Инспекторите бараат личност која може да има информации за подметнување пожар на Венди subtitles

СЕ ФАКТОТ ФАКТОТ ДЕКА ФАКТ ОВАА ОВА ФАКТ ОД ОВАА ТЕСТИРАЕ ФАКТ ОД ОВИЕ ТЕСТОВИНИТЕ ФАКТ ТОА ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, НЕ ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, БЕЗ ИД ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, БЕЗ ИД ИЛИ ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, БЕЗ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ БЕСПЛАТНИ, БЕЗ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕЗ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИЛИ НАБАВИ БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИДНИ ИНТЕРВИЦИ БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИДНИ ИНТЕРНИЦИ БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИНДИ И ИМАРНИ ИНТЕРНИЦИ БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ И ПОТРЕБНИТЕ ПОТРЕБНИ И ДА СЕ СЛЕДАТЕ ИМА ПОТРЕБНО И ДА СЕ СЛОБОДАТ ИМА ПОТРЕБНИ И ДАЛИ СЛЕДАТ ПОВЕЕ СЕ ПОТРЕБНИ И ДАЛИ СЛЕДАТ СЛОБОДА СЕ ПОТРЕБНИ И ДАЛИ СЛЕДАТ СЛОБОДНО ВИДЕЛНАТА. МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> >> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> ОВИЕ МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> ОВА Е МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> ОВДЕ Е ВИСОКО МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> Има високи побарувања МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> Има високи побарувања од >> Има високи побарувања од >> ОВО Е ВИСОКОТ ДОБИВ ОД ОВИЕ >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА НА ОВИЕ ПОВИК >> ОВДЕ Е ВИСОКО БАРАЕ ОД ОВИЕ ДВЕЕ НА >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА НА ОВОЈ ОВДЕ РЕСУРСИ >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА ОД ОВИЕ ПОВЕЕ НА РЕСУРСИ ЗА >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА НА ОВОЈ ОВДЕ РЕСУРСИ ЗА НАШИТЕ ОВИЕ ВИД НА РЕСУРСИ ЗА НАШИТЕ ОВИЕ ВИД НА РЕСУРСИ ЗА НАШИТЕ ЗАЕДНИЦА. ЗАЕДНИЦА. ЗАЕДНИЦА. >>> ЗАЕДНИЦА. >>> УП ЗАЕДНИЦА. >>> ДО ДО ЗАЕДНИЦА. >>> До 10 000 долари ЗАЕДНИЦА. >>> До 10.000 УСД во ЗАЕДНИЦА. >>> ДО 10,000 УСД ДОДГОВОР >>> ДО 10,000 УСД ДОДГОВОР >>> ДО 10,000 УСД ВО ДОДЕЛНИ ПАРИ >>> ДО 10,000 УСД ДОДЕЛУВААТ ПАРИ >>> ДО 10,000 УСД ВО ДОДЕЛНИ ПАРИ што се нудат >>> ДО 10,000 УСД ВО ДОДЕЛНИ ПАРИ што се нудат за ПОНУДА ЗА ПОНУДА ПАРИ СЕ ПОНУДА ЗА ИНФОРМАЦИИ ПОНУДА ПОНУДА ЗА ПОСТАВИ ИНФОРМАЦИИ ПОНУДА ПОНУДА ЗА ПОДАТОЦИ ЗА ИНФОРМАЦИИ ПАРИ СЕ ПОНУДА ЗА ИНФОРМАЦИИ ОД ОВОЈ ИНФОРМАЦИИ ОД ОВОЈ ИНФОРМАЦИИ ОД ОВОЈ ЧОВЕК. ЧОВЕК ЧОВЕК АТЛАНТА ЧОВЕК ПОIАР АТЛАНТА ЧОВЕК ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА ПОIАРИ НА АТЛАНТА ЧОВЕК ПРИГОВИТЕ ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА АВТОЛАТА ПРИГОВИТЕ ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА АВТОЛАТА ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОАРИТЕ ПРИГОДИТЕ ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА ПОLАР АТЛАНТА ПОВЕЕТЕ НИЕ НЕ ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОАРИТЕ ГО ПОСЕТУВАМЕ МОЕ ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОАРИТЕ ДА ЗНАЕТЕ ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОIАРИТЕ ДА Зборуваат дека МОAYЕ ДА ИМА ВИТАЛ САД, МОAYЕ МОЕ ДА ИМА ВИТАЛ САД, МОAYЕ, можеби имаат витални информации САД, МОAYЕ, можеби имаат ВИТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ САД, МОAYЕ, МО VЕ ДА ИМА ВИТИЛНА ИНФОРМАЦИИ ОД ПОВЕЕ САД, МОAYЕ, можеби имаат витални информации поврзани со нив САД, МОAYЕ, можеби имаат витални информации поврзани со пожарот Информации поврзани со пожарот ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ ПОВЕЕ ТОА ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ ОД ОСНОВА ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ ОД ОСНОВНИК ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ КОИ СЕ ОСВЕТУВА ВЕДНОСТА ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ КОИ СЕ ОСВРТУВА ВЕДНОСТА ОВОЈ ДЕСТРОЈУВА ВЕДНОСТА ОВА ДЕСТРУРИРАЈТЕ ВЕНДЕЈТЕ НА УНИВЕРЗИТЕТОТ ОВИЕ ГИ ОСВОЈУВА НА ВЕНДЕЈТЕ НА УНИВЕРЗИТЕТСКА АВЕНА. УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. ОРГАНИ УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. ОБВРСКИ ВЕРБА УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕВЕРАЛ ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕВЕРАЛ ОРГАНИТЕ ВЕРУВАТЕ СЕВЕРСКИ НАРОД ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОГАШНИ ЛУ PEЕ МОЕ ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОЈ МНОГУ МОVERЕ ДА СЕ РАБОТИТЕ ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОГАШНИ ЛУЕ МОЕ МОЕ ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОГАШНИ ЛУЕ МОЕ ДА ИМА ДВЕЕ Луѓето може да се вклучат ЛУЕТО МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВА СО ЛУЕТО МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВА СО ДЕЛЕВЕРТАЛНО Луѓето МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВААТ СО ДЕЛЕВЕРАТЕЛНО СОСТАВУВАЕ Луѓето МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВААТ СО ДЕЛЕВЕРАТЕЛНО ПОСТАВУВАЕТО ТОА СО ДАЛЕБЕРНО ПОСТАВУВА ТОА СО ДЕЛЕВЕРНО ПОСТАВУВА THЕ ТОА ОГО. Оган. Оган. ИТ Оган. ТОА СЕ СЛУЧИ Оган. СЕ СЛУЧУВА ЛЕС Оган. СЕ СЛУЧУВА ЛЕСНО ДО СЕ Оган. СЕ СЛОБОДУВА ДЕЛ ОД АА Оган. СЕ СЛЕДИ ДЕЛОТ ДО ДЕН- СЕ СЛЕДИ ДЕЛОТ ДО ДЕН- СЕ СЛОБОДУВА ДЕЛОТ ДО ДЕН - ПОВЕЕ СЕ СЛОБОДУВА ДЕЛОТ ДО ДЕН - ПОВЕЕ АТЛАНТА СЕ СЛУЧУВА ДЕЛОТ ДО ДЕН - ПОЛИТНА ПОЛИЦА ЗА АТЛАНТА СЕ СЛУЧУВА ДЕЛОТ ОД ОД ДЕН-ПОВЕЕ ОФИЦЕР ЗА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА ОФИЦЕР ЗА ПОЛИТИЧКА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА ПОВЕЕ СЛУБЕН ВЕСНИК ЗА ПОЛИЦИНА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА ПОВЕYЕ СЛУБЕН ВЕСНИК ЗА ПОЛИЦИСКА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА

Инспекторите бараат личност која може да има информации за подметнување пожар на Венди

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.867" dur="0.1"> СЕ </text>
<text sub="clublinks" start="0.967" dur="0.1"> ФАКТОТ </text>
<text sub="clublinks" start="1.067" dur="0.167"> ФАКТОТ ДЕКА </text>
<text sub="clublinks" start="1.234" dur="0.234"> ФАКТ ОВАА ОВА </text>
