Të 3 Spider-Man në filmin tjetër MCU subtitles

Këtë javë interneti po tërbohej me të gjitha llojet e rrjedhjeve dhe thashethemeve të pretenduara rreth Spider-Man 3 dhe drejtuesit e Sony janë irrituar për shkak të një prej surprizave të tyre të mëdha për Spider-man 3 thuhet se ka dalë në publik. Çfarë është ky informacion sekret dhe çfarë qëndron pas tij, do t'ju tregoj sot në të episodit të shkurtër të përmbledhjes së lajmeve speciale të kësaj jave - Unë jam Luc, kjo është një video e re Nerdfactory dhe nëse ju pëlqen këto përmbledhje të ngjarjeve të fundit Ashtu si në kozmosin e zhveshur Regjistrohu në kanalin tim tani dhe lëri një pëlqim atje, me të algoritmi i YouTube kupton që kjo video rekomandohet. Por tani për këtë temë - le ta fillojmë me videon! -Separatori- Epo - para se të arrijmë te rrjedhjet, le të shohim se si filloi gjithçka. Përballë Disa ditë më parë Hollywood Reporter njoftoi zyrtarisht se Benedict Cumberbatch ishte së bashku Luaj së bashku me Spider-Man në pjesën e re, të pa titulluar të tretë Spider-Man bëhet. Kjo nuk është për t'u habitur pasi Spidey ka qenë gjithmonë në krah të personazheve të tjerë në MCU deri më tani luajtur vetëm për të tërhequr audiencën dhe adhuruesit e filmave të tjerë të MCU. Në fillim, për shkak të filmave të mëparshëm të Spider-Man, mund të duket sikur jeni Spidey nuk i beson që të funksionojë vetëm, por së bashku me marketingun shumë të orientuar Bashkimi me MCU dhe rrjedhimisht presioni shtesë nga Disney mbi Spider-Man Pronari i ekskluzivitetit Sony ala "pa ne Spidey juaj nuk është asgjë" është në të vërtetë një pikë shumë komike e prirur. Edhe në modele, Spidey është shpesh në rregull me heronjtë e tjerë të Nju Jorkut dhe gjithashtu eliminon disi çështjen se ku janë të gjithë, qoftë vetëm një Heronjtë punojnë përmes ngjarjeve që i japin fund botës në të gjitha vetë. Nga ana tjetër, Stranges ka ende kuptim këtu nëse merrni parasysh se kur filmi po luan. Gjegjësisht, ajo ndjek drejtpërdrejt Multiverse of Madness e cila ishte një Luftë Civile si filmi ngjarje do të jetë në të cilin seriali Flacon and the Winter Soldier Wandavision dhe potencialisht edhe Loki. Meqenëse Strange është tani, pranë Black Panther dhe Thor, ndoshta transportuesi më i rëndësishëm i MCU ose të paktën Faza tjetër do të ketë kuptim që njeriu me kujtesën e Tony Stark Beard Spidey bëhet mentori i ri ose të paktën kolegu tjetër brenda Avengers. Siç e thashë - ky ishte njoftimi zyrtar i Sony për të krijuar më shumë bujë në film - Dhe këtu gjithashtu, SEPSE ngjarjet e Doctor Strange 2 kanë ardhur ndoshta paraprakisht në Spider-man 3 do të ndihen spekulimet e para nëse nuk është kështu Mund të shfaqen disa Spider-Men, të ngjashëm me filmin e animuar Into the Spider-vargu. Një tregues tjetër i kësaj erdhi përmes njoftimit të Jamie Foxx's Electro i cili gjithashtu duhet të paraqitet në Spider-man 3 të Sony - konfirmoi vetë aktori kjo në një postim në Instagram që atëherë është fshirë, i cili tha se këtë herë do te ishte me mire dhe padyshim jo blu. Sidoqoftë, ky nuk është domosdoshmërisht një tregues se është SLEBEN Elektro është - përkundrazi për të njëjtën gjë. Sepse e ngjashme me J. Jonah Jamesson Elektro gjithashtu mund të ketë të njëjtën fytyrë këtu, por një përsëritje të ndryshme të figurës e tij Kështu që spekulimet u forcuan se faza tjetër e MCU nuk ishte vetëm ajo