Argumenti çon në ndjekje makine, përplasje në qytetin perëndimor subtitles

DHE PARALAJMRIMI PIR ZJARRI SHKENONI DERI 8:00 SONA. SOT E LART 63 SHKALLA. POR KTHIMI SHUM I FTOHT NESORR Ne do ta tregojmë atë për ju që vijnë LART MARISSA. >>> PRETENI NNIGHN, KATR Njerëzit janë të dëmtuar në këtë përplasje NE QYTETIN PERENDIM PAS NJE ARGUMENTI Kthehet në një goditje dhe drejtuar. SHOFERI I KIST MAKINA T WH BARDH TREGON POLICIS MAN NJERIUN QO RAMAMONI N THE Prapa të makinës së tij të goditur ATA OWNSHT NOWNNN E FUNDIT SI PAS 10:30. DY KANAD FJALT E KEMBUAR. ASNJ OF KATURR POPULLI N TH ATAT MAKINA E BARDHE SHENOHET SERIOZISHT. POLICIA THONI SE E SPOTTUAN NJERIun P RESRGJEGJS P FORR SHKELQN GET JASHTU kamionit të tij rreth një blloku MUND

Argumenti çon në ndjekje makine, përplasje në qytetin perëndimor

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="0.55">DHE PARALAJMRIMI PIR ZJARRI SHKENONI DERI</text>
<text sub="clublinks" start="0.55" dur="1.501"> 8:00 SONA.</text>
<text sub="clublinks" start="2.051" dur="0.267"> SOT E LART 63 SHKALLA.</text>
<text sub="clublinks" start="2.318" dur="0.2"> POR KTHIMI SHUM I FTOHT</text>
<text sub="clublinks" start="2.518" dur="3.003"> NESORR</text>
<text sub="clublinks" start="5.521" dur="0.134"> Ne do ta tregojmë atë për ju që vijnë</text>
<text sub="clublinks" start="5.655" dur="0.133"> LART</text>
<text sub="clublinks" start="5.788" dur="0.768"> MARISSA.</text>
<text sub="clublinks" start="6.556" dur="1.635"> >>> PRETENI NNIGHN, KATR</text>
<text sub="clublinks" start="8.191" dur="0.7"> Njerëzit janë të dëmtuar në këtë përplasje</text>
<text sub="clublinks" start="8.891" dur="2.002"> NE QYTETIN PERENDIM PAS NJE ARGUMENTI</text>
<text sub="clublinks" start="10.893" dur="2.203"> Kthehet në një goditje dhe drejtuar.</text>
<text sub="clublinks" start="13.096" dur="1.868"> SHOFERI I KIST MAKINA T WH BARDH</text>
<text sub="clublinks" start="14.964" dur="1.869"> TREGON POLICIS MAN NJERIUN QO RAMAMONI</text>
<text sub="clublinks" start="16.833" dur="2.636"> N THE Prapa të makinës së tij të goditur</text>
<text sub="clublinks" start="19.469" dur="0.133"> ATA OWNSHT NOWNNN E FUNDIT SI PAS</text>
<text sub="clublinks" start="19.602" dur="1.268"> 10:30.</text>
<text sub="clublinks" start="20.87" dur="2.069"> DY KANAD FJALT E KEMBUAR.</text>
<text sub="clublinks" start="22.939" dur="1.535"> ASNJ OF KATURR POPULLI N TH ATAT</text>
<text sub="clublinks" start="24.474" dur="1.735"> MAKINA E BARDHE SHENOHET SERIOZISHT.</text>
<text sub="clublinks" start="26.209" dur="0.901"> POLICIA THONI SE E SPOTTUAN NJERIun</text>
<text sub="clublinks" start="27.11" dur="2.902"> P RESRGJEGJS P FORR SHKELQN GET</text>
<text sub="clublinks" start="30.012" dur="0.134"> JASHTU kamionit të tij rreth një blloku</text>
<text sub="clublinks" start="30.146" dur="1.857"> MUND</text>