Сите 3 Пајак во следниот MCU FILM subtitles

Оваа недела беснееше Интернет со секакви наводни протекувања и гласини околу Спајдермен 3 и директорите на Сони се разбеснети заради едно од нивните големи изненадувања за Spider-man 3 се вели дека протекол во јавноста. Кои се овие крајно тајни информации и што е зад нив, ќе ви кажам денес во од кратката епизода на „Специјални вести“ за оваа реплика на оваа недела - Јас сум Лук, ова е ново видео на Nerdfactory и ако момци ви се допаѓаат овие резимеа на најновите настани Како во нервниот космос Претплатете се на мојот канал сега и оставете лајк таму, со тоа алгоритмот на YouTube разбира дека ова видео е препорачливо. Но, сега на оваа тема - да почнеме со видеото! -Сепаратор- Па - пред да дојдеме до протекување, да видиме како започна сè. Пред Пред неколку дена Холивуд Репортер официјално објави дека Бенедикт Камбербач е заедно Играјте заедно со Спајдермен во новиот, претходно ненасловен трет дел од Спајдермен станува. Ова не е изненадувачки бидејќи Спајди досега секогаш беше на страната на другите ликови во МЦУ играше само за да ја привлече публиката и fansубителите на другите филмови на МЦУ. Отпрвин, поради претходните филмови на Спајдермен, може да изгледа како да сте Спајди не верува во тоа да функционира сам, но заедно со многу маркетинг-ориентираното Спојување со MCU и со тоа дополнителен притисок од Дизни врз Спајдермен Сопственикот на франшизата Сони ала „без нас вашиот Spidey не е ништо“, навистина е многу комична точка соодветна. И во шаблоните, Спајди честопати е надвор со другите херои од Newујорк и исто така, донекаде го елиминира прашањето каде се сите, ако има само еден Хероите работат преку нивниот настан завршувајќи го целиот свет само по себе. Од друга страна, Stranges сè уште има смисла тука ако размислите кога филмот се игра. Имено, тоа следи директно Мултиверс на лудилото што беше граѓанска војна како филм за настани ќе биде во кој серијалот Flacon and the Winter Soldier Wandavision и потенцијално и Локи. Бидејќи Стрејнџ е сега, веднаш до Црниот Пантер и Тор, веројатно најважниот носител на MCU или барем Следната фаза ќе има смисла дека човекот со меморија на Тони Старк Браде Спајди станува новиот ментор или барем следен колега во рамките на „Одмаздници“. Како што реков - ова беше официјална најава на Сони за создавање поголема реклама за филмот - И тука, ПОРАДИ настаните на Доктор Стрејнџ 2 веројатно дојдоа директно претходно во Спајдермен 3 ќе се почувствуваат првите шпекулации за тоа дали не е Може да се појават неколку пајаци, слично на анимираниот филм Во стихот на пајакот. Друг показател за тоа дојде преку објавата на Електро на ејми Фокс кој исто така треба да се појави во „Спајдермен 3“ на Сони - потврди самиот актер ова во објавата на Инстаграм што оттогаш е избришана, во која се вели дека овој пат би било подобро и дефинитивно не сино. Сепак, ова не мора да значи дека е СЛЕБЕН Електро е - приближно иста работа. Затоа што слично на Ј. Ahона essејмесон Електро исто така може да го има истото лице тука, но различна повторување на фигурата биде. Значи, шпекулациите се зацврстија дека следната фаза на MCU не беше само тоа малку, но многу силно со мултиверзата и со тоа различни повторувања на Херои можеби ќе треба да сторат. Веќе имаше и други гласини дека популарните херои во камеографија, од другите нивни верзии дури може да се појави повторно вклучувајќи ги Тони Старк, Каптијанс Америка и Квик Сребро. На пример, Еван Питерс, кој го игра Квиксилвер во универзумот Х-Мен, бил на сет фотографии видено од Wandavision маскирано како жена - но дали тој навистина е и навистина Квиксилвер - затоа братот на Ванда игра сè уште е отворен. -Сепаратор- Пред да стигнеме до неофицијалните работи, нешто наше ќе биде кратко Работи - со возбуда