Прв себе си збир на нови заби subtitles

Флота Денес ~~~~ Две чевли Заедно со Лео Jayеј ~! Секој Дечки, сите - јас сум Лео Ј. Научете англиски деновиве Така, тонот е како робот Многу уморен и поспан и дремлив поради недостаток на сон во моментов. Ние сега Јас сум на тричасовна стоматологија. 3 часа Мислев дека е во ред за забите ?? ㄴㄴ; Забите ви изгледаат навистина добри? Јас навистина не го кажав тоа и само реков дека не е лошо Тој рече дека е искривен и жолт И што друго рече? Реков дека изгледа вака Нели? Реков дека не е доволно во средина Сега тоа е корона Значи, да се обидеме Концептот е дека можете да ламинирате за три часа. Се чини дека ќе трае уште 3 часа 3,5 часа клиника Но, не знам дали ќе има голема разлика Јас не применив пастелен кармин Ако го примените ова, забите ќе изгледаат повеќе жолти Хаха * Мајбелин линија кармин * Хахаха Како банана Лице в лице Покажи ми ги забите Средината од вас е релативно бела Yellowолта на крајот Нападнат Што рече лекарот Тука е многу остар И линијата Не е бушава и уредна. Така ќе го фатам Па дури и бојата на забите Како прво, мислев дека морам да ги мелем сите заби Но, еве, во мојот случај Тоа е како врв на ноктите на Дашин Дива. По малку на надворешната страна на забите Малку на врвот Наместо да ставам протеза (не можев да се сетам на круната) Искрено, мислам дека долните заби се најголемиот проблем Можам да го видам кога зборувам Но, дали треба да го коригирам? Ах, се чини дека не носи мелем на усните Она што ги фиксира забите е покриено со масло од влага однатре, така што останува добро :) (Тоа) * Гел за анестезија + по делумна анестезија * Мојот изглед: Моето расположение: Пред ова И ова е после Прекрасно Се чувствува како мат маникир ;; Мислам дека можев да ставам нешто на тоа Изгледа дека правите протетика Помогни ми, сè додека не заврши ... само остани ... Треба ли само да одам дома? Но, не помина Слободно да правите што и да правите три часа Седнете во холот или излезете надвор за да купите или да изедете нешто Но, јас Сакам да спијам Вистински Јас Со други зборови, 3 часа не поминале Поминаа 7 часа Се вратив и се чувствувам ново !!! Сега чувствувам чист и чист кристал Разговор Што е различно? Помина една недела Се чувствувате како мое сега? Се навикнав на тоа Наместо да чувствувате дека нешто ви е на забите Одам да пробам некои производи за усни Можете да ги видите забите под И при прегледување на оригиналниот производ за усни Не се смеев многу добро. Исто како ова I'mе земам силна боја и ќе ставам нешто чудно таму Само во никој случај Почитуван Dalia Blooming Edition усна рај чиста роса тон кармин Оливија боја К-убавицата гони многу луѓе Имињата во бојата се имиња на бели девојчиња Дури и ако се каже каква боја е, не знам што е обично Таму одиш Оливија Бренда или Шалот Леле ... Светла Ова е бренд наречен Хенс Ова е еден од новите брендови К-убавина Деновиве, на младите им се допаѓа Боја „мека побарувачка“ Ова е несоодветно Vивописно памучно мастило Избледени беж лалиња Боите се слични. Конечно Ајде да одиме на нешто забавно овој пат. Ајде да го направиме овој морнар Мун ~! Sailor Moon X Color Pop Pop Боја „Усаги“ Нема карцином внатре

Прв себе си збир на нови заби

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="0.98"> Флота </text>
<text sub="clublinks" start="0.98" dur="3.72"> Денес ~~~~ Две чевли </text>
<text sub="clublinks" start="5.12" dur="1.7"> Заедно со Лео Jayеј ~! </text>
<text sub="clublinks" start="6.82" dur="1.4"> Секој </text>
<text sub="clublinks" start="9.2" dur="1.96"> Дечки, сите - јас сум Лео Ј. </text>
<text sub="clublinks" start="12.86" dur="1.94"> Научете англиски деновиве </text>
<text sub="clublinks" start="14.8" dur="2.24"> Така, тонот е како робот </text>
<text sub="clublinks" start="17.04" dur="4.5"> Многу уморен и поспан и дремлив поради недостаток на сон во моментов. </text>
<text sub="clublinks" start="21.54" dur="1.18"> Ние сега </text>
<text sub="clublinks" start="23.14" dur="1.62"> Јас сум на тричасовна стоматологија. </text>
<text sub="clublinks" start="27.2" dur="0.76"> 3 часа </text>
<text sub="clublinks" start="28.36" dur="1.7"> Мислев дека е во ред за забите ?? </text>
<text sub="clublinks" start="31.42" dur="0.62"> ㄴㄴ; </text>
