Barbie - Tre mblesërit e vegjël subtitles

Barbie - Tre mblesët e vegjël Mire! Atëherë merre punën! Epo nuk jam i sigurt se çfarë tjetër mund të bëj? Ahhh ... Mos e merrni punën! Por është një mundësi kaq e shkëlqyer për mua Kapiten ... Mirupafshim Zac Kalo nje jete te kendshme! (Përplas!) Kapiten! (Duke qarë) Kapiten! Çfarë nuk shkon? Zac ... U ndame Çfarë?! Çfarë?! Çfarë do të thotë ndarje? Ai mori një ofertë pune dhe është në anën tjetër të vendit Oh kapiten ... E drejta! Ku eshte ai? Ai është jashtë përpara do të kthehem Askush nuk e shqetëson tezen time! Isabelle ... Isabelle! U ngatërrove me familjen e gabuar, Zac! A? Dhe mos ... Ahhhh-ya! (Pres!) Isabelle ... Eja ... Ahhhh-ya! (Pres!) Por ... Kthehu! Ahhhh-ya! (Pres!) Unë ... Dhe ka shumë më tepër nga ka ardhur kjo! (Përplas!) Mos u zemëro ... Cfare bere? Unë i tregova se çfarë ndodh kur ai ngatërrohet me këtë familje! Isabelle ...! Epo ai e bëri tezen Skipper të mërzitur Epo faleminderit, Isabelle Ju mirepresim Vetem nje gje... Po Isabelle? A mund të kem një pako akulli? Pse Mund ta kem thyer këmbën ... Epo ai nuk e ka marrë ende punën, apo jo? Jo, por e di se do ta bëjë Oh ... Nuk mund të besoj se ai do të zgjidhte një punë para meje Ndihem keq për Auntie Skipper Edhe une Ne duhet ta gëzojmë atë Por si? Un nuk... (Ding!) Ah-haaa! Oh jo ... Jo një tjetër nga idetë tuaja budallaqe Ah-ahhh! Kjo është një ide e mirë Eja! (Kliko!) (Kliko!) (Kliko!) Aty! Kjo është një foto e këndshme e Auntie Skipper A do të na tregosh se çfarë po bën? Po vendos faqen e Auntie Skipper në këtë faqe mblesërish Ahhh ... Pse Kështu që ne mund ta gjejmë atë një të dashur të ri Annabelle ... Çfarë? Kjo është një ide e mirë Jo nuk eshte... Ashtë një ide e mrekullueshme! Pse nuk e mendova atë ?! Sepse nuk je aq i zgjuar sa unë Nuk e kuptoj Së pari bëj këtë faqe me gjithçka në lidhje me Auntie Skipper Dhe atëherë të gjithë djemtë e bukur do ta shohin atë dhe Auntie Skipper do të ketë një të dashur të ri Pse nuk e mendova atë! Ok, pra çfarë themi për Auntie Skipper Asaj i pëlqen të lexojë libra ... Hmmm ... Dhe asaj i pëlqen të ngasë biçikletën e saj Hmmm ... Ne duhet ta bëjmë atë të tingëllojë mahnitëse! Si ... Ashtu si ajo është një modele Po! Dhe ... Dhe ajo është një rrip i zi në karate! Po! Dhe ajo është një astronaut! Astronaut ?! Po! Pse jo! Astronaut ... Kjo eshte fantastike! Vazhdoni të vijnë Si po ndiheni, Auntie Skipper? Jam akoma pak i trishtuar Faleminderit për pyetjen (Ding!) O ua! Djema, ejani këtu! Ne do të kthehemi menjëherë, Auntie Skipper Cfare eshte Dikush i quajtur Bill u përgjigj në faqen e Auntie Skipper Ai dëshiron ta takojë Po! Ne e beme ate! Dhe shiko këtë