Ndeshje me personin (Curtis) | Rreshtimi | Prerje subtitles

- Unë me të vërtetë, si, asnjë shaka nuk mendoj se e shtypura. Unë jam një burrë gay, unë mund të lexoj njerëz. - [Prodhuesi] Kush e bëri Curtis të saktë? - Oh Zoti im, Jam nervoz, a mund te dukem? - [Prodhuesi] Mm-hmm. (mysafirët qeshin) - Jo (muzikë misteri) - [Prodhuesi] Whatfarë bëni për të jetuar? - Unë bartem tani. - [Prodhuesi] Ju pëlqen shefi juaj? - Unë kam një shef (qesh) (prodhuesi qesh) - [Prodhuesi] Sot do të përputheni punë te personi. - Mirë. Ndjehem sikur do të jem vërtet e keqe në këtë. Pacient i Simuluar, nuk kam asnjë ide se çfarë është kjo. Longshoreman, po e them madje ashtu? A duhet ta di se çfarë është kjo? (gasps) Oh Zoti im, çfarë është kjo? Ose si një shfarosës, kjo është e keqe si ferr. Salloni i flokëve, unë ndjehem si mund të jetë djalë ose vajzë, por ndihem sikur mund ta tregoni. Një Dekan i Studentëve do të jetë një grua me shkop gomarin e saj. Sapo e vrava, a? Unë kam të drejtë. Drejtori funerale, është kaq dëshpëruese. Ju jeni si "Mirë, c'mon të gjithë, "jemi gati të fillojmë." Si, është kaq e vështirë. Kështu që ky djalë vjen në bar tim gjatë gjithë kohës. Unë ju njoh, nuk kam ide se çfarë bëni. Përshëndetje. - pershendetje - Si e ke emrin? - Abati. - Abby, mirë që të takova. - Edhe ti. - Pra, disa nga këto, nuk e di se çfarë janë. A mund të bëj pyetje? - [Prodhuesi] Po. - Do të thoshit se jeni, si një person argëtues? A keni shumë kohë të lirë, si te besh gjera zbavitese - Po, po. - Kjo tingëllon si jo, si ndoshta një mësues, si ata mendojnë se janë duke u argëtuar por nuk është edhe aq argëtuese. - Dua të them, me të vërtetë më pëlqen të lexoj (qesh). - Eww. Ky është një mësues. Kjo nuk është aq argëtuese. - Kjo është ideja ime për argëtim. - Kjo është për ju, babagjysh. - Faleminderit. - Përshëndetje. - Përshëndetje. - si quhesh? - Corky. - Corky? - Po. - Më pëlqen përputhen, nga rruga, jeshile, ju keni menduar për këtë. - Në fakt nuk kishte menduar. (personi qesh) Nuk e di nëse është një person i gjatë ose një burrë kurvash dëshirë, por Ndjehem sikur ndoshta jam duke marrë atë gjallëri nga ju se ju e bëni këtë, si punë e çuditshme. A e dini se çfarë bëjnë ata? - Ata bëjnë me anije, kontejnerë. - Po, kjo duket si ju me siguri. - Faleminderit. - Ju jeni të mirëpritur. Dukeni shumë të vendosur së bashku, profesionale. Ju pelqen femijet? - Unë kam një fëmijë. Une e pelqej ate. - Ti e pelqen ate. A ju pëlqejnë fëmijët e tjerë? - Disa nga miqtë e tij më pëlqejnë. - A jeni goxha i rreptë me të në atë që ai mund dhe nuk mund të bëjë? - Ne i menaxhojmë pritjet. - Kjo është një dekane. (gruaja qesh) Kjo është një dekan me siguri. Unë jam tre për tre tani. - Faleminderit. - Përshëndetje. - Përshëndetje. - Si jeni? - Mirë si po bën? - Mirë. - Oh, shtrëngim duarsh i këndshëm. A është kjo veshja juaj e përditshme? - Tipike. - Whatfarë të pëlqente të rritesh? - Unë isha i zgjuar, thjesht nuk e zbatova vetë. - Nuk e ke aplikuar veten. Vajza, njësoj. Unë mendoj se ai është një shfarosës. - Pse, po me mua shfaroset? - Ju dukeni pak i bezdisshëm dhe kur mendoj për shfarosës Unë mendoj për, si, mete dhe pis. - A kam erë të keqe? - Jo, ju nuk erë e keqe. Si, tani për tani nëse pashë një gabim, Do të isha si: "Uh-uh, kurvë merre". Dhe ndjehem sikur ju- - Unë i urrej gabimet. Unë i vras ​​ato në mënyrë jopologetike por nuk më pëlqen. - Ai i vret ata në mënyrë joshëse, shfarosëse. Në rregull, ju jeni bukuroshe, ajo është e lezetshme. Më pëlqen ty, ti dukesh e bashkuar. Unë mendoj se jam duke kërkuar në recepsionistin e salloneve të flokëve. Unë mendoj se ju duket si flluskë tani. Dukeni sikur dini si të bisedoni me njerëzit. Flokët duken të shëndetshëm, ju e dini se çfarë dua të them? (gruaja qesh) Unë mendoj se ju jeni një recepsionist i salloneve të flokëve. - Mirë. - pershendetje - pershendetje - Unë mendoj se ju punoni në një bar. - Unë punoj në një bar dhe ti hyn atje. Mirë, unë do të shkoj me shkencëtarin menjëherë. Te shoh gjithmone, dhe unë e di se ka shumë laboratorë rreth restorantit tim. Dhe ndjehem sikur mendoni se shkenca mund të jetë e lezetshme. Do të ec përpara dhe të them që je shkencëtar. - kindfarë lloj shkence mendoni se bëj? - Studioni, si, gjërat për të ndihmuar njerëzit. (mysafirët qeshin) Eww, nuk e di, mos më bëj të jem i paarsimuar. Dy, kam dy. Unë kam një pacient të simuluar dhe një drejtor funerali. Ju dukeni pak e trishtuar (qesh). Ju jeni vërtet i qetë, dhe ndjehem sikur kjo do të ishte një mënyrë e mirë për të drejtoj një funeral. Oh, Zoti im, nuk kam menduar të telefonoj, si, nuk dukesh e trishtuar. Si, emocioni, erdhi. (mysafirët qeshin) Ju jeni i mrekullueshëm. - Kështu që. - Epo, ti, si, theu këmbën tënde ose diçka. - Kam hedhur një piano në të. - Ke rënë një piano? - Epo, vëllai im hodhi një piano mbi të. - Tingëllon si djalë i shkëlqyeshëm. A e dini se cili është një pacient i simuluar? - It'sshtë si një pacient që nuk është i vërtetë. - Si njerëzit që vendosin përbërjen tek njerëzit e vdekur. - Jo, kjo është një mort. - Oh, ooh. - Unë shkoj te mjeku me një sëmundje për të marrë, si, droga. Por nuk kam vërtet sëmundje. - Oh Zoti im, ti, po falsifikon një këmbë e thyer për të shkuar të marrë drogë. - Për Vicodin. (Gypat e Curtis) - Bitch, unë thjesht e shtypur atë. (të gjithë qeshin) Oh Zoti im, kjo as që është thyer. Vëllai