Marrja e vetes një grup dhëmbësh të rinj subtitles

Draw meolning Sot ~~~~ Dy këpucë Së bashku me Leo Jay ~! Përshëndetje, ju sul ^ ^ Djema, të gjithë ~ Unë jam Leo J. Mësoni anglisht këto ditë Kështu që toni është si një robot Shumë i lodhur, i përgjumur dhe i përgjumur për shkak të mungesës së gjumit tani. Ne tani Unë jam në një stomatologji tre-orëshe. 3 orë Mendova se ishte mirë për dhëmbët e mia ?? ㄴㄴ; Dhëmbët tuaj duken vërtet të mirë ?? Unë me të vërtetë nuk e thashë këtë dhe thjesht thashë që nuk ishte keq Ai tha se ishte i shtrembër dhe i verdhë Dhe çfarë tjetër keni thënë? Unë thashë se duket kështu E drejtë? Unë thashë që nuk është e mjaftueshme në mes Tani është korona Pra, të provojmë Koncepti është që ju mund të petëzoni në tre orë. Duket sikur do të zgjasë edhe 3 orë Klinikë 3.5 orë Por nuk e di nëse do të ketë ndonjë ndryshim të madh Unë nuk kam aplikuar buzëkuq pastel Nëse e aplikoni këtë, dhëmbët tuaj do të duken më të verdhë ㅋㅋ Mendoj se Madonna * Buzëkuqe Maybelline * ㅋㅋㅋ verdhë mallkuar ju? Si banane Fytyrë për ballë Më trego dhëmbët Mesi juaj është relativisht i bardhë E verdhë në fund Gyeokgong Whatfarë tha doktori Veryshtë shumë e mprehtë këtu Dhe rreshti Nuk është i ngathët dhe i zoti. Kështu që unë do ta kap Dhe madje edhe ngjyra e dhëmbëve Para së gjithash, mendova se më duhej të bluaj të gjithë dhëmbët Por këtu, për rastin tim Shtë si një tip gozhdë Dashing Diva. Pas pak në pjesën e jashtme të dhëmbëve Pak më lart Në vend se të vendosja një protezë (nuk mund ta mbaja mend Kurorën) Sinqerisht, unë mendoj se dhëmbët e poshtëm janë problemi më i madh Unë mund ta shoh kur flas Por a duhet ta korrigjoj? Ah, nuk duket se sjell balsam buzësh Gjëja që rregullon dhëmbët është e mbuluar me vaj lagështie brenda, kështu që mbetet mirë :) (Kjo) * Xhel anestezie + pas anestezionit të pjesshëm * Pamja ime: Humorja ime: Para kësaj Dhe kjo është pas Jjeolji Ndihet si një manikyr mat,; Unë mendoj se mund të vë diçka Prostetika po bëhet Më ndihmo derisa të bëhet ... thjesht rri ... A duhet të shkoj vetëm në shtëpi? Por nuk shkoi Lirë të bëjë gjithçka që bëni për tre orë Uluni përsëri në holl ose dilni jashtë për të blerë ose ngrënë diçka Por unë Më pëlqen të fle Im real Me fjalë të tjera, 3 orë nuk kanë kaluar 7 orë e kaluar Jam kthyer dhe po ndihem e re !!! Unë jam duke u ndjerë kristal i pastër dhe i pastër tani Neongdam Isfarë është e ndryshme? Ka kaluar një javë Ju ndjeheni si e imja tani? Jam mësuar me të Në vend që të ndjeni se diçka është në dhëmbët tuaj Unë do të provoj disa produkte të buzëve Ju mund të shihni dhëmbët nën të Dhe kur rishikoni produktin origjinal të buzëve Nuk qesha shumë mirë. Ashtu si kjo Unë do të marr një ngjyrë të fortë dhe do të vendos diçka të çuditshme atje Vetëm në asnjë mënyrë të veçantë Të dashur buzësh Dalia Blooming Edition Lip Paradise Sheer Dew Tinted Lipstick Ngjyra e olivisë K-bukuri po ndjek shumë njerëz Emrat e ngjyrave janë të gjithë emrat e vajzave të bardha Edhe nëse thotë se çfarë ngjyre është, nuk e di se si është zakonisht Atje shkon Olivia dhe Brenda ose lloj qepe Wow ... i ndritshëm Kjo është një markë e quajtur Hens Kjo është një nga markat e reja K-bukuri Këto ditë, të rinjtë e pëlqejnë atë Ngjyra Soft Kërkesa e butë ’ Kjo është e padenjë Bojë e gjallë pambuku Tulipanët e venitur me ngjyrë bezhë Ngjyrat janë të gjitha të ngjashme. Së fundi, Le të shkojmë në diçka argëtuese këtë herë. Le ta bëjmë këtë Hëna Sailor ~! Pa pagesë Sailor Moon X Color Pop Koleksion Ngjyra Us Usagi ’ Asnjë kancer brenda