djalë! Ai është kaq i pashëm! Ai me siguri është! Auntie Skipper do të jetë kaq e lumtur! (Përplas!) Unë mendoj se ai është këtu! Ne rregull! Teto Skipper, mund të vish këtu? Sigurisht Annabelle Ckemi? Ne kemi një surprizë të madhe për ju Befasi? Çfarë befasie? Vetem prit... Mezi po pres të shoh pamjen e fytyrës së Auntie Skipper Edhe une! Ja ku po shkojme ... Një dy tre! A? A mund t'ju ndihmojmë? Unë jam këtu për të parë Kapitenin Ti je Bill? Ky jam une! O djale! Tani me të vërtetë mezi po pres të shoh pamjen në fytyrën e Auntie Skipper (Përplas!) Oooh! Ai eshte duke ardhur! Mbyll sytë tezja Skipper Ne rregull Dhe, një, dy, tre! Takohemi me të dashurin e ri! I dashuri i ri? Çfarë? Ju nuk jeni Bill Ky është Billi Por ai nuk duket si foto Kjo jam unë në foto! Ajo u mor vetëm dyzet vjet më parë Oh shkëlqyeshëm! Cfare po ndodh Ju thatë se donit të më takonit Të takoj ty? po Në faqen e mblesërve Faqja e mblesërve? Unë nuk e bëri ... Astronaut? Yll filmi? President? Hej! Kush e bëri këtë? Djema! Kështu që... Dëshironi të shkoni në kinema apo diçka tjetër ...? Oh! Faqja e Auntie Skipper nuk është më këtu Epo nuk e dinim që ai ishte një plak Çfarë do të bëjmë tani? Un nuk... Përshëndetje djema Me çfarë jeni tre? Hmmm ... Tomi, a mund ta marrësh tezen Stacie lart dhe tregoji asaj atë gjë që ke bërë? A? Por unë nuk ... Tomi! Mos harroni ...? Oh ne rregull Eja me mua tezja Stacie Eja ulu këtu, Maks Sigurisht! Teto Skipper ...! Maks, a je vërtet e lumtur me teto Stacie? po Ajo është e mrekullueshme! A nuk keni qenë së bashku mjaft kohë tani? Jo Unë ... Ne mendojmë se është koha që keni pasur një ndryshim Por unë nuk dua të ... Po vajza? Halla Skipper ... ... takohemi me të dashurin e ri! A? Maksimumi Por ai është me Stacie Jo më! Epo faleminderit që më humbi kohën, Tomi Ata më thanë Mbesat tuaja duan që unë të jem i dashuri i Kapitenit Çfarë! Mos më shiko! Tommy, Matt është këtu Po! Përshëndetje Tommy! Përshëndetje vajza! Përshëndetje Matt! Cfare po ben djem Ne jemi duke u përpjekur të gëzojmë Auntie Skipper Po Ajo është e trishtuar sepse ... (Ding!) Hmmm ... Matt, eja me mua Çfarë po bën? Kam nje ide... Oh ky është një lajm i mrekullueshëm! E di! Jam shume i lumtur! Teto Skipper, tako të dashurin tënd të ri! Ku Çfarë kuptoni, ku? Mat sigurisht! Une A nuk mendoni se Matt është pak shumë i ri për mua? Ummm ... Jo! Sidoqoftë nuk ka rëndësi, Tomi Unë dhe Zac jemi përsëri bashkë përsëri Ai nuk po e merr punën! A nuk është ky një lajm i mrekullueshëm! Epo mund të më thuash më parë! Me falni Matt Eshte ne rregull Unë tashmë kam një të dashurën Ju bëni ?! Po! Cindy nga qendra e lojës Hmmm ... Mbase duhet të marr një të dashur ...