за филмови и серии во моментов на YouTube и воопшто секогаш доаѓа во ќор-сокак затоа што ретко се појавуваат нови приколки и филмот се објавува мојот канал е видливо помалку препорачан. Тоа значи дека, според мое мислење, ние правиме добро и квалитетно видео и многу на вас кои сте се претплатиле да ги гледате вредно не се сите прикажани на секого и секако не се препорачува на нови луѓе, што за жал доведе до пад на прегледите и заработката на каналот. Значи, ако сакате да ме поддржите не само за да добиете повеќе од овие супер сочни погледи добивање на мои видеа, но исто така сакаат да им помогнат на новите луѓе со нив Да го покажеме каналот и со тоа да осигураме дека продолжуваме да ги покриваме нашите трошоци тука дали сеуште ве молам ова видео и сè што гледате во иднина. Секој лајк му кажува на алгоритмот дека ова е добро видео и нè впушта во него Препораките продолжуваат да одат напред и ако е доволно од вас момци, можеме да го надминеме намалете ја оваа моментална ниска и продолжете да произведувате одлична содржина и за вас без да излезат нови филмови. Слободно оставете предлози за видеа во коментарите што можеби повеќе ќе ви се допаднат ветувањето како што доаѓа во моментов, треба да биде поради тоа. Но, сега доволно лелекање и молејќи - назад на видеото! -Сепаратор- Но, сега дојдовме до гласините затоа што според извор ги имаат поранешните Спајдермен од другите филмски серии на Sony Spider-man сега потпишаа за новиот филм. Според овој извор, на крајот од филмот тие треба да бидат во голема кулминација како алтернатива Верзии на Спајдермен во кој игра Тома Холанд Спајдермен се спротивставува на голем број лоши момци борба, која сите се влеваат во MCU и предизвикуваат немири. Самата Sony официјално вели дека оваа гласина не може да се потврди и кастингот релевантниот актер останува непотврден. Исто така, на гласините за изгледот и воведувањето на Мајлс Моралес во овој универзум останува надвор, но тоа е исто така опишано со истекување. Веројатно ќе слушнеме повеќе за овие филмови во наредните недели и месеци, затоа што пукањето официјално започна ДЕНЕС. Филмот е закажан за следниот декември се појавуваат иако претпочитаме да останеме скептични затоа што сите ја знаеме моменталната состојба Во светски рамки и со експоненцијално зголемен број и во Европа, во моментов едноставно верувам воопшто нема датум на објавување. Што се однесува до содржината на филмот, Сони веќе објави оваа година дека ќе биде А. сака да започне свој Сони Универзум на Марвел карактер и го поврза својот Спајдермен Филмовите сите се спојуваат заедно и делумно со MCU или нивните делови на MCU треба. Тоа значи веројатно Спајдермен во претстојниот филм „Venom“ и Venom и во овој Филмот со пајак може и веројатно ќе има. Исто така Морбиус кој исто како Venom пред Spider-Man 3 да биде закажан како издание и секако Plot Lines of Spider-man Филмовите со мршојад се претпоставува дека се дел од овој универзум што се протега бидете во сопствената куќа на Сони. Како резултат на тоа, Sony не само што ги користи нивните најпопуларни карактери за да гради возбуда, туку и создава врски со тоа, исто така, до најуспешната франшиза на нашето време и создава со Спајдермен 3 евентуално сопствен мал скок на рекламна игра како во последната игра што беше во претходните филмови се гради и сè уште се проширува со филмови на MCU. Ова го прави задолжителен за секој фан на Спајдермен, вклучително и претходните филмови на МЦУ да го видат, како и сите заинтересирани за предисторијата на Doctor Strange 2s, Sony Spider Universe Филмови за гледање. Тоа е неверојатно паметен потег, а потоа и оној што досега можеше да се одврати Fубителите на филмовите Раими Спајдермен, како и филмските верзии на Ендрју Гарфилд Спајдермен запреа наведуваш, што на крајот