<text sub="clublinks" start="38.56" dur="1.68"> Забите ви изгледаат навистина добри? </text>
<text sub="clublinks" start="40.24" dur="2.18"> Јас навистина не го кажав тоа и само реков дека не е лошо </text>
<text sub="clublinks" start="42.42" dur="3.34"> Тој рече дека е искривен и жолт </text>
<text sub="clublinks" start="50.16" dur="2.1"> И што друго рече? </text>
<text sub="clublinks" start="53.32" dur="1.2"> Реков дека изгледа вака </text>
<text sub="clublinks" start="54.52" dur="0.5"> Нели? </text>
<text sub="clublinks" start="55.02" dur="1.46"> Реков дека не е доволно во средина </text>
<text sub="clublinks" start="57.9" dur="0.9"> Сега тоа е корона </text>
<text sub="clublinks" start="58.8" dur="1.16"> Значи, да се обидеме </text>
<text sub="clublinks" start="59.96" dur="4.72"> Концептот е дека можете да ламинирате за три часа. </text>
<text sub="clublinks" start="64.68" dur="1.96"> Се чини дека ќе трае уште 3 часа </text>
<text sub="clublinks" start="69.54" dur="1.86"> 3,5 часа клиника </text>
<text sub="clublinks" start="75.98" dur="3.42"> Но, не знам дали ќе има голема разлика </text>
<text sub="clublinks" start="80.96" dur="1.98"> Јас не применив пастелен кармин </text>
<text sub="clublinks" start="85.38" dur="2.46"> Ако го примените ова, забите ќе изгледаат повеќе жолти </text>
<text sub="clublinks" start="101.76" dur="1.12"> Хаха </text>
<text sub="clublinks" start="102.88" dur="2.18"> * Мајбелин линија кармин * </text>
<text sub="clublinks" start="107.12" dur="2.34"> Хахаха Како банана </text>
<text sub="clublinks" start="109.46" dur="0.96"> Лице в лице </text>
<text sub="clublinks" start="114.96" dur="0.58"> Покажи ми ги забите </text>
<text sub="clublinks" start="117.46" dur="3.28"> Средината од вас е релативно бела </text>
<text sub="clublinks" start="120.74" dur="1.56"> Yellowолта на крајот </text>
<text sub="clublinks" start="139.96" dur="1.32"> Нападнат </text>
<text sub="clublinks" start="147.86" dur="1.3"> Што рече лекарот </text>
<text sub="clublinks" start="151.24" dur="1.4"> Тука е многу остар </text>
<text sub="clublinks" start="152.64" dur="1.94"> И линијата </text>
<text sub="clublinks" start="156.06" dur="2.6"> Не е бушава и уредна. </text>
<text sub="clublinks" start="158.66" dur="1.62"> Така ќе го фатам </text>
<text sub="clublinks" start="160.28" dur="2.58"> Па дури и бојата на забите </text>
<text sub="clublinks" start="162.86" dur="6.38"> Како прво, мислев дека морам да ги мелем сите заби </text>
<text sub="clublinks" start="169.24" dur="2.16"> Но, еве, во мојот случај </text>
<text sub="clublinks" start="171.4" dur="4.32"> Тоа е како врв на ноктите на Дашин Дива. </text>
<text sub="clublinks" start="175.72" dur="2.12"> По малку на надворешната страна на забите </text>
<text sub="clublinks" start="177.84" dur="1.82"> Малку на врвот </text>
<text sub="clublinks" start="179.66" dur="1.7"> Наместо да ставам протеза (не можев да се сетам на круната) </text>
<text sub="clublinks" start="181.36" dur="3.5"> Искрено, мислам дека долните заби се најголемиот проблем </text>
<text sub="clublinks" start="184.86" dur="2.06"> Можам да го видам кога зборувам </text>
<text sub="clublinks" start="186.92" dur="2.88"> Но, дали треба да го коригирам? </text>
<text sub="clublinks" start="189.8" dur="1.72"> Ах, се чини дека не носи мелем на усните </text>
<text sub="clublinks" start="194.98" dur="2.6"> Она што ги фиксира забите е покриено со масло од влага однатре, така што останува добро :) </text>
<text sub="clublinks" start="197.58" dur="0.84"> (Тоа) </text>
<text sub="clublinks" start="204.7" dur="2.84"> * Гел за анестезија + по делумна анестезија * </text>
<text sub="clublinks" start="207.54" dur="1.6"> Мојот изглед: </text>
<text sub="clublinks" start="209.14" dur="1.64"> Моето расположение: </text>
<text sub="clublinks" start="210.78" dur="1.64"> Пред ова </text>
<text sub="clublinks" start="212.86" dur="1.12"> И ова е после </text>
<text sub="clublinks" start="214.76" dur="0.88"> Прекрасно </text>
<text sub="clublinks" start="215.64" dur="1.74"> Се чувствува како мат маникир ;; </text>
<text sub="clublinks" start="217.38" dur="2.06"> Мислам дека можев да ставам нешто на тоа </text>