juaj nuk ra një piano mbi ty. - Ai nuk e bëri. (të gjithë qeshin) (Gypat e Curtis) - Oh, Zoti im, kam marrë tetë nga tetë? (të gjithë qeshin) Ju djema. Ajo dëshiron disa ilaçe, por ajo nuk dëshiron të lëndohet, kështu që ajo i falsifikon këto histori. - [Prodhuesi] Mirë, mirë. Faleminderit. - Nuk ndihem keq për këmbën tënde. (të gjithë qeshin) Unë me të vërtetë, si, pa shaka, mendoj se e shtypura. Unë jam një burrë gay, unë mund të lexoj njerëz. - [Prodhuesi] Kush e bëri Curtis të saktë? - Oh Zoti im, jam nervoz, a mund të dukem? - [Prodhuesi] Mm-hmm. (të gjithë qeshin) - Jo, a jemi seriozisht? Oh Zoti im. - [Prodhuesi] Do të gjithë ndez? - Nuk e kam fjalën për këmbën tënde. (të gjithë qeshin) (Shkrimet e Curtis) Prisni, kështu që ju lëndime të rreme të shkoni të merrni ilaçe? - [Prodhuesi] Prisni, ju do të (të gjithë qeshin) - Unë pretendoj të jem i sëmurë, por është për të ndihmuar studentët e mjekësisë me mënyrën e tyre të shtratit. - Oh - Kështu që nuk është për të marrë drogë. - Oh, ju jeni si mësues. - Po, lloj. - Prandaj prit, unë jam, si, shpjegoni, si, një ditë për ditë. - Ju pretendoni të jeni student i mjekësisë, mirë? Do të hysh dhe unë do t'ju them se çfarë është në rregull me mua, dhe ju duhet të më diagnostikoni. - Gotchu. - Gati? - Duhet të zhvishesh. - Po, por edhe unë, si- - Ju keni një UTI. - Po, ding ding ding. - Ding ding ding. - Duhet të jesh mjek. - Duhet, hej. Si u fut në njeri kurvë kurvësh? Dua të them, thjesht nuk e kuptoj se çfarë është kjo. Varka dhe xhupa apo diçka? - Po, po, anija me kontejnerë hyn, do ta heqim me një vinç, vendosi diku në oborr, merre ato të tjera, vendosi përsëri. Veryshtë shumë e mërzitshme. - Sa ju bëni, a mund të pyes? (Exhales Corky) Oh, ai bën para. Si, a mund të jesh baba me sheqer? - munda. - Na pëlqen kështu. Drejtori funerale, mirë, mjerim. A mund të më shpjegoni, si, një ditë në jetën e punës suaj, sepse kjo tingëllon e tmerrshme. A merresh me kufoma? - Kur fillova së pari, Unë po trajtoja kufomat shumë më shpesh. Vitet e fundit, jo aq shumë, por unë kam trajtuar qindra trupa të vdekur. - Qindra. - Më shpesh tani jam vetëm në zyrë bërja e marrëveshjeve. Familjet që vijnë për t'u takuar me ne të flasim për çfarë lloj aranzhimesh ata duan të kenë. - Eww, oh Zoti im. Hey. Pra, jo një shfarosës. - Jo - Por ju jeni një recepsionist i salloneve të flokëve. - Mm-hmm. Unë kisha një mik që punonte atje ashtu ishte si: "A dëshiron të bësh diçka ndryshe?" Dhe unë isha si, "A janë paratë e mira?" Dhe në të vërtetë nuk është keq. - Mirë. Kështu që ju jeni vërtet të bukur për jo një punë të lezetshme. (gruaja qesh) - Ju duhet të shihni veshjet e mia. - Eww. Ju vrisni mete ose minj ose çfarë? - Të dy. (Curtis rënkon) - Nuk e marr. - Shumica e vrasjeve tona janë vrasje të freskëta, kështu që nuk është aq bruto. Ju thjesht stil qese varfër. - Po, jo, kjo është bruto. - Kur është vërtet bruto është kur ata janë ulur për pak dhe ata janë të lezetshëm dhe me erë të keqe dhe ju duhet ta peshkoni atë nga pas. - Jo, jo, bukur të takoj. (të gjithë qeshin) - Urime, ju mendoi të drejtë. - Unë e bëra. Prandaj më thuaj çfarë lloj shkence. - Terapia e gjeneve është ajo që quhet. Viruset japin gjenet që duhen për të kuruar njerëzit. - Gotchu. Kjo tingëllon e vështirë. - pershendetje - Hej. Dukeni sikur i doni fëmijët dhe vërtet i lumtur, jo i trishtuar. - (qesh) Kjo është një 180 e madhe. - Po. (të gjithë qeshin) - Sa vjeç mëson? - Gjimnaz, studentët e parë dhe sofistët kryesisht. - Mirë. A i pelqen ata? - Po, ata janë të lezetshëm. - Ju, si, nuk bëni. - Jo, është padyshim argëtim, Unë në të vërtetë bëj, Në të vërtetë më pëlqen vërtet të punoj me ta. - A ju pëlqejnë studentët tuaj? - Unë mendoj, mirë në fakt unë e di për një fakt disa nga 'mendoj se flas shumë. - Ju jeni fjalë për fjalë mësuese, a nuk është kjo, si puna? - Para së gjithash, ju qij. (të gjithë qeshin) - Pra, prisni, si, është këmbë e vërtetë? Si, por si një piano? - Jo, rashë. - Oh ne rregull. Në rregull, dekani i studentëve. Kjo, për mua, ulërin, si, (pëshpërit) kurvë. - Nuk mendoj se asnjë nga studentët e mi do të më përshkruaja si një kurvë. Do ta përshkruaj veten si kurvë, por unë nuk mendoj se ndonjë nga studentët e mi do të donte. - A zbatoni një kod veshjeje? - Jo - Asgje? - Jo - Nuk ka kod veshjeje në shkollën tuaj? - Dua të them, ju nuk mund të vishni si të brendshme femrash. - A vish vuaj? - Po. - E dashuroj ate. - Nuk mendoj se do të punoja ndonjëherë në një vend pune ku paraqitja ime është problem, dhe unë mendoj se është pjesë e arsyes pse unë kënaqem duke qenë një reflektim i studentëve të mi dhe duke qenë si, "Mund ta bësh edhe këtë, "pa marrë parasysh se si dukesh apo ke kaluar." Unë kam qenë një student i ndyrë (qesh). Unë isha një makth total. - Ju kënaqet puna juaj? - Unë e ndyrë e dua, mund të them? Po, e dua. - Kështu që bëra vërtet keq. Mendova se ishte kaq e lehtë, mendova se e shtypja. Unë me të vërtetë mendova se i kam marrë të gjithë. - [Prodhuesi] Për cilën punë do të dëshironit më shumë për nxënës? - Ndoshta një dekanë studentësh. - [Prodhuesi] Dekan i studentëve? - Po. A nuk mendoni se do të isha mirë? - Jo, nuk bëj (duke qeshur). Në rregull, do të përfundonit pas zbardhuesve duke u rritur lart me fëmijët, ndjehem si. - Oh Zoti im, nuk do ta bëja kurrë. Kjo është plehra. - Dhe e vërtetë. - E vërtetë.

