Thyerja: Roja e sigurimit të gjykatës federale qëlloi në qendër të Feniksit subtitles

NË N PH FENIX, N PH FENIX, 12 N PH FENIX, 12 LAJME. N PH FENIX, 12 LAJME. >> N PH FENIX, 12 LAJME. >> MATT, N PH FENIX, 12 LAJME. >> MATT, FALEMINDERIT. >> MATT, FALEMINDERIT. >> MATT, FALEMINDERIT. >>> >> MATT, FALEMINDERIT. >>> NDJEKUR >> MATT, FALEMINDERIT. >>> PRETJES SE NDJEKUR >> MATT, FALEMINDERIT. >>> NDRMARRJEN E LAJMEVE TREAK SHKURTR >> MATT, FALEMINDERIT. >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJE N NEWS LAJME >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJE N NEWS LAJME >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJE N NEWS LAJME >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX TOWN QYTETIT >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJEN E LAJMEVE N TIGH DREJTN E FENIX N QYTET >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX N QYTET T DREJT TANI >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX N QYTET N R TANI SI TANI >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX N QYTET N R TANI TANI SI DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI POLICI DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI SITUAT POLICIA DOWNTOWN PHOENIX TOWN DREJT TANI SI ASHT SITUATA E POLICIS DOWNTOWN PHOENIX TIGH DREJT TANI SI NEN SITUATA E POLICIS DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MNYN SITUATA E POLICIS ISSHT N UN Mënyrë SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MAYNYR Pranë SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MAYNYR Pranë PHOENIX SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MAYNYR Pranë POLICIS PH SO PHOENIX Pranë POLICIS PH PHOENIX Pranë Selisë së Policisë PHOENIX. Selia. Selia. JU Selia. JU JENI Selia. JU KA SHIKONI Selia. JU KAQ SHQIP Selia. JU DUKE SHKONI JET PRPARA JU DUKE SHKONI JET PRPARA JU K LRKONI JETN PREJ WASHINGTON JU K LRKONI JETN PREJ RRUG WS WASHINGTON JU K LRKONI JETOJ P NER RRUG WN E UASHINGTONIT DHE JU K LRKONI JETOJ P NER RRUG WN E UASHINGTONIT DHE SHTATT Rruga e Uashingtonit dhe e shtata Rruga e Uashingtonit dhe rruga e shtatë Rruga e Uashingtonit dhe rruga e shtatë dhe Rruga WASHINGTON DHE Rruga e shtatë dhe në qendër të qytetit Rruga UASHINGTON DHE RRUGA E SHTAT DHE N D QYTET NOWN FOENIX. RRUGA DHE FENIX QYTETI. RRUGA DHE FENIX QYTETI. DUKE PREZANTUAR RRUGA DHE FENIX QYTETI. PBRDUKSHM A RRUGA DHE FENIX QYTETI. PREJ SHUM RRUGA DHE FENIX QYTETI. PAMJE SHUME RRUGA DHE FENIX QYTETI. PAMJESISHT SHUME AKTIVITETI PAMJESISHT SHUME AKTIVITETI PAMJESISHT SHUM. AKTIVITETI NDODH PAMJESISHT SHUM OF VEPRIMTARI NDODH ATA. NDODH ATA. NDODH ATA. POLICIA NDODH ATA. SEV POLICI NDODH ATA. NDODH POLICIA NDODH ATA. POLICIA NDODH KRIMIN NDODH ATA. POLICIA VENDOSI SKENEN E KRIMIT NDODH ATA. SHTYPI I POLICIS SET SIPAS SKENAVE TIME KRIMIT SHTYPI I POLICIS SET SIPAS SKENAVE TIME KRIMIT POLICIA VENDOSI SHEN TN E SKENS SIME KRIMIT DHE POLICIA NDIHMONI DHE KENI SKENN E KRIMIT POLICIA VENDOSI SHENEN E SKENES SE KRIMIT DHE JANE Bllokuar POLICIA VENDOSI SHENN E