Kinezët menduan se unë e qortova atë .... subtitles

Përshëndetje djema mirëpritur përsëri në një vlog më shumë Unë nuk fjeta si duhet dje në mbrëmje Unë isha duke parë ndeshjen e Cricket, kështu që fjeta vonë Rcb e humbi ndeshjen me trishtim Nga sot po filloj vlogs ditore Nga mëngjesi deri në mbrëmje, gjërat që bëj. Kështu që, unë do të ngarkoj çdo ditë Duket sikur do fillojë të bjerë shi Kam dëgjuar mbrëmjen në Indi po bie shi U zgjova në mëngjes dhe mora rezultatet e mia sot Flokët ngatërrohen kur zgjohemi herët në mëngjes Fatmirësisht rezultatet janë të mira, dhe unë i kam dhënë të gjitha provimet e mia Gjithashtu mori nota të mira Siç e patë, shkova të marr pako Sot është shumë ftohtë Mora një mesazh që paketat e mia kanë mbërritur, prandaj shkova ta marr Le të bëjmë zhbllokimin sa më shpejt të jetë e mundur Ndërsa është e Premte sot, edhe unë duhet të bëj lutje Mirë djema, sapo mbarova të bëni dush Ende nuk kam ngrënë asgjë Po ha dreken rreth mbremjes Tani është ora 15:00 Gjithashtu klasa ime e fizikiatrisë po shkon, është pushim tani Le të vijnë në këtë Kjo kapsulë e vitaminës e, të cilën e bleva një javë më parë, ka mbërritur tani Më lejoni të tregoj gjëra të mira për këto tableta Edhe pse lëkura ime është disi e keqe, Kjo është për shkak të rrezatimit UV Kam pak mungesë të vitaminës e, Sa herë që dal jashtë Edhe pse përdor locion kremi kundër diellit, por lëkura ime është shumë e ndjeshme Kështu që unë bëj shumë rrezitje dhe djegie nga dielli Për shkak të kësaj, unë vazhdoj të marr puçrra gjatë gjithë kohës Gjithashtu ju djema mund të dini për strijat apo jo? Nëse jeni në ndërtimin e trupit, ju mund të njiheni me strijat Për shkak të fitimit të menjëhershëm të muskujve, ne marrim strija Edhe në shtatzëni mund të vërejmë strija në bark Pra, provimi përdorni këto tableta edhe për atë Gjithashtu kjo, kapsula të vitaminës C Këto janë kapsula shumë të vogla që mund t’i përdorim çdo ditë Sigurohuni që të gjitha këto t’i përfshini në dietën tuaj Komentoni më poshtë nëse jeni bachelor Kur jeni duke studiuar në ndonjë vend të huaj, është një ndjenjë e mahnitshme të gatuani ushqimin në shtëpi dhe të hani Kjo është pula ime e brokolit për drekë dhe pak vezë Po ha pulë brokoli dhe vezë Kjo është ajo që unë ha në drekë Gëzova vaktin tim, tani jam kuzhinier Sa prej tyre kanë zakon të shikojnë video ndërsa hanë ushqim Komentoni më poshtë Unë e kam atë zakon, nëse nuk shikoj video ndërsa ha ushqim nuk mund të ha siç duhet Ose përndryshe ushqimi nuk do të hyjë brenda Njëherë unë dhe shoku im po hanim ushqim në ndonjë restorant Ai po shikonte video si kjo, dhe gabimisht i kishte futur shkopinjtë brenda hundës së tij haha Thjesht shikoni se sa varet nga celularët tanë Le të bëjmë redaktimin tani, shumë prej tyre pyesin se çfarë programi përdor për të redaktuar videot e mia Unë përdor versionin e plasaritur të filmora 8 Do të takohem me djem pas redaktimit Vlog numër 51 është gati, Mos e humbisni këtë vlog, ne shkuam në një vend historik ishte shumë e bukur Sheshi Bayi Në rast se nuk e keni parë, shkoni dhe shikoni videon e djeshme Dhe është koha e palestrës, është kaq e ftohtë dhe me erë Në këtë kohë, ne duam ta bëjmë trupin tonë të ngrohtë, duhet të bëjmë vrapim A e dini se çfarë ka ndodhur tani Ne duhet të shtypim numrin tonë Çdo herë, ndërsa e shtypim atë Po i mbaja dorezat ne duar Në rregull, në kinezisht ne i tregojmë duart tona kështu Ndërsa isha duke mbajtur dorezat nuk mund t'i tregoja gishtat si duhet Kështu që vetëm gishti im i mesit ishte i dukshëm Kështu që ai mendoi se unë i tregova gishtin e mesit Për një moment ai u trondit atje Ai mendoi se e qortova

Kinezët menduan se unë e qortova atë ....