<text sub="clublinks" start="1.468" dur="0.133"> ФАКТ ОД ОВАА ТЕСТИРАЕ </text>
<text sub="clublinks" start="1.601" dur="0.434"> ФАКТ ОД ОВИЕ ТЕСТОВИНИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="2.035" dur="0.067"> ФАКТ ТОА ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, </text>
<text sub="clublinks" start="2.102" dur="0.1"> ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, НЕ </text>
<text sub="clublinks" start="2.202" dur="0.233"> ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, БЕЗ ИД </text>
<text sub="clublinks" start="2.435" dur="0.334"> ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, БЕЗ ИД ИЛИ </text>
<text sub="clublinks" start="2.769" dur="0.133"> ФАКТ ОД ОВОЈ ТЕСТИРАЕ БЕСПЛАТНО, БЕЗ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ </text>
<text sub="clublinks" start="2.902" dur="0.134"> БЕСПЛАТНИ, БЕЗ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ </text>
<text sub="clublinks" start="3.036" dur="0.1"> БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕЗ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ </text>
<text sub="clublinks" start="3.136" dur="0.1"> БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИЛИ НАБАВИ </text>
<text sub="clublinks" start="3.236" dur="0.2"> БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИДНИ ИНТЕРВИЦИ </text>
<text sub="clublinks" start="3.436" dur="0.2"> БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИДНИ ИНТЕРНИЦИ </text>
<text sub="clublinks" start="3.636" dur="0.234"> БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИНДИ И ИМАРНИ ИНТЕРНИЦИ </text>
<text sub="clublinks" start="3.87" dur="0.267"> БЕСПЛАТНИ, НЕ БЕСПЛАТНИ ИД ИЛИ УПОТРЕБИ И ПОТРЕБНИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="4.137" dur="0.133"> ПОТРЕБНИ И ДА СЕ СЛЕДАТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="4.27" dur="0.101"> ИМА ПОТРЕБНО И ДА СЕ СЛОБОДАТ </text>
<text sub="clublinks" start="4.371" dur="0.066"> ИМА ПОТРЕБНИ И ДАЛИ СЛЕДАТ ПОВЕЕ </text>
<text sub="clublinks" start="4.437" dur="0.301"> СЕ ПОТРЕБНИ И ДАЛИ СЛЕДАТ СЛОБОДА </text>
<text sub="clublinks" start="4.738" dur="0.2"> СЕ ПОТРЕБНИ И ДАЛИ СЛЕДАТ СЛОБОДНО ВИДЕЛНАТА. </text>
<text sub="clublinks" start="4.938" dur="0.1"> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. </text>
<text sub="clublinks" start="5.038" dur="0.1"> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> >> </text>
<text sub="clublinks" start="5.138" dur="0.133"> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> ОВИЕ </text>
<text sub="clublinks" start="5.271" dur="0.634"> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> ОВА Е </text>
<text sub="clublinks" start="5.905" dur="0.234"> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> ОВДЕ Е ВИСОКО </text>
<text sub="clublinks" start="6.139" dur="0.167"> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> Има високи побарувања </text>
<text sub="clublinks" start="6.306" dur="0.267"> МЕСТО ОД НЕДЕЛАТА. >> Има високи побарувања од </text>