pak, por shumë fuqishëm me shumëzimin dhe kështu përsëritje të ndryshme të Heronjve mund t’u duhet të bëjnë. Tashmë kishte zëra të tjerë se heronjtë e njohur në kamera se versionet e tyre të tjera madje mund të shfaqet përsëri duke përfshirë Tony Stark, Captians America dhe Quick Silver. Evan Peters, për shembull, i cili luan Quicksilver në universin X-Men, thuhet se ishte në fotot e vendosura parë nga Wandavision i maskuar si një grua - por nëse ai është me të vërtetë dhe me të vërtetë Quicksilver - kështu që vëllai i Wanda luan është ende i hapur. -Separatori- Para se të shkojmë te gjërat jozyrtare, diçka nga vetja jonë do të jetë e shkurtër Gjëja - Duke pasur hype në filma dhe seriale aktualisht në YouTube dhe në përgjithësi gjithmonë vjen në një ngërç sepse vështirë se shfaqen ndonjë rimorkio të reja dhe filmi lëshohet kanali im është dukshëm më pak i rekomanduar. Kjo do të thotë, edhe pse për mendimin tim ne bëjmë video me cilësi të mirë, dhe shumë për ju që jeni pajtuar për t'i parë me zell nuk janë shfaqur të gjithë për të gjithë dhe sigurisht nuk u rekomandohet njerëzve të rinj, gjë që fatkeqësisht çoi në rënie të shikimeve dhe fitimeve të kanalit. Pra, nëse doni të më mbështesni jo vetëm për të marrë më shumë nga këto pamje super të lëngshme marrjen e videove të mia, por gjithashtu dua të ndihmoj njerëz të rinj me to Të tregojmë kanalin dhe në këtë mënyrë të sigurojmë që ne të vazhdojmë të mbulojmë kostot tona këtu a mund ta pëlqeni akoma këtë video dhe gjithçka që shihni në të ardhmen. Çdo pëlqim tregon algoritmin se kjo është një video e mirë dhe na fut në të Rekomandimet vazhdojnë të ecin përpara dhe nëse mjafton nga ju djema, ne mund ta kapërcejmë atë uli këtë rrymë të ulët dhe vazhdo të prodhosh përmbajtje të shkëlqyeshme edhe për ty pa dalë filma të rinj. Mos ngurroni të lini sugjerime për video në komentet që mund t'ju pëlqejnë më shumë premtimi si ajo që po vjen aktualisht, duhet të jetë për shkak të kësaj. Por tani mjafton të qahet dhe duke lypur - përsëri në video! -Separatori- Por tani kemi ardhur tek thashethemet sepse sipas një burimi, ish-Spider-Men kanë të serive të tjera të filmave Sony Spider-man tani kanë nënshkruar për filmin e ri. Sipas këtij burimi, në fund të filmit ata duhet të jenë në një kulm të madh si një alternativë Versione Spider-Man me protagonist Spider-man të Tom Holland kundër një numri të madh të njerëzve të këqij luftë, e cila rrjedh e gjitha në MCU dhe shkakton trazira. Vetë Sony zyrtarisht thotë se kjo fjalë nuk mund të konfirmohet dhe hedh aktori përkatës mbetet i pakonfirmuar. Gjithashtu për thashethemet në lidhje me paraqitjen dhe futjen e Miles Morales në këtë univers qëndron jashtë, por kjo përshkruhet gjithashtu në një rrjedhje. Ne ndoshta do të dëgjojmë më shumë rreth këtyre filmave në javët dhe muajt e ardhshëm, sepse qitja filloi zyrtarisht DITN Filmi është planifikuar për në dhjetor të ardhshëm shfaqen edhe pse preferojmë të qëndrojmë skeptikë sepse të gjithë e dimë situatën aktuale Në të gjithë botën dhe me një numër eksponencial në rritje edhe në Evropë, unë aktualisht thjesht besoj nuk ka fare datë lëshimi. Sa i përket përmbajtjes së filmit, Sony tashmë ka njoftuar këtë vit se do të jetë një dëshiron të fillojë vet Universin e tyre Sony të Karakterit Marvel dhe e lidhi Spider-manin e tyre Filmat bashkohen të gjithë së bashku