Ndeshje me personin (Curtis) | Rreshtimi | Prerje

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.125" dur="2.785"> - Unë me të vërtetë, si, asnjë shaka nuk mendoj se e shtypura. </text>
<text sub="clublinks" start="2.91" dur="1.87"> Unë jam një burrë gay, unë mund të lexoj njerëz. </text>
<text sub="clublinks" start="4.78" dur="2.37"> - [Prodhuesi] Kush e bëri Curtis të saktë? </text>
<text sub="clublinks" start="7.15" dur="1.37"> - Oh Zoti im, </text>
<text sub="clublinks" start="8.52" dur="1.6"> Jam nervoz, a mund te dukem? </text>
<text sub="clublinks" start="10.12" dur="2.254"> - [Prodhuesi] Mm-hmm. </text>
<text sub="clublinks" start="12.374" dur="0.833"> (mysafirët qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="13.207" dur="1.631"> - Jo </text>
<text sub="clublinks" start="14.838" dur="1.818"> (muzikë misteri) </text>
<text sub="clublinks" start="16.656" dur="1.407"> - [Prodhuesi] Whatfarë bëni për të jetuar? </text>
<text sub="clublinks" start="18.063" dur="1.337"> - Unë bartem tani. </text>
<text sub="clublinks" start="19.4" dur="1.383"> - [Prodhuesi] Ju pëlqen shefi juaj? </text>
<text sub="clublinks" start="22.16" dur="2.343"> - Unë kam një shef (qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="24.503" dur="0.997"> (prodhuesi qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="25.5" dur="1.95"> - [Prodhuesi] Sot do të përputheni </text>
<text sub="clublinks" start="27.45" dur="2"> punë te personi. </text>
<text sub="clublinks" start="29.45" dur="0.91"> - Mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="30.36" dur="1.45"> Ndjehem sikur do të jem vërtet e keqe në këtë. </text>
<text sub="clublinks" start="31.81" dur="3.28"> Pacient i Simuluar, nuk kam asnjë ide se çfarë është kjo. </text>
<text sub="clublinks" start="35.09" dur="2.15"> Longshoreman, po e them madje ashtu? </text>
<text sub="clublinks" start="37.24" dur="1.628"> A duhet ta di se çfarë është kjo? </text>
<text sub="clublinks" start="38.868" dur="0.833"> (gasps) </text>
<text sub="clublinks" start="39.701" dur="1.589"> Oh Zoti im, çfarë është kjo? </text>
<text sub="clublinks" start="41.29" dur="2.693"> Ose si një shfarosës, kjo është e keqe si ferr. </text>
<text sub="clublinks" start="45.21" dur="2.07"> Salloni i flokëve, unë ndjehem si mund të jetë djalë ose vajzë, </text>
<text sub="clublinks" start="47.28" dur="1.32"> por ndihem sikur mund ta tregoni. </text>
<text sub="clublinks" start="48.6" dur="2.46"> Një Dekan i Studentëve do të jetë një grua </text>
<text sub="clublinks" start="51.06" dur="1.44"> me shkop gomarin e saj. </text>
<text sub="clublinks" start="52.5" dur="1.1"> Sapo e vrava, a? </text>
<text sub="clublinks" start="53.6" dur="1.17"> Unë kam të drejtë. </text>
<text sub="clublinks" start="54.77" dur="3.49"> Drejtori funerale, është kaq dëshpëruese. </text>
<text sub="clublinks" start="58.26" dur="1.617"> Ju jeni si "Mirë, c'mon të gjithë, </text>
<text sub="clublinks" start="59.877" dur="1.473"> "jemi gati të fillojmë." </text>
<text sub="clublinks" start="61.35" dur="1.523"> Si, është kaq e vështirë. </text>
<text sub="clublinks" start="68.49" dur="3.64"> Kështu që ky djalë vjen në bar tim gjatë gjithë kohës. </text>
<text sub="clublinks" start="72.13" dur="3.327"> Unë ju njoh, nuk kam ide se çfarë bëni. </text>
<text sub="clublinks" start="75.457" dur="0.93"> Përshëndetje. - pershendetje </text>
<text sub="clublinks" start="76.387" dur="1.543"> - Si e ke emrin? - Abati. </text>
<text sub="clublinks" start="77.93" dur="1.25"> - Abby, mirë që të takova. - Edhe ti. </text>
<text sub="clublinks" start="79.18" dur="2.32"> - Pra, disa nga këto, nuk e di se çfarë janë. </text>
<text sub="clublinks" start="81.5" dur="1.43"> A mund të bëj pyetje? </text>
<text sub="clublinks" start="82.93" dur="0.833"> - [Prodhuesi] Po. </text>
<text sub="clublinks" start="83.763" dur="2.527"> - Do të thoshit se jeni, si një person argëtues? </text>
<text sub="clublinks" start="86.29" dur="1.31"> A keni shumë kohë të lirë, </text>
<text sub="clublinks" start="87.6" dur="0.85"> si te besh gjera zbavitese </text>
<text sub="clublinks" start="88.45" dur="1.38"> - Po, po. </text>
<text sub="clublinks" start="89.83" dur="2.01"> - Kjo tingëllon si jo, si ndoshta një mësues, </text>
<text sub="clublinks" start="91.84" dur="1.16"> si ata mendojnë se janë duke u argëtuar </text>
<text sub="clublinks" start="93" dur="1.383"> por nuk është edhe aq argëtuese. </text>
<text sub="clublinks" start="94.383" dur="2.389"> - Dua të them, me të vërtetë më pëlqen të lexoj (qesh). </text>
<text sub="clublinks" start="96.772" dur="1.074"> - Eww. </text>
<text sub="clublinks" start="97.846" dur="2.554"> Ky është një mësues. </text>
<text sub="clublinks" start="100.4" dur="1.772"> Kjo nuk është aq argëtuese. </text>
<text sub="clublinks" start="102.172" dur="1.518"> - Kjo është ideja ime për argëtim. </text>
<text sub="clublinks" start="103.69" dur="1.36"> - Kjo është për ju, babagjysh. </text>
<text sub="clublinks" start="105.05" dur="1.5"> - Faleminderit. </text>
<text sub="clublinks" start="106.55" dur="1.15"> - Përshëndetje. - Përshëndetje. </text>
