Shefi Craig: Oficerët që depërtuan nëpër turmë në SUV kishin frikë për sigurinë e tyre subtitles

KRUZA E NDERMEVE WOODWARD OODSHT SHQYRTUESHME E KANSIDUAR. >> Devin: Ne fillojmë me kryetarin e krishterëve duke filluar një hetim NDIKIMI CRAIG NJ AN HULUMTIM NIS KISTU ... Një veturë e shëndoshë DPD NDODHJE NGA një SHQYRT OF E Protestuesit SI GJENA E REA SHT U BUTUAR. TOPING LAJMET TONA DETYR N 5 5:00, KRYETARI Tha PROTESTIN Kreu tha se protesta ishte Kryesisht paqësore, por tha edhe KA GJITHA agjentë GRUPI Synimi për shkaktimin e shkatërrimit. >> Kim: DHE TANI JANE AKTIONIN E DUHET. VEPRIMI I DETYRES. WILLIAMS VIKTORI ISSHT L JETONI N THE PRECINCT 4-të në Jug DETROIT DHE SHENI duart tuaja N ON VIDEO CAM DASH. >> Victor: ABSOLUTELY. >> Victor: ABSOLUTELY. POLITIKA JAN RE SHUM LEHT THSISHT VIDEO. MSHT PROMEDUAR AKTUALE Protestuesit, T ALL GJITHA TM TYRE GJYKATA E DREJTS K HERTU N AT 4 Precinct. LIKE JU SHENI PARA, Kryesuesi LIKE JU SHENI PARA, Kryesuesi DUHET T US DHNI T US NDRMARRJEN SOT Q TH KTO PROTESTI ORIGJINALI ISHTE Paqësor, por një agjentë DOZEN APO M M SHUM POR NJIT agjentë DOZEN OSE M M SHUM NDRYSHOJN CO GJYKAT OFN E KTI GJITHA T GJITHA. [Ulëritës] >> Victor:'SHT THE VIDEO VERDO GJITHA KAN NDRMARRJE MEDIAT SOCIALE DREJTT PROTESTER SEVE SEVARA Q BE NDODHEN N. AT Protestuesit që po voziten në AT Lufta JUAJ ISSHT MARSI MUAJ FUQ Në anën jugore të DETROIT. >> IT PARAQITUR si zyrtarët JAN SHUM NDRMARRJE, duke i goditur Frenat, duke shpresuar që të zhdukin INDIVIDULE NGA FEMIJE, SHUM Banging. >> Victor: DHE TANI KEMI DASH CAM VIDEO NGA PIKA E ZYRSIT T ZYRAVE. >> KUR SHPENZUAR SHPEJT, IT RRETH RRETH RRETH 25 SHKOLL MIR P PR ORA. >> Victor: 25-30 E KESTU DEMONSTRATOR STARTT E FILLUAR N TO M T GJITHA AGJINDOHET KUR REDIRECTED N THE RRUGA E PRESUMUAR. >> Unë mendoj se ata REDIRECTED TI >> Unë mendoj se ata REDIRECTED TI TE SHKUAR DIXHIN SI OPOZUAR TE VERNOR, I CILA ASHT A SHUM HE I ZEMRUAR Rruga e TRAJUAR. >> Victor: THEA KLIENTET E KRYETARIT KAN WE armët që kanë fuqi HARM T CA SHENJT. >> Ne besojmë në dritën e dimrit U SHP SHRNDAR DHE TIJ BESIMI ATA KA QENI PARAQITUR NË. #. >> Victor: ATA PAVARSISHT >> Victor: ATA PAVARSISHT KUFIZUAR P FORR JETN E TYRE L HENDS VEJIKAVE TIR TYRE T BE VANDALIZUAR. MJETET E TYRE T BE VANALIZOHEN. >> Ata kanë nevojë për të mbijetuar atë dhe GJITHA E PARA QOU B DONI është OUT E RREZIKUT T ZJARRIT, DHE I NDERRMJET TI. >> Victor: Zyrtarët që mendojnë TI DO T BE B BNI MTER T TO MIR THEMELET NGA SITUATA DHE DUHET T O DHNI PR SHUM PROTESTER INT N IN PROCESIN. >> PTRGJIGJE, NUK DO SHTOJN TH QAT NDONJ AN ONESHT LJNDET SUBSTANTIALally. >> Victor: DPD SSHTAY E THN LIGJIN Jini duke kërkuar për ndonjë send AGJATORORT QAT NUK JAN SI KETE. Zyrtarët që janë përfshirë, ata janë duke shkuar në mënyrë aktive për të qëndruar JANE AKTUALE SHKENCA N QNDRIM P DR DETYRIMIN NDANTRMARRJE HULUMTIMI SHT UN N UN MNYR. RAPORTET LIVE, VIKTIMET E VIKTORIT, LOKALE 4. PACKR TIJ. >> Kim: N THE PARA, DUHET Protestat, DO T WE SHUM SHUM Oficerë. PSE ITSHT K THTU KA VETM 2 PAS KJO PROTEST PJESMARRJE? >> Victor: GJITHA SHT, N THE E VRTETA, ato kanë pritur shuma të mëdha të njerëzve. AMOUNTET E POPULLIT. K WET WE JAV T IT PASTSUAR, SI DUHET Protestuesit ishin duke filluar VDES P INRBASHKT N IN KUPTIMIN E VETM T WE JAVAVE OSE SOT, DUHET TAY them, SO WEEKS OSE SO, DUHET TAY them, SO