<text sub="clublinks" start="6.573" dur="0.133"> >> Има високи побарувања од </text>
<text sub="clublinks" start="6.706" dur="0.1"> >> ОВО Е ВИСОКОТ ДОБИВ ОД ОВИЕ </text>
<text sub="clublinks" start="6.806" dur="0.067"> >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА НА ОВИЕ ПОВИК </text>
<text sub="clublinks" start="6.873" dur="0.334"> >> ОВДЕ Е ВИСОКО БАРАЕ ОД ОВИЕ ДВЕЕ НА </text>
<text sub="clublinks" start="7.207" dur="0.1"> >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА НА ОВОЈ ОВДЕ РЕСУРСИ </text>
<text sub="clublinks" start="7.307" dur="0.2"> >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА ОД ОВИЕ ПОВЕЕ НА РЕСУРСИ ЗА </text>
<text sub="clublinks" start="7.507" dur="0.3"> >> ОВДЕ Е ВИСОКО ПОТРЕБА НА ОВОЈ ОВДЕ РЕСУРСИ ЗА НАШИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="7.807" dur="0.234"> ОВИЕ ВИД НА РЕСУРСИ ЗА НАШИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="8.041" dur="0.067"> ОВИЕ ВИД НА РЕСУРСИ ЗА НАШИТЕ ЗАЕДНИЦА. </text>
<text sub="clublinks" start="8.108" dur="0.1"> ЗАЕДНИЦА. </text>
<text sub="clublinks" start="8.208" dur="0.066"> ЗАЕДНИЦА. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="8.274" dur="0.067"> ЗАЕДНИЦА. >>> УП </text>
<text sub="clublinks" start="8.341" dur="0.234"> ЗАЕДНИЦА. >>> ДО ДО </text>
<text sub="clublinks" start="8.575" dur="0.133"> ЗАЕДНИЦА. >>> До 10 000 долари </text>
<text sub="clublinks" start="8.708" dur="0.234"> ЗАЕДНИЦА. >>> До 10.000 УСД во </text>
<text sub="clublinks" start="8.942" dur="0.267"> ЗАЕДНИЦА. >>> ДО 10,000 УСД ДОДГОВОР </text>
<text sub="clublinks" start="9.209" dur="0.133"> >>> ДО 10,000 УСД ДОДГОВОР </text>
<text sub="clublinks" start="9.342" dur="0.1"> >>> ДО 10,000 УСД ВО ДОДЕЛНИ ПАРИ </text>
<text sub="clublinks" start="9.442" dur="0.134"> >>> ДО 10,000 УСД ДОДЕЛУВААТ ПАРИ </text>
<text sub="clublinks" start="9.576" dur="0.133"> >>> ДО 10,000 УСД ВО ДОДЕЛНИ ПАРИ што се нудат </text>
<text sub="clublinks" start="9.709" dur="0.868"> >>> ДО 10,000 УСД ВО ДОДЕЛНИ ПАРИ што се нудат за </text>
<text sub="clublinks" start="10.577" dur="0.233"> ПОНУДА ЗА ПОНУДА </text>
<text sub="clublinks" start="10.81" dur="1.969"> ПАРИ СЕ ПОНУДА ЗА ИНФОРМАЦИИ </text>
<text sub="clublinks" start="12.779" dur="0.434"> ПОНУДА ПОНУДА ЗА ПОСТАВИ ИНФОРМАЦИИ </text>
<text sub="clublinks" start="13.213" dur="0.2"> ПОНУДА ПОНУДА ЗА ПОДАТОЦИ ЗА ИНФОРМАЦИИ </text>
<text sub="clublinks" start="13.413" dur="0.267"> ПАРИ СЕ ПОНУДА ЗА ИНФОРМАЦИИ ОД ОВОЈ </text>
<text sub="clublinks" start="13.68" dur="0.133"> ИНФОРМАЦИИ ОД ОВОЈ </text>
<text sub="clublinks" start="13.813" dur="0.067"> ИНФОРМАЦИИ ОД ОВОЈ ЧОВЕК. </text>
<text sub="clublinks" start="13.88" dur="0.167"> ЧОВЕК </text>
<text sub="clublinks" start="14.047" dur="0.1"> ЧОВЕК АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="14.147" dur="0.234"> ЧОВЕК ПОIАР АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="14.381" dur="0.1"> ЧОВЕК ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА ПОIАРИ НА АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="14.481" dur="0.2"> ЧОВЕК ПРИГОВИТЕ ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА АВТОЛАТА </text>