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.347" dur="2">Përshëndetje djema mirëpritur përsëri në një vlog më shumë</text>
<text sub="clublinks" start="4.519" dur="2"> Unë nuk fjeta si duhet dje në mbrëmje</text>
<text sub="clublinks" start="7.236" dur="2"> Unë isha duke parë ndeshjen e Cricket, kështu që fjeta vonë</text>
<text sub="clublinks" start="12.001" dur="2"> Rcb e humbi ndeshjen me trishtim</text>
<text sub="clublinks" start="15.359" dur="2"> Nga sot po filloj vlogs ditore</text>
<text sub="clublinks" start="18.832" dur="2"> Nga mëngjesi deri në mbrëmje, gjërat që bëj.</text>
<text sub="clublinks" start="22.006" dur="2"> Kështu që, unë do të ngarkoj çdo ditë</text>
<text sub="clublinks" start="24.077" dur="2"> Duket sikur do fillojë të bjerë shi</text>
<text sub="clublinks" start="26.888" dur="2"> Kam dëgjuar mbrëmjen në Indi po bie shi</text>
<text sub="clublinks" start="29.957" dur="2"> U zgjova në mëngjes dhe mora rezultatet e mia sot</text>
<text sub="clublinks" start="33.5" dur="2"> Flokët ngatërrohen kur zgjohemi herët në mëngjes</text>
<text sub="clublinks" start="42.795" dur="2"> Fatmirësisht rezultatet janë të mira, dhe unë i kam dhënë të gjitha provimet e mia</text>
<text sub="clublinks" start="50.737" dur="2"> Gjithashtu mori nota të mira</text>
<text sub="clublinks" start="87.026" dur="2"> Siç e patë, shkova të marr pako</text>
<text sub="clublinks" start="94.501" dur="2"> Sot është shumë ftohtë</text>
<text sub="clublinks" start="96.501" dur="2"> Mora një mesazh që paketat e mia kanë mbërritur, prandaj shkova ta marr</text>
<text sub="clublinks" start="108.211" dur="2"> Le të bëjmë zhbllokimin sa më shpejt të jetë e mundur</text>
<text sub="clublinks" start="110.685" dur="2"> Ndërsa është e Premte sot, edhe unë duhet të bëj lutje</text>
<text sub="clublinks" start="124.331" dur="2"> Mirë djema, sapo mbarova të bëni dush</text>
<text sub="clublinks" start="127.993" dur="2"> Ende nuk kam ngrënë asgjë</text>
<text sub="clublinks" start="129.993" dur="2"> Po ha dreken rreth mbremjes</text>
<text sub="clublinks" start="131.993" dur="2"> Tani është ora 15:00</text>
<text sub="clublinks" start="136.102" dur="4.221"> Gjithashtu klasa ime e fizikiatrisë po shkon, është pushim tani</text>
<text sub="clublinks" start="142.373" dur="2"> Le të vijnë në këtë</text>
<text sub="clublinks" start="144.373" dur="2"> Kjo kapsulë e vitaminës e, të cilën e bleva një javë më parë, ka mbërritur tani</text>
<text sub="clublinks" start="149.62" dur="2"> Më lejoni të tregoj gjëra të mira për këto tableta</text>
<text sub="clublinks" start="151.971" dur="2"> Edhe pse lëkura ime është disi e keqe,</text>
<text sub="clublinks" start="153.971" dur="1.388"> Kjo është për shkak të rrezatimit UV</text>
<text sub="clublinks" start="155.359" dur="2"> Kam pak mungesë të vitaminës e,</text>
<text sub="clublinks" start="157.632" dur="2"> Sa herë që dal jashtë</text>
<text sub="clublinks" start="161.632" dur="2"> Edhe pse përdor locion kremi kundër diellit, por lëkura ime është shumë e ndjeshme</text>
<text sub="clublinks" start="165.3" dur="2"> Kështu që unë bëj shumë rrezitje dhe djegie nga dielli</text>
<text sub="clublinks" start="171.631" dur="2"> Për shkak të kësaj, unë vazhdoj të marr puçrra gjatë gjithë kohës</text>
<text sub="clublinks" start="173.631" dur="2"> Gjithashtu ju djema mund të dini për strijat apo jo?</text>
<text sub="clublinks" start="175.631" dur="2"> Nëse jeni në ndërtimin e trupit, ju mund të njiheni me strijat</text>
<text sub="clublinks" start="179.564" dur="2"> Për shkak të fitimit të menjëhershëm të muskujve, ne marrim strija</text>
<text sub="clublinks" start="182.945" dur="2"> Edhe në shtatzëni mund të vërejmë strija në bark</text>
