Извештај за времето 6 subtitles

Добро утро е 29 јуни 2020 година, а повторно е понеделник. Тука во ЛА, сива боја небо, многу уште. Сега околу 16 степени Фаренхајт, 16 Целзиусови. Денес сето ова сиво треба да изгори и до ова попладне треба да се вратиме овде ЛА до сино небо и златно сонце - температурата во ниските 70-ти, 21 Целзиусови. Секој има одличен ден!

Извештај за времето 6

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.03" dur="11.489"> Добро утро е 29 јуни 2020 година, а повторно е понеделник. Тука во ЛА, сива боја </text>
<text sub="clublinks" start="11.519" dur="10.461"> небо, многу уште. Сега околу 16 степени Фаренхајт, 16 Целзиусови. Денес </text>
<text sub="clublinks" start="21.98" dur="8.17"> сето ова сиво треба да изгори и до ова попладне треба да се вратиме овде </text>
<text sub="clublinks" start="30.15" dur="9.17"> ЛА до сино небо и златно сонце - температурата во ниските 70-ти, 21 Целзиусови. </text>
<text sub="clublinks" start="39.32" dur="4.62"> Секој има одличен ден! </text>