Shefi Craig: Oficerët që depërtuan nëpër turmë në SUV kishin frikë për sigurinë e tyre

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0" dur="2.213"> KRUZA E NDERMEVE WOODWARD OODSHT </text>
<text sub="clublinks" start="2.214" dur="1.499"> SHQYRTUESHME E KANSIDUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="3.714" dur="4.16"> >> Devin: Ne fillojmë me kryetarin e krishterëve duke filluar një hetim </text>
<text sub="clublinks" start="7.908" dur="0.609"> NDIKIMI CRAIG NJ AN HULUMTIM </text>
<text sub="clublinks" start="8.55" dur="1.892"> NIS KISTU ... Një veturë e shëndoshë DPD </text>
<text sub="clublinks" start="10.443" dur="1.48"> NDODHJE NGA një SHQYRT OF E </text>
<text sub="clublinks" start="11.925" dur="1.676"> Protestuesit SI GJENA E REA SHT </text>
<text sub="clublinks" start="13.635" dur="1.145"> U BUTUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="14.814" dur="3.504"> TOPING LAJMET TONA DETYR N 5 5:00, KRYETARI Tha PROTESTIN </text>
<text sub="clublinks" start="18.319" dur="1.381"> Kreu tha se protesta ishte </text>
<text sub="clublinks" start="19.702" dur="2.302"> Kryesisht paqësore, por tha edhe </text>
<text sub="clublinks" start="22.006" dur="2.751"> KA GJITHA agjentë GRUPI </text>
<text sub="clublinks" start="24.759" dur="1.128"> Synimi për shkaktimin e shkatërrimit. </text>
<text sub="clublinks" start="25.921" dur="2.24"> >> Kim: DHE TANI JANE AKTIONIN E DUHET. </text>
<text sub="clublinks" start="28.195" dur="0.307"> VEPRIMI I DETYRES. </text>
<text sub="clublinks" start="28.503" dur="2.046"> WILLIAMS VIKTORI ISSHT L JETONI N THE </text>
<text sub="clublinks" start="30.55" dur="1.399"> PRECINCT 4-të në Jug </text>
<text sub="clublinks" start="31.984" dur="1.884"> DETROIT DHE SHENI duart tuaja </text>
<text sub="clublinks" start="33.902" dur="1.667"> N ON VIDEO CAM DASH. >> Victor: ABSOLUTELY. </text>
<text sub="clublinks" start="35.57" dur="0.642"> >> Victor: ABSOLUTELY. </text>
<text sub="clublinks" start="36.214" dur="3.216"> POLITIKA JAN RE SHUM LEHT THSISHT </text>
<text sub="clublinks" start="39.431" dur="1.191"> VIDEO. </text>
<text sub="clublinks" start="40.656" dur="1.739"> MSHT PROMEDUAR AKTUALE </text>
<text sub="clublinks" start="42.429" dur="1.747"> Protestuesit, T ALL GJITHA TM TYRE </text>
<text sub="clublinks" start="44.211" dur="1.509"> GJYKATA E DREJTS K HERTU N AT 4 </text>
<text sub="clublinks" start="45.721" dur="1.526"> Precinct. LIKE JU SHENI PARA, Kryesuesi </text>
<text sub="clublinks" start="47.248" dur="1.704"> LIKE JU SHENI PARA, Kryesuesi </text>
<text sub="clublinks" start="48.986" dur="3.442"> DUHET T US DHNI T US NDRMARRJEN SOT Q TH KTO </text>
<text sub="clublinks" start="52.429" dur="3.961"> PROTESTI ORIGJINALI ISHTE Paqësor, por një agjentë DOZEN APO M M SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="56.391" dur="1.445"> POR NJIT agjentë DOZEN OSE M M SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="57.837" dur="2.409"> NDRYSHOJN CO GJYKAT OFN E KTI </text>
<text sub="clublinks" start="60.28" dur="0.624"> GJITHA T GJITHA. </text>