на краиштата не е вистинска зделка со ниту еден од нив, туку е закачка Да добиете повеќе филмови би бил брилијантен потег. Сега е сомнително што Сони не го потврдува ова, бидејќи тоа би бил мега маркетинг потег - јас Сепак, можам да замислам дека, ако гласините се точни, актерите навистина го прават тоа добиваат само многу кратки малку сниматели наместо нивните големи улоги што се очекуваат од нив волја. Едниот се појавува во третиот чин во само кратки сцени пред Том Спајди повторно и потенцијално се врти Мајлс Моралес. И, ако такво нешто треба да се случи, сосема е можно двете постари Лудите дури многу доцна во маркетингот се сметаа за големи нездрави, а не пред вторите или дури и третиот трејлер за филмот треба да биде закачен непосредно пред објавувањето. Ако размислите за тоа како Сони обично ги дизајнира своите приколки, можеби дури и во првата - но сигурно не со месеци и месеци пред објавувањето на филмот. Но запомнете - во моментов нема ништо повеќе од гласини, некои поверодостојни од другите и колку и да е кул ако потврдат, Сноук не беше ни Дарт Темниот преостанувач на Вејдер и Фин, не е син на Мејс Винду, Тони Старк е во Бесконечноста не умре, а Мистерио беше навистина лошото момче и не беше исклучено друг универзум. Многу гласини и шпекулации за филмови од овој тип на филмови остануваат точни гласини и шпекулации. Затоа, немој да го претпоставуваш тоа како очекување дека тука играат Тоби Мегваер и Ендру Гарфилд. Што се однесува до Venom и останатите ликови од Sony Spider-man Cinematic Universe Јас сум многу посигурен во тоа. Што мислиш? Дали има нешто во протекувањето или дали е тоа целосна глупост? Верува Дали би имало смисла да се структурира филмот вака или тоа би предизвикало премногу забуна? Известете ме во коментарите, не заборавајте да го лајкувате видеото за алгоритмот да покажам дека вреди да се препорача ова видео и во спротивно ви благодарам за гледање ќе се видиме следниот пат - rinjehaun!

Сите 3 Пајак во следниот MCU FILM

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.099" dur="4.791">Оваа недела беснееше Интернет со секакви наводни протекувања и гласини околу Спајдермен</text>
<text sub="clublinks" start="4.89" dur="5.42"> 3 и директорите на Сони се разбеснети заради едно од нивните големи изненадувања</text>
<text sub="clublinks" start="10.31" dur="2.71"> за Spider-man 3 се вели дека протекол во јавноста.</text>
<text sub="clublinks" start="13.02" dur="3.44"> Кои се овие крајно тајни информации и што е зад нив, ќе ви кажам денес во</text>
<text sub="clublinks" start="16.46" dur="4.462"> од кратката епизода на „Специјални вести“ за оваа реплика на оваа недела - Јас сум Лук, ова е</text>
<text sub="clublinks" start="20.922" dur="4.258"> ново видео на Nerdfactory и ако момци ви се допаѓаат овие резимеа на најновите настани</text>
<text sub="clublinks" start="25.18" dur="4.019"> Како во нервниот космос Претплатете се на мојот канал сега и оставете лајк таму, со тоа</text>
<text sub="clublinks" start="29.199" dur="3.95"> алгоритмот на YouTube разбира дека ова видео е препорачливо. Но, сега на оваа тема</text>
<text sub="clublinks" start="33.149" dur="2.131"> - да почнеме со видеото!</text>
<text sub="clublinks" start="35.28" dur="1"> -Сепаратор-</text>
<text sub="clublinks" start="36.28" dur="4.959"> Па - пред да дојдеме до протекување, да видиме како започна сè. Пред</text>
<text sub="clublinks" start="41.239" dur="4.082"> Пред неколку дена Холивуд Репортер официјално објави дека Бенедикт Камбербач е заедно</text>
<text sub="clublinks" start="45.321" dur="5.099"> Играјте заедно со Спајдермен во новиот, претходно ненасловен трет дел од Спајдермен</text>
<text sub="clublinks" start="50.42" dur="1.15"> станува.</text>
