Kjo RAP do t'ju bëjë më të dashur subtitles

- Dhe kjo anë këtu, nëse jeni në këtë pjesë e kësaj pjese të vogël këtu, per cfare doni te degjoni nje rap? - [Anëtar i audiencës] Ditët e javës. - Ditët e javës? (publiku qesh) Whatfarë sugjerimi të shkëlqyeshëm! Mate, ashtu është, kështu është nën hundët tona! Më pëlqen shumë, mirë. Të gjithë të tjerët e urrejnë atë, por ata kanë gabim. Ata janë. E dini, ai ndoshta, eshte nata e Premte, Ju ndoshta jeni si, "Oh, pse nuk mund të them topa të mëdhenj me flokë ose diçka?" Ditet e javes. Po kështu, ju djema këtu, për çfarë doni të dhunoni? - [Anëtar i audiencës] Tuba fallopiane. - Kishte dy, pigmente me ngjyra dhe tuba fallopiane. Do të marrim variacionin e ngjyrave, në tubat fallopiane. (publiku qesh) - Jam i sigurt se janë të gjitha ngjyrat e ndryshme, apo jo? Ftohtë, kështu. (publiku qesh) Ndoshta. Dhe mos u bëni sikur i keni parë ato! Askush prej jush nuk ka parë gypa fallopiane. Karit tim është aq i madh, unë i ndyrë i shoh ata të gjithë - Jo! Në rregull, kështu që ditët e javës, ndryshimi i ngjyrës në tubat fallopiane, ndaloni të shpjegoni se cilat janë tubat fallopiane. (publiku qesh) Po, djema në mes, për çfarë doni të dhunoni? - [Anëtar i audiencës] Flokë të keqe të fytyrës! - Flokë të dobët të fytyrës, të lezetshëm. Vetëm dua të kontrollosh, kjo nuk është e drejtuar tek unë është ajo? Unë jam-- (publiku qesh) Oh mirë. Uh, flokë të keq të fytyrës, çfarë do të thonit ju janë flokët më të këqij të fytyrës? - [Anëtar i audiencës] Një mustaqe. - Një mustaqe? Mirë, ftohtë. Unë do të thotë që ju keni pasur një goatee për të kërkuar, keni zgjedhur mustaqet, jo! Mustaqe, mirë, mustaqe. Ditet e javes. Ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane. Djema këtu, deri më tani këto janë disa sugjerime të shkëlqyera. Pra, le ta vazhdojmë. - [Anëtar i audiencës] Axolotls. - Axolotls, ah! (brohoritje të audiencës) - Jezusi duke e dashuruar Krishtin, çfarë të keqe ka? Përshëndetje, ne jemi Shoqata Australiane Axolotl, Triple A, po, duke pasur një kohë të mirë, po? Ata janë një kafshë, por, sepse është mjaft specifike dhe e ngrohtë, Ndjehem sikur është një sugjerim i drejtë. Rregullat e kafshëve thjesht ndalojnë njerëzit të thonë qen dhe sende si kjo. Nëse nuk dini cilat janë axolotls, ata një lloj i llojit të sallamanderit për të mitur përgjithmonë që jeton në një rrjet shpellash, vetëm në Amerikën Qendrore, veçanërisht, unë mendoj se Meksika. Dhe po, qij ju, unë di shumë gjëra rreth tyre, (publiku qesh) Unë e dua atë kur njerëzit përpiqen t'ju tërheqin, dhe atëherë ju jeni si uh, kur isha trembëdhjetë, Unë me të vërtetë doja një axolotl, sepse nuk kam pasur shok. (publiku qesh) - Djema këtu. - [Anëtar i audiencës] Brexit! - Çfarë? - [Anëtar i audiencës] Brexit! - Një sugjerim shumë i qartë i Brexitit, kam frikë. Unë e di se po ndodh fjalë për fjalë tani, si kjo është dita e fundit. Do ta mbarojmë shfaqjen duke mbajtur duar dhe duke kënduar Auld Lang Syne do të jetë e shkëlqyeshme. - [Anëtar i audiencës] Astronautët! - Lord Lucan dhe astronaut. Dakord, astronaut Lord Lucan, po. Oh, ju djema e dini se kush është Lordi Lucan, apo jo? (bërtitja e audiencës) Epo do ta zbuloni në rap, nuk do? (publiku qesh) Mirë, ftohtë. Kështu që, unë e dua faktin që si 20 prej jush i njihni axolotls, por ju jeni si, oh një lloj Lordi Britanik që vrau gruan e tij, jo, nuk kemi dëgjuar kurrë për të. Ai besohet se po jeton në Australi. Kështu që, astronauti Lord Lucan, axolotls, flokë të keq të fytyrës, që janë mustaqe, ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane, dhe ditët e javës. Këto, janë disa sugjerime për balerinët. Dhe kjo do të jetë një balerane, rap falas. Ky është një rap i krijuar në vend por janë shënime të tëra, jo të shkruara ose të shkruara, asnjëherë për tu parë përsëri. Mos u shqetësoni, nuk do të jetë më aq e lezetshme ju mendoni se do të jetë! Le ta heqim atë që rrahu miku im, le të argëtohemi! (brohoritje të audiencës) Zgjodha një rap shumë të lezetshëm, kështu që ne jemi shumë të ngazëllyer, shumë herët në shfaqje. (rap rrah) ♪ Një rap që nuk është parë kurrë më parë ♪ Day Dita ime e preferuar e javës është e enjtja ♪ Sepse Thor Zoti Perëndi Norse ♪ namedshtë emëruar