Marrja e vetes një grup dhëmbësh të rinj

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="0.98"> Draw meolning </text>
<text sub="clublinks" start="0.98" dur="3.72"> Sot ~~~~ Dy këpucë </text>
<text sub="clublinks" start="5.12" dur="1.7"> Së bashku me Leo Jay ~! </text>
<text sub="clublinks" start="6.82" dur="1.4"> Përshëndetje, ju sul ^ ^ </text>
<text sub="clublinks" start="9.2" dur="1.96"> Djema, të gjithë ~ Unë jam Leo J. </text>
<text sub="clublinks" start="12.86" dur="1.94"> Mësoni anglisht këto ditë </text>
<text sub="clublinks" start="14.8" dur="2.24"> Kështu që toni është si një robot </text>
<text sub="clublinks" start="17.04" dur="4.5"> Shumë i lodhur, i përgjumur dhe i përgjumur për shkak të mungesës së gjumit tani. </text>
<text sub="clublinks" start="21.54" dur="1.18"> Ne tani </text>
<text sub="clublinks" start="23.14" dur="1.62"> Unë jam në një stomatologji tre-orëshe. </text>
<text sub="clublinks" start="27.2" dur="0.76"> 3 orë </text>
<text sub="clublinks" start="28.36" dur="1.7"> Mendova se ishte mirë për dhëmbët e mia ?? </text>
<text sub="clublinks" start="31.42" dur="0.62"> ㄴㄴ; </text>
<text sub="clublinks" start="38.56" dur="1.68"> Dhëmbët tuaj duken vërtet të mirë ?? </text>
<text sub="clublinks" start="40.24" dur="2.18"> Unë me të vërtetë nuk e thashë këtë dhe thjesht thashë që nuk ishte keq </text>
<text sub="clublinks" start="42.42" dur="3.34"> Ai tha se ishte i shtrembër dhe i verdhë </text>
<text sub="clublinks" start="50.16" dur="2.1"> Dhe çfarë tjetër keni thënë? </text>
<text sub="clublinks" start="53.32" dur="1.2"> Unë thashë se duket kështu </text>
<text sub="clublinks" start="54.52" dur="0.5"> E drejtë? </text>
<text sub="clublinks" start="55.02" dur="1.46"> Unë thashë që nuk është e mjaftueshme në mes </text>
<text sub="clublinks" start="57.9" dur="0.9"> Tani është korona </text>
<text sub="clublinks" start="58.8" dur="1.16"> Pra, të provojmë </text>
<text sub="clublinks" start="59.96" dur="4.72"> Koncepti është që ju mund të petëzoni në tre orë. </text>
<text sub="clublinks" start="64.68" dur="1.96"> Duket sikur do të zgjasë edhe 3 orë </text>
<text sub="clublinks" start="69.54" dur="1.86"> Klinikë 3.5 orë </text>
<text sub="clublinks" start="75.98" dur="3.42"> Por nuk e di nëse do të ketë ndonjë ndryshim të madh </text>
<text sub="clublinks" start="80.96" dur="1.98"> Unë nuk kam aplikuar buzëkuq pastel </text>
<text sub="clublinks" start="85.38" dur="2.46"> Nëse e aplikoni këtë, dhëmbët tuaj do të duken më të verdhë </text>
<text sub="clublinks" start="101.76" dur="1.12"> ㅋㅋ Mendoj se Madonna </text>
<text sub="clublinks" start="102.88" dur="2.18"> * Buzëkuqe Maybelline * </text>
<text sub="clublinks" start="107.12" dur="2.34"> ㅋㅋㅋ verdhë mallkuar ju? Si banane </text>
<text sub="clublinks" start="109.46" dur="0.96"> Fytyrë për ballë </text>
<text sub="clublinks" start="114.96" dur="0.58"> Më trego dhëmbët </text>
<text sub="clublinks" start="117.46" dur="3.28"> Mesi juaj është relativisht i bardhë </text>
<text sub="clublinks" start="120.74" dur="1.56"> E verdhë në fund </text>
<text sub="clublinks" start="139.96" dur="1.32"> Gyeokgong </text>
