Arrestimi i bërë në vrasjen me armë zjarri të 20-vjeçares me aftësi të kufizuara në Cypress, thonë deputetët subtitles

MBI TY. >> FALEMINDERIT >>> NJ AC GRA 18-VJEÇE E AKUZUAR P TR T T TREGUAR GRUAS 20 vjeçare N F Fytyrat e saj të gjumit një gjykatës këtë MENGJES SHERIFI I QARKUT HARRIS ZYRA Tha Shtëpia e SIERRA ROD U SHTETUA. VINCENTI ISHTE N THE SKEN Mëngjesin e ditës së sotme dhe është në QYTETUAR TANI ME T L FUNDIT ZHVILLIMI KTU. VINCENT, MIRNMNGJES. >> Gazetari: LISA, 24 OR PARA, KAM FOLUR ME Babai i të cilit ishte vajza VRASET. Mbrëmjen e kaluar, u bë një arrestim, DHE KIST M mëngjes, Gruaja AKUZUAR P OFR VRASJEN E VAJS S H TIJ PO SHKON N TO GJYKAT. E SER Dielën natën 20-vjeçare SIERRA ROD u vra duke fjetur në të Shtrat Më pak se 24 orë më vonë, DHE ARRESTIMI I Bërë. PARAQITESI EMMA 18-VJEQAR SHT Prapa bareve dhe ngarkuar me të VRASJA DHE DO T BE JEN PARA A GJYQTARI PR KOHN E PAR. ATI I RODIT, MIKHAEL. ATI I RODIT, MIKHAEL. >> Vajza ime nuk bëri asgjë MERITONI ASGJE, KISHTE CEREBRAL PALSI DHE SHOTUAR N THE FYTYR. >> Gazetari: AJO ISHTE PJES NJ GRO GRUP N S RRETHIN E ROD SHTOMPI FAMILJARE DHE ZJARRI I HAPUR ME Një armë gjahu, pistoletë dhe pushkë. DETEKTIVT THAN ROD'S Vëllai 15-vjeçar kishte një VAZHDIMI I FEUDIT ME GRUPIN DHE ISHTE Synimi i synuar. >> Bullet Kudo. NUK E DI SI NUK E MORA HIT >> Gazetari: GJYKATA E PRESLERIT D HEGJIMI ISSHT N AT 7:00 KIST mëngjes. Do të jem atje dhe do të vazhdoj Jepni azhurnime SI ATI ZHVILLOHET. RAPORTIMI I QYTETIT TIVE JETUAR, KPRC,

Arrestimi i bërë në vrasjen me armë zjarri të 20-vjeçares me aftësi të kufizuara në Cypress, thonë deputetët