pas tij, dhe unë them ♪ ♪ Kthehu një datë, e ke ditën e Odinit ♪ ♪ Kjo është arsyeja pse e Mërkura ♪ Shprehet kaq e çuditshme ♪ ♪ Të hënën, emëruar pas Hënës, një gamë e madhe ♪ Diel dielli, padyshim ♪ Sat, po Saturni, planeti Ah Po, por pastaj ndodhi e premtja ♪ Kjo është Freya, një tjetër Perëndi i dhunës nga Norvegjia ♪ Cila është e fundit po, unë tërheq qetësinë ♪ Ne i bëmë të gjitha, po, unë jam në parajsë ♪ Norseshtë Norvegjia Valhalla që numëron ditët e javës Is Kjo është shtatë ♪ E Mërkura, është dita e kungullit ♪ Nuk mund ta trajtoj unë ♪ Unë e kapërcej gjithmonë, atje në kalendar ♪ ♪ Nuk e dua ♪ ♪ Oh, mbaj mend, të martën, po më lër të vij come Se Dhe veçoni njërën dorë hand ♪ Kjo është ajo që bëri Zoti Tew ♪ ♪ Njerëzit harrojnë për të ♪ Unë ju fëmijë ♪ ♪ TYR është teknikisht dita e Tyr ♪ Duke u argëtuar shumë, mbajini duart dhe tundni ♪ ♪ Askush nuk i pëlqen perënditë e Norvegjisë ♪ ♪ Por kjo nuk është aq e çuditshme Shikoj poshtë në llojin e trupit të femrës ♪ Po ia ngul sytë ♪ Get Unë e marr kokën time të vogël Then Dhe pastaj e fut atë sipër organeve gjenitale ♪ Unë po shoh në anën, po, unë shoh përmes kësaj ♪ ♪ ashtë një spekulim i duhur në mitër ♪ Shikoj anash, dhe jam shumë i lumtur ♪ ♪ Për tu përshëndetur nga ajo që transporton vezën ♪ Nga vezori ♪ Kjo është tubi fallopian Make Dhe sigurohuni që në barkun e saj të lëvizë Ju thjesht mund të mendoni ♪ ♪ Mendova se gjithçka ishte vaginash, por jo ♪ ♪ amazingshtë e mahnitshme ♪ Disa prej tyre janë të shurdhër dhe disa prej tyre janë me shkëlqim ♪ Disa prej tyre janë rozë ♪ Disa prej tyre janë të purpurta ♪ Disa prej tyre janë kafe të shurdhër brown ♪ Kjo është mjaft e dëmshme ♪ Nëse fallopianët tuaj ishin kaq beige-y ♪ Lloj i tmerrshëm, por ende ♪ Ata bëjnë bebe ♪ Kjo është e drejtë ♪ Atëherë ju i shtyni ato nga atje poshtë ♪ ♪ Kur lind fëmija nuk ka qime të fytyrës If Dhe nëse do të ndodhte, do ta rruani fytyrën ♪ Një foshnjë me mustaqe, në atë vend ♪ Në buzë, në qiellzë ♪ Say Do të thoshit kush, foshnjë, hiqeni atë, merrni pak Bic ♪ Rroje para ♪ ♪ Rruani buzën ♪ Po, shkoni atje ♪ Bëra që foshnja të duket si Adolf Hitler Pse Hitleri kishte mustaqe? ♪ It A ishte kur ishte i ri? ♪ ♪ Ndoshta, ndoshta ♪ ♪ Po, ndihem shumë i lodhur ♪ ♪ Si një Zot që vrapon nga ligji kur vrau një dado ♪ ♪ Po, ne dimë për këtë, ju nuk më kuptoni ♪ ♪ Lord Lucan, jo stealin ', jo plaçkitës' Ran Ai iku me vrap, në një tren, nga Luton ♪ Ky është një stacion hekurudhor afër Londrës ♪ U largua te Cape Canaavayê Ah Po, ne bubullima ♪ ♪ Drejtpërdrejt nëpër derë ♪ Tha dado, unë vetëm xham e saj ♪ ♪ Kështu që unë duhet të regjistrohem këtu, në NASA ♪ Ju lutem, më merrni në hapësirë ​​në anijen ♪ ♪ Jam vërtet në telashe sepse ♪ Dado është në një pellg gjaku Wife Dhe gruaja ime dhe djali im u kthyen në shtëpi Said dhe tha pse ta vret nanën, Zot Lord ♪ Por unë u zhduk ♪ Ran Unë u largova me vrap, dhe shumë Lorde si këngëtari kivi ♪ Unë jam në hapësirë ​​tani ♪ Ju lutemi ejani provoni të sillni të gjithë ushqimin ♪ Dhe ushqyesit që më duhen, në ISS Gre Lakmia ime e tmerrshme bëri që unë të vritej ♪ ♪ Duhet të vritet ♪ Unë jam Zoti më i dobët që nga Lord Damon Hill ♪ Ai ishte një shofer garash ♪ Unë nuk mendoj se ai ishte bërë një Zot Ould Mund të kishte thënë Lord Alan Sugar ♪ do të adhurohem ♪ Cila ishte e fundit nga ju djema në këtë pjesë ♪ Kaloji përsëri tek unë, po, gomme atë reflektim ♪ Nga uji, shoh një gjë të vogël ♪ Shiko si gjarpër ♪ por ka disa këmbë të vogla dhe të vogla ♪ Ju e dini që dua ta marr nga Meksika 'Re Janë të paligjshëm për eksport ♪ If Dhe nëse e zbuloj, do t'ju raportoj fuck C ’Për shkak se ata janë kaq të mallkuar bukur ♪ Feel Ndihem mjaft i mprehtë Feel Ndihem inteligjent që i njoh këto newts të vogla Disa prej tyre janë të zeza, dhe disa prej tyre janë të bardha ♪ Ata kanë vizion të shkëlqyeshëm të verbër ♪ në mes të natës ♪ Ata nuk janë si peshqit ♪ por ata nuk janë si amfibët ♪ Po, shiko pak gushat dhe gjymtyrët e tyre të vogla their ♪ Ata duken një lloj i kuq i ëmbël me pendë ♪ likeshtë si ata të kenë një çikë të vogël ♪ në anën e kokës së tyre ♪ Pse më pëlqyen aq shumë, kur isha një buzëqeshje (do të thosha të them fëmijë qartë) ♪ Love Unë me të vërtetë i dua