Hetuesit që kërkojnë një person i cili mund të ketë informacione mbi zjarrvënien e Wendy subtitles

FAKTI FAKTI QË FAKTI QAT KET FAKTI QAT KET T TESTIM FAKTI QAT KAN. K TT T TESTIM ishte FAKTI QAT KIST T TESTIM ishte FALAS, FAKTI QAT KIST T TESTIMIN ISHTE FALAS, JO FAKTI QAT K THTU TESTIMIN ISHTE FALAS, pa ID-të FAKTI QAT KISTU TESTIMIN ASSHT FREE FALAS, JO IDS OSE FAKTI QAT KIST T TESTIMIN ASSHT FREE FALAS, pa identitete ose emërime FALAS, ASNJE IDE OSE emërime FALAS, ASNJ ID IDE OSE emërime nuk ishin FALAS, NUK KA NEVOJEN IDA OSE APLIKIME FALAS, ASNJ OR IDEVE DHE PPRZGJEDHJET NUK KANE DUHET DHE FALAS, ASNJE IDE OSE emërime u duhen dhe ato FALAS, ASNJ OR IDEVE DHE P APRZGJEDHJET NUK KANE DUHET DUHET FALAS, ASNJ OR IDEVE DHE P APRZGJEDHJET Q NEVOJN AND DHE MUND T MERPOHEN KAN NE NEVOJ AND DHE NDODHET KANED NEVOJ AND DHE NDON M T SHUM VEND KA NEVOJN DHE NDODH T M PLNY KA NEVOJN DHE NDODHET TA M SHUM KAN NE NEVOJ AND DHE NDODHENI T HAPUR PVERR VITIN. VENDI PVERR VITIN VENDI PVERR VITIN >> VENDI PVERR VITIN >> KJO VENDI PVERR VITIN. >> KJO ISSHT VENDI PVERR VITIN >> KJO është e lartë VENDI PVERR VITIN. >> KA JENI K DRKES E LART VENDI PVERR VITIN >> KJO ISSHT D kërkesë e lartë e >> KJO ISSHT D kërkesë e lartë e >> KJO është kërkesë e lartë e kësaj >> KJO është kërkesë e lartë e këtij lloji >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e këtij lloji të >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e këtij lloji të burimeve >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e kësaj lloj lloj burimesh për >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e këtij lloji të burimeve për tonën KJO LLOJ I BURIMEVE P FORR TON K KTU LLOJI I BURIMEVE P FORR KOMUNITETIN TON. COMMUNITY. COMMUNITY. >>> COMMUNITY. >>> UP COMMUNITY. >>> DERI N. COMMUNITY. >>> Deri në 10,000 dollarë COMMUNITY. >>> Deri në 10,000 dollarë brenda COMMUNITY. >>> DERI N 10 10,000 dollarë N A DHNIM >>> DERI N 10 10,000 dollarë N A DHNIM >>> Deri në 10,000 dollarë në PARA TW DHNI >>> DERI N 10 10,000 dollarë në PARA T DHNS >>> Deri në 10,000 dollarë në PARA TW DHNI T BE OFRUAR >>> DERI N 10 10,000 dollarë në PARA TW DHNI T BE OFRUARA PR PARA QING T OFF OFRUAR PR PARA QING OFERTET PR INFORMACION PARA JAN T OFRUAR P FORR LEXIMIN E INFORMACIONIT PARA QING JAN T OFERTUAR P LER INFORMACION Q LE NDODHEN PARA QING JAN T OFERTUAR PR INFORMACION Q LE NDODHEN KISTI INFORMACIONI DHNI KISTO INFORMACIONI DHNI K THTI MAN. MAN. MAN. ATLANTA MAN. Zjarri ATLANTA MAN. Hulumtuesit e zjarrit ATLANTA MAN. ATLANTA INVESTIGATORT E Zjarrit SHTOJT ATLANTA INVESTIGATORT E Zjarrit SHTOJT Investigantët e zjarrit ATLANTA SHTOJNELL SHBA INVESTIGATOR ATT E ATLANTA Zjarrit SHTOJN US SHBA INVESTIGATORIT E ATLANTA Zjarrit SHTOJN US SHUM US N US MUND Hulumtuesit e zjarrit ATLANTA thonë se SHUM ata mund të kenë INVESTIGATORST E ATLANTA Zjarrit SHTOJN US SHUM NUK KANVE VITAL SH.B.A Ai mund të ketë VITAL SH.B.A. Ai mund të ketë informata jetësore SH.B.A. Ai mund të ketë lidhje me informacionin jetësor SH.B.A ai mund të ketë informata jetësore në lidhje me SH.B.A ai mund të ketë informata jetësore në lidhje me SH.B.A. Ai mund të ketë informata jetësore që kanë të bëjnë me zjarrin INFORMACIONET Lidhur me zjarrin INFORMACIONET Lidhur me ZJARRIN QAT INFORMACIONET Lidhur me zjarrin që shkatërrohet