Барби - Трите мали стројници subtitles

Барби - Трите мали стројници Добро! Потоа преземете ја работата! Па не сум сигурен што друго можам да направам? Ахх ... Не ја преземај работата! Но, тоа е толку одлична можност за мене Скипер ... Чао Зак Имајте убав живот! (Слем!) Скипер! (Плачење) Скипер! Што не е во ред? Зак ... Раскинавме Што?! Што?! Што значи раскинување? Тој доби понуда за работа и тоа е од другата страна на земјата О Скипер ... Нели! Каде е тој? Тој е надвор од предната страна ќе се вратам Никој не ја вознемирува мојата тетка! Изабел ... Изабел! Се збркавте со погрешно семејство, Зак! А? И не ... Аххх-ја! (Оштетен!) Изабел ... Дојди ... Аххх-ја! (Оштетен!) Но ... Назад! Аххх-ја! (Оштетен!) Јас ... И има уште многу од каде тоа! (Слем!) Не лути се ... Што направи? Му покажав што се случува кога ќе се збрка со ова семејство! Изабел ...! Па тој ја вознемири тетка Скипер Па, благодарам, Изабел Нема на што Само едно ... Да Изабел? Може ли да имам леден пакет? Зошто? Можеби сум ја скршил ногата ... Па тој сè уште не ја презеде работата, нели? Не, но знам дека ќе го стори тоа Ох ... Не можам да верувам дека тој би одбрал работа пред мене Се чувствувам лошо за тетка Скипер И јас Ние мора да ја расположиме Но како? Јас не ... (Динг!) Ах-хааа! О не ... Ниту една друга ваша глупава идеја Ах-аххх! Ова е добра идеја Ајде! (Кликни!) (Кликни!) (Кликни!) Таму! Тоа е убава фотографија од тетка Скипер Дали ќе ни кажете што правите? Ја поставувам страницата на тетка скипер на оваа страница за сватовите Ахх ... Зошто? Така можеме да и најдеме ново момче Анабел ... Што? Добра идеја е Не не е ... Одлична идеја е! Зошто не ми текна на тоа ?! Затоа што не си толку паметен како мене Не ми е јасно Прво ја правам оваа страница со сè што е во врска со тетката Скипер И тогаш сите убави момчиња ќе го видат тоа и тетка Скипер ќе имаат ново момче Зошто не помислив на тоа! Добро, па што да кажеме за тетка Скипер Сака да чита книги ... Хммм ... И, таа сака да вози свој велосипед Хммм ... Треба да направиме да звучи неверојатно! Допаѓа... Како да е модел Да! И ... И таа е црн појас во карате! Да! И таа е астронаут! Астронаут ?! Да! Зошто да не! Астронаутот ... Ова е супер! Продолжете да доаѓаат Како се чувствуваш, тетка скипер? Сè уште сум малку тажен Ви благодариме за прашањето (Динг!) Оф леле! Момци, дојдете овде! Beе се вратиме, тетка скипер Што е тоа? Некој повикан Бил одговори на страницата на тетка Скипер Тој сака да ја запознае Да! Ние го направивме тоа! И погледни го момчето! Тој е толку убав! Тој сигурно е! Тетка Скипер ќе биде толку среќна! (Слем!) Мислам дека тој е тука! Добро! Тетка Скипер, можеш ли да дојдеш овде? Секако Анабел Што има? Имаме големо изненадување за вас Изненадување? Какво изненадување? Само почекај... Едвај чекам да го видам изгледот на лицето на тетка Скипер И јас! Еве одиме ... Еден два Три! А? Можеме да ви помогнеме? Тука сум да го видам Скипер Ти си Бил? Тоа сум јас! О момче! Сега навистина едвај чекам да го видам изгледот на лицето на тетката Скипер (Слем!) Оух! Тој доаѓа! Затвори ги очите тетка скипер Добро И, еден, два, три! Запознајте се со ново момче! Ново момче? Што? Не си Бил Ова е Бил Но, тој не личи на фотографијата Тоа сум јас на фотографијата! Само што беше преземено пред четириесет години О супер! Што се случува? Рековте дека сакате да ме запознаете Се запознавме? Да На страната на сватовите Страница за стројници? Јас не ... Астронаут? Филмска ѕвезда? Претседател? Еј! Кој го стори ова? Момчиња! Значи ... Сакате да одите на кино или нешто ...? Ох! Страницата на тетка