<text sub="clublinks" start="14.681" dur="0.1"> ПРИГОВИТЕ ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА АВТОЛАТА </text>
<text sub="clublinks" start="14.781" dur="0.067"> ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОАРИТЕ ПРИГОДИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="14.848" dur="0.167"> ИНВЕСТИГАТОРИ ЗА ПОLАР АТЛАНТА ПОВЕЕТЕ НИЕ НЕ </text>
<text sub="clublinks" start="15.015" dur="0.233"> ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОАРИТЕ ГО ПОСЕТУВАМЕ МОЕ </text>
<text sub="clublinks" start="15.248" dur="0.2"> ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОАРИТЕ ДА ЗНАЕТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="15.448" dur="0.334"> ИНВЕСТИГАТОРИТЕ НА АТЛАНТА ПОIАРИТЕ ДА Зборуваат дека МОAYЕ ДА ИМА ВИТАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="15.782" dur="0.234"> САД, МОAYЕ МОЕ ДА ИМА ВИТАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="16.016" dur="0.133"> САД, МОAYЕ, можеби имаат витални информации </text>
<text sub="clublinks" start="16.149" dur="0.067"> САД, МОAYЕ, можеби имаат ВИТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ </text>
<text sub="clublinks" start="16.216" dur="0.066"> САД, МОAYЕ, МО VЕ ДА ИМА ВИТИЛНА ИНФОРМАЦИИ ОД ПОВЕЕ </text>
<text sub="clublinks" start="16.282" dur="0.201"> САД, МОAYЕ, можеби имаат витални информации поврзани со нив </text>
<text sub="clublinks" start="16.483" dur="0.8"> САД, МОAYЕ, можеби имаат витални информации поврзани со пожарот </text>
<text sub="clublinks" start="17.283" dur="0.134"> Информации поврзани со пожарот </text>
<text sub="clublinks" start="17.417" dur="2.836"> ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ ПОВЕЕ ТОА </text>
<text sub="clublinks" start="20.253" dur="0.067"> ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ ОД ОСНОВА </text>
<text sub="clublinks" start="20.32" dur="0.233"> ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ ОД ОСНОВНИК </text>
<text sub="clublinks" start="20.553" dur="0.234"> ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ КОИ СЕ ОСВЕТУВА ВЕДНОСТА </text>
<text sub="clublinks" start="20.787" dur="0.2"> ИНФОРМАЦИИ ПОВРЗАНИ СО ОВОЈОТ КОИ СЕ ОСВРТУВА ВЕДНОСТА </text>
<text sub="clublinks" start="20.987" dur="0.234"> ОВОЈ ДЕСТРОЈУВА ВЕДНОСТА </text>
<text sub="clublinks" start="21.221" dur="0.133"> ОВА ДЕСТРУРИРАЈТЕ ВЕНДЕЈТЕ НА УНИВЕРЗИТЕТОТ </text>
<text sub="clublinks" start="21.354" dur="0.067"> ОВИЕ ГИ ОСВОЈУВА НА ВЕНДЕЈТЕ НА УНИВЕРЗИТЕТСКА АВЕНА. </text>
<text sub="clublinks" start="21.421" dur="0.233"> УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. </text>
<text sub="clublinks" start="21.654" dur="0.134"> УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. ОРГАНИ </text>
<text sub="clublinks" start="21.788" dur="0.133"> УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. ОБВРСКИ ВЕРБА </text>