<text sub="clublinks" start="51.57" dur="5.899"> Ова не е изненадувачки бидејќи Спајди досега секогаш беше на страната на другите ликови во МЦУ</text>
<text sub="clublinks" start="57.469" dur="6.26"> играше само за да ја привлече публиката и fansубителите на другите филмови на МЦУ.</text>
<text sub="clublinks" start="63.729" dur="4.291"> Отпрвин, поради претходните филмови на Спајдермен, може да изгледа како да сте</text>
<text sub="clublinks" start="68.02" dur="3.919"> Спајди не верува во тоа да функционира сам, но заедно со многу маркетинг-ориентираното</text>
<text sub="clublinks" start="71.939" dur="6.29"> Спојување со MCU и со тоа дополнителен притисок од Дизни врз Спајдермен</text>
<text sub="clublinks" start="78.229" dur="5.841"> Сопственикот на франшизата Сони ала „без нас вашиот Spidey не е ништо“, навистина е</text>
<text sub="clublinks" start="84.07" dur="2.36"> многу комична точка соодветна.</text>
<text sub="clublinks" start="86.43" dur="4.869"> И во шаблоните, Спајди честопати е надвор со другите херои од Newујорк и</text>
<text sub="clublinks" start="91.299" dur="3.951"> исто така, донекаде го елиминира прашањето каде се сите, ако има само еден</text>
<text sub="clublinks" start="95.25" dur="3.359"> Хероите работат преку нивниот настан завршувајќи го целиот свет само по себе.</text>
<text sub="clublinks" start="98.609" dur="4.651"> Од друга страна, Stranges сè уште има смисла тука ако размислите кога</text>
<text sub="clublinks" start="103.26" dur="5.45"> филмот се игра. Имено, тоа следи директно Мултиверс на лудилото што беше граѓанска војна</text>
<text sub="clublinks" start="108.71" dur="5.619"> како филм за настани ќе биде во кој серијалот Flacon and the Winter Soldier Wandavision</text>
<text sub="clublinks" start="114.329" dur="2.191"> и потенцијално и Локи.</text>
<text sub="clublinks" start="116.52" dur="5.019"> Бидејќи Стрејнџ е сега, веднаш до Црниот Пантер и Тор, веројатно најважниот носител на MCU или барем</text>
<text sub="clublinks" start="121.539" dur="4.87"> Следната фаза ќе има смисла дека човекот со меморија на Тони Старк</text>
<text sub="clublinks" start="126.409" dur="7.491"> Браде Спајди станува новиот ментор или барем следен колега во рамките на „Одмаздници“.</text>
<text sub="clublinks" start="133.9" dur="6.44"> Како што реков - ова беше официјална најава на Сони за создавање поголема реклама за филмот</text>
<text sub="clublinks" start="140.34" dur="4.58"> - И тука, ПОРАДИ настаните на Доктор Стрејнџ 2 веројатно дојдоа директно претходно</text>
<text sub="clublinks" start="144.92" dur="4.94"> во Спајдермен 3 ќе се почувствуваат првите шпекулации за тоа дали не е</text>
<text sub="clublinks" start="149.86" dur="6.14"> Може да се појават неколку пајаци, слично на анимираниот филм Во стихот на пајакот.</text>
<text sub="clublinks" start="156" dur="4.691"> Друг показател за тоа дојде преку објавата на Електро на ејми Фокс</text>
<text sub="clublinks" start="160.691" dur="4.169"> кој исто така треба да се појави во „Спајдермен 3“ на Сони - потврди самиот актер</text>
<text sub="clublinks" start="164.86" dur="5.46"> ова во објавата на Инстаграм што оттогаш е избришана, во која се вели дека овој пат</text>
<text sub="clublinks" start="170.32" dur="3.68"> би било подобро и дефинитивно не сино.</text>
<text sub="clublinks" start="174" dur="5.18"> Сепак, ова не мора да значи дека е СЛЕБЕН</text>
<text sub="clublinks" start="179.18" dur="5.18"> Електро е - приближно иста работа. Затоа што слично на Ј. Ahона essејмесон</text>
<text sub="clublinks" start="184.36" dur="5.32"> Електро исто така може да го има истото лице тука, но различна повторување на фигурата</text>
<text sub="clublinks" start="189.68" dur="1"> биде.</text>
<text sub="clublinks" start="190.68" dur="4.23"> Значи, шпекулациите се зацврстија дека следната фаза на MCU не беше само тоа</text>