Barbie - Tre mblesërit e vegjël

View online
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>
<text sub="clublinks" start="0.766" dur="5.284">Barbie - Tre mblesët e vegjël</text>
<text sub="clublinks" start="6.922" dur="0.659"> Mire!</text>
<text sub="clublinks" start="7.798" dur="1.411"> Atëherë merre punën!</text>
<text sub="clublinks" start="9.682" dur="2.428"> Epo nuk jam i sigurt se çfarë tjetër mund të bëj?</text>
<text sub="clublinks" start="12.655" dur="1"> Ahhh ...</text>
<text sub="clublinks" start="13.982" dur="1.287"> Mos e merrni punën!</text>
<text sub="clublinks" start="15.705" dur="2.846"> Por është një mundësi kaq e shkëlqyer për mua</text>
<text sub="clublinks" start="20.439" dur="1.276"> Kapiten ...</text>
<text sub="clublinks" start="22.059" dur="0.939"> Mirupafshim Zac</text>
<text sub="clublinks" start="23.252" dur="1.37"> Kalo nje jete te kendshme!</text>
<text sub="clublinks" start="25.148" dur="0.597"> (Përplas!)</text>
<text sub="clublinks" start="26.435" dur="0.836"> Kapiten!</text>
<text sub="clublinks" start="29.213" dur="1.888"> (Duke qarë)</text>
<text sub="clublinks" start="31.101" dur="0.767"> Kapiten!</text>
<text sub="clublinks" start="31.941" dur="1.071"> Çfarë nuk shkon?</text>
<text sub="clublinks" start="33.448" dur="0.599"> Zac ...</text>
<text sub="clublinks" start="34.428" dur="1.135"> U ndame</text>
<text sub="clublinks" start="36.063" dur="0.907"> Çfarë?!</text>
<text sub="clublinks" start="37.261" dur="0.835"> Çfarë?!</text>
<text sub="clublinks" start="38.586" dur="1.989"> Çfarë do të thotë ndarje?</text>
<text sub="clublinks" start="41.029" dur="4.448"> Ai mori një ofertë pune dhe është në anën tjetër të vendit</text>
<text sub="clublinks" start="45.949" dur="1.383"> Oh kapiten ...</text>
<text sub="clublinks" start="47.786" dur="0.728"> E drejta!</text>
<text sub="clublinks" start="48.641" dur="1.18"> Ku eshte ai?</text>
<text sub="clublinks" start="50.184" dur="1.473"> Ai është jashtë përpara</text>
<text sub="clublinks" start="53.962" dur="1"> do të kthehem</text>
<text sub="clublinks" start="55.271" dur="2.521"> Askush nuk e shqetëson tezen time!</text>
<text sub="clublinks" start="59.008" dur="1.19"> Isabelle ...</text>
<text sub="clublinks" start="63.157" dur="0.93"> Isabelle!</text>
<text sub="clublinks" start="64.388" dur="2.919"> U ngatërrove me familjen e gabuar, Zac!</text>
<text sub="clublinks" start="67.652" dur="0.5"> A?</text>
<text sub="clublinks" start="68.515" dur="1"> Dhe mos ...</text>
<text sub="clublinks" start="69.824" dur="0.746"> Ahhhh-ya!</text>
<text sub="clublinks" start="70.57" dur="0.5"> (Pres!)</text>
<text sub="clublinks" start="71.425" dur="0.909"> Isabelle ...</text>
<text sub="clublinks" start="72.334" dur="0.837"> Eja ...</text>
<text sub="clublinks" start="73.298" dur="0.564"> Ahhhh-ya!</text>
<text sub="clublinks" start="73.862" dur="0.51"> (Pres!)</text>
<text sub="clublinks" start="74.844" dur="0.5"> Por ...</text>
<text sub="clublinks" start="75.426" dur="0.5"> Kthehu!</text>
<text sub="clublinks" start="76.444" dur="0.583"> Ahhhh-ya!</text>
<text sub="clublinks" start="77.027" dur="0.564"> (Pres!)</text>
<text sub="clublinks" start="77.991" dur="0.528"> Unë ...</text>
<text sub="clublinks" start="78.519" dur="3.05"> Dhe ka shumë më tepër nga ka ardhur kjo!</text>
<text sub="clublinks" start="81.968" dur="0.5"> (Përplas!)</text>