axolotls, po ♪ Shikojeni fëmijën (dhe qartë që duhet të ishte buzëqeshje) ♪ ♪ Ata janë gjithmonë të grimë, si një quokka ♪ Kështu që unë do të shkoj në Meksikë, me një shishe ♪ ♪ Unë jam duke ecur ’drejt shpellës dhe provojeni ta thërrasim në ♪ ♪ Thuaj, c'mon pak axolotl jepi një buzëqeshje ♪ It Dhe do të notonte, pikërisht tek unë Then Dhe pastaj unë e transportoj atë, jashtë vendit ♪ Si e futa në barkun tim, ♪ ♪ Do të tundem përmes sigurisë ♪ Merre përsëri atje, unë do ta adhuroja atë ♪ Do të më shikonte ♪ Do ta përshkoja në kokën e tij ♪ Unë do të thoja, ju jeni i shkëlqyeshëm Then Dhe atëherë unë do të thërrisja shokun tim më të mirë - Lord Lucan ♪ Atje shkoni ♪ Faleminderit per shikimin. Ju lutemi shikoni më shumë me listat e dëgjimit, këtu. Regjistrohuni këtu. Si, koment, të gjitha ato gjëra. Duke bërtitur, mirupafshim!

Kjo RAP do t'ju bëjë më të dashur

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="1.443"> - Dhe kjo anë këtu, nëse jeni në këtë pjesë </text>
<text sub="clublinks" start="1.443" dur="1.264"> e kësaj pjese të vogël këtu, </text>
<text sub="clublinks" start="2.707" dur="1.806"> per cfare doni te degjoni nje rap? </text>
<text sub="clublinks" start="5.98" dur="1.11"> - [Anëtar i audiencës] Ditët e javës. </text>
<text sub="clublinks" start="7.09" dur="0.975"> - Ditët e javës? </text>
<text sub="clublinks" start="8.065" dur="0.833"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="8.898" dur="2.012"> Whatfarë sugjerimi të shkëlqyeshëm! </text>
<text sub="clublinks" start="10.91" dur="2.16"> Mate, ashtu është, kështu është nën hundët tona! </text>
<text sub="clublinks" start="13.07" dur="1.59"> Më pëlqen shumë, mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="14.66" dur="1.22"> Të gjithë të tjerët e urrejnë atë, </text>
<text sub="clublinks" start="15.88" dur="0.833"> por ata kanë gabim. </text>
<text sub="clublinks" start="16.713" dur="1.047"> Ata janë. </text>
<text sub="clublinks" start="17.76" dur="1.01"> E dini, ai ndoshta, </text>
<text sub="clublinks" start="18.77" dur="0.833"> eshte nata e Premte, </text>
<text sub="clublinks" start="19.603" dur="0.833"> Ju ndoshta jeni si, </text>
<text sub="clublinks" start="20.436" dur="2.464"> "Oh, pse nuk mund të them topa të mëdhenj me flokë ose diçka?" </text>
<text sub="clublinks" start="22.9" dur="0.833"> Ditet e javes. </text>
<text sub="clublinks" start="23.733" dur="2.692"> Po kështu, ju djema këtu, për çfarë doni të dhunoni? </text>
<text sub="clublinks" start="26.425" dur="1.185"> - [Anëtar i audiencës] Tuba fallopiane. </text>
<text sub="clublinks" start="27.61" dur="3.43"> - Kishte dy, pigmente me ngjyra dhe tuba fallopiane. </text>
<text sub="clublinks" start="31.04" dur="3.19"> Do të marrim variacionin e ngjyrave, </text>
<text sub="clublinks" start="34.23" dur="1.354"> në tubat fallopiane. </text>
<text sub="clublinks" start="35.584" dur="2.113"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="37.697" dur="2.423"> - Jam i sigurt se janë të gjitha ngjyrat e ndryshme, apo jo? </text>
<text sub="clublinks" start="40.12" dur="0.856"> Ftohtë, kështu. </text>
<text sub="clublinks" start="40.976" dur="1.164"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="42.14" dur="1.43"> Ndoshta. </text>
<text sub="clublinks" start="43.57" dur="1.16"> Dhe mos u bëni sikur i keni parë ato! </text>
<text sub="clublinks" start="44.73" dur="2.44"> Askush prej jush nuk ka parë gypa fallopiane. </text>
<text sub="clublinks" start="47.17" dur="2.09"> Karit tim është aq i madh, unë i ndyrë i shoh ata të gjithë - </text>
<text sub="clublinks" start="49.26" dur="0.833"> Jo! </text>
<text sub="clublinks" start="51.67" dur="1.38"> Në rregull, kështu që ditët e javës, </text>
<text sub="clublinks" start="53.05" dur="2.25"> ndryshimi i ngjyrës në tubat fallopiane, </text>
<text sub="clublinks" start="55.3" dur="1.668"> ndaloni të shpjegoni se cilat janë tubat fallopiane. </text>
<text sub="clublinks" start="56.968" dur="2.562"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="59.53" dur="1.98"> Po, djema në mes, për çfarë doni të dhunoni? </text>
<text sub="clublinks" start="61.51" dur="0.89"> - [Anëtar i audiencës] Flokë të keqe të fytyrës! </text>