dhe pjesërisht me MCU-në ose pjesët e tyre të MCU-së duhet të Kjo do të thotë ndoshta Spider-man në filmin e ardhshëm Venom dhe Venom edhe në këtë Filmi Spider-man mund dhe ndoshta do. Gjithashtu Morbius i cili ashtu si Venom para Spider-Man 3 është planifikuar si një shfaqje dhe sigurisht Plot Lines of Spider-man Filmat me shkabë që ndodhin supozohet të jenë pjesë e këtij universi që shtrihet të jetë në shtëpinë e vetë Sony. Si rezultat, Sony jo vetëm që përdor karakteret e tyre më të njohur për të krijuar hype, por gjithashtu krijon lidhje kështu edhe në ekskluzivitetin më të suksesshëm të kohës sonë dhe krijon me Spider-man 3 mund të jetë vetë kulmi i tyre i vogël i ngjashëm me lojën fundore në filmat e mëparshëm po ndërtohet dhe po zgjerohet akoma nga filmat e MCU. Kjo e bën atë një domosdoshmëri për çdo adhurues të Spider-man, duke përfshirë filmat e mëparshëm të MCU për të parë si dhe të gjithë të interesuarit në parahistorinë e Doctor Strange 2s Sony Spider Universe Filma për tu parë. Kjo është një lëvizje tepër e zgjuar dhe më pas ajo që mund të jetë parandaluar deri më tani Tifozët e filmave Raimi Spider-man si dhe versionet e filmave Spider-man të Andrew Garfield u ndaluan joshja, e cila në fund të fundit nuk është një marrëveshje e vërtetë me asnjërën prej tyre, por më tepër ngacmime Marrja e më shumë filmave do të ishte një veprim i shkëlqyeshëm. Tani është e diskutueshme që Sony nuk e konfirmon këtë, sepse do të ishte një lëvizje mega e marketingut - unë Megjithatë, mund ta imagjinoj që nëse thashethemet janë të vërteta, aktorët vërtet vetëm kamerat e vegjël shumë të shkurtër marrin në vend të roleve të tyre të mëdha që priten prej tyre do të Njëri shfaqet në aktin e tretë vetëm në skena të shkurtra para Tom's Spidey përsëri dhe potencialisht kthehet Miles Morales. Dhe nëse një gjë e tillë do të ndodhë, është mjaft e mundur që dy ato më të vjetrat Të çmendurit vetëm shumë vonë në marketing u menduan si të mëdhenj jo të shëndetshëm dhe më të hershmit në të dytin apo edhe rimorkio e tretë për filmin duhet të ngacmohet pak para se të dalë në treg. Nëse mendoni se si Sony zakonisht i harton rimorkiot e tyre, mbase edhe në të parën - por sigurisht jo muaj dhe muaj para se filmi të dalë në treg. Por mos harroni - aktualisht nuk ka asgjë më shumë se thashetheme, disa më të besueshme se të tjerët dhe aq e ftohtë sa do të ishte po të konfirmonin veten e tyre - Snoke nuk ishte në të vërtetë as Darth Mbajtësi i errët i Vader dhe Finn nuk është djali i Mace Windu, Tony Stark është në Infinity nuk kishte vdekur, dhe Mysterio ishte me të vërtetë djalë i keq në fund të fundit dhe jo larg një univers tjetër. Shumë thashetheme dhe spekulime rreth filmave nga ky lloj filmi mbeten të sakta Thashethemet dhe spekulimet. Pra, mos e supozoni atë si pritje që Tobey Maguire dhe Andrew Garfield po luajnë këtu. Sa i përket Venomit dhe pjesës tjetër të personazheve nga Universi Kinematik i Sony Spider-man Jam shumë më i sigurt për këtë. Cfare mendoni ju A ka diçka në rrjedhje apo është kjo marrëzi e plotë? Beson A do të kishte kuptim ta strukturonit filmin kështu apo kjo do të shkaktonte shumë konfuzion? Më tregoni në komente, mos harroni të pëlqeni videon për algoritmin për të treguar se ia vlen të rekomandohet kjo video dhe përndryshe ju falënderoj për shikim do të shihemi herën tjetër - rinjehaun!