INFORMACIONET Lidhur me zjarrin që shkatërroi INFORMACIONET Lidhur me ZJARRIN QAT NDODHET SHKENCN INFORMACIONET Lidhur me ZJARRIN QAT NDODHET T. DHNI QAT KUJDESTOJN. VAZHDIMIN E FUNDIT Q D KUJDESTOHEN VENDIN E UNIVERSITETIT QAT KUJDESTOHET WENDY N ON AVENUE T UN UNIVERSITETIT. AVENUA E UNIVERSITETIT. AVENUA E UNIVERSITETIT. AUTORITETET AVENUA E UNIVERSITETIT. AUTORITETET BESONI AVENUA E UNIVERSITETIT. AUTORITETET BESOJN SEVERAL AUTORITETET BESOJN SEVERAL AUTORITETET besojnë njerëz të rënda Autoritetet besojnë se njerëzit mund të mund Autoritetet besojnë se njerëzit mund të ketë Autoritetet besojnë se njerëzit mund të kenë qenë Autoritetet besojnë se njerëzit mund të jenë të përfshirë NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN NJERZIT MUND T HA KAN T INVOLVOHEN ME NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN ME DELIBERATELI NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN NDTSHTIMIN DELIBERATELI NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN ME VDEKJEN E DELIBERATELYS QE ME DETYRIMIN E VDEKJES SE KETO ME DETYRIMIN E DETYRIMIT QE ZJARR. ZJARRI. ZJARRI. IT ZJARRI. KJO KA NDODHUR ZJARRI. NDODHET M L SHUM ZJARRI. NDODH M SHUM L se ZJARRI. NDODHET M SHUM se A ZJARRI. MUND T L NDIKOJN L M LNY Q TH DIT A- MUND T L NDIKOJN L M LNY Q TH DIT A NDODH M LSISHME Sesa një ditë - FORMER NUK KA NDODH M LSISHME Sesa një ditë - ATLANTA FORMER NUK KA NDODH M L SHUM SI POLITIKA E ATLANTAVE FORMER DITA NUK KA NDODH MSISHME Sesa një ditë-zyrtare e policisë së ATLANTA-s ZYRA E POLICEVE FORMER ATLANTA FATALLY ZYRA E POLICIS FOR SM FORMER ATLANTA SHTETI FATALLY ZYRA E POLICIS SM FORMER ATLANTA

Hetuesit që kërkojnë një person i cili mund të ketë informacione mbi zjarrvënien e Wendy

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.867" dur="0.1"> </text>
<text sub="clublinks" start="0.967" dur="0.1"> FAKTI </text>
<text sub="clublinks" start="1.067" dur="0.167"> FAKTI QË </text>
<text sub="clublinks" start="1.234" dur="0.234"> FAKTI QAT KET </text>
<text sub="clublinks" start="1.468" dur="0.133"> FAKTI QAT KET T TESTIM </text>
<text sub="clublinks" start="1.601" dur="0.434"> FAKTI QAT KAN. K TT T TESTIM ishte </text>
<text sub="clublinks" start="2.035" dur="0.067"> FAKTI QAT KIST T TESTIM ishte FALAS, </text>
<text sub="clublinks" start="2.102" dur="0.1"> FAKTI QAT KIST T TESTIMIN ISHTE FALAS, JO </text>
<text sub="clublinks" start="2.202" dur="0.233"> FAKTI QAT K THTU TESTIMIN ISHTE FALAS, pa ID-të </text>
<text sub="clublinks" start="2.435" dur="0.334"> FAKTI QAT KISTU TESTIMIN ASSHT FREE FALAS, JO IDS OSE </text>
<text sub="clublinks" start="2.769" dur="0.133"> FAKTI QAT KIST T TESTIMIN ASSHT FREE FALAS, pa identitete ose emërime </text>
<text sub="clublinks" start="2.902" dur="0.134"> FALAS, ASNJE IDE OSE emërime </text>
<text sub="clublinks" start="3.036" dur="0.1"> FALAS, ASNJ ID IDE OSE emërime nuk ishin </text>
<text sub="clublinks" start="3.136" dur="0.1"> FALAS, NUK KA NEVOJEN IDA OSE APLIKIME </text>
<text sub="clublinks" start="3.236" dur="0.2"> FALAS, ASNJ OR IDEVE DHE PPRZGJEDHJET NUK KANE DUHET DHE </text>
<text sub="clublinks" start="3.436" dur="0.2"> FALAS, ASNJE IDE OSE emërime u duhen dhe ato </text>
