Затвореникот на Декалб е пронајден мртов во ќелија subtitles

САКА САКАТЕ САКАТЕ ДА СЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ЗА ОВДЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ЗА СВОЕТЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ЗА СВОЈОТ ТЕСТ. ТЕСТ. ТЕСТ. ORОРИЈА ТЕСТ. GEОРИЈА ТЕСТИРАНА ТЕСТ. ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ТЕСТ. GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ТОА ТЕСТ. GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 луѓе, GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 луѓе, КОГА ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 ЛУ WHЕ, КОЈ Е ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 ЛУ WHЕ, КОИ Е ОД ОВДЕ ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 ЛУ WHЕ, КОИ Е ОД 10.000 ЛУЕ, КОИ Е ОД 10,000 ЛУЕ, КОИ Е ОД 10,000 ПОВЕЕ ЛУЕ, КОИ Е ОД 10,000 ПОВЕЕ ТЕА ЛУЕ, КОИ Е ОД 10.000 ПОВЕЕ ОД СИТЕ ЛУЕ, КОИ Е ОД 10.000 ПОВЕЕ ОД АВЕРАЦИЈА. ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО ТОНОТ, ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО ТОНТА,, ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО ТОНИТ, ДЕКАЛБ >>> НОВО ТОНИТ, ДЕКАЛБ >>> НОВО ТОНТА, ДЕКАЛБ СЕГА >>> НОВО ТОНИТ, СЕ ШЕРИФФ НА ДЕКАЛБ >>> НОВО ТОНИТ, СЛУБЕН ВЕСНИК НА ДЕКАЛБ >>> НОВО ТОНИТ, КАНЦЕЛАРИОТ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ДЕКАЛБ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФЕР Е ИСПИТУВАЕ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФЕР СЛУБЕН ВЕСНИК НА СЕРВИСКИ ШЕРИФФ е ИСПИТУВАЕ НА СЛУБЕН ВЕСНИК НА СЕРВИСКИ ШЕРИФИ СЕ ИСТРАУВА Смртта СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФЕР СЕ ИСТРАУВА Смртта на СЛУБЕН ВЕСНИК НА СЕРВИСКИ ШЕРИФИ СЕ ИСТРАУВА СМРТТА НА АН ИСПИТУВАINGЕ НА СМРТТА НА АН ИСПИТУВАINGЕ НА Смртта на еден затвореник. ЗАВРШНИ ЗАВРШНИ ОВА ЗАВРШНИ ОВА Е ЗАВРШНИ ОВА Е ШТО ЗАВРШНИ ОВА Е ШТО СЕ ЗАВРШНИ ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЕ ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. ШЕРИФОТ ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФ ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФОТ ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ Е НЕ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ Е НЕ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ДОБИВИ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ЈА ПОСЕТУВА ТОА СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ОГЛЕДУВА ТОА СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ОГЛЕДУВА ТОА КИА СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ СЛУБИ ДОГОВОР ОД КИНА СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ОГЛЕДУВА ДА СЕ РАБОТИ ПОВЕЕ НА КИА ОДГОВОРНИ ДОГОЛЕМА БИЛО КАUNTАТА ОДГОВОРНИ ДОГОВОР ДОГОВОР НА КИА ОДГОВОРНИ ДОГОВОРЕНИ БРОЈ НА КИА СО УМЕТНОСТ. ОД СУИЦИД. ОД СУИЦИД. БУДИИ ОД СУИЦИД. ФОНД ЗА БУДИИ ОД СУИЦИД. БУДИИ ФОН ОВДЕ ОД СУИЦИД. РЕВИЗИНИ ОД НИВ ОД СУИЦИД. БУДИИ ФОН ОД НЕГОВО НЕГО ОД СУИЦИД. РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ НЕГОВИ НЕГОВИНА ЦЕЛА РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ НЕГОВИ НЕГОВИНА ЦЕЛА РЕПУБЛИКА ПОДНЕСУВА НЕГОВИ ВО НЕГОВИТЕ КАТЕЛНИЧКИ ВРЕМЕ РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ НЕГОВИ НЕГОВИТЕ ЦЕЛИТЕ ВРЕМЕ РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ ELLЕ КАКО ДА СЕ ОБВРЗУВА РЕПУБЛИКА ПОДНЕСУВА НЕГОВЕД ВО НЕГОВИОТ ЦЕЛ ОД ВНАТРЕШНА ПРОГРАНА ЗА БЕЗБЕДНОСТ РЕПУБЛИКА ПОДНЕСУВА НЕГОВЕД ВО НЕГОВИОТ ЦЕЛ ОД ВИДЕО ОДБОР ЗА БЕЗБЕДНОСТ. ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД БЕШЕ ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД Е ДА СЕ ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД Е ДВЕЕ ВО ЈАILЛ

Затвореникот на Декалб е пронајден мртов во ќелија

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.433" dur="0.067"> САКА </text>
<text sub="clublinks" start="0.5" dur="0.133"> САКАТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="0.633" dur="0.234"> САКАТЕ ДА СЕ </text>
<text sub="clublinks" start="0.867" dur="0.167"> САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="1.034" dur="0.2"> САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ЗА ОВДЕ </text>
<text sub="clublinks" start="1.234" dur="0.4"> САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ЗА СВОЕТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="1.634" dur="0.101"> САКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ЗА СВОЈОТ ТЕСТ. </text>
<text sub="clublinks" start="1.735" dur="0.166"> ТЕСТ. </text>
<text sub="clublinks" start="1.901" dur="0.134"> ТЕСТ. ORОРИЈА </text>
<text sub="clublinks" start="2.035" dur="0.1"> ТЕСТ. GEОРИЈА ТЕСТИРАНА </text>
<text sub="clublinks" start="2.135" dur="0.133"> ТЕСТ. ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ </text>
<text sub="clublinks" start="2.268" dur="0.234"> ТЕСТ. GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ТОА </text>
<text sub="clublinks" start="2.502" dur="0.234"> ТЕСТ. GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 </text>
<text sub="clublinks" start="2.736" dur="0.166"> GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 </text>
<text sub="clublinks" start="2.902" dur="0.101"> GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 луѓе, </text>
<text sub="clublinks" start="3.003" dur="0.066"> GEОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 луѓе, КОГА </text>
<text sub="clublinks" start="3.069" dur="0.2"> ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 ЛУ WHЕ, КОЈ Е </text>
<text sub="clublinks" start="3.269" dur="0.234"> ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 ЛУ WHЕ, КОИ Е ОД ОВДЕ </text>
<text sub="clublinks" start="3.503" dur="0.234"> ORОРORИЈА ИСПИТУВА ПОВЕЕ ОД 33000 ЛУ WHЕ, КОИ Е ОД 10.000 </text>
<text sub="clublinks" start="3.737" dur="0.133"> ЛУЕ, КОИ Е ОД 10,000 </text>
<text sub="clublinks" start="3.87" dur="0.067"> ЛУЕ, КОИ Е ОД 10,000 ПОВЕЕ </text>
<text sub="clublinks" start="3.937" dur="0.7"> ЛУЕ, КОИ Е ОД 10,000 ПОВЕЕ ТЕА </text>
<text sub="clublinks" start="4.637" dur="6.273"> ЛУЕ, КОИ Е ОД 10.000 ПОВЕЕ ОД СИТЕ </text>
<text sub="clublinks" start="10.91" dur="0.034"> ЛУЕ, КОИ Е ОД 10.000 ПОВЕЕ ОД АВЕРАЦИЈА. </text>
<text sub="clublinks" start="10.944" dur="0.1"> ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. </text>
<text sub="clublinks" start="11.044" dur="0.067"> ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> </text>