Të 3 Spider-Man në filmin tjetër MCU

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.099" dur="4.791">Këtë javë interneti po tërbohej me të gjitha llojet e rrjedhjeve dhe thashethemeve të pretenduara rreth Spider-Man</text>
<text sub="clublinks" start="4.89" dur="5.42"> 3 dhe drejtuesit e Sony janë irrituar për shkak të një prej surprizave të tyre të mëdha</text>
<text sub="clublinks" start="10.31" dur="2.71"> për Spider-man 3 thuhet se ka dalë në publik.</text>
<text sub="clublinks" start="13.02" dur="3.44"> Çfarë është ky informacion sekret dhe çfarë qëndron pas tij, do t'ju tregoj sot në</text>
<text sub="clublinks" start="16.46" dur="4.462"> të episodit të shkurtër të përmbledhjes së lajmeve speciale të kësaj jave - Unë jam Luc, kjo është një</text>
<text sub="clublinks" start="20.922" dur="4.258"> video e re Nerdfactory dhe nëse ju pëlqen këto përmbledhje të ngjarjeve të fundit</text>
<text sub="clublinks" start="25.18" dur="4.019"> Ashtu si në kozmosin e zhveshur Regjistrohu në kanalin tim tani dhe lëri një pëlqim atje, me të</text>
<text sub="clublinks" start="29.199" dur="3.95"> algoritmi i YouTube kupton që kjo video rekomandohet. Por tani për këtë temë</text>
<text sub="clublinks" start="33.149" dur="2.131"> - le ta fillojmë me videon!</text>
<text sub="clublinks" start="35.28" dur="1"> -Separatori-</text>
<text sub="clublinks" start="36.28" dur="4.959"> Epo - para se të arrijmë te rrjedhjet, le të shohim se si filloi gjithçka. Përballë</text>
<text sub="clublinks" start="41.239" dur="4.082"> Disa ditë më parë Hollywood Reporter njoftoi zyrtarisht se Benedict Cumberbatch ishte së bashku</text>
<text sub="clublinks" start="45.321" dur="5.099"> Luaj së bashku me Spider-Man në pjesën e re, të pa titulluar të tretë Spider-Man</text>
<text sub="clublinks" start="50.42" dur="1.15"> bëhet.</text>
<text sub="clublinks" start="51.57" dur="5.899"> Kjo nuk është për t'u habitur pasi Spidey ka qenë gjithmonë në krah të personazheve të tjerë në MCU deri më tani</text>
<text sub="clublinks" start="57.469" dur="6.26"> luajtur vetëm për të tërhequr audiencën dhe adhuruesit e filmave të tjerë të MCU.</text>
<text sub="clublinks" start="63.729" dur="4.291"> Në fillim, për shkak të filmave të mëparshëm të Spider-Man, mund të duket sikur jeni</text>
<text sub="clublinks" start="68.02" dur="3.919"> Spidey nuk i beson që të funksionojë vetëm, por së bashku me marketingun shumë të orientuar</text>
<text sub="clublinks" start="71.939" dur="6.29"> Bashkimi me MCU dhe rrjedhimisht presioni shtesë nga Disney mbi Spider-Man</text>
<text sub="clublinks" start="78.229" dur="5.841"> Pronari i ekskluzivitetit Sony ala "pa ne Spidey juaj nuk është asgjë" është në të vërtetë</text>
<text sub="clublinks" start="84.07" dur="2.36"> një pikë shumë komike e prirur.</text>
<text sub="clublinks" start="86.43" dur="4.869"> Edhe në modele, Spidey është shpesh në rregull me heronjtë e tjerë të Nju Jorkut dhe</text>
<text sub="clublinks" start="91.299" dur="3.951"> gjithashtu eliminon disi çështjen se ku janë të gjithë, qoftë vetëm një</text>
<text sub="clublinks" start="95.25" dur="3.359"> Heronjtë punojnë përmes ngjarjeve që i japin fund botës në të gjitha vetë.</text>
<text sub="clublinks" start="98.609" dur="4.651"> Nga ana tjetër, Stranges ka ende kuptim këtu nëse merrni parasysh se kur</text>
<text sub="clublinks" start="103.26" dur="5.45"> filmi po luan. Gjegjësisht, ajo ndjek drejtpërdrejt Multiverse of Madness e cila ishte një Luftë Civile</text>
