Prezantimi i Triple H dhe Stephanie McMahon çon në përleshje të markës blu: SmackDown, 16 tetor 2020 subtitles

Ka shumë fytyra të reja këtu sonte në SmackDown. Do t’i hedhim një vështrim disa prej tyre tani, duke filluar me Kevin Owens! >> [Duartrokitje] >> Dhe Aleister Black! >> [duartrokitje] >> Për të mos u tejkaluar nga Kampioni Ndërkontinental, Sami Zayn! >> [duartrokitje] >> Kujdes Samiun, menjëherë pas jush është z. Money në Bankë, Otis! >> [duartrokitje] >> Dhe duke mbrojtur Kampionatet e tyre të Skuadrës Tag Tag heren e pare, mu ketu sonte, Angelo Dawkins, Montez Ford, Fitimet në Rrugë! >> [duartrokitje] >> Prisni një minutë, Dolph Ziggler dhe Robert Roode, dy burrat që do të marrin fitimet në rrugë sonte, sulm dhe tani ka filluar një përleshje e tërë! >> Tensioni është në të gjitha kohërat e larta. Padyshim që të gjithë që kërkojnë të krijojnë ambientet këtu të Premten në mbrëmje Smackdown, me fytyrat e reja ose të kthyera. >> E gjithë dhoma dollap me kyç SmackDown natën e së Premtes, duke mundur ferrin e shenjtë njëri-tjetrin, për të filluar një premierë sezonale të Smackdown sonte. >> Kaosi ka pasuar, ne sapo filluam natën. Kevin Owens qëndron i fortë në ring duke ndjekur, Fitimet në rrugë- >> Zoti im, Kevin Owens! Ashtu si të gjithë këta super yje që duan të bëjnë një përshtypje këtu sonte, Premiera e sezonit tjetër e SmackDwown. >> Ju e thatë, Cole, se për këtë ka të bëjë me të gjitha, duke bërë përshtypje. Pavarësisht nëse do të jetë në Universin WWE apo shoku juaj super yll i WWE, ja ku po shkojmë! Montez Ford. >> Do të fluturojë, duke marrë Roode dhe Ziggler, pak theksim i asaj që do të vijë më vonë sonte! >> [duartrokitje]

Prezantimi i Triple H dhe Stephanie McMahon çon në përleshje të markës blu: SmackDown, 16 tetor 2020

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.57" dur="3.485">Ka shumë fytyra të reja këtu sonte në SmackDown.</text>
<text sub="clublinks" start="5.055" dur="5.402"> Do t’i hedhim një vështrim disa prej tyre tani,</text>
<text sub="clublinks" start="10.457" dur="3.506"> duke filluar me Kevin Owens!</text>
<text sub="clublinks" start="13.963" dur="5.251"> >> [Duartrokitje] >> Dhe Aleister Black!</text>
<text sub="clublinks" start="19.214" dur="4.931"> >> [duartrokitje] >> Për të mos u tejkaluar nga</text>
<text sub="clublinks" start="24.145" dur="4.706"> Kampioni Ndërkontinental, Sami Zayn!</text>
<text sub="clublinks" start="28.851" dur="4.841"> >> [duartrokitje] >> Kujdes Samiun,</text>
<text sub="clublinks" start="33.692" dur="6.043"> menjëherë pas jush është z. Money në Bankë, Otis!</text>
<text sub="clublinks" start="39.735" dur="5.996"> >> [duartrokitje] >> Dhe</text>
<text sub="clublinks" start="45.731" dur="6.042"> duke mbrojtur Kampionatet e tyre të Skuadrës Tag Tag</text>
<text sub="clublinks" start="51.773" dur="4.201"> heren e pare, mu ketu sonte,</text>
<text sub="clublinks" start="55.974" dur="5.922"> Angelo Dawkins, Montez Ford, Fitimet në Rrugë!</text>
<text sub="clublinks" start="61.896" dur="3.805"> >> [duartrokitje] >> Prisni një minutë, Dolph Ziggler dhe</text>
<text sub="clublinks" start="65.701" dur="4.383"> Robert Roode, dy burrat që do të marrin fitimet në rrugë sonte,</text>
<text sub="clublinks" start="70.084" dur="2.717"> sulm dhe tani ka filluar një përleshje e tërë!</text>
<text sub="clublinks" start="72.801" dur="1.728"> >> Tensioni është në të gjitha kohërat e larta.</text>
<text sub="clublinks" start="74.529" dur="4.101"> Padyshim që të gjithë që kërkojnë të krijojnë ambientet këtu të Premten në mbrëmje</text>
<text sub="clublinks" start="78.63" dur="2.549"> Smackdown, me fytyrat e reja ose të kthyera.</text>
<text sub="clublinks" start="81.179" dur="4.818"> >> E gjithë dhoma dollap me kyç SmackDown natën e së Premtes, duke mundur ferrin e shenjtë</text>
<text sub="clublinks" start="85.997" dur="4.148"> njëri-tjetrin, për të filluar një premierë sezonale të Smackdown sonte.</text>
<text sub="clublinks" start="90.145" dur="2.779"> >> Kaosi ka pasuar, ne sapo filluam natën.</text>
<text sub="clublinks" start="95.628" dur="3.085"> Kevin Owens qëndron i fortë në ring duke ndjekur,</text>
<text sub="clublinks" start="98.713" dur="3.4"> Fitimet në rrugë- >> Zoti im, Kevin Owens!</text>
<text sub="clublinks" start="102.113" dur="4.332"> Ashtu si të gjithë këta super yje që duan të bëjnë një përshtypje këtu sonte,</text>
<text sub="clublinks" start="106.445" dur="2.242"> Premiera e sezonit tjetër e SmackDwown.</text>
<text sub="clublinks" start="108.687" dur="3.341"> >> Ju e thatë, Cole, se për këtë ka të bëjë me të gjitha, duke bërë përshtypje.</text>
<text sub="clublinks" start="112.028" dur="6.006"> Pavarësisht nëse do të jetë në Universin WWE apo shoku juaj super yll i WWE, ja ku po shkojmë!</text>
<text sub="clublinks" start="118.034" dur="1.146"> Montez Ford.</text>
<text sub="clublinks" start="119.18" dur="2.491"> >> Do të fluturojë, duke marrë Roode dhe Ziggler,</text>
<text sub="clublinks" start="121.671" dur="2.992"> pak theksim i asaj që do të vijë më vonë sonte!</text>
<text sub="clublinks" start="124.663" dur="2.414"> >> [duartrokitje]</text>