<text sub="clublinks" start="187.008" dur="2"> Pra, provimi përdorni këto tableta edhe për atë</text>
<text sub="clublinks" start="193.889" dur="2"> Gjithashtu kjo, kapsula të vitaminës C</text>
<text sub="clublinks" start="199.242" dur="2"> Këto janë kapsula shumë të vogla që mund t’i përdorim çdo ditë</text>
<text sub="clublinks" start="203.471" dur="2"> Sigurohuni që të gjitha këto t’i përfshini në dietën tuaj</text>
<text sub="clublinks" start="211.836" dur="2"> Komentoni më poshtë nëse jeni bachelor</text>
<text sub="clublinks" start="217.658" dur="5.982"> Kur jeni duke studiuar në ndonjë vend të huaj, është një ndjenjë e mahnitshme të gatuani ushqimin në shtëpi dhe të hani</text>
<text sub="clublinks" start="236.246" dur="2"> Kjo është pula ime e brokolit për drekë dhe pak vezë</text>
<text sub="clublinks" start="254.022" dur="2"> Po ha pulë brokoli dhe vezë</text>
<text sub="clublinks" start="264.84" dur="2"> Kjo është ajo që unë ha në drekë</text>
<text sub="clublinks" start="267.784" dur="2"> Gëzova vaktin tim, tani jam kuzhinier</text>
<text sub="clublinks" start="271.322" dur="3.31"> Sa prej tyre kanë zakon të shikojnë video ndërsa hanë ushqim</text>
<text sub="clublinks" start="276.811" dur="2"> Komentoni më poshtë</text>
<text sub="clublinks" start="278.811" dur="2"> Unë e kam atë zakon, nëse nuk shikoj video ndërsa ha ushqim nuk mund të ha siç duhet</text>
<text sub="clublinks" start="289.325" dur="2"> Ose përndryshe ushqimi nuk do të hyjë brenda</text>
<text sub="clublinks" start="291.427" dur="0.5"> Njëherë unë dhe shoku im po hanim ushqim në ndonjë restorant</text>
<text sub="clublinks" start="294.305" dur="4.085"> Ai po shikonte video si kjo, dhe gabimisht i kishte futur shkopinjtë brenda hundës së tij haha</text>
<text sub="clublinks" start="302.132" dur="2"> Thjesht shikoni se sa varet nga celularët tanë</text>
<text sub="clublinks" start="309.345" dur="2"> Le të bëjmë redaktimin tani, shumë prej tyre pyesin se çfarë programi përdor për të redaktuar videot e mia</text>
<text sub="clublinks" start="317.049" dur="2"> Unë përdor versionin e plasaritur të filmora 8</text>
<text sub="clublinks" start="325.874" dur="2"> Do të takohem me djem pas redaktimit</text>
<text sub="clublinks" start="328.969" dur="2"> Vlog numër 51 është gati,</text>
<text sub="clublinks" start="332.35" dur="2"> Mos e humbisni këtë vlog, ne shkuam në një vend historik ishte shumë e bukur</text>
<text sub="clublinks" start="341.488" dur="2"> Sheshi Bayi</text>
<text sub="clublinks" start="345.367" dur="2"> Në rast se nuk e keni parë, shkoni dhe shikoni videon e djeshme</text>
<text sub="clublinks" start="349.141" dur="2"> Dhe është koha e palestrës, është kaq e ftohtë dhe me erë</text>
<text sub="clublinks" start="360.753" dur="2"> Në këtë kohë, ne duam ta bëjmë trupin tonë të ngrohtë, duhet të bëjmë vrapim</text>
<text sub="clublinks" start="378.301" dur="2"> A e dini se çfarë ka ndodhur tani</text>
<text sub="clublinks" start="382.068" dur="2"> Ne duhet të shtypim numrin tonë Çdo herë, ndërsa e shtypim atë</text>
<text sub="clublinks" start="384.068" dur="2"> Po i mbaja dorezat ne duar</text>
<text sub="clublinks" start="386.369" dur="2"> Në rregull, në kinezisht ne i tregojmë duart tona kështu</text>
<text sub="clublinks" start="389.641" dur="2"> Ndërsa isha duke mbajtur dorezat nuk mund t'i tregoja gishtat si duhet</text>
<text sub="clublinks" start="392.069" dur="2"> Kështu që vetëm gishti im i mesit ishte i dukshëm</text>
<text sub="clublinks" start="394.069" dur="2"> Kështu që ai mendoi se unë i tregova gishtin e mesit</text>
<text sub="clublinks" start="399.922" dur="2"> Për një moment ai u trondit atje</text>
<text sub="clublinks" start="404.226" dur="2"> Ai mendoi se e qortova</text>