<text sub="clublinks" start="83.098" dur="1.198"> Mos u zemëro ...</text>
<text sub="clublinks" start="87" dur="1.554"> Cfare bere?</text>
<text sub="clublinks" start="88.936" dur="4.106"> Unë i tregova se çfarë ndodh kur ai ngatërrohet me këtë familje!</text>
<text sub="clublinks" start="93.569" dur="1.29"> Isabelle ...!</text>
<text sub="clublinks" start="95.259" dur="2.662"> Epo ai e bëri tezen Skipper të mërzitur</text>
<text sub="clublinks" start="98.466" dur="2.019"> Epo faleminderit, Isabelle</text>
<text sub="clublinks" start="100.902" dur="1.11"> Ju mirepresim</text>
<text sub="clublinks" start="102.738" dur="1.944"> Vetem nje gje...</text>
<text sub="clublinks" start="105.172" dur="1.162"> Po Isabelle?</text>
<text sub="clublinks" start="106.915" dur="1.77"> A mund të kem një pako akulli?</text>
<text sub="clublinks" start="109.229" dur="0.655"> Pse</text>
<text sub="clublinks" start="110.628" dur="2.624"> Mund ta kem thyer këmbën ...</text>
<text sub="clublinks" start="115.577" dur="2.783"> Epo ai nuk e ka marrë ende punën, apo jo?</text>
<text sub="clublinks" start="118.977" dur="2.702"> Jo, por e di se do ta bëjë</text>
<text sub="clublinks" start="122.332" dur="0.738"> Oh ...</text>
<text sub="clublinks" start="123.651" dur="3.713"> Nuk mund të besoj se ai do të zgjidhte një punë para meje</text>
<text sub="clublinks" start="128.126" dur="2.644"> Ndihem keq për Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="131.26" dur="1.18"> Edhe une</text>
<text sub="clublinks" start="132.912" dur="1.87"> Ne duhet ta gëzojmë atë</text>
<text sub="clublinks" start="135.327" dur="0.988"> Por si?</text>
<text sub="clublinks" start="136.769" dur="0.969"> Un nuk...</text>
<text sub="clublinks" start="138.01" dur="0.863"> (Ding!)</text>
<text sub="clublinks" start="139.327" dur="1.479"> Ah-haaa!</text>
<text sub="clublinks" start="141.187" dur="1.217"> Oh jo ...</text>
<text sub="clublinks" start="142.821" dur="2.767"> Jo një tjetër nga idetë tuaja budallaqe</text>
<text sub="clublinks" start="145.915" dur="0.815"> Ah-ahhh!</text>
<text sub="clublinks" start="147.003" dur="1.667"> Kjo është një ide e mirë</text>
<text sub="clublinks" start="148.983" dur="0.748"> Eja!</text>
<text sub="clublinks" start="151.637" dur="0.5"> (Kliko!)</text>
<text sub="clublinks" start="152.518" dur="0.5"> (Kliko!)</text>
<text sub="clublinks" start="153.018" dur="0.5"> (Kliko!)</text>
<text sub="clublinks" start="153.798" dur="0.649"> Aty!</text>
<text sub="clublinks" start="154.829" dur="2.451"> Kjo është një foto e këndshme e Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="158.133" dur="2.721"> A do të na tregosh se çfarë po bën?</text>
<text sub="clublinks" start="161.29" dur="4.199"> Po vendos faqen e Auntie Skipper në këtë faqe mblesërish</text>
<text sub="clublinks" start="165.943" dur="0.886"> Ahhh ...</text>
<text sub="clublinks" start="167.374" dur="0.775"> Pse</text>
<text sub="clublinks" start="168.603" dur="2.607"> Kështu që ne mund ta gjejmë atë një të dashur të ri</text>
<text sub="clublinks" start="171.718" dur="1.624"> Annabelle ...</text>
<text sub="clublinks" start="173.832" dur="0.77"> Çfarë?</text>
<text sub="clublinks" start="174.784" dur="1.426"> Kjo është një ide e mirë</text>
<text sub="clublinks" start="176.646" dur="1.364"> Jo nuk eshte...</text>