<text sub="clublinks" start="3.636" dur="0.234"> FALAS, ASNJ OR IDEVE DHE P APRZGJEDHJET NUK KANE DUHET DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="3.87" dur="0.267"> FALAS, ASNJ OR IDEVE DHE P APRZGJEDHJET Q NEVOJN AND DHE MUND T MERPOHEN </text>
<text sub="clublinks" start="4.137" dur="0.133"> KAN NE NEVOJ AND DHE NDODHET </text>
<text sub="clublinks" start="4.27" dur="0.101"> KANED NEVOJ AND DHE NDON M T SHUM VEND </text>
<text sub="clublinks" start="4.371" dur="0.066"> KA NEVOJN DHE NDODH T M PLNY </text>
<text sub="clublinks" start="4.437" dur="0.301"> KA NEVOJN DHE NDODHET TA M SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="4.738" dur="0.2"> KAN NE NEVOJ AND DHE NDODHENI T HAPUR PVERR VITIN. </text>
<text sub="clublinks" start="4.938" dur="0.1"> VENDI PVERR VITIN </text>
<text sub="clublinks" start="5.038" dur="0.1"> VENDI PVERR VITIN >> </text>
<text sub="clublinks" start="5.138" dur="0.133"> VENDI PVERR VITIN >> KJO </text>
<text sub="clublinks" start="5.271" dur="0.634"> VENDI PVERR VITIN. >> KJO ISSHT </text>
<text sub="clublinks" start="5.905" dur="0.234"> VENDI PVERR VITIN >> KJO është e lartë </text>
<text sub="clublinks" start="6.139" dur="0.167"> VENDI PVERR VITIN. >> KA JENI K DRKES E LART </text>
<text sub="clublinks" start="6.306" dur="0.267"> VENDI PVERR VITIN >> KJO ISSHT D kërkesë e lartë e </text>
<text sub="clublinks" start="6.573" dur="0.133"> >> KJO ISSHT D kërkesë e lartë e </text>
<text sub="clublinks" start="6.706" dur="0.1"> >> KJO është kërkesë e lartë e kësaj </text>
<text sub="clublinks" start="6.806" dur="0.067"> >> KJO është kërkesë e lartë e këtij lloji </text>
<text sub="clublinks" start="6.873" dur="0.334"> >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e këtij lloji të </text>
<text sub="clublinks" start="7.207" dur="0.1"> >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e këtij lloji të burimeve </text>
<text sub="clublinks" start="7.307" dur="0.2"> >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e kësaj lloj lloj burimesh për </text>
<text sub="clublinks" start="7.507" dur="0.3"> >> KJO DSHT D kërkesë e lartë e këtij lloji të burimeve për tonën </text>
<text sub="clublinks" start="7.807" dur="0.234"> KJO LLOJ I BURIMEVE P FORR TON </text>
<text sub="clublinks" start="8.041" dur="0.067"> K KTU LLOJI I BURIMEVE P FORR KOMUNITETIN TON. </text>
<text sub="clublinks" start="8.108" dur="0.1"> COMMUNITY. </text>
<text sub="clublinks" start="8.208" dur="0.066"> COMMUNITY. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="8.274" dur="0.067"> COMMUNITY. >>> UP </text>
<text sub="clublinks" start="8.341" dur="0.234"> COMMUNITY. >>> DERI N. </text>
<text sub="clublinks" start="8.575" dur="0.133"> COMMUNITY. >>> Deri në 10,000 dollarë </text>
<text sub="clublinks" start="8.708" dur="0.234"> COMMUNITY. >>> Deri në 10,000 dollarë brenda </text>
<text sub="clublinks" start="8.942" dur="0.267"> COMMUNITY. >>> DERI N 10 10,000 dollarë N A DHNIM </text>
<text sub="clublinks" start="9.209" dur="0.133"> >>> DERI N 10 10,000 dollarë N A DHNIM </text>
<text sub="clublinks" start="9.342" dur="0.1"> >>> Deri në 10,000 dollarë në PARA TW DHNI </text>
<text sub="clublinks" start="9.442" dur="0.134"> >>> DERI N 10 10,000 dollarë në PARA T DHNS </text>
<text sub="clublinks" start="9.576" dur="0.133"> >>> Deri në 10,000 dollarë në PARA TW DHNI T BE OFRUAR </text>