<text sub="clublinks" start="107.7" dur="1.43"> - si quhesh? - Corky. </text>
<text sub="clublinks" start="109.13" dur="0.91"> - Corky? - Po. </text>
<text sub="clublinks" start="110.04" dur="1.4"> - Më pëlqen përputhen, nga rruga, jeshile, </text>
<text sub="clublinks" start="111.44" dur="1.47"> ju keni menduar për këtë. </text>
<text sub="clublinks" start="112.91" dur="2.065"> - Në fakt nuk kishte menduar. </text>
<text sub="clublinks" start="114.975" dur="1.545"> (personi qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="116.52" dur="1.75"> Nuk e di nëse është një person i gjatë </text>
<text sub="clublinks" start="118.27" dur="1.333"> ose një burrë kurvash dëshirë, </text>
<text sub="clublinks" start="120.8" dur="1.38"> por </text>
<text sub="clublinks" start="122.18" dur="1.87"> Ndjehem sikur ndoshta jam duke marrë atë gjallëri nga ju </text>
<text sub="clublinks" start="124.05" dur="1.911"> se ju e bëni këtë, si punë e çuditshme. </text>
<text sub="clublinks" start="125.961" dur="1.569"> A e dini se çfarë bëjnë ata? </text>
<text sub="clublinks" start="127.53" dur="2.16"> - Ata bëjnë me anije, kontejnerë. </text>
<text sub="clublinks" start="129.69" dur="2.203"> - Po, kjo duket si ju me siguri. </text>
<text sub="clublinks" start="132.75" dur="0.833"> - Faleminderit. </text>
<text sub="clublinks" start="133.583" dur="0.833"> - Ju jeni të mirëpritur. </text>
<text sub="clublinks" start="134.416" dur="1.924"> Dukeni shumë të vendosur së bashku, profesionale. </text>
<text sub="clublinks" start="136.34" dur="1.95"> Ju pelqen femijet? </text>
<text sub="clublinks" start="138.29" dur="1.52"> - Unë kam një fëmijë. </text>
<text sub="clublinks" start="139.81" dur="1.84"> Une e pelqej ate. - Ti e pelqen ate. </text>
<text sub="clublinks" start="141.65" dur="1.59"> A ju pëlqejnë fëmijët e tjerë? </text>
<text sub="clublinks" start="143.24" dur="2.06"> - Disa nga miqtë e tij më pëlqejnë. </text>
<text sub="clublinks" start="145.3" dur="0.86"> - A jeni goxha i rreptë me të </text>
<text sub="clublinks" start="146.16" dur="1.73"> në atë që ai mund dhe nuk mund të bëjë? </text>
<text sub="clublinks" start="147.89" dur="1.96"> - Ne i menaxhojmë pritjet. </text>
<text sub="clublinks" start="149.85" dur="0.994"> - Kjo është një dekane. </text>
<text sub="clublinks" start="150.844" dur="0.996"> (gruaja qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="151.84" dur="2.1"> Kjo është një dekan me siguri. </text>
<text sub="clublinks" start="153.94" dur="1.681"> Unë jam tre për tre tani. </text>
<text sub="clublinks" start="155.621" dur="0.833"> - Faleminderit. </text>
<text sub="clublinks" start="156.454" dur="0.833"> - Përshëndetje. - Përshëndetje. </text>
<text sub="clublinks" start="157.287" dur="0.833"> - Si jeni? </text>
<text sub="clublinks" start="158.12" dur="0.833"> - Mirë si po bën? </text>
<text sub="clublinks" start="158.953" dur="1.067"> - Mirë. - Oh, shtrëngim duarsh i këndshëm. </text>
<text sub="clublinks" start="160.02" dur="2.31"> A është kjo veshja juaj e përditshme? </text>
<text sub="clublinks" start="162.33" dur="0.833"> - Tipike. </text>
<text sub="clublinks" start="163.163" dur="1.827"> - Whatfarë të pëlqente të rritesh? </text>
<text sub="clublinks" start="164.99" dur="1.4"> - Unë isha i zgjuar, thjesht </text>
<text sub="clublinks" start="166.39" dur="1.43"> nuk e zbatova vetë. - Nuk e ke aplikuar veten. </text>
<text sub="clublinks" start="167.82" dur="1.8"> Vajza, njësoj. </text>
<text sub="clublinks" start="169.62" dur="1.89"> Unë mendoj se ai është një shfarosës. </text>
<text sub="clublinks" start="171.51" dur="2.32"> - Pse, po me mua shfaroset? </text>
<text sub="clublinks" start="173.83" dur="1.5"> - Ju dukeni pak i bezdisshëm </text>
<text sub="clublinks" start="175.33" dur="1.61"> dhe kur mendoj për shfarosës </text>
<text sub="clublinks" start="176.94" dur="2.54"> Unë mendoj për, si, mete dhe pis. </text>
<text sub="clublinks" start="179.48" dur="0.833"> - A kam erë të keqe? </text>
<text sub="clublinks" start="180.313" dur="1.097"> - Jo, ju nuk erë e keqe. </text>
<text sub="clublinks" start="181.41" dur="1.43"> Si, tani për tani nëse pashë një gabim, </text>
<text sub="clublinks" start="182.84" dur="2.06"> Do të isha si: "Uh-uh, kurvë merre". </text>
<text sub="clublinks" start="184.9" dur="1.148"> Dhe ndjehem sikur ju- </text>
<text sub="clublinks" start="186.048" dur="1.082"> - Unë i urrej gabimet. </text>
<text sub="clublinks" start="187.13" dur="1.46"> Unë i vras ​​ato në mënyrë jopologetike </text>
<text sub="clublinks" start="188.59" dur="1.07"> por nuk më pëlqen. </text>
<text sub="clublinks" start="189.66" dur="3.02"> - Ai i vret ata në mënyrë joshëse, shfarosëse. </text>
<text sub="clublinks" start="192.68" dur="2.36"> Në rregull, ju jeni bukuroshe, ajo është e lezetshme. </text>
<text sub="clublinks" start="195.04" dur="1.73"> Më pëlqen ty, ti dukesh e bashkuar. </text>
<text sub="clublinks" start="196.77" dur="3.3"> Unë mendoj se jam duke kërkuar në recepsionistin e salloneve të flokëve. </text>
<text sub="clublinks" start="200.07" dur="2.18"> Unë mendoj se ju duket si flluskë tani. </text>