<text sub="clublinks" start="178.383" dur="2.1"> Ashtë një ide e mrekullueshme!</text>
<text sub="clublinks" start="180.592" dur="2.354"> Pse nuk e mendova atë ?!</text>
<text sub="clublinks" start="183.236" dur="2.234"> Sepse nuk je aq i zgjuar sa unë</text>
<text sub="clublinks" start="185.996" dur="1.932"> Nuk e kuptoj</text>
<text sub="clublinks" start="188.364" dur="4.095"> Së pari bëj këtë faqe me gjithçka në lidhje me Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="192.649" dur="2.81"> Dhe atëherë të gjithë djemtë e bukur do ta shohin atë</text>
<text sub="clublinks" start="195.622" dur="2.69"> dhe Auntie Skipper do të ketë një të dashur të ri</text>
<text sub="clublinks" start="198.73" dur="2.33"> Pse nuk e mendova atë!</text>
<text sub="clublinks" start="201.423" dur="3.577"> Ok, pra çfarë themi për Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="205.781" dur="1.884"> Asaj i pëlqen të lexojë libra ...</text>
<text sub="clublinks" start="208.264" dur="1.201"> Hmmm ...</text>
<text sub="clublinks" start="209.901" dur="2.305"> Dhe asaj i pëlqen të ngasë biçikletën e saj</text>
<text sub="clublinks" start="212.714" dur="1.035"> Hmmm ...</text>
<text sub="clublinks" start="214.203" dur="2.567"> Ne duhet ta bëjmë atë të tingëllojë mahnitëse!</text>
<text sub="clublinks" start="217.079" dur="0.69"> Si ...</text>
<text sub="clublinks" start="218.559" dur="1.441"> Ashtu si ajo është një modele</text>
<text sub="clublinks" start="220.454" dur="0.872"> Po!</text>
<text sub="clublinks" start="221.581" dur="0.707"> Dhe ...</text>
<text sub="clublinks" start="222.742" dur="2.832"> Dhe ajo është një rrip i zi në karate!</text>
<text sub="clublinks" start="226.137" dur="0.807"> Po!</text>
<text sub="clublinks" start="228.061" dur="2.439"> Dhe ajo është një astronaut!</text>
<text sub="clublinks" start="231.063" dur="1.333"> Astronaut ?!</text>
<text sub="clublinks" start="232.832" dur="1.053"> Po!</text>
<text sub="clublinks" start="234.266" dur="0.962"> Pse jo!</text>
<text sub="clublinks" start="236.045" dur="2.65"> Astronaut ...</text>
<text sub="clublinks" start="239.312" dur="1.242"> Kjo eshte fantastike!</text>
<text sub="clublinks" start="240.793" dur="1.558"> Vazhdoni të vijnë</text>
<text sub="clublinks" start="244.021" dur="2.345"> Si po ndiheni, Auntie Skipper?</text>
<text sub="clublinks" start="246.82" dur="1.724"> Jam akoma pak i trishtuar</text>
<text sub="clublinks" start="248.816" dur="1.453"> Faleminderit për pyetjen</text>
<text sub="clublinks" start="250.632" dur="0.5"> (Ding!)</text>
<text sub="clublinks" start="251.703" dur="1.089"> O ua!</text>
<text sub="clublinks" start="253.427" dur="1.728"> Djema, ejani këtu!</text>
<text sub="clublinks" start="255.536" dur="2.415"> Ne do të kthehemi menjëherë, Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="258.477" dur="0.926"> Cfare eshte</text>
<text sub="clublinks" start="259.893" dur="3.505"> Dikush i quajtur Bill u përgjigj në faqen e Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="263.634" dur="1.597"> Ai dëshiron ta takojë</text>
<text sub="clublinks" start="265.731" dur="0.801"> Po!</text>
<text sub="clublinks" start="266.75" dur="1.148"> Ne e beme ate!</text>
<text sub="clublinks" start="268.279" dur="1.925"> Dhe shiko këtë djalë!</text>
<text sub="clublinks" start="270.548" dur="1.8"> Ai është kaq i pashëm!</text>
