Расправија доведува до потера по автомобил, се урна во западниот град subtitles

И ПРЕДУПРЕДУВАЕТО ЗА ПОREАР ОДИ ДО 8:00 ВЕЧЕРВА. ВИСОК ДЕНЕС 63 СТЕПЕНИЕ. НО ВРЕМЕ многу поладна УТРЕ. THЕ ГО ПОКАИМЕ ТОА ДА ВИ ДОАINGАТ Горе МАРИСА. >>> ПАТУВАЕ НОIGH, ЧЕТИРИ Луѓето се повредени во оваа несреќа ВО ЗАПАДНИОТ ГРАД ПО АРГУМЕНТ Свртено во хит и истрча. Возачот на овој бел автомобил ГО КАELLА ПОЛИЦИЈАТА НА ЧОВЕКОТ ШТО РАМЕМИРАЛ ВО НАЗАДОТ НА НЕГОВИОТ КОМПАНИЕН АВТОМОБИЛ НЕГО СЕ СЛУЧИЛА ПОСЛЕДНАТА НО САМО ПОСЛЕ 10:30 часот. ДВЕЈТЕ ИМААТ МЕУВАНИ ЗБОРОВИ. НИКОЈ ОД ЧЕТВРТИОТ ЛУЕ ВО ТОА БЕЛИОТ АВТОМОБИЛ СЕРИОЗНО БИЛО. ПОЛИЦИЈАТА КАAYАТ: ГО ШЕГААТ ЧОВЕКОТ ОДГОВОРНИ ЗА ДОБИЕЕ НА РАБОТА ИЗ КАМИОН ЗА БОК AЕЛИ

Расправија доведува до потера по автомобил, се урна во западниот град

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="0.55">И ПРЕДУПРЕДУВАЕТО ЗА ПОREАР ОДИ ДО</text>
<text sub="clublinks" start="0.55" dur="1.501"> 8:00 ВЕЧЕРВА.</text>
<text sub="clublinks" start="2.051" dur="0.267"> ВИСОК ДЕНЕС 63 СТЕПЕНИЕ.</text>
<text sub="clublinks" start="2.318" dur="0.2"> НО ВРЕМЕ многу поладна</text>
<text sub="clublinks" start="2.518" dur="3.003"> УТРЕ.</text>
<text sub="clublinks" start="5.521" dur="0.134"> THЕ ГО ПОКАИМЕ ТОА ДА ВИ ДОАINGАТ</text>
<text sub="clublinks" start="5.655" dur="0.133"> Горе</text>
<text sub="clublinks" start="5.788" dur="0.768"> МАРИСА.</text>
<text sub="clublinks" start="6.556" dur="1.635"> >>> ПАТУВАЕ НОIGH, ЧЕТИРИ</text>
<text sub="clublinks" start="8.191" dur="0.7"> Луѓето се повредени во оваа несреќа</text>
<text sub="clublinks" start="8.891" dur="2.002"> ВО ЗАПАДНИОТ ГРАД ПО АРГУМЕНТ</text>
<text sub="clublinks" start="10.893" dur="2.203"> Свртено во хит и истрча.</text>
<text sub="clublinks" start="13.096" dur="1.868"> Возачот на овој бел автомобил</text>
<text sub="clublinks" start="14.964" dur="1.869"> ГО КАELLА ПОЛИЦИЈАТА НА ЧОВЕКОТ ШТО РАМЕМИРАЛ</text>
<text sub="clublinks" start="16.833" dur="2.636"> ВО НАЗАДОТ НА НЕГОВИОТ КОМПАНИЕН АВТОМОБИЛ</text>
<text sub="clublinks" start="19.469" dur="0.133"> НЕГО СЕ СЛУЧИЛА ПОСЛЕДНАТА НО САМО ПОСЛЕ</text>
<text sub="clublinks" start="19.602" dur="1.268"> 10:30 часот.</text>
<text sub="clublinks" start="20.87" dur="2.069"> ДВЕЈТЕ ИМААТ МЕУВАНИ ЗБОРОВИ.</text>
<text sub="clublinks" start="22.939" dur="1.535"> НИКОЈ ОД ЧЕТВРТИОТ ЛУЕ ВО ТОА</text>
<text sub="clublinks" start="24.474" dur="1.735"> БЕЛИОТ АВТОМОБИЛ СЕРИОЗНО БИЛО.</text>
<text sub="clublinks" start="26.209" dur="0.901"> ПОЛИЦИЈАТА КАAYАТ: ГО ШЕГААТ ЧОВЕКОТ</text>
<text sub="clublinks" start="27.11" dur="2.902"> ОДГОВОРНИ ЗА ДОБИЕЕ НА РАБОТА</text>
<text sub="clublinks" start="30.012" dur="0.134"> ИЗ КАМИОН ЗА БОК</text>
<text sub="clublinks" start="30.146" dur="1.857"> AЕЛИ</text>