Големиот американски баш доаѓа на NXT оваа среда subtitles

Баш се врати. >> Добредојдовте на Големиот американски баш. >> Родерик Силен наспроти Декстер Лумис во првиот натпревар во NXT ремен. Плус огромен натпревар за елиминација за да се одреди # 1 кандидат за женскиот шампионат во NXT. И NXT Women'sенски шампион Ио Ширај оди еден на еден со шампионката на WWE Tagенски тим, Саша Бенкс. Големиот американски баш доаѓа на NXT, оваа среда на осум седум централни само во САД.

Големиот американски баш доаѓа на NXT оваа среда

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.42" dur="1.94"> Баш се врати. </text>
<text sub="clublinks" start="3.36" dur="1.9"> >> Добредојдовте на Големиот американски баш. </text>
<text sub="clublinks" start="5.26" dur="6.29"> >> Родерик Силен наспроти Декстер Лумис во првиот натпревар во NXT ремен. </text>
<text sub="clublinks" start="11.55" dur="4.42"> Плус огромен натпревар за елиминација за да се одреди # 1 кандидат за </text>
<text sub="clublinks" start="15.97" dur="2.18"> женскиот шампионат во NXT. </text>
<text sub="clublinks" start="18.15" dur="3.22"> И NXT Women'sенски шампион Ио Ширај </text>
<text sub="clublinks" start="21.37" dur="5.39"> оди еден на еден со шампионката на WWE Tagенски тим, Саша Бенкс. </text>
<text sub="clublinks" start="26.76" dur="3.222"> Големиот американски баш доаѓа на NXT, </text>
<text sub="clublinks" start="29.982" dur="3.968"> оваа среда на осум седум централни само во САД. </text>