<text sub="clublinks" start="147.86" dur="1.3"> Whatfarë tha doktori </text>
<text sub="clublinks" start="151.24" dur="1.4"> Veryshtë shumë e mprehtë këtu </text>
<text sub="clublinks" start="152.64" dur="1.94"> Dhe rreshti </text>
<text sub="clublinks" start="156.06" dur="2.6"> Nuk është i ngathët dhe i zoti. </text>
<text sub="clublinks" start="158.66" dur="1.62"> Kështu që unë do ta kap </text>
<text sub="clublinks" start="160.28" dur="2.58"> Dhe madje edhe ngjyra e dhëmbëve </text>
<text sub="clublinks" start="162.86" dur="6.38"> Para së gjithash, mendova se më duhej të bluaj të gjithë dhëmbët </text>
<text sub="clublinks" start="169.24" dur="2.16"> Por këtu, për rastin tim </text>
<text sub="clublinks" start="171.4" dur="4.32"> Shtë si një tip gozhdë Dashing Diva. </text>
<text sub="clublinks" start="175.72" dur="2.12"> Pas pak në pjesën e jashtme të dhëmbëve </text>
<text sub="clublinks" start="177.84" dur="1.82"> Pak më lart </text>
<text sub="clublinks" start="179.66" dur="1.7"> Në vend se të vendosja një protezë (nuk mund ta mbaja mend Kurorën) </text>
<text sub="clublinks" start="181.36" dur="3.5"> Sinqerisht, unë mendoj se dhëmbët e poshtëm janë problemi më i madh </text>
<text sub="clublinks" start="184.86" dur="2.06"> Unë mund ta shoh kur flas </text>
<text sub="clublinks" start="186.92" dur="2.88"> Por a duhet ta korrigjoj? </text>
<text sub="clublinks" start="189.8" dur="1.72"> Ah, nuk duket se sjell balsam buzësh </text>
<text sub="clublinks" start="194.98" dur="2.6"> Gjëja që rregullon dhëmbët është e mbuluar me vaj lagështie brenda, kështu që mbetet mirë :) </text>
<text sub="clublinks" start="197.58" dur="0.84"> (Kjo) </text>
<text sub="clublinks" start="204.7" dur="2.84"> * Xhel anestezie + pas anestezionit të pjesshëm * </text>
<text sub="clublinks" start="207.54" dur="1.6"> Pamja ime: </text>
<text sub="clublinks" start="209.14" dur="1.64"> Humorja ime: </text>
<text sub="clublinks" start="210.78" dur="1.64"> Para kësaj </text>
<text sub="clublinks" start="212.86" dur="1.12"> Dhe kjo është pas </text>
<text sub="clublinks" start="214.76" dur="0.88"> Jjeolji </text>
<text sub="clublinks" start="215.64" dur="1.74"> Ndihet si një manikyr mat,; </text>
<text sub="clublinks" start="217.38" dur="2.06"> Unë mendoj se mund të vë diçka </text>
<text sub="clublinks" start="220.02" dur="1.94"> Prostetika po bëhet </text>
<text sub="clublinks" start="222.52" dur="2.72"> Më ndihmo derisa të bëhet ... thjesht rri ... </text>
<text sub="clublinks" start="225.24" dur="0.94"> A duhet të shkoj vetëm në shtëpi? </text>
<text sub="clublinks" start="226.18" dur="2.06"> Por nuk shkoi </text>
<text sub="clublinks" start="228.24" dur="2.88"> Lirë të bëjë gjithçka që bëni për tre orë </text>
<text sub="clublinks" start="231.12" dur="3.68"> Uluni përsëri në holl ose dilni jashtë për të blerë ose ngrënë diçka </text>
<text sub="clublinks" start="234.8" dur="2.64"> Por unë </text>
<text sub="clublinks" start="237.44" dur="2.06"> Më pëlqen të fle </text>
<text sub="clublinks" start="239.5" dur="0.94"> Im real </text>
<text sub="clublinks" start="250.58" dur="2.32"> Me fjalë të tjera, 3 orë nuk kanë kaluar </text>
<text sub="clublinks" start="252.9" dur="1.98"> 7 orë e kaluar </text>
<text sub="clublinks" start="254.88" dur="3.12"> Jam kthyer dhe po ndihem e re !!! </text>
