Njeriu i vrarë në të shtënat në mëngjes herët subtitles

NJERI ISSHT DE I VDEKUR PAS NJ SH SHTIMI NJERI ISSHT DE I VDEKUR PAS NJOO SHKURTIMI N AR ARLINGTON KTONT M mëngjes në Një burrë është i vdekur pas një të shtënat në ARLINGTON KOOT IN mëngjes në apartamentin ARCO PLACE N AR ARLINGTON KIST mëngjes në kompleksin e apartamenteve ARCO PLACE Pranë VITIT KOMPLEKSI I APARTAMENTIT VENDI ARCO PAS PASDITS SOOD MIR SANTOS KOMPLEKS Pranë SANTOS VET W MAYNYRAT POLICIA E MIR PASDITS MUND T THOT QESHI ISSHT ST VETM SANTOS RRUG POLICIA E MIR PASDITONN THONI QELIKU ISSHT VETM N ON LAJME T LO LIRA SOT POLICIA THONI QENAI ISSHT VET STM N ON LAJME T LO LEHTA SOT 4 RAPORTI I JAKSIT. Maggi Lorenz P NEWSR LAJME TON LEHTA SONA 4 RAPORTI JAKS. Maggi Lorenz bashkohet me ne drejtpërdrejt nga vendi i ARKLE 4 RAPORTI JAKS. MAGGIE LORENZ BASHKBASHKONI ME JETIVEN NGA APARTAMENTET ARKLE PLACE TANI MAGGIE ÇFAR HA KAN BASHKOHEMI ME JETOJN F NGA APARTAMENTET ARKLE PLACE TANI MAGGIE ÇFAR HA JU MARSUAR Deri më tani APARTAMENTET TANI MAGGIE ÇFAR HA KENI MSUAR Deri më tani P THER Xhirimet. >> ZYRTART E MIRELL DENISE ATA >> ZYRTART E MENCS MIR ATA ISHIN K OTU P FORR KISTUR TON >> ZYRTART E MIREN DENISE QY KANERE JASHT KERETU P FORR KIST mëngjes. SKENA KA Q S NGA KENI JASHT KTU P FORR KIST mëngjes. SKENA SSHT QARUAR, POR JU MUND T SHIKONI MENGJES SKENA ASSHT QARUAR, POR JU MUND T SE SHIKONI SE KA LEN L MBI KIST JANE QARUR, POR JU MUND TA SHIKONI SE KA L LN KJO KRIMI I PAR CO I BREGJETIT QAT KA L LN MBI KIST SHENJ NDALUESIT E KRIMIT T CO PAR F. TIPIKISHT B DNI Shenja e ndalimit të krimit të bregdetit të parë. Në mënyrë tipike Ne e shohim këtë grup besojnë SHENJA E NDALUESVE. Në mënyrë tipike Ne e shohim këtë grup të besojnë shenjat në SHIKONI KIST GRO GRUP BESONI SHENJAT N AT SKENAT E KRIMIT DHE RRETH 7 KISTIJ Shenjat në skenat e krimit dhe rreth 7 këtë përgjigje të parë me mëngjes me SKENAT E KRIMIT DHE RRETH 7 KISTYRP PPRGJIGJES TIR PARIR ME SHERIFIN E JACKSONVILLE P RESRGJIGJET E PARA T M MORNGJESIT ME ZYR OFFN E SHERIFFIT T J JACKSONVILLE DHE SHPETIMIN E ZJARRIT ATA ZYRA E SHERIFFIT TAC JACKSONVILLE DHE SHPETIMI NGA ZJARRI Ata u thirrën ZYRA DHE SHPETIMI NGA ZJARRI Ata u thirrën në raportet e xhirimit dhe JAN C THIRRUR N TO RAPORTET E SHTPIMIT DHE KUR ATA KANOT KETU GJETN P RER RAPORTET E TOO SHKURTUARIT DHE KUR SHKUAN KERETU GJETN NJ A NJERI KUR KANE ARDHUR KETU GJETN NJ A NJERI BRENDA NJ WH APARTAMENTI I CILI SHSHT SHKURTUAR NJERIU BRENDA NJ AP APARTAMENTI Q H ADSHT SHKURTUAR JAN TR P TRRPJEKUR T TO NDIHMONIN POR NJE APARTAMENT Q WH HSHT SHKURTUAR JAN TR PIRPJEKUR T TO NDIHMONIN POR SIPAS JSO Q TH ISHTE NJERIU Ata u përpoqën ta ndihmonin, por në përputhje me JSO Q MAN NJERIU TANI TANI I VDEKUR. JSO HSHT H Vrasje SIPAS JSO QAT NJERIU TANI T VDE T VDEKUR. JSO UNSHT NJ UNSIA E Vrasjes është herët në të TANI