<text sub="clublinks" start="9.709" dur="0.868"> >>> DERI N 10 10,000 dollarë në PARA TW DHNI T BE OFRUARA PR </text>
<text sub="clublinks" start="10.577" dur="0.233"> PARA QING T OFF OFRUAR PR </text>
<text sub="clublinks" start="10.81" dur="1.969"> PARA QING OFERTET PR INFORMACION </text>
<text sub="clublinks" start="12.779" dur="0.434"> PARA JAN T OFRUAR P FORR LEXIMIN E INFORMACIONIT </text>
<text sub="clublinks" start="13.213" dur="0.2"> PARA QING JAN T OFERTUAR P LER INFORMACION Q LE NDODHEN </text>
<text sub="clublinks" start="13.413" dur="0.267"> PARA QING JAN T OFERTUAR PR INFORMACION Q LE NDODHEN KISTI </text>
<text sub="clublinks" start="13.68" dur="0.133"> INFORMACIONI DHNI KISTO </text>
<text sub="clublinks" start="13.813" dur="0.067"> INFORMACIONI DHNI K THTI MAN. </text>
<text sub="clublinks" start="13.88" dur="0.167"> MAN. </text>
<text sub="clublinks" start="14.047" dur="0.1"> MAN. ATLANTA </text>
<text sub="clublinks" start="14.147" dur="0.234"> MAN. Zjarri ATLANTA </text>
<text sub="clublinks" start="14.381" dur="0.1"> MAN. Hulumtuesit e zjarrit ATLANTA </text>
<text sub="clublinks" start="14.481" dur="0.2"> MAN. ATLANTA INVESTIGATORT E Zjarrit SHTOJT </text>
<text sub="clublinks" start="14.681" dur="0.1"> ATLANTA INVESTIGATORT E Zjarrit SHTOJT </text>
<text sub="clublinks" start="14.781" dur="0.067"> Investigantët e zjarrit ATLANTA SHTOJNELL SHBA </text>
<text sub="clublinks" start="14.848" dur="0.167"> INVESTIGATOR ATT E ATLANTA Zjarrit SHTOJN US SHBA </text>
<text sub="clublinks" start="15.015" dur="0.233"> INVESTIGATORIT E ATLANTA Zjarrit SHTOJN US SHUM US N US MUND </text>
<text sub="clublinks" start="15.248" dur="0.2"> Hulumtuesit e zjarrit ATLANTA thonë se SHUM ata mund të kenë </text>
<text sub="clublinks" start="15.448" dur="0.334"> INVESTIGATORST E ATLANTA Zjarrit SHTOJN US SHUM NUK KANVE VITAL </text>
<text sub="clublinks" start="15.782" dur="0.234"> SH.B.A Ai mund të ketë VITAL </text>
<text sub="clublinks" start="16.016" dur="0.133"> SH.B.A. Ai mund të ketë informata jetësore </text>
<text sub="clublinks" start="16.149" dur="0.067"> SH.B.A. Ai mund të ketë lidhje me informacionin jetësor </text>
<text sub="clublinks" start="16.216" dur="0.066"> SH.B.A ai mund të ketë informata jetësore në lidhje me </text>
<text sub="clublinks" start="16.282" dur="0.201"> SH.B.A ai mund të ketë informata jetësore në lidhje me </text>
<text sub="clublinks" start="16.483" dur="0.8"> SH.B.A. Ai mund të ketë informata jetësore që kanë të bëjnë me zjarrin </text>
<text sub="clublinks" start="17.283" dur="0.134"> INFORMACIONET Lidhur me zjarrin </text>
<text sub="clublinks" start="17.417" dur="2.836"> INFORMACIONET Lidhur me ZJARRIN QAT </text>
<text sub="clublinks" start="20.253" dur="0.067"> INFORMACIONET Lidhur me zjarrin që shkatërrohet </text>
<text sub="clublinks" start="20.32" dur="0.233"> INFORMACIONET Lidhur me zjarrin që shkatërroi </text>
<text sub="clublinks" start="20.553" dur="0.234"> INFORMACIONET Lidhur me ZJARRIN QAT NDODHET SHKENCN </text>
<text sub="clublinks" start="20.787" dur="0.2"> INFORMACIONET Lidhur me ZJARRIN QAT NDODHET T. DHNI </text>
<text sub="clublinks" start="20.987" dur="0.234"> QAT KUJDESTOJN. VAZHDIMIN E FUNDIT </text>
<text sub="clublinks" start="21.221" dur="0.133"> Q D KUJDESTOHEN VENDIN E UNIVERSITETIT </text>
