Raporti i motit 6 subtitles

Mirëmëngjes është 29 qershori i vitit 2020 dhe është një e hënë edhe një herë. Këtu në LA, gri qiej, shumë akoma. Rreth 61 gradë Fahrenheit tani, 16 Celsius. sot e gjithë kjo gri duhet të digjet dhe deri në këtë pasdite duhet të jemi përsëri këtu LA deri në qiellin blu dhe diellin e artë - temperatura në vitet e ulta, 21 Celsius. Të gjithë kanë një ditë të shkëlqyeshme!

Raporti i motit 6

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.03" dur="11.489"> Mirëmëngjes është 29 qershori i vitit 2020 dhe është një e hënë edhe një herë. Këtu në LA, gri </text>
<text sub="clublinks" start="11.519" dur="10.461"> qiej, shumë akoma. Rreth 61 gradë Fahrenheit tani, 16 Celsius. sot </text>
<text sub="clublinks" start="21.98" dur="8.17"> e gjithë kjo gri duhet të digjet dhe deri në këtë pasdite duhet të jemi përsëri këtu </text>
<text sub="clublinks" start="30.15" dur="9.17"> LA deri në qiellin blu dhe diellin e artë - temperatura në vitet e ulta, 21 Celsius. </text>
<text sub="clublinks" start="39.32" dur="4.62"> Të gjithë kanë një ditë të shkëlqyeshme! </text>