SKENS SIME KRIMIT DHE KAN L T L Bllokuar POLICIA E VN Kasetën e skenës së krimit dhe e ka bllokuar POLICIA VENDOSI SHENN E SKENS S CR KRIMIT DHE JAN L Bllokuar në Zonë DHE KENI SHKELQUAR ZONN DHE KENI SHKELQUAR ZONN N DHE KENI SHKELQUAR ZONN PARA DHE KENI SHKELQUAR ZONN PARA DHE KENI SHKELQUAR ZONN PARA DHE KENI Bllokuar ZONN P OFRPARA Selisë PARA Selisë PARA NDILRTESS SQ Selisë Qendrore. NDILRTESA. NDILRTESA. OF NDILRTESA. SIGURISHT NDILRTESA. Sigurisht që do të bëjmë NDILRTESA. Kursi do të vazhdojmë NDILRTESA. Kursi do të vazhdojmë të

Thyerja: Roja e sigurimit të gjykatës federale qëlloi në qendër të Feniksit

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="2.769" dur="0.167"> NË </text>
<text sub="clublinks" start="2.936" dur="0.333"> N PH FENIX, </text>
<text sub="clublinks" start="3.269" dur="0.334"> N PH FENIX, 12 </text>
<text sub="clublinks" start="3.603" dur="0.3"> N PH FENIX, 12 LAJME. </text>
<text sub="clublinks" start="3.903" dur="0.835"> N PH FENIX, 12 LAJME. >> </text>
<text sub="clublinks" start="4.738" dur="0.166"> N PH FENIX, 12 LAJME. >> MATT, </text>
<text sub="clublinks" start="4.904" dur="0.101"> N PH FENIX, 12 LAJME. >> MATT, FALEMINDERIT. </text>
<text sub="clublinks" start="5.005" dur="0.166"> >> MATT, FALEMINDERIT. </text>
<text sub="clublinks" start="5.171" dur="0.167"> >> MATT, FALEMINDERIT. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="5.338" dur="0.167"> >> MATT, FALEMINDERIT. >>> NDJEKUR </text>
<text sub="clublinks" start="5.505" dur="0.133"> >> MATT, FALEMINDERIT. >>> PRETJES SE NDJEKUR </text>
<text sub="clublinks" start="5.638" dur="0.301"> >> MATT, FALEMINDERIT. >>> NDRMARRJEN E LAJMEVE TREAK SHKURTR </text>
<text sub="clublinks" start="5.939" dur="0.3"> >> MATT, FALEMINDERIT. >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJE N NEWS LAJME </text>
<text sub="clublinks" start="6.239" dur="0.267"> >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJE N NEWS LAJME </text>
<text sub="clublinks" start="6.506" dur="0.167"> >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJE N NEWS LAJME </text>
<text sub="clublinks" start="6.673" dur="0.133"> >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX TOWN QYTETIT </text>
<text sub="clublinks" start="6.806" dur="0.167"> >>> NDJEKUR ND NEWSRMARRJEN E LAJMEVE N TIGH DREJTN E FENIX N QYTET </text>
<text sub="clublinks" start="6.973" dur="0.934"> >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX N QYTET T DREJT TANI </text>
<text sub="clublinks" start="7.907" dur="0.267"> >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX N QYTET N R TANI SI TANI </text>
<text sub="clublinks" start="8.174" dur="0.634"> >>> NDJEKUR NDRMARRJEN E LAJMEVE N D FENIX N QYTET N R TANI TANI SI </text>
<text sub="clublinks" start="8.808" dur="0.234"> DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI </text>
<text sub="clublinks" start="9.042" dur="0.167"> DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI POLICI </text>
