Kryebashkiaku i Rochester kërkon hetim federal për vdekjen e Daniel Prude subtitles

>> Sandra: TRY YENGST, FALEMINDERIT JU >> Gjurmë: ROCHESTER, NEW YORK'S Kryetari i komunës ka kërkuar një federatë HETIMI N THE VDEKJEN E DANIEL PRUDE KUSH VDI PAS A ZGJEDHS POLICIA E HERSHME KT VITI KRYETARI I KOMBTARIT EDHE POLICIA E ZJARR KREU SINGLETAR I TIJ TRAJTIMI I VDEKJES S PR PRUNDIT DY JAVAT PARA PETRFUNDIMIT TIJ. DAVID LEE KA FUNDIN. >> SHTES N TH ATAT SHQIP NE SALLEN E QYTETIT, ROCHESTER LINDJE KRYETARI I APOLOGIZUAR P TOR PRUNDIMIN FAMILJE SI DHE T EN GJITHA BASHKSIA P FAR D FASHTIMET Q. LED T DE VDEKJES SE TIJ N IN POLICI ZBATIMI. Shefi i policisë së qytetit kishte SHPALLI TAR HERSHM PETR pension në fund të MUAJI FSHT ZJARRUAR nga Kryetari i Komunës DHE DHA PEZULLIMET 30 DITORE PA PAGES TIJ DREJTORI I KOMUNIKACIONIT DHE Avokat i qytetit për rolin e tyre në PASDITJA E VDEKJES S PR PRUDENS. LEDSHT LED LED në RRUGOR DEMONSTRATIONS ME 23 Mars. PRUNDIMI WSHT N SN NNTARA NGA POLICIA DHE Vendosni një kapuç të madh mbi kokën e tij TA PARANDALOJN NGA FYTYRSI. Ai vdiq një javë më vonë ishte SUNDUAR NJ Vrasje. PCB ISHTE N SY SISTEMIN E TIJ. MUAJ M L VON N IN INSISTENCE E RELATIVE T PR PRUDENVE VIDEO DHE DETAJET U Bënë PUBLIKE. DHE DETAJET U Bënë PUBLIKE. SHTAT ZYRTAR WT KAN S T S PEZULLUAR. HETIMET E SHUM NNDNNDRUJ. KRYETARI I ROCHESTER CSHT THIRRJE Departamenti i drejtësisë për të marrë TE PERFSHIRE. AJO Tha ROCHESTER KA NJE TE MADH PROBLEM >> KY SHIKIM fillestar KA TREGUAR QAT KEMI NJ A PERVASIVE PROBLEM N IN POLICIN ROCHESTER DEPARTAMENTI. NJ ONE QAT SHIKON TER GJITHA PRMES Sytë e BADGE DHE JO QYTETARVE T SER SH SERRBUAR. >> ZYRA E VET E ROCHESTER T OF INTEGRITETI PUBLIK DO HETONI NESE NDONJE QYTET RREGULLAT E SHPENZUARA T E PUNONJSVE OSE STANDARDET ETIKE N CON LIDHJE ME Z. VDEKJA E PRUDENS. ND THR ATA QO SHQYRTOHEN T JEN