<text sub="clublinks" start="108.71" dur="5.619"> si filmi ngjarje do të jetë në të cilin seriali Flacon and the Winter Soldier Wandavision</text>
<text sub="clublinks" start="114.329" dur="2.191"> dhe potencialisht edhe Loki.</text>
<text sub="clublinks" start="116.52" dur="5.019"> Meqenëse Strange është tani, pranë Black Panther dhe Thor, ndoshta transportuesi më i rëndësishëm i MCU ose të paktën</text>
<text sub="clublinks" start="121.539" dur="4.87"> Faza tjetër do të ketë kuptim që njeriu me kujtesën e Tony Stark</text>
<text sub="clublinks" start="126.409" dur="7.491"> Beard Spidey bëhet mentori i ri ose të paktën kolegu tjetër brenda Avengers.</text>
<text sub="clublinks" start="133.9" dur="6.44"> Siç e thashë - ky ishte njoftimi zyrtar i Sony për të krijuar më shumë bujë në film</text>
<text sub="clublinks" start="140.34" dur="4.58"> - Dhe këtu gjithashtu, SEPSE ngjarjet e Doctor Strange 2 kanë ardhur ndoshta paraprakisht</text>
<text sub="clublinks" start="144.92" dur="4.94"> në Spider-man 3 do të ndihen spekulimet e para nëse nuk është kështu</text>
<text sub="clublinks" start="149.86" dur="6.14"> Mund të shfaqen disa Spider-Men, të ngjashëm me filmin e animuar Into the Spider-vargu.</text>
<text sub="clublinks" start="156" dur="4.691"> Një tregues tjetër i kësaj erdhi përmes njoftimit të Jamie Foxx's Electro</text>
<text sub="clublinks" start="160.691" dur="4.169"> i cili gjithashtu duhet të paraqitet në Spider-man 3 të Sony - konfirmoi vetë aktori</text>
<text sub="clublinks" start="164.86" dur="5.46"> kjo në një postim në Instagram që atëherë është fshirë, i cili tha se këtë herë</text>
<text sub="clublinks" start="170.32" dur="3.68"> do te ishte me mire dhe padyshim jo blu.</text>
<text sub="clublinks" start="174" dur="5.18"> Sidoqoftë, ky nuk është domosdoshmërisht një tregues se është SLEBEN</text>
<text sub="clublinks" start="179.18" dur="5.18"> Elektro është - përkundrazi për të njëjtën gjë. Sepse e ngjashme me J. Jonah Jamesson</text>
<text sub="clublinks" start="184.36" dur="5.32"> Elektro gjithashtu mund të ketë të njëjtën fytyrë këtu, por një përsëritje të ndryshme të figurës</text>
<text sub="clublinks" start="189.68" dur="1"> e tij</text>
<text sub="clublinks" start="190.68" dur="4.23"> Kështu që spekulimet u forcuan se faza tjetër e MCU nuk ishte vetëm ajo</text>
<text sub="clublinks" start="194.91" dur="5.14"> pak, por shumë fuqishëm me shumëzimin dhe kështu përsëritje të ndryshme të</text>
<text sub="clublinks" start="200.05" dur="1.47"> Heronjve mund t’u duhet të bëjnë.</text>
<text sub="clublinks" start="201.52" dur="4.72"> Tashmë kishte zëra të tjerë se heronjtë e njohur në kamera se versionet e tyre të tjera</text>
<text sub="clublinks" start="206.24" dur="2.86"> madje mund të shfaqet përsëri duke përfshirë Tony Stark, Captians America dhe Quick Silver.</text>
<text sub="clublinks" start="209.1" dur="1"> Evan Peters, për shembull, i cili luan Quicksilver në universin X-Men, thuhet se ishte në fotot e vendosura</text>
<text sub="clublinks" start="210.1" dur="1.08"> parë nga Wandavision i maskuar si një grua - por nëse ai është me të vërtetë dhe me të vërtetë</text>
<text sub="clublinks" start="211.18" dur="1.59"> Quicksilver - kështu që vëllai i Wanda luan është ende i hapur.</text>
<text sub="clublinks" start="212.77" dur="1"> -Separatori-</text>
<text sub="clublinks" start="213.77" dur="2.43"> Para se të shkojmë te gjërat jozyrtare, diçka nga vetja jonë do të jetë e shkurtër</text>