<text sub="clublinks" start="62.4" dur="1.88"> - Flokë të dobët të fytyrës, të lezetshëm. </text>
<text sub="clublinks" start="64.28" dur="1.73"> Vetëm dua të kontrollosh, kjo nuk është e drejtuar tek unë është ajo? </text>
<text sub="clublinks" start="66.01" dur="0.927"> Unë jam-- </text>
<text sub="clublinks" start="66.937" dur="0.833"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="67.77" dur="0.833"> Oh mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="68.603" dur="0.833"> Uh, flokë të keq të fytyrës, </text>
<text sub="clublinks" start="69.436" dur="1.937"> çfarë do të thonit ju janë flokët më të këqij të fytyrës? </text>
<text sub="clublinks" start="72.806" dur="0.833"> - [Anëtar i audiencës] Një mustaqe. </text>
<text sub="clublinks" start="73.639" dur="0.941"> - Një mustaqe? </text>
<text sub="clublinks" start="74.58" dur="0.833"> Mirë, ftohtë. </text>
<text sub="clublinks" start="75.413" dur="1.947"> Unë do të thotë që ju keni pasur një goatee për të kërkuar, </text>
<text sub="clublinks" start="77.36" dur="1.86"> keni zgjedhur mustaqet, jo! </text>
<text sub="clublinks" start="79.22" dur="1.93"> Mustaqe, mirë, mustaqe. </text>
<text sub="clublinks" start="81.15" dur="0.833"> Ditet e javes. </text>
<text sub="clublinks" start="81.983" dur="2.447"> Ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane. </text>
<text sub="clublinks" start="84.43" dur="2.24"> Djema këtu, deri më tani këto janë disa sugjerime të shkëlqyera. </text>
<text sub="clublinks" start="86.67" dur="1.123"> Pra, le ta vazhdojmë. </text>
<text sub="clublinks" start="87.793" dur="1.036"> - [Anëtar i audiencës] Axolotls. </text>
<text sub="clublinks" start="88.829" dur="1.388"> - Axolotls, ah! </text>
<text sub="clublinks" start="90.217" dur="1.233"> (brohoritje të audiencës) </text>
<text sub="clublinks" start="91.45" dur="2.83"> - Jezusi duke e dashuruar Krishtin, çfarë të keqe ka? </text>
<text sub="clublinks" start="94.28" dur="1.98"> Përshëndetje, ne jemi Shoqata Australiane Axolotl, </text>
<text sub="clublinks" start="96.26" dur="2.56"> Triple A, po, duke pasur një kohë të mirë, po? </text>
<text sub="clublinks" start="98.82" dur="1.2"> Ata janë një kafshë, por, </text>
<text sub="clublinks" start="101.12" dur="2.12"> sepse është mjaft specifike dhe e ngrohtë, </text>
<text sub="clublinks" start="103.24" dur="2.06"> Ndjehem sikur është një sugjerim i drejtë. </text>
<text sub="clublinks" start="105.3" dur="1.23"> Rregullat e kafshëve thjesht ndalojnë njerëzit të thonë </text>
<text sub="clublinks" start="106.53" dur="1.34"> qen dhe sende si kjo. </text>
<text sub="clublinks" start="107.87" dur="1.32"> Nëse nuk dini cilat janë axolotls, </text>
<text sub="clublinks" start="109.19" dur="3.2"> ata një lloj i llojit të sallamanderit për të mitur përgjithmonë </text>
<text sub="clublinks" start="112.39" dur="1.58"> që jeton në një rrjet shpellash, </text>
<text sub="clublinks" start="113.97" dur="2.64"> vetëm në Amerikën Qendrore, veçanërisht, unë mendoj se Meksika. </text>
<text sub="clublinks" start="116.61" dur="2.171"> Dhe po, qij ju, unë di shumë gjëra rreth tyre, </text>
<text sub="clublinks" start="118.781" dur="1.739"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="120.52" dur="1.74"> Unë e dua atë kur njerëzit përpiqen t'ju tërheqin, </text>
<text sub="clublinks" start="122.26" dur="1.65"> dhe atëherë ju jeni si uh, kur isha trembëdhjetë, </text>
<text sub="clublinks" start="123.91" dur="1.16"> Unë me të vërtetë doja një axolotl, </text>
<text sub="clublinks" start="125.07" dur="1.436"> sepse nuk kam pasur shok. </text>
<text sub="clublinks" start="126.506" dur="1.844"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="128.35" dur="1.1"> - Djema këtu. </text>
<text sub="clublinks" start="129.45" dur="0.833"> - [Anëtar i audiencës] Brexit! </text>
<text sub="clublinks" start="130.283" dur="0.833"> - Çfarë? </text>
<text sub="clublinks" start="131.116" dur="0.833"> - [Anëtar i audiencës] Brexit! </text>
<text sub="clublinks" start="131.949" dur="1.331"> - Një sugjerim shumë i qartë i Brexitit, kam frikë. </text>
<text sub="clublinks" start="133.28" dur="1.99"> Unë e di se po ndodh fjalë për fjalë tani, </text>
