФЕНИКС КАКО Е ПОЛИЦИНА ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА СЕГА ПРАВОТО НА ДРOWNАВИОТ ФЕНИКС КАКО ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА Е ПОД НАЧИН ПОЛИЦИСКАТА СОСТОЈБА Е ПОД НАЧИН ПОЛИЦИСКАТА СОСТОЈБА Е ПОД близу ПОЛИЦИСКАТА СОСТОЈБА Е ПОД БЛИЗИНА НА Феникс СОСТОЈБАТА НА ПОЛИЦИЈАТА Е ПОД БЛИЗИНА ПОЛИЦИЈА НА ФЕНИКС КАЈ ПОЛИЦИЈАТА НА ФЕНИКС ВО близина на седиштето на ФОНИКС ПОЛИЦИЈА. СЕДНИЦИ. СЕДНИЦИ. ТИ СЕДНИЦИ. ТИ СИ СЕДНИЦИ. БАРАТЕ СЕДНИЦИ. БАРАТЕ ВО ИВО СЕДНИЦИ. БАРАТЕ ВО IVEИВО близу БАРАТЕ ВО IVEИВО близу БАРАТЕ ВО ИВО во близина на Вашингтон БАРАТЕ ВО ИВО во близина на улицата Вашингтон БАРАТЕ ВО ИВО во близина на улицата Вашингтон и БАРАТЕ ВО ИВО во близина на улицата Вашингтон и седма УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА И. УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА И ДОДАУН УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА И ФОНИКС низ градот. УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО А. УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО МНОГУ УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО МНОГУ УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИЈАНО МНОГУ АКТИВНОСТ ОЧИЈАНО МНОГУ АКТИВНОСТ ОЧИЈАНО, МНОГУ АКТИВНОСТ СЕ СЛУЧУВА ОЧИГЛЕДНО МНОГУ АКТИВНОСТ СЕ СЛУЧУВА ТУКА. СЕ СЛУЧУВА ТУКА. СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈАТА СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИСКИ СЕТ СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈА ПОСТАВЕНА СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВИ КРИМИНАЛ СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ ЛЕН НА СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ ЛЕН НА СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ ЛИСТ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ И ПОЛИЦИЈА ПОСТАВУВА ЛИТЕ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛИ И ИМА ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВИ ЛЕН НА СЦЕНАТА ЗА КРИМИНАЛИТЕ И СЕ ЗАКЛАНИ ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВУВА ЛИТЕ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛИ И СЕ ЗАКЛУЧУВА ДОЛ ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВУВА ЛЕН НА СЦЕНАТА ЗА КРИМИНАЛИ И ГО ЗАКЛУЧУВАТ ДОЛ ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВУВА ЛЕН НА СЦЕНАТА ЗА КРИМИНАЛИТЕ И СЕ ЗАКЛУЧУВААТ ПОДОЛИЈА И ја заклучивме областа И ја заклучивме областа во И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕДЕН И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕД И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕД ДЕЛОТ И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕД СЕДИШТЕТО ПРЕД СЕДИШТЕТО Пред зградата на седиштето. ЗГРАДА. ЗГРАДА. НА ЗГРАДА. СЕКАКО ЗГРАДА. ПО КУРС .Е СЕ ЗГРАДА. НА КУРС Е ПРОДОЛИМЕ ЗГРАДА. СЕ разбира дека ќе продолжиме

Кршење: Стражарот на Федералната судска зграда пукал во центарот на Феникс

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="2.769" dur="0.167"> ИН </text>
<text sub="clublinks" start="2.936" dur="0.333"> ВО ФЕНИКС, </text>
<text sub="clublinks" start="3.269" dur="0.334"> ВО ФЕНИКС, 12 </text>
<text sub="clublinks" start="3.603" dur="0.3"> ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. </text>
<text sub="clublinks" start="3.903" dur="0.835"> ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. >> </text>
<text sub="clublinks" start="4.738" dur="0.166"> ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. >> МАТ, </text>
<text sub="clublinks" start="4.904" dur="0.101"> ВО ФЕНИКС, 12 ВЕСТИ. >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. </text>
<text sub="clublinks" start="5.005" dur="0.166"> >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. </text>
<text sub="clublinks" start="5.171" dur="0.167"> >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="5.338" dur="0.167"> >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДНО </text>
<text sub="clublinks" start="5.505" dur="0.133"> >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДЕНО СУДЕЕ </text>