<text sub="clublinks" start="60.906" dur="0.301"> [Ulëritës] </text>
<text sub="clublinks" start="61.208" dur="1.692"> >> Victor:'SHT THE VIDEO </text>
<text sub="clublinks" start="62.935" dur="2.179"> VERDO GJITHA KAN NDRMARRJE </text>
<text sub="clublinks" start="65.115" dur="3.153"> MEDIAT SOCIALE DREJTT PROTESTER SEVE SEVARA Q BE NDODHEN N. AT </text>
<text sub="clublinks" start="68.269" dur="0.567"> Protestuesit që po voziten në AT </text>
<text sub="clublinks" start="68.837" dur="1.984"> Lufta JUAJ ISSHT MARSI MUAJ FUQ </text>
<text sub="clublinks" start="70.822" dur="1.015"> Në anën jugore të </text>
<text sub="clublinks" start="71.872" dur="0.608"> DETROIT. </text>
<text sub="clublinks" start="72.514" dur="4.012"> >> IT PARAQITUR si zyrtarët </text>
<text sub="clublinks" start="76.527" dur="3.058"> JAN SHUM NDRMARRJE, duke i goditur </text>
<text sub="clublinks" start="79.586" dur="3.132"> Frenat, duke shpresuar që të zhdukin </text>
<text sub="clublinks" start="82.719" dur="1.757"> INDIVIDULE NGA FEMIJE, SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="84.51" dur="0.861"> Banging. </text>
<text sub="clublinks" start="85.372" dur="4.746"> >> Victor: DHE TANI KEMI </text>
<text sub="clublinks" start="90.152" dur="2.02"> DASH CAM VIDEO NGA </text>
<text sub="clublinks" start="92.173" dur="1.708"> PIKA E ZYRSIT T ZYRAVE. </text>
<text sub="clublinks" start="93.915" dur="2.444"> >> KUR SHPENZUAR SHPEJT, IT </text>
<text sub="clublinks" start="96.393" dur="1.805"> RRETH RRETH RRETH 25 SHKOLL MIR P PR ORA. </text>
<text sub="clublinks" start="98.2" dur="2.49"> >> Victor: 25-30 E KESTU </text>
<text sub="clublinks" start="100.691" dur="2.203"> DEMONSTRATOR STARTT E FILLUAR N TO M T GJITHA </text>
<text sub="clublinks" start="102.928" dur="2.087"> AGJINDOHET KUR REDIRECTED N THE </text>
<text sub="clublinks" start="105.049" dur="2.425"> RRUGA E PRESUMUAR. >> Unë mendoj se ata REDIRECTED TI </text>
<text sub="clublinks" start="107.509" dur="1.377"> >> Unë mendoj se ata REDIRECTED TI </text>
<text sub="clublinks" start="108.887" dur="3.182"> TE SHKUAR DIXHIN SI OPOZUAR TE </text>
<text sub="clublinks" start="112.103" dur="2.463"> VERNOR, I CILA ASHT A SHUM HE I ZEMRUAR </text>
<text sub="clublinks" start="114.6" dur="0.766"> Rruga e TRAJUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="115.368" dur="1.884"> >> Victor: THEA KLIENTET E KRYETARIT </text>
<text sub="clublinks" start="117.286" dur="1.078"> KAN WE armët që kanë fuqi </text>
<text sub="clublinks" start="118.398" dur="0.922"> HARM T CA SHENJT. </text>
<text sub="clublinks" start="119.354" dur="1.874"> >> Ne besojmë në dritën e dimrit </text>
<text sub="clublinks" start="121.229" dur="0.951"> U SHP SHRNDAR DHE TIJ </text>
<text sub="clublinks" start="122.181" dur="1.494"> BESIMI ATA KA QENI PARAQITUR </text>
<text sub="clublinks" start="123.676" dur="1.945"> NË. </text>
<text sub="clublinks" start="125.655" dur="2.207"> #. >> Victor: ATA PAVARSISHT </text>
<text sub="clublinks" start="127.896" dur="2.109"> >> Victor: ATA PAVARSISHT </text>
<text sub="clublinks" start="130.006" dur="7.499"> KUFIZUAR P FORR JETN E TYRE L HENDS VEJIKAVE TIR TYRE T BE VANDALIZUAR. </text>
