Bash i Madh Amerikan vjen në NXT këtë të Mërkurë subtitles

Bash është kthyer. >> Mirë se vini në Bash e Madhe Amerikan. >> Roderick i fortë kundrejt Dexter Lumis në ndeshjen e parë ndonjëherë të rripit NXT. Plus një ndeshje e madhe eliminatore për të përcaktuar pretendentin # 1 për Kampionati i Grave NXT. Dhe Kampionati i femrave NXT Io Shirai shkon një më një me Kampionen WWE të Tag Tag Women, Sasha Banks. Bash i Madh Amerikan po vjen në NXT, këtë të mërkurë në tetë shtatë qendrore vetëm në Sh.B.A.

Bash i Madh Amerikan vjen në NXT këtë të Mërkurë

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.42" dur="1.94"> Bash është kthyer. </text>
<text sub="clublinks" start="3.36" dur="1.9"> >> Mirë se vini në Bash e Madhe Amerikan. </text>
<text sub="clublinks" start="5.26" dur="6.29"> >> Roderick i fortë kundrejt Dexter Lumis në ndeshjen e parë ndonjëherë të rripit NXT. </text>
<text sub="clublinks" start="11.55" dur="4.42"> Plus një ndeshje e madhe eliminatore për të përcaktuar pretendentin # 1 për </text>
<text sub="clublinks" start="15.97" dur="2.18"> Kampionati i Grave NXT. </text>
<text sub="clublinks" start="18.15" dur="3.22"> Dhe Kampionati i femrave NXT Io Shirai </text>
<text sub="clublinks" start="21.37" dur="5.39"> shkon një më një me Kampionen WWE të Tag Tag Women, Sasha Banks. </text>
<text sub="clublinks" start="26.76" dur="3.222"> Bash i Madh Amerikan po vjen në NXT, </text>
<text sub="clublinks" start="29.982" dur="3.968"> këtë të mërkurë në tetë shtatë qendrore vetëm në Sh.B.A. </text>