Скипер повеќе не е тука Па не знаевме дека тој е стар човек Што ќе правиме сега? Јас не ... Здраво дечки На што сте тројца? Хммм ... Томи, можеш ли да ја однесеш тетка Стејси горе и покажи и ја она што си го направил? А? Но, јас не ... Томи! Запомни ...? О, нели Дојди со мене тетка Стејси Ајде седни тука, Макс Секако! Тетка Скипер ...! Макс, дали си навистина задоволна со тетката Стејси? Да Таа е одлична! Зарем вие двајца не сте биле доволно долго сега? Не Јас ... Мислиме дека е време да имате промена Но, не сакам да ... Да девојки? Тетка Скипер ... ... се запознавме со ново момче! А? Макс? Но, тој е со Стејси Не повеќе! Па благодарам што си го потрошивте времето, Томи Ми рекоа Твоите внуки сакаат да бидам момче на Скипер Што! Не ме гледај! Томи, Мет е тука Јеее! Здраво Томи! Здраво девојки! Здраво Мет! Што правите момци? Ние се обидуваме да ја развеселиме нашата тетка скипер Да Таа е тажна затоа што ... (Динг!) Хммм ... Мет, дојди со мене Што правиш? Имам идеја ... Ох, тоа е одлична вест! Знам! Јас сум многу среќен! Тетка Скипер, запознајте го вашето ново момче! Каде? Што сакаш да кажеш, каде? Мет секако! Јас? Не мислиш дека Мет е малку премлад за мене? Хммм ... Не! Како и да е не е важно, Томи Јас и Зак сме повторно заедно Тој не ја презема работата! Зарем тоа не е одлична вест! Па можевте да ми кажете порано! Извини Мет Во ред е Јас веќе добив девојка Ти правиш?! Да! Синди од центарот за игра Хммм ... Можеби треба да добијам девојка ...

Барби - Трите мали стројници

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.766" dur="5.284">Барби - Трите мали стројници</text>
<text sub="clublinks" start="6.922" dur="0.659"> Добро!</text>
<text sub="clublinks" start="7.798" dur="1.411"> Потоа преземете ја работата!</text>
<text sub="clublinks" start="9.682" dur="2.428"> Па не сум сигурен што друго можам да направам?</text>
<text sub="clublinks" start="12.655" dur="1"> Ахх ...</text>
<text sub="clublinks" start="13.982" dur="1.287"> Не ја преземај работата!</text>
<text sub="clublinks" start="15.705" dur="2.846"> Но, тоа е толку одлична можност за мене</text>
<text sub="clublinks" start="20.439" dur="1.276"> Скипер ...</text>
<text sub="clublinks" start="22.059" dur="0.939"> Чао Зак</text>
<text sub="clublinks" start="23.252" dur="1.37"> Имајте убав живот!</text>
<text sub="clublinks" start="25.148" dur="0.597"> (Слем!)</text>
<text sub="clublinks" start="26.435" dur="0.836"> Скипер!</text>
<text sub="clublinks" start="29.213" dur="1.888"> (Плачење)</text>
<text sub="clublinks" start="31.101" dur="0.767"> Скипер!</text>
<text sub="clublinks" start="31.941" dur="1.071"> Што не е во ред?</text>
<text sub="clublinks" start="33.448" dur="0.599"> Зак ...</text>
<text sub="clublinks" start="34.428" dur="1.135"> Раскинавме</text>
<text sub="clublinks" start="36.063" dur="0.907"> Што?!</text>
<text sub="clublinks" start="37.261" dur="0.835"> Што?!</text>
<text sub="clublinks" start="38.586" dur="1.989"> Што значи раскинување?</text>
<text sub="clublinks" start="41.029" dur="4.448"> Тој доби понуда за работа и тоа е од другата страна на земјата</text>
<text sub="clublinks" start="45.949" dur="1.383"> О Скипер ...</text>
<text sub="clublinks" start="47.786" dur="0.728"> Нели!</text>
<text sub="clublinks" start="48.641" dur="1.18"> Каде е тој?</text>
<text sub="clublinks" start="50.184" dur="1.473"> Тој е надвор од предната страна</text>
<text sub="clublinks" start="53.962" dur="1"> ќе се вратам</text>
<text sub="clublinks" start="55.271" dur="2.521"> Никој не ја вознемирува мојата тетка!</text>