<text sub="clublinks" start="5.638" dur="0.301"> >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ </text>
<text sub="clublinks" start="5.939" dur="0.3"> >> МАТ, БЛАГОДАРАМ. >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО </text>
<text sub="clublinks" start="6.239" dur="0.267"> >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО </text>
<text sub="clublinks" start="6.506" dur="0.167"> >>> СЛЕДЕТЕ ЈА УРЕДНИТЕ ВЕСТИ ВО КОГО ГОДИНА </text>
<text sub="clublinks" start="6.673" dur="0.133"> >>> СЛЕДЕТЕ ЈА УРЕДНИТЕ ВЕСТИ ВО ДРАВЕН ФЕНИКС </text>
<text sub="clublinks" start="6.806" dur="0.167"> >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО ПОЧЕТОКО ПРАВО НА ФЕНИКС </text>
<text sub="clublinks" start="6.973" dur="0.934"> >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО СЕГА НА ФОНИКС ПРАВО СЕГА </text>
<text sub="clublinks" start="7.907" dur="0.267"> >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО СРЕДИНИОТ ФЕНИКС ПРАВО СЕГА </text>
<text sub="clublinks" start="8.174" dur="0.634"> >>> СЛЕДЕТЕ ЈА ВЕСНИТЕ ВЕСТИ ВО СРЕДИНИОТ ФЕНИКС ПРАВА СЕГА </text>
<text sub="clublinks" start="8.808" dur="0.234"> СЕГА СЕГА ПРЕД СЕЛО ФОНИКС </text>
<text sub="clublinks" start="9.042" dur="0.167"> СЕГА ПО ПОЛИЦИЈА ДРOWNАВА ФОНИКС </text>
<text sub="clublinks" start="9.209" dur="0.066"> СЕГА ПОСЛЕ ПО ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА ДРOWNАВЕН ФЕНИКС </text>
<text sub="clublinks" start="9.275" dur="0.334"> СЕГА СЕГА ПО ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА ПО ПОЛИЦИСКИ ПРАВО </text>
<text sub="clublinks" start="9.609" dur="0.567"> СЕГА ПРАВОТО НА ДРАВИОТ ФЕНИКС КАКО Е ПОЛИЦИНА ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА </text>
<text sub="clublinks" start="10.176" dur="0.334"> СЕГА ПРАВОТО НА ДРOWNАВИОТ ФЕНИКС КАКО ПОЛИЦИСКА СОСТОЈБА Е ПОД НАЧИН </text>
<text sub="clublinks" start="10.51" dur="0.2"> ПОЛИЦИСКАТА СОСТОЈБА Е ПОД НАЧИН </text>
<text sub="clublinks" start="10.71" dur="0.668"> ПОЛИЦИСКАТА СОСТОЈБА Е ПОД близу </text>
<text sub="clublinks" start="11.378" dur="0.5"> ПОЛИЦИСКАТА СОСТОЈБА Е ПОД БЛИЗИНА НА Феникс </text>
<text sub="clublinks" start="11.878" dur="0.634"> СОСТОЈБАТА НА ПОЛИЦИЈАТА Е ПОД БЛИЗИНА ПОЛИЦИЈА НА ФЕНИКС </text>
<text sub="clublinks" start="12.512" dur="0.334"> КАЈ ПОЛИЦИЈАТА НА ФЕНИКС </text>
<text sub="clublinks" start="12.846" dur="0.1"> ВО близина на седиштето на ФОНИКС ПОЛИЦИЈА. </text>
<text sub="clublinks" start="12.946" dur="0.167"> СЕДНИЦИ. </text>
<text sub="clublinks" start="13.113" dur="0.066"> СЕДНИЦИ. ТИ </text>
<text sub="clublinks" start="13.179" dur="0.334"> СЕДНИЦИ. ТИ СИ </text>
<text sub="clublinks" start="13.513" dur="0.434"> СЕДНИЦИ. БАРАТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="13.947" dur="0.333"> СЕДНИЦИ. БАРАТЕ ВО ИВО </text>
<text sub="clublinks" start="14.28" dur="0.401"> СЕДНИЦИ. БАРАТЕ ВО IVEИВО близу </text>
<text sub="clublinks" start="14.681" dur="0.3"> БАРАТЕ ВО IVEИВО близу </text>
<text sub="clublinks" start="14.981" dur="0.134"> БАРАТЕ ВО ИВО во близина на Вашингтон </text>
<text sub="clublinks" start="15.115" dur="0.1"> БАРАТЕ ВО ИВО во близина на улицата Вашингтон </text>
<text sub="clublinks" start="15.215" dur="0.667"> БАРАТЕ ВО ИВО во близина на улицата Вашингтон и </text>
<text sub="clublinks" start="15.882" dur="0.434"> БАРАТЕ ВО ИВО во близина на улицата Вашингтон и седма </text>
<text sub="clublinks" start="16.316" dur="0.233"> УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА </text>
<text sub="clublinks" start="16.549" dur="0.1"> УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА </text>
<text sub="clublinks" start="16.649" dur="0.701"> УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА И. </text>
<text sub="clublinks" start="17.35" dur="0.167"> УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА И ДОДАУН </text>
<text sub="clublinks" start="17.517" dur="0.1"> УАШИНГТОН УЛИЦА И СЕДМА УЛИЦА И ФОНИКС низ градот. </text>