<text sub="clublinks" start="275.68" dur="2.3"> Unë jam duke u ndjerë kristal i pastër dhe i pastër tani </text>
<text sub="clublinks" start="299.76" dur="0.62"> Neongdam </text>
<text sub="clublinks" start="310.02" dur="1.84"> Isfarë është e ndryshme? </text>
<text sub="clublinks" start="312.66" dur="1.12"> Ka kaluar një javë </text>
<text sub="clublinks" start="313.78" dur="2.14"> Ju ndjeheni si e imja tani? Jam mësuar me të </text>
<text sub="clublinks" start="315.92" dur="2.52"> Në vend që të ndjeni se diçka është në dhëmbët tuaj </text>
<text sub="clublinks" start="318.44" dur="2.06"> Unë do të provoj disa produkte të buzëve </text>
<text sub="clublinks" start="320.5" dur="2.4"> Ju mund të shihni dhëmbët nën të </text>
<text sub="clublinks" start="322.9" dur="2.64"> Dhe kur rishikoni produktin origjinal të buzëve </text>
<text sub="clublinks" start="325.54" dur="2.44"> Nuk qesha shumë mirë. </text>
<text sub="clublinks" start="327.98" dur="1.04"> Ashtu si kjo </text>
<text sub="clublinks" start="331.58" dur="3.18"> Unë do të marr një ngjyrë të fortë dhe do të vendos diçka të çuditshme atje </text>
<text sub="clublinks" start="334.76" dur="1.16"> Vetëm në asnjë mënyrë të veçantë </text>
<text sub="clublinks" start="335.92" dur="4.08"> Të dashur buzësh Dalia Blooming Edition Lip Paradise Sheer Dew Tinted Lipstick </text>
<text sub="clublinks" start="340.6" dur="0.8"> Ngjyra e olivisë </text>
<text sub="clublinks" start="341.4" dur="2.66"> K-bukuri po ndjek shumë njerëz </text>
<text sub="clublinks" start="344.06" dur="3.66"> Emrat e ngjyrave janë të gjithë emrat e vajzave të bardha </text>
<text sub="clublinks" start="347.72" dur="2.64"> Edhe nëse thotë se çfarë ngjyre është, nuk e di se si është zakonisht </text>
<text sub="clublinks" start="350.36" dur="0.68"> Atje shkon </text>
<text sub="clublinks" start="351.04" dur="0.62"> Olivia dhe </text>
<text sub="clublinks" start="351.66" dur="0.96"> Brenda ose </text>
<text sub="clublinks" start="352.62" dur="1"> lloj qepe </text>
<text sub="clublinks" start="357.8" dur="1.6"> Wow ... </text>
<text sub="clublinks" start="361.08" dur="0.76"> i ndritshëm </text>
<text sub="clublinks" start="372.2" dur="1.66"> Kjo është një markë e quajtur Hens </text>
<text sub="clublinks" start="373.86" dur="2.18"> Kjo është një nga markat e reja K-bukuri </text>
<text sub="clublinks" start="376.04" dur="2.9"> Këto ditë, të rinjtë e pëlqejnë atë </text>
<text sub="clublinks" start="378.94" dur="2.76"> Ngjyra Soft Kërkesa e butë ’ </text>
<text sub="clublinks" start="395.2" dur="1.52"> Kjo është e padenjë </text>
<text sub="clublinks" start="396.72" dur="2.56"> Bojë e gjallë pambuku </text>
<text sub="clublinks" start="399.28" dur="2.34"> Tulipanët e venitur me ngjyrë bezhë </text>
<text sub="clublinks" start="406.14" dur="1.92"> Ngjyrat janë të gjitha të ngjashme. </text>
<text sub="clublinks" start="420.9" dur="0.76"> Së fundi, </text>
<text sub="clublinks" start="421.66" dur="1.32"> Le të shkojmë në diçka argëtuese këtë herë. </text>
<text sub="clublinks" start="422.98" dur="1.22"> Le ta bëjmë këtë Hëna Sailor ~! </text>
<text sub="clublinks" start="424.2" dur="2.54"> Pa pagesë Sailor Moon X Color Pop Koleksion </text>
<text sub="clublinks" start="427.44" dur="0.88"> Ngjyra Us Usagi ’ </text>
<text sub="clublinks" start="444.02" dur="1.92"> Asnjë kancer brenda </text>