<text sub="clublinks" start="202.25" dur="2.05"> Dukeni sikur dini si të bisedoni me njerëzit. </text>
<text sub="clublinks" start="204.3" dur="2.13"> Flokët duken të shëndetshëm, ju e dini se çfarë dua të them? </text>
<text sub="clublinks" start="206.43" dur="0.833"> (gruaja qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="207.263" dur="1.607"> Unë mendoj se ju jeni një recepsionist i salloneve të flokëve. </text>
<text sub="clublinks" start="208.87" dur="1.25"> - Mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="210.12" dur="1.12"> - pershendetje - pershendetje </text>
<text sub="clublinks" start="211.24" dur="1.56"> - Unë mendoj se ju punoni në një bar. </text>
<text sub="clublinks" start="212.8" dur="1.85"> - Unë punoj në një bar dhe ti hyn atje. </text>
<text sub="clublinks" start="214.65" dur="2.69"> Mirë, unë do të shkoj me shkencëtarin menjëherë. </text>
<text sub="clublinks" start="217.34" dur="1.1"> Te shoh gjithmone, </text>
<text sub="clublinks" start="218.44" dur="3.53"> dhe unë e di se ka shumë laboratorë rreth restorantit tim. </text>
<text sub="clublinks" start="221.97" dur="2.9"> Dhe ndjehem sikur mendoni se shkenca mund të jetë e lezetshme. </text>
<text sub="clublinks" start="224.87" dur="1.56"> Do të ec përpara dhe të them që je shkencëtar. </text>
<text sub="clublinks" start="226.43" dur="2.13"> - kindfarë lloj shkence mendoni se bëj? </text>
<text sub="clublinks" start="228.56" dur="2.947"> - Studioni, si, gjërat për të ndihmuar njerëzit. </text>
<text sub="clublinks" start="233.279" dur="1.583"> (mysafirët qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="234.862" dur="3.378"> Eww, nuk e di, mos më bëj të jem i paarsimuar. </text>
<text sub="clublinks" start="238.24" dur="0.88"> Dy, kam dy. </text>
<text sub="clublinks" start="239.12" dur="3.683"> Unë kam një pacient të simuluar dhe një drejtor funerali. </text>
<text sub="clublinks" start="243.95" dur="1.55"> Ju dukeni pak e trishtuar (qesh). </text>
<text sub="clublinks" start="246.35" dur="1.27"> Ju jeni vërtet i qetë, </text>
<text sub="clublinks" start="247.62" dur="2.78"> dhe ndjehem sikur kjo do të ishte një mënyrë e mirë për të </text>
<text sub="clublinks" start="250.4" dur="1.603"> drejtoj një funeral. </text>
<text sub="clublinks" start="253.25" dur="1.12"> Oh, Zoti im, nuk kam menduar të telefonoj, </text>
<text sub="clublinks" start="254.37" dur="1.75"> si, nuk dukesh e trishtuar. </text>
<text sub="clublinks" start="256.12" dur="2.367"> Si, emocioni, erdhi. </text>
<text sub="clublinks" start="258.487" dur="1.217"> (mysafirët qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="259.704" dur="2.04"> Ju jeni i mrekullueshëm. </text>
<text sub="clublinks" start="261.744" dur="1.456"> - Kështu që. </text>
<text sub="clublinks" start="263.2" dur="2.277"> - Epo, ti, si, theu këmbën tënde ose diçka. </text>
<text sub="clublinks" start="265.477" dur="2.123"> - Kam hedhur një piano në të. </text>
<text sub="clublinks" start="267.6" dur="1.57"> - Ke rënë një piano? </text>
<text sub="clublinks" start="269.17" dur="2.08"> - Epo, vëllai im hodhi një piano mbi të. </text>
<text sub="clublinks" start="271.25" dur="1.22"> - Tingëllon si djalë i shkëlqyeshëm. </text>
<text sub="clublinks" start="272.47" dur="2.45"> A e dini se cili është një pacient i simuluar? </text>
<text sub="clublinks" start="274.92" dur="3.3"> - It'sshtë si një pacient që nuk është i vërtetë. </text>
<text sub="clublinks" start="278.22" dur="2.91"> - Si njerëzit që vendosin përbërjen tek njerëzit e vdekur. </text>
<text sub="clublinks" start="281.13" dur="1.14"> - Jo, kjo është një mort. </text>
<text sub="clublinks" start="282.27" dur="1.04"> - Oh, ooh. </text>
<text sub="clublinks" start="283.31" dur="2.21"> - Unë shkoj te mjeku me një sëmundje </text>
<text sub="clublinks" start="285.52" dur="1.41"> për të marrë, si, droga. </text>
<text sub="clublinks" start="286.93" dur="1.65"> Por nuk kam vërtet sëmundje. </text>
<text sub="clublinks" start="288.58" dur="2.14"> - Oh Zoti im, ti, po falsifikon një </text>
<text sub="clublinks" start="292.06" dur="0.833"> këmbë e thyer </text>
<text sub="clublinks" start="292.893" dur="1.431"> për të shkuar të marrë drogë. - Për Vicodin. </text>
<text sub="clublinks" start="294.324" dur="1.063"> (Gypat e Curtis) </text>
<text sub="clublinks" start="295.387" dur="1.715"> - Bitch, unë thjesht e shtypur atë. </text>
<text sub="clublinks" start="297.102" dur="1.368"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="298.47" dur="2.09"> Oh Zoti im, kjo as që është thyer. </text>
<text sub="clublinks" start="300.56" dur="0.92"> Vëllai juaj nuk ra </text>
<text sub="clublinks" start="301.48" dur="1.741"> një piano mbi ty. - Ai nuk e bëri. </text>
<text sub="clublinks" start="303.221" dur="0.833"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="304.054" dur="1.796"> (Gypat e Curtis) </text>
<text sub="clublinks" start="305.85" dur="2.46"> - Oh, Zoti im, kam marrë tetë nga tetë? </text>
<text sub="clublinks" start="308.31" dur="1.27"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="309.58" dur="0.833"> Ju djema. </text>