I VDEKUR. JSO UNSHT NJ UNSIA E Vrasjes është e hershme në hetimin e saj. SO JSO ​​THOT ATA NJITSIA ESHT E HERSHME N IN HETIMIN E SAJ. SO JSO ​​THOT SE ATA NUK KAN AN ASNJ V VIKTIM DHE AS HETIMI. SO JSO ​​THOT SE NUK KAN AN ASNJ V VIKTIM NOR DHE INFORMACION T S dyshimtë MOS KENI ASNJ V VIKTIM NOR DHE INFORMACION TUS DYSHT P TOR LIRIMIN E DETEKTIVAVE TY TYRE INFORMACION I dyshimtë për të liruar detektivat që ata kaluan në mëngjes P TOR TLE LIRUAR DETEKTIVAT Q THE KANENT SHPENZUAR T M MIGHNGJESIT T INT INTERVISTIMIT TIGH FAMIJVE KAN SP SHPENZUAR N M MNGUJIN E INTERVISTIMIT TIGH FAMIJVE DHE TANI T AS B ASNI T FOR T TJERN PR NDIHMN E PUBLIKUT Fqinjët dhe po kërkojnë tani për ndihmën e publikut me ndonjë video mbikëqyrje që PER NDIHMEN E PUBLIKUT ME NDONJE VIDEO MBIKQYRJE QE THOT POLICIA JSO KUSH BASHKE VIDEO E MBIKVEQYRJES QAT THOT POLICIA JSO KUSH B DNI KJO ISSHT AR E ARMATUAR DHE E RREZIKSHME POLICIA JSO THON KUSH BOTE KJO ISSHT AR E ARMATUAR DHE E RREZIKSHME P SOR SHUM SE KRETU PYETIN KJO ISSHT E ARMATUAR DHE E RREZIKSHME P BRSE JU PYETJN AN ÇDO KUSH KA INFORMACION SEPSE ATA JAN PYETJE KYDO Q H KAN IN INFORMACION T TO VINI PARA, POR JSO Kushdo që ka informacion për të ardhur përpara, por edhe JSO tha se ata nuk besojnë EJNI PWRPARA, POR JSO GJITHASHTU THAN NOT NUK BESOJNAT SE SHKRETSI ISSHT RREZIK GJITHASHTU THAN SE NUK BESOJNAT SE SHKRETRI ISSHT A KRERKES P TOR JSO PUBLIKE, MUND T NOT MUND

Njeriu i vrarë në të shtënat në mëngjes herët

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="7.842" dur="1.5">NJERI ISSHT DE I VDEKUR PAS NJ SH SHTIMI</text>
<text sub="clublinks" start="9.344" dur="0.632"> NJERI ISSHT DE I VDEKUR PAS NJOO SHKURTIMI N AR ARLINGTON KTONT M mëngjes në</text>
<text sub="clublinks" start="10.01" dur="2.535"> Një burrë është i vdekur pas një të shtënat në ARLINGTON KOOT IN mëngjes në apartamentin ARCO PLACE</text>
<text sub="clublinks" start="12.547" dur="1.1"> N AR ARLINGTON KIST mëngjes në kompleksin e apartamenteve ARCO PLACE Pranë VITIT</text>
<text sub="clublinks" start="13.648" dur="0.633"> KOMPLEKSI I APARTAMENTIT VENDI ARCO PAS PASDITS SOOD MIR SANTOS</text>
<text sub="clublinks" start="14.282" dur="2.601"> KOMPLEKS Pranë SANTOS VET W MAYNYRAT POLICIA E MIR PASDITS MUND T THOT QESHI ISSHT ST VETM</text>
<text sub="clublinks" start="16.885" dur="1.9"> SANTOS RRUG POLICIA E MIR PASDITONN THONI QELIKU ISSHT VETM N ON LAJME T LO LIRA SOT</text>
<text sub="clublinks" start="18.786" dur="0.7"> POLICIA THONI QENAI ISSHT VET STM N ON LAJME T LO LEHTA SOT 4 RAPORTI I JAKSIT. Maggi Lorenz</text>
<text sub="clublinks" start="19.487" dur="0.7"> P NEWSR LAJME TON LEHTA SONA 4 RAPORTI JAKS. Maggi Lorenz bashkohet me ne drejtpërdrejt nga vendi i ARKLE</text>
<text sub="clublinks" start="20.188" dur="0.733"> 4 RAPORTI JAKS. MAGGIE LORENZ BASHKBASHKONI ME JETIVEN NGA APARTAMENTET ARKLE PLACE TANI MAGGIE ÇFAR HA KAN</text>