<text sub="clublinks" start="216.2" dur="3.34"> Gjëja - Duke pasur hype në filma dhe seriale aktualisht në YouTube dhe në përgjithësi</text>
<text sub="clublinks" start="219.54" dur="4.13"> gjithmonë vjen në një ngërç sepse vështirë se shfaqen ndonjë rimorkio të reja dhe filmi lëshohet</text>
<text sub="clublinks" start="223.67" dur="4.33"> kanali im është dukshëm më pak i rekomanduar.</text>
<text sub="clublinks" start="228" dur="3.14"> Kjo do të thotë, edhe pse për mendimin tim ne bëjmë video me cilësi të mirë, dhe shumë</text>
<text sub="clublinks" start="231.14" dur="5.12"> për ju që jeni pajtuar për t'i parë me zell nuk janë shfaqur të gjithë për të gjithë</text>
<text sub="clublinks" start="236.26" dur="4.36"> dhe sigurisht nuk u rekomandohet njerëzve të rinj, gjë që fatkeqësisht çoi në rënie të shikimeve dhe fitimeve</text>
<text sub="clublinks" start="240.62" dur="1"> të kanalit.</text>
<text sub="clublinks" start="241.62" dur="3.56"> Pra, nëse doni të më mbështesni jo vetëm për të marrë më shumë nga këto pamje super të lëngshme</text>
<text sub="clublinks" start="245.18" dur="3.63"> marrjen e videove të mia, por gjithashtu dua të ndihmoj njerëz të rinj me to</text>
<text sub="clublinks" start="248.81" dur="3.53"> Të tregojmë kanalin dhe në këtë mënyrë të sigurojmë që ne të vazhdojmë të mbulojmë kostot tona këtu</text>
<text sub="clublinks" start="252.34" dur="5.51"> a mund ta pëlqeni akoma këtë video dhe gjithçka që shihni në të ardhmen.</text>
<text sub="clublinks" start="257.85" dur="3.78"> Çdo pëlqim tregon algoritmin se kjo është një video e mirë dhe na fut në të</text>
<text sub="clublinks" start="261.63" dur="4.09"> Rekomandimet vazhdojnë të ecin përpara dhe nëse mjafton nga ju djema, ne mund ta kapërcejmë atë</text>
<text sub="clublinks" start="265.72" dur="4.25"> uli këtë rrymë të ulët dhe vazhdo të prodhosh përmbajtje të shkëlqyeshme edhe për ty</text>
<text sub="clublinks" start="269.97" dur="1.69"> pa dalë filma të rinj.</text>
<text sub="clublinks" start="271.66" dur="4.47"> Mos ngurroni të lini sugjerime për video në komentet që mund t'ju pëlqejnë më shumë</text>
<text sub="clublinks" start="276.13" dur="6.15"> premtimi si ajo që po vjen aktualisht, duhet të jetë për shkak të kësaj. Por tani mjafton të qahet dhe</text>
<text sub="clublinks" start="282.28" dur="2.06"> duke lypur - përsëri në video!</text>
<text sub="clublinks" start="284.34" dur="1"> -Separatori-</text>
<text sub="clublinks" start="285.34" dur="5.54"> Por tani kemi ardhur tek thashethemet sepse sipas një burimi, ish-Spider-Men kanë</text>
<text sub="clublinks" start="290.88" dur="5.28"> të serive të tjera të filmave Sony Spider-man tani kanë nënshkruar për filmin e ri.</text>
<text sub="clublinks" start="296.16" dur="5.9"> Sipas këtij burimi, në fund të filmit ata duhet të jenë në një kulm të madh si një alternativë</text>
<text sub="clublinks" start="302.06" dur="4.25"> Versione Spider-Man me protagonist Spider-man të Tom Holland kundër një numri të madh të njerëzve të këqij</text>
<text sub="clublinks" start="306.31" dur="4.7"> luftë, e cila rrjedh e gjitha në MCU dhe shkakton trazira.</text>
<text sub="clublinks" start="311.01" dur="5.84"> Vetë Sony zyrtarisht thotë se kjo fjalë nuk mund të konfirmohet dhe hedh</text>
<text sub="clublinks" start="316.85" dur="3.47"> aktori përkatës mbetet i pakonfirmuar.</text>
<text sub="clublinks" start="320.32" dur="4.97"> Gjithashtu për thashethemet në lidhje me paraqitjen dhe futjen e Miles Morales në këtë univers</text>