<text sub="clublinks" start="311.55" dur="1.05"> Ajo dëshiron disa ilaçe, </text>
<text sub="clublinks" start="312.6" dur="1.44"> por ajo nuk dëshiron të lëndohet, </text>
<text sub="clublinks" start="314.04" dur="2.28"> kështu që ajo i falsifikon këto histori. </text>
<text sub="clublinks" start="316.32" dur="0.93"> - [Prodhuesi] Mirë, mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="317.25" dur="0.95"> Faleminderit. - Nuk ndihem keq </text>
<text sub="clublinks" start="318.2" dur="0.897"> për këmbën tënde. </text>
<text sub="clublinks" start="319.097" dur="2.917"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="323.03" dur="3.04"> Unë me të vërtetë, si, pa shaka, mendoj se e shtypura. </text>
<text sub="clublinks" start="326.07" dur="2.44"> Unë jam një burrë gay, unë mund të lexoj njerëz. </text>
<text sub="clublinks" start="328.51" dur="2.38"> - [Prodhuesi] Kush e bëri Curtis të saktë? </text>
<text sub="clublinks" start="330.89" dur="2.616"> - Oh Zoti im, jam nervoz, a mund të dukem? </text>
<text sub="clublinks" start="333.506" dur="1.667"> - [Prodhuesi] Mm-hmm. </text>
<text sub="clublinks" start="336.325" dur="0.833"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="337.158" dur="2.452"> - Jo, a jemi seriozisht? </text>
<text sub="clublinks" start="339.61" dur="0.833"> Oh Zoti im. </text>
<text sub="clublinks" start="341.28" dur="1.58"> - [Prodhuesi] Do të gjithë </text>
<text sub="clublinks" start="342.86" dur="0.833"> ndez? </text>
<text sub="clublinks" start="345.62" dur="1.413"> - Nuk e kam fjalën për këmbën tënde. </text>
<text sub="clublinks" start="347.033" dur="1.668"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="348.701" dur="1.362"> (Shkrimet e Curtis) </text>
<text sub="clublinks" start="350.063" dur="2.517"> Prisni, kështu që ju lëndime të rreme të shkoni të merrni ilaçe? </text>
<text sub="clublinks" start="352.58" dur="1.672"> - [Prodhuesi] Prisni, ju do të </text>
<text sub="clublinks" start="354.252" dur="0.918"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="355.17" dur="1.75"> - Unë pretendoj të jem i sëmurë, </text>
<text sub="clublinks" start="356.92" dur="1.48"> por është për të ndihmuar studentët e mjekësisë </text>
<text sub="clublinks" start="358.4" dur="2.1"> me mënyrën e tyre të shtratit. </text>
<text sub="clublinks" start="360.5" dur="0.833"> - Oh </text>
<text sub="clublinks" start="361.333" dur="1.077"> - Kështu që nuk është për të marrë drogë. </text>
<text sub="clublinks" start="362.41" dur="1.44"> - Oh, ju jeni si mësues. </text>
<text sub="clublinks" start="363.85" dur="0.95"> - Po, lloj. </text>
<text sub="clublinks" start="364.8" dur="0.93"> - Prandaj prit, unë jam, si, </text>
<text sub="clublinks" start="365.73" dur="1.58"> shpjegoni, si, një ditë për ditë. </text>
<text sub="clublinks" start="367.31" dur="2.16"> - Ju pretendoni të jeni student i mjekësisë, mirë? </text>
<text sub="clublinks" start="369.47" dur="0.833"> Do të hysh </text>
<text sub="clublinks" start="370.303" dur="1.517"> dhe unë do t'ju them se çfarë është në rregull me mua, </text>
<text sub="clublinks" start="371.82" dur="1.5"> dhe ju duhet të më diagnostikoni. </text>
<text sub="clublinks" start="373.32" dur="0.95"> - Gotchu. - Gati? </text>
<text sub="clublinks" start="375.58" dur="1.04"> - Duhet të zhvishesh. </text>
<text sub="clublinks" start="376.62" dur="1.15"> - Po, por edhe unë, si- </text>
<text sub="clublinks" start="378.64" dur="1.261"> - Ju keni një UTI. </text>
<text sub="clublinks" start="379.901" dur="1.45"> - Po, ding ding ding. </text>
<text sub="clublinks" start="381.351" dur="1.96"> - Ding ding ding. - Duhet të jesh mjek. </text>
<text sub="clublinks" start="383.311" dur="2.169"> - Duhet, hej. </text>
<text sub="clublinks" start="385.48" dur="1.973"> Si u fut në njeri kurvë kurvësh? </text>
<text sub="clublinks" start="389.1" dur="2.61"> Dua të them, thjesht nuk e kuptoj se çfarë është kjo. </text>
<text sub="clublinks" start="391.71" dur="0.833"> Varka dhe xhupa apo diçka? </text>
<text sub="clublinks" start="392.543" dur="3.077"> - Po, po, anija me kontejnerë hyn, </text>
<text sub="clublinks" start="395.62" dur="1.38"> do ta heqim me një vinç, </text>
<text sub="clublinks" start="397" dur="1.17"> vendosi diku në oborr, </text>
<text sub="clublinks" start="398.17" dur="1.37"> merre ato të tjera, vendosi përsëri. </text>
<text sub="clublinks" start="399.54" dur="1.41"> Veryshtë shumë e mërzitshme. </text>
<text sub="clublinks" start="400.95" dur="1.58"> - Sa ju bëni, a mund të pyes? </text>
<text sub="clublinks" start="402.53" dur="2.15"> (Exhales Corky) </text>
<text sub="clublinks" start="404.68" dur="2.07"> Oh, ai bën para. </text>
<text sub="clublinks" start="406.75" dur="2.001"> Si, a mund të jesh baba me sheqer? </text>
<text sub="clublinks" start="408.751" dur="0.833"> - munda. </text>
<text sub="clublinks" start="411.209" dur="1.591"> - Na pëlqen kështu. </text>
<text sub="clublinks" start="412.8" dur="2.99"> Drejtori funerale, mirë, mjerim. </text>
<text sub="clublinks" start="415.79" dur="2.17"> A mund të më shpjegoni, si, </text>
<text sub="clublinks" start="417.96" dur="1.17"> një ditë në jetën e punës suaj, </text>