<text sub="clublinks" start="272.766" dur="1.507"> Ai me siguri është!</text>
<text sub="clublinks" start="274.69" dur="2.868"> Auntie Skipper do të jetë kaq e lumtur!</text>
<text sub="clublinks" start="280.735" dur="0.5"> (Përplas!)</text>
<text sub="clublinks" start="281.842" dur="1.639"> Unë mendoj se ai është këtu!</text>
<text sub="clublinks" start="283.971" dur="1.235"> Ne rregull!</text>
<text sub="clublinks" start="285.859" dur="2.868"> Teto Skipper, mund të vish këtu?</text>
<text sub="clublinks" start="289.381" dur="1.089"> Sigurisht Annabelle</text>
<text sub="clublinks" start="290.615" dur="0.69"> Ckemi?</text>
<text sub="clublinks" start="291.849" dur="2.49"> Ne kemi një surprizë të madhe për ju</text>
<text sub="clublinks" start="294.829" dur="1.017"> Befasi?</text>
<text sub="clublinks" start="296.191" dur="1.161"> Çfarë befasie?</text>
<text sub="clublinks" start="297.97" dur="1.488"> Vetem prit...</text>
<text sub="clublinks" start="300.257" dur="3.668"> Mezi po pres të shoh pamjen e fytyrës së Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="304.252" dur="1.224"> Edhe une!</text>
<text sub="clublinks" start="305.875" dur="1.325"> Ja ku po shkojme ...</text>
<text sub="clublinks" start="307.636" dur="2.853"> Një dy tre!</text>
<text sub="clublinks" start="313.067" dur="0.526"> A?</text>
<text sub="clublinks" start="314.047" dur="2.054"> A mund t'ju ndihmojmë?</text>
<text sub="clublinks" start="316.537" dur="1.852"> Unë jam këtu për të parë Kapitenin</text>
<text sub="clublinks" start="319.024" dur="1.47"> Ti je Bill?</text>
<text sub="clublinks" start="320.93" dur="0.998"> Ky jam une!</text>
<text sub="clublinks" start="322.428" dur="1.283"> O djale!</text>
<text sub="clublinks" start="324.219" dur="4.339"> Tani me të vërtetë mezi po pres të shoh pamjen në fytyrën e Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="329.284" dur="0.5"> (Përplas!)</text>
<text sub="clublinks" start="330.137" dur="1.86"> Oooh! Ai eshte duke ardhur!</text>
<text sub="clublinks" start="332.669" dur="2.214"> Mbyll sytë tezja Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="335.464" dur="1.056"> Ne rregull</text>
<text sub="clublinks" start="337.01" dur="3.334"> Dhe, një, dy, tre!</text>
<text sub="clublinks" start="340.725" dur="2.151"> Takohemi me të dashurin e ri!</text>
<text sub="clublinks" start="344.655" dur="1.696"> I dashuri i ri?</text>
<text sub="clublinks" start="346.823" dur="0.926"> Çfarë?</text>
<text sub="clublinks" start="347.966" dur="1.344"> Ju nuk jeni Bill</text>
<text sub="clublinks" start="349.782" dur="1.76"> Ky është Billi</text>
<text sub="clublinks" start="351.996" dur="2.694"> Por ai nuk duket si foto</text>
<text sub="clublinks" start="355" dur="2.049"> Kjo jam unë në foto!</text>
<text sub="clublinks" start="357.285" dur="2.715"> Ajo u mor vetëm dyzet vjet më parë</text>
<text sub="clublinks" start="360.472" dur="1.14"> Oh shkëlqyeshëm!</text>
<text sub="clublinks" start="361.993" dur="1.403"> Cfare po ndodh</text>
<text sub="clublinks" start="363.886" dur="2.396"> Ju thatë se donit të më takonit</text>
<text sub="clublinks" start="366.682" dur="1.089"> Të takoj ty?</text>
<text sub="clublinks" start="368.119" dur="0.672"> po</text>
<text sub="clublinks" start="369.229" dur="1.93"> Në faqen e mblesërve</text>
<text sub="clublinks" start="371.576" dur="1.579"> Faqja e mblesërve?</text>