<text sub="clublinks" start="59.008" dur="1.19"> Изабел ...</text>
<text sub="clublinks" start="63.157" dur="0.93"> Изабел!</text>
<text sub="clublinks" start="64.388" dur="2.919"> Се збркавте со погрешно семејство, Зак!</text>
<text sub="clublinks" start="67.652" dur="0.5"> А?</text>
<text sub="clublinks" start="68.515" dur="1"> И не ...</text>
<text sub="clublinks" start="69.824" dur="0.746"> Аххх-ја!</text>
<text sub="clublinks" start="70.57" dur="0.5"> (Оштетен!)</text>
<text sub="clublinks" start="71.425" dur="0.909"> Изабел ...</text>
<text sub="clublinks" start="72.334" dur="0.837"> Дојди ...</text>
<text sub="clublinks" start="73.298" dur="0.564"> Аххх-ја!</text>
<text sub="clublinks" start="73.862" dur="0.51"> (Оштетен!)</text>
<text sub="clublinks" start="74.844" dur="0.5"> Но ...</text>
<text sub="clublinks" start="75.426" dur="0.5"> Назад!</text>
<text sub="clublinks" start="76.444" dur="0.583"> Аххх-ја!</text>
<text sub="clublinks" start="77.027" dur="0.564"> (Оштетен!)</text>
<text sub="clublinks" start="77.991" dur="0.528"> Јас ...</text>
<text sub="clublinks" start="78.519" dur="3.05"> И има уште многу од каде тоа!</text>
<text sub="clublinks" start="81.968" dur="0.5"> (Слем!)</text>
<text sub="clublinks" start="83.098" dur="1.198"> Не лути се ...</text>
<text sub="clublinks" start="87" dur="1.554"> Што направи?</text>
<text sub="clublinks" start="88.936" dur="4.106"> Му покажав што се случува кога ќе се збрка со ова семејство!</text>
<text sub="clublinks" start="93.569" dur="1.29"> Изабел ...!</text>
<text sub="clublinks" start="95.259" dur="2.662"> Па тој ја вознемири тетка Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="98.466" dur="2.019"> Па, благодарам, Изабел</text>
<text sub="clublinks" start="100.902" dur="1.11"> Нема на што</text>
<text sub="clublinks" start="102.738" dur="1.944"> Само едно ...</text>
<text sub="clublinks" start="105.172" dur="1.162"> Да Изабел?</text>
<text sub="clublinks" start="106.915" dur="1.77"> Може ли да имам леден пакет?</text>
<text sub="clublinks" start="109.229" dur="0.655"> Зошто?</text>
<text sub="clublinks" start="110.628" dur="2.624"> Можеби сум ја скршил ногата ...</text>
<text sub="clublinks" start="115.577" dur="2.783"> Па тој сè уште не ја презеде работата, нели?</text>
<text sub="clublinks" start="118.977" dur="2.702"> Не, но знам дека ќе го стори тоа</text>
<text sub="clublinks" start="122.332" dur="0.738"> Ох ...</text>
<text sub="clublinks" start="123.651" dur="3.713"> Не можам да верувам дека тој би одбрал работа пред мене</text>
<text sub="clublinks" start="128.126" dur="2.644"> Се чувствувам лошо за тетка Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="131.26" dur="1.18"> И јас</text>
<text sub="clublinks" start="132.912" dur="1.87"> Ние мора да ја расположиме</text>
<text sub="clublinks" start="135.327" dur="0.988"> Но како?</text>
<text sub="clublinks" start="136.769" dur="0.969"> Јас не ...</text>
<text sub="clublinks" start="138.01" dur="0.863"> (Динг!)</text>
<text sub="clublinks" start="139.327" dur="1.479"> Ах-хааа!</text>
<text sub="clublinks" start="141.187" dur="1.217"> О не ...</text>
<text sub="clublinks" start="142.821" dur="2.767"> Ниту една друга ваша глупава идеја</text>
<text sub="clublinks" start="145.915" dur="0.815"> Ах-аххх!</text>
<text sub="clublinks" start="147.003" dur="1.667"> Ова е добра идеја</text>
<text sub="clublinks" start="148.983" dur="0.748"> Ајде!</text>
<text sub="clublinks" start="151.637" dur="0.5"> (Кликни!)</text>
<text sub="clublinks" start="152.518" dur="0.5"> (Кликни!)</text>