<text sub="clublinks" start="135.27" dur="1.8"> si kjo është dita e fundit. </text>
<text sub="clublinks" start="137.07" dur="0.85"> Do ta mbarojmë shfaqjen </text>
<text sub="clublinks" start="137.92" dur="1.98"> duke mbajtur duar dhe duke kënduar Auld Lang Syne </text>
<text sub="clublinks" start="139.9" dur="1.867"> do të jetë e shkëlqyeshme. </text>
<text sub="clublinks" start="141.767" dur="1.473"> - [Anëtar i audiencës] Astronautët! </text>
<text sub="clublinks" start="143.24" dur="1.44"> - Lord Lucan dhe astronaut. </text>
<text sub="clublinks" start="144.68" dur="3.14"> Dakord, astronaut Lord Lucan, po. </text>
<text sub="clublinks" start="147.82" dur="2.418"> Oh, ju djema e dini se kush është Lordi Lucan, apo jo? </text>
<text sub="clublinks" start="150.238" dur="0.852"> (bërtitja e audiencës) </text>
<text sub="clublinks" start="151.09" dur="1.639"> Epo do ta zbuloni në rap, nuk do? </text>
<text sub="clublinks" start="152.729" dur="1.971"> (publiku qesh) </text>
<text sub="clublinks" start="154.7" dur="0.833"> Mirë, ftohtë. </text>
<text sub="clublinks" start="155.533" dur="2.467"> Kështu që, unë e dua faktin që si 20 prej jush i njihni axolotls, </text>
<text sub="clublinks" start="158" dur="2.57"> por ju jeni si, oh një lloj Lordi Britanik </text>
<text sub="clublinks" start="160.57" dur="2.33"> që vrau gruan e tij, jo, nuk kemi dëgjuar kurrë për të. </text>
<text sub="clublinks" start="162.9" dur="3.03"> Ai besohet se po jeton në Australi. </text>
<text sub="clublinks" start="165.93" dur="3.63"> Kështu që, astronauti Lord Lucan, axolotls, </text>
<text sub="clublinks" start="169.56" dur="2.13"> flokë të keq të fytyrës, që janë mustaqe, </text>
<text sub="clublinks" start="171.69" dur="2"> ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane, </text>
<text sub="clublinks" start="173.69" dur="0.943"> dhe ditët e javës. </text>
<text sub="clublinks" start="174.633" dur="2.347"> Këto, janë disa sugjerime për balerinët. </text>
<text sub="clublinks" start="176.98" dur="2.153"> Dhe kjo do të jetë një balerane, rap falas. </text>
<text sub="clublinks" start="179.133" dur="1.637"> Ky është një rap i krijuar në vend </text>
<text sub="clublinks" start="180.77" dur="1.711"> por janë shënime të tëra, jo të shkruara ose të shkruara, </text>
<text sub="clublinks" start="182.481" dur="1.299"> asnjëherë për tu parë përsëri. </text>
<text sub="clublinks" start="183.78" dur="2.03"> Mos u shqetësoni, nuk do të jetë më aq e lezetshme </text>
<text sub="clublinks" start="185.81" dur="1.38"> ju mendoni se do të jetë! </text>
<text sub="clublinks" start="187.19" dur="2.66"> Le ta heqim atë që rrahu miku im, le të argëtohemi! </text>
<text sub="clublinks" start="189.85" dur="2.833"> (brohoritje të audiencës) </text>
<text sub="clublinks" start="194.134" dur="2.146"> Zgjodha një rap shumë të lezetshëm, kështu që ne jemi shumë të ngazëllyer, </text>
<text sub="clublinks" start="196.28" dur="1.1"> shumë herët në shfaqje. </text>
<text sub="clublinks" start="198.684" dur="2.25"> (rap rrah) </text>
<text sub="clublinks" start="202.348" dur="1.866"> ♪ Një rap që nuk është parë kurrë më parë ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="204.214" dur="1.667"> Day Dita ime e preferuar e javës është e enjtja </text>
<text sub="clublinks" start="205.881" dur="1.886"> ♪ Sepse Thor Zoti Perëndi Norse </text>
<text sub="clublinks" start="207.767" dur="2.375"> ♪ namedshtë emëruar pas tij, dhe unë them ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="210.142" dur="2.039"> ♪ Kthehu një datë, e ke ditën e Odinit ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="212.181" dur="1.062"> ♪ Kjo është arsyeja pse e Mërkura </text>
<text sub="clublinks" start="213.243" dur="1.48"> ♪ Shprehet kaq e çuditshme ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="214.723" dur="2.546"> ♪ Të hënën, emëruar pas Hënës, një gamë e madhe </text>
<text sub="clublinks" start="217.269" dur="2.057"> ♪ Diel dielli, padyshim </text>
<text sub="clublinks" start="219.326" dur="2.088"> ♪ Sat, po Saturni, planeti </text>
<text sub="clublinks" start="221.414" dur="1.88"> Ah Po, por pastaj ndodhi e premtja </text>