<text sub="clublinks" start="194.91" dur="5.14"> малку, но многу силно со мултиверзата и со тоа различни повторувања на</text>
<text sub="clublinks" start="200.05" dur="1.47"> Херои можеби ќе треба да сторат.</text>
<text sub="clublinks" start="201.52" dur="4.72"> Веќе имаше и други гласини дека популарните херои во камеографија, од другите нивни верзии</text>
<text sub="clublinks" start="206.24" dur="2.86"> дури може да се појави повторно вклучувајќи ги Тони Старк, Каптијанс Америка и Квик Сребро.</text>
<text sub="clublinks" start="209.1" dur="1"> На пример, Еван Питерс, кој го игра Квиксилвер во универзумот Х-Мен, бил на сет фотографии</text>
<text sub="clublinks" start="210.1" dur="1.08"> видено од Wandavision маскирано како жена - но дали тој навистина е и навистина</text>
<text sub="clublinks" start="211.18" dur="1.59"> Квиксилвер - затоа братот на Ванда игра сè уште е отворен.</text>
<text sub="clublinks" start="212.77" dur="1"> -Сепаратор-</text>
<text sub="clublinks" start="213.77" dur="2.43"> Пред да стигнеме до неофицијалните работи, нешто наше ќе биде кратко</text>
<text sub="clublinks" start="216.2" dur="3.34"> Работи - со возбуда за филмови и серии во моментов на YouTube и воопшто</text>
<text sub="clublinks" start="219.54" dur="4.13"> секогаш доаѓа во ќор-сокак затоа што ретко се појавуваат нови приколки и филмот се објавува</text>
<text sub="clublinks" start="223.67" dur="4.33"> мојот канал е видливо помалку препорачан.</text>
<text sub="clublinks" start="228" dur="3.14"> Тоа значи дека, според мое мислење, ние правиме добро и квалитетно видео и многу</text>
<text sub="clublinks" start="231.14" dur="5.12"> на вас кои сте се претплатиле да ги гледате вредно не се сите прикажани на секого</text>
<text sub="clublinks" start="236.26" dur="4.36"> и секако не се препорачува на нови луѓе, што за жал доведе до пад на прегледите и заработката</text>
<text sub="clublinks" start="240.62" dur="1"> на каналот.</text>
<text sub="clublinks" start="241.62" dur="3.56"> Значи, ако сакате да ме поддржите не само за да добиете повеќе од овие супер сочни погледи</text>
<text sub="clublinks" start="245.18" dur="3.63"> добивање на мои видеа, но исто така сакаат да им помогнат на новите луѓе со нив</text>
<text sub="clublinks" start="248.81" dur="3.53"> Да го покажеме каналот и со тоа да осигураме дека продолжуваме да ги покриваме нашите трошоци тука</text>
<text sub="clublinks" start="252.34" dur="5.51"> дали сеуште ве молам ова видео и сè што гледате во иднина.</text>
<text sub="clublinks" start="257.85" dur="3.78"> Секој лајк му кажува на алгоритмот дека ова е добро видео и нè впушта во него</text>
<text sub="clublinks" start="261.63" dur="4.09"> Препораките продолжуваат да одат напред и ако е доволно од вас момци, можеме да го надминеме</text>
<text sub="clublinks" start="265.72" dur="4.25"> намалете ја оваа моментална ниска и продолжете да произведувате одлична содржина и за вас</text>
<text sub="clublinks" start="269.97" dur="1.69"> без да излезат нови филмови.</text>
<text sub="clublinks" start="271.66" dur="4.47"> Слободно оставете предлози за видеа во коментарите што можеби повеќе ќе ви се допаднат</text>
<text sub="clublinks" start="276.13" dur="6.15"> ветувањето како што доаѓа во моментов, треба да биде поради тоа. Но, сега доволно лелекање и</text>
<text sub="clublinks" start="282.28" dur="2.06"> молејќи - назад на видеото!</text>
<text sub="clublinks" start="284.34" dur="1"> -Сепаратор-</text>
<text sub="clublinks" start="285.34" dur="5.54"> Но, сега дојдовме до гласините затоа што според извор ги имаат поранешните Спајдермен</text>
<text sub="clublinks" start="290.88" dur="5.28"> од другите филмски серии на Sony Spider-man сега потпишаа за новиот филм.</text>