<text sub="clublinks" start="153.018" dur="0.5"> (Кликни!)</text>
<text sub="clublinks" start="153.798" dur="0.649"> Таму!</text>
<text sub="clublinks" start="154.829" dur="2.451"> Тоа е убава фотографија од тетка Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="158.133" dur="2.721"> Дали ќе ни кажете што правите?</text>
<text sub="clublinks" start="161.29" dur="4.199"> Ја поставувам страницата на тетка скипер на оваа страница за сватовите</text>
<text sub="clublinks" start="165.943" dur="0.886"> Ахх ...</text>
<text sub="clublinks" start="167.374" dur="0.775"> Зошто?</text>
<text sub="clublinks" start="168.603" dur="2.607"> Така можеме да и најдеме ново момче</text>
<text sub="clublinks" start="171.718" dur="1.624"> Анабел ...</text>
<text sub="clublinks" start="173.832" dur="0.77"> Што?</text>
<text sub="clublinks" start="174.784" dur="1.426"> Добра идеја е</text>
<text sub="clublinks" start="176.646" dur="1.364"> Не не е ...</text>
<text sub="clublinks" start="178.383" dur="2.1"> Одлична идеја е!</text>
<text sub="clublinks" start="180.592" dur="2.354"> Зошто не ми текна на тоа ?!</text>
<text sub="clublinks" start="183.236" dur="2.234"> Затоа што не си толку паметен како мене</text>
<text sub="clublinks" start="185.996" dur="1.932"> Не ми е јасно</text>
<text sub="clublinks" start="188.364" dur="4.095"> Прво ја правам оваа страница со сè што е во врска со тетката Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="192.649" dur="2.81"> И тогаш сите убави момчиња ќе го видат тоа</text>
<text sub="clublinks" start="195.622" dur="2.69"> и тетка Скипер ќе имаат ново момче</text>
<text sub="clublinks" start="198.73" dur="2.33"> Зошто не помислив на тоа!</text>
<text sub="clublinks" start="201.423" dur="3.577"> Добро, па што да кажеме за тетка Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="205.781" dur="1.884"> Сака да чита книги ...</text>
<text sub="clublinks" start="208.264" dur="1.201"> Хммм ...</text>
<text sub="clublinks" start="209.901" dur="2.305"> И, таа сака да вози свој велосипед</text>
<text sub="clublinks" start="212.714" dur="1.035"> Хммм ...</text>
<text sub="clublinks" start="214.203" dur="2.567"> Треба да направиме да звучи неверојатно!</text>
<text sub="clublinks" start="217.079" dur="0.69"> Допаѓа...</text>
<text sub="clublinks" start="218.559" dur="1.441"> Како да е модел</text>
<text sub="clublinks" start="220.454" dur="0.872"> Да!</text>
<text sub="clublinks" start="221.581" dur="0.707"> И ...</text>
<text sub="clublinks" start="222.742" dur="2.832"> И таа е црн појас во карате!</text>
<text sub="clublinks" start="226.137" dur="0.807"> Да!</text>
<text sub="clublinks" start="228.061" dur="2.439"> И таа е астронаут!</text>
<text sub="clublinks" start="231.063" dur="1.333"> Астронаут ?!</text>
<text sub="clublinks" start="232.832" dur="1.053"> Да!</text>
<text sub="clublinks" start="234.266" dur="0.962"> Зошто да не!</text>
<text sub="clublinks" start="236.045" dur="2.65"> Астронаутот ...</text>
<text sub="clublinks" start="239.312" dur="1.242"> Ова е супер!</text>
<text sub="clublinks" start="240.793" dur="1.558"> Продолжете да доаѓаат</text>
<text sub="clublinks" start="244.021" dur="2.345"> Како се чувствуваш, тетка скипер?</text>
<text sub="clublinks" start="246.82" dur="1.724"> Сè уште сум малку тажен</text>
<text sub="clublinks" start="248.816" dur="1.453"> Ви благодариме за прашањето</text>
<text sub="clublinks" start="250.632" dur="0.5"> (Динг!)</text>
<text sub="clublinks" start="251.703" dur="1.089"> Оф леле!</text>