<text sub="clublinks" start="17.617" dur="0.3"> УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. </text>
<text sub="clublinks" start="17.917" dur="0.034"> УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО </text>
<text sub="clublinks" start="17.951" dur="0.167"> УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО А. </text>
<text sub="clublinks" start="18.118" dur="0.367"> УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО МНОГУ </text>
<text sub="clublinks" start="18.485" dur="0.4"> УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИШТЕНО МНОГУ </text>
<text sub="clublinks" start="18.885" dur="0.801"> УЛИЦА И ДЕУН ФОНИКС. ОЧИЈАНО МНОГУ АКТИВНОСТ </text>
<text sub="clublinks" start="19.686" dur="0.267"> ОЧИЈАНО МНОГУ АКТИВНОСТ </text>
<text sub="clublinks" start="19.953" dur="0.133"> ОЧИЈАНО, МНОГУ АКТИВНОСТ СЕ СЛУЧУВА </text>
<text sub="clublinks" start="20.086" dur="0.1"> ОЧИГЛЕДНО МНОГУ АКТИВНОСТ СЕ СЛУЧУВА ТУКА. </text>
<text sub="clublinks" start="20.186" dur="0.234"> СЕ СЛУЧУВА ТУКА. </text>
<text sub="clublinks" start="20.42" dur="0.1"> СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈАТА </text>
<text sub="clublinks" start="20.52" dur="0.1"> СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИСКИ СЕТ </text>
<text sub="clublinks" start="20.62" dur="0.367"> СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈА ПОСТАВЕНА </text>
<text sub="clublinks" start="20.987" dur="0.1"> СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВИ КРИМИНАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="21.087" dur="0.167"> СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="21.254" dur="0.434"> СЕ СЛУЧУВА ТУКА. ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ ЛЕН НА СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="21.688" dur="0.167"> ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ ЛЕН НА СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="21.855" dur="0.1"> ПОЛИЦИЈА ПОСТАВИ ЛИСТ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛ И </text>
<text sub="clublinks" start="21.955" dur="0.133"> ПОЛИЦИЈА ПОСТАВУВА ЛИТЕ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛИ И ИМА </text>
<text sub="clublinks" start="22.088" dur="0.1"> ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВИ ЛЕН НА СЦЕНАТА ЗА КРИМИНАЛИТЕ И СЕ ЗАКЛАНИ </text>
<text sub="clublinks" start="22.188" dur="0.1"> ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВУВА ЛИТЕ СЦЕНА ЗА КРИМИНАЛИ И СЕ ЗАКЛУЧУВА ДОЛ </text>
<text sub="clublinks" start="22.288" dur="0.301"> ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВУВА ЛЕН НА СЦЕНАТА ЗА КРИМИНАЛИ И ГО ЗАКЛУЧУВАТ ДОЛ </text>
<text sub="clublinks" start="22.589" dur="0.333"> ПОЛИЦИЈАТА ПОСТАВУВА ЛЕН НА СЦЕНАТА ЗА КРИМИНАЛИТЕ И СЕ ЗАКЛУЧУВААТ ПОДОЛИЈА </text>
<text sub="clublinks" start="22.922" dur="0.167"> И ја заклучивме областа </text>
<text sub="clublinks" start="23.089" dur="0.1"> И ја заклучивме областа во </text>
<text sub="clublinks" start="23.189" dur="0.501"> И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕДЕН </text>
<text sub="clublinks" start="23.69" dur="0.534"> И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕД </text>
<text sub="clublinks" start="24.224" dur="0.767"> И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕД ДЕЛОТ </text>
<text sub="clublinks" start="24.991" dur="0.134"> И ЈА ЗАКЛУЧИЛЕ ПОДРАЧЈЕТО ПРЕД СЕДИШТЕТО </text>
<text sub="clublinks" start="25.125" dur="0.267"> ПРЕД СЕДИШТЕТО </text>
<text sub="clublinks" start="25.392" dur="0.1"> Пред зградата на седиштето. </text>
<text sub="clublinks" start="25.492" dur="0.166"> ЗГРАДА. </text>
<text sub="clublinks" start="25.658" dur="0.101"> ЗГРАДА. НА </text>
<text sub="clublinks" start="25.759" dur="0.1"> ЗГРАДА. СЕКАКО </text>
<text sub="clublinks" start="25.859" dur="0.233"> ЗГРАДА. ПО КУРС .Е СЕ </text>
<text sub="clublinks" start="26.092" dur="0.434"> ЗГРАДА. НА КУРС Е ПРОДОЛИМЕ </text>
<text sub="clublinks" start="26.526" dur="0.067"> ЗГРАДА. СЕ разбира дека ќе продолжиме </text>