<text sub="clublinks" start="296.16" dur="5.9"> Според овој извор, на крајот од филмот тие треба да бидат во голема кулминација како алтернатива</text>
<text sub="clublinks" start="302.06" dur="4.25"> Верзии на Спајдермен во кој игра Тома Холанд Спајдермен се спротивставува на голем број лоши момци</text>
<text sub="clublinks" start="306.31" dur="4.7"> борба, која сите се влеваат во MCU и предизвикуваат немири.</text>
<text sub="clublinks" start="311.01" dur="5.84"> Самата Sony официјално вели дека оваа гласина не може да се потврди и кастингот</text>
<text sub="clublinks" start="316.85" dur="3.47"> релевантниот актер останува непотврден.</text>
<text sub="clublinks" start="320.32" dur="4.97"> Исто така, на гласините за изгледот и воведувањето на Мајлс Моралес во овој универзум</text>
<text sub="clublinks" start="325.29" dur="4.78"> останува надвор, но тоа е исто така опишано со истекување.</text>
<text sub="clublinks" start="330.07" dur="4.25"> Веројатно ќе слушнеме повеќе за овие филмови во наредните недели и месеци,</text>
<text sub="clublinks" start="334.32" dur="4.55"> затоа што пукањето официјално започна ДЕНЕС. Филмот е закажан за следниот декември</text>
<text sub="clublinks" start="338.87" dur="4.24"> се појавуваат иако претпочитаме да останеме скептични затоа што сите ја знаеме моменталната состојба</text>
<text sub="clublinks" start="343.11" dur="4.69"> Во светски рамки и со експоненцијално зголемен број и во Европа, во моментов едноставно верувам</text>
<text sub="clublinks" start="347.8" dur="1.97"> воопшто нема датум на објавување.</text>
<text sub="clublinks" start="349.77" dur="5.22"> Што се однесува до содржината на филмот, Сони веќе објави оваа година дека ќе биде А.</text>
<text sub="clublinks" start="354.99" dur="7.41"> сака да започне свој Сони Универзум на Марвел карактер и го поврза својот Спајдермен</text>
<text sub="clublinks" start="362.4" dur="6.93"> Филмовите сите се спојуваат заедно и делумно со MCU или нивните делови на MCU</text>
<text sub="clublinks" start="369.33" dur="1"> треба.</text>
<text sub="clublinks" start="370.33" dur="3.95"> Тоа значи веројатно Спајдермен во претстојниот филм „Venom“ и Venom и во овој</text>
<text sub="clublinks" start="374.28" dur="5.68"> Филмот со пајак може и веројатно ќе има. Исто така Морбиус кој исто како Venom</text>
<text sub="clublinks" start="379.96" dur="4.28"> пред Spider-Man 3 да биде закажан како издание и секако Plot Lines of Spider-man</text>
<text sub="clublinks" start="384.24" dur="5.91"> Филмовите со мршојад се претпоставува дека се дел од овој универзум што се протега</text>
<text sub="clublinks" start="390.15" dur="2.56"> бидете во сопствената куќа на Сони.</text>
<text sub="clublinks" start="392.71" dur="5.679"> Како резултат на тоа, Sony не само што ги користи нивните најпопуларни карактери за да гради возбуда, туку и создава врски</text>
<text sub="clublinks" start="398.389" dur="4.721"> со тоа, исто така, до најуспешната франшиза на нашето време и создава со Спајдермен</text>
<text sub="clublinks" start="403.11" dur="8.35"> 3 евентуално сопствен мал скок на рекламна игра како во последната игра што беше во претходните филмови</text>
<text sub="clublinks" start="411.46" dur="4.989"> се гради и сè уште се проширува со филмови на MCU.</text>
<text sub="clublinks" start="416.449" dur="4.311"> Ова го прави задолжителен за секој фан на Спајдермен, вклучително и претходните филмови на МЦУ</text>
<text sub="clublinks" start="420.76" dur="5.25"> да го видат, како и сите заинтересирани за предисторијата на Doctor Strange 2s, Sony Spider Universe</text>
<text sub="clublinks" start="426.01" dur="1"> Филмови за гледање.</text>
<text sub="clublinks" start="427.01" dur="4.1"> Тоа е неверојатно паметен потег, а потоа и оној што досега можеше да се одврати</text>