<text sub="clublinks" start="9.209" dur="0.066"> DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI SITUAT POLICIA </text>
<text sub="clublinks" start="9.275" dur="0.334"> DOWNTOWN PHOENIX TOWN DREJT TANI SI ASHT SITUATA E POLICIS </text>
<text sub="clublinks" start="9.609" dur="0.567"> DOWNTOWN PHOENIX TIGH DREJT TANI SI NEN SITUATA E POLICIS </text>
<text sub="clublinks" start="10.176" dur="0.334"> DOWNTOWN PHOENIX TANI TANI SI SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MNYN </text>
<text sub="clublinks" start="10.51" dur="0.2"> SITUATA E POLICIS ISSHT N UN Mënyrë </text>
<text sub="clublinks" start="10.71" dur="0.668"> SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MAYNYR Pranë </text>
<text sub="clublinks" start="11.378" dur="0.5"> SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MAYNYR Pranë PHOENIX </text>
<text sub="clublinks" start="11.878" dur="0.634"> SITUATA E POLICIS ISSHT N UN MAYNYR Pranë POLICIS PH SO PHOENIX </text>
<text sub="clublinks" start="12.512" dur="0.334"> Pranë POLICIS PH PHOENIX </text>
<text sub="clublinks" start="12.846" dur="0.1"> Pranë Selisë së Policisë PHOENIX. </text>
<text sub="clublinks" start="12.946" dur="0.167"> Selia. </text>
<text sub="clublinks" start="13.113" dur="0.066"> Selia. JU </text>
<text sub="clublinks" start="13.179" dur="0.334"> Selia. JU JENI </text>
<text sub="clublinks" start="13.513" dur="0.434"> Selia. JU KA SHIKONI </text>
<text sub="clublinks" start="13.947" dur="0.333"> Selia. JU KAQ SHQIP </text>
<text sub="clublinks" start="14.28" dur="0.401"> Selia. JU DUKE SHKONI JET PRPARA </text>
<text sub="clublinks" start="14.681" dur="0.3"> JU DUKE SHKONI JET PRPARA </text>
<text sub="clublinks" start="14.981" dur="0.134"> JU K LRKONI JETN PREJ WASHINGTON </text>
<text sub="clublinks" start="15.115" dur="0.1"> JU K LRKONI JETN PREJ RRUG WS WASHINGTON </text>
<text sub="clublinks" start="15.215" dur="0.667"> JU K LRKONI JETOJ P NER RRUG WN E UASHINGTONIT DHE </text>
<text sub="clublinks" start="15.882" dur="0.434"> JU K LRKONI JETOJ P NER RRUG WN E UASHINGTONIT DHE SHTATT </text>
<text sub="clublinks" start="16.316" dur="0.233"> Rruga e Uashingtonit dhe e shtata </text>
<text sub="clublinks" start="16.549" dur="0.1"> Rruga e Uashingtonit dhe rruga e shtatë </text>
<text sub="clublinks" start="16.649" dur="0.701"> Rruga e Uashingtonit dhe rruga e shtatë dhe </text>
<text sub="clublinks" start="17.35" dur="0.167"> Rruga WASHINGTON DHE Rruga e shtatë dhe në qendër të qytetit </text>
<text sub="clublinks" start="17.517" dur="0.1"> Rruga UASHINGTON DHE RRUGA E SHTAT DHE N D QYTET NOWN FOENIX. </text>
<text sub="clublinks" start="17.617" dur="0.3"> RRUGA DHE FENIX QYTETI. </text>
<text sub="clublinks" start="17.917" dur="0.034"> RRUGA DHE FENIX QYTETI. DUKE PREZANTUAR </text>
<text sub="clublinks" start="17.951" dur="0.167"> RRUGA DHE FENIX QYTETI. PBRDUKSHM A </text>
<text sub="clublinks" start="18.118" dur="0.367"> RRUGA DHE FENIX QYTETI. PREJ SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="18.485" dur="0.4"> RRUGA DHE FENIX QYTETI. PAMJE SHUME </text>