<text sub="clublinks" start="325.29" dur="4.78"> qëndron jashtë, por kjo përshkruhet gjithashtu në një rrjedhje.</text>
<text sub="clublinks" start="330.07" dur="4.25"> Ne ndoshta do të dëgjojmë më shumë rreth këtyre filmave në javët dhe muajt e ardhshëm,</text>
<text sub="clublinks" start="334.32" dur="4.55"> sepse qitja filloi zyrtarisht DITN Filmi është planifikuar për në dhjetor të ardhshëm</text>
<text sub="clublinks" start="338.87" dur="4.24"> shfaqen edhe pse preferojmë të qëndrojmë skeptikë sepse të gjithë e dimë situatën aktuale</text>
<text sub="clublinks" start="343.11" dur="4.69"> Në të gjithë botën dhe me një numër eksponencial në rritje edhe në Evropë, unë aktualisht thjesht besoj</text>
<text sub="clublinks" start="347.8" dur="1.97"> nuk ka fare datë lëshimi.</text>
<text sub="clublinks" start="349.77" dur="5.22"> Sa i përket përmbajtjes së filmit, Sony tashmë ka njoftuar këtë vit se do të jetë një</text>
<text sub="clublinks" start="354.99" dur="7.41"> dëshiron të fillojë vet Universin e tyre Sony të Karakterit Marvel dhe e lidhi Spider-manin e tyre</text>
<text sub="clublinks" start="362.4" dur="6.93"> Filmat bashkohen të gjithë së bashku dhe pjesërisht me MCU-në ose pjesët e tyre të MCU-së</text>
<text sub="clublinks" start="369.33" dur="1"> duhet të</text>
<text sub="clublinks" start="370.33" dur="3.95"> Kjo do të thotë ndoshta Spider-man në filmin e ardhshëm Venom dhe Venom edhe në këtë</text>
<text sub="clublinks" start="374.28" dur="5.68"> Filmi Spider-man mund dhe ndoshta do. Gjithashtu Morbius i cili ashtu si Venom</text>
<text sub="clublinks" start="379.96" dur="4.28"> para Spider-Man 3 është planifikuar si një shfaqje dhe sigurisht Plot Lines of Spider-man</text>
<text sub="clublinks" start="384.24" dur="5.91"> Filmat me shkabë që ndodhin supozohet të jenë pjesë e këtij universi që shtrihet</text>
<text sub="clublinks" start="390.15" dur="2.56"> të jetë në shtëpinë e vetë Sony.</text>
<text sub="clublinks" start="392.71" dur="5.679"> Si rezultat, Sony jo vetëm që përdor karakteret e tyre më të njohur për të krijuar hype, por gjithashtu krijon lidhje</text>
<text sub="clublinks" start="398.389" dur="4.721"> kështu edhe në ekskluzivitetin më të suksesshëm të kohës sonë dhe krijon me Spider-man</text>
<text sub="clublinks" start="403.11" dur="8.35"> 3 mund të jetë vetë kulmi i tyre i vogël i ngjashëm me lojën fundore në filmat e mëparshëm</text>
<text sub="clublinks" start="411.46" dur="4.989"> po ndërtohet dhe po zgjerohet akoma nga filmat e MCU.</text>
<text sub="clublinks" start="416.449" dur="4.311"> Kjo e bën atë një domosdoshmëri për çdo adhurues të Spider-man, duke përfshirë filmat e mëparshëm të MCU</text>
<text sub="clublinks" start="420.76" dur="5.25"> për të parë si dhe të gjithë të interesuarit në parahistorinë e Doctor Strange 2s Sony Spider Universe</text>
<text sub="clublinks" start="426.01" dur="1"> Filma për tu parë.</text>
<text sub="clublinks" start="427.01" dur="4.1"> Kjo është një lëvizje tepër e zgjuar dhe më pas ajo që mund të jetë parandaluar deri më tani</text>
<text sub="clublinks" start="431.11" dur="6.22"> Tifozët e filmave Raimi Spider-man si dhe versionet e filmave Spider-man të Andrew Garfield u ndaluan</text>
<text sub="clublinks" start="437.33" dur="3.86"> joshja, e cila në fund të fundit nuk është një marrëveshje e vërtetë me asnjërën prej tyre, por më tepër ngacmime</text>
<text sub="clublinks" start="441.19" dur="4.71"> Marrja e më shumë filmave do të ishte një veprim i shkëlqyeshëm.</text>
