Fitimet e Rrugës vs Ziggler & Roode - Ndeshja e Titullit të Skuadrës Tag SmackDown: SmackDown, 16 Tetor 2020 subtitles

Mos harroni Corey, Fitimet në Rrugë ishin kampionët e Raw Tag Team por ata u hartuan në SmackDown. Kampet e etiketave SmackDown, Dita e Re u hartuan në Raw kështu që ata e kishin këtë mirë, gjë e vogël në Raw ku ndërruan kampionë. >> Ishte një shkëmbim freskues paqësor, çfarë ishte. >> Unë jam i ngazëllyer që kam fitimet e rrugës që përfaqësojnë markën blu më Nata e së Premtes. >> Tag i është bërë Robert Roode, kujto Roode dhe Ziggler ishin ish-kampionë të Monday Night Raw. Etiketoni kampionët e ekipit që është dhe do të dëshironin të rimarrin golin e SmackDown këtu sonte. >> Dhe me atë që tha unë do të isha po aq krenar që kisha Robert Roode dhe Dolph Ziggler përfaqëson kopertinën e SmackDown këtu nga Roode. >> Goditje e këmbës tani nga Dawkins dhe një goditje e fortë. Dhe Roode me një goditje të lirë te Montez Ford. Kjo është ajo që ndodh kur ndesheni me veteranë të Roode dhe Kalibri i Ziggler. >> Ju nuk mund t’i hiqni sytë nga të dy. >> Shikoni Natch, duke parë Ric, duke dashur këtë ndeshje, Roode tani mbjell Dawkins, e bërë me etiketa, këtu vjen Ziggler. Ish-ekipi i dyfishtë kampion bote. >> Aah >> Çfarë rënie këmbësh në qafë, mbulo tani, për të fituar titujt e ekipit tag dhe Montez Ford i prish gjërat. >> Vetëm në kohën e duhur, Montez Ford tani shkarkon të drejtat dhe majtas në Roode. >> Dhe tani Ziggler dhe Montez Ford dhe tani, Montez Ford duke luftuar ku ka një ekip të dyfishtë, Dawkins është poshtë dhe jashtë ringut. [SOUND] Arbitri do të thërrasë në zile, kaosi që po vijon tani këtu, në atë që ishte një ndeshje e Kampionatit Tag Team. >> Kjo gjë doli nga kontrolli me nxitim. >> [Zhurma] >> Dhe këtu tani, një ekip i dyfishtë nga Ziggler dhe Roode, një Spinebuster në Zigzag. >> Ne duhet të jemi kampet. >> Uh-oh shiko, mund të dua të kthehem, Robert Montez godet me një kroskop të dyfishtë. Fitimet e Rrugës duke lënë gjurmët e tyre, në një premierë të sezonit, shikoni Natch, Flair e do atë. >> Shikoni udhëtimin me flair Corey, dua të them që Flair di një gjë ose dy për fitimet e rrugës. [MUZIKA]

Fitimet e Rrugës vs Ziggler & Roode - Ndeshja e Titullit të Skuadrës Tag SmackDown: SmackDown, 16 Tetor 2020