<text sub="clublinks" start="223.294" dur="2.597"> ♪ Kjo është Freya, një tjetër Perëndi i dhunës nga Norvegjia </text>
<text sub="clublinks" start="225.891" dur="2.83"> ♪ Cila është e fundit po, unë tërheq qetësinë </text>
<text sub="clublinks" start="228.721" dur="2.411"> ♪ Ne i bëmë të gjitha, po, unë jam në parajsë </text>
<text sub="clublinks" start="231.132" dur="1.964"> ♪ Norseshtë Norvegjia Valhalla që numëron ditët e javës </text>
<text sub="clublinks" start="233.096" dur="0.833"> Is Kjo është shtatë </text>
<text sub="clublinks" start="233.929" dur="1.814"> ♪ E Mërkura, është dita e kungullit </text>
<text sub="clublinks" start="235.743" dur="1.379"> ♪ Nuk mund ta trajtoj unë </text>
<text sub="clublinks" start="237.122" dur="2.658"> ♪ Unë e kapërcej gjithmonë, atje në kalendar ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="239.78" dur="1.132"> ♪ Nuk e dua ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="240.912" dur="3.028"> ♪ Oh, mbaj mend, të martën, po më lër të vij come </text>
<text sub="clublinks" start="243.94" dur="1.562"> Se Dhe veçoni njërën dorë hand </text>
<text sub="clublinks" start="245.502" dur="1.766"> ♪ Kjo është ajo që bëri Zoti Tew ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="247.268" dur="1.919"> ♪ Njerëzit harrojnë për të </text>
<text sub="clublinks" start="249.187" dur="1.135"> ♪ Unë ju fëmijë ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="250.322" dur="2.684"> ♪ TYR është teknikisht dita e Tyr </text>
<text sub="clublinks" start="253.006" dur="2.162"> ♪ Duke u argëtuar shumë, mbajini duart dhe tundni ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="255.168" dur="1.32"> ♪ Askush nuk i pëlqen perënditë e Norvegjisë ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="256.488" dur="1.394"> ♪ Por kjo nuk është aq e çuditshme </text>
<text sub="clublinks" start="257.882" dur="3.003"> Shikoj poshtë në llojin e trupit të femrës </text>
<text sub="clublinks" start="260.885" dur="0.887"> ♪ Po ia ngul sytë ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="261.772" dur="1.504"> Get Unë e marr kokën time të vogël </text>
<text sub="clublinks" start="263.276" dur="2.728"> Then Dhe pastaj e fut atë sipër organeve gjenitale </text>
<text sub="clublinks" start="266.004" dur="2.673"> ♪ Unë po shoh në anën, po, unë shoh përmes kësaj ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="268.677" dur="2.645"> ♪ ashtë një spekulim i duhur në mitër </text>
<text sub="clublinks" start="271.322" dur="2.612"> ♪ Shikoj anash, dhe jam shumë i lumtur ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="273.934" dur="2.068"> ♪ Për tu përshëndetur nga ajo që transporton vezën </text>
<text sub="clublinks" start="276.002" dur="1.194"> ♪ Nga vezori </text>
<text sub="clublinks" start="277.196" dur="1.817"> ♪ Kjo është tubi fallopian </text>
<text sub="clublinks" start="279.013" dur="2.691"> Make Dhe sigurohuni që në barkun e saj të lëvizë </text>
<text sub="clublinks" start="281.704" dur="1.005"> Ju thjesht mund të mendoni ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="282.709" dur="2.371"> ♪ Mendova se gjithçka ishte vaginash, por jo ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="285.08" dur="0.833"> ♪ amazingshtë e mahnitshme </text>
<text sub="clublinks" start="285.913" dur="1.936"> ♪ Disa prej tyre janë të shurdhër dhe disa prej tyre janë me shkëlqim </text>
<text sub="clublinks" start="287.849" dur="1.227"> ♪ Disa prej tyre janë rozë </text>
<text sub="clublinks" start="289.076" dur="1.463"> ♪ Disa prej tyre janë të purpurta </text>
<text sub="clublinks" start="290.539" dur="1.302"> ♪ Disa prej tyre janë kafe të shurdhër brown </text>
<text sub="clublinks" start="291.841" dur="1.195"> ♪ Kjo është mjaft e dëmshme </text>
<text sub="clublinks" start="293.036" dur="2.852"> ♪ Nëse fallopianët tuaj ishin kaq beige-y </text>
<text sub="clublinks" start="295.888" dur="1.303"> ♪ Lloj i tmerrshëm, por ende </text>
<text sub="clublinks" start="297.191" dur="1.405"> ♪ Ata bëjnë bebe </text>
<text sub="clublinks" start="298.596" dur="0.833"> ♪ Kjo është e drejtë </text>
<text sub="clublinks" start="299.429" dur="1.916"> ♪ Atëherë ju i shtyni ato nga atje poshtë ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="301.345" dur="2.516"> ♪ Kur lind fëmija nuk ka qime të fytyrës </text>