<text sub="clublinks" start="220.02" dur="1.94"> Изгледа дека правите протетика </text>
<text sub="clublinks" start="222.52" dur="2.72"> Помогни ми, сè додека не заврши ... само остани ... </text>
<text sub="clublinks" start="225.24" dur="0.94"> Треба ли само да одам дома? </text>
<text sub="clublinks" start="226.18" dur="2.06"> Но, не помина </text>
<text sub="clublinks" start="228.24" dur="2.88"> Слободно да правите што и да правите три часа </text>
<text sub="clublinks" start="231.12" dur="3.68"> Седнете во холот или излезете надвор за да купите или да изедете нешто </text>
<text sub="clublinks" start="234.8" dur="2.64"> Но, јас </text>
<text sub="clublinks" start="237.44" dur="2.06"> Сакам да спијам </text>
<text sub="clublinks" start="239.5" dur="0.94"> Вистински Јас </text>
<text sub="clublinks" start="250.58" dur="2.32"> Со други зборови, 3 часа не поминале </text>
<text sub="clublinks" start="252.9" dur="1.98"> Поминаа 7 часа </text>
<text sub="clublinks" start="254.88" dur="3.12"> Се вратив и се чувствувам ново !!! </text>
<text sub="clublinks" start="275.68" dur="2.3"> Сега чувствувам чист и чист кристал </text>
<text sub="clublinks" start="299.76" dur="0.62"> Разговор </text>
<text sub="clublinks" start="310.02" dur="1.84"> Што е различно? </text>
<text sub="clublinks" start="312.66" dur="1.12"> Помина една недела </text>
<text sub="clublinks" start="313.78" dur="2.14"> Се чувствувате како мое сега? Се навикнав на тоа </text>
<text sub="clublinks" start="315.92" dur="2.52"> Наместо да чувствувате дека нешто ви е на забите </text>
<text sub="clublinks" start="318.44" dur="2.06"> Одам да пробам некои производи за усни </text>
<text sub="clublinks" start="320.5" dur="2.4"> Можете да ги видите забите под </text>
<text sub="clublinks" start="322.9" dur="2.64"> И при прегледување на оригиналниот производ за усни </text>
<text sub="clublinks" start="325.54" dur="2.44"> Не се смеев многу добро. </text>
<text sub="clublinks" start="327.98" dur="1.04"> Исто како ова </text>
<text sub="clublinks" start="331.58" dur="3.18"> I'mе земам силна боја и ќе ставам нешто чудно таму </text>
<text sub="clublinks" start="334.76" dur="1.16"> Само во никој случај </text>
<text sub="clublinks" start="335.92" dur="4.08"> Почитуван Dalia Blooming Edition усна рај чиста роса тон кармин </text>
<text sub="clublinks" start="340.6" dur="0.8"> Оливија боја </text>
<text sub="clublinks" start="341.4" dur="2.66"> К-убавицата гони многу луѓе </text>
<text sub="clublinks" start="344.06" dur="3.66"> Имињата во бојата се имиња на бели девојчиња </text>
<text sub="clublinks" start="347.72" dur="2.64"> Дури и ако се каже каква боја е, не знам што е обично </text>
<text sub="clublinks" start="350.36" dur="0.68"> Таму одиш </text>
<text sub="clublinks" start="351.04" dur="0.62"> Оливија </text>
<text sub="clublinks" start="351.66" dur="0.96"> Бренда или </text>
<text sub="clublinks" start="352.62" dur="1"> Шалот </text>
<text sub="clublinks" start="357.8" dur="1.6"> Леле ... </text>
<text sub="clublinks" start="361.08" dur="0.76"> Светла </text>
<text sub="clublinks" start="372.2" dur="1.66"> Ова е бренд наречен Хенс </text>
<text sub="clublinks" start="373.86" dur="2.18"> Ова е еден од новите брендови К-убавина </text>
<text sub="clublinks" start="376.04" dur="2.9"> Деновиве, на младите им се допаѓа </text>
<text sub="clublinks" start="378.94" dur="2.76"> Боја „мека побарувачка“ </text>
<text sub="clublinks" start="395.2" dur="1.52"> Ова е несоодветно </text>
<text sub="clublinks" start="396.72" dur="2.56"> Vивописно памучно мастило </text>
<text sub="clublinks" start="399.28" dur="2.34"> Избледени беж лалиња </text>
<text sub="clublinks" start="406.14" dur="1.92"> Боите се слични. </text>
<text sub="clublinks" start="420.9" dur="0.76"> Конечно </text>
<text sub="clublinks" start="421.66" dur="1.32"> Ајде да одиме на нешто забавно овој пат. </text>
<text sub="clublinks" start="422.98" dur="1.22"> Ајде да го направиме овој морнар Мун ~! </text>
<text sub="clublinks" start="424.2" dur="2.54"> Sailor Moon X Color Pop Pop </text>
<text sub="clublinks" start="427.44" dur="0.88"> Боја „Усаги“ </text>
<text sub="clublinks" start="444.02" dur="1.92"> Нема карцином внатре </text>