<text sub="clublinks" start="11.111" dur="0.166"> ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО </text>
<text sub="clublinks" start="11.277" dur="0.101"> ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО ТОНОТ, </text>
<text sub="clublinks" start="11.378" dur="0.266"> ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО ТОНТА,, </text>
<text sub="clublinks" start="11.644" dur="0.234"> ПОВЕЕ ПО ПОВЕAGEЕТО. >>> НОВО ТОНИТ, ДЕКАЛБ </text>
<text sub="clublinks" start="11.878" dur="0.167"> >>> НОВО ТОНИТ, ДЕКАЛБ </text>
<text sub="clublinks" start="12.045" dur="0.167"> >>> НОВО ТОНТА, ДЕКАЛБ СЕГА </text>
<text sub="clublinks" start="12.212" dur="0.133"> >>> НОВО ТОНИТ, СЕ ШЕРИФФ НА ДЕКАЛБ </text>
<text sub="clublinks" start="12.345" dur="0.067"> >>> НОВО ТОНИТ, СЛУБЕН ВЕСНИК НА ДЕКАЛБ </text>
<text sub="clublinks" start="12.412" dur="0.267"> >>> НОВО ТОНИТ, КАНЦЕЛАРИОТ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ДЕКАЛБ </text>
<text sub="clublinks" start="12.679" dur="0.267"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФЕР Е </text>
<text sub="clublinks" start="12.946" dur="0.067"> ИСПИТУВАЕ СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФЕР </text>
<text sub="clublinks" start="13.013" dur="0.1"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА СЕРВИСКИ ШЕРИФФ е ИСПИТУВАЕ НА </text>
<text sub="clublinks" start="13.113" dur="0.1"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА СЕРВИСКИ ШЕРИФИ СЕ ИСТРАУВА Смртта </text>
<text sub="clublinks" start="13.213" dur="0.2"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФЕР СЕ ИСТРАУВА Смртта на </text>
<text sub="clublinks" start="13.413" dur="0.3"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА СЕРВИСКИ ШЕРИФИ СЕ ИСТРАУВА СМРТТА НА АН </text>
<text sub="clublinks" start="13.713" dur="0.167"> ИСПИТУВАINGЕ НА СМРТТА НА АН </text>
<text sub="clublinks" start="13.88" dur="0.067"> ИСПИТУВАINGЕ НА Смртта на еден затвореник. </text>
<text sub="clublinks" start="13.947" dur="0.133"> ЗАВРШНИ </text>
<text sub="clublinks" start="14.08" dur="0.034"> ЗАВРШНИ ОВА </text>
<text sub="clublinks" start="14.114" dur="0.133"> ЗАВРШНИ ОВА Е </text>
<text sub="clublinks" start="14.247" dur="0.2"> ЗАВРШНИ ОВА Е ШТО </text>
<text sub="clublinks" start="14.447" dur="0.2"> ЗАВРШНИ ОВА Е ШТО СЕ </text>
<text sub="clublinks" start="14.647" dur="0.267"> ЗАВРШНИ ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. </text>
<text sub="clublinks" start="14.914" dur="0.101"> ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. </text>
<text sub="clublinks" start="15.015" dur="0.166"> ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЕ </text>
<text sub="clublinks" start="15.181" dur="0.134"> ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. ШЕРИФОТ </text>
<text sub="clublinks" start="15.315" dur="0.167"> ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФ </text>
<text sub="clublinks" start="15.482" dur="0.2"> ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФОТ </text>
<text sub="clublinks" start="15.682" dur="0.3"> ОВА Е ШТО СЕ ЗНАЕМЕ. СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ Е НЕ </text>