<text sub="clublinks" start="21.354" dur="0.067"> QAT KUJDESTOHET WENDY N ON AVENUE T UN UNIVERSITETIT. </text>
<text sub="clublinks" start="21.421" dur="0.233"> AVENUA E UNIVERSITETIT. </text>
<text sub="clublinks" start="21.654" dur="0.134"> AVENUA E UNIVERSITETIT. AUTORITETET </text>
<text sub="clublinks" start="21.788" dur="0.133"> AVENUA E UNIVERSITETIT. AUTORITETET BESONI </text>
<text sub="clublinks" start="21.921" dur="0.101"> AVENUA E UNIVERSITETIT. AUTORITETET BESOJN SEVERAL </text>
<text sub="clublinks" start="22.022" dur="0.166"> AUTORITETET BESOJN SEVERAL </text>
<text sub="clublinks" start="22.188" dur="0.067"> AUTORITETET besojnë njerëz të rënda </text>
<text sub="clublinks" start="22.255" dur="0.1"> Autoritetet besojnë se njerëzit mund të mund </text>
<text sub="clublinks" start="22.355" dur="0.2"> Autoritetet besojnë se njerëzit mund të ketë </text>
<text sub="clublinks" start="22.555" dur="0.835"> Autoritetet besojnë se njerëzit mund të kenë qenë </text>
<text sub="clublinks" start="23.39" dur="0.066"> Autoritetet besojnë se njerëzit mund të jenë të përfshirë </text>
<text sub="clublinks" start="23.456" dur="0.134"> NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN </text>
<text sub="clublinks" start="23.59" dur="0.534"> NJERZIT MUND T HA KAN T INVOLVOHEN ME </text>
<text sub="clublinks" start="24.124" dur="0.133"> NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN ME DELIBERATELI </text>
<text sub="clublinks" start="24.257" dur="0.667"> NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN NDTSHTIMIN DELIBERATELI </text>
<text sub="clublinks" start="24.924" dur="0.101"> NJERZIT DUHET TVE INVOLVOHEN ME VDEKJEN E DELIBERATELYS QE </text>
<text sub="clublinks" start="25.025" dur="0.934"> ME DETYRIMIN E VDEKJES SE KETO </text>
<text sub="clublinks" start="25.959" dur="0.534"> ME DETYRIMIN E DETYRIMIT QE ZJARR. </text>
<text sub="clublinks" start="26.493" dur="0.1"> ZJARRI. </text>
<text sub="clublinks" start="26.593" dur="0.167"> ZJARRI. IT </text>
<text sub="clublinks" start="26.76" dur="0.1"> ZJARRI. KJO KA NDODHUR </text>
<text sub="clublinks" start="26.86" dur="0.167"> ZJARRI. NDODHET M L SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="27.027" dur="0.667"> ZJARRI. NDODH M SHUM L se </text>
<text sub="clublinks" start="27.694" dur="0.167"> ZJARRI. NDODHET M SHUM se A </text>
<text sub="clublinks" start="27.861" dur="0.033"> ZJARRI. MUND T L NDIKOJN L M LNY Q TH DIT A- </text>
<text sub="clublinks" start="27.894" dur="0.534"> MUND T L NDIKOJN L M LNY Q TH DIT A </text>
<text sub="clublinks" start="28.428" dur="0.467"> NDODH M LSISHME Sesa një ditë - FORMER </text>
<text sub="clublinks" start="28.895" dur="0.2"> NUK KA NDODH M LSISHME Sesa një ditë - ATLANTA FORMER </text>
<text sub="clublinks" start="29.095" dur="0.2"> NUK KA NDODH M L SHUM SI POLITIKA E ATLANTAVE FORMER DITA </text>
<text sub="clublinks" start="29.295" dur="0.768"> NUK KA NDODH MSISHME Sesa një ditë-zyrtare e policisë së ATLANTA-s </text>
<text sub="clublinks" start="30.063" dur="0.167"> ZYRA E POLICEVE FORMER ATLANTA </text>
<text sub="clublinks" start="30.23" dur="4.304"> FATALLY ZYRA E POLICIS FOR SM FORMER ATLANTA </text>
<text sub="clublinks" start="34.534" dur="0.234"> SHTETI FATALLY ZYRA E POLICIS SM FORMER ATLANTA </text>