<text sub="clublinks" start="373.5" dur="0.799"> Unë nuk e bëri ...</text>
<text sub="clublinks" start="375.37" dur="1.125"> Astronaut?</text>
<text sub="clublinks" start="377.258" dur="1.234"> Yll filmi?</text>
<text sub="clublinks" start="379.164" dur="0.965"> President?</text>
<text sub="clublinks" start="380.71" dur="0.726"> Hej!</text>
<text sub="clublinks" start="381.599" dur="1.443"> Kush e bëri këtë?</text>
<text sub="clublinks" start="384.126" dur="1.032"> Djema!</text>
<text sub="clublinks" start="385.92" dur="1.162"> Kështu që...</text>
<text sub="clublinks" start="387.717" dur="2.814"> Dëshironi të shkoni në kinema apo diçka tjetër ...?</text>
<text sub="clublinks" start="392.781" dur="0.874"> Oh!</text>
<text sub="clublinks" start="394.055" dur="2.886"> Faqja e Auntie Skipper nuk është më këtu</text>
<text sub="clublinks" start="397.358" dur="2.867"> Epo nuk e dinim që ai ishte një plak</text>
<text sub="clublinks" start="400.606" dur="1.968"> Çfarë do të bëjmë tani?</text>
<text sub="clublinks" start="402.991" dur="0.62"> Un nuk...</text>
<text sub="clublinks" start="403.611" dur="0.955"> Përshëndetje djema</text>
<text sub="clublinks" start="405" dur="1.71"> Me çfarë jeni tre?</text>
<text sub="clublinks" start="407.62" dur="1.718"> Hmmm ...</text>
<text sub="clublinks" start="409.621" dur="3.463"> Tomi, a mund ta marrësh tezen Stacie lart</text>
<text sub="clublinks" start="413.084" dur="2.279"> dhe tregoji asaj atë gjë që ke bërë?</text>
<text sub="clublinks" start="415.853" dur="0.5"> A?</text>
<text sub="clublinks" start="416.88" dur="0.958"> Por unë nuk ...</text>
<text sub="clublinks" start="417.838" dur="0.819"> Tomi!</text>
<text sub="clublinks" start="419.074" dur="1.49"> Mos harroni ...?</text>
<text sub="clublinks" start="421.398" dur="2.322"> Oh ne rregull</text>
<text sub="clublinks" start="424.5" dur="2.062"> Eja me mua tezja Stacie</text>
<text sub="clublinks" start="427.707" dur="1.962"> Eja ulu këtu, Maks</text>
<text sub="clublinks" start="430.123" dur="0.645"> Sigurisht!</text>
<text sub="clublinks" start="431.113" dur="1.526"> Teto Skipper ...!</text>
<text sub="clublinks" start="433.256" dur="4.162"> Maks, a je vërtet e lumtur me teto Stacie?</text>
<text sub="clublinks" start="437.68" dur="0.738"> po</text>
<text sub="clublinks" start="438.545" dur="1.245"> Ajo është e mrekullueshme!</text>
<text sub="clublinks" start="440.335" dur="3.5"> A nuk keni qenë së bashku mjaft kohë tani?</text>
<text sub="clublinks" start="444.118" dur="0.713"> Jo</text>
<text sub="clublinks" start="445.14" dur="0.5"> Unë ...</text>
<text sub="clublinks" start="445.64" dur="2.662"> Ne mendojmë se është koha që keni pasur një ndryshim</text>
<text sub="clublinks" start="448.701" dur="1.675"> Por unë nuk dua të ...</text>
<text sub="clublinks" start="450.648" dur="1.311"> Po vajza?</text>
<text sub="clublinks" start="452.34" dur="1.307"> Halla Skipper ...</text>
<text sub="clublinks" start="453.974" dur="2.241"> ... takohemi me të dashurin e ri!</text>
<text sub="clublinks" start="456.633" dur="0.516"> A?</text>
<text sub="clublinks" start="457.657" dur="0.726"> Maksimumi</text>
<text sub="clublinks" start="458.71" dur="1.634"> Por ai është me Stacie</text>
<text sub="clublinks" start="460.798" dur="1.415"> Jo më!</text>