<text sub="clublinks" start="20.955" dur="1.634"> BASHKOHEMI ME JETOJN F NGA APARTAMENTET ARKLE PLACE TANI MAGGIE ÇFAR HA JU MARSUAR Deri më tani</text>
<text sub="clublinks" start="22.623" dur="3.102"> APARTAMENTET TANI MAGGIE ÇFAR HA KENI MSUAR Deri më tani P THER Xhirimet.</text>
<text sub="clublinks" start="27.662" dur="0.967"> >> ZYRTART E MIRELL DENISE ATA</text>
<text sub="clublinks" start="28.663" dur="1.5"> >> ZYRTART E MENCS MIR ATA ISHIN K OTU P FORR KISTUR TON</text>
<text sub="clublinks" start="30.198" dur="0.632"> >> ZYRTART E MIREN DENISE QY KANERE JASHT KERETU P FORR KIST mëngjes. SKENA KA Q S NGA</text>
<text sub="clublinks" start="30.865" dur="0.7"> KENI JASHT KTU P FORR KIST mëngjes. SKENA SSHT QARUAR, POR JU MUND T SHIKONI</text>
<text sub="clublinks" start="31.566" dur="2.835"> MENGJES SKENA ASSHT QARUAR, POR JU MUND T SE SHIKONI SE KA LEN L MBI KIST</text>
<text sub="clublinks" start="34.436" dur="0.566"> JANE QARUR, POR JU MUND TA SHIKONI SE KA L LN KJO KRIMI I PAR CO I BREGJETIT</text>
<text sub="clublinks" start="35.003" dur="0.699"> QAT KA L LN MBI KIST SHENJ NDALUESIT E KRIMIT T CO PAR F. TIPIKISHT B DNI</text>
<text sub="clublinks" start="35.704" dur="2.601"> Shenja e ndalimit të krimit të bregdetit të parë. Në mënyrë tipike Ne e shohim këtë grup besojnë</text>
<text sub="clublinks" start="38.306" dur="0.866"> SHENJA E NDALUESVE. Në mënyrë tipike Ne e shohim këtë grup të besojnë shenjat në</text>
<text sub="clublinks" start="39.174" dur="1.833"> SHIKONI KIST GRO GRUP BESONI SHENJAT N AT SKENAT E KRIMIT DHE RRETH 7 KISTIJ</text>
<text sub="clublinks" start="41.009" dur="0.699"> Shenjat në skenat e krimit dhe rreth 7 këtë përgjigje të parë me mëngjes me</text>
<text sub="clublinks" start="41.71" dur="0.632"> SKENAT E KRIMIT DHE RRETH 7 KISTYRP PPRGJIGJES TIR PARIR ME SHERIFIN E JACKSONVILLE</text>
<text sub="clublinks" start="42.377" dur="1.901"> P RESRGJIGJET E PARA T M MORNGJESIT ME ZYR OFFN E SHERIFFIT T J JACKSONVILLE DHE SHPETIMIN E ZJARRIT ATA</text>
<text sub="clublinks" start="44.279" dur="1"> ZYRA E SHERIFFIT TAC JACKSONVILLE DHE SHPETIMI NGA ZJARRI Ata u thirrën</text>
<text sub="clublinks" start="45.28" dur="0.699"> ZYRA DHE SHPETIMI NGA ZJARRI Ata u thirrën në raportet e xhirimit dhe</text>
<text sub="clublinks" start="45.981" dur="2.4"> JAN C THIRRUR N TO RAPORTET E SHTPIMIT DHE KUR ATA KANOT KETU GJETN</text>
<text sub="clublinks" start="48.383" dur="0.799"> P RER RAPORTET E TOO SHKURTUARIT DHE KUR SHKUAN KERETU GJETN NJ A NJERI</text>
<text sub="clublinks" start="49.184" dur="0.699"> KUR KANE ARDHUR KETU GJETN NJ A NJERI BRENDA NJ WH APARTAMENTI I CILI SHSHT SHKURTUAR</text>
<text sub="clublinks" start="49.884" dur="2.435"> NJERIU BRENDA NJ AP APARTAMENTI Q H ADSHT SHKURTUAR JAN TR P TRRPJEKUR T TO NDIHMONIN POR</text>