<text sub="clublinks" start="419.13" dur="1.55"> sepse kjo tingëllon e tmerrshme. </text>
<text sub="clublinks" start="420.68" dur="1.49"> A merresh me kufoma? </text>
<text sub="clublinks" start="422.17" dur="0.96"> - Kur fillova së pari, </text>
<text sub="clublinks" start="423.13" dur="2.29"> Unë po trajtoja kufomat shumë më shpesh. </text>
<text sub="clublinks" start="425.42" dur="1.67"> Vitet e fundit, jo aq shumë, </text>
<text sub="clublinks" start="427.09" dur="2.53"> por unë kam trajtuar qindra trupa të vdekur. </text>
<text sub="clublinks" start="429.62" dur="0.833"> - Qindra. </text>
<text sub="clublinks" start="430.453" dur="1.787"> - Më shpesh tani jam vetëm në zyrë </text>
<text sub="clublinks" start="432.24" dur="1.75"> bërja e marrëveshjeve. </text>
<text sub="clublinks" start="433.99" dur="1.51"> Familjet që vijnë për t'u takuar me ne </text>
<text sub="clublinks" start="435.5" dur="1.62"> të flasim për çfarë lloj aranzhimesh </text>
<text sub="clublinks" start="437.12" dur="0.833"> ata duan të kenë. </text>
<text sub="clublinks" start="437.953" dur="1.174"> - Eww, oh Zoti im. </text>
<text sub="clublinks" start="439.127" dur="0.853"> Hey. </text>
<text sub="clublinks" start="439.98" dur="1.62"> Pra, jo një shfarosës. </text>
<text sub="clublinks" start="441.6" dur="0.833"> - Jo </text>
<text sub="clublinks" start="442.433" dur="1.287"> - Por ju jeni një recepsionist i salloneve të flokëve. </text>
<text sub="clublinks" start="443.72" dur="1.029"> - Mm-hmm. </text>
<text sub="clublinks" start="444.749" dur="1.321"> Unë kisha një mik që punonte atje ashtu </text>
<text sub="clublinks" start="446.07" dur="1.46"> ishte si: "A dëshiron të bësh diçka ndryshe?" </text>
<text sub="clublinks" start="447.53" dur="1.577"> Dhe unë isha si, "A janë paratë e mira?" </text>
<text sub="clublinks" start="449.107" dur="1.223"> Dhe në të vërtetë </text>
<text sub="clublinks" start="450.33" dur="1.21"> nuk është keq. </text>
<text sub="clublinks" start="451.54" dur="1.328"> - Mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="452.868" dur="2.122"> Kështu që ju jeni vërtet të bukur për jo një punë të lezetshme. </text>
<text sub="clublinks" start="454.99" dur="1.21"> (gruaja qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="456.2" dur="1.27"> - Ju duhet të shihni veshjet e mia. </text>
<text sub="clublinks" start="457.47" dur="1.333"> - Eww. </text>
<text sub="clublinks" start="458.803" dur="2.747"> Ju vrisni mete ose minj ose çfarë? </text>
<text sub="clublinks" start="461.55" dur="0.833"> - Të dy. </text>
<text sub="clublinks" start="462.383" dur="1.197"> (Curtis rënkon) </text>
<text sub="clublinks" start="463.58" dur="0.833"> - Nuk e marr. </text>
<text sub="clublinks" start="464.413" dur="1.737"> - Shumica e vrasjeve tona janë vrasje të freskëta, </text>
<text sub="clublinks" start="466.15" dur="1.45"> kështu që nuk është aq bruto. </text>
<text sub="clublinks" start="467.6" dur="1.92"> Ju thjesht stil qese varfër. </text>
<text sub="clublinks" start="469.52" dur="1.25"> - Po, jo, kjo është bruto. </text>
<text sub="clublinks" start="470.77" dur="1.13"> - Kur është vërtet bruto </text>
<text sub="clublinks" start="471.9" dur="1.56"> është kur ata janë ulur për pak </text>
<text sub="clublinks" start="473.46" dur="3"> dhe ata janë të lezetshëm dhe me erë të keqe </text>
<text sub="clublinks" start="476.46" dur="2.4"> dhe ju duhet ta peshkoni atë nga pas. </text>
<text sub="clublinks" start="478.86" dur="1.489"> - Jo, jo, bukur të takoj. </text>
<text sub="clublinks" start="480.349" dur="1.681"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="482.03" dur="1.35"> - Urime, </text>
<text sub="clublinks" start="483.38" dur="1.35"> ju mendoi të drejtë. - Unë e bëra. </text>
<text sub="clublinks" start="484.73" dur="1.73"> Prandaj më thuaj çfarë lloj shkence. </text>
<text sub="clublinks" start="486.46" dur="2.02"> - Terapia e gjeneve është ajo që quhet. </text>
<text sub="clublinks" start="488.48" dur="2.38"> Viruset japin gjenet që duhen </text>
<text sub="clublinks" start="490.86" dur="1.242"> për të kuruar njerëzit. </text>
<text sub="clublinks" start="492.102" dur="0.84"> - Gotchu. </text>
<text sub="clublinks" start="492.942" dur="2.274"> Kjo tingëllon e vështirë. </text>
<text sub="clublinks" start="495.216" dur="0.984"> - pershendetje - Hej. </text>
<text sub="clublinks" start="496.2" dur="1.2"> Dukeni sikur i doni fëmijët </text>
<text sub="clublinks" start="497.4" dur="2.468"> dhe vërtet i lumtur, jo i trishtuar. </text>
<text sub="clublinks" start="499.868" dur="1.912"> - (qesh) Kjo është një 180 e madhe. </text>
<text sub="clublinks" start="501.78" dur="2.29"> - Po. (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="504.07" dur="1.35"> - Sa vjeç mëson? </text>
<text sub="clublinks" start="505.42" dur="1.23"> - Gjimnaz, </text>
<text sub="clublinks" start="506.65" dur="1.47"> studentët e parë dhe sofistët kryesisht. </text>
<text sub="clublinks" start="508.12" dur="0.833"> - Mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="508.953" dur="0.957"> A i pelqen ata? </text>