<text sub="clublinks" start="462.595" dur="2.839"> Epo faleminderit që më humbi kohën, Tomi</text>
<text sub="clublinks" start="465.779" dur="1.922"> Ata më thanë</text>
<text sub="clublinks" start="468.136" dur="3.07"> Mbesat tuaja duan që unë të jem i dashuri i Kapitenit</text>
<text sub="clublinks" start="471.605" dur="0.763"> Çfarë!</text>
<text sub="clublinks" start="475.534" dur="1.707"> Mos më shiko!</text>
<text sub="clublinks" start="479.401" dur="1.968"> Tommy, Matt është këtu</text>
<text sub="clublinks" start="481.841" dur="0.897"> Po!</text>
<text sub="clublinks" start="483.12" dur="0.885"> Përshëndetje Tommy!</text>
<text sub="clublinks" start="484.331" dur="1.068"> Përshëndetje vajza!</text>
<text sub="clublinks" start="485.708" dur="1.395"> Përshëndetje Matt!</text>
<text sub="clublinks" start="487.43" dur="1.89"> Cfare po ben djem</text>
<text sub="clublinks" start="489.538" dur="2.918"> Ne jemi duke u përpjekur të gëzojmë Auntie Skipper</text>
<text sub="clublinks" start="492.801" dur="0.843"> Po</text>
<text sub="clublinks" start="493.826" dur="1.633"> Ajo është e trishtuar sepse ...</text>
<text sub="clublinks" start="495.459" dur="0.672"> (Ding!)</text>
<text sub="clublinks" start="496.912" dur="0.879"> Hmmm ...</text>
<text sub="clublinks" start="498.608" dur="2.196"> Matt, eja me mua</text>
<text sub="clublinks" start="501.276" dur="1.489"> Çfarë po bën?</text>
<text sub="clublinks" start="503.291" dur="1.997"> Kam nje ide...</text>
<text sub="clublinks" start="507.357" dur="1.859"> Oh ky është një lajm i mrekullueshëm!</text>
<text sub="clublinks" start="509.543" dur="1"> E di!</text>
<text sub="clublinks" start="510.652" dur="1.474"> Jam shume i lumtur!</text>
<text sub="clublinks" start="512.44" dur="3.487"> Teto Skipper, tako të dashurin tënd të ri!</text>
<text sub="clublinks" start="516.436" dur="0.815"> Ku</text>
<text sub="clublinks" start="517.708" dur="1.741"> Çfarë kuptoni, ku?</text>
<text sub="clublinks" start="519.649" dur="1.416"> Mat sigurisht!</text>
<text sub="clublinks" start="521.409" dur="1"> Une</text>
<text sub="clublinks" start="522.826" dur="3.038"> A nuk mendoni se Matt është pak shumë i ri për mua?</text>
<text sub="clublinks" start="526.427" dur="0.601"> Ummm ...</text>
<text sub="clublinks" start="527.337" dur="0.764"> Jo!</text>
<text sub="clublinks" start="528.5" dur="1.882"> Sidoqoftë nuk ka rëndësi, Tomi</text>
<text sub="clublinks" start="530.527" dur="2.231"> Unë dhe Zac jemi përsëri bashkë përsëri</text>
<text sub="clublinks" start="533.03" dur="1.695"> Ai nuk po e merr punën!</text>
<text sub="clublinks" start="534.888" dur="1.697"> A nuk është ky një lajm i mrekullueshëm!</text>
<text sub="clublinks" start="537.021" dur="2.368"> Epo mund të më thuash më parë!</text>
<text sub="clublinks" start="540" dur="0.995"> Me falni Matt</text>
<text sub="clublinks" start="541.43" dur="1.22"> Eshte ne rregull</text>
<text sub="clublinks" start="542.85" dur="2.044"> Unë tashmë kam një të dashurën</text>
<text sub="clublinks" start="545.166" dur="1.17"> Ju bëni ?!</text>
<text sub="clublinks" start="546.808" dur="0.708"> Po!</text>
<text sub="clublinks" start="547.806" dur="2.145"> Cindy nga qendra e lojës</text>
<text sub="clublinks" start="550.568" dur="0.914"> Hmmm ...</text>
<text sub="clublinks" start="551.827" dur="2.493"> Mbase duhet të marr një të dashur ...</text>