<text sub="clublinks" start="21.921" dur="0.101"> УНИВЕРЗИТЕТ АВНЕУ. ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕВЕРАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="22.022" dur="0.166"> ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕВЕРАЛ </text>
<text sub="clublinks" start="22.188" dur="0.067"> ОРГАНИТЕ ВЕРУВАТЕ СЕВЕРСКИ НАРОД </text>
<text sub="clublinks" start="22.255" dur="0.1"> ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОГАШНИ ЛУ PEЕ МОЕ </text>
<text sub="clublinks" start="22.355" dur="0.2"> ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОЈ МНОГУ МОVERЕ ДА СЕ РАБОТИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="22.555" dur="0.835"> ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОГАШНИ ЛУЕ МОЕ МОЕ </text>
<text sub="clublinks" start="23.39" dur="0.066"> ОБВРСКИТЕ ВЕРУВААТ СЕКОГАШНИ ЛУЕ МОЕ ДА ИМА ДВЕЕ </text>
<text sub="clublinks" start="23.456" dur="0.134"> Луѓето може да се вклучат </text>
<text sub="clublinks" start="23.59" dur="0.534"> ЛУЕТО МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВА СО </text>
<text sub="clublinks" start="24.124" dur="0.133"> ЛУЕТО МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВА СО ДЕЛЕВЕРТАЛНО </text>
<text sub="clublinks" start="24.257" dur="0.667"> Луѓето МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВААТ СО ДЕЛЕВЕРАТЕЛНО СОСТАВУВАЕ </text>
<text sub="clublinks" start="24.924" dur="0.101"> Луѓето МОЕ ДА СЕ ВКЛУЧУВААТ СО ДЕЛЕВЕРАТЕЛНО ПОСТАВУВАЕТО ТОА </text>
<text sub="clublinks" start="25.025" dur="0.934"> СО ДАЛЕБЕРНО ПОСТАВУВА ТОА </text>
<text sub="clublinks" start="25.959" dur="0.534"> СО ДЕЛЕВЕРНО ПОСТАВУВА THЕ ТОА ОГО. </text>
<text sub="clublinks" start="26.493" dur="0.1"> Оган. </text>
<text sub="clublinks" start="26.593" dur="0.167"> Оган. ИТ </text>
<text sub="clublinks" start="26.76" dur="0.1"> Оган. ТОА СЕ СЛУЧИ </text>
<text sub="clublinks" start="26.86" dur="0.167"> Оган. СЕ СЛУЧУВА ЛЕС </text>
<text sub="clublinks" start="27.027" dur="0.667"> Оган. СЕ СЛУЧУВА ЛЕСНО ДО СЕ </text>
<text sub="clublinks" start="27.694" dur="0.167"> Оган. СЕ СЛОБОДУВА ДЕЛ ОД АА </text>
<text sub="clublinks" start="27.861" dur="0.033"> Оган. СЕ СЛЕДИ ДЕЛОТ ДО ДЕН- </text>
<text sub="clublinks" start="27.894" dur="0.534"> СЕ СЛЕДИ ДЕЛОТ ДО ДЕН- </text>
<text sub="clublinks" start="28.428" dur="0.467"> СЕ СЛОБОДУВА ДЕЛОТ ДО ДЕН - ПОВЕЕ </text>
<text sub="clublinks" start="28.895" dur="0.2"> СЕ СЛОБОДУВА ДЕЛОТ ДО ДЕН - ПОВЕЕ АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="29.095" dur="0.2"> СЕ СЛУЧУВА ДЕЛОТ ДО ДЕН - ПОЛИТНА ПОЛИЦА ЗА АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="29.295" dur="0.768"> СЕ СЛУЧУВА ДЕЛОТ ОД ОД ДЕН-ПОВЕЕ ОФИЦЕР ЗА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="30.063" dur="0.167"> ОФИЦЕР ЗА ПОЛИТИЧКА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="30.23" dur="4.304"> ПОВЕЕ СЛУБЕН ВЕСНИК ЗА ПОЛИЦИНА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА </text>
<text sub="clublinks" start="34.534" dur="0.234"> ПОВЕYЕ СЛУБЕН ВЕСНИК ЗА ПОЛИЦИСКА ПОЛИЦИНА АТЛАНТА </text>