<text sub="clublinks" start="431.11" dur="6.22"> Fубителите на филмовите Раими Спајдермен, како и филмските верзии на Ендрју Гарфилд Спајдермен запреа</text>
<text sub="clublinks" start="437.33" dur="3.86"> наведуваш, што на крајот на краиштата не е вистинска зделка со ниту еден од нив, туку е закачка</text>
<text sub="clublinks" start="441.19" dur="4.71"> Да добиете повеќе филмови би бил брилијантен потег.</text>
<text sub="clublinks" start="445.9" dur="6.299"> Сега е сомнително што Сони не го потврдува ова, бидејќи тоа би бил мега маркетинг потег - јас</text>
<text sub="clublinks" start="452.199" dur="3.351"> Сепак, можам да замислам дека, ако гласините се точни, актерите навистина го прават тоа</text>
<text sub="clublinks" start="455.55" dur="5.99"> добиваат само многу кратки малку сниматели наместо нивните големи улоги што се очекуваат од нив</text>
<text sub="clublinks" start="461.54" dur="1"> волја.</text>
<text sub="clublinks" start="462.54" dur="4.409"> Едниот се појавува во третиот чин во само кратки сцени пред Том Спајди повторно</text>
<text sub="clublinks" start="466.949" dur="2.411"> и потенцијално се врти Мајлс Моралес.</text>
<text sub="clublinks" start="469.36" dur="4.99"> И, ако такво нешто треба да се случи, сосема е можно двете постари</text>
<text sub="clublinks" start="474.35" dur="5.32"> Лудите дури многу доцна во маркетингот се сметаа за големи нездрави, а не пред вторите</text>
<text sub="clublinks" start="479.67" dur="4.58"> или дури и третиот трејлер за филмот треба да биде закачен непосредно пред објавувањето.</text>
<text sub="clublinks" start="484.25" dur="4.46"> Ако размислите за тоа како Сони обично ги дизајнира своите приколки, можеби дури и во првата</text>
<text sub="clublinks" start="488.71" dur="5.41"> - но сигурно не со месеци и месеци пред објавувањето на филмот.</text>
<text sub="clublinks" start="494.12" dur="6.44"> Но запомнете - во моментов нема ништо повеќе од гласини, некои поверодостојни од другите</text>
<text sub="clublinks" start="500.56" dur="4.45"> и колку и да е кул ако потврдат, Сноук не беше ни Дарт</text>
<text sub="clublinks" start="505.01" dur="3.76"> Темниот преостанувач на Вејдер и Фин, не е син на Мејс Винду, Тони Старк е во</text>
<text sub="clublinks" start="508.77" dur="4.849"> Бесконечноста не умре, а Мистерио беше навистина лошото момче и не беше исклучено</text>
<text sub="clublinks" start="513.619" dur="1.26"> друг универзум.</text>
<text sub="clublinks" start="514.879" dur="5.34"> Многу гласини и шпекулации за филмови од овој тип на филмови остануваат точни</text>
<text sub="clublinks" start="520.219" dur="4.48"> гласини и шпекулации. Затоа, немој да го претпоставуваш тоа како очекување</text>
<text sub="clublinks" start="524.699" dur="4.291"> дека тука играат Тоби Мегваер и Ендру Гарфилд.</text>
<text sub="clublinks" start="528.99" dur="7.339"> Што се однесува до Venom и останатите ликови од Sony Spider-man Cinematic Universe</text>
<text sub="clublinks" start="536.329" dur="1.63"> Јас сум многу посигурен во тоа.</text>
<text sub="clublinks" start="537.959" dur="4.181"> Што мислиш? Дали има нешто во протекувањето или дали е тоа целосна глупост? Верува</text>
<text sub="clublinks" start="542.14" dur="7.53"> Дали би имало смисла да се структурира филмот вака или тоа би предизвикало премногу забуна?</text>
<text sub="clublinks" start="549.67" dur="3.303"> Известете ме во коментарите, не заборавајте да го лајкувате видеото за алгоритмот</text>
<text sub="clublinks" start="552.973" dur="4.567"> да покажам дека вреди да се препорача ова видео и во спротивно ви благодарам</text>
<text sub="clublinks" start="557.54" dur="4.729"> за гледање ќе се видиме следниот пат - rinjehaun!</text>