<text sub="clublinks" start="445.9" dur="6.299"> Tani është e diskutueshme që Sony nuk e konfirmon këtë, sepse do të ishte një lëvizje mega e marketingut - unë</text>
<text sub="clublinks" start="452.199" dur="3.351"> Megjithatë, mund ta imagjinoj që nëse thashethemet janë të vërteta, aktorët vërtet</text>
<text sub="clublinks" start="455.55" dur="5.99"> vetëm kamerat e vegjël shumë të shkurtër marrin në vend të roleve të tyre të mëdha që priten prej tyre</text>
<text sub="clublinks" start="461.54" dur="1"> do të</text>
<text sub="clublinks" start="462.54" dur="4.409"> Njëri shfaqet në aktin e tretë vetëm në skena të shkurtra para Tom's Spidey përsëri</text>
<text sub="clublinks" start="466.949" dur="2.411"> dhe potencialisht kthehet Miles Morales.</text>
<text sub="clublinks" start="469.36" dur="4.99"> Dhe nëse një gjë e tillë do të ndodhë, është mjaft e mundur që dy ato më të vjetrat</text>
<text sub="clublinks" start="474.35" dur="5.32"> Të çmendurit vetëm shumë vonë në marketing u menduan si të mëdhenj jo të shëndetshëm dhe më të hershmit në të dytin</text>
<text sub="clublinks" start="479.67" dur="4.58"> apo edhe rimorkio e tretë për filmin duhet të ngacmohet pak para se të dalë në treg.</text>
<text sub="clublinks" start="484.25" dur="4.46"> Nëse mendoni se si Sony zakonisht i harton rimorkiot e tyre, mbase edhe në të parën</text>
<text sub="clublinks" start="488.71" dur="5.41"> - por sigurisht jo muaj dhe muaj para se filmi të dalë në treg.</text>
<text sub="clublinks" start="494.12" dur="6.44"> Por mos harroni - aktualisht nuk ka asgjë më shumë se thashetheme, disa më të besueshme se të tjerët</text>
<text sub="clublinks" start="500.56" dur="4.45"> dhe aq e ftohtë sa do të ishte po të konfirmonin veten e tyre - Snoke nuk ishte në të vërtetë as Darth</text>
<text sub="clublinks" start="505.01" dur="3.76"> Mbajtësi i errët i Vader dhe Finn nuk është djali i Mace Windu, Tony Stark është në</text>
<text sub="clublinks" start="508.77" dur="4.849"> Infinity nuk kishte vdekur, dhe Mysterio ishte me të vërtetë djalë i keq në fund të fundit dhe jo larg</text>
<text sub="clublinks" start="513.619" dur="1.26"> një univers tjetër.</text>
<text sub="clublinks" start="514.879" dur="5.34"> Shumë thashetheme dhe spekulime rreth filmave nga ky lloj filmi mbeten të sakta</text>
<text sub="clublinks" start="520.219" dur="4.48"> Thashethemet dhe spekulimet. Pra, mos e supozoni atë si pritje</text>
<text sub="clublinks" start="524.699" dur="4.291"> që Tobey Maguire dhe Andrew Garfield po luajnë këtu.</text>
<text sub="clublinks" start="528.99" dur="7.339"> Sa i përket Venomit dhe pjesës tjetër të personazheve nga Universi Kinematik i Sony Spider-man</text>
<text sub="clublinks" start="536.329" dur="1.63"> Jam shumë më i sigurt për këtë.</text>
<text sub="clublinks" start="537.959" dur="4.181"> Cfare mendoni ju A ka diçka në rrjedhje apo është kjo marrëzi e plotë? Beson</text>
<text sub="clublinks" start="542.14" dur="7.53"> A do të kishte kuptim ta strukturonit filmin kështu apo kjo do të shkaktonte shumë konfuzion?</text>
<text sub="clublinks" start="549.67" dur="3.303"> Më tregoni në komente, mos harroni të pëlqeni videon për algoritmin</text>
<text sub="clublinks" start="552.973" dur="4.567"> për të treguar se ia vlen të rekomandohet kjo video dhe përndryshe ju falënderoj</text>
<text sub="clublinks" start="557.54" dur="4.729"> për shikim do të shihemi herën tjetër - rinjehaun!</text>