Kryebashkiaku i Rochester kërkon hetim federal për vdekjen e Daniel Prude

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="3.831"> >> Sandra: TRY YENGST, FALEMINDERIT </text>
<text sub="clublinks" start="3.832" dur="0.515"> JU </text>
<text sub="clublinks" start="4.349" dur="2.071"> >> Gjurmë: ROCHESTER, NEW YORK'S </text>
<text sub="clublinks" start="6.455" dur="1.602"> Kryetari i komunës ka kërkuar një federatë </text>
<text sub="clublinks" start="8.058" dur="1.824"> HETIMI N THE VDEKJEN E </text>
<text sub="clublinks" start="9.883" dur="2.047"> DANIEL PRUDE KUSH VDI PAS A </text>
<text sub="clublinks" start="11.964" dur="1.255"> ZGJEDHS POLICIA E HERSHME KT </text>
<text sub="clublinks" start="13.253" dur="0.879"> VITI </text>
<text sub="clublinks" start="14.167" dur="5.134"> KRYETARI I KOMBTARIT EDHE POLICIA E ZJARR </text>
<text sub="clublinks" start="19.302" dur="2.33"> KREU SINGLETAR I TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="21.633" dur="2.684"> TRAJTIMI I VDEKJES S PR PRUNDIT DY </text>
<text sub="clublinks" start="24.319" dur="2.015"> JAVAT PARA PETRFUNDIMIT TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="26.335" dur="2.338"> DAVID LEE KA FUNDIN. </text>
<text sub="clublinks" start="28.708" dur="3.16"> >> SHTES N TH ATAT SHQIP </text>
<text sub="clublinks" start="31.869" dur="1.546"> NE SALLEN E QYTETIT, ROCHESTER LINDJE </text>
<text sub="clublinks" start="33.45" dur="2.244"> KRYETARI I APOLOGIZUAR P TOR PRUNDIMIN </text>
<text sub="clublinks" start="35.729" dur="1.949"> FAMILJE SI DHE T EN GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="37.679" dur="2.914"> BASHKSIA P FAR D FASHTIMET Q. LED </text>
<text sub="clublinks" start="40.628" dur="2.011"> T DE VDEKJES SE TIJ N IN POLICI </text>
<text sub="clublinks" start="42.673" dur="0.567"> ZBATIMI. </text>
<text sub="clublinks" start="43.275" dur="1.559"> Shefi i policisë së qytetit kishte </text>
<text sub="clublinks" start="44.868" dur="1.056"> SHPALLI TAR HERSHM </text>
<text sub="clublinks" start="45.925" dur="2.149"> PETR pension në fund të </text>
<text sub="clublinks" start="48.108" dur="1.889"> MUAJI FSHT ZJARRUAR nga Kryetari i Komunës </text>
<text sub="clublinks" start="49.998" dur="1.219"> DHE DHA PEZULLIMET 30 DITORE </text>
<text sub="clublinks" start="51.252" dur="1.367"> PA PAGES TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="52.62" dur="1.467"> DREJTORI I KOMUNIKACIONIT DHE </text>
<text sub="clublinks" start="54.121" dur="2.261"> Avokat i qytetit për rolin e tyre në </text>
<text sub="clublinks" start="56.383" dur="2.696"> PASDITJA E VDEKJES S PR PRUDENS. </text>
<text sub="clublinks" start="59.08" dur="1.934"> LEDSHT LED LED në RRUGOR DEMONSTRATIONS </text>
<text sub="clublinks" start="61.015" dur="1.457"> ME 23 Mars. </text>
<text sub="clublinks" start="62.474" dur="2.69"> PRUNDIMI WSHT N SN NNTARA NGA POLICIA DHE </text>
<text sub="clublinks" start="65.165" dur="3.073"> Vendosni një kapuç të madh mbi kokën e tij </text>
<text sub="clublinks" start="68.239" dur="2.176"> TA PARANDALOJN NGA FYTYRSI. </text>
<text sub="clublinks" start="70.416" dur="1.831"> Ai vdiq një javë më vonë ishte </text>
<text sub="clublinks" start="72.248" dur="1.232"> SUNDUAR NJ Vrasje. </text>
<text sub="clublinks" start="73.481" dur="2.442"> PCB ISHTE N SY SISTEMIN E TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="75.924" dur="1.747"> MUAJ M L VON N IN INSISTENCE </text>
<text sub="clublinks" start="77.672" dur="3.909"> E RELATIVE T PR PRUDENVE VIDEO DHE DETAJET U Bënë PUBLIKE. </text>
<text sub="clublinks" start="81.583" dur="2.072"> DHE DETAJET U Bënë PUBLIKE. </text>
<text sub="clublinks" start="83.656" dur="4.146"> SHTAT ZYRTAR WT KAN S T S PEZULLUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="87.803" dur="1.536"> HETIMET E SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="89.34" dur="0.323"> NNDNNDRUJ. </text>
<text sub="clublinks" start="89.698" dur="1.851"> KRYETARI I ROCHESTER CSHT THIRRJE </text>
<text sub="clublinks" start="91.584" dur="1.22"> Departamenti i drejtësisë për të marrë </text>
<text sub="clublinks" start="92.806" dur="0.538"> TE PERFSHIRE. </text>
<text sub="clublinks" start="93.378" dur="3.923"> AJO Tha ROCHESTER KA NJE TE MADH </text>
<text sub="clublinks" start="97.336" dur="0.457"> PROBLEM </text>
<text sub="clublinks" start="97.827" dur="2.819"> >> KY SHIKIM fillestar KA TREGUAR </text>
<text sub="clublinks" start="100.681" dur="2.504"> QAT KEMI NJ A PERVASIVE </text>
<text sub="clublinks" start="103.187" dur="1.501"> PROBLEM N IN POLICIN ROCHESTER </text>
<text sub="clublinks" start="104.689" dur="0.383"> DEPARTAMENTI. </text>
<text sub="clublinks" start="105.073" dur="1.472"> NJ ONE QAT SHIKON TER GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="106.58" dur="3.877"> PRMES Sytë e BADGE </text>
<text sub="clublinks" start="110.491" dur="2.807"> DHE JO QYTETARVE T SER SH SERRBUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="113.332" dur="1.827"> >> ZYRA E VET E ROCHESTER T OF </text>
<text sub="clublinks" start="115.192" dur="1.435"> INTEGRITETI PUBLIK DO </text>
<text sub="clublinks" start="116.629" dur="1.304"> HETONI NESE NDONJE QYTET </text>
<text sub="clublinks" start="117.934" dur="1.613"> RREGULLAT E SHPENZUARA T E PUNONJSVE OSE </text>
<text sub="clublinks" start="119.548" dur="1.616"> STANDARDET ETIKE N CON LIDHJE </text>
<text sub="clublinks" start="121.198" dur="1.634"> ME Z. VDEKJA E PRUDENS. </text>
<text sub="clublinks" start="122.833" dur="1.826"> ND THR ATA QO SHQYRTOHEN T JEN </text>