<text sub="clublinks" start="52.353" dur="3.002"> NJE APARTAMENT Q WH HSHT SHKURTUAR JAN TR PIRPJEKUR T TO NDIHMONIN POR SIPAS JSO Q TH ISHTE NJERIU</text>
<text sub="clublinks" start="55.39" dur="2.001"> Ata u përpoqën ta ndihmonin, por në përputhje me JSO Q MAN NJERIU TANI TANI I VDEKUR. JSO HSHT H Vrasje</text>
<text sub="clublinks" start="57.392" dur="0.9"> SIPAS JSO QAT NJERIU TANI T VDE T VDEKUR. JSO UNSHT NJ UNSIA E Vrasjes është herët në të</text>
<text sub="clublinks" start="58.293" dur="0.699"> TANI I VDEKUR. JSO UNSHT NJ UNSIA E Vrasjes është e hershme në hetimin e saj. SO JSO ​​THOT ATA</text>
<text sub="clublinks" start="59.027" dur="2.601"> NJITSIA ESHT E HERSHME N IN HETIMIN E SAJ. SO JSO ​​THOT SE ATA NUK KAN AN ASNJ V VIKTIM DHE AS</text>
<text sub="clublinks" start="61.629" dur="0.6"> HETIMI. SO JSO ​​THOT SE NUK KAN AN ASNJ V VIKTIM NOR DHE INFORMACION T S dyshimtë</text>
<text sub="clublinks" start="62.23" dur="0.967"> MOS KENI ASNJ V VIKTIM NOR DHE INFORMACION TUS DYSHT P TOR LIRIMIN E DETEKTIVAVE TY TYRE</text>
<text sub="clublinks" start="63.198" dur="1.333"> INFORMACION I dyshimtë për të liruar detektivat që ata kaluan në mëngjes</text>
<text sub="clublinks" start="64.533" dur="0.799"> P TOR TLE LIRUAR DETEKTIVAT Q THE KANENT SHPENZUAR T M MIGHNGJESIT T INT INTERVISTIMIT TIGH FAMIJVE</text>
<text sub="clublinks" start="65.333" dur="3.035"> KAN SP SHPENZUAR N M MNGUJIN E INTERVISTIMIT TIGH FAMIJVE DHE TANI T AS B ASNI T FOR T TJERN PR NDIHMN E PUBLIKUT</text>
<text sub="clublinks" start="68.403" dur="1.734"> Fqinjët dhe po kërkojnë tani për ndihmën e publikut me ndonjë video mbikëqyrje që</text>
<text sub="clublinks" start="70.171" dur="1"> PER NDIHMEN E PUBLIKUT ME NDONJE VIDEO MBIKQYRJE QE THOT POLICIA JSO KUSH BASHKE</text>
<text sub="clublinks" start="71.206" dur="2.535"> VIDEO E MBIKVEQYRJES QAT THOT POLICIA JSO KUSH B DNI KJO ISSHT AR E ARMATUAR DHE E RREZIKSHME</text>
<text sub="clublinks" start="73.775" dur="0.967"> POLICIA JSO THON KUSH BOTE KJO ISSHT AR E ARMATUAR DHE E RREZIKSHME P SOR SHUM SE KRETU PYETIN</text>
<text sub="clublinks" start="74.743" dur="3.202"> KJO ISSHT E ARMATUAR DHE E RREZIKSHME P BRSE JU PYETJN AN ÇDO KUSH KA INFORMACION</text>
<text sub="clublinks" start="77.946" dur="0.933"> SEPSE ATA JAN PYETJE KYDO Q H KAN IN INFORMACION T TO VINI PARA, POR JSO</text>
<text sub="clublinks" start="78.913" dur="0.7"> Kushdo që ka informacion për të ardhur përpara, por edhe JSO tha se ata nuk besojnë</text>
<text sub="clublinks" start="79.614" dur="0.7"> EJNI PWRPARA, POR JSO GJITHASHTU THAN NOT NUK BESOJNAT SE SHKRETSI ISSHT RREZIK</text>
<text sub="clublinks" start="80.348" dur="2.135"> GJITHASHTU THAN SE NUK BESOJNAT SE SHKRETRI ISSHT A KRERKES P TOR JSO PUBLIKE, MUND T NOT MUND</text>