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.567" dur="0.645"> MBI TY. </text>
<text sub="clublinks" start="2.246" dur="1.104"> >> FALEMINDERIT </text>
<text sub="clublinks" start="3.351" dur="2.481"> >>> NJ AC GRA 18-VJEÇE E AKUZUAR </text>
<text sub="clublinks" start="5.833" dur="1.553"> P TR T T TREGUAR GRUAS 20 vjeçare </text>
<text sub="clublinks" start="7.388" dur="1.573"> N F Fytyrat e saj të gjumit një gjykatës këtë </text>
<text sub="clublinks" start="8.995" dur="0.749"> MENGJES </text>
<text sub="clublinks" start="9.745" dur="2.934"> SHERIFI I QARKUT HARRIS </text>
<text sub="clublinks" start="12.68" dur="2.309"> ZYRA Tha Shtëpia e SIERRA ROD </text>
<text sub="clublinks" start="14.99" dur="1.014"> U SHTETUA. </text>
<text sub="clublinks" start="16.038" dur="1.509"> VINCENTI ISHTE N THE SKEN </text>
<text sub="clublinks" start="17.581" dur="1.214"> Mëngjesin e ditës së sotme dhe është në </text>
<text sub="clublinks" start="18.796" dur="1.381"> QYTETUAR TANI ME T L FUNDIT </text>
<text sub="clublinks" start="20.211" dur="1.287"> ZHVILLIMI KTU. </text>
<text sub="clublinks" start="21.532" dur="1.416"> VINCENT, MIRNMNGJES. </text>
<text sub="clublinks" start="22.983" dur="1.68"> >> Gazetari: LISA, 24 OR </text>
<text sub="clublinks" start="24.698" dur="1.463"> PARA, KAM FOLUR ME </text>
<text sub="clublinks" start="26.195" dur="2.133"> Babai i të cilit ishte vajza </text>
<text sub="clublinks" start="28.329" dur="0.347"> VRASET. </text>
<text sub="clublinks" start="28.711" dur="1.757"> Mbrëmjen e kaluar, u bë një arrestim, </text>
<text sub="clublinks" start="30.503" dur="1.33"> DHE KIST M mëngjes, Gruaja </text>
<text sub="clublinks" start="31.834" dur="1.967"> AKUZUAR P OFR VRASJEN E VAJS S H TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="33.835" dur="1.856"> PO SHKON N TO GJYKAT. </text>
<text sub="clublinks" start="35.692" dur="2.007"> E SER Dielën natën 20-vjeçare SIERRA </text>
<text sub="clublinks" start="37.701" dur="1.728"> ROD u vra duke fjetur në të </text>
<text sub="clublinks" start="39.463" dur="0.519"> Shtrat </text>
<text sub="clublinks" start="40.016" dur="2.103"> Më pak se 24 orë më vonë, DHE </text>
<text sub="clublinks" start="42.154" dur="1.812"> ARRESTIMI I Bërë. </text>
<text sub="clublinks" start="44" dur="2.231"> PARAQITESI EMMA 18-VJEQAR SHT </text>
<text sub="clublinks" start="46.233" dur="1.718"> Prapa bareve dhe ngarkuar me të </text>
<text sub="clublinks" start="47.985" dur="1.565"> VRASJA DHE DO T BE JEN PARA A </text>
<text sub="clublinks" start="49.585" dur="1.733"> GJYQTARI PR KOHN E PAR. ATI I RODIT, MIKHAEL. </text>
<text sub="clublinks" start="51.319" dur="0.822"> ATI I RODIT, MIKHAEL. </text>
<text sub="clublinks" start="52.142" dur="5.76"> >> Vajza ime nuk bëri asgjë </text>
<text sub="clublinks" start="57.904" dur="1.918"> MERITONI ASGJE, KISHTE CEREBRAL </text>
<text sub="clublinks" start="59.823" dur="1.983"> PALSI DHE SHOTUAR N THE FYTYR. </text>
<text sub="clublinks" start="61.807" dur="2.228"> >> Gazetari: AJO ISHTE PJES </text>
<text sub="clublinks" start="64.037" dur="1.476"> NJ GRO GRUP N S RRETHIN E ROD </text>
<text sub="clublinks" start="65.548" dur="2.603"> SHTOMPI FAMILJARE DHE ZJARRI I HAPUR ME </text>
<text sub="clublinks" start="68.152" dur="1.981"> Një armë gjahu, pistoletë dhe pushkë. </text>
<text sub="clublinks" start="70.167" dur="1.169"> DETEKTIVT THAN ROD'S </text>
<text sub="clublinks" start="71.338" dur="1.22"> Vëllai 15-vjeçar kishte një </text>
<text sub="clublinks" start="72.559" dur="2.337"> VAZHDIMI I FEUDIT ME GRUPIN DHE </text>
<text sub="clublinks" start="74.897" dur="1.925"> ISHTE Synimi i synuar. </text>
<text sub="clublinks" start="76.824" dur="1.841"> >> Bullet Kudo. </text>
<text sub="clublinks" start="78.699" dur="2.473"> NUK E DI SI NUK E MORA </text>
<text sub="clublinks" start="81.173" dur="0.825"> HIT </text>
<text sub="clublinks" start="81.999" dur="1.902"> >> Gazetari: GJYKATA E PRESLERIT </text>
<text sub="clublinks" start="83.935" dur="1.823"> D HEGJIMI ISSHT N AT 7:00 KIST mëngjes. </text>
<text sub="clublinks" start="85.759" dur="1.974"> Do të jem atje dhe do të vazhdoj </text>
<text sub="clublinks" start="87.734" dur="1.293"> Jepni azhurnime SI ATI </text>
<text sub="clublinks" start="89.028" dur="0.865"> ZHVILLOHET. </text>
<text sub="clublinks" start="89.927" dur="1.064"> RAPORTIMI I QYTETIT TIVE JETUAR, KPRC, </text>