<text sub="clublinks" start="509.91" dur="1.16"> - Po, ata janë të lezetshëm. </text>
<text sub="clublinks" start="511.07" dur="1.18"> - Ju, si, nuk bëni. </text>
<text sub="clublinks" start="512.25" dur="1.31"> - Jo, është padyshim argëtim, </text>
<text sub="clublinks" start="513.56" dur="0.833"> Unë në të vërtetë bëj, </text>
<text sub="clublinks" start="514.393" dur="1.777"> Në të vërtetë më pëlqen vërtet të punoj me ta. </text>
<text sub="clublinks" start="516.17" dur="2.031"> - A ju pëlqejnë studentët tuaj? </text>
<text sub="clublinks" start="518.201" dur="0.833"> - Unë mendoj, </text>
<text sub="clublinks" start="519.034" dur="1.056"> mirë në fakt unë e di për një fakt </text>
<text sub="clublinks" start="520.09" dur="2"> disa nga 'mendoj se flas shumë. </text>
<text sub="clublinks" start="522.09" dur="0.833"> - Ju jeni fjalë për fjalë mësuese, </text>
<text sub="clublinks" start="522.923" dur="2.327"> a nuk është kjo, si puna? </text>
<text sub="clublinks" start="525.25" dur="1.013"> - Para së gjithash, ju qij. </text>
<text sub="clublinks" start="526.263" dur="2.307"> (të gjithë qeshin) </text>
<text sub="clublinks" start="528.57" dur="1.793"> - Pra, prisni, si, është këmbë e vërtetë? </text>
<text sub="clublinks" start="531.27" dur="1.66"> Si, por si një piano? </text>
<text sub="clublinks" start="532.93" dur="2.44"> - Jo, rashë. - Oh ne rregull. </text>
<text sub="clublinks" start="535.37" dur="1.61"> Në rregull, dekani i studentëve. </text>
<text sub="clublinks" start="536.98" dur="2.301"> Kjo, për mua, ulërin, si, </text>
<text sub="clublinks" start="539.281" dur="2.491"> (pëshpërit) kurvë. </text>
<text sub="clublinks" start="541.772" dur="1.048"> - Nuk mendoj se asnjë nga studentët e mi </text>
<text sub="clublinks" start="542.82" dur="1.341"> do të më përshkruaja si një kurvë. </text>
<text sub="clublinks" start="544.161" dur="1.8"> Do ta përshkruaj veten si kurvë, </text>
<text sub="clublinks" start="545.961" dur="1.709"> por unë nuk mendoj se ndonjë nga studentët e mi do të donte. </text>
<text sub="clublinks" start="547.67" dur="2.501"> - A zbatoni një kod veshjeje? </text>
<text sub="clublinks" start="550.171" dur="0.833"> - Jo </text>
<text sub="clublinks" start="551.004" dur="0.833"> - Asgje? - Jo </text>
<text sub="clublinks" start="551.837" dur="1.043"> - Nuk ka kod veshjeje në shkollën tuaj? </text>
<text sub="clublinks" start="552.88" dur="1.526"> - Dua të them, ju nuk mund të vishni </text>
<text sub="clublinks" start="554.406" dur="1.494"> si të brendshme femrash. </text>
<text sub="clublinks" start="555.9" dur="1.11"> - A vish vuaj? </text>
<text sub="clublinks" start="557.01" dur="0.833"> - Po. </text>
<text sub="clublinks" start="557.843" dur="1.05"> - E dashuroj ate. </text>
<text sub="clublinks" start="558.893" dur="1.667"> - Nuk mendoj se do të punoja ndonjëherë në një vend pune </text>
<text sub="clublinks" start="560.56" dur="1.273"> ku paraqitja ime është problem, </text>
<text sub="clublinks" start="561.833" dur="3.597"> dhe unë mendoj se është pjesë e arsyes pse unë </text>
<text sub="clublinks" start="565.43" dur="2.45"> kënaqem duke qenë një reflektim i studentëve të mi </text>
<text sub="clublinks" start="567.88" dur="1.917"> dhe duke qenë si, "Mund ta bësh edhe këtë, </text>
<text sub="clublinks" start="569.797" dur="1.743"> "pa marrë parasysh se si dukesh apo ke kaluar." </text>
<text sub="clublinks" start="571.54" dur="2.17"> Unë kam qenë një student i ndyrë (qesh). </text>
<text sub="clublinks" start="573.71" dur="2.23"> Unë isha një makth total. </text>
<text sub="clublinks" start="575.94" dur="1.043"> - Ju kënaqet puna juaj? </text>
<text sub="clublinks" start="576.983" dur="1.977"> - Unë e ndyrë e dua, mund të them? </text>
<text sub="clublinks" start="578.96" dur="0.863"> Po, e dua. </text>
<text sub="clublinks" start="581.65" dur="1.323"> - Kështu që bëra vërtet keq. </text>
<text sub="clublinks" start="584.03" dur="2.82"> Mendova se ishte kaq e lehtë, mendova se e shtypja. </text>
<text sub="clublinks" start="586.85" dur="1.55"> Unë me të vërtetë mendova se i kam marrë të gjithë. </text>
<text sub="clublinks" start="588.4" dur="3.214"> - [Prodhuesi] Për cilën punë do të dëshironit më shumë për nxënës? </text>
<text sub="clublinks" start="591.614" dur="1.888"> - Ndoshta një dekanë studentësh. </text>
<text sub="clublinks" start="593.502" dur="1.008"> - [Prodhuesi] Dekan i studentëve? </text>
<text sub="clublinks" start="594.51" dur="0.833"> - Po. </text>
<text sub="clublinks" start="595.343" dur="2.217"> A nuk mendoni se do të isha mirë? </text>
<text sub="clublinks" start="597.56" dur="1.89"> - Jo, nuk bëj (duke qeshur). </text>
<text sub="clublinks" start="599.45" dur="1.84"> Në rregull, do të përfundonit pas zbardhuesve </text>
<text sub="clublinks" start="601.29" dur="2.38"> duke u rritur lart me fëmijët, ndjehem si. </text>
<text sub="clublinks" start="603.67" dur="1.463"> - Oh Zoti im, nuk do ta bëja kurrë. </text>
<text sub="clublinks" start="606.1" dur="2.08"> Kjo është plehra. </text>
<text sub="clublinks" start="608.18" dur="1.133"> - Dhe e vërtetë. - E vërtetë. </text>