<text sub="clublinks" start="137.539" dur="0.586"> MJETET E TYRE T BE VANALIZOHEN. </text>
<text sub="clublinks" start="138.127" dur="2.021"> >> Ata kanë nevojë për të mbijetuar atë dhe </text>
<text sub="clublinks" start="140.182" dur="2.254"> GJITHA E PARA QOU B DONI është </text>
<text sub="clublinks" start="142.438" dur="1.695"> OUT E RREZIKUT T ZJARRIT, DHE I </text>
<text sub="clublinks" start="144.134" dur="0.686"> NDERRMJET TI. </text>
<text sub="clublinks" start="144.822" dur="1.795"> >> Victor: Zyrtarët që mendojnë TI </text>
<text sub="clublinks" start="146.651" dur="1.489"> DO T BE B BNI MTER T TO MIR </text>
<text sub="clublinks" start="148.175" dur="2.011"> THEMELET NGA SITUATA </text>
<text sub="clublinks" start="150.22" dur="2.067"> DHE DUHET T O DHNI PR SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="152.321" dur="1.345"> PROTESTER INT N IN PROCESIN. </text>
<text sub="clublinks" start="153.667" dur="2.082"> >> PTRGJIGJE, NUK DO </text>
<text sub="clublinks" start="155.75" dur="1.527"> SHTOJN TH QAT NDONJ AN ONESHT </text>
<text sub="clublinks" start="157.278" dur="0.632"> LJNDET SUBSTANTIALally. </text>
<text sub="clublinks" start="157.911" dur="2.39"> >> Victor: DPD SSHTAY E THN LIGJIN </text>
<text sub="clublinks" start="160.302" dur="2.067"> Jini duke kërkuar për ndonjë send </text>
<text sub="clublinks" start="162.403" dur="1.519"> AGJATORORT QAT NUK JAN SI KETE. </text>
<text sub="clublinks" start="163.957" dur="3.945"> Zyrtarët që janë përfshirë, ata janë duke shkuar në mënyrë aktive për të qëndruar </text>
<text sub="clublinks" start="167.903" dur="0.679"> JANE AKTUALE SHKENCA N QNDRIM </text>
<text sub="clublinks" start="168.583" dur="2.037"> P DR DETYRIMIN NDANTRMARRJE </text>
<text sub="clublinks" start="170.655" dur="1.799"> HULUMTIMI SHT UN N UN MNYR. </text>
<text sub="clublinks" start="172.455" dur="0.895"> RAPORTET LIVE, VIKTIMET E VIKTORIT, </text>
<text sub="clublinks" start="173.352" dur="0.703"> LOKALE 4. </text>
<text sub="clublinks" start="174.09" dur="0.826"> PACKR TIJ. </text>
<text sub="clublinks" start="174.917" dur="2.063"> >> Kim: N THE PARA, DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="176.982" dur="1.505"> Protestat, DO T WE SHUM SHUM </text>
<text sub="clublinks" start="178.489" dur="0.644"> Oficerë. </text>
<text sub="clublinks" start="179.134" dur="3.72"> PSE ITSHT K THTU KA VETM 2 PAS </text>
<text sub="clublinks" start="182.888" dur="1.089"> KJO PROTEST PJESMARRJE? </text>
<text sub="clublinks" start="184.011" dur="1.963"> >> Victor: GJITHA SHT, N THE </text>
<text sub="clublinks" start="185.976" dur="2.047"> E VRTETA, ato kanë pritur shuma të mëdha të njerëzve. </text>
<text sub="clublinks" start="188.024" dur="0.452"> AMOUNTET E POPULLIT. </text>
<text sub="clublinks" start="188.477" dur="2.722"> K WET WE JAV T IT PASTSUAR, SI DUHET </text>
<text sub="clublinks" start="191.233" dur="1.978"> Protestuesit ishin duke filluar </text>
<text sub="clublinks" start="193.212" dur="3.419"> VDES P INRBASHKT N IN KUPTIMIN E VETM T WE JAVAVE OSE SOT, DUHET TAY them, SO </text>
<text sub="clublinks" start="196.666" dur="0.432"> WEEKS OSE SO, DUHET TAY them, SO </text>