<text sub="clublinks" start="253.427" dur="1.728"> Момци, дојдете овде!</text>
<text sub="clublinks" start="255.536" dur="2.415"> Beе се вратиме, тетка скипер</text>
<text sub="clublinks" start="258.477" dur="0.926"> Што е тоа?</text>
<text sub="clublinks" start="259.893" dur="3.505"> Некој повикан Бил одговори на страницата на тетка Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="263.634" dur="1.597"> Тој сака да ја запознае</text>
<text sub="clublinks" start="265.731" dur="0.801"> Да!</text>
<text sub="clublinks" start="266.75" dur="1.148"> Ние го направивме тоа!</text>
<text sub="clublinks" start="268.279" dur="1.925"> И погледни го момчето!</text>
<text sub="clublinks" start="270.548" dur="1.8"> Тој е толку убав!</text>
<text sub="clublinks" start="272.766" dur="1.507"> Тој сигурно е!</text>
<text sub="clublinks" start="274.69" dur="2.868"> Тетка Скипер ќе биде толку среќна!</text>
<text sub="clublinks" start="280.735" dur="0.5"> (Слем!)</text>
<text sub="clublinks" start="281.842" dur="1.639"> Мислам дека тој е тука!</text>
<text sub="clublinks" start="283.971" dur="1.235"> Добро!</text>
<text sub="clublinks" start="285.859" dur="2.868"> Тетка Скипер, можеш ли да дојдеш овде?</text>
<text sub="clublinks" start="289.381" dur="1.089"> Секако Анабел</text>
<text sub="clublinks" start="290.615" dur="0.69"> Што има?</text>
<text sub="clublinks" start="291.849" dur="2.49"> Имаме големо изненадување за вас</text>
<text sub="clublinks" start="294.829" dur="1.017"> Изненадување?</text>
<text sub="clublinks" start="296.191" dur="1.161"> Какво изненадување?</text>
<text sub="clublinks" start="297.97" dur="1.488"> Само почекај...</text>
<text sub="clublinks" start="300.257" dur="3.668"> Едвај чекам да го видам изгледот на лицето на тетка Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="304.252" dur="1.224"> И јас!</text>
<text sub="clublinks" start="305.875" dur="1.325"> Еве одиме ...</text>
<text sub="clublinks" start="307.636" dur="2.853"> Еден два Три!</text>
<text sub="clublinks" start="313.067" dur="0.526"> А?</text>
<text sub="clublinks" start="314.047" dur="2.054"> Можеме да ви помогнеме?</text>
<text sub="clublinks" start="316.537" dur="1.852"> Тука сум да го видам Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="319.024" dur="1.47"> Ти си Бил?</text>
<text sub="clublinks" start="320.93" dur="0.998"> Тоа сум јас!</text>
<text sub="clublinks" start="322.428" dur="1.283"> О момче!</text>
<text sub="clublinks" start="324.219" dur="4.339"> Сега навистина едвај чекам да го видам изгледот на лицето на тетката Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="329.284" dur="0.5"> (Слем!)</text>
<text sub="clublinks" start="330.137" dur="1.86"> Оух! Тој доаѓа!</text>
<text sub="clublinks" start="332.669" dur="2.214"> Затвори ги очите тетка скипер</text>
<text sub="clublinks" start="335.464" dur="1.056"> Добро</text>
<text sub="clublinks" start="337.01" dur="3.334"> И, еден, два, три!</text>
<text sub="clublinks" start="340.725" dur="2.151"> Запознајте се со ново момче!</text>
<text sub="clublinks" start="344.655" dur="1.696"> Ново момче?</text>
<text sub="clublinks" start="346.823" dur="0.926"> Што?</text>
<text sub="clublinks" start="347.966" dur="1.344"> Не си Бил</text>
<text sub="clublinks" start="349.782" dur="1.76"> Ова е Бил</text>
<text sub="clublinks" start="351.996" dur="2.694"> Но, тој не личи на фотографијата</text>
<text sub="clublinks" start="355" dur="2.049"> Тоа сум јас на фотографијата!</text>
<text sub="clublinks" start="357.285" dur="2.715"> Само што беше преземено пред четириесет години</text>