<text sub="clublinks" start="18.885" dur="0.801"> RRUGA DHE FENIX QYTETI. PAMJESISHT SHUME AKTIVITETI </text>
<text sub="clublinks" start="19.686" dur="0.267"> PAMJESISHT SHUME AKTIVITETI </text>
<text sub="clublinks" start="19.953" dur="0.133"> PAMJESISHT SHUM. AKTIVITETI NDODH </text>
<text sub="clublinks" start="20.086" dur="0.1"> PAMJESISHT SHUM OF VEPRIMTARI NDODH ATA. </text>
<text sub="clublinks" start="20.186" dur="0.234"> NDODH ATA. </text>
<text sub="clublinks" start="20.42" dur="0.1"> NDODH ATA. POLICIA </text>
<text sub="clublinks" start="20.52" dur="0.1"> NDODH ATA. SEV POLICI </text>
<text sub="clublinks" start="20.62" dur="0.367"> NDODH ATA. NDODH POLICIA </text>
<text sub="clublinks" start="20.987" dur="0.1"> NDODH ATA. POLICIA NDODH KRIMIN </text>
<text sub="clublinks" start="21.087" dur="0.167"> NDODH ATA. POLICIA VENDOSI SKENEN E KRIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="21.254" dur="0.434"> NDODH ATA. SHTYPI I POLICIS SET SIPAS SKENAVE TIME KRIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="21.688" dur="0.167"> SHTYPI I POLICIS SET SIPAS SKENAVE TIME KRIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="21.855" dur="0.1"> POLICIA VENDOSI SHEN TN E SKENS SIME KRIMIT DHE </text>
<text sub="clublinks" start="21.955" dur="0.133"> POLICIA NDIHMONI DHE KENI SKENN E KRIMIT </text>
<text sub="clublinks" start="22.088" dur="0.1"> POLICIA VENDOSI SHENEN E SKENES SE KRIMIT DHE JANE Bllokuar </text>
<text sub="clublinks" start="22.188" dur="0.1"> POLICIA VENDOSI SHENN E SKENS SIME KRIMIT DHE KAN L T L Bllokuar </text>
<text sub="clublinks" start="22.288" dur="0.301"> POLICIA E VN Kasetën e skenës së krimit dhe e ka bllokuar </text>
<text sub="clublinks" start="22.589" dur="0.333"> POLICIA VENDOSI SHENN E SKENS S CR KRIMIT DHE JAN L Bllokuar në Zonë </text>
<text sub="clublinks" start="22.922" dur="0.167"> DHE KENI SHKELQUAR ZONN </text>
<text sub="clublinks" start="23.089" dur="0.1"> DHE KENI SHKELQUAR ZONN N </text>
<text sub="clublinks" start="23.189" dur="0.501"> DHE KENI SHKELQUAR ZONN PARA </text>
<text sub="clublinks" start="23.69" dur="0.534"> DHE KENI SHKELQUAR ZONN PARA </text>
<text sub="clublinks" start="24.224" dur="0.767"> DHE KENI SHKELQUAR ZONN PARA </text>
<text sub="clublinks" start="24.991" dur="0.134"> DHE KENI Bllokuar ZONN P OFRPARA Selisë </text>
<text sub="clublinks" start="25.125" dur="0.267"> PARA Selisë </text>
<text sub="clublinks" start="25.392" dur="0.1"> PARA NDILRTESS SQ Selisë Qendrore. </text>
<text sub="clublinks" start="25.492" dur="0.166"> NDILRTESA. </text>
<text sub="clublinks" start="25.658" dur="0.101"> NDILRTESA. OF </text>
<text sub="clublinks" start="25.759" dur="0.1"> NDILRTESA. SIGURISHT </text>
<text sub="clublinks" start="25.859" dur="0.233"> NDILRTESA. Sigurisht që do të bëjmë </text>
<text sub="clublinks" start="26.092" dur="0.434"> NDILRTESA. Kursi do të vazhdojmë </text>
<text sub="clublinks" start="26.526" dur="0.067"> NDILRTESA. Kursi do të vazhdojmë të </text>