<text sub="clublinks" start="303.861" dur="2.432"> If Dhe nëse do të ndodhte, do ta rruani fytyrën </text>
<text sub="clublinks" start="306.293" dur="2.627"> ♪ Një foshnjë me mustaqe, në atë vend </text>
<text sub="clublinks" start="308.92" dur="1.663"> ♪ Në buzë, në qiellzë ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="310.583" dur="3.202"> Say Do të thoshit kush, foshnjë, hiqeni atë, merrni pak Bic </text>
<text sub="clublinks" start="313.785" dur="0.978"> ♪ Rroje para ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="314.763" dur="1.177"> ♪ Rruani buzën </text>
<text sub="clublinks" start="315.94" dur="1.395"> ♪ Po, shkoni atje ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="317.335" dur="2.447"> Bëra që foshnja të duket si Adolf Hitler </text>
<text sub="clublinks" start="319.782" dur="1.7"> Pse Hitleri kishte mustaqe? ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="321.482" dur="1.401"> It A ishte kur ishte i ri? ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="322.883" dur="1.305"> ♪ Ndoshta, ndoshta ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="324.188" dur="1.215"> ♪ Po, ndihem shumë i lodhur ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="325.403" dur="2.859"> ♪ Si një Zot që vrapon nga ligji kur vrau një dado ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="328.262" dur="2.631"> ♪ Po, ne dimë për këtë, ju nuk më kuptoni ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="330.893" dur="2.472"> ♪ Lord Lucan, jo stealin ', jo plaçkitës' </text>
<text sub="clublinks" start="333.365" dur="2.715"> Ran Ai iku me vrap, në një tren, nga Luton </text>
<text sub="clublinks" start="336.08" dur="2.139"> ♪ Ky është një stacion hekurudhor afër Londrës </text>
<text sub="clublinks" start="338.219" dur="1.598"> ♪ U largua te Cape Canaavayê </text>
<text sub="clublinks" start="339.817" dur="0.977"> Ah Po, ne bubullima ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="340.794" dur="1.263"> ♪ Drejtpërdrejt nëpër derë </text>
<text sub="clublinks" start="342.057" dur="2.254"> ♪ Tha dado, unë vetëm xham e saj ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="344.311" dur="2.495"> ♪ Kështu që unë duhet të regjistrohem këtu, në NASA </text>
<text sub="clublinks" start="346.806" dur="2.516"> ♪ Ju lutem, më merrni në hapësirë ​​në anijen ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="349.322" dur="1.587"> ♪ Jam vërtet në telashe sepse ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="350.909" dur="1.563"> Dado është në një pellg gjaku </text>
<text sub="clublinks" start="352.472" dur="2.158"> Wife Dhe gruaja ime dhe djali im u kthyen në shtëpi </text>
<text sub="clublinks" start="354.63" dur="1.586"> Said dhe tha pse ta vret nanën, Zot Lord </text>
<text sub="clublinks" start="356.216" dur="1.265"> ♪ Por unë u zhduk ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="357.481" dur="2.995"> Ran Unë u largova me vrap, dhe shumë Lorde si këngëtari kivi </text>
<text sub="clublinks" start="360.476" dur="1.272"> ♪ Unë jam në hapësirë ​​tani </text>
<text sub="clublinks" start="361.748" dur="2.221"> ♪ Ju lutemi ejani provoni të sillni të gjithë ushqimin </text>
<text sub="clublinks" start="363.969" dur="2.592"> ♪ Dhe ushqyesit që më duhen, në ISS </text>
<text sub="clublinks" start="366.561" dur="2.873"> Gre Lakmia ime e tmerrshme bëri që unë të vritej ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="369.434" dur="1.294"> ♪ Duhet të vritet </text>
<text sub="clublinks" start="370.728" dur="2.61"> ♪ Unë jam Zoti më i dobët që nga Lord Damon Hill </text>
<text sub="clublinks" start="373.338" dur="1.228"> ♪ Ai ishte një shofer garash </text>
<text sub="clublinks" start="374.566" dur="1.473"> ♪ Unë nuk mendoj se ai ishte bërë një Zot </text>
<text sub="clublinks" start="376.039" dur="1.546"> Ould Mund të kishte thënë Lord Alan Sugar </text>
<text sub="clublinks" start="377.585" dur="1.373"> ♪ do të adhurohem </text>
<text sub="clublinks" start="378.958" dur="2.792"> ♪ Cila ishte e fundit nga ju djema në këtë pjesë </text>