<text sub="clublinks" start="360.472" dur="1.14"> О супер!</text>
<text sub="clublinks" start="361.993" dur="1.403"> Што се случува?</text>
<text sub="clublinks" start="363.886" dur="2.396"> Рековте дека сакате да ме запознаете</text>
<text sub="clublinks" start="366.682" dur="1.089"> Се запознавме?</text>
<text sub="clublinks" start="368.119" dur="0.672"> Да</text>
<text sub="clublinks" start="369.229" dur="1.93"> На страната на сватовите</text>
<text sub="clublinks" start="371.576" dur="1.579"> Страница за стројници?</text>
<text sub="clublinks" start="373.5" dur="0.799"> Јас не ...</text>
<text sub="clublinks" start="375.37" dur="1.125"> Астронаут?</text>
<text sub="clublinks" start="377.258" dur="1.234"> Филмска ѕвезда?</text>
<text sub="clublinks" start="379.164" dur="0.965"> Претседател?</text>
<text sub="clublinks" start="380.71" dur="0.726"> Еј!</text>
<text sub="clublinks" start="381.599" dur="1.443"> Кој го стори ова?</text>
<text sub="clublinks" start="384.126" dur="1.032"> Момчиња!</text>
<text sub="clublinks" start="385.92" dur="1.162"> Значи ...</text>
<text sub="clublinks" start="387.717" dur="2.814"> Сакате да одите на кино или нешто ...?</text>
<text sub="clublinks" start="392.781" dur="0.874"> Ох!</text>
<text sub="clublinks" start="394.055" dur="2.886"> Страницата на тетка Скипер повеќе не е тука</text>
<text sub="clublinks" start="397.358" dur="2.867"> Па не знаевме дека тој е стар човек</text>
<text sub="clublinks" start="400.606" dur="1.968"> Што ќе правиме сега?</text>
<text sub="clublinks" start="402.991" dur="0.62"> Јас не ...</text>
<text sub="clublinks" start="403.611" dur="0.955"> Здраво дечки</text>
<text sub="clublinks" start="405" dur="1.71"> На што сте тројца?</text>
<text sub="clublinks" start="407.62" dur="1.718"> Хммм ...</text>
<text sub="clublinks" start="409.621" dur="3.463"> Томи, можеш ли да ја однесеш тетка Стејси горе</text>
<text sub="clublinks" start="413.084" dur="2.279"> и покажи и ја она што си го направил?</text>
<text sub="clublinks" start="415.853" dur="0.5"> А?</text>
<text sub="clublinks" start="416.88" dur="0.958"> Но, јас не ...</text>
<text sub="clublinks" start="417.838" dur="0.819"> Томи!</text>
<text sub="clublinks" start="419.074" dur="1.49"> Запомни ...?</text>
<text sub="clublinks" start="421.398" dur="2.322"> О, нели</text>
<text sub="clublinks" start="424.5" dur="2.062"> Дојди со мене тетка Стејси</text>
<text sub="clublinks" start="427.707" dur="1.962"> Ајде седни тука, Макс</text>
<text sub="clublinks" start="430.123" dur="0.645"> Секако!</text>
<text sub="clublinks" start="431.113" dur="1.526"> Тетка Скипер ...!</text>
<text sub="clublinks" start="433.256" dur="4.162"> Макс, дали си навистина задоволна со тетката Стејси?</text>
<text sub="clublinks" start="437.68" dur="0.738"> Да</text>
<text sub="clublinks" start="438.545" dur="1.245"> Таа е одлична!</text>
<text sub="clublinks" start="440.335" dur="3.5"> Зарем вие двајца не сте биле доволно долго сега?</text>
<text sub="clublinks" start="444.118" dur="0.713"> Не</text>
<text sub="clublinks" start="445.14" dur="0.5"> Јас ...</text>
<text sub="clublinks" start="445.64" dur="2.662"> Мислиме дека е време да имате промена</text>
<text sub="clublinks" start="448.701" dur="1.675"> Но, не сакам да ...</text>
<text sub="clublinks" start="450.648" dur="1.311"> Да девојки?</text>
<text sub="clublinks" start="452.34" dur="1.307"> Тетка Скипер ...</text>
<text sub="clublinks" start="453.974" dur="2.241"> ... се запознавме со ново момче!</text>