<text sub="clublinks" start="15.982" dur="0.2"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ Е НЕ </text>
<text sub="clublinks" start="16.182" dur="0.067"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ДОБИВИ </text>
<text sub="clublinks" start="16.249" dur="0.067"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ЈА ПОСЕТУВА ТОА </text>
<text sub="clublinks" start="16.316" dur="0.133"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ОГЛЕДУВА ТОА </text>
<text sub="clublinks" start="16.449" dur="0.267"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ОГЛЕДУВА ТОА КИА </text>
<text sub="clublinks" start="16.716" dur="0.167"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ СЛУБИ ДОГОВОР ОД КИНА </text>
<text sub="clublinks" start="16.883" dur="0.3"> СЛУБЕН ВЕСНИК НА ШЕРИФИТЕ СЕ ОГЛЕДУВА ДА СЕ РАБОТИ ПОВЕЕ НА КИА </text>
<text sub="clublinks" start="17.183" dur="0.1"> ОДГОВОРНИ ДОГОЛЕМА БИЛО КАUNTАТА </text>
<text sub="clublinks" start="17.283" dur="0.134"> ОДГОВОРНИ ДОГОВОР ДОГОВОР НА КИА </text>
<text sub="clublinks" start="17.417" dur="0.133"> ОДГОВОРНИ ДОГОВОРЕНИ БРОЈ НА КИА СО УМЕТНОСТ. </text>
<text sub="clublinks" start="17.55" dur="0.167"> ОД СУИЦИД. </text>
<text sub="clublinks" start="17.717" dur="0.1"> ОД СУИЦИД. БУДИИ </text>
<text sub="clublinks" start="17.817" dur="0.067"> ОД СУИЦИД. ФОНД ЗА БУДИИ </text>
<text sub="clublinks" start="17.884" dur="0.2"> ОД СУИЦИД. БУДИИ ФОН ОВДЕ </text>
<text sub="clublinks" start="18.084" dur="0.2"> ОД СУИЦИД. РЕВИЗИНИ ОД НИВ </text>
<text sub="clublinks" start="18.284" dur="0.234"> ОД СУИЦИД. БУДИИ ФОН ОД НЕГОВО НЕГО </text>
<text sub="clublinks" start="18.518" dur="0.267"> ОД СУИЦИД. РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ НЕГОВИ НЕГОВИНА ЦЕЛА </text>
<text sub="clublinks" start="18.785" dur="0.167"> РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ НЕГОВИ НЕГОВИНА ЦЕЛА </text>
<text sub="clublinks" start="18.952" dur="0.033"> РЕПУБЛИКА ПОДНЕСУВА НЕГОВИ ВО НЕГОВИТЕ КАТЕЛНИЧКИ ВРЕМЕ </text>
<text sub="clublinks" start="18.985" dur="0.2"> РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ НЕГОВИ НЕГОВИТЕ ЦЕЛИТЕ ВРЕМЕ </text>
<text sub="clublinks" start="19.185" dur="0.134"> РЕВИЗИНИ ОД НЕГОВИТЕ ELLЕ КАКО ДА СЕ ОБВРЗУВА </text>
<text sub="clublinks" start="19.319" dur="0.233"> РЕПУБЛИКА ПОДНЕСУВА НЕГОВЕД ВО НЕГОВИОТ ЦЕЛ ОД ВНАТРЕШНА ПРОГРАНА ЗА БЕЗБЕДНОСТ </text>
<text sub="clublinks" start="19.552" dur="0.234"> РЕПУБЛИКА ПОДНЕСУВА НЕГОВЕД ВО НЕГОВИОТ ЦЕЛ ОД ВИДЕО ОДБОР ЗА БЕЗБЕДНОСТ. </text>
<text sub="clublinks" start="19.786" dur="0.133"> ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ </text>
<text sub="clublinks" start="19.919" dur="0.067"> ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД </text>
<text sub="clublinks" start="19.986" dur="0.134"> ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД БЕШЕ </text>
<text sub="clublinks" start="20.12" dur="0.867"> ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД Е ДА СЕ </text>
<text sub="clublinks" start="20.987" dur="0.701"> ВРЕМЕ ДЕЛ НА БЕЗБЕДНОСТ БОНД Е ДВЕЕ ВО ЈАILЛ </text>