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="1.73" dur="3.308">Mos harroni Corey, Fitimet në Rrugë ishin kampionët e Raw Tag Team por</text>
<text sub="clublinks" start="5.038" dur="1.633"> ata u hartuan në SmackDown.</text>
<text sub="clublinks" start="6.671" dur="3.658"> Kampet e etiketave SmackDown, Dita e Re u hartuan në Raw kështu që ata e kishin këtë mirë,</text>
<text sub="clublinks" start="10.329" dur="2.411"> gjë e vogël në Raw ku ndërruan kampionë.</text>
<text sub="clublinks" start="12.74" dur="2.801"> >> Ishte një shkëmbim freskues paqësor, çfarë ishte.</text>
<text sub="clublinks" start="15.541" dur="4.443"> >> Unë jam i ngazëllyer që kam fitimet e rrugës që përfaqësojnë markën blu më</text>
<text sub="clublinks" start="19.984" dur="1.246"> Nata e së Premtes.</text>
<text sub="clublinks" start="21.23" dur="2.053"> >> Tag i është bërë Robert Roode, kujto Roode dhe</text>
<text sub="clublinks" start="23.283" dur="2.388"> Ziggler ishin ish-kampionë të Monday Night Raw.</text>
<text sub="clublinks" start="25.671" dur="4.659"> Etiketoni kampionët e ekipit që është dhe do të dëshironin të rimarrin golin e SmackDown këtu sonte.</text>
<text sub="clublinks" start="30.33" dur="2.955"> >> Dhe me atë që tha unë do të isha po aq krenar që kisha Robert Roode dhe</text>
<text sub="clublinks" start="33.285" dur="2.694"> Dolph Ziggler përfaqëson kopertinën e SmackDown këtu nga Roode.</text>
<text sub="clublinks" start="35.979" dur="4.051"> >> Goditje e këmbës tani nga Dawkins dhe një goditje e fortë.</text>
<text sub="clublinks" start="40.03" dur="2.91"> Dhe Roode me një goditje të lirë te Montez Ford.</text>
<text sub="clublinks" start="42.94" dur="3.706"> Kjo është ajo që ndodh kur ndesheni me veteranë të Roode dhe</text>
<text sub="clublinks" start="46.646" dur="1.184"> Kalibri i Ziggler.</text>
<text sub="clublinks" start="47.83" dur="0.969"> >> Ju nuk mund t’i hiqni sytë nga të dy.</text>
<text sub="clublinks" start="48.799" dur="3.634"> >> Shikoni Natch, duke parë Ric, duke dashur këtë ndeshje,</text>
<text sub="clublinks" start="52.433" dur="4.116"> Roode tani mbjell Dawkins, e bërë me etiketa, këtu vjen Ziggler.</text>
<text sub="clublinks" start="56.549" dur="1.844"> Ish-ekipi i dyfishtë kampion bote.</text>
<text sub="clublinks" start="58.393" dur="2.222"> >> Aah >> Çfarë rënie këmbësh në qafë,</text>
<text sub="clublinks" start="60.615" dur="4.835"> mbulo tani, për të fituar titujt e ekipit tag dhe Montez Ford i prish gjërat.</text>
<text sub="clublinks" start="67.09" dur="1.713"> >> Vetëm në kohën e duhur, Montez Ford tani shkarkon të drejtat</text>
<text sub="clublinks" start="68.803" dur="0.577"> dhe majtas në Roode.</text>
<text sub="clublinks" start="69.38" dur="4.239"> >> Dhe tani Ziggler dhe Montez Ford dhe tani, Montez Ford duke luftuar ku</text>
<text sub="clublinks" start="73.619" dur="3.586"> ka një ekip të dyfishtë, Dawkins është poshtë dhe jashtë ringut.</text>
<text sub="clublinks" start="77.205" dur="3.495"> [SOUND] Arbitri do të thërrasë në zile, kaosi që po vijon tani këtu,</text>
<text sub="clublinks" start="80.7" dur="2.143"> në atë që ishte një ndeshje e Kampionatit Tag Team.</text>
<text sub="clublinks" start="82.843" dur="3.452"> >> Kjo gjë doli nga kontrolli me nxitim.</text>
<text sub="clublinks" start="86.295" dur="2.281"> >> [Zhurma] >> Dhe</text>
<text sub="clublinks" start="88.576" dur="0.666"> këtu tani, një ekip i dyfishtë nga Ziggler dhe Roode, një Spinebuster në Zigzag.</text>
<text sub="clublinks" start="89.242" dur="4.217"> >> Ne duhet të jemi</text>
<text sub="clublinks" start="93.459" dur="4.643"> kampet.</text>
<text sub="clublinks" start="98.102" dur="3.754"> >> Uh-oh shiko, mund të dua të kthehem,</text>
<text sub="clublinks" start="101.856" dur="3.859"> Robert Montez godet me një kroskop të dyfishtë.</text>
<text sub="clublinks" start="105.715" dur="4.019"> Fitimet e Rrugës duke lënë gjurmët e tyre, në një premierë të sezonit,</text>
<text sub="clublinks" start="109.734" dur="2.406"> shikoni Natch, Flair e do atë.</text>
<text sub="clublinks" start="113.31" dur="2.478"> >> Shikoni udhëtimin me flair Corey, dua të them që Flair di një gjë ose</text>
<text sub="clublinks" start="115.788" dur="1.224"> dy për fitimet e rrugës.</text>
<text sub="clublinks" start="117.012" dur="5.162"> [MUZIKA]</text>