<text sub="clublinks" start="456.633" dur="0.516"> А?</text>
<text sub="clublinks" start="457.657" dur="0.726"> Макс?</text>
<text sub="clublinks" start="458.71" dur="1.634"> Но, тој е со Стејси</text>
<text sub="clublinks" start="460.798" dur="1.415"> Не повеќе!</text>
<text sub="clublinks" start="462.595" dur="2.839"> Па благодарам што си го потрошивте времето, Томи</text>
<text sub="clublinks" start="465.779" dur="1.922"> Ми рекоа</text>
<text sub="clublinks" start="468.136" dur="3.07"> Твоите внуки сакаат да бидам момче на Скипер</text>
<text sub="clublinks" start="471.605" dur="0.763"> Што!</text>
<text sub="clublinks" start="475.534" dur="1.707"> Не ме гледај!</text>
<text sub="clublinks" start="479.401" dur="1.968"> Томи, Мет е тука</text>
<text sub="clublinks" start="481.841" dur="0.897"> Јеее!</text>
<text sub="clublinks" start="483.12" dur="0.885"> Здраво Томи!</text>
<text sub="clublinks" start="484.331" dur="1.068"> Здраво девојки!</text>
<text sub="clublinks" start="485.708" dur="1.395"> Здраво Мет!</text>
<text sub="clublinks" start="487.43" dur="1.89"> Што правите момци?</text>
<text sub="clublinks" start="489.538" dur="2.918"> Ние се обидуваме да ја развеселиме нашата тетка скипер</text>
<text sub="clublinks" start="492.801" dur="0.843"> Да</text>
<text sub="clublinks" start="493.826" dur="1.633"> Таа е тажна затоа што ...</text>
<text sub="clublinks" start="495.459" dur="0.672"> (Динг!)</text>
<text sub="clublinks" start="496.912" dur="0.879"> Хммм ...</text>
<text sub="clublinks" start="498.608" dur="2.196"> Мет, дојди со мене</text>
<text sub="clublinks" start="501.276" dur="1.489"> Што правиш?</text>
<text sub="clublinks" start="503.291" dur="1.997"> Имам идеја ...</text>
<text sub="clublinks" start="507.357" dur="1.859"> Ох, тоа е одлична вест!</text>
<text sub="clublinks" start="509.543" dur="1"> Знам!</text>
<text sub="clublinks" start="510.652" dur="1.474"> Јас сум многу среќен!</text>
<text sub="clublinks" start="512.44" dur="3.487"> Тетка Скипер, запознајте го вашето ново момче!</text>
<text sub="clublinks" start="516.436" dur="0.815"> Каде?</text>
<text sub="clublinks" start="517.708" dur="1.741"> Што сакаш да кажеш, каде?</text>
<text sub="clublinks" start="519.649" dur="1.416"> Мет секако!</text>
<text sub="clublinks" start="521.409" dur="1"> Јас?</text>
<text sub="clublinks" start="522.826" dur="3.038"> Не мислиш дека Мет е малку премлад за мене?</text>
<text sub="clublinks" start="526.427" dur="0.601"> Хммм ...</text>
<text sub="clublinks" start="527.337" dur="0.764"> Не!</text>
<text sub="clublinks" start="528.5" dur="1.882"> Како и да е не е важно, Томи</text>
<text sub="clublinks" start="530.527" dur="2.231"> Јас и Зак сме повторно заедно</text>
<text sub="clublinks" start="533.03" dur="1.695"> Тој не ја презема работата!</text>
<text sub="clublinks" start="534.888" dur="1.697"> Зарем тоа не е одлична вест!</text>
<text sub="clublinks" start="537.021" dur="2.368"> Па можевте да ми кажете порано!</text>
<text sub="clublinks" start="540" dur="0.995"> Извини Мет</text>
<text sub="clublinks" start="541.43" dur="1.22"> Во ред е</text>
<text sub="clublinks" start="542.85" dur="2.044"> Јас веќе добив девојка</text>
<text sub="clublinks" start="545.166" dur="1.17"> Ти правиш?!</text>
<text sub="clublinks" start="546.808" dur="0.708"> Да!</text>
<text sub="clublinks" start="547.806" dur="2.145"> Синди од центарот за игра</text>
<text sub="clublinks" start="550.568" dur="0.914"> Хммм ...</text>
<text sub="clublinks" start="551.827" dur="2.493"> Можеби треба да добијам девојка ...</text>