<text sub="clublinks" start="381.75" dur="2.653"> ♪ Kaloji përsëri tek unë, po, gomme atë reflektim </text>
<text sub="clublinks" start="384.403" dur="1.836"> ♪ Nga uji, shoh një gjë të vogël </text>
<text sub="clublinks" start="386.239" dur="1.17"> ♪ Shiko si gjarpër </text>
<text sub="clublinks" start="387.409" dur="1.523"> ♪ por ka disa këmbë të vogla dhe të vogla </text>
<text sub="clublinks" start="388.932" dur="1.894"> ♪ Ju e dini që dua ta marr nga Meksika </text>
<text sub="clublinks" start="390.826" dur="1.582"> 'Re Janë të paligjshëm për eksport ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="392.408" dur="2.557"> If Dhe nëse e zbuloj, do t'ju raportoj fuck </text>
<text sub="clublinks" start="394.965" dur="1.539"> C ’Për shkak se ata janë kaq të mallkuar bukur ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="396.504" dur="1.198"> Feel Ndihem mjaft i mprehtë </text>
<text sub="clublinks" start="397.702" dur="2.824"> Feel Ndihem inteligjent që i njoh këto newts të vogla </text>
<text sub="clublinks" start="400.526" dur="2.489"> Disa prej tyre janë të zeza, dhe disa prej tyre janë të bardha </text>
<text sub="clublinks" start="403.015" dur="1.351"> ♪ Ata kanë vizion të shkëlqyeshëm të verbër </text>
<text sub="clublinks" start="404.366" dur="1.454"> ♪ në mes të natës </text>
<text sub="clublinks" start="405.82" dur="1.194"> ♪ Ata nuk janë si peshqit </text>
<text sub="clublinks" start="407.014" dur="1.733"> ♪ por ata nuk janë si amfibët </text>
<text sub="clublinks" start="408.747" dur="2.559"> ♪ Po, shiko pak gushat dhe gjymtyrët e tyre të vogla their </text>
<text sub="clublinks" start="411.306" dur="1.882"> ♪ Ata duken një lloj i kuq i ëmbël me pendë </text>
<text sub="clublinks" start="413.188" dur="1.336"> ♪ likeshtë si ata të kenë një çikë të vogël </text>
<text sub="clublinks" start="414.524" dur="1.309"> ♪ në anën e kokës së tyre </text>
<text sub="clublinks" start="415.833" dur="3.206"> ♪ Pse më pëlqyen aq shumë, kur isha një buzëqeshje (do të thosha të them fëmijë qartë) ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="419.039" dur="1.667"> Love Unë me të vërtetë i dua axolotls, po </text>
<text sub="clublinks" start="420.706" dur="1.268"> ♪ Shikojeni fëmijën (dhe qartë që duhet të ishte buzëqeshje) ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="421.974" dur="2.247"> ♪ Ata janë gjithmonë të grimë, si një quokka </text>
<text sub="clublinks" start="424.221" dur="2.424"> ♪ Kështu që unë do të shkoj në Meksikë, me një shishe ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="426.645" dur="2.729"> ♪ Unë jam duke ecur ’drejt shpellës dhe provojeni ta thërrasim në ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="429.374" dur="3.139"> ♪ Thuaj, c'mon pak axolotl jepi një buzëqeshje ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="432.513" dur="2.66"> It Dhe do të notonte, pikërisht tek unë </text>
<text sub="clublinks" start="435.173" dur="2.629"> Then Dhe pastaj unë e transportoj atë, jashtë vendit </text>
<text sub="clublinks" start="437.802" dur="1.447"> ♪ Si e futa në barkun tim, ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="439.249" dur="1.549"> ♪ Do të tundem përmes sigurisë </text>
<text sub="clublinks" start="440.798" dur="2.062"> ♪ Merre përsëri atje, unë do ta adhuroja atë </text>
<text sub="clublinks" start="442.86" dur="1.059"> ♪ Do të më shikonte </text>
<text sub="clublinks" start="443.919" dur="0.905"> ♪ Do ta përshkoja në kokën e tij </text>
<text sub="clublinks" start="444.824" dur="1.343"> ♪ Unë do të thoja, ju jeni i shkëlqyeshëm </text>
<text sub="clublinks" start="446.167" dur="2.556"> Then Dhe atëherë unë do të thërrisja shokun tim më të mirë - Lord Lucan </text>
<text sub="clublinks" start="448.723" dur="0.833"> ♪ Atje shkoni ♪ </text>
<text sub="clublinks" start="449.556" dur="0.894"> Faleminderit per shikimin. </text>
<text sub="clublinks" start="450.45" dur="2.15"> Ju lutemi shikoni më shumë me listat e dëgjimit, këtu. </text>
<text sub="clublinks" start="452.6" dur="1.09"> Regjistrohuni këtu. </text>
<text sub="clublinks" start="453.69" dur="1.638"> Si, koment, të gjitha ato gjëra. </text>
<text sub="clublinks" start="455.328